Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661060 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6720 : 07.08.2016. 18:09:14 »
Pogba u Mancester, a cio svijet iznenadjen... not.

Dobar gif. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6721 : 08.08.2016. 01:02:02 »
Da, čini se da je sve gotovo s Pogbom. Super!
Ne vjerujem da ti je super. Najrađe bi htio da ostane Pogbica, a ovako nema šanse da postane legenda Juvea, a mogao je. Stvarno šteta.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6722 : 08.08.2016. 01:03:36 »
Pa superiska mi je
Jaki smo dovoljno I bez njega a Lako moguce da dode jos netko sad kao zamjena
Plus Sta ne vrijedi Te pare a za toliko bi prodali bilo koga a ne samo pogbu

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6723 : 08.08.2016. 01:11:59 »
Doce Matuidi eventualno Vicel i to je to. Ostalo ide na Iguaina - transfer i da ga vrate u pristojnu formu. rofl

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6724 : 08.08.2016. 01:13:55 »
A naravno osvojice Seriu A pjeske, posebno jer uzese najboljeg napadaca i plejmejkera lige. Moga je Pogba ostat jos jednu sezonu da proba LS, e ovako je svakako nece osvajat... a ni Juve pretpostavljam. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6725 : 08.08.2016. 01:43:12 »
Sad će se tek osjetit. Meni je baš žao jer ja sam ove sezone Juvea vidio u finalu sa Pogbom i sad kad Barca bude u finalu, Juvea vrlo vjerojatno neće biti. Nisu ni svjesni kakvog su igrača izgubili. Fakat je mogao postati nešto veliko za Juve, a ovako figa.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6726 : 08.08.2016. 02:21:42 »
Doce Matuidi eventualno Vicel i to je to. Ostalo ide na Iguaina - transfer i da ga vrate u pristojnu formu. rofl

Matuidi bi mi čak bio i ok, ali mislim da je i on od onog debelog igrač, a takve sve treba u širokom luku izbjegavati.

Moja najveća želja je Veratti. Stvarno odličan, mladi vezni igrač. Plus što je Talijan, a najveći plus što je Juventino od malih nogu i to bi bilo odlično. Čak su ga i prozivali novim Pirlom i zamjenikom Pirla, ali eto nažalost je otišao u PSG. I veća odšteta Pescari sjela, a bome i njemu plaća. Vidim ga jednog dana u Juveu, samo se nadam da neće sa 30+ doći nego ranije.

Eto sad kad se ovaj prijelazni rok 'razbacujemo' s novcima ja bi najrađe za njega bacio 20-30 milijuna ili koliko već treba. To bi bilo idealno. Matuidi je dobar i dobro bi nam došao, ali i on je već malo stariji i mislim da se ne isplati za njega bacati prevelike novce osim ako se misli samo kratkoročno i na osvajanje LP ove godine.

Witsela bi jedino za klupu i to za nekih 10, maksimalno 15 milijuna. Umjesto Hernanesa, nadogradnja na toj poziciji. Za prvu nikako. Ali stvarno smo jako pokriveni u sredini, Marchisio, Khedira i Pjanić su ta trojka, jedino što je problem kod Marchisia i Khedire brojne ozljede. A i opet, Asamoah koji je stvarno odličan igrač napokon se oporavio nakon dugo izbivanja i djeluje odlično, još su tu i Lemina i Sturaro. Hernanesa neću ni brojati jer njega pokušavamo bilo kome prodati. Stvarno impresivno djeluje taj vezni red.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6727 : 08.08.2016. 02:25:28 »
20-30m za Veratija? A pa vaziii. :D
E to je igrac za mene od 120m a ne Pogba.
I doce u Juve na zalasku karijere ako i tada.
Ja bih ga volio i u Barsu ali to je nemoguce dokle momak ne rece necu vise u PSZ i naravno ponuda od 70m++, jer sve ostale spekulacije su samo evo mi novi ugovor, jej!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6728 : 08.08.2016. 02:38:23 »
Hah pa dobro, za mene nitko nije ni 120 mil ni 60 mil. Meni je sve to previše i ne bi davao za nikoga toliko.

Ma ja sam nekako siguran da će doć kad-tad u Juve. Mislim da je i imao neke takve izjave, ali eto prvo da se zaradi u PSG-u... A to me i dosta smeta kad se zna da je od malena Juventino i opet ide se za parama. Svakako se radi o odličnom igraču. I još je  Talijan, a meni nema ničeg boljeg kad domaći igrač igra u svojem klubu.

Leo Bonucci odbio 8 mil godišnje ako se ne varam od Cityja ponovno. E to volim vidjeti. U Juveu ima možda pola od toga, ako i toliko.

Evo da se malo maknemo s Juvea, inter napokon dao otkaz onom debilu Manciniju hahahaha De Boer im novi trener. Gore od Mancinija svakako nije moglo. Dobro, Benitez je tu u istoj kategoriji, ali njega su već imali.

Za kraj jedna slikica:


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6729 : 08.08.2016. 13:47:05 »
Takav je mercato danas, embrace it.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6730 : 08.08.2016. 22:53:25 »
A murinjo je otpisao svajnija pa mozda be bi bilo lose njega uzet as nekih 10-15 mil jer cim je otpisan trebao bi jeftiniji biti

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk


Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6731 : 08.08.2016. 23:03:03 »
Verrati je nedavno odbio Real Madrid, kaže super mu je u PSGu i želi sa njima osvojiti ligu prvaka. Ne bi se čudio kad bi to i napravili, imaju finu momčad. Ali ipak mislim da im treba neki jači napadač od Cavanija za to. Dobro je što su doveli Krychowiaka, dobro se pokazao na Euru, a i pogodili su sa trenerom, Emery bi mogao čuda radit sa takvom ekipom. Al kažem, treba jedan pravi napadač. Btw. doveli su Ben Arfu, radit će dar-mar protivnicima, vjerovatno jedan od najboljih driblera ikad.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6732 : 08.08.2016. 23:43:19 »
A murinjo je otpisao svajnija pa mozda be bi bilo lose njega uzet as nekih 10-15 mil jer cim je otpisan trebao bi jeftiniji biti

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk

Od dinamicnih box-to-box igraca Pogbe i Vidale do ovoga bezdusnika sto se raspada na teren. Pa kakav je to onda dom penzionera.

Verrati je nedavno odbio Real Madrid, kaže super mu je u PSGu i želi sa njima osvojiti ligu prvaka. Ne bi se čudio kad bi to i napravili, imaju finu momčad. Ali ipak mislim da im treba neki jači napadač od Cavanija za to. Dobro je što su doveli Krychowiaka, dobro se pokazao na Euru, a i pogodili su sa trenerom, Emery bi mogao čuda radit sa takvom ekipom. Al kažem, treba jedan pravi napadač. Btw. doveli su Ben Arfu, radit će dar-mar protivnicima, vjerovatno jedan od najboljih driblera ikad.

Ni ja ne vjerujem u Kavanija, ali po prvi put ce bit prva violina i pravi spic u PSZ, jer ga je Blan vazda stavljao lijevo zbog Ibrahimovica. Nadam se da ce igrat dobro jer je Emeri odlican trener.
Ben Arfa i njegova poslednja sansa da bude fudbaler, a ne cirkusant ala Kvarezma.
Ovako bi trebao izgledati PSZ sledece sezone od sredine pa na gore:
Krikovijak-Verati
Di Maria-Pastore-Ben Arfa/Lukas/Ikone?
Kavani

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6733 : 09.08.2016. 00:08:17 »
Vjerovatno će Emery i testirat Cavania, dat mu vremena do polusezone. Onda ako ne bude zadovoljan očekujem da će dovest nekog jačeg napadača.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6734 : 09.08.2016. 01:21:47 »
Inace PSZ je doveo Hesea iz Reala za 25m.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6735 : 09.08.2016. 02:43:04 »
E pa to ti je ono što je Marotta često govorio, iskoristit priliku koja se pruži na tržištu. I to se često činilo na odličan način. Makar se nadam da će Sturaro dosta napredovati ove sezone i opasno konkurirati za prvih 11 kad su svi zdravi...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6736 : 09.08.2016. 23:04:47 »
Niko opet zabio za najveći škotski klub  clapp

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6737 : 10.08.2016. 01:02:10 »
Osvoji Real superkup Evrope.
Ramos ih spasio u 93... i u produzete dobili.

Pogledajte golcinu Marka Asensia za 1:0... perfekcija.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6738 : 16.08.2016. 01:13:09 »
Op, Barsa dobila prvi mec Spanskog superkupa sa 2:0. Suarez i Munir.

Pocelo i PL ludilo. Pep, Murinjo i Konte sa pobjedama, iako po meni su bili neubjedljivi.


Bravo u Siti za 20-25m, Diego Alves u Barsu za 8-10m. Pako Alkaser vjerovatno u Barsu. Samper i Munir vjerovatno u Valensiju.
Odlican prelazni rok. #BringBackAlves  ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6739 : 20.08.2016. 20:21:00 »
Dje ga je Mulder Katalonac?  ;D Barsa sjajna, bice dobra godina sve mi se cini, posebno jer su igraci svi skratili odmor, plus je ovo najbolji tim Barse odkad ga LE vod (tako i on rekao i slazem se) i masu su motivisani da pokore svijet opet.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6740 : 20.08.2016. 20:23:21 »
Vrhunska Barca. Umtiti siguran iako je imao par nepotrebnih prodora. Čovjek voli loptu. Messi u formi, Gricko isto. Arda je već sad bolji ngo čitave prošle sezone, a Roberto nastavlja odličnu formu. Sad smo pokriveni na svim pozicijama. Još dok se vrati Iniesta.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6741 : 20.08.2016. 23:09:48 »
Prase Iguain vec donio tri boda Juventusu. Dao je gol iz skoro iste pozicije iz koje je promasio protiv Cilea 2015, aaa pizdo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6742 : 21.08.2016. 00:07:11 »
Kakva liga!!! Zato je najjača na svijetu. Sevilla - Espanyol utakmica stoljeća vauuuuuuuuuuuuu  :o

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6743 : 23.08.2016. 00:30:14 »
Napiso sam nedavno da PSG ima priliku da melje ove sezone, al to tek kad zamijene Cavania nekim jačim igračem.

https://twitter.com/hashim0307/status/767770821771325441 evo genijalca, mogao je 15 golova dat...morat će ovi u zimskom transfer roku dovest nekoga podhitno
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6744 : 24.08.2016. 22:29:50 »
Bit će mi ovo jedan od najzanimljivijih klubova ove sezone u Ligi Prvaka



 clapp

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6745 : 24.08.2016. 23:51:03 »
Ajaks se raspada ove sezone, al svaka cast Rostovu naravno.


Dinamo opet u LS, institucija za ex yu klubove. Ante Coric zvani MAGIJA. Ajde Pepe, upri malo i dovedi ovoga momka u Siti, mada je reka da je navijac Barse i ne bih se nimalo bunio da ostane jos jednu sezonu (tako rece Vecernji list, neam pojma kolko je kredibilan) i da dodje u Barsu sledece.
Ma ne ne ne! Mici Paka Alkasera i da se dovede ovaj momak odmah!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6746 : 24.08.2016. 23:52:12 »
Ne treba on u Barci. Neka samo otiđe kod Pepa u umjetni klub. Nadam se da će City što prije ispasti iz lige prvaka. Odvratni su.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6747 : 25.08.2016. 00:12:36 »
Ćorke je jedini igrač Dinama kojem se može odat respekt jer nije pičkica i dečko je prošle sezone grijao klupu jer se posrao po Mamiću. Bit će velik igrač.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6748 : 25.08.2016. 00:52:52 »
Ne treba on u Barci. Neka samo otiđe kod Pepa u umjetni klub. Nadam se da će City što prije ispasti iz lige prvaka. Odvratni su.

Je li to zato sto igra u Dinamo ili zato sto mislis da nije kvalitetan igrac?  ;D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6749 : 25.08.2016. 10:07:34 »
drago mi je što je Din prošao, al ono je bio čisti penal za RB. ebeš takav nogomet.

Tags: