Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 224367 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1440 : 31.05.2016. 05:21:53 »
Gotovo je ovo. Warriorsi ubili Thunderse u trecoj, ubili.
Kao sto sam rekao, gotovo je ovo bilo vec u trecoj.

Čekaj, vidiš da se Durant probudio ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1441 : 31.05.2016. 05:28:36 »
Curry  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Gotovo je, bolja ekipa će pobijediti. Kakva završnica i kakva utakmica  ti_si_Bog Na kraju mi najdraže zbog ljigavca Westbrooka da će ispasti jer je živčenjak i nekoliko je nesportskih poteza imao večeras za koje nije uopće kažnjen, ne može se tip jednostavno kontrolirati hahaha

Ali kakva predstava Curryja  ti_si_Bog Koliko su zicera promašili trebalo je biti i više razlike, stvarno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1442 : 31.05.2016. 05:31:51 »
Balavac flop Curry se napokon pojavio u bitnoj utakmici u playoffu, ali daleko je to od predstava Klaya.

Finale ce biti dosada. Lijepo je biti neutralan.

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Košarka
« Odgovor #1443 : 31.05.2016. 05:33:42 »
Brutalna kosarka. MVP izasao na parket kad je najteze i preokrenuo. Ne secam se da je imao otvoren sut, sve preko ruke ili iz nemogucih situacija. Tompson isto. Ma cela ekipa je igrala i pogadjala uz neverovatnu odbranu OKC-a.

Jednostavno najbolja ekipa svih vremena.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1444 : 31.05.2016. 05:36:32 »
Balavac flop Curry se napokon pojavio u bitnoj utakmici u playoffu, ali daleko je to od predstava Klaya.

Finale ce biti dosada. Lijepo je biti neutralan.

Misliš da će finale biti dosadno? Ne znam, mene baš zanima kakav će biti Cleveland kad se napokon suoči s ozbiljnim protivnikom.

Da, najbolje je tako. Meni da igraju Knicksi ne znam kako bi mi bilo, ovako je jednostavno uživancija u ovim fantastičnim predstavama pa te ne dotiču ni izjave pristranih fanova i hejtera već samo uživaš u istinski jednoj od najvećih ekipa ikada  ti_si_Bog

10. ekipa koja se vratila nakon 3-1 u seriji. Očekujem osobno uzbudljivo finale. Imali su prošle godine Warriorsi povremeno manjih problema sa realizacijom protiv Cavsa, Curry nije bio toliko vruć s trice, slično kao i u porazima u ovoj seriji protiv Oklahome tako da bi mogli Cavsi naći protuoružje, a oni su vjerojatno druga najbolja tricaška ekipa na svijetu nakon Warriorsa, nedavno su oborili niz timskih rekorda po broju trica i u playoffu i općenito tako da ako obje ekipe budu na toj razini očekujem pravo š-o-u.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1445 : 31.05.2016. 05:38:21 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1446 : 31.05.2016. 05:38:58 »
 rofl rofl rofl rofl rofl


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1447 : 31.05.2016. 06:09:42 »


I na kraju su pobijedili i u ovoj i u prošloj utakmici naravno sa onom small ball postavom koju je wwin prozvao kako ne valja i da je trebaju mijenjati ;D Ali to je jednostavno najbolja postava u cijeloj ligi, može u nekim trenucima biti lošija, ali neće ništa raditi u sto posto slučajeva i zato imaju odlične trenere Warriorsi jer znali su da će proraditi, nisu odustajali od ideje i isplatilo se.
Taktika je također bila i puštati Robersona da šutira otvorene trice i u nekim ranijim utakmicama ih je pogađao no nisu odustali od toga jer mora nekada pogoditi, i eto danas je imao ako se ne varam 0-4 trice i u odlučujućem trenutku se nije usudio šutirati otvorenu
« Zadnja izmjena: 31.05.2016. 06:11:14 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1448 : 31.05.2016. 06:24:26 »
Evo i najave za finale, bit će jako zanimljivo. Warriorsi su ih sweepali u regularnom dijelu sezone (što su učinili skoro svakome ove povjesne sezone) no vidjeli smo i u ovoj seriji s Oklahomom da to ne mora ništa značiti. A i Cleveland se mnogo popravio u zadnjih mjesec i pol dana.



Evo i rasporeda:



i:

  rofl rofl rofl

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Košarka
« Odgovor #1449 : 31.05.2016. 11:26:43 »
Repriza proslogodisnjeg finala, nema tu sta mnogo da se kaze sem da igraju dve najbolje ekipe Istoka i Zapada. S tim sto je Istok takav kakav jeste i da Cavsi tamo nemaju ozbiljnog rivala. A ne treba ni zaboraviti na cinjenicu koliko Lebron cini svoje saigrace boljim i koliko izvlaci 100% iz njih.

Morace bas da daju sve od sebe da bi uopste mogli da ugroze Warriorse. A ni to im ne garantuje nista jer uopste ne zavise od sebe. Mozda Lebron malo povuce i sebe pretvori u nekakvu kosarkasku masinu u ovoj seriji, pa se situacija okrene ali koliko je to izvodljivo ne znam. Treba imati na umu da je on izgubio previse finala i da u karijeri nije napravio ono sto je zeleo. Ima brojke, igra odlicno, medju najboljim kosarkasima danasnjice je ali nema titula koliko igrac sa njegovim renomeom treba da ima a iza sebe ima vec ozbiljan broj godina.

Warriorsi su sa druge strane u psiholoskoj prednosti posle jedne ovakve serije. Kako sad jedan ovakav tim neko moze da ubedi da ne mogu da urade sta god pozele? Posle ovakve sezone i ovakvog plejofa oni ce leteti po parketu. Onaj umor sa kraja sezone i pocetka plejofa je sada nestao. Green je stub ekipe, radilica u odbrani i u napadu. Igoudala ne igra kao prosle godine, ali u poslednjim utakmicama pokazuje odraze tog i u finalu nema sumnje da ce biti na svom nivou. Thompson je igrac koji je najvise unapredio svoju igru u ovom timu, do te mere da sada drzi konstantnost u igri. Ne oscilira previse. A Barnes se nakon svih ovosezonskih povreda konacno oporavio i igra sve bolje i bolje.

O Stephu nema mnogo toga sto se novo moze napisati. Rovit, nije spreman 100% a opet daleko iznad ostalih. Toliko nas je razmazio da ukoliko ne postigne 40+ poena mi pricamo kako je clutch-ovao i nije odigrao dobro. Bolesno covece. Curry nije sa ove planete, sa zemljanima radi sta mu padne na pamet. Poigrava se. Ako bih nagadjao, on je sa sedmog Saturnovog prstena jer to je najlogicnije objasnjenje.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1450 : 31.05.2016. 13:20:19 »

I na kraju su pobijedili i u ovoj i u prošloj utakmici naravno sa onom small ball postavom koju je wwin prozvao kako ne valja i da je trebaju mijenjati ;D Ali to je jednostavno najbolja postava u cijeloj ligi, može u nekim trenucima biti lošija, ali neće ništa raditi u sto posto slučajeva i zato imaju odlične trenere Warriorsi jer znali su da će proraditi, nisu odustajali od ideje i isplatilo se.
Taktika je također bila i puštati Robersona da šutira otvorene trice i u nekim ranijim utakmicama ih je pogađao no nisu odustali od toga jer mora nekada pogoditi, i eto danas je imao ako se ne varam 0-4 trice i u odlučujućem trenutku se nije usudio šutirati otvorenu

Kupe im mnogo mnogo ofanzivnih skokova kad je small ball, na pick n roll ih deru, a ne mogu vazda pogadjat trojke. To je sad bilo protiv OKCa, mozda ce protiv CLE to bolje izgledati... Ne pratim sad NBA redovno koliko i fudbal (ma moze se rec da sam i amater za kosarku) ali cuh komentatora kako timovi protiv GSa ne idu na ofanzivni skok jer se boje brze tranzicije i lakih poena pa onda ta vec small ball ima nesto, ali OKC isla na skokove i dosta ih je pokupila... Mada spasilo su ih ovo LUDILO trojka sto su ubacili.

Nisam gleda G7 jer sam ocekiva da ce se OKC totalno usrat, i sto bi u 3/4? Ne razumijem kako 12 poena ubacise samo, znaci poen po minutu, katastrofa.


Ne bi me cudilo da CLE osvoji, prosle godine su bili blizu bez Irvinga i Lovea, sad su tu. Naravno i Kari nije bio na nivou prosle sezone, pa da vidimo ove.
Mora se rec da je CLE dosta popravio sut za tri, kao da su poceli taj segment da popravljaju jer su znali da ce bit sa GSom u finalu pa da im pariraju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1451 : 31.05.2016. 14:12:26 »
Bit ce tesko za Cleveland jer je istok uzasno slab. Podsjeca na Bayern koji dominira u slaboj bundesligi (uz preimership najprecjenjenija liga ikad) i onda kad naidu na nekog jakog pusssssssssssssssssssing.

Legendarni playoff, jedan od najboljih.



Citat:
In my opinion, this is the BEST NBA playoff game ever from the BEST playoff series of all time. Celtics were down 3-2 and this was ''win or go home'' game for them, Game 6 in legendary Spectrum.

High emotions on both sides, amazing rivarly, Cedric Maxwell fights with a Sixers fan(s), Bobby Jones dunks on Larry Bird (fans throwing ice on court and Kevin McHale cleaning the backboard after the incident), Darryl Dawkins and Robert Parish with a great battle in the paint, famous ''lucky'' clutch shot by Larry Bird to put his team up 98:95 with under a minute remaining, Julius Erving flying all over the court, rookie Andrew Toney with some clutch shots, hard fouls, hard hits, great comeback by Boston - this is basketball at its best.

If you really love this game, you're going to love this all-time classic. Old school game without stupid tehnical fouls and refs screwing the game, this is real basketball.
:aha:

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1452 : 31.05.2016. 15:53:41 »

I na kraju su pobijedili i u ovoj i u prošloj utakmici naravno sa onom small ball postavom koju je wwin prozvao kako ne valja i da je trebaju mijenjati ;D Ali to je jednostavno najbolja postava u cijeloj ligi, može u nekim trenucima biti lošija, ali neće ništa raditi u sto posto slučajeva i zato imaju odlične trenere Warriorsi jer znali su da će proraditi, nisu odustajali od ideje i isplatilo se.
Taktika je također bila i puštati Robersona da šutira otvorene trice i u nekim ranijim utakmicama ih je pogađao no nisu odustali od toga jer mora nekada pogoditi, i eto danas je imao ako se ne varam 0-4 trice i u odlučujućem trenutku se nije usudio šutirati otvorenu

Kupe im mnogo mnogo ofanzivnih skokova kad je small ball, na pick n roll ih deru, a ne mogu vazda pogadjat trojke. To je sad bilo protiv OKCa, mozda ce protiv CLE to bolje izgledati... Ne pratim sad NBA redovno koliko i fudbal (ma moze se rec da sam i amater za kosarku) ali cuh komentatora kako timovi protiv GSa ne idu na ofanzivni skok jer se boje brze tranzicije i lakih poena pa onda ta vec small ball ima nesto, ali OKC isla na skokove i dosta ih je pokupila... Mada spasilo su ih ovo LUDILO trojka sto su ubacili.

Nisam gleda G7 jer sam ocekiva da ce se OKC totalno usrat, i sto bi u 3/4? Ne razumijem kako 12 poena ubacise samo, znaci poen po minutu, katastrofa.


Ne bi me cudilo da CLE osvoji, prosle godine su bili blizu bez Irvinga i Lovea, sad su tu. Naravno i Kari nije bio na nivou prosle sezone, pa da vidimo ove.
Mora se rec da je CLE dosta popravio sut za tri, kao da su poceli taj segment da popravljaju jer su znali da ce bit sa GSom u finalu pa da im pariraju.

Kupe im više skokova, da, ali ovo što pitaš kako su samo ubacili 12 poena je upravo zbog small balla, odlična je obrana bila, a Klay i Curry koliko god su bili raspucani u toj četvrtini Warriorsi su zabili za njih samo 29 poena, znači da je presudila obrana te small ball postave protiv koje Oklahoma nije ni mogla skupiti toliko skokova jer su zajedničkim snagama Warriorsi hvatali obrambene skokove i box outali odlično Adamsa u više situacija. A drugu polovicu te četvrtine Green im čak nije ni igrao jer je skupio četiri osobne pa je morao na klupu i onda su ako se ne varam igrali sa Igoudalom, Barnesom i na petici su se mijenjali prvo Ezeli koji je bio u dva ili tri navrata propuh u obrani pa su ga odmah zamijenili, i Varejao koji je u dvije minute napisao sam i sinoć odličan bio. Westbrook se pokušavao unositi Curryju u facu, a na kraju je ovaj odigrao odličnu obranu, Iggyja se ne treba spominjati kakav je on obrambeni, Barnes je isto bio na razini i još kad ulove obrambeni skok ili pogotovo ako iznude turnover u takvoj small ball postavi toliko su brzi u tranziciji da drugoj momčadi nema spasa i zato je ta postava najbolja uvjerljivo u NBA-u.

Da, Cleveland je dosta popravio trice u ovom playoffu i odmah su druga najbolja tricaška ekipa nakon Warriorsa i biti će jako jako zanimljivo, to sam isto sinoć naglasio. Mislim da su Warriorsi bolji, ali mogu si zamisliti oba scenarija u glavi i da se Cavsi raspucaju kao protiv Atlante npr. i naravno da bude sličan scenarij kao prošle ili sad protiv Oklahome i jednostavno da i toliku kvalitetu i taj small ball Cavsi ne uspiju zadržati više od tri puta u seriji.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1453 : 31.05.2016. 16:20:30 »
loool

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Košarka
« Odgovor #1454 : 31.05.2016. 20:12:32 »
Navodno sada "mi" hoćemo da angažujemo KD-a, ali mislim da je to novinarska patka. Ne bih se bunio, doduše. Kad je mogao Lebron u Majami...


I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1455 : 31.05.2016. 20:22:52 »
Ma kakvi, pa svi koji imaju cap će ga pokušati dovesti, a to ti je uvijek slučaj sa takvim zvijezdama kada budu free agenti. Ove godine i pogotovo sljedeće cap će skoro pa sve ekipe imati ili će ga barem pokušati stvoriti ako ga već nemaju, jedino ti je pitanje ima li Orlando uopće ikakve šanse da ga dovede, a po meni nema. Na kraju će ti kao npr. Aldridge prošle godine on si izabrati cca pet ekipa s kojima će obaviti razgovor, a ostalima koji ga žele (a svi bi ga htjeli) će odmah dati košaricu. Ja pretpostavljam da će ostati u Oklahomi jer to mu je i dalje najbolja prilika za osvajanje uz to što će tako ostati vjeran toj franšizi, a i Oklahoma mu može ponuditi najviše novaca od svih. U igri će biti još i Warriorsi o kojima se prije koji mjesec pričalo da ga žele no oni će morati onda vjerojatno Barnesa i još nekoga pustiti kako bi imali mjesta za njega, naravno tu su i Spursi, pa se nešto i Miami spominje u zadnje vrijeme, a i Wizardsi koji su iz Washingtona otkud Durant i jest. Lakersi i Knicksi će kao big market također biti u igri no oni praktički da i nemaju neke šanse. Da su ispali u prvoj ili drugoj rundi vjerujem da bi se šanse povećale da ode, ali kako su bili samo jednu utakmicu od finala mislim da su stvarno mizerne šanse da ode bilo gdje, pa čak i u Warriorse ili Spurse koji bi si morali promijeniti izgled ekipe ukoliko bi im pristao doći. Orlando kao mlada ekipa teško, više bi šanse dao Washingtonu čak koji ima dva all stara, Beal nije još bio all star, ali kao da je, no i on će biti max player nakon ovog ljeta plus što teško da su contenderi i od toga isto vjerojatno ništa, jedina im je prednost istok koji je slabiji od zapada.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1456 : 31.05.2016. 20:28:50 »
Evo prije par sati objavljeno: http://espn.go.com/blog/new-york-knicks/post/_/id/64707/knicks-expected-to-pursue-kevin-durant-does-kristaps-porzingis-give-them-a-chance

Ništa čudno, kažem ti, svaka ekipa će ga na neki način pokušati dovesti ili bar da uspiju organizirati razgovor s njime. Prošle godine je Aldridge imao dogovoren razgovor sa sedam ekipa i na kraju mislim nakon što je obavio razgovor s Lakersima (u roku par minuta) odustao od ovih ostalih i potpisao za Spurse hah. Realno, Orlando nema skoro pa nikakve šanse da ga dovede.

EDIT:

I ovo što si rekao ''kad je LeBron mogao u Miami'', u potpunosti drugačija situacija. LeBron je imao i lošiju ekipu i lošije vođenje franšize u Clevelandu nego što to Durant ima i jednostavno je odlučio pobjeći negdje drugdje kako bi došao do prstena. LeBrona je u Miami privukao i Wade koji mu je jedan od najboljih prijatelja, a osim što su si super prijatelji Wade je također i hall of famer, Orlando takvog niti približno igrača nema. Orlando je mlada momčad koja je daleko od svog primea i tek se očekuje da napreduju, a ne da love naslov u sljedećoj sezoni što je Durantu cilj - osvajati naslove, a ne potratiti 2-3 ili više godina i ispadajući u prvoj ili drugoj rundi istoka. Osim što je tadašnji Miami imao i Wadea, Bosh je također došao u paketu s LeBronom kao još jedno all star free agent pojačanje, Orlando niti to neće imati. Uz sve to, imao je taj Miami sasvim dobrog trenera i ono što je najvažnije fantastičnu upravu i Pata Rileya koji je toliki autoritet da je mogao garantirati LeBronu osvajanje naslova. Čovjek je na kraju krajeva osvojio naslove kao igrač, kao trener i na kraju kao direktor, što reći. Čak i današnji Miami je puno primamljiviji tako nekom superstar free agentu kao što je Durant jer i ima Wadea koji je dokazani šampion i iako je u godinama vidjeli smo i ove godine u playoffu što može, a da ne govorim o ostatku ekipe i naravno samom Rileyju koji bi u tom slučaju još pojačao tu ekipu pa makar se i Bosh zbog ovih problema zdravstvenih umirovio jer igrači žele imati takvog čovjeka uz sebe. Spoelstra se dokazao vrlo dobrim trenerom i u slučaju da Durant tamo ode to bi odmah bila najozbiljnija prijetnja LeBronovom Clevelandu. Da ne govorimo o ovom capu koji se povećava pa bi čak Durant mogao i uzeti maksimalni ugovor, a ne kao što su to radili LeBron i Bosh 2010. kad su stvorili tu veliku trojku u Miamiju. Ali ponavljam, 90%, možda i više je da će Durant ostati u Oklahomi i zbog novaca i zbog šanse da osvoji prsten, jednostavno mu je to najbolja trenutno situacija, a i tamo je već skoro 10 godina i nema potrebe nigdje drugdje odlaziti sad kad je bio tako blizu finala, a otkad su 2012. bili u finalu ovo im je bila prva sezona da su zdravi i eto potrefili su im se povjesno dobri Warriorsi koje su umalo izbacili.
« Zadnja izmjena: 31.05.2016. 20:53:06 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1457 : 31.05.2016. 22:05:41 »
Malo zanimljivosti koliko se košarka promijenila, prošle godine je niz prosto nevjerojatnih rekorda oboren po broju trica, a sve se više to nastavlja i mogu se naći ovako nevjerojatni podaci:


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1458 : 31.05.2016. 23:14:21 »
Kakav ce to 3pt-fest da bude u finale... zanimljiv podatak inace.. :)

Koje su vam prognoze, da se malo igramoo...  ;D

Moja CLE 4:2

Ali obije ekipe me nerviraju nesto... Na jednu stranu Lebron, a na drugu ovo smaranje medija oko GSWa i hajpovanje i ovih bandwagon fanova, a pustite meeee... *turns off internet*

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1459 : 01.06.2016. 15:34:24 »
Citat:
Steph Curry u clutch situacijama u ovom doigravanju: 43 koša, 14-22 šut iz igre, 9-12 trice u 22 minute.

U najbitnijim trenucima odličan  ti_si_Bog

Pričali su, Mulderko, ovi tvoji sa First Takea kako je najbolji closer još od doba Michaela Jordana  ti_si_Bog

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1460 : 01.06.2016. 16:07:58 »
Hahahaha zasto moji. To su sarlatani kojima je bitna samo statistika kao i svim amerima. Kao onaj skip koji je valjda najveci fan Jordana, ali je idiot koliko ima lose zakljucke. Zato i rade na televiziji jer idioti uglavom i rade da masa to opija.

Curry i dalje u playoffu nije najbitniji igrac Warriorsa. U finalu to nije bio prosle godine, i ove nije trenutno u playoffu sto ne znaci da nije bitna, ali najbitniji sigurno nije.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1461 : 01.06.2016. 16:28:10 »
Kad si ti Skipa spominjao kao dobrog izvora za prognozu finala zapada haha, inače je taj First Take najgora moguća sportska emisija o košarci. Čak je i Inside the NBA bolji iako tamo 90% posto otpada na djetinjaste gluposti, ali nađe se i pokoja dobra stvar.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1462 : 03.06.2016. 04:19:54 »
52:43 vode Warriorsi. Dosta se brzo igralo i dosta pogresaka s obje strane. Nelose prvo poluvrijeme. Curry ocekivano flopao u playoffu samo 6 poena, a i Lebron nije daleko.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1463 : 03.06.2016. 13:15:21 »
Ako ovo Cleveland dobije svaka cast, ali sumnjam. Flop Curry samo 11 poena. Nikad nisam vidio tako glavnog igraca da u vecini slucajeva flopa u finalu. Zato Iggy  clapp kao i prosle godine.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1464 : 03.06.2016. 13:21:46 »
E jos ne gledah da rezerve jednoga tima ovako satru protivnicki tim... Splash brace nije bilo, ali su ih ovi odmijenili... Kari i Tompson po 6p...  :o

Prognozirah 4:2 za CLE, ali volio bih posle danas 4:0 za GSW, ako ja mogu gledat ovaj CLE mrtvi dosadni, pa kakvo je to silovanje lopte... LeBron iz izolacije na siluu, pa oce pa oceee... Kajrija je uzivancija gledat u napad, ali u odbranu je PROMAJA.

fakin Leandrinjo i Livingston, ma daaaaj.

Iggy MVP ponovo.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1465 : 03.06.2016. 15:35:37 »
Hahhahh kakva ekipa su ti Warriorsi, ma daj  ti_si_Bog ti_si_Bog Dva najbolja igrača imaju lošu večer, ali kako su kompletni i imaju duboku momčad i na taj način su rasturili Cavse  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1466 : 03.06.2016. 16:05:44 »

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Košarka
« Odgovor #1467 : 03.06.2016. 18:45:39 »


E zato su ovi Warriorsi najbolja ekipa svih vremena. Ne zavise od jednog igraca, to je sistem koji funkcionise. Nadopunjuju jedan drugog. Jednostavno receno, Curry nije najbolji kosarkas ikada niti ce biti, ali on cini ekipu koja jeste najbolja u istoriji.

Sto se tice Cavsa, bili su dobri, ali kao sto sam rekao nista ne zavisi od njih i Lebrona.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1468 : 03.06.2016. 19:29:00 »
Citat:
Klay Thompson : I ja ću vjerojatno mrziti mlađe generacije

Svi, od Scottieja Pippena do Charlesa Barkleya, smatraju da je njihova košarkaška era bila mnogo bolja. Sve češće čujemo izjave koje idu otprilike ovako :“Eh djeco moja, u moje vrijeme nisi mogao igrati u ABA ligi bez 60 poena u prosjeku“. Što je najžalosnije, takve priče dolaze najčešće od umirovljenih košarkaša, koji ne mogu da prihvate sve te kvalitete Stepha Curryja.

To uopće ne brine Klaya Thompsona:

„Sva ta mržnja, čovječe… Iskreno, mislim da ću i ja sam mrziti mlađe generacije kada ostarim.  Mislim, moj otac upravo to i radi. Govori mi da smo previše slabi i nježni, ali ja mislim da je sve to prirodno.“

Thompsonov otac je Mychael Thompson, bivši prvi pick koji je osvojio prsten za vrijeme showtime Lakersa. Sada radi kao komentator u Los Angelesu. Ipak, možete primijetiti da je on vrlo ponosan otac.

Ipak, nije to nikakva nova pojava, sva ta mržnja starijih generacija prema novim. Čak i naše bake i djedovi često govore kako naše generacije ništa ne valjaju. Ah, te bake, što one znaju…

Vrlo je vjerojatno da ćemo čuti sve više takvih priča što više zalazimo u utakmice finala, no, na nama je da se zavalimo i pratimo duele dvije najbolje ekipe današnjice, s dva najbolja igrača današnjice.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1469 : 04.06.2016. 01:56:47 »
Kako je glup Klay ispas s time. Samo realnost. Ako je danas konzensus da se igra losija kosarka, a zna se kakvo je bilo zlatno doba, onda nema kaj pricati o tako necemu. Svatko tko je pratio malo duze NBA zna da Warriorsi nemaju kaj raditi medu tri najbolje momcadi svih vremena. Zna se za koga su te pozicije rezervirane. Za Birdove Celticse. Za Magicove Lakerse i za Jordanove Bullse. Svi su bili najbolji individualci ikada, ali isto tako su imali sjajan tim. Pa jebote o cemu pricamo, Jordan je kraj sebe imao Rodmana i Pippena. Defenzivno najjaca momcad.  Tako da svatko tko je gledao zlatno doba NBA to zna, sve ostalo je negiranje ocitih cinjenica.

Warriorsi nemaju jos kaj raditi tu kad trebaju igrati barem 5, 6 godina na ovoj razini kao spomenute momcadi koje su igrale i vise. Ne moze nitko na temelju sad dvije sezone izjaviti takvu glupost.

20 minuta najvece NBA trojke i prezivljavanja na terenu. Da, prezivljavanja, a to je ono sto danasnji NBA igraci nikad nece okusiti. Zadnji koji je to okusio je Bryant jer bas poceo igrati kad se zlatno doba zavrsavalo.


A tek Birdovi Cleticsi, vidio bih ja kako bi danasnje ekipe prolazile u Gardenu. Warriorsi bi tad bili po onim pravilima vrlo dobra momcad, ali to su momci koji nemaju takav mentalitet tadasnjih igraca i nema niste ponizavajuce u tome. Pa i ostale veliki igraci nisu dobro prolzili poput Drexlera i slicnih ili Barkley. Pa Barkley je bio zvijer i imao je odlicnu momcad, ali sto ti to znaci kada Jordan otide na pauzu i onda osvoji Draxler ili Jordanovi Bullsi.

Warriorsi ako osvoje ove godine prsten, imat ce svoje mjesto na all time ljestvici. Negdje izmedu 5. i 8. mjesta. Ali upasti medu prve tri momcadi svih vremena je tako jebeno tesko pogotovo kad se zna kakva se kosarka prije igrala i rezultati koje su ostvarile navedene momcadi nosu s ovoga svijeta. Tako da ne treba pretjerivat, zato imamo skolovane strucnjake, gledatelje koji su gledali to doba, a danasnji klini to ne mogu shvatiti i nikad nece. Zajebite snimke, to se moralo dozivjeti da bi se vjerovalo kakva je kolicina tezine i fatasticnih momcadi tada bilo.
« Zadnja izmjena: 04.06.2016. 02:00:55 Mulder »

Tags: