Autor Tema: Sta je ovaj sajt?  (Posjeta: 1411 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Sta je ovaj sajt?
« : 21.04.2012. 20:53:47 »
http://www.uia.net.au/uia/

Stiglo mi je pismo sa tog sajta na e-mail koji mi sluzi za registracije po forumima a to je i moj broj mobilnog telefona za koji sam 99% siguran da ga ni jednom nisam koristio na netu tj da sam ga kucao negde, sem limunda gde mora da se ukuca broj moba ali tu sam koristio drugu e-mail adresu i cini mi se vise nigde. Kako je ovaj sajt povezao moj e-mail i moj broj moba?


e-mail sto mi je stigao. Vidim da se spominje kupovina akcija...
Citat:
[Agent's name]

UIA is in the process of conducting an Initial Public Offering ("IPO") to list on the Australian Securities Exchange and is offering you an exclusive opportunity to buy shares in the company at a pre-IPO price equivalent to a 5x discount to the IPO price.

Take this opportunity to become a part owner of UIA and have a say in the future of the company. Shareholders of UIA are entitled to receive dividends from the profits of the company and vote at shareholders' meetings to decide on important matters.

This is a limited offer and only available to registered agents of UIA. This pre-IPO offer is expected to offer investors a 500% return on investment within a 6 months period and long term growth prospects. The offer opens on 10th April 2012 and closes on 18th May or earlier without further notice.

Please log into you UIA account at www.uia.net.au and visit the Invest Money section for further information.Your login ID is [ ]. Should you have any questions, please do not hesitate to contact investor.relations@uia.net.au.

Yours sincerely,


Jonathan Soon
Chairman and CEO
UIA - Universal Interests Accumulative

 Level 57 MLC Centre 19-29 Martin Place Sydney New South Wales 2000 Australia
 Telephone: +61 2 92201756 Facsimile: +61 2 92201759 Mobile: +61 411 817583
 Email: jonathan.soon@uia.net.au Skype: soon.jonathan Twitter: jonathan_soon

 For more information on UIA and one world currency™ please visit www.uia.net.au.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Sta je ovaj sajt?
« Odgovor #1 : 22.04.2012. 13:40:54 »
kada ti bilo tko ponudi išta povoljno ili super na internetu to je prijevara, ništa drugo.

imaš dva nastrupa:

a) ignorancija
b) zajebancija - igraš i podjebavaš ih

a kako je tvoj mobilni broj došao do njih - razni banditski putevi. Recimo, točno znam iz koje firme je koja stranka ukrala moje podatke (jer je to zabranjeno) i šalje mi budalaštine prije izbora.

U igri su svi - osiguravajuće kuće, tehnički pregledi za vozila, vodovod - uvijek ima neki lopov koji mazne bazu podataka i proda se/ju.




May the Plasma be with you!

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Sta je ovaj sajt?
« Odgovor #2 : 23.04.2012. 11:25:36 »
a) ignorancija  :)
To sam i uradio. Mada gde god ostavim e-mail ostavim privatan, a oni su mi poslali na ovaj e-mail koji mi iskljucivo koristi za registraciju, subscribe i da se zatrpava spam porukama i zadesio se moj mob.
Zaboravicu na ovo.

Tags: