Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 217034 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #150 : 01.12.2009. 01:14:46 »
Ulazi Dule Vujošević u kafić i kaže: "Ljudi ogreb'o sam Audi!". A onaj ćelavi mu odgovara: "Ako brate, ako..."

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #151 : 01.12.2009. 01:17:59 »
Hahahaha, odlično.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Re: Košarka
« Odgovor #152 : 10.12.2009. 22:59:27 »
PFC & radrad
Živio vam Dule 100 godina..kakva tekma večeras. clapp clapp
iShare, noProfit


Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #153 : 10.12.2009. 23:12:40 »
Pratio sam Live Score... Svaka čast. Onako gusto na kraju i pobjeda. clapp

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #154 : 10.12.2009. 23:16:46 »
nisam gledao, montirao sam police  :-\

ali sam čuo da je bila jebačka utakmica.

svaka čast...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #155 : 10.12.2009. 23:19:24 »
Kakva hladnokrvnost...  smileyNO1


... a Alex 50 indeksnih poena!  :)


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #156 : 10.12.2009. 23:26:18 »
Debeli mrtav ozbiljan bez i jedne grimase koja bi pokazala njegovu srecu izjavljulje kako ima dosta emocija posle ove pobede i da je veoma srecan...

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #157 : 11.12.2009. 01:11:18 »
Eh da mi je samo videti lica čelnih ljudi KK Granada posle ovog kola...  ;)

Obratite pažnju na MVP RANKING u donjem levom uglu!  :)

http://www.euroleague.net/?topic=Phase

A čovek u Španiji bio skoro pa vodonoša!  :(

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #159 : 13.12.2009. 11:26:31 »
svaka čast ljudi znaju šta rade i stvarno mi je drago kad bilo koga pobijede jer ljuzdi pkazuju kako se igra košarka sa domaćim igračima i svojim podmlatkom
e evo jedna dobra vijest i za moju Sarajevsku Bosnu je da je došao Rakočević iz Partizana clapp
Jedna rijetko dobra vijest ove tužne sezone :'(



Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #160 : 27.12.2009. 10:14:43 »
Citat:
Vujošević protiv B92 i „Velikog brata"


Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević optužio je posle utakmice sa FMP-om „kuću koja emituje Velikog brata da predvodi hajku koja ima za cilj se da uništi sport u Srbiji". Vujošević je takođe poziv sponzorima da napuste klubove ocenio kao besmislen jer "sponzora odavno nema, zbog čega su njegovi igrači primili samo jednu platu ove sezone". Prema tekstu koji objavljuje "Pres", trener "crno belih" i selektor Crne Gore očigledno je aludirao na stavove glavnog i odgovornog urednika B92 Verana Matića, koji pre nekoliko dana tražio da se raspuste uprave klubova, "koji ne mogu da se odvoje od navijačkih grupa" i da se sponzori distanciraju od takvih klubova".

- U momentu kada se vodi hajka protiv sporta, gde svakom ko je navijač treba da se stavi neki negativan predznak, obradovalo me je što je na utakmici protiv FMP-a hala bila puna. To mi daje posebnu satisfakciju i potvrdu jer smo mi klub koji oslobađa veliku energiju radosti i lepote, a navijači to prepoznaju i žele da participiraju. Znate, ako neko hoće da uništi sport, onda treba da uništi pre svega navijače i sponzore. Sponzori su i bez ove hajke otišli, a mi smo primili samo jednu platu u celoj sezoni. Radimo u tim uslovima i na treninzima i na utakmicama. Prosto, nije pristojno loviti nas na grešku - rekao je Vujošević.

Inače, Matić je stav o sponzorima i raspuštanju uprava izneo nakon što su navijači Partizana vređali novinarku B92 i autorku "Insajdera" Brankicu Stanković, preteći joj da će proći kao ubijeni novinar Slavko Ćuruvija. Trener Partizana je, povodom toga, rekao da je vređanje sa tribina suvišna stvar u sportu, ali je naglasio da se s kampanjom, koja je iz toga proistekla, preteralo.

- Principijelno sam protiv vređanja bilo koga, ali sam i sam bio hiljadu puta vređan. Bavim se javnim poslom i moram da pristanem na određene stvari. Prosto, pozivati da se sportu oduzmu sponzori nema smisla, sponzori su već oduzeti. Pozivati i zaklanjati se iza stranih ambasadora da treba da se isprazne hale i da se zabrani sport. Verovatno treba da se daju pare nekim novinarskim kućama. Očigledno je da se ušlo u histeriju. Praviti od toga ovakvu paradu, i to od strane kuće koja emituje "Velikog brata", emisiju "malog koncentracionog logora". Da li to razvija edukaciju? Da li to doprinosi boljem društvu? To je razvijanje rašomonske psihologije i najnižih strasti. Važno mi je iz tog razloga što je hala u ovakvom momentu bila puna - pitao se Vujošević i posebno apostrofirao Srećka Atanackovića i firmu "I-smart", koja je platila čarter let za gostovanje u Širokom.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #161 : 27.12.2009. 10:35:29 »

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #162 : 27.12.2009. 16:53:40 »
Ma Dule je var gledao sam tu presicu i čovjek je u pravu pa košarka se igra zbog raje a ne zbog sponzora i sl smileyNO1



Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #163 : 27.12.2009. 18:07:30 »
Neverovatan je. Nego, ova konferencija ima drugu jednu pozadinu. Tj. njegovo ovaj monolog ima jedno drugacije znacenje. Svi su trenutno protiv Grobara i jedino je on stao iza njih...

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #164 : 29.12.2009. 11:54:53 »
Јебем ти матер баш баш!!

никоме са форума, зна се на кога мислим...
Brankice, udaj se za mene!  srcesmajli  ti_si_Bog  srcesmajli
Svaka čast Brankice, draga si mi, ali mi je Dule porodica, a protiv porodice se ne može! Zato povlačim ponudu!  ;)


Citat:
Duško Vujošević odgovara Veranu Matiću

Rat između TV B92 i trofejnog stručnjaka rasplamsao se posle izlaganja Vujoševića nakon utakmice sa FMP-om. Posle toga je usledilo i saopštenje pomenute medijske kuće, ali i odgovor glavnog urednika Verana Matića u našim novinama.

- Nisam video saopštenje B92. Imam samo nekoliko dana odmora, tako da gledam da energiju ne trošim previše na druge stvari, već sam skoncentrisan na svoj posao i ne želim da ulazim u dnevnu polemiku sa bilo kime. Rekao sam šta sam mislio i stojim iza toga. Slobodan sam građanin i imam pravo na svoje mišljenje - podvlači Vujošević.
- O tome kako se mišljenja razlikuju i o lepljenju etiketa trener crno-belih kaže:
- Ukoliko neko smatra da isključivo treba da se misli na način kako on posmatra stvari ili ima interes u tome, a onome ko ima drugačije stavove deli razne kvalifikacije, to najbolje govori o njemu.

- Da li se sada plašite da će posle ovoga vaši postupci biti praćeni kroz lupu?
- Ne plašim se, ali tako nešto se već dešava. Ponavljam još jednom, neću da ćutim i oglasiću se svaki put kada mislim da ima potrebe za tim.
- Vi ste se i ranije ogradili kada je reč o vređanju sa tribina?
- Ne podržavam bilo kakvo vređanje, ne samo kada su u pitanju navijači sa tribina, nego i kada se radi o sredstvima javnog informisanja. Zakon važi za sve. Ne može da se ćuti na tribinama, a da pojedini novinari klevetaju i daju razne kvalifikacije. Ne znam, valjda je pošteno da se niko ne vuče kroz blato.
- Često ste i sami bili na meti verbalnih uvreda, najčešće od strane navijača Zvezde?
- Nažalost, to je sastavni deo posla i naravno da mi ne prija. Bilo bi lepo da je drugačije, ali svako ko se bavi određenom profesijom mora da bude svestan rizika koja ona nosi - objašnjava Vujošević.



Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #165 : 02.01.2010. 17:12:59 »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #166 : 02.01.2010. 22:01:24 »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #167 : 04.01.2010. 15:06:55 »
Citat:
Božić: Igrač Partizana, fantastično!



Uloga vođe šampionskog tima Partizana je stvar koja Petru Božiću ne pada teško, on kaže da u ekipi ima nekoliko kapitena...

"Uloga kapitena nije teška u sredini u kojoj se sve zna do detalja, u kojoj je svaki igrač upućen u kodekse ponašanja na terenu i van njega. Ja fizički nosim kapitensku traku, ali mnogo igrača ima kapitensku ulogu, ne samo ja. Mnogo igrača, pogotovo starijih, može konstruktivno da posavetuje nekoga, ali samo jedan može da nosi tu traku na dresu.

Ta uloga nije ni teška, ni zahtevna", rekao Božić u intervjuu agenciji Beta.

Božić je u Partizan došao 2004. godine iz Hemofarma, kao specijalista za odbranu i dobar šuter, ali je sa trenerom Duškom Vujoševićem sarađivao i u sezoni 2000/01 u Radničkom iz Beograda. Od dolaska u crno-bele osvojio je pet domaćih titula, dva domaća kupa i tri Jadranske lige.

"Uopšte ne želim da ističem ulogu kapitena, ali mogu da kažem da je biti igrač Partizana fantastičan osećaj", rekao je Božić.

Jedna od stvari za koju je ovaj rođeni Beograđanin zadužen je i prihvatanje novih igrača i pomaganje da se uklope u sistem i postanu deo tima. To je u Partizanu posebno teško jer crno-beli svake godine promene skoro celu prvu petorku, a publika je navikla na uspehe.

"Ne osećam to kao neku posebnu svoju odgovornost. Svi novi igrači u našoj porodici su izuzetno dobro 'skautirani' i izabrani da odgovaraju ne samo igračkim, već i ljudskim kvalitetima. Svi dolaze sa željom da igraju za nas, jer znaju da ih čeka timska i porodična atmosfera. Najvažnija je obostrana inercija, nas da ih prihvatimo i njih da igraju za nas", objasnio je Božić.

Ljubiteljima košarke, medijima i javnosti nekada izgleda čudno što ulogu osmostrukog uzastopnog šampiona Srbije ima čovek koji je van terena stalno nasmejan i smiren.

"Postoji mnogo načina na koji se stiče autoritet, ali sigurno je da je zarazna moja iskrenost u odnosima i želja da tim bude na prvom mestu. To je nešto što ljudi oko mene prepoznaju, što je zarazno i što oni uzvraćaju, sa istom dozom iskrenosti i želje da ekipa bude na prvom mestu", rekao je kapiten 'crno-belih'.

U toku je šesta sezona u kojoj u Partizanu sarađuju Božić i Vujošević. Iako njegova igračka uloga na terenu često nije vodeća, trener je rekao da je kapiten jako važan deo njegovog tima.

"Božić je u pravom smislu te reči lider. To je čovek koji ima autoritet koji se kod drugih pravi prirodno, ne na silu. Igrači prihvataju njegove savete ili kritike. On je taj koji će u kriznim momentima da povede priču, koja je u funkciji tima. Ona ima sposobnost da misli kroz kolektiv. Svako ko se bavi sportom zna koliko je važno da tim ima vođu - to pomaže da se tim uredi, da se napravi hijerarhija i da ekipa funkcioniše kao jedan organizam", rekao je Vujošević.

Poštovanje je, naravno, uzajamno, a Božić danas, posle nekoliko godina, doživljava i dalje pohvale svog trenera kao podstrek za napredovanje. On je objasnio kako se uspostavljaju dobri odnosi u timu Partizana i kako Vujošević, osim znanjem, i radom dobija poštovanje svog tima.

"Priča i komunikacija su osnov svakog dobrog odnosa i homogenosti u ekipi. Dugo sam u tom sistemu u kome je svedobro postavljeno...Od prvog dana se trudim da maksimalno svoju ulogu sprovedem u delo. Imam mnogo reči hvale za Duleta (Vujoševića). On primerom igrače uči da košarka na prvom mestu. Primerom prenese fanatizam (ka radu) i želju da se na terenu provede najviše sati od svih ostalih timova. Ima tu još mnogo finesa koje ja ne znam i ne vidim, ali sve to čini tim i uspehe takvim kakvi su", rekao je bek 'crno-belih'.

Iako je Božić tek pre oko mesec dana napunio 31 godinu, mediji i navijači dugo već navode da je prirodna i logična stvar da će igrač po okončanju karijere postati trener. Kraj karijere, međutim, uopšte nije blizu.

"Uopšte ne razmišljam o prestanku karijere. Planiram još dugo da igram. Imao sam operacije oba ukrštena ligamenta na kolenu i igraću koliko mi zdravlje bude dozvoljavalo. Sigurno ću ostati u košarci, videćemo u kom svojstvu. To zavisi od toga šta će me ispunjavati i kako ću moći nešto da pružim košarci. Da li će mi faliti adrenalina pa ću biti trener ili možda nešto u upravi kluba", rekao je Božić.

Iako posvećen košarci, on stalno uči, ali ne samo od trenera, već i od kondicionih trenera.

"Ogromna je sreća što sam pored Duleta, koji je veliko ime evropske i svetske košarke. Mene je jako zanimao i posao kondicionog trenera, jer sam u rehabilitaciji sarađivao sa vrhunskim stručnjacima, a i dalje sarađujem sa njima, pa sam mogao mnogo toga da naučim, ne samo o košarci. Čovek svaki dan može nešto da nauči, a ja moram još mnogo toga da definišem da bih krenuo put trenerskog posla", rekao je Božić.

Možda u sportskom novinarstvu nije uobičajeno, ali je nekako nezaobilazno pitanje o Božićevom osmehu i ponašanju. Van terena važi za osobu koju bi "svaka majka za zeta poželela", ali na terenu ume da bude strog.

"Nije mi karakter drugačiji na terenu, ali tamo ne mogu toliko da se smejem. Koncentrisan sam na posao koji radim...tu nema mnogo mesta za osmehe, jer oni pokazuju i radost i dozu opuštenosti, a tome nema mesta na terenu. Inače sam osoba koja voli da pruži osmeh i da primi i osmeh. Volim da kroz život idem sa osmehom", rekao je Božić.

Partizan u sredu nastavlja takmičarsku sezonu, kada dočekuje Lijetuvos Ritas u Evroligi.
E nije što je naš, al' stvarno je samo jedan Pera kapiten!  notworthy
« Zadnja izmjena: 07.01.2010. 01:17:50 Dexter`s Lab »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #168 : 06.01.2010. 23:08:36 »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #169 : 06.01.2010. 23:12:35 »
- Dupli hamburger u Meku - 2 €

- Vrednost akcija od privatizacije - 20 €

- Povratna karta Niš - Minhen - 150 €


- Čak Noris na kraju meča skače od sreće držeći DULETOV poster sa krunom na glavi - NEPROCENJIVO!



Ima stvari koje novac (ne) može da kupi, za sve ostalo IMA JEDAN TIM!  :)



« Zadnja izmjena: 07.01.2010. 01:16:49 Dexter`s Lab »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #170 : 06.01.2010. 23:19:56 »
Rale, brate Topaloviću, neka je sa srećom i neka Bog živi našeg Dula!  :)

« Zadnja izmjena: 07.01.2010. 01:16:01 Dexter`s Lab »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Košarka
« Odgovor #171 : 07.01.2010. 01:11:29 »
Eros, smanji font slova, jer ćemo ih morati mi smanjivati.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #172 : 07.01.2010. 13:25:25 »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #173 : 07.01.2010. 13:52:24 »
Eros, smanji font slova, jer ćemo ih morati mi smanjivati.
Vala da ga ne smanjim... A to isto i tebi savetujem, jer zbilja si ovim postom degradirao Partizanovov uspeh, a samim tim i mene uvredio na način koji ti ne priliči!

Sinoć smo dobili Litvance 30 razlike, prošli dalje i neminovno je da posle toga kod mene kao i kod svakog drugog koji voli Partizan, dođe do ogromnog emotivnog pražnjenja i da u trenutku ne razmišljam o glupim fontovima! I drugi bolduju i povećavaju font, a samo meni treba da se kopaju oči zbog toga?! Ne verujem da to što ja ponekad povećavam slova u postovima sa tehničke ili bilo koje druge strane ugrožava opstanak ovog sajta!

Sem toga, sličan post sam sinoć postavio na nekoliko drugih foruma (i tamo sam isto tako povećavao font i nikome nije smetalo), jedino si se ti našao da nešto zakeraš i prosvećuješ me! I tvoj Hajduk kad napravi neki uspeh, slobodno piši deset puta većim fontom nego ja... Meni nimalo neće smetati, a dotad...
 ;)




Na nebu Bog, na zemlji Dule.... na PO Dexter's Lab
Life's a bitch ain't it?
« Zadnja izmjena: 08.01.2010. 16:21:28 Dexter`s Lab »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Košarka
« Odgovor #174 : 07.01.2010. 14:25:36 »
Jebe se meni i za Partizan i za Hajduk. Ja samo prenosim pritužbe članova kojima smetaju tvoji kilometarski postovi i slike od metra kvadratnog. Znam da želiš biti poseban na sve moguće načine, ali ili se prilagodi forumu ili šetaj dalje. Odmah da znaš, daljnju raspravu s tobom ne želim voditi, ovo je zadnji put da ti govorim da smanjiš font.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #175 : 07.01.2010. 14:40:52 »
Moraces da smanjis fontove. Dobijamo prituzbe od clanova i to se mora srediti.


P.S.
Nemoj sumnjati u njegovo postovanje i prema Partizanu i prema Grobarima.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #176 : 07.01.2010. 20:06:36 »
Jedno nadasve racionalno pitanje... Ako postoji opcija povećavanja fonta prilikom pisanja postova, zašto istu ne smemo i da koristimo? Ljudi koju su napravili sajt su verovatno svesno ostavili takvu opciju (da nije trebalo da bude dostupna svim forumašima, onda ne bi ni postojala) kako bi je korisnici mogli i koristiti!  :\)

Jebe se meni i za Partizan i za Hajduk. Ja samo prenosim pritužbe članova kojima smetaju tvoji kilometarski postovi i slike od metra kvadratnog. Znam da želiš biti poseban na sve moguće načine, ali ili se prilagodi forumu ili šetaj dalje. Odmah da znaš, daljnju raspravu s tobom ne želim voditi, ovo je zadnji put da ti govorim da smanjiš font.
Nikad u životu nisam imao ambiciju da odudaram od komune, pa tako neću ni ovde. A što se tiče "šetkanja"... Eto, pogodilo se, u subotu počinje NFL play-off, tako da ću biti zauzet utakmicama i narednih mesec dana će me baš boleti za serije, pa će se samim tim i tebi ispuniti želja da me nema... Tako da još večeras i sutra me trpi, posle mesec dana pevaj!

Moraces da smanjis fontove. Dobijamo prituzbe od clanova i to se mora srediti.


P.S.
Nemoj sumnjati u njegovo postovanje i prema Partizanu i prema Grobarima.
Pa ja nisam nikakav debil i sa mnom se može dogovoriti oko svega, a Zkarlov je to znao, što je i najgore od svega! Mogao je fino da izabere neki drugi topic i post iz istog gde sam povećavao font, da mi pošalje pm ili na neki drugi, suptilniji način mi skrene pažnju da nekome smeta to kako ja pišem, ali ne... On je izabrao da mi spočitava apropo onoga što sam napisao vezano za Partizan i to pola sata pošto je završena utakmica!

A ti što se žale... Ti su posebna priča! Otprilike znam i koji su i drago mi je da se žale, jer to znači da te moje postove (bili kilometarski ili kakvi već) čitaju, što je u svakom slučaju dobro po njih, jer se na taj način kulturno uzdižu!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Košarka
« Odgovor #177 : 07.01.2010. 20:20:17 »
Postoji zato da netko naglasi nešto u svojoj rečenici, a ti naglašavaš sve, zamaraš članove i to je to.
Ajde ti lijepo gledat NFL, pusti malo nas obične ljude na miru. Pa-pa.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #178 : 07.01.2010. 23:09:43 »
EROS, kosarkaska tema. Admin ti je rekao nesto i to je to. Nema dalje diskusije. Poslusaj ga.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Re: Košarka
« Odgovor #179 : 08.01.2010. 10:56:22 »
EROS, kosarkaska tema. Admin ti je rekao nesto i to je to. Nema dalje diskusije. Poslusaj ga.
Pa svestan sam ja toga da je košarkaška tema... U oba pređašnja posta sam pomenuo Partizan i utakmicu! To mi je svakako primarno i tu nema dvojbe.

A to što mi je (admin) rekao, neka mu služi na čast! I zbilja, to što je on administrator i što si ti moderator, za mene je relativna stvar... Ja vas prevashodno gledam kao ljude, a na tom polju su Cata, Zkarlov i Dex jako pali (barem u mojim očima) u poslednje vreme!

Ali bez brige, bar neko vreme neće biti polemike... Sutra počinje NFL PO, tako da je vreme za odmor! Uzdravlje!  :)


Tags: