Autor Tema: Zanimljivosti  (Posjeta: 251091 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #360 : 21.05.2011. 19:36:02 »
Eee, više sam očekivao od ovog smaka... Ništa posebno. Valjda će sledeći biti bolji. Kad ono beše? U decembru sledeće godine? ;D
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #361 : 21.05.2011. 19:47:16 »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #362 : 21.05.2011. 20:26:52 »
Eee, više sam očekivao od ovog smaka... Ništa posebno. Valjda će sledeći biti bolji. Kad ono beše? U decembru sledeće godine? ;D

Da, i ja se nisam nesto odusevio... Mnogo para ulozeno u reklamu a proizvod jako slabog kvaliteta... Sad jos taj da sacekamo, pa cemo posle da vidimo sta cemo :D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #363 : 22.05.2011. 12:57:38 »
Malo pre tražim omot za film i dobijem interesantan predlog




 u_jeeeeeeeeee

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #364 : 22.05.2011. 18:06:03 »
Oblak dima iznad vulkana na Islandu visok 11 kilometara

Počeo smak sveta!  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #365 : 07.06.2011. 19:47:01 »
Proradio vulkan i u Čileu...
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/258473/Pogledajte-Mordor-u-Cileu

Kakva fotka!  ti_si_Bog

All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #366 : 15.06.2011. 19:40:51 »

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #367 : 19.06.2011. 13:46:57 »
"Koncert" Ejmi Vajnhaus razočarao
Izvor: Tanjug

Evropsku turneju pevačica Ejmi Vajnhaus počela je skandalom u Beogradu. Publika na Kalemegdanu bukvalno je izviždala Ejmi, koja tokom sat i 11 minuta koncerta praktično nije ni zapevala.

Dugo očekivani koncert na kojem se okupilo "pola Beograda" (procene su da je bilo oko 20.000 ljudi), uključujući i američku ambasadorku Meri Vorlik, odvijao se u nastojanju Ejmi da ostane na nogama i nešto peva, a stvar su povremeno "izvlačili" momci iz benda koji su sjajno svirali.

Ejmi Vajnhaus, poznata kao skandalmajstor i sklona da napusti koncert zato što je "na nečemu", ponovila je takav skandal i u Beogradu.

Na početku, pozdravila je Atinu, a malo kasnije publiku u Njujorku, mada je bilo teško razumeti šta govori - a to je sve što je radila, nepovezano govorila i otpevala tek par stihova nekoliko pesama koje su popularne u Srbiji kao i u celom svetu.

Posle 15-ak minuta koncerta, na društvenoj mreži "Tviter" počeli su komentari tipa: "Karaoke Ejmi", "Džez koncert u Beogradu", "Da li će policajci iz Starog grada da je odvedu na trežnjenje" i slično.

Ejmi je oko ponoći potpuno otišla sa scene u crno-zelenoj mini haljini sa šljokicama, ne otpevavši hit kojim je za široke mase počela njena karijera, pesmu "Rehab" (rehabilitacija), a po komentarima i zvižducima publike čini se da joj je baš to sada potrebno.

I strani mediji preneli su vest o skandaloznom koncertu britanske pevačice u Beogradu, ocenivši da je publika sa razlogom bila razočarana, jer je platila oko 40 evra da je čuje u zemlji u kojoj su plate među najnižima u Evropi.

BBC je izvestio da je oko dvadeset hiljada fanova na Beogradskoj tvrđavi izviždalo Vajnhaus nakon što su shvatili da je ona suviše pijana da bi nastupila, a o istim reakcijama piše i američka novinska agencija "Asošijejted pres" (AP).

Posle Ejmi Vajnhaus, na Kalemegdanu je nastupio Mobi, koji je sjajnim nastupom "digao" beogradsku publiku. Mobi je pesmu "Why does my heart" posvetio beogradskoj publici, koja ga je na Kalemegdanu dočekala ovacijama.

Mobi, za kojeg je publika komentarisala da je "u Beogradu ostavio srce", sa svojim bendom je svirao remiks pesme "Rehab" i digao publiku na noge na samom početku nastupa.

TANJUG u svom izveštaju sa koncerta navodi da je lider LDP-a Čedomir Jovanović, koji je sa partijskim drugovima bio u vip loži, napustio koncert na Kalemegdanu na samom početku, a uskoro je sa koncerta otišla i američka ambasadorka, koja je oko 23 sata došla na koncert praćena fotoreporterima i u pratnji džipova. U publici su još viđeni gradonačelnik Beograda Dragan Đilas, ministar odbrane Dragan Šutanovac i potpredsednica LDP-a Nataša Mićić.


« Zadnja izmjena: 19.06.2011. 13:49:56 Maddox »

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #368 : 19.06.2011. 13:58:13 »
Što je najzanimljivije, tu su bili i Čeda, Đilas, američka ambasadorka, Šutanovac.. Svojim prisustvom su diskreditovali prave kulturne vrijednosti, jeste da idem u off topic, ali pogledajte ženu od ovog glavonje Đilasa




Huuuu  :o >:dj ;D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #369 : 19.06.2011. 19:05:27 »
Samo ne razumem sto je 20000 ljudi platilo kartu da gledaju ovo ... Jebe se njoj za nas, uzela ogromne pare i vratila se kuci ... Ali lepo jedan rece na nekom forumu, dok je ovaca bice i sisanja, i vune ...

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #370 : 19.06.2011. 19:14:15 »
Samo ne razumem sto je 20000 ljudi platilo kartu da gledaju ovo ... Jebe se njoj za nas, uzela ogromne pare i vratila se kuci ... Ali lepo jedan rece na nekom forumu, dok je ovaca bice i sisanja, i vune ...

Neko zaista sluša, njih je recimo 5-10%, ovi ostali su većinom pozeri, došli da bi bili viđeni i slično.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #371 : 20.06.2011. 20:48:24 »
Poginuo Rajan Dan, zvezda šoua "Jackass"

Zvijezda šoua "Jackass" poginuo je u ponedeljak rano ujutro u saobraćajnoj nesreći u Filadelfiji.

 Vest je medijima potvrdila majka njegovog kolege Bema Mardžera, Ejpril, koja je rekla da je u nesreći pogunula još jedna osoba, čiji identitet još uvek nije poznat.

Nesreća se dogodila oko tri časa ujutro, a još uvek nije poznato da li je Dan (34) bio za volanom automobila, kao ni pravi uzrok nesreće.

Američki mediji pišu da je verovatno vozač, tokom preticanja, zbog prevelike brzine i alkohola izgubio kontrolu nad vozilom i udario u zaštitnu ogradu.

Nekoliko sati pre smrti, Dan je na svoj Twitter postavio fotografiju na kojoj sa prijateljima uživa u alkoholnim pićima.



Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #372 : 20.06.2011. 20:51:09 »
Au, koji bedak.  :(

A baš sam juče gledao ovaj novi Jackass 3.5 i umirao mu od smeha.

R.I.P. Ryan.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #373 : 20.06.2011. 21:46:39 »
Ejminela...

« Zadnja izmjena: 20.06.2011. 21:49:58 SuperSerb »

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #374 : 20.06.2011. 21:56:34 »
Gledajući taj video  rofl naletim na ovo.. suze su mi krenule od smijeha  rofl rofl

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #375 : 20.06.2011. 21:57:00 »
Gledao sam ovo odavno, odlično je. :)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #376 : 20.06.2011. 21:59:31 »
Ovo isto, hahahahahaha



I ovo ;D

« Zadnja izmjena: 20.06.2011. 22:01:11 SuperSerb »

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #377 : 20.06.2011. 22:03:13 »
Deep Purple - crna ženo  rofl rofl rofl na ono prvo "aaaa" već sam na podu bio  ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #378 : 20.06.2011. 22:08:50 »
Jedna od boljih isto ;D:



Ja tek sad vidim da sam omašio temu, nek prebaci neko ovo u onu za smeh ako ga ne mrzi. ;D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #379 : 21.06.2011. 01:47:34 »
R.I.P  Rajane  :'(

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #380 : 22.06.2011. 15:18:20 »
Američka komičarka vređala i ismevala Srbe zbog Ejmi Vajnhaus

Američka komičarka Čelsi Hendler posvetila je dobar deo svoje veoma gledane emisije koncertu Ejmi Vajnhaus na Kalemegdanu. Ona tom prilikom nije kritikovala samo Ejmi, nego i srpsku publiku, pa i ministra odbrane Dragana Šutanovca, kog je nazvala boljševikom.

Čelsi Hendler izrazila je čuđenje što Srbi imaju Fejsbuk i što im je uopšte dozvoljeno da posećuju koncerte. “Mislim da koncert nazivaju katastrofom u Srbiji. To je zemlja gde se dogodilo etničko čišćenje i genocid, a oni smatraju da je njen koncert gori od toga”, ironično je dobacio jedan od gostujućih komičara u studiju, u želji da pokaže znanje o istoriji ratova na Balkanu, ali tako što je izneo pogrešne informacije.
 
  I Čelsi i ostali gosti u studiju veoma su oštro kritikovali srpsku publiku, podsećajući na zločine i etničko čišćenje koji su počinjeni tokom rata u bivšoj Jugoslaviji.
Komičari u emisiji izražavali su čuđenje što je Ejmi odabrala Beograd za početak svoje evropske turneje, pa su se čak u jednom momentu zapitali da li je posle toga možda mislila da ide u Kazahstan.
  Iako je Ejmi bila planirana meta napada komičarke, na kraju je fokus prebačen na Srbiju. Format emisije je takav da pored nje u studiju gostuje još tri komičara koji sede za okruglim stolom i komentarišu slavne ličnosti i političare.

Prozivke Šutanovca
 
Čelsi Hendler je bilo posebno simpatično to što je Šutanovac posle nastupa Ejmi Vajnhaus na svom Fejsbuk profilu objavio komentar da je koncert sramotan i razočaravajući.
“Znate šta, vaša zemlja je sramota i razočaranje”, odbrusila je komičarka, izražavajući čuđenje što Šutanovac uopšte ima Fejsbuk stranicu. Izgovarajući ime srpskog ministra odbrane, Hendlerova je rekla da je Dragan veoma popularno boljševičko ime. Kolega komičar u studiju upitao je da li je Dragan Šutanovac “onaj tip koji je prebio Rokija”, na šta je drugi komičar odgovorio da jeste.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #381 : 22.06.2011. 15:27:53 »
Toliko toga bih sad rekao o doticnoj voditeljki i komicarima...ali ovde nije mesto za to.
Trebao bi neko od nasih politicara sad da reaguje i trazi izvinjenje...mi smo se njima izvinjavali za mnogo manje stvari.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #382 : 22.06.2011. 16:12:00 »
Nasli ameri da pricaju o genocidu i smesnom narodu  rofl rofl rofl

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #383 : 23.06.2011. 11:48:38 »
Besni Srbi protestima zatrpali fejsbuk stranicu američke komičarke

Nakon što je američka voditeljka i komičarka Čelsi Hendler u svojoj emisji koja se emituje na kanalu "E!" izvređala srpsku publiku koja je došla na koncert Ejmi Vajnhaus, zatim ministra odbrane Dragana Šutanovca i celu naciju, pokrenuta je internet peticija kojom se od nje traži izvinjenje , a voditeljkin fejsbuk profil preplavljen je besnim rekacijama sa svih strana.
Čelsi Hendler, voditeljka zabavne tok šou emisije "Chalsea Lately", izazvala je buru negativnih reakcija nakon podrugljivih komentara koje je upuDa podsetimo, ministra Šutanovca nazvala je boljševikom, a iščuđavala se tome što Srbi imaju fejsbuk i smeju da posećuju koncerte.
 
Na internet sajtu www.change.org napravljena je peticija u kojoj se zahteva da Hendlerova uputi zvanično izvinjenje Srbima zbog svog nastupa, a njena fejsbuk stranica zatrpana je komentarima ljudi iz Srbije. Dobar deo komentara su pokušaji da se komičarki objasni kakva je zapravo situacija u Srbiji i šta se desilo na koncertu, ali najveći broj postova su ipak najprostije psovke i teške uvrede na račun Čelsi.tila na račun srpske publike i ostatka nacije pre par večeri u svojoj emisiji.

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #384 : 23.06.2011. 12:41:00 »
Klasična dronfulja sa IQ-om na nivou sobne temperature...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #385 : 23.06.2011. 12:54:17 »
Nevjerojatna arogancija i primitivizam Amerikanaca... Najgluplji "narod" na svijetu...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #386 : 23.06.2011. 15:32:25 »
Nevjerojatna arogancija i primitivizam Amerikanaca... Najgluplji "narod" na svijetu...

Ne bih rekao, da su oni najgluplja nacija ja svijetu, nebi bili tu gdje jesu. Msm, meni bi bilo poniženje koristiti stvari (izume) onih koji su gluplji od mene.

Ko je izmislio veš mašinu?
Ko je izmislio računar, preko koga ovo čitaš?
A telefon?
A radio?
A hoćeš dalje?

Nisi dobro preformulisao tu svoju rečenicu. U Americi danas imaš 1000 (pa i manje) ljudi koji upravljaju čitavom državom, imaš jedno 5 000 takvih komičara, "selebritija" i sličnih kojima se divi ostalih 290 miliona ljudi.  :)
Iskulirajte više sa tom beznačajnom osobom, koja isključivo hoće da podigne prašinu sa tim svojim show programom koji je na nivou ondašnjeg show-a Jelene Karleuše.  smileyNO1

Ta Čelzi je ništa više nego jedna dobra milfara, meni pogodna samo za jednu stvar..  ;D
« Zadnja izmjena: 23.06.2011. 15:33:56 Subashiana »

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #387 : 23.06.2011. 15:34:51 »
Šubi, ćuti ne brukaj se ovakvim postovima...

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #388 : 23.06.2011. 15:42:09 »
Šubi, ćuti ne brukaj se ovakvim postovima...

Pa šta sam rekao pogrešno?

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #389 : 23.06.2011. 15:45:14 »
Ne bih rekao, da su oni najgluplja nacija ja svijetu, nebi bili tu gdje jesu. Msm, meni bi bilo poniženje koristiti stvari (izume) onih koji su gluplji od mene.

Ko je izmislio veš mašinu?
Ko je izmislio računar, preko koga ovo čitaš?
A telefon?
A radio?
A hoćeš dalje?

Nisi dobro preformulisao tu svoju rečenicu. U Americi danas imaš 1000 (pa i manje) ljudi koji upravljaju čitavom državom, imaš jedno 5 000 takvih komičara, "selebritija" i sličnih kojima se divi ostalih 290 miliona ljudi.  :)
Iskulirajte više sa tom beznačajnom osobom, koja isključivo hoće da podigne prašinu sa tim svojim show programom koji je na nivou ondašnjeg show-a Jelene Karleuše.  smileyNO1

Ta Čelzi je ništa više nego jedna dobra milfara, meni pogodna samo za jednu stvar..  ;D
A ko je izmislio struju? :P

Tags: