Autor Tema: One Tree Hill  (Posjeta: 133673 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #720 : 27.05.2012. 11:13:01 »
Ma kakvi losa, ja sam je bas volela ali nekako sam izgubila interesovanje posle te 6 sezone kad su Lukas i Pejton otisli  :(

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #721 : 29.10.2012. 18:45:42 »
Hmmm, da li da počnem gledati ovu seriju? Nekako sam na tv-u malo bacio pogled dok je bilo na Prva TV, i društvo moje je gledalo seriju, ne znam da li da počnem.. Da li bi se to meni dopalo? Gledam Bones, The Vampire Diaries, Greys Anatomy, White Collar, itd.


Vidim po komentarima da je serija ok onako, da ima smornih epizoda, i da ima ok epizoda, pa ne znam da li da počnem gledati to? Naravno nakon što odgledam PLL, ali ono, imam neku želju da gledam, ali da nije dosadna serija. Btw, da li je kraj srećan ili tužan?


Samo da kažem da sam osetljiv na serije još uvek, pošto kad počnem gledati nešto, stalno gledam to, i uživim se, čisto da mi ne bude žao na kraju. Pošto mrzim krajeve.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #722 : 29.10.2012. 18:53:01 »
Pocni gledati i gledaj do kraja cetvrte sezone. Reci sebi da je to kraj serije (iako ima 9 sezona), ako ne zelis da se kasnije pomalo razocaras u nju. Prve cetiri sezone su nesto predivno.  :najbolja: Moze se gledati i kasnije, ali recimo da nema potrebe. Jedino ako se ne zaljubiskas u Brooke, jer ona kasnije ima dosta bitnu ulogu.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #723 : 29.10.2012. 19:09:52 »
Aham, važi onda :) Dopisao sam seriju na listu za gledanje na vrh, tako da ću nju sledeću gledati, hvala :)

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #724 : 29.10.2012. 21:14:04 »
Ja ti preporučujem da seriju odgledaš do kraja. Nije tipična teen limunada, kako je mnogi prozivaju. Svaka epizoda te nečemu uči, pogotovo kada si mlad. Sigurno ćeš pronaći sebe u nekom od likova.  :)

Offline CSInvestigator

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #725 : 29.10.2012. 21:18:08 »
Meni je serija vrh do pete sezone, posle može da se gleda, ali gubi na kvalitetu dosta...
Citat:
(20:41:49) King_Eric: ja sam tvrdoglava budaletina B)

Offline Ancica

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #726 : 29.10.2012. 23:39:12 »
Ja ovu seriju mnogo volim, i od srca preporučujem. :)

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #727 : 30.10.2012. 10:04:24 »
Meni je omiljena. Istina je da gubi na kvalitetu, ali ako se kao ja zaljubiš u njih onda nema potrebe da prekidaš...Dovoljno je reći što planiram da je odgledam i 4x od početka, samo malo da pozaboravljam... :D


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #728 : 30.10.2012. 12:32:48 »
Važi onda, hvala svima na odgovorima :) Izgleda da ću početi paralelno gledati ovu seriju u PLL kad već ima tako lepe komentare :) Ali definitivno ću odgledati do kraja, sve sezone. Ne volim da prekidam serije :)

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #729 : 30.10.2012. 13:04:09 »
Meni je omiljena. Istina je da gubi na kvalitetu, ali ako se kao ja zaljubiš u njih onda nema potrebe da prekidaš...Dovoljno je reći što planiram da je odgledam i 4x od početka, samo malo da pozaboravljam... :D

+1  smileyNO1  drinks

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #730 : 14.11.2012. 09:35:50 »
Znao sam da će se ovo desiti. Serija je skroz realna i ja sam se već nakon treće epizode uvukao skroz. Znači ne verujem. Prosto me svaka epizoda tera da gledam onu sledeću jer je jednostavno onako povezano i interesantno, baš kako volim, i baš se uživim u seriju dok gledam, retko koja serija to uradi meni. Već sada vidim da ću ja jedva preživeti kraj, pošto jedva mrzim krajeve.


Usput, stigao sam do pola prve sezone, počeo sam preključe ipak gledati, nisam do tada imao vremena.


Skinuo sam prve tri sezone, i bome sam onako samo u treću sezonu uvirio, ajme, šta se tu sve izdešavalao, sada me još više muči to kada ću stići do tog dela, tako da uvoj seriji to neću raditi više, msm bacati pogled unapred xD


Inače omiljeni likovi su mi Lukas i Nejtan, ostali su svi nešto neodlučni i smor.  :naklon:

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #731 : 14.11.2012. 11:58:43 »
Brooke ljubavmoja
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #732 : 14.11.2012. 18:12:30 »
E daaa, ona mi je isto super :) Otkačena skroz :) xD hehe

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #733 : 14.11.2012. 19:34:59 »
Najlepša i najdivnija.  srcesmajli


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #734 : 24.11.2012. 23:01:32 »
Konačno sam pročitao svih 37 strana u temi.. Večeras gledam 21. i 22.-23. epizodu i time završavam drugu sezonu.

Serijom sam oduševljen, i volim serije ovog tipa. Malo sam se smorio zbog spojlera i svega toga.
Spoiler for Hiden:
Mislim na odlazak Lukasa i Pejton, to mi je smor.

Sutra nastavljam treću sezonu da gledam, i koliko sam pročitao, većina je savetovala da se prestane nakon 4. sezone, ali definitivno ću odgledati svih 9 sezona, pa makar me to "ubilo". Čak planiram da kao u nekim serijama gde ima smor epizoda, da ih uopšte ne preskačem, već da sve odgledam.

Takođe, nzm dok je ova serija bila na tv-u i nešto tako, oduvek sam je mrzeo. Sada vidim da sam tu pogrešio. Serija je fenomenalna. Nadam se da se neću razočarati puno.

Zvezdašice, hehe, sećam se scene sa gif-a iz tvog potpisa. Hehe :)

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #735 : 25.11.2012. 00:25:29 »
Samo nastavi da gledaš jer kad ih zavoliš nisu dosadni. :)

Scena je strava, predivne su. :)


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #736 : 25.11.2012. 01:28:01 »
Evo, upravo završio drugu sezonu, ajme, da nije ovako kasno, počeo bih i treću, ali garant ću zaspati na pola epizode, tako da ću sutra početi treću. Super je ova druga sezona.

Spoiler for Hiden:
Malo me Nejt nervira sada, ne kontam ga, odjednom voli tatu pa ne voli o.O I Broke, voli Lukasa pa na kraju "ne voli". Jedva čekam da vidim šta će biti dalje :)

Offline Ancica

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #737 : 25.11.2012. 16:32:55 »
Samo nastavi da gledaš jer kad ih zavoliš nisu dosadni. :)

Scena je strava, predivne su. :)

 drinks

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #738 : 28.11.2012. 11:23:06 »
Stigao do 3x16 i sad moram u školu šugavu, ajmeeee

Spoiler for Hiden:
Ubistvo u školi + Den puzao u Ketha, ajmeee, ko će dočekati večeras da dođem iz škole da nastavim gledati. Jujuju

Update: 29.11.2012.
Ajme, zašto su morali da unakaze kraj ove treće sezone sa toliko patetike... Super su scene koje je Broke osmislila u Tric-u. :D Hahaha, ismejao sam se baš onako pošteno :D
« Zadnja izmjena: 29.11.2012. 11:17:38 Milan95 »

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #739 : 06.12.2012. 18:17:20 »
I zbog vaših saveta da prekinem seriju nakon četvrte sezone, to ću i uraditi. Ali će mi zato preostale sezone pošto sam ih već skinuo ostati u kompu, pa kad bude raspust ili baš dosadno onda ću odgledati. Nekako me je počela smarati serija, kao da je autorki nestalo ideja. Ne znam stvarno šta je tu. Otvorio sam malo epizode u narednim sezonama, ok su, ali ono, sad mi je i kraj škole i sve, pa neću onda nastaviti gledati.
Što se tiče prve tri sezone, perfektne, uživao sam gledajući :) Sve pohvale za seriju :)

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #740 : 07.12.2012. 10:00:28 »
I zbog vaših saveta da prekinem seriju nakon četvrte sezone, to ću i uraditi. Ali će mi zato preostale sezone pošto sam ih već skinuo ostati u kompu, pa kad bude raspust ili baš dosadno onda ću odgledati. Nekako me je počela smarati serija, kao da je autorki nestalo ideja. Ne znam stvarno šta je tu. Otvorio sam malo epizode u narednim sezonama, ok su, ali ono, sad mi je i kraj škole i sve, pa neću onda nastaviti gledati.
Što se tiče prve tri sezone, perfektne, uživao sam gledajući :) Sve pohvale za seriju :)

*autoru   ;)

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #741 : 07.12.2012. 14:17:11 »
E svašta, mislio sam da je neka žena pisala scenario :D Hvala na ispravci :)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #742 : 07.12.2012. 16:26:20 »
Autor serije se pojavljuje u seriji (bar u onim sezonama koje sam gledao kad sam bio mali  ;D  šalim se).
Onaj lik što ima prodavnicu muzičkih ploča. Pejton je dolazila tamo nekoliko puta.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #743 : 07.12.2012. 17:22:45 »
On je autor? Ček, pa nije on onda toliko star ako mislimo na istu osobu. Jel to možda onaj lik kad je Pejton bila u toj prodavnici ne znam tačno koja epizoda, ali kada je Hejli udario auto i kada je Lukas bio u bolnici pa video onaj "suprotan" svet, pa kad je Pejton bila u toj prodavnici, da li je to taj lik, ili neki iz ranijih sezona? Mislim da je imao dužu kosu onako malo. :)

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #744 : 07.12.2012. 17:32:01 »
To je ovaj lik.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #745 : 07.12.2012. 20:11:55 »
Heh, on je i košarku sa Nejtom igrao.. Penal to kada autor učestvuje u seriji. Hvala Duško :D

Offline Passionfan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #746 : 13.12.2012. 16:41:56 »
Pozdrav,

može li mi netko od vas, molim vas, poslati linkove s kojih mogu skinuti 7, 8 i 9 sezonu?

I linkove na titlove za te sezone, al da budu baš dobri titlovi.

Nov sam ovdje, i nemam iskustva sa skidanjem serija.

Puno hvala :)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #747 : 13.12.2012. 17:08:53 »
Evo prijevodi, zadovoljavaju li te, ne znam.

Za linkove, ako netko zna neka ti pošalje na PM.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #748 : 06.05.2013. 16:13:42 »
Završio sam upravo gledanje serije. Prvo želim da kažem jednu stvar. Definitivno se ne slažem sa komentarima da se treba zaustaviti kod 4. ili 5. sezone. Definitivno treba cela serija da se odgleda.

Ko god voli tinejdžerske serije, i serije ovakve vrste, ovo je prava serija za tu osobu. Trenutno mi je ovo jedna od najlepših serija gde nema ono što ima svim ostalim, deluje veoma realno sve.

Gluma je po meni super, kao i glumci. Odlične su sve uloge.

Seriju sam gledao u 2 dela. Krajem prošle godine, stigao sam do 5. sezone i tu sam pauzirao. I pre 2-3 nedelje sam počeo gledati od 5. sezone i evo upravo završio. Serija je veoma dobra, iako sam mislio da neće biti.

Sedma i osma sezona su mi super, bilo je epizoda kada sam se smejao kao lud. Retko koja epizoda mi se baš nije dopala. Jedino što ne volim su one flash back epizode. Kada se vraćaju u prošlost i cela epizoda samo o tome. Više volim trenutnu radnju.

Kraj mi se dopada, i super mi je ona pesma. Malo mi je bilo glupo što su u nekim sezonama sklonili tu pesmu u introu i što su u 8. sezoni svaki put drugog izvođača ubacivali da izvodi tu pesmu, to mi se nije dopalo.

Smrt i napuštanje glumaca mi se u početku činilo bezveze, ali se sve lepo uklopilo i zadovoljan sam time.

Sve u svemu, serija koju ću sigurno preporučiti svima. Baš sam se lepo iznenadio. Takođe, vezao sam se dosta za seriju jer sam neprekidno gledao poslednjih 5 sezona i baš sam se uživeo u radnju. Krivo mi je što je gotovo, ali isto tako, 9 sezona je super i sasvim dovoljno.

Preporučujem gledanje iz 2 dela, do 5. sezone (1-4) i onda nakon 2-3 meseca preostale sezone (5-9). Meni je tako bilo bolje.

Offline Gauchos

  • Novi član
  • *
  • Postova: 27
Odg: One Tree Hill
« Odgovor #749 : 03.06.2013. 18:14:42 »
Može li neko da doda na dno spiska epizoda specijal Always and Forever, jer ću u narednih nekoliko dana da postavim prevod za tu epizodu?

Pozdrav!

Tags: