Filmovi > Općenito o filmovima

Preporučite mi film

<< < (2/261) > >>

EROS:

--- Citat: Šimac - 23.06.2008. 22:00:23 ---
--- Citat: PFC - 23.06.2008. 17:50:51 ---Joj Šimac! Sinoc mi ispade Italija sa EURA i ja se smorih, pa rekoh da gledam nešto od onogo što si mi preporucivao da se oraspoložim. Pocnem da gledam Burn Notice, i posle dve epizode još više sam se smorio, tako da definitvno bataljujem sa njom. Po meni serija previše ušminkana.
Preporuka za Traveler stoji, samo mi se ne svidja što ima malo epizoda, pogledao sam je za dva dana. The Kill Point sam pripremio za skidanje, pa pošto idem sutra u BG da gledam The Police, kad se vratim, verovatno ce biti skinuto, a onda cu i pogledat.
Što se tice filmova pogledao sam Street Kings :-X i definitivno mi nije ispunio ocekivanja (nije ni blizu The Black Dahlia , a pogotovu L.A. Confidential ), ali me zato oduševio film 21 (Kevin Spacey)  :D i svima savet za gledanje!

--- Kraj citata ---

Street Kings - meni fenomenalan film,
a 21 - da negovorin odlicno napravljen prica glumci sve totalno zanimljivo!!!

p.s. - ako imas priliku pogledaj malo vise od dvi epizode burn noticea serija je odlicna!

--- Kraj citata ---

Videcu kad se vratim sa koncerta, pa možda se nakanim da pogledam!

Što se tice Street Kings, nesklad izmedju scenarija i režije!

simac:
Evo ja se taman vratija iz kina s premijere Wanted-a, film je ludnicaaa
a Angelina prejebena cak je i guzu pokazala!!!  8) :P 8) :P 8) :P

simac:
Evo mene s premijere Hancocka!
Film - ludilo brale... pogledajte obavezno!!! 8)

Goya:
Film je ehtra svaki komentar je suvisan pogledajte trailer 8)http://www.youtube.com/watch?v=tbeOTivzvrA
Za mene ubjedljivo jedan od najboljih !!!

simac:
Novi Batman - Ludnica, samo malo glupasto vracaju stare likove (joker i dvolicni) sta ce sljedeci bit pingvin i ledeni! :D
Joker je fenomenalan tj. Heath Ledger - meni drag i odlican glumac (bia) - R.I.P.

Nekako mi je prica bila bolja u Batman Begins, al moze stat ajde ovaj je nadopunija specijalnin efektima i akcijon... :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju