Novi postovi

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
O serijama / Odg: How I Met Your Father
« zadnji post sabko 19.01.2022. 12:17:13 »
Ovo je već drugi pokušaj: How I Met Your Dad (2014, imdb)  :P:P
Mislim, nemam ništa protiv kad bi to bilo dobro urađeno. Tj. nemojmo se hvatati za tu promjenu roda.
Nego mi sama ideja recikliranja (reboot) daje ogromnu sumnju u potencijal ovoga.
Ima i dobrih reboota, ali sumnjam da je ovo među njima.

Vidjet ćemo, ako bude dosta pozitivnih reakcija, možda i dam šansu. Zasad preskačem.
22
O serijama / Odg: How I Met Your Father
« zadnji post bianconeriSRB 19.01.2022. 05:59:41 »
Hoće li oni sad svaku seriju i film da odrade u dve verzije? Ženska i muška verzija? Bože dragi... :nema:
23
O serijama / How I Met Your Father
« zadnji post zzoe 18.01.2022. 21:22:44 »

Opis:
U bliskoj budućnosti, Sofi priča priču svom sinu o tome kako je upoznala njegovog oca. Ta priča nas vraća u 2021. godinu gde Sofi i njena blisko povezana grupa prijatelja pokušavaju da otkriju ko su, šta žele od života i kako da se zaljube u doba aplikacija za upoznavanje i neograničenih mogućnosti.

Izvor: TVDb

Žanr: komedija, drama
Kanal: Hulu
Godina: 2022.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

24
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Moon Knight
« zadnji post slaks 18.01.2022. 16:00:04 »

Opis:
Bivši marinac Stiven Grant, čoveka blage naravi zaposlen u prodavnici suvenira, koji ima rupe u sećanju i vizije tuđeg života, otkriva da pati od disocijativnog poremećaja ličnosti i da deli telo sa plaćenikom Markom Spektorom. Kada se nađe na meti neprijatelja koji mu žele smrt, on mora da žonglira između svoja dva identiteta, dok istovremeno pokušava da otkrije misteriju vezanu za mračne sile i bogove Egipta.

Žanr: drama, akcija, naučna fantastika
Kanal: Disney+
Premijera: 30.03.2022.
Glumci: Oscar Isaac, Ethan Hawke, Gaspard Ulliel, May Calamawy...

IMDb
TVDb
Wikipedia

25
O serijama / Odg: Death in Paradise
« zadnji post stipest 18.01.2022. 11:44:55 »
Na žalost, ima nas kojima treba, pa ne možemo uživati u ovoj sezoni  :(. Uvijek mi je bilo lijepo gledati tropske pejsaže u ovo zimsko vrijeme.
26
O serijama / Odg: Vera
« zadnji post vuki1956 17.01.2022. 23:21:53 »
gde mogu da  nađem 1103?
27
O serijama / Odg: Cobra Kai
« zadnji post JoxerTM 17.01.2022. 22:36:33 »
Serija je baš bezobrazna.
Već 4 sezone čekam da mogu konstatirati, to je to, otišlo je sve kvragu, mogu je prestati pratiti.
A ono opet i nakon ove četvrte sezone, jedva čekam i tu petu.  :o
28
O serijama / Odg: Doctor Who (2005)
« zadnji post JoxerTM 17.01.2022. 22:33:20 »
Aj 'vako, Russel Davies je napisao da su sve špekulacije budalaština jer ko će bit' novi Doktor ne zna još ni on.
A on bira.

Ko god bude, iskreno se nadam da nakon detronizacije Ćibnala, nećemo gledati prava crnkinja da sjede u američkim autobusima, razdvajanje indije i pakistana, i slične korekcijsko-političke gnjavaže gledatelja koji ni kru' jeli ni kru' mirisali.
Dajte nam scifi i pustite nas na miru sa koještarijama.
29
O serijama / Odg: Death in Paradise
« zadnji post JoxerTM 17.01.2022. 22:24:50 »
Hvala ti na dosadašnjem trudu.
Nekima od nas ne treba, pa evo ukratko onima koji se nećkaju bi li nastavili.

Božićni specijal je luda kuća, ne zato što se vraća netko iz prethodnih sezona (samo za tu prigodu), nego su i humor i krimi priča za prste polizati.

Prve dvije epizode nove sezone opet imaju i humora i pravog krimića, ali nova policajka mi nekako nije sjela.
Fina je i kulturna, oku ugodna, ali nekako beživotna. Naravno da ne treba biti kopija Ruby, ali ova mala nije uspjela ukrasti niti jednu scenu iako je imala priliku.
Nadam se da će se to promijeniti u nastavcima koji slijede.
30
O serijama / Odg: The Book of Boba Fett
« zadnji post JoxerTM 17.01.2022. 22:16:14 »
Evo ja sam drugoga mišljenja.
Jedna s drugom ove dvije serije veze nemaju.

Mandalorian ima bejbi jodu, Bobba Fett ima bejb iz one predosadne ejđnts of šild razvukuše.
Mandalorian ima bejbisiter robota koji razvaljuje, Bobba Fett ima paukolikog vlakovođu robota.
Mandalorian se smuca po galaksiji, Bobba Fett se smuca po jednom (bezveznom?) planetu.
Mandalorian ima vrhunske onelinere "this is the way" i "I have spoken", Bobba Fett nema.
Itd itd.

Sad kad smo to riješili, valjda, da se ne radi o kopipejstu...
Meni se početak serije sviđa. Hoće li na kraju ispasti jad, tuga i čemer, pojma nemam. Gledat ću do kraja.
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 10