Autor Tema: Black Dynamite (2009)  (Posjeta: 1345 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Black Dynamite (2009)
« : 29.06.2015. 15:26:03 »

Opis:
Crni Dinamit je film o bivšem istoimenom tamnoputom CIA-inom agentu, najboljem kojeg su ikada imali kao što on sam to kaže… Nosi dva pištolja, jedan da bi spriječio frku, a drugi da bi stvorio frku, ševi sve u šesnaest i vozi samo najbolji auto jer drugi najbolji ne dolazi u obzir! Kada The Man (čest naziv za bijelce u blaxploitation filmovima) ubije njegova brata, proširi heroin kroz lokalna sirotišta i napuni geto opasnim alkoholom, Crni Dinamit će uzvratiti udarac! Objavi rat lokalnim dilerima i krene počistiti ulice od ološa uz pomoć svojih bivših partnera iz vojske i CIA-a. Ali saznat će da nije sve onako kako se čini te da je u sve umiješana i vlada, pa će ga put preko krvavih ulica odvesti sve do Bijele kuće.

Izvor: FAK.hr

Žanr: akcija, komedija
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 84 min
Režija: Scott Sanders
Scenarij: Michael Jai White, Byron Minns, Scott Sanders
Glumci: Phyllis Applegate, Obba Babatundé, William Bassett, Troy Lindsey Brown, Fredella Calloway, Cheryl Carter, Juka Ceesay, Kevin Chapman, Tommy Davidson, Lucky Davis...

IMDb

« Zadnja izmjena: 29.06.2015. 17:23:15 Aleks@ »
Mrzim lopatare i limune

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Black Dynamite (2009)
« Odgovor #1 : 29.06.2015. 16:27:31 »
Meni odličan film, pogledao sam ga dva puta i oba puta "umro" od smijeha..

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..