Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 224985 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #510 : 24.06.2010. 09:32:23 »
Radovane, izgleda da ide debeli. :( :(

u zvezdu hahahahahahahaha  rofl

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #511 : 24.06.2010. 10:20:08 »
Pa kako su Kicanovic i Grbovic legende, a Dalipagic nije. Mada ja o njima mogu da pricam samo iz prica starijih je je njihovo igracko vreme za mene davno proslo vreme.

A za mene su svi oni koji su igrali srcem za Partizan legende, i Brkic, ali i Beric, pa cak i onaj smotani Cubrilo, a da ne pricam za Novicu.
Onog dana kad se bude vratio sta ce pisati u novinama nego "Legenda se vratila kuci".

Zato je za mene i Japanac legenda, jer je uvek dvao 200%, pa neka misli ko sta hoce.

A Djordjevic je '97/'98 dao Partizanu te silne poene u dresu Barselone, ne Reala i svaka njemu cast ali ja ipak vise gotivim Sasu Danilovica jer nije toliko ugladjen i svetski tip kao Djordjevic i deluje vise kao neko ko kao da je odrastao u Blokovima a ne u Sarajevu. A na Final 4 se sukobio sa Grobarima koji su vredjali Zorana Savica.

I vezano za ovo Vujosevicevo treniranje Zvezde. To je bilo one godine kad je Partizan postao sampion Evrope sa Obradovicem i profesorom Nikolicem na klupi i tada je izgubio sve meceve protiv Partizana. A poznato je da je Vujosevic vise puta izjavio "da navija za tim u kojem radi, a kad ne radi nigde onda navija za Partizan".

Veceras u 8 sati je emisija na SOS kod Tegeltije sa Vujosevicem kao gostom pa cemo iz prve ruke moci da saznamo da li je istinita prica sa CSKA.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #512 : 24.06.2010. 10:34:59 »
DULE, DELIJO!!!
 rofl

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #513 : 24.06.2010. 11:19:48 »
Ne gostuje Debeli. Porodicni problemi.

Dalipagic nijie legenda Partizana iz prostog razloga zato sto je igrao u cz pri kraju karijere.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Košarka
« Odgovor #515 : 24.06.2010. 12:55:26 »
Ako vam ode Debeli, ode i Partizan. Može on da kaže da Partizan ne zavisi od jednog čoveka (njega), ali svi znamo da je on taj koji drži konce u rukama.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Košarka
« Odgovor #516 : 24.06.2010. 13:36:48 »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Košarka
« Odgovor #517 : 24.06.2010. 13:42:45 »
Radovane sta bi sa onom tvojom izjavom da Vujosevic nece nikad otici iz Partizana? A kenjali ste i pljuvali ste, a sad kad nam dodje neki saban, videcu kako ce se onda ponasati ti isti navijaci...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #518 : 24.06.2010. 14:40:10 »
Nemoj srati, niko nikada od Grobara nije pljuvao Debelog! Ja sam bio ubedjen da nece nikada otici.

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #519 : 24.06.2010. 14:43:11 »
Radovane sta bi sa onom tvojom izjavom da Vujosevic nece nikad otici iz Partizana? A kenjali ste i pljuvali ste, a sad kad nam dodje neki saban, videcu kako ce se onda ponasati ti isti navijaci...
Valjda ce novi trener biti dosadasnj pomocnik Jovanovic ili Djordjevic. Jeste 5 miliona mnogo novca i da je to resavanje svih zivotnih pitanja prvi razlog odlaska, ali ima razloga i u tim prozivkama. Jer sto bi Vujosevic dozvoljavao da mu raznorazni Sime Srbije i kojakakve druge budale drze lekcije o moralu i izdaji.

Steta samo sto Partizan nece dobiti obestecenje ko sto je uzeo Inter za Murinja. Ali nazalost drugo je kosarka u odnosu na fudbal.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #520 : 24.06.2010. 14:52:42 »
Ne verujem da ce Djordjevic jer se i ne mirisi nesto sa upravom. Mada ko zna... Ja bih to najvise voleo. A ti *************** **** *** **** ********** daj molim te napisi kada je to neko pljuvao Debelog zvanicno.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Košarka
« Odgovor #521 : 24.06.2010. 15:31:38 »
Ne proziva se Vujosevic nego uprava, a on kao da nije clan te uprave... Drugo one sramotne parole, pa bojkot... Sve je to uticalo na njegovu odluku, pored naravno i odlicne svote novca... Zbog tog ubedjenja da on nikad nece otici, a pritom da se navijaci ponasaju kako su se ponasali od dolaska igraca iz Pariza ce se samo nama (pod nama mislim na sve navijace Partizana) obiti o glavu... Sa druge strane, uopste ne verujem da ce Sale preuzeti Partizan, jer koliko sam cuo ima ponude da trenira Beneton, a ipak je to prevelika odgovornost, obzirom na to koliko ima trenerskog iskustva...

A evo, citiracu jedan deo svog posta jos od kad je pocela da se vodi polemika oko protesta i sl.

Citat:
To je tvoja procena i mozda jos nekolicine ljudi, ali mislis da ce voditi klub ako zna  da kad izadje na teren da ce  gledati mrtvilo kakvo je sada na tribinama? On ce u nekom klubu, poput CSKA recimo, primati jos vece pare, imati veci budzet, bolje igrace, a i sa Partizanom je uradio sve sto je mogao, nista ga vise ne veze osim te publike i autoritativnosti koju ima kod nje

Upravo se to obistinilo  :-[

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #522 : 24.06.2010. 15:43:48 »
Zasto su sramotne parole? Reklo se ono sto se misli. Receno je sve sto je tacno. Niko nije uzeo napisao neku parolu jer mu se svidja kako zvuci i okacio. Trebalo je malo ranije misli o tome kako ce se ponasati Grobari zbog njihove izjave! Sami su krivi za to. Sta su Grobari trebali da urade? Da mirno ostanu sa strane pored njihovog uvaljivanja kurcine? Da se ponasaju kako se nista nije desilo? Opet ponavljam, ali vi izgleda ne zelite to da razumete. Grobari ne bojkotuju utakmice. Mnogo Grobara ima na utakmicama. Svi koji bi dolazili da nema nikakvog problema su dolazili na utakmice. Ja licno sam bio na prvoj protiv Hemofarma. I zamolio bih vas da ne lupetate gluposti oko NAVODNIH izjava nekih bitnijih ljudi sa tribine oko Debelog. Niko nikada od Grobara nije izasao ispred i rekao bilo sta lose o njemu! Nemojte izmisljati takve price jer ispadate debili!

Offline brankone

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #523 : 25.06.2010. 17:36:18 »
Vujosevic zvanicno potpisao za CSKA.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #524 : 25.06.2010. 20:00:58 »
Jebi ga. Otisao je. Hvala mu za sve. Nikada necemo zaboraviti njegovo redovno karanje cigana i sta sve vec. Ali mislim da bi mi teze palo da je Pera kapiten otisao...

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #525 : 25.06.2010. 21:40:30 »



 rofl rofl rofl

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #526 : 28.06.2010. 20:39:31 »
Vlada Jovanovic novi trener kosarkasa Partizana. Srecno mu bilo!

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=614

Dzabe mu osmeh! Meni se Mekejleb bas svidja....zna li se kakvih ce jos izmena igraca biti?
Zasad su realna opcija samo Milosavljevic iz Radnickog KG i mozda povratak legende Vlade Scepanovica.
Kao sto sam i najavio Milosavljevic je stigao prvi. Vlado Scepanovic je i dalje opcija mada je moguce da ode i u CSKA kod Vujosevica, a kako trenutno stvari stoje moguce je da Strahinja Milosevic bude prvi koji ce napustitit ekipu, mada postoji mala verovatnoca da ostane.

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=615

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #527 : 28.06.2010. 20:48:13 »
Zasto su sramotne parole? Reklo se ono sto se misli. Receno je sve sto je tacno. Niko nije uzeo napisao neku parolu jer mu se svidja kako zvuci i okacio. Trebalo je malo ranije misli o tome kako ce se ponasati Grobari zbog njihove izjave! Sami su krivi za to. Sta su Grobari trebali da urade? Da mirno ostanu sa strane pored njihovog uvaljivanja kurcine? Da se ponasaju kako se nista nije desilo? Opet ponavljam, ali vi izgleda ne zelite to da razumete. Grobari ne bojkotuju utakmice. Mnogo Grobara ima na utakmicama. Svi koji bi dolazili da nema nikakvog problema su dolazili na utakmice. Ja licno sam bio na prvoj protiv Hemofarma. I zamolio bih vas da ne lupetate gluposti oko NAVODNIH izjava nekih bitnijih ljudi sa tribine oko Debelog. Niko nikada od Grobara nije izasao ispred i rekao bilo sta lose o njemu! Nemojte izmisljati takve price jer ispadate debili!
Zaboravio sam da ti odgovorim na ovo.

A zasto nisu sramotne parole? Pa kad vi okacite na tribini "sram vas bilo" i pritom ne napisete da se to odnosi na upravu, sta mislis kako se osecju igraci? Umesto da kad im je tesko bace pogled na tribine da dobiju pozitivan vajb od publike, ali ne, umesto toga dobiju "sram vas bilo"! A ti ocigledno da posto nisi bio dovoljno nasilan u zivotu ostao si samo neki sitni cinovnik na tribini i moras da slusas i prenosis stav vodja navijaca iako znas da je on pogresan. Cim te iste vodje izglade odnose sa upravom ti ces odmah poceti da velicas Danilovica, Todorica, Silobada i ostale kao da nista od ovoga nije ni bilo.

I ako ko ispada debil, onda si ti taj. Jer covek koji dozvoli da mu isperu mozak kriminalci koji svi zajedno nemaju 8 razreda skole i da ih on bez pogovora slusa je debil nad debilima.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #528 : 28.06.2010. 22:20:47 »
ZVEZDA!!!

to je sve što mogu da kažem na ovo gore.


ajde smirujte se!

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #529 : 28.06.2010. 23:23:18 »
ZVEZDA!!!

to je sve što mogu da kažem na ovo gore.


ajde smirujte se!
Ti onda pronadji neki sajt specijalizovan za finansije i ekonomiju i citaj tamo vesti o tvom klubu posto cim otkuca prvi jul po novom zakonu automatski idete u stecaj.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Košarka
« Odgovor #530 : 28.06.2010. 23:28:20 »
Ok, ja mislim da je ovo tema o košarci,
a ja ne vidim da vi pričate o košarci,
nego jedno drugog nazivate ružnim imenima,
psujete i pričate apsolutne nebuloze i samo gledate
način kako ćete jedno drugog više uvrijediti.
Ili se nađite i raspravite to u četiri oka ili se sredite.
Ovo je ipak davno prešlo sve granice.
Kapetanu Amerika samo još jednom nazovi
nekog iz staffa debilom ili slično letit ćeš van brzinom svjetlosti.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #531 : 28.06.2010. 23:30:57 »
Mali veseljace. Znaju igraci veoma dobro kome je to upuceno... Koliko ti nista ne znas. Kada ne znas, onda cutis. Ne pricas i ne radis ako pretpostavljas nesto. Radis i pricas samo u onom slucaju kada veoma dobro znas o cemu pricas. Ti "kriminalci" i "isprani mozgovi" su napravili od KK Partizan to sto je sad. Koliko god da ne bih voleo da se ne nastavi "bojkot" toliko bih i voleo cisto da vidim dokle ce moj voljenu klub dogurati sledece sezone. Onda kada ne prodjemo u drugi krug bice krivi navijaci jer su "oterali" debelog, jer jelte, nisu nikako smeli da se suprostave upravi koja im je uvalila kurcinu.

Sve u svemu, sva sreca pa u sobi imam brdo komaraca pa svoju davno ne izbacenu nasilnost ispoljavam na njima...

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #532 : 28.06.2010. 23:43:10 »
Ok, ja mislim da je ovo tema o košarci,
a ja ne vidim da vi pričate o košarci,
nego jedno drugog nazivate ružnim imenima,
psujete i pričate apsolutne nebuloze i samo gledate
način kako ćete jedno drugog više uvrijediti.
Ili se nađite i raspravite to u četiri oka ili se sredite.
Ovo je ipak davno prešlo sve granice.
Kapetanu Amerika samo još jednom nazovi
nekog iz staffa debilom ili slično letit ćeš van brzinom svjetlosti.
Hvala na upozrenju ali nisu mi jasni arsini. On mene sme da naziva magarcem i da mi psuje majku koju nisam ni zapamtio, a ja njemu ne mogu da kazme da je d.... ili h.....

I ja pisem ko sto vodis o kosarci i ljudima koji vole istinski klub dajem informacije o igracima koji odlaze/dolaze za razliku od vecine drugih.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Košarka
« Odgovor #533 : 28.06.2010. 23:53:57 »
Zadnji put se obraćam obojici.
Slijedeće je brisanje ove teme.
Ne smije da se obraća tebi na takav način
i aj post je obrisan koliko mene
moje sjećanje služi, ali ovo što vi radite
je na nivou neandertalaca. Zato nađite se
i riješite to kao prave mušakrčine, kakvim se
i pravite preko foruma.
Priča je gotova.
Ja idem u krpe.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #534 : 28.06.2010. 23:56:51 »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #535 : 06.07.2010. 10:56:34 »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #536 : 06.07.2010. 11:51:41 »
Partizan u trećem šeširu za EL... Bruka i sramota. >:(

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #537 : 06.07.2010. 16:48:52 »
koje boje su dresovi CSKA iz moskve što sad trenira Vujošević?

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #538 : 06.07.2010. 20:36:22 »
Cisto sumnjam da ce neko reci :)



Negoli, dobre pare dobi Partizan od generalnog sponzora. 2m za 3 sezone...  ccccc
Ali dobro, bice ona prica, bolje ista nego nisita...

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #539 : 06.07.2010. 20:48:48 »
ne moraš da kažeš... meni bitno da znaš  ;D

znaš kako se kaže... prva ljubav zaborava nema  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Tags: