Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748071 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Game

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3540 : 29.05.2010. 00:03:28 »
Odgledah i ja. Što reći. Definitvno su mogli napraviti bolji The End :(

+1.Dosta stvari je ostalo nerzajasnjeno.Kao npr.
Spoiler for Hiden:
Citavo vrijeme govore da odlaze negdje samo sto nije razjasnjeno gdje odlaze?????

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3541 : 29.05.2010. 07:43:59 »
Mislim da je to jedna od retkoih stvari koja je savršeno jasna
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Lord Foul

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
Re: Lost
« Odgovor #3542 : 29.05.2010. 09:22:49 »
Dvoumio sam se da li ovo da stavim ovde ili u Malo smeha...
http://www.thatvideosite.com/video/cat_interpretation_of_lost

Offline mserer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Re: Lost
« Odgovor #3543 : 29.05.2010. 15:04:52 »
DVD izdanje koje izlazi 24. avgusta imace dodatnih 20 minuta serije. Naime radnja ce se
Spoiler for Hiden:
odvijati godinama kasnije, Ben i Harli ce naleteti na Volta i bice objasnjena njegova misterija kao i jos neke misterije!

Spojlere obavezno sakrivati!
« Zadnja izmjena: 29.05.2010. 15:17:35 MilanRS »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3544 : 29.05.2010. 16:01:32 »
Dude! Lost's creators explain they actually IMPROVISED!

http://scifiwire.com/2010/05/dude-it-turns-out-losts-c.php

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3545 : 29.05.2010. 16:53:44 »
ispadosmo svi budale
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3546 : 29.05.2010. 17:43:23 »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #3547 : 29.05.2010. 18:30:18 »
Dude! Lost's creators explain they actually IMPROVISED!

http://scifiwire.com/2010/05/dude-it-turns-out-losts-c.php


od celog intervjua najviše mi se svidelo

Lindelof is moving on to co-writing the next Star Trek feature.

ne zbog Lindelofa već sam se uželeo novog star treka  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3548 : 29.05.2010. 19:02:16 »
Ma bitno je da J. J. radi na Star Treku, a ovaj ni mene zanima previše.
« Zadnja izmjena: 29.05.2010. 19:06:12 SuperSerb »

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Lost
« Odgovor #3549 : 29.05.2010. 20:21:36 »
Spoiler for Hiden:
Konacno odgledah, izvuklo ih je zadnjih 10 minuta. To je izgleda bio jedini nacin da stave stvari u neki realan okvir. Malo mi je glupa rec "raj" za mesto gde su svi oni treba da idu posto su 90% njih ubice, al ajde to je vise religijsko pitanje. Ima dosta glupih scena u finalu, kao na primer ostvo se malo malo pa urusava, a nasi junaci nikako da se pomere malo od ivice klifa vec idu ka istoj. Borba dzeka i crnog, kao sto neko rece ekvivalentna filmovima c kategorije(em se vidi da je scena neprirodno secena pa spajana). Ipak konacnu ocenu o kvalitetu ove serije moci cemo da ocenimo tek posle nekoliko godina kada se  sve malo slegne.
Eto na kraju primetih da su u onoj teoriji sto sam postavio pre finala neke stvari bile tacne: finalni obracun na ivici i mib-ova smrt padom na stene kao i to da ce ben ostati jedan od dvojice na ostrvu.(iako ostalo nema veze)
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3550 : 29.05.2010. 22:16:12 »
Ma bitno je da J. J. radi na Star Treku, a ovaj ni mene zanima previše.
J. J. je već upropastio jedan ST, J*blo ga njegovo putovanje kroz vreme. Opsednut je istim... Lost, Star Trek, Felicity... ez obzira koji je žanr, mora da se putuje kroz vreme i da se nešto promeni.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3551 : 30.05.2010. 00:53:59 »
Me love time travel

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3552 : 30.05.2010. 00:59:26 »
Me love time travel
Mi tu. :)

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Lost
« Odgovor #3553 : 30.05.2010. 09:21:51 »
Me love time travel
Mi tu. :)
+2.0
Spoiler for Hiden:
...so I can make money on a stock market ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3554 : 30.05.2010. 09:25:14 »
Ma bitno je da J. J. radi na Star Treku, a ovaj ni mene zanima previše.
J. J. je već upropastio jedan ST, J*blo ga njegovo putovanje kroz vreme. Opsednut je istim... Lost, Star Trek, Felicity... ez obzira koji je žanr, mora da se putuje kroz vreme i da se nešto promeni.

I ja sam tog mišljenja.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: Lost
« Odgovor #3555 : 30.05.2010. 12:45:48 »
Evo jedan odličan wallpaper za kraj.



P.S. Koliko ja znam, u Star Treku se ooooodavno putovalo kroz vrijeme. Nije J.J. Abrams to uveo u Star Trek.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #3556 : 30.05.2010. 14:18:52 »
Stvarno dobar wallpaper.  ;)

Nego Almine čudno mi da nisi napisao svoje mišljenje o finalu...
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3557 : 30.05.2010. 14:26:50 »
Pise on u Wordu na jedno 10 strana pa ce da iskopira posle  rofl

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3558 : 30.05.2010. 14:44:38 »

ep 15&16 WEB-DL HR obrada Almina su ubačene


May the Plasma be with you!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: Lost
« Odgovor #3559 : 30.05.2010. 17:06:36 »
Ma samo sam na brzinu pogledao finale ako mi vjerujete. Imam previše obaveza i prezauzet sam, a hoću da kompletne 5. i 6. sezonu pogledam ponovo. Tako je to kad vam žena posadi 1200 kvadrata krompira, graha, luka i ostalog povrća  u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee Nego, treba li kome da sklopimo posao?  :P :P rofl rofl

U stvari, ne da pogledam već dobro proanaliziram. Moraću tako jer sam totalno još uvijek zbunjen.

Spoiler for Hiden:
Imam jednu teoriju da su oni svi u stvari poginuli na kraju 5. sezone onom scenom kada Juliet aktivira prerađenu H-bombu. Svaka epizoda Izgubljenih se završava sa crnom pozadinom i bijelim slovima "LOST", dok se jedino ta epizoda završava sa bijelom pozadinom i sivim slovima. Mene to asocira na ono "Prah prahu, pepeo pepelu". Ali da bih ovo potvrdio ponovo ću pogledati ove dvije sezone.

A i Laza je u pravu, samo što u Wordu kucam jedno uputstvo kako ja radim titlove, jer me je puno članova na PM pitalo da im dadnem savjete.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Lost
« Odgovor #3560 : 30.05.2010. 20:24:02 »
Spoiler for Hiden:
To je i meni palo na pamet posle odgledane epizode, ali su me onda mnogi razuverili sada vec cuvenim argumentom: poslusaj  kristijanovu poslednju recenicu. Mada uvek ima i ona ricardova recenica od pre par epizoda kada im kaze da su oni vec u paklu
« Zadnja izmjena: 30.05.2010. 20:43:16 bnzz »
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3561 : 30.05.2010. 20:42:46 »
...Koliko ja znam, u Star Treku se ooooodavno putovalo kroz vrijeme. Nije J.J. Abrams to uveo u Star Trek.

POZDRAV

Tačno je to, ali jj je poništio sva dešavanja u ST univerzumu, ubistvom Kirkovog oca i uništenjem Vulkana. Do tada su se svi trudili da očuvaju space-time continuum.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: Lost
« Odgovor #3562 : 30.05.2010. 21:16:46 »
bnzz na koju rečenicu misliš?
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Lost
« Odgovor #3563 : 30.05.2010. 21:31:31 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da je to ona epizoda kada se ricard razocara u jacoba. Ako se dobro secam dok je sedeo oko vatre sa kandidatima rekao im je da su u stvar u paklu..
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: Lost
« Odgovor #3564 : 30.05.2010. 21:37:30 »
Mislio sam na Christianovu rečenicu?
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Lost
« Odgovor #3565 : 30.05.2010. 21:43:30 »
Spoiler for Hiden:
"Neki su umrli pre a neki posle.." To je vec postao krucijalni dokaz u svakoj raspravi o tome da li su poginuli pri prvom padu aviona, eksploziji bombe ili kasnije
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3566 : 31.05.2010. 00:32:28 »
UL je i

S06E1718.The.End.720p.WEB-DL.DD5.1.h.264-EbP Almin  HR obrada

That's all folks!

ono što je meni zanimljivo je da sam počeo s ovom serijom satelitskim snimcima sa Nova TV pa HDTV xvid i na kraju završio sa HD WEB-DL

svašta se dogodi u 6 godina :)

bilo je zabavno
« Zadnja izmjena: 31.05.2010. 00:36:56 krbo »
May the Plasma be with you!

Offline kralj

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • Odmor od profesionalnog kladjenja !
    • Sportski-portal.com
Re: Lost
« Odgovor #3567 : 31.05.2010. 14:53:57 »
Hvala svima na raznim prijevodima......  smileyNO1
Obozavam serije.

Offline filipp

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3568 : 31.05.2010. 16:41:41 »
Hvala svima na raznim prijevodima......  smileyNO1
+1 clapp clapp clapp

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: Lost
« Odgovor #3569 : 02.06.2010. 23:48:57 »
Odgledala sam sezonu .. ne znam sta da kazem :)

Spoiler for Hiden:
"Love is all around" mi je stalno u mislima kao adekvatna recenica za opis ..

Iskreno nisam ocekivala da Abrams zavrsi seriju u PMS-u .. izgleda da ga dobro drma :)
Uglavnom meni nije smetalo.. zensko sam .. nemam nista protic ljubavi i romantike, uostalom treba spajati lepe ljude.. na televizijskom ekranu  ;D  rofl

Krivo mi je sto nisu razjasnili gro stvari. Znala sam da ce posle zavrsene serije ostati dvesta neresenih pitanja i da se ide na to da ljudi sa razlicitim pogledima na svet i zivot - razlicito i skapiraju tok stvari.

"Ostrvo je čep" ...

I eto posle 6 godina gledanja, sta je zakljucak? .. ostvo je cep, ostrvo je "cistiliste", mesto gde se rese stvari pre nego sto se prenesu u stvaran svet, koji takodje nije stvaran jer  svako ima pravo na svoju stvarnost .. i u razlicitim vremenima takodje. Po Dzejkobu svi su u paklu, po Kristijanu - dobrodosli u Raj, take your seats.   Ili sam ja fulala fabulu radnje toliko da mi vise uopste nema pomoci ..

Dzejkob im kaze da su svi odabrani zato sto su svi nesrecni, svi su osteceni. A u "stvarnom" zivotu svi su sredili svoje zivote i nastavili dalje. Neki su umrli pre Dzeka, neki posle njega, neki ce tek da umru. Cinjenica - svi su otisli u raj. Zavrsetak u katolickoj crkvi ispod ikona i relikvija.. oh Abramse .. sve ti je oprosteno .. samo kad je ispod krsta i kad se svi ljubu i grlu  ;D  u_jeeeeeeeeee

Dzon (Dzeku) : "ti nemas sina".

Oh well .. znaci alternativna stvarnost, samo ne kapiram zasto bi alternativne stvarnosti bile gro cele poslednje sezone  :-\

Dzulijet (Sojeru) : "moram nesto da ti kazem, uspelo je."

Sta je uspelo, aktivirala sam bombu, sad smi svi na sigurnom .. mrtvi smo. Bela svetlost, odosmo u raj drugari. Dokazali smo u alternativnoj stvarnosti da smo vredni da se izgubimo sa ostrva .. or what  :(

I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Tags: