Novi postovi

Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
O serijama / Odg: The Book of Boba Fett
« zadnji post JoxerTM 17.01.2022. 22:16:14 »
Evo ja sam drugoga mišljenja.
Jedna s drugom ove dvije serije veze nemaju.

Mandalorian ima bejbi jodu, Bobba Fett ima bejb iz one predosadne ejđnts of šild razvukuše.
Mandalorian ima bejbisiter robota koji razvaljuje, Bobba Fett ima paukolikog vlakovođu robota.
Mandalorian se smuca po galaksiji, Bobba Fett se smuca po jednom (bezveznom?) planetu.
Mandalorian ima vrhunske onelinere "this is the way" i "I have spoken", Bobba Fett nema.
Itd itd.

Sad kad smo to riješili, valjda, da se ne radi o kopipejstu...
Meni se početak serije sviđa. Hoće li na kraju ispasti jad, tuga i čemer, pojma nemam. Gledat ću do kraja.
32
wot d...
Pa to su osnove rada na računalu. Abbyy nije nikakva iznimka.
33
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Odg: Secret Invasion
« zadnji post daxdavor 17.01.2022. 21:24:55 »
Fan-made trailer...  :'(
34
Ako vam se brišu slova tijekom ispravljanja u ABBYYu... - (INS) tipka!   ;D
https://www.youtube.com/watch?v=mo73xiLZK_o
35
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Secret Invasion
« zadnji post slaks 17.01.2022. 20:34:46 »

Opis:
Nik Fjuri i Talos pokušaće da zaustave grupu vanzemaljaca Skrala čiji je cilj da pomoću svojih sposobnosti da menjaju oblike zavladaju Zemljom pretvarajući se u ljude i superheroje.

Žanr: drama, akcija, naučna fantastika
Kanal: Disney+
Premijera: 2022.
Glumci: Emilia Clarke, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Carmen Ejogo...

IMDb
TVDb
Wikipedia

36
O serijama / Odg: The Book of Boba Fett
« zadnji post Stefy 17.01.2022. 14:59:32 »
Star Wars su Jedaji. tacka.
daj brate The Old Republic seriju
doduse lakse je snimiti kako se igraju u pijesku
Isti problem imam i slažem se.

Odgledao sam sve 3 epizode i ovo je blago rečeno predosadno. Prvo, serija je identična kao “Mandalorac” koji he već bio ponuđen pre 2 godine i bio mi zapravo interesantan. Ovo sad, ponovo sve isto kad već postoji identična serija mi je besmisleno. Opet Tatuin, opet Mandalorac, opet borba sa šljamom tamo. S tim što Boba Fet u odnosu na Manda izgleda kao mala maca i apsolutno nezanimljiv.

Nemam problem s tim što je radnja spora, već što je dosadna i prežvakana. Sve ovo je već bilo viđeno u prvobitnoj seriji. Pritom, vremenski se takođe poklapa s Mandalorcem. Zašto je teško snimiti seriju u drugom vremenu, sa likom koji nije bounty hunter, ni Mandalorac, nego ponovo pričati nešto što je već ispričano?

Nisam imao prevelika očekivanja ni pre gledanja. Sam vodeći lik serije me nikad nije interesovao, ne znam ni da li je ikoga zapravo do te mere da dobije sopstvenu seriju. Možda ga vole jer je ostavio neki utisak u prvobitnim filmovima, mada na mene nije ni to, ali ne do te mere da treba da ima sopstvenu seriju, za razliku od mnogih drugih likova koje fanovi vole i čije bi priče privukle pažnju.

Ovo mi je otprilike kao onaj nesrećni “Solo” film. Niko nije tražio, nikoga ne interesuje, a kad odgledaš, shvatiš da je bespotreban i da se moglo bez njega.
37
O serijama / Odg: Beforeigners
« zadnji post Dobrica Legenda 17.01.2022. 13:41:41 »
Ljudi, 2. sezona je odlična, još bolja od prve. A finalna epizoda sezone, pa skoro fenomenalna. Obavezno svi ljubitelji SF-a, putovanja kroz vrijeme i paralelnih svijetova ovo trebate pogledati. Jedna od najboljih SF serija trenutno. Već je mogu porediti i sa DARK-om. Istina, nema tu ništa posebno originalno osim Nordijski, vikinški duh, ali Norvežani su to baš dobro uklopili u jednu odličnu priču. Ne znam da li će biti još sezona, ali i ako su završili sa ovom, serija je apsolutno za svaku preporuku. Stvarno vrijedi pogledati.
38
O serijama / Odg: Fear The Walking Dead
« zadnji post marko_delali 17.01.2022. 12:48:57 »
Sto se stalo sa ovom serijom...?

Čuj stalo je, a možda je problem u tome što je ekipa zauzeta sa nečim drugim ili nema onoga tko bi preveo!
39
O serijama / Odg: Stay Close
« zadnji post thrgovi5 17.01.2022. 12:21:27 »
zadnjih deset minuta kopija završetka prve sezone the killing.... wtf
40
O serijama / Odg: Fear The Walking Dead
« zadnji post srki13 16.01.2022. 21:31:06 »
Sto se stalo sa ovom serijom...?
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10