Autor Tema: Zanimljivosti  (Posjeta: 250918 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #390 : 23.06.2011. 15:46:44 »
Ne bih rekao, da su oni najgluplja nacija ja svijetu, nebi bili tu gdje jesu. Msm, meni bi bilo poniženje koristiti stvari (izume) onih koji su gluplji od mene.

Ko je izmislio veš mašinu?
Ko je izmislio računar, preko koga ovo čitaš?
A telefon?
A radio?
A hoćeš dalje?

Nisi dobro preformulisao tu svoju rečenicu. U Americi danas imaš 1000 (pa i manje) ljudi koji upravljaju čitavom državom, imaš jedno 5 000 takvih komičara, "selebritija" i sličnih kojima se divi ostalih 290 miliona ljudi.


Oni ko nacija ne postoje i tu je kraj svakoj priči.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #391 : 23.06.2011. 15:46:52 »
Nevjerojatna arogancija i primitivizam Amerikanaca... Najgluplji "narod" na svijetu...

Ne bih rekao, da su oni najgluplja nacija ja svijetu, nebi bili tu gdje jesu. Msm, meni bi bilo poniženje koristiti stvari (izume) onih koji su gluplji od mene.

Ko je izmislio veš mašinu?
Ko je izmislio računar, preko koga ovo čitaš?
A telefon?
A radio?
A hoćeš dalje?



A koliko ti imaš godina?
A koliko si knjiga pročitao?
A gdje ti živiš, na kojoj planeti?
Informiraj se malo prije nego napišeš ovakve postove.
A hoćeš dalje?

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #392 : 23.06.2011. 15:47:28 »
 rofl rofl rofl

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #393 : 23.06.2011. 15:49:35 »
A ko je izmislio struju? :P

Ćuti SS, molim te!  :-[
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #394 : 23.06.2011. 15:52:42 »
Šubi je sa svojih 15 godina pročitao više knjiga i odgledao više filmova i serija nego što ćete vi za ceo život.  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline joca.ntc

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 108
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #395 : 23.06.2011. 15:58:01 »
Ček, ček, dal' mi se čini, il ti to braniš Amerikance. Sve izume koje si ti naveo je izumeo, neki doseljenek, koga je Amerika praktično otela od drugih država. Oni su lopovi, lopovi i ništa osim lopova. Uništili su celu jednu naciju, bacili dve atomske bombe na nedužne civile, stalno napadaju države bogate naftom i to zovu mirovničkim misijama, mirovničke misije, kako da ne. Lažu, splektare i izmišljaju, a kao žele mir u svetu.


I za kraj, pošto kažeš da nisu glupi:

« Zadnja izmjena: 23.06.2011. 16:04:10 joca.ntc »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #396 : 23.06.2011. 16:16:33 »
@Čelsi Hendler
Jbg, ja sam sirotinja, nemam FB pa da joj kažem da se može načešati c1t3 moje labave. Da ne pišem dalje.. evo šta bi čovek rekao sve je tu već rečeno..
iShare, noProfit


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #397 : 23.06.2011. 16:36:38 »
Citat:
Oni ko nacija ne postoje i tu je kraj svakoj priči.

Svaku raspravu o naciji, te o etničkom i nacionalnom identitetu, i o društvenom identitetu uopšte, otežavaju ozbiljne terminološke poteškoće. Ja bih sa ovom diskusijom završio, nije za ovaj forum.  ;)

A koliko ti imaš godina?
A koliko si knjiga pročitao?
A gdje ti živiš, na kojoj planeti?
Informiraj se malo prije nego napišeš ovakve postove.
A hoćeš dalje?

Ja ljude ne dijelim prema godinama, intelektualnom postignuću, mjestu življenja, boji kože itd.


Ček, ček, dal' mi se čini, il ti to braniš Amerikance. Sve izume koje si ti naveo je izumeo, neki doseljenek, koga je Amerika praktično otela od drugih država. Oni su lopovi, lopovi i ništa osim lopova. Uništili su celu jednu naciju, bacili dve atomske bombe na nedužne civile, stalno napadaju države bogate naftom i to zovu mirovničkim misijama, mirovničke misije, kako da ne. Lažu, splektare i izmišljaju, a kao žele mir u svetu.


I za kraj, pošto kažeš da nisu glupi:



Ja Amerikance ne branim, već iznosim nepristrasne činjenice. Ja ne pričam o tome kako Amerikanci napadaju nedužne libijske civile.  u_jeeeeeeeeee

Pazi, Američka država, sam koncept, je postavljen tako da su svi ravnopravni. I onaj sa doktoratom i glupak koji je imao kečeve u osnovnoj mogu imati normalnu porodicu. Prostim riječnikom rečeno, Amerikanci MOGU da budu glupi.
Šta meni znači ako sam ja ultra pametan ako mene država sputava, šta mi znači što sam sa 10 godina znao sve glavne gradove svijeta, sa 14 republički prvak iz istorije, ove godine učenik generacije ? Šta mi to znači ako ću ja ne budem li imao vezu raditi neke sitne posliće koji uopšte nisu moja struka, i to za mizerni novac.

Pazi mi Balkanci, a u prvom redu Srbi imamo 2 najveće nacionalne boljke:

1) egoizam, u smislu "ja najbolje znam" "ja sam najpametniji, drugi ništa ne znaju" i slično
2) naša nesloga, koja je proizašla iz tog egoizma, jer naš čovjek kao jedinka misli da je on Bogom dan..

Ovaj problem nas je počeo grickati još prije 622 godine, tačnije 28.05.1389, na Kosovskom Boju, kada je po prvi put zvanično proradila naša nesloga. Rezultat je 500 godina pod okupatorom, gomila mrtvih, gomila janjičara koji su od Srba postali Turci, dalje da ne navodim.
Naše nacionalne probleme je još davno iznio vladika Nikolaj Velimirović, a više možeš pročitati u njegovim knjigama (zaista nevjerovatno štivo, topla preporuka).


Za kraj, ja ne branim Amerikance, ja samo hoću da mi ove nazovi zvijezde i selebritije (ranga JK) pustimo na miru, jer je upravo ono što oni hoće MEDIJSKA POMAMA za njima, nebitno da li je u negativnom ili pozitivnom smislu. Nešto kao danas traže marginalna ultra - ljevičarska/desničarska udruženja .

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #398 : 23.06.2011. 16:43:29 »
Puno toga si napisao, malo toga rekao...
Kad stekneš malo emocionalnog, intelektualnog, a posebno životnog iskustva, onda se uključi u ovakve razgovore...

Citat:
Ja ljude ne dijelim prema godinama, intelektualnom postignuću, mjestu življenja, boji kože itd.

Ni ja, ali Ameri da...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #399 : 23.06.2011. 16:47:44 »
Rekao sam ono što sam smatrao da je bitno.  ;) Diskusija završena.  ;)

Offline joca.ntc

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 108
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #400 : 23.06.2011. 16:49:27 »
Puno toga si napisao, malo toga rekao...
Kad stekneš malo emocionalnog, intelektualnog, a posebno životnog iskustva, onda se uključi u ovakve razgovore...

Citat:
Ja ljude ne dijelim prema godinama, intelektualnom postignuću, mjestu življenja, boji kože itd.

Ni ja, ali Ameri da...

+1

Slažem se sa svim navedenim, jednostavno imaš tek 15 godina, a pišeš ovde romane, filozofiraš i iznosiš neke apsurdne činjenice. Što se tiče Amera, ako misliš da je njihova privreda i ekonomija savršena, nebi oni sad bili najzaduženija država na svetu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #401 : 23.06.2011. 16:56:59 »
Rekao sam ono što sam smatrao da je bitno.  ;) Diskusija završena.  ;)

Samo ti iznosi svoje stavove, ali uz malo manje arogancije i pametovanja, ne pristaje ti godinama... :)
Te smajliće sa miganjem upotrebljavaj u razgovoru s nekim tvojih godina, a ne s nekim tko bi ti mogao biti skoro pa djed.... ;)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #402 : 23.06.2011. 17:10:11 »
Rekao sam ono što sam smatrao da je bitno.  ;) Diskusija završena.  ;)

Samo ti iznosi svoje stavove, ali uz malo manje arogancije i pametovanja, ne pristaje ti godinama... :)
Te smajliće sa miganjem upotrebljavaj u razgovoru s nekim tvojih godina, a ne s nekim tko bi ti mogao biti skoro pa djed.... ;)

Naravno.

Što se tiče Amera, ako misliš da je njihova privreda i ekonomija savršena, nebi oni sad bili najzaduženija država na svetu.

Šta je apsurdno?!

Kao prvo, oni su trenutno najjača ekonomija na svijetu. Ima indikacija da se fabrike vraćaju iz Kine (jeftinija i efikasnija proizvodnja u Americi). Nacionalni dug je jednak bruto nacionalnom dohotku što u odnosu i nije neka zaduženost. Na primjer Japan ima odnos 2 u korist duga. Većinu duga posjeduju Kinezi i za njih bi bila propast da US propadne, nije u njihovom interesu i zato ih i dalje kreditiraju.  ;)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #403 : 23.06.2011. 17:31:26 »
Stvarno.. što si deca daju za pravo svašta pisati.. USA je potrošačko društvo, Walmart je zavistan od Kine i obratno.. Walmart ima veću dobit od IBM-a, Ford-a.. zato što od 10 dobavljača Walmart-a.. bar 7-8 dolazi iz Kine.. nemaju efikasniju i jeftiniju radnu snagu u USA dok god je Kine, Meksika i ovakvih banana država kao što smo i mi između ostalog.. Kina i USA su kao dva pijanca.. ako jedan padne pašće i drugi.. to se naravno neće dogoditi, zašto, pa vel'ka je lova u pitanju.. napisao sam ti primer Walmart-a.. Bivša ex-YU je bila kao USA.. niko ništa nije radio a svi su imali.. i znaš u čemu je bila razlika između raje u ex-YU i ex-YU gastarbajtera.. pa bila je u to me što u što su oni vozili Opel/Mečku.. a raja ovde domaće vozilo.. oni radili dva posla a mi ni jedan ceo.. pa to niko živ nije bio do kraja radnog vremena na poslu.. preko sindikata kupovali stanove i vikendice.. pa šta misliš kud bi to odvelo da se to nije rasturilo..
iShare, noProfit


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #404 : 23.06.2011. 17:37:34 »
Stvarno.. što si deca daju za pravo svašta pisati.. USA je potrošačko društvo, Walmart je zavistan od Kine i obratno.. Walmart ima veću dobit od IBM-a, Ford-a.. zato što od 10 dobavljača Walmart-a.. bar 7-8 dolazi iz Kine.. nemaju efikasniju i jeftiniju radnu snagu u USA dok god je Kine, Meksika i ovakvih banana država kao što smo i mi između ostalog.. Kina i USA su kao dva pijanca.. ako jedan padne pašće i drugi.. to se naravno neće dogoditi, zašto, pa vel'ka je lova u pitanju.. napisao sam ti primer Walmart-a.. Bivša ex-YU je bila kao USA.. niko ništa nije radio a svi su imali.. i znaš u čemu je bila razlika između raje u ex-YU i ex-YU gastarbajtera.. pa bila je u to me što u što su oni vozili Opel/Mečku.. a raja ovde domaće vozilo.. oni radili dva posla a mi ni jedan ceo.. pa to niko živ nije bio do kraja radnog vremena na poslu.. preko sindikata kupovali stanove i vikendice.. pa šta misliš kud bi to odvelo da se to nije rasturilo..

Između ostaloga. Kini treba izvoz u Ameriku, a ovima njihovi krediti. Što se tiče ekonomije, oni su zajedno. A ako mislite kad US propadne da će nama biti bolje, razmislite ponovo. S tolikom vojskom oni neće čekati da pocrkaju od gladi, već će doći kod drugih da otimaju.  :) Nažalost ovaj put ne pod okriljem "donošenja demokratije"..  ;)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #405 : 23.06.2011. 18:12:27 »
E jbg.. ja putem on drumom..
Molio bih da članovi foruma mlađi od 18+ da dolaze na forum u prisustvu i nadzor roditelja/staratelja.. To nije sramota i ja sam počeo tako.. al verovatno što sam siromah i što nemam FB..
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #406 : 24.06.2011. 01:50:37 »
Au gde ste vi otisli sad...pa uopste nije bitno da li je Amerika najveca ekonomska sila, ko je izmislio sta i ko kome pripada, kao i sto nije bitno da li su ti ljudi neke zvezde ili su ipak neki levi komicari...Ono sto je bitno je to kako Srbiju vidi svet, prosecni amerikanci(i "zvezde")...u skolama ih uce da je balkan predeo gde nema nicega, gde ljudi zive kao divljaci, a nemamo cak ni kompjutere, telefone, pa mozda i struju...ok malo sam preterao, ali verujte da nisam daleko od istine.
I jos jedna stvar je bitna, a to je da bez obzira sto je to show sa elementima komedije, ne mozes da vredjas tako NIKOGA...preterali su!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #407 : 24.06.2011. 12:44:23 »
Upravo tako.. glupa nacija.. uprkos svim tehnološkim dostignućima i izumima, glupi su.. Skoro sam imao priliku, daje mi prijatelj filmove Majkla Mura da gledam.. i ja ne mogu da verujem šta mi nudi da gledam.. i tu mu obrazložim.. da se taj režiser nalazi na platnom spisku vlade US, jer da nije tako čovek bi završio kao Bobi Fišer.. bio bi zatvaran, proteran, tražio azil po zemljama, bilo bi mu oduzeto državljanstvo..
Voleo bih da deca koja danas odrastaju na FB-u da više imaju vremena za knjigu.. evo jedne koju bi trebali pročitati obavezno..
iShare, noProfit


Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #408 : 24.06.2011. 12:48:23 »
Fina knjiga. Kad se zanemare imena, izgleda kao da je pisana juče, a ne pre sto godina.




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #409 : 24.06.2011. 13:29:14 »
Upravo tako.. glupa nacija.. uprkos svim tehnološkim dostignućima i izumima, glupi su.. Skoro sam imao priliku, daje mi prijatelj filmove Majkla Mura da gledam.. i ja ne mogu da verujem šta mi nudi da gledam.. i tu mu obrazložim.. da se taj režiser nalazi na platnom spisku vlade US, jer da nije tako čovek bi završio kao Bobi Fišer.. bio bi zatvaran, proteran, tražio azil po zemljama, bilo bi mu oduzeto državljanstvo..
Voleo bih da deca koja danas odrastaju na FB-u da više imaju vremena za knjigu.. evo jedne koju bi trebali pročitati obavezno..

Glavni nas problem je sto moramo da uzimamo sve sa zapada(Amerike)...kao da oni znaju sta je to dobro a mi ko pali sa duda, veze nemamo...taj Fejsbuk, Twiter i gomila slicnih stvari glavna su preokupacija mladih u Srbiji.
Ako nisi na fejsu, vec trosis svoje dragoceno vreme na neku dobru knjigu, nisi kul...
Kad bi samo znali da citanje nista ne boli! :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #410 : 24.06.2011. 13:42:05 »
Fina knjiga. Kad se zanemare imena, izgleda kao da je pisana juče, a ne pre sto godina.
Pravo zboriš, petko.
iShare, noProfit


Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #412 : 25.06.2011. 00:49:08 »
"Stavljati nas u isti koš sa Kazahstanom, zaista je jedna od najvećih uvreda koje sam ikad čuo! Gledali smo Borata i šta sad hoćete da kažete, da smo mi možda takvi?"

Ko ono reče da su Amerikanci glupi? Srećom, nismo kao oni... rofl
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #413 : 25.06.2011. 23:42:19 »
otišli ste u 3 lepe pizde materine sa ovom diskusijom....
ajde malo oladite.... ne kažem da iko greši, da je iko u pravu... jednostavno oladite...

a dok se ladite, evo predloga za gledanje, film iako debilan na prvi pogled ima duuuuuboooooooku pouku

sama činjenica da iza filma stoji Mike Judge (tvorac Beavisa i Butt-Heada) bi trebalo da vas uputi o kakvom filmu je reč


http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #414 : 26.06.2011. 12:18:47 »
"Stavljati nas u isti koš sa Kazahstanom, zaista je jedna od najvećih uvreda koje sam ikad čuo! Gledali smo Borata i šta sad hoćete da kažete, da smo mi možda takvi?"

Ko ono reče da su Amerikanci glupi? Srećom, nismo kao oni... rofl
Kazahstan NIJE onakav kakav se prikazuje na filmu. Samo jos jedna americka propaganda
A sto se tice doticne gospodjice, jasno se vidi koliko je nacitana. Imate ceo clip na YT-u.
« Zadnja izmjena: 26.06.2011. 12:21:16 delrey »
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #415 : 26.06.2011. 12:19:10 »
Milicijo gvozdena pesnico drzave

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #416 : 26.06.2011. 12:35:22 »
"Stavljati nas u isti koš sa Kazahstanom, zaista je jedna od najvećih uvreda koje sam ikad čuo! Gledali smo Borata i šta sad hoćete da kažete, da smo mi možda takvi?"

Ko ono reče da su Amerikanci glupi? Srećom, nismo kao oni... rofl
Kazahstan NIJE onakav kakav se prikazuje na filmu. Samo jos jedna americka propaganda
A sto se tice doticne gospodjice, jasno se vidi koliko je nacitana. Imate ceo clip na YT-u.

Delrey, da si malo pažljivije pročitao, verovatno bi uhvatio i poentu mog posta. ;)
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #417 : 28.06.2011. 15:47:36 »
Milicijo gvozdena pesnico drzave


Uhapseni ovi. A najjaci mi zandarski sindikat koji je protestvovao jer je tadic primio dva kriminalca! (misleci na oca i sina)

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #418 : 01.07.2011. 16:57:57 »




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #419 : 02.07.2011. 09:45:45 »

lijepo izgleda.... ali gdje je tu svinjetina :P
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Tags: