Autor Tema: The Amazing Race  (Posjeta: 96485 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #510 : 11.02.2016. 18:20:46 »
Nije loš, ali još uvijek nisam zadovoljan sa konceptom za novu sezonu. Nemam prevelika očekivanja.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #511 : 12.02.2016. 09:33:25 »
Krenuo sa 26om sezonom, zadnje 2 nisam gledao, pogledao sam 5.epizodu


Spoiler for Hiden:
Drago mi je da su ova dva nakaradna para ispala, sad se normalnije moze posmatrati nastavak sezone. Nije mi jasno sto forsiraju gay parove u svakoj sezoni i to uvek muske, ne znam da je nekad bio zenski gay par, ali kako god, bilo bi pozeljno da se ne pojavljuju uopste, em su ocajni takmicari em ih ne mogu smisliti, fascinantno mi je da ne mogu promasiti sezonu bez njih + u ovoj 2 takva tima


Sto se preostalih 7 timova tice:


Spoiler for Hiden:
Navijam za Jackie  srcesmajli srcesmajli
Generalno su interesantan tim. Slabo sam imena popamtio, Olimpijci su mi najjaci tim, da se kladim, verovatno bih se kladio da ce oni pobediti.
Ovi sto su se verili u toku sezone su mi previse glupi da izguraju do kraja, ispasce na nekom jednostavnom zadatku.
Kamiondzije su mi isto zanimljive, mozda bih najvise volio da dobiju jer imaju iskrenu zelju, mozda njima novac upravo najvise treba a nikome ne zele zlo, "hero" tim, mada ja sam cesce na strani villaina, ovi su izuzetak.


Za doktora i plavusu sam od najave znao da ce nece funkcionisati tj. da ce se zakaciti negde, jednostavno takvi tipovi da se to od starta primeti, mada takvi izguraju do finala, ne verujem da ce pobediti. #CaptainObvious  rofl rofl
Advokati su isto ozbiljan tim, u TARu inteligencija igra jako visoku ulogu kao u Survivoru jer u sekundi moras da odlucis oko nekih stvari kao sto je detour i procena je najvaznija stvar, a obicno zadnja igra u finalu tj. izazov je na inteligenciju i tu bi mogli imati prednost ako doguraju do kraja.
I ostali jos ovaj "blind couple" sto se koncentrise na igru, nije im ljubav u prvom planu, isto nezgodan tim.


Mislim da dugo nije bilo ovako jakih 7 timova u finisu, jedino bih se ovako na iskustvo gledanja TARa usudio reci da


Spoiler for Hiden:
Kamiondzije(mada kao sto rekoh navijam za njih) i verenici nece dobiti. I verovatno doktor i plavusa nece dobiti, ostala 4 tima su bas jaka i tesko je proceniti i timovi koji bi mogli gledati opet u nekim buducim sezonama.










Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #512 : 13.02.2016. 03:09:31 »
Upravo odledana premijera sezone uživo sa CBS-a  ;D

Spoiler for Hiden:
Prevazišlo mi je očekivanja, i ideja mi se nakon gledanja zapravo svidela. Biće ovo sjajna sezona, nema sumnje.

Zadaci... Za sad su super.

Timovi... Šta ja znam (svi su mi nepoznati i još ih ne znam), najslađa mi je ona sa ocem, navijao za nju i smorio se što joj je ćale ispao debil  :facepalm sreća pa ostaju i sledeći deo  ;D

Timove ću bolje "upoznati" dok budem prevodio, a tad ću i dopisati impresije (a pritom me je i stream zezao :\) ) :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #513 : 14.02.2016. 06:30:29 »
Odgledana 26.sezona


Sto se moje prognoze 2 posta iznad tice


Spoiler for Hiden:
Pogodio sam


-da ce doktor i plavusa doci do finala ali nece pobediti
-da kamiondzije i Matt&Ashley nece pobediti i da ce ispasti na nekom lagano tasku zbog neinteligentnog Matta(izazov sa klompama).
-da ce Jelani i Jenny napraviti na inteligenciju prednost u finalu(sto su uradili kod otkljucavanja brave)


Promasio sam
-jedino da ce Olimpijci pobediti mada verovatno bi bili medju glavnim kandidatima da nisu pali na glupost i tako ostali na zacelju a sledeca etapa je bila prelaka sto se izazova tice i nisu mogli nadoknaditi speed bump.


Iznenadilo me da nije bilo fast forwarda niti jednom u toku sezone, bzvz sto su to ukinuli.


Razocarao me editing, 3-4 epizode pre kraja se bas dalo naslutiti ko pobedjuje, previse ocit editing.


Sto se pobednika tice


Spoiler for Hiden:
Apsolutno zasluzeno, koncentrisani su bili na igru totalno i to je presudilo. Bas su bili mix raznih kvaliteta sto im je donelo pobedu a moglo ih je skupo kostati ono kad su uzeli karte za kasniji let dok su bili u Amsterdamu...


Sto se timova koje bih opet volio videti tice:


Spoiler for Hiden:
Kamiondzije, ali i da se vrate oni jednostavno nemaju kvaliteta da pobede, zanimljiviji su ali ovde treba mnogo raznih kvaliteta da izguras do kraja, i ova 4.pozicija im je bila previsoka, provlacili su se dugo. Ja radije volim od povratnika timove koji mogu da pobede.


Olimpijci meni licno nisu zanimljivij ali su izuzetno jak tim i takve je uvek dobro videti opet. Za Jackie sam navijao, jako zgodna cura, mozda bi trebali jos jednom dobiti priliku, oni su cak najvise kliknuli od svih parova. U toj epizodi se nije ni videlo najjasnije zbog cega su ispali, dosta timova je bilo egal u toj etapi, navigacija ih sjebala, ali nemas predstavu u epizodu u nekim situacijama koliko neki timovi zaista kasne. Tu je bas bilo tesko proceniti.
I porazeni finalisti su takodje dva izuzetno jaka tima.
U svakom slucaju nakon sto nisam gledao skoro 2 godine TAR, tacnije od pobede oca i sina, Dave i Connor cini mi se, kad je bila povratnicka sezona, izuzetno sam zadovoljan ovom. 25u sam preskocio, nije mi legla nesto, tad sam bio prekinuo nakon par epizoda i od tada nisam gledao. Ovih dana pogledacu i 27u i uhvatiti korak sa ovom sezonom sto trenutno ide.


Svaka cast ovom momku sto prevodi, ja bio downloadovao prevode za zadnje 3 epizode kad sam vidio da ima ali zaboravio da ih ubacim dok sam gledao epizodu, navika  ;D  Uvek vise volim sa prevodom da gledam ako je dobar, pohvatas neke dobre slengove ili strucne reci koje ne znas ili ih se nikad ne bi setio :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #514 : 18.02.2016. 01:27:51 »
Odgledana 27a :D Po 3 epizode svaki dan u pauzama spremanja ispita :)




Ispocetka sam navijao za


Spoiler for Hiden:
Patuljke i plesace ali odmah ispadose pa sam presao da navijam za Green team, jeste Justin malo vise arogantan ali ekipa koja toliko vodi igru i koja dominira citavom sezonom je zasluzila po meni da pobedi, velika steta, Kelsey&Joey dobili samo zadnju etapu i pobedili, totalno nezasluzeno.


Mislim da je ovo po kvalitetu takmicara top3 najgora sezona ikad u TARu. Jednostavno kvalitet je bio ocajan sto dovoljno govori o timu koji je zavrsio na 3.mestu. Oni u ozbiljnoj sezoni ne bi bili u top9 sigurno. Isto vredi za


Spoiler for Hiden:
Plesacice i majku i sina. Jedino je TeamTexas bio malo vise kvalitetan ali i oni u ozbiljnoj sezoni bi bili u najboljem slucaju sedmi. Pored ova prva dva tima, jedini su imali neki kvalitet u ovoj sezoni.
Svi ostali bas ocajni.


Ali bas bas mnogo glupih i losih timova.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #515 : 18.02.2016. 01:49:06 »
Pogledan početak nove sezone  :)

Očekivano, većina parova iznimno iritantna, ali epizoda je bila dobra i dinamična.
Spoiler for Hiden:
Nekako na prvu ona dva crnca, mislim da su braća. Skroz su simpa i ne glupiraju se kao neki ostali parovi.

Vjerujem da će sezone biti dobra, ali stvarno je teško nekoga ovdje simpatizirati.

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #516 : 18.02.2016. 11:19:48 »
Slažem se više manje s Mulderom. Previše dernjave. Onog tipa šta se derao kod mariachia bi najrađe opalio gitarom, isto tako i onog šta je s majkom.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #517 : 21.02.2016. 01:37:24 »
Odgledao i preveo 2. epizodu...

Spoiler for Hiden:
:ne-zna Zaista ne znam za koga da navijam, od svih mi jedino oni gejmeri sa najdužom internet serijom, i oni sa Vajna deluju okej...
Idemo redom:

Pederi: verujem da neće dugo ostati na čelu, i da će se uskoro razočarati.

Frizbi momci: Oni su nalik Green Teamu iz 27 sezone jer su razočarani 2. mestom, pucaju od samopouzdanja, a takvi retko pobeđuju. Mada, u ovakvoj konkurenciji šanse su im najveće.

Gejmeri: deluju kao normalan tim, kao što već rekoh :D

Plesači: klasične svađalice, biće tu još puno scena. Ako se budu slagali, imaće šanse (ali teško)

Voditeljke i modeli: oba tima su pištava, s tim što su ove sa instagrama gluplje.

Zach & Rachel: ko je to?? Nezapaženi su za sad. Uzgred, lik pravi sjajne snimke, jako je talentovan za video, oduševljen sam.

Tim majka/sin: slažem se da je iritantan, i slažem se s onim što je rekao da više vole njegove roditelje od njega. Jasno je i što. Pritom priča 200 na sat, nisam ga pohvatao ni ja ni oni što rade titlove na CBS-u (ako ih ne prave automatski)

Tim otac/ćerka: u prošloj epizodi sam ih izdvojio, ali brate... Razmaženost je čudo... Ponela fen i figaro, a nije kupaći  :dash

Crnci: inteligenti, a nesnalažljivi (da ne kažem glupi). Deluje mi kao da nikad u životu nisu gledali TAR...

Stjuardese: isto kao i za crnce, s tim što nisu inteligente ;D

Zaista ne znam ni za koga da navijam, a ni ko će pobediti. Jako su slabi svi, a verujem da će ih još malo stići zavisnost od interneta, i da će biti doosta svađa i svega.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #518 : 23.02.2016. 00:26:11 »
Pogledana druga  :)

Solidna epizoda i sad se još više vidi koliko su timovi bezveze
Spoiler for Hiden:
ona kćerka i njezin stari ajme razmaženosti. IQ braća su najsimpatičniji, ali nisu snalažljivi u ovome. Majka i onaj sin ok. Ne znam, svi su nekako bezlični.

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #519 : 28.02.2016. 14:41:24 »
Dugo već nije bilo tako glupog tima kao što su
Spoiler for Hiden:
crnci. hvala bogu pa ispali, bilo ih pre neugodno gledat.

Najsimpatičniji su gayevi.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #520 : 01.03.2016. 00:29:13 »
Slažem se sa Underdarkom.

Jako slabi timovi. Još uvek nemam jasno definisanog favorita.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #521 : 04.03.2016. 22:42:25 »
Pogledana treća  :)

Spoiler for Hiden:
Šteta zbog IQ braće, ali zasluženo ispali. Ostali stvarno ne znam koga da izdvojim.

Zasad sezona promašaj iako lokacije dobre.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #522 : 09.03.2016. 02:28:39 »
Pogledana četvrta  :)

Dobro, kakva je ovo sad sapunica. Pola epizode proveli u komentiranju novog ljubavnog para. Daj igru. Jedno vrijedno spomena je prekrasna Švicarska.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #523 : 09.03.2016. 18:00:20 »
4.epizoda...

Spoiler for Hiden:
Nemam komentar. Gayevi su mi kao neka deca iz osnovne škole na ekskurziji... Zanimljivi zadaci u Detouru.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #524 : 16.03.2016. 20:11:11 »
Odgledana/prevedena 5. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Definitivno najlepše scene do sada, što se krajolika tiče. Sjajna lokacija, zadaci i nisu neki, ali verujem da su se oni zabavili penjući se (izuzev šatora, naravno). Paraglajding je bio vrh, voleo bih da sam na njihovom mestu!

Sad pauza do 1. aprila, a

Spoiler for Hiden:
jedva čekam da po prvi put u serijalu vidim Jermeniju i Gruziju, te da se upoznam i s njihovom kulturom!

Offline banalek

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #525 : 19.03.2016. 00:44:12 »
OMG, OMG. OMG... Nije lako istrpeti ovoliko idiota u samo jednoj sezoni.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #526 : 19.03.2016. 22:48:52 »
Pogledana peta  :)

Hahahaha, nisam dugo gledao ovako lošu sezonu. Gledam samo zbog lokacija.

Offline banalek

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #527 : 21.03.2016. 14:21:45 »
Ko je propustio, Prva plus danas krenula ponovo od S01E01. Termini od oko 13:30 i repriza sutradan oko 08:30. Da li ce samo reprizirati prvih 5 sezona ili ce dodati jos neku, videcemo.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #528 : 25.03.2016. 18:17:46 »
Obnovljeno za 29. sezonu.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #529 : 02.04.2016. 22:26:42 »
6. epizoda...

Spoiler for Hiden:
Vau, Jermenija je sjajna!

Brodi i Kurt su u potpunoj dominaciji, još sa Propusnicom, do 9. dela su bezbedni, mada sve mi se čini da će baš oni pobediti...

Gayevi, za njih sam i očekivao da neće dugo ostati u vrhu...

Šeri i Kol, nemam pojma zašto Kol nije radio Blokadu, ipak je Šeri žensko... Ali imaju sreće!

Razdvajanje, odlični zadaci. Blokada... Pa, svidele su mi se Lade  ;D Kad su išli u planine očekivao sam neko ludilo od zadatka, nisu baš morali zamenu ulja, trebalo je da nađu nešto zanimljivije.

Sledeći deo Gruzija, već vidim timove kako misle da idu nazad u SAD, tj. u Džordžiju  ;D

Ko prati s prevodom, prevodi od ove epizode pa nadalje će ići sporije, tj. nakon što izađe engleski titl, jer sam do sada na sluh pravio jako glupe greške.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #530 : 12.04.2016. 17:19:34 »
Pogledana šesta i sedma  :)

Spoiler for Hiden:
Ona plesačica i onaj njezin su stvarno idioti iako su se na kraju spasili, ali sva ona neodlučnost će ih stajati kasnije.

Sve u svemu jedna od najgorih sezona zasad.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #531 : 15.04.2016. 21:57:38 »
Odgledana sedma...

Spoiler for Hiden:
Jako glupe odluke (da ne kažem, glupi timovi). Sad je baš ono došla do izražaja ta razmaženost da zadatke rade mama i tata... Da nema onog pravila osećam da bi Šeri i Skat radili svaki Roadblock...

Pola epizode sam bio u neverici, i ovakav:  :facepalm  :\)

Predikcije za fajnal 3: Frizbi momci, Zak i Rejčel i gejmeri.

Prevodeći 6. epizodu konačno sam našao favorita: Zak i Rejčel. Jeste Rejčel neprimetna, ali oboje mi deluju najfiniji u odnosu na ostale, a i jedini su mi dragi.

Tbilisi je prelep grad, a i Gruzija inače! Sjajna premijera države, nema šta!

Sledeća epizoda Dubai i UAE, zna se da će biti kamila i akva parka, tako da zadaci već deluju zabavno.

 :facepalm  :facepalm  :facepalm


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #532 : 20.04.2016. 17:41:52 »
Pogledana osma  :)

Ajd, ovo je bila dosta zabavna epizoda pogotovo u onom zabavnom parku. Sad bi trebalo postati ozbiljnije.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #533 : 25.04.2016. 20:03:22 »
Odgledana 8. i 9.

Spoiler for Hiden:
Brodi i Kurt su protraćili Propusnicu bezveze, Šeri i Kol, kakvi srećnici!
Ispadoše mi favoriti, pa, onda, neka sledeći favorit budu Burni i Ešli :)
Zmije su mi bile kul, a svi su dobro odradili blokade osim Rejčel (ipak je bila jedino žensko) i Brodija...
Šeri i Kol su svakako iznenađenje trke, a njoj svaka čast, trebalo je pobediti one kamile!

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #534 : 25.04.2016. 21:58:04 »
Spoiler for Hiden:
Rachel je road block odradila odlično.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #535 : 28.04.2016. 23:23:28 »
Pogledana deveta  :)

Još jedna nezanimljiva epizoda. Ne znam tko bi mogao osvojiti ovu sezonu. Na početku su se neki isticali, ali sad svi su tu negdje.
Spoiler for Hiden:
Drago mi je zbog majke i sina.

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #536 : 02.05.2016. 17:05:11 »
s28e10
Spoiler for Hiden:
clapp :vid-ga:
drago mi da su ispali frizbijevci.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #537 : 04.05.2016. 21:59:31 »
Pogledana deseta  :)

Zabavnija epizoda od prijašnjih.
Spoiler for Hiden:
Ispali ovi koji su bili uvijek među prvima. Gay par je izuztno naporan jer su totalno lažni sa svojim komentarima.

Navija se majku i sina. Sviđa mi se dinamika.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #538 : 09.05.2016. 21:44:26 »
Pogledana 11.  :)

Kakav comeback  ;D
Spoiler for Hiden:
sad se nadam kako osvajaju ovu lošu sezonu.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #539 : 10.05.2016. 20:14:21 »
Odgledane 10. i 11.

Spoiler for Hiden:
Gomila iznenađenja! Iskreno, navijam za Šeri i Kol jer su mi ostala dva tima iritantna, nadam se da će ih i u finalu sreća poslužiti