Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661068 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6600 : 09.06.2016. 22:58:39 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6601 : 10.06.2016. 02:08:04 »
Mulderko, nedavno smo spominjali kako je igračima i u nogometu i u NBA i bilo kojem drugom sportu kada osvoje naslov prvaka bilo čega, a da malo ili uopće ne doprinose. Kako se oni osjećaju i je li im glupo kad dobiju priznanje za nešto čemu nisu uopće doprinijeli. I tako čitam neki dan izjavu Lukakua kako je bio blizu Juvea prije koju godinu i naiđem upravo na njegov osvrt za osvojenu Ligu Prvaka s Chelseaom kada nije baš sudjelovao.

http://www.football-italia.net/85451/lukaku-%E2%80%98i-was-close-juventus%E2%80%99

“When I won the Champions League with Chelsea I didn’t want to touch it, because I hadn’t contributed to the victory.”

Kaže nije htio ni dodirnuti trofej. Moguće da je tako njemu dok je na početku karijere, a opet onima malo starijima mislim da se ne bi tako ponašali pogotovo ako već i imaju osvojenu npr. baš tu Ligu Prvaka pa im dodatna nova bude samo +1.
Da, i meni bi bilo. Vermalen je zadnji primjer i bas mu se vidjela kisela faca. Ovi slave, a njemu neugodno hhahaahhaah.

Razocarao me Pep sto je otisao u City umjetni klub. Vidjet cemo sto ce tamo napravit.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6602 : 10.06.2016. 02:57:47 »
Mulderko, nedavno smo spominjali kako je igračima i u nogometu i u NBA i bilo kojem drugom sportu kada osvoje naslov prvaka bilo čega, a da malo ili uopće ne doprinose. Kako se oni osjećaju i je li im glupo kad dobiju priznanje za nešto čemu nisu uopće doprinijeli. I tako čitam neki dan izjavu Lukakua kako je bio blizu Juvea prije koju godinu i naiđem upravo na njegov osvrt za osvojenu Ligu Prvaka s Chelseaom kada nije baš sudjelovao.

http://www.football-italia.net/85451/lukaku-%E2%80%98i-was-close-juventus%E2%80%99

“When I won the Champions League with Chelsea I didn’t want to touch it, because I hadn’t contributed to the victory.”

Kaže nije htio ni dodirnuti trofej. Moguće da je tako njemu dok je na početku karijere, a opet onima malo starijima mislim da se ne bi tako ponašali pogotovo ako već i imaju osvojenu npr. baš tu Ligu Prvaka pa im dodatna nova bude samo +1.
Da, i meni bi bilo. Vermalen je zadnji primjer i bas mu se vidjela kisela faca. Ovi slave, a njemu neugodno hhahaahhaah.

Razocarao me Pep sto je otisao u City umjetni klub. Vidjet cemo sto ce tamo napravit.

Zamijeni Pep sa Conte i City sa Chelsea i vidjet ćeš da se i ja jednako tako osjećam.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6603 : 10.06.2016. 17:33:36 »
Mulderko, nedavno smo spominjali kako je igračima i u nogometu i u NBA i bilo kojem drugom sportu kada osvoje naslov prvaka bilo čega, a da malo ili uopće ne doprinose. Kako se oni osjećaju i je li im glupo kad dobiju priznanje za nešto čemu nisu uopće doprinijeli. I tako čitam neki dan izjavu Lukakua kako je bio blizu Juvea prije koju godinu i naiđem upravo na njegov osvrt za osvojenu Ligu Prvaka s Chelseaom kada nije baš sudjelovao.

http://www.football-italia.net/85451/lukaku-%E2%80%98i-was-close-juventus%E2%80%99

“When I won the Champions League with Chelsea I didn’t want to touch it, because I hadn’t contributed to the victory.”

Kaže nije htio ni dodirnuti trofej. Moguće da je tako njemu dok je na početku karijere, a opet onima malo starijima mislim da se ne bi tako ponašali pogotovo ako već i imaju osvojenu npr. baš tu Ligu Prvaka pa im dodatna nova bude samo +1.
Da, i meni bi bilo. Vermalen je zadnji primjer i bas mu se vidjela kisela faca. Ovi slave, a njemu neugodno hhahaahhaah.

Razocarao me Pep sto je otisao u City umjetni klub. Vidjet cemo sto ce tamo napravit.
Jbg, osta je Pep duzan Bergistajnu i Sorijanu inace da nije opet bi srusio san Murinju. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6604 : 11.06.2016. 03:09:13 »
Dovodimo Umtitija iz Lyona za 25 milja. Nisam ga previše gledao pa ne znam kakav je.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6605 : 11.06.2016. 11:17:05 »
Pjanića već počeli nazivati izdajicom  rofl

Inače jučer je njegov agent ili šta već, neki Junuzović potvrdio na N1 da je Juve platio otkupnu klauzulu i da se još samo igrač treba dogovoriti s klubom tako da se to očekuje u narednim danima.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6606 : 11.06.2016. 16:01:29 »
Evo ga. Marotta potvrdio da Pjanić dolazi.

http://www.football-italia.net/85687/marotta-pjanic-pushed-juve

This morning Giallorossi director general Mauro Baldissoni announced on Roma Radio that Pjanic had formally requested a transfer to Juve on June 9.

“The Pjanic operation was concluded with the push of the player, who strongly wanted the transfer to Juventus by activating the release clause he had already stipulated with Roma,” Marotta told Tuttosport and La Gazzetta dello Sport.

“Pjanic himself facilitated the operation by deciding to forego the percentage of that sum he would’ve been due.”

The release clause is worth €38m, but Pjanic has opted not to take the 20 per cent of the fee he was legally owed.

“It was therefore not a negotiation between Roma and Juventus directors, but merely technical meetings to define the transfer via the release clause payment.

“The player will undergo a medical with us shortly.”


A ranije je bilo i ovo: http://www.football-italia.net/85684/roma-pjanic-asked-juventus

Dobro nam došao, Miraleme.

Sad se pitam tko će izvoditi slobodnjake, Pjanić, Dybala, Pogba ;D Može ih i Bonucci čak. A vjerojatno će Pjanić, odličan je bio u Romi prošle sezone tako da sam dosta zadovoljan s ovim transferom, nadam se da će opravdati na kraju i moja i očekivanja svih drugih navijača.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6607 : 11.06.2016. 16:11:39 »
A kako ga nece nazivati izdajicom... Pa ja sam mislio da je ta uprava Rome toliko luda i pustila igraca kod rivala umjesto da ga proda u PL ili PSZ ili nedje... a on push for transfer to Juve, smrad.

Odlicno pojacanje nema sto... on bi trebao bit prvi izvodjac slobodnih.  ;D

Pjanic-Markizio-Pogba, veoma jak vezni red. Kakav je roster u napad? Dibala, Mandzukic, jeste li doveli Berardija? Oce li napustat Morata?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6608 : 11.06.2016. 16:26:01 »
Marotta je prije koji tjedan rekao da Berardi dolazi, ne vjerujem da bi tako nešto izjavio pa da mulja. ;D Tako da mislim da će on doći, jedino ako nije da ga dovedemo i prodamo za skuplje (pošto imamo pravo prvootkupa)

Morata se isto ne zna, mislim da je 60-40 za to da će ga Real otkupiti i negdje dalje prodati no s time neću razbijati glavu jer ionako nije igrao u prvih 11. Zaza je neki dan izjavio da želi ostati tako da ćemo i za njega vidjeti, a nemam ništa protiv da bude treća ili četvrta opcija u napadu.

Berardi je više krilni igrač i nije klasični napadač tako da ne znam može li ga se takvime uopće nazivati. Lako moguće da dovedemo jednog napadača u slučaju odlaska Morate, pa čak i Zaze. Spominjao se Cavani, on je vjerojatno preskup. Vidjet ćemo još, ali biti će vrlo zanimljivo ovo ljeto.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6609 : 11.06.2016. 17:11:47 »
http://www.around-j.com/vidal-i-miss-italy-turin-heart/#.V1wmXW4ckWY.facebook  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Vidal was instrumental as Chile defeated Bolivia in the Copa America Centenario on Friday evening, scoring a brace to secure a 2-1 win.

However, at the final whistle the midfielder was equally keen to discuss his club football as his national team, and the Bianconeri in particular.

“I miss Italy,” Vidal told Sky Sport Italia. “I don’t know if and when I’ll come back, but Turin is in my heart.”


Ne bih imao uopće ništa protiv da se vrati kao taj još jedan dodatni vezni, a znam da bi davao sve od sebe i da voli Juve i da navijači njega vole. Možda shvati da se zajebao odlaskom u Bayern pa se vrati, nešto slično kao onaj Felipe Luis iako je njegov zajeb bio veći.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6610 : 11.06.2016. 17:32:16 »
Marotta je prije koji tjedan rekao da Berardi dolazi, ne vjerujem da bi tako nešto izjavio pa da mulja. ;D Tako da mislim da će on doći, jedino ako nije da ga dovedemo i prodamo za skuplje (pošto imamo pravo prvootkupa)

Morata se isto ne zna, mislim da je 60-40 za to da će ga Real otkupiti i negdje dalje prodati no s time neću razbijati glavu jer ionako nije igrao u prvih 11. Zaza je neki dan izjavio da želi ostati tako da ćemo i za njega vidjeti, a nemam ništa protiv da bude treća ili četvrta opcija u napadu.

Berardi je više krilni igrač i nije klasični napadač tako da ne znam može li ga se takvime uopće nazivati. Lako moguće da dovedemo jednog napadača u slučaju odlaska Morate, pa čak i Zaze. Spominjao se Cavani, on je vjerojatno preskup. Vidjet ćemo još, ali biti će vrlo zanimljivo ovo ljeto.

Samo ne Kavanii, samo ne oooon... Sto se desava sa njime, ja ne znam i ne zelim da znam... Gori je no Mandzukic... tu je nedje s Zazom.

Sanjam Juve sledece sezone:
Pjanic-Markizio-Pogba
Berardi-Morata-Dibala

Seks.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6611 : 11.06.2016. 17:43:11 »
Hahhahaha ne voliš Mandžu vidim. Ja nisam bio za njega baš kad je dolazio, ali se pokazao vrlo dobrim i zasluženo je igrao ove godine u prvih 11. Morata je bio najgori od sva četiri napadača ove sezone koje smo imali.

Hahahha seks. I ja se nadam Principinu u prvoj postavi no ne znam koliko će moći nakon još jedne nove ozljede i ako stigne još koje pojačanje u sredini (Pjanić i Vidal npr., to su dva konkurenta za prvih 11) dok već imamo Pogbu i Khediru teško mi ga je vidjeti u prvih 11. Samo se nadam da će ga pustiti više te ozljede.

Cavani je koliko sam čuo užasan ove godine u PSG-u bio, ali mi Juventini ga pamtimo po utakmicama protiv nas i kad nam je zabio hat-trick tako da je to druga priča ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6612 : 11.06.2016. 17:49:56 »
  rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Al stvarno je Isus što se tiče transfera ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6613 : 11.06.2016. 18:08:39 »
Hahhahaha ne voliš Mandžu vidim. Ja nisam bio za njega baš kad je dolazio, ali se pokazao vrlo dobrim i zasluženo je igrao ove godine u prvih 11. Morata je bio najgori od sva četiri napadača ove sezone koje smo imali.

Hahahha seks. I ja se nadam Principinu u prvoj postavi no ne znam koliko će moći nakon još jedne nove ozljede i ako stigne još koje pojačanje u sredini (Pjanić i Vidal npr., to su dva konkurenta za prvih 11) dok već imamo Pogbu i Khediru teško mi ga je vidjeti u prvih 11. Samo se nadam da će ga pustiti više te ozljede.

Cavani je koliko sam čuo užasan ove godine u PSG-u bio, ali mi Juventini ga pamtimo po utakmicama protiv nas i kad nam je zabio hat-trick tako da je to druga priča ;D

Ne stvarno, bas ne volim Mandzukica, prosjecan spic. Nije mi se svidjelo sto igra u Bajern kad je Pep dosao, onda kad je dosao u Atletiko rekli su odlicno pojacanje za Simeonea, jer ima stvarno odlican work-rate i da ce odmijeniti Kostu, ali lik je vise bio zaintresovan da se bije na teren nego da igra fudbal... pa tako i kad je presao u Juve mi se nije svidjelo sto u jos jedan top evropski klub ide takav prosjek od igraca... mada je dao golova i nekih bitnih, al opet nije to to...
Sumnjam da ce Vidal doc u Juve, ma nema sanse posle samo jedne sezone...
Ma Markizio mora u prve, kakav Kedira, raspad iz Reala, prije je bio spor ali posle povrede je trop...  ;D Markizio je dobro odmijenio Pirla na tu poziciju, pravi je igrac zadatka i vazda mi se svidjao kao igrac, ispred njega Pjanic i Pogba da plesu.

A za Kavanija... uh... ajde da ti ne pricam sto je promasio protiv Reala u grupnu fazu LS kad mu je Di Maria bacio jednu predivnu loptu koja je prorezala odbranu... ali samo upali HIGHLIGHTS Urugvaja i Venecuele... samo cu reci da je tu Suarez bio umjesto njega, dobili bi 3:1 najmanje... ma nevjerovatno sto lik promasuje, to ne moze vise da se trpi...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6614 : 11.06.2016. 18:14:42 »
Kažu za Cavanija kao da je imao lošu sezonu u PSG-u jer nije zadovoljan tamo nikako i sretan bio pa onda.

Haha ma ok je Mandžo, nije ništa posebno, ali trudi se i nekoliko je puta imao odlične obrambene reakcije kad bi pretrčao cijeli teren i slično i Talijani su ga odmah zavoljeli. Nemam ništa posebno za i protiv njega ovako, ali bio je dobar i zasluženo je ove godine igrao u prvih 11.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6615 : 11.06.2016. 18:32:39 »
A za Vidala sam ti htio pisati pa sam zaboravio, jbg omelo me nešto.

Pa i ne bi bilo tako čudno da se vrati ove sezone, mogu vidjeti kako je on sam vidio da se zajebao sa prelaskom u Bayern, jer što je dobio? U Juveu je bio među glavnim igračima i stvarno ljubimac navijača, a i on je volio i Torino i Juve. Vjerujem da mu i taj mentalitet talijanski više odgovara od njemačkog hladnijeg. A otišao je samo zbog veće šanse da će osvojiti Ligu Prvaka? I tu se uvjerio kako mu i nisu puno veće šanse, a da riskira veću sreću i obostranu ljubav sa navijačima zbog malo veće šanse da osvoji Ligu Prvaka mislim da mu se ne isplati baš, najviše zbog toga jer je Bayern skoro ispao od upravo Juvea, a ispao bi da nije bilo ogromne sudačke pomoći. Uostalom, može vidjeti i koliko je Juve napredovao i da je stvarno jedan od konkurenata za naslov postao i ako sebe vidi u toj ekipi može pomisliti da je to to što treba da bi se stiglo do naslova.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6616 : 11.06.2016. 22:03:28 »
A za Vidala sam ti htio pisati pa sam zaboravio, jbg omelo me nešto.

Pa i ne bi bilo tako čudno da se vrati ove sezone, mogu vidjeti kako je on sam vidio da se zajebao sa prelaskom u Bayern, jer što je dobio? U Juveu je bio među glavnim igračima i stvarno ljubimac navijača, a i on je volio i Torino i Juve. Vjerujem da mu i taj mentalitet talijanski više odgovara od njemačkog hladnijeg. A otišao je samo zbog veće šanse da će osvojiti Ligu Prvaka? I tu se uvjerio kako mu i nisu puno veće šanse, a da riskira veću sreću i obostranu ljubav sa navijačima zbog malo veće šanse da osvoji Ligu Prvaka mislim da mu se ne isplati baš, najviše zbog toga jer je Bayern skoro ispao od upravo Juvea, a ispao bi da nije bilo ogromne sudačke pomoći. Uostalom, može vidjeti i koliko je Juve napredovao i da je stvarno jedan od konkurenata za naslov postao i ako sebe vidi u toj ekipi može pomisliti da je to to što treba da bi se stiglo do naslova.

Zašto se zajebao sa prelaskom ?  Vidal je užasno loše igrao prvu polovinu sezone  i zasluženo nije igrao u prvoj ekipi tad . Izgledao je izgubljen i preopterećen tadašnjom situacijom , bio je nervozan i jednostavno nije bio dostojan da igra .  Ali početkom druge polovine sezone se dosta popravio i postao je neizbježan član prve postave i iskreno ja ne vidim sportski razlog za povratak u Juventus .
Fine su igrače doveli , ali Bayern je opet za klasu bolji od Juventusa . I jeste , veće su mu šanse osvajanja LP sa Bayernom nego sa Juventusom .
I want to belive

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6617 : 11.06.2016. 22:19:58 »
Pa upravo sam i napisao zašto se zajebao. Šanse su mu malo veće da osvoji s Bayernom, a to koliko su veće nije bilo vrijedno napuštanja i Juvea i navijača i svega što je tu imao. Ponavljam se. Pročitaj ponovno moj post koji si citirao.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6618 : 11.06.2016. 22:31:38 »
Pjanić  rofl rofl rofl rofl rofl rofl kako je to precijenjen igrač, al ajde vidjet ćemo kako će odigrati u taktičkoj momčadi.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6619 : 11.06.2016. 22:43:37 »
Ne znam koliko je precijenjen, ali vjerujem i našoj upravi i znam da je bio odličan ove sezone, tako da ćemo vidjeti. Znam i da je u slobodnjacima jako opasan. Svakako za sada imamo trojac u sredini koji bi trebao igrati u prvih 11 ako je zdrav, a onda Pjanić dolazi tu kao četvrti i ovisno kakav bude može izgurati nekoga, Marchisija ili Khediru, Pogba je vjerojatno nedodirljiv u sredini.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6620 : 11.06.2016. 22:48:16 »
Pa upravo sam i napisao zašto se zajebao. Šanse su mu malo veće da osvoji s Bayernom, a to koliko su veće nije bilo vrijedno napuštanja i Juvea i navijača i svega što je tu imao. Ponavljam se. Pročitaj ponovno moj post koji si citirao.

Kao da ne pratiš današnji biznis. Danas iskazuješ ljubav jednom klubu , a sljedeći dan si već u drugom koji ti maše sa više para .Tako ti je druže , samo su tu pare važne , nema veze sa ugođajima i navijačima . Danas je stvarno malo igrača koji su stvarno vijerni klubu .

Pjanić  rofl rofl rofl rofl rofl rofl kako je to precijenjen igrač, al ajde vidjet ćemo kako će odigrati u taktičkoj momčadi.

Romine tekme sam slabo pratio prošle godine , ali ono što sam gledao je bilo loše . A u reprezentaciji je još gori . 2 godine nije odigrao tekmu kako treba . Al hajd , neka se pokaže u novom klubu i sretno mu tamo bilo .
I want to belive

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6621 : 11.06.2016. 22:57:15 »
Pa upravo sam i napisao zašto se zajebao. Šanse su mu malo veće da osvoji s Bayernom, a to koliko su veće nije bilo vrijedno napuštanja i Juvea i navijača i svega što je tu imao. Ponavljam se. Pročitaj ponovno moj post koji si citirao.

Kao da ne pratiš današnji biznis. Danas iskazuješ ljubav jednom klubu , a sljedeći dan si već u drugom koji ti maše sa više para .Tako ti je druže , samo su tu pare važne , nema veze sa ugođajima i navijačima . Danas je stvarno malo igrača koji su stvarno vijerni klubu .


Pa nisam ni rekao da ne znam kako je, ali sam rekao da se Vidal s te strane zajebao jer mu je bilo mnogo stalo do toga i otkad je otišao nekoliko puta je tako govorio s emocijama i prema Juveu i prema navijačima. A vidiš i iz ovog intervjua kad kaže da bi se htio vratiti da nije u potpunosti takav slučaj kakav je danas kod većine jer nisam baš vidio da je tako govorio za Bayer ili da tako mnogi drugi govore nakon što odu iz nekog kluba. O tome se radi, Arturo je bio jako povezan s navijačima i zato sam to i govorio.

Ne znam koliko mu je veća plaća u Bayernu, pretpostavljam da je veća, ne znam koliko. Uglavnom razlog je bio šansa za osvajanje Lige Prvaka, a i vjerojatno je mislio da će Juve krenuti prema dolje nakon odlazaka Teveza i Pirla i još nekih manje bitnih igrača na terenu, ali vrlo bitnih u svlačionici. No ipak se ove sezone vidjelo da je Juve zapravo napredovao u odnosu na prošlu sezonu (ispali ranije u Europi, ali to je i zbog teškog protivnika i već se zna kakvih odluka sudaca, dok su u prvenstvu oboreni razni rekordi te je i kup osvojen po drugi puta zaredom).

Pjanić  rofl rofl rofl rofl rofl rofl kako je to precijenjen igrač, al ajde vidjet ćemo kako će odigrati u taktičkoj momčadi.

Romine tekme sam slabo pratio prošle godine , ali ono što sam gledao je bilo loše . A u reprezentaciji je još gori . 2 godine nije odigrao tekmu kako treba . Al hajd , neka se pokaže u novom klubu i sretno mu tamo bilo .

E ovo mi je jako čudno čuti. Da netko tko ga toliko prati govori da je tako loš. Ja kažem, nisam ga pratio puno u Romi, a u BiH nikako pa i ne znam toliko. Ali ipak mislim da niste u pravu jer mnogi govore kako je bio ključan Romin igrač ove sezone, a i sama reakcija Rominih navijača koji su toliko ljuti na njega, nazivaju ga izdajicom, pale njegove dresove, da im je vrlo stalo do toga da ostane i da im je krivo što im dobar igrač odlazi. S njihove strane samo znam kako su Džeku svi pljuvali i govorili da je užasan i žalili novaca potrošenih na njega. I još jedna stvar zašto mislim da niste u pravu je ova naša uprava koja stvarno, ali stvarno vrlo rijetko griješi i radi maestralne poteze. Upravo pročitah; Kondogbia 35 mil., naši središnji veznjaci 32.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6622 : 11.06.2016. 23:16:20 »
Pjanić  rofl rofl rofl rofl rofl rofl kako je to precijenjen igrač, al ajde vidjet ćemo kako će odigrati u taktičkoj momčadi.

Romine tekme sam slabo pratio prošle godine , ali ono što sam gledao je bilo loše . A u reprezentaciji je još gori . 2 godine nije odigrao tekmu kako treba . Al hajd , neka se pokaže u novom klubu i sretno mu tamo bilo .

E ovo mi je jako čudno čuti. Da netko tko ga toliko prati govori da je tako loš. Ja kažem, nisam ga pratio puno u Romi, a u BiH nikako pa i ne znam toliko. Ali ipak mislim da niste u pravu jer mnogi govore kako je bio ključan Romin igrač ove sezone, a i sama reakcija Rominih navijača koji su toliko ljuti na njega, nazivaju ga izdajicom, pale njegove dresove, da im je vrlo stalo do toga da ostane i da im je krivo što im dobar igrač odlazi. S njihove strane samo znam kako su Džeku svi pljuvali i govorili da je užasan i žalili novaca potrošenih na njega. I još jedna stvar zašto mislim da niste u pravu je ova naša uprava koja stvarno, ali stvarno vrlo rijetko griješi i radi maestralne poteze. Upravo pročitah; Kondogbia 35 mil., naši središnji veznjaci 32.

Što se tiče igara u Romi , može biti da sam potrefio samo lošije tekme .Ali u reprezentaciji stoji da je u posljednje vrijeme jako loš . Dobar je protiv Lihetnštajna, Luksemburga, Malte i sličnih ekipa . Ali onda kada se trebao dokazati i voditi ekipu , kao protiv Irske , Izraela , Belgije kao da je nestao sa terena . Da ga ne ocrnim skroz , ima ponekad koji lijep pas i sl , ali sveukupno gledano može on bolje .
I want to belive

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6623 : 11.06.2016. 23:16:49 »
Ne treba nista gledat kako igraju za reprezentaciju, da Rakitic i Modric ne igraju za Hrvatsku ka za Barsu i Real? Koliko sam ja gleda, ne. A to i nema veze s zrtvovanjem nego sa sistemom i trenerom u reprezentaciju... Pa eno Mesi se ubi za prslu Argentinu, ali nema s kim igrat, o njemu se prica kako podbaci kad igra za reprezentaciju, e ne znam sto reci mu onda za saigrace.

Taj Kondogbija nije los igrac, no Mancini nema pojma o zivotu pa je to problem.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6624 : 11.06.2016. 23:18:57 »
Jebote, zašto taj Mancini još uvijek ima posao? ;D Dosad je već i ekipa iz takvog cirkusantskog kluba čak trebala shvatiti da je užasan.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6625 : 12.06.2016. 00:03:38 »
Malo prelazimo u temu Calcio, ali kad se radi o transferima može ovdje:



Tako da, nije da vam ne vjerujem da je loše igrao, pogotovo za BiH, ali kad vidim koliko su ljuti navijače Rome mora da im nije bezveze stalo i da ih je nečime osvojio. Da im sada netko Džeku otme ne vjerujem da bi bilo uopće negodovanja jer njime nisu bili zadovoljni ove sezone.

Evo i link do članka ako želite pročitati: http://www.mozzartsport.com/vesti/srozavanje-vucice-roma-negira-da-je-nudila-pjanicu-juventusu-marota-samouveren-uskoro-ce-biti-na-medicinskim-pregledima/137976

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6626 : 12.06.2016. 23:45:02 »
Hahahahahahaha onaj Low izbornik Njemačke, nakon što si je jeo šmrklje prije par godina, sad je krenuo u ekstremnije sportove

Neka videi sve kažu, nema potrebe da ja išta pišem...

https://www.facebook.com/OfficialFootballFeed/videos/539007949638138/

https://www.facebook.com/TheSportFeedOfficial/videos/296160647390817/

 rofl rofl rofl

Može i slika

Spoiler for Hiden:

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6627 : 12.06.2016. 23:49:17 »
Hahahahahahaha onaj Low izbornik Njemačke, nakon što si je jeo šmrklje prije par godina, sad je krenuo u ekstremnije sportove

Neka videi sve kažu, nema potrebe da ja išta pišem...

https://www.facebook.com/OfficialFootballFeed/videos/539007949638138/

https://www.facebook.com/TheSportFeedOfficial/videos/296160647390817/

 rofl rofl rofl

Može i slika

Spoiler for Hiden:

The smell of victory  rofl
I want to belive

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6628 : 12.06.2016. 23:52:12 »
Mislim da on stvarno ima nekih problema u glavi, ajde jednom da je jeo šmrklje čak bih i razumio no sad ga prećera  rofl rofl rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6629 : 13.06.2016. 00:10:11 »
Čovjek fetiš. Samo ne shvaćam kako on ne shvaća da će uz tolike kamere biti bez problema uhvaćen. Možda i shvaća, ali mu je svejedno.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/austrijski-lijecnik-kopanje-nosa-je-zdravo/471878.aspx

Tags: