Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661006 )

0 članova i 6 gostiju pregledava ovu temu.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6570 : 08.06.2016. 17:28:41 »
A dobro, nije bitno to po klubovima... npr Anri je igrao i za Juve i za Barsu, ali za mene ce on uvijek bit simbol Arsenala. :) Samo mi zao sto nije ranije malo presao u Barsu da uzivam vise u njegovim carolijama. :)

Stvarno ne mogu da se sjetim ko je sve bio u izbor (posebno u odbranu), ali je sramotno da su Ronaldo i Pirlo u ALL TIME XI. Prvo, Platini anyone? (koga jebe, #modernfootballrules  :facepalm ) A drugo nije nikakvi attack (sramotno se vise odnosilo na Ronalda) na Pirla ali Cavi jebote, maestro 2008 i 2012, se mora naci ispred Pirla po mom misljenju.

To je za mene bez diskusije, sto se tice igara na Evropskim prvenstvima... a overall se moze diskutovat al ja to ne radim jer mi je ljepse da uzivam u tim majstorima. ;)

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6571 : 08.06.2016. 18:09:18 »



Ovo za Ronalda je cisto pomodarstvo, on nikako ne moze da se nadje na ovoj listi jer evropskom reprezentativnom fudbalu nije dao apsolutno nista. Dakle nula.

Dalje, na listi nema mesta ni za Puyola i Lahma. Puyol donekle ok jer je ostavio traga a Lahm uopste nije. Za Bayern i za Svetska prvenstva ok, ali Evropska ne. Njih dvojica pre Gaetano Scirea i Bobby Moora, pa ni u bajci.

Forzajuve kao navijac Juventusa sigurno zna koliko je Scirea bio strasan odbrambeni igrac, i koliko je zaduzio Juve i Italiju, ali i sam Evropski fudbal. O Bobby-u ne treba trositi reci, uz Beckenbauera najbolji Evropski defanzivac svih vremena.

Sa ostalima na listi i mogu da se slozim, mada bih licno jos malo korigovao listu.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6572 : 08.06.2016. 18:30:04 »
A dobro, nije bitno to po klubovima... npr Anri je igrao i za Juve i za Barsu, ali za mene ce on uvijek bit simbol Arsenala. :) Samo mi zao sto nije ranije malo presao u Barsu da uzivam vise u njegovim carolijama. :)

Stvarno ne mogu da se sjetim ko je sve bio u izbor (posebno u odbranu), ali je sramotno da su Ronaldo i Pirlo u ALL TIME XI. Prvo, Platini anyone? (koga jebe, #modernfootballrules  :facepalm ) A drugo nije nikakvi attack (sramotno se vise odnosilo na Ronalda) na Pirla ali Cavi jebote, maestro 2008 i 2012, se mora naci ispred Pirla po mom misljenju.

To je za mene bez diskusije, sto se tice igara na Evropskim prvenstvima... a overall se moze diskutovat al ja to ne radim jer mi je ljepse da uzivam u tim majstorima. ;)
A gle jbg mene cudi da nisu ikera ili neuera koji je danas popularan čak izabrali
Da za platinija si super rekao al ima mnogo legendi izostavljenih

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk


Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6573 : 08.06.2016. 19:01:31 »
Dobra poenta oko Nojera i Ikera, mada je Nojer Njemac i nije toliko popularan, a Iker vise nije #1 i nije u Real pa nema tu "medijsku" podrsku sad... Uglavnom, mislim da dostina njih nije mislila o EP nego o ukupno njihovim karijerama sto je u startu problem...

Ja dijelim golmane na dvije kategorije, sve ostale i Bufona... :)
Mislim danas kad cujete ko je najbolji golman? Nojer, pa mozda je De Hea bolji, a ipak Kurtoa je predobar, Oblak kidalica i tako to, a niko da spomene Bufona koji dvades godina brani konstantno, zato je on za mene kategorija za sebe.
Nojer je postao nekako DEFAULT #1 golman, isto nesto kao Tiago Silva u tim godine kad se izabere, sve je nekako postalo po defaultu nebitno kakvu sezonu odigraju...

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6574 : 08.06.2016. 19:04:06 »
Zaboravih za Pirla da pitam, je li ga upravo Alegri pustio da ode iz Milana jer je rekao da ne moze vise na top nivou da igra?  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6575 : 08.06.2016. 20:24:11 »
Dobra poenta oko Nojera i Ikera, mada je Nojer Njemac i nije toliko popularan, a Iker vise nije #1 i nije u Real pa nema tu "medijsku" podrsku sad... Uglavnom, mislim da dostina njih nije mislila o EP nego o ukupno njihovim karijerama sto je u startu problem...

Ja dijelim golmane na dvije kategorije, sve ostale i Bufona... :)
Mislim danas kad cujete ko je najbolji golman? Nojer, pa mozda je De Hea bolji, a ipak Kurtoa je predobar, Oblak kidalica i tako to, a niko da spomene Bufona koji dvades godina brani konstantno, zato je on za mene kategorija za sebe.
Nojer je postao nekako DEFAULT #1 golman, isto nesto kao Tiago Silva u tim godine kad se izabere, sve je nekako postalo po defaultu nebitno kakvu sezonu odigraju...

Haha ma milijardu posto da je ovo glasanje/anketa rađeno prije godinu-dvije da bi Iker bio na golu. Gigija užasno podcjenjuju i izbjegavaju iz najboljih 11 po sezonama i sličnih priznanja konstantno, za zlatnu loptu ove godine npr. nije ni ušao ni među onih 50 ili koliko. Ili da je Navas proglašen boljim u 2015. od njega haha.

Pa dobro, naravno da je Gigi u toj nekoj globalnoj slici kategorija za sebe, ali on je trenutno top 3 golmana svijeta, on, Neuer i stavite koga god hoćete trećeg. Wwin, jel znaš da je Gigi ove godine proglašen MVP Juventusa, znači najbolji igrač ispred Pogbe i Dybale? I da onda netko kaže da on trenutno nije u vrhu ili da je prestar, pa najbolji je igrač Juvea koji se u zadnje dvije sezone probio u sami vrh.

Zaboravih za Pirla da pitam, je li ga upravo Alegri pustio da ode iz Milana jer je rekao da ne moze vise na top nivou da igra?  ;D

To su bile priče kako nisu u dobrim odnosima, ali obojica su to demantirali. Ovo je iz 2012. http://www.rossoneriblog.com/2012/05/11/pirlo-the-real-reason-i-left-milan/ Ali sjećam se izjava iz 2014. kad je Allegri došao u Juve da nisu njih dvojica osobno imali problema već eto Allegri je očitao kao i uprava Milana imao drugačije planove u vezi njega i zato se to dogodilo. A realno Pirlo je sezonu 2010./11. bio užasan, ja se sjećam kad smo ga potpisali da su svi govorili pa što će nam stari Pirlo nakon tako loše sezone.

Na kraju u Juveu dok su bili zajedno prošle sezone Pirlo je igrao i više nego što je trebao. Dosta je slabiji bio u zadnjoj sezoni nego tri prethodne no opet je kad je bio zdrav bio uvijek u prvoj i nije bilo nikakvih problema između njega i Allegrija. A Allegrija su mnogi kao trenera podcijenili, radio je on odlične stvari i u manjim klubovima, pa onda i u Milanu i sad se vidi kakav je Milan nakon što im je on otišao. Za ovo vrijeme što je u Juventusu ne treba se ni govoriti da radi super posao.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6576 : 08.06.2016. 20:26:42 »
A dobro, nije bitno to po klubovima... npr Anri je igrao i za Juve i za Barsu, ali za mene ce on uvijek bit simbol Arsenala. :) Samo mi zao sto nije ranije malo presao u Barsu da uzivam vise u njegovim carolijama. :)

Stvarno ne mogu da se sjetim ko je sve bio u izbor (posebno u odbranu), ali je sramotno da su Ronaldo i Pirlo u ALL TIME XI. Prvo, Platini anyone? (koga jebe, #modernfootballrules  :facepalm ) A drugo nije nikakvi attack (sramotno se vise odnosilo na Ronalda) na Pirla ali Cavi jebote, maestro 2008 i 2012, se mora naci ispred Pirla po mom misljenju.

To je za mene bez diskusije, sto se tice igara na Evropskim prvenstvima... a overall se moze diskutovat al ja to ne radim jer mi je ljepse da uzivam u tim majstorima. ;)
A gle jbg mene cudi da nisu ikera ili neuera koji je danas popularan čak izabrali
Da za platinija si super rekao al ima mnogo legendi izostavljenih

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk

P. S.

Da se osvrnem još na ovo ;D Mislim da će Mulderko vrlo dobro to znati reći tko je zaslužio ili nije zaslužio biti u prvih 11 Europskih prvenstava. Ali ipak je ovo bilo glasanje fanova i to je preočito da će biti i subjektivno i popularity contest.

Znači da ti za Pirla konkretno kažem, ne, nije ga pustio jer više ne može igrati na top nivou nego je imao drugačije planove s njim i htio je da igra malo prema naprijed, a ne na zadnjem veznom i osim što Pirlu nije ugovor odgovarao, pojavio se Juve kao odlična prilika da se dokaže da je još uvijek top i tu prvu sezonu je bio sjajan i najbolji igrač Juvea.
« Zadnja izmjena: 08.06.2016. 20:28:23 forzajuve »

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6577 : 08.06.2016. 21:13:42 »
Ma Bufon institucija, mada je Navas (i De Hea) top golmani a to najvise pokazuju jer su masu masu masu puta izvukli svoj tim iz govana, ma oni su i najbolji igraci svoga tima za ovu sezonu...
Malo prema naprijed... bogomi ne znam, tesko je danas nac pouzdanog deep lying playmakera... A nije sto je Allegri napustio Milan, no je problem uprava kluba, pa njima i Interu ne bi mogao pomoc SAF+Pep+takeyourpick... kad sam vec kod Intera, njih kupili Kinezi - 70% akcija, ostalih 30% ima Tohir (ili Morati? zaboravio sam) i ocekuje se do kraja 2017 da otkupe i te 30%.

Sad oko Alvesa, zna li se kolika ce mu plata bit u Juve?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6578 : 08.06.2016. 21:24:31 »
Ma Bufon institucija, mada je Navas (i De Hea) top golmani a to najvise pokazuju jer su masu masu masu puta izvukli svoj tim iz govana, ma oni su i najbolji igraci svoga tima za ovu sezonu...
Malo prema naprijed... bogomi ne znam, tesko je danas nac pouzdanog deep lying playmakera... A nije sto je Allegri napustio Milan, no je problem uprava kluba, pa njima i Interu ne bi mogao pomoc SAF+Pep+takeyourpick... kad sam vec kod Intera, njih kupili Kinezi - 70% akcija, ostalih 30% ima Tohir (ili Morati? zaboravio sam) i ocekuje se do kraja 2017 da otkupe i te 30%.

Sad oko Alvesa, zna li se kolika ce mu plata bit u Juve?

Eto taj Navas je meni enigma, ne znam ga baš, ne pratim Real, ali da je on top 5 golmana na svijetu pa ajde rekao bih možda, ali da je bolji od Neuera npr. ovako kako ti kažeš ja to ne bi pomislio nikako. Ne kažem da si u krivu, možda i je, a ja za Gigija mogu posvjedočiti da je odličan i dalje i da nas je toliko puta odličnim obranama spašavao proteklih sezona (nakon što je bio ozljeđen krajem 2010.) i reći činjenicu da je proglašen najboljim igračem Juvea ove godine i kao takav mora biti top 3 golmana na svijetu. Zamisli da je najbolji igrač Barcelone ili Reala ili Bayerna golman, a da ga ne svrstaju u onih koliko je bilo FIFA-inih ili UEFA-inih 50-60 igrača u 2015. Jednom rječju: sramota.

Ma Allegri je postizao i više nego dobre rezultate s Milanom. Istina da su u onoj sezoni kad smo mi osvojili prvi Scudetto bili favoriti i da ga je tu Conte prepišao, ali iduće sezone je ostao bez glavnih igrača i dogurao je do trećeg mjesta (moram napomenuti i da je Fiorentina stvarno jako pokradena u drugoj polusezoni i izgubila treće mjesto i Ligu Prvaka). Onda je u 2013./14. krenulo malo veće mučenje i nakon poraza od Sassuoal je dobio otkaz. Istog onog Sassuola kojeg je uveo mislim u Serie B. ;D
Kasnije smo vidjeli kako nije bio problem u Allegriju i da je on maksimum učinio od te ekipe jer njegovi nasljednici nisu bili ništa bolji, čak štoviše bili su gori. Prvo Seedorf, pa Pippo i ove sezone Mihajlović radio solidan posao i kako sam čitao komentare milanovih navijača nije zaslužio otkaz, te na kraju Brocchi. I opet su ostali bez Europe, drugu sezonu za redom, bruka.

Inter hahahaha. Ne želim tu puno komentirati i zamarati se tim klubom, Pogba pola milijuna, Kondogbia 30 hahaha. Oni su uvijek takvi bili i možda im je bio nada ostanak morattija i kakav novi Farsopoli. Za Kineze ne smatram da bi takvo što činili pa samim time ne vidim od tog cirkusa neki napredak.
Za Milan se nadam da će se vratiti u vrh iako su i oni djelomično cirkus, za sada Napoli i Roma imaju kakve-takve šanse, ne bih imao ništa protiv da im se i Milan kao drugi najveći talijanski klub priključi pa možda bude i malo zanimljivije prvenstvo jer neće Juve svake sezone davati 10 bodova fore na početku.

Alves ono što je bilo spominjano kad smo i ovdje na temi komentirali, znači tek kad se prvi put čulo da bi on mogao u Juve, tada se spominjalo 4 milijuna eura i mislim da sam se ja na to osvrnuo kao veliku plaću, ali da je to za besplatnog igrača u redu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6580 : 08.06.2016. 23:02:02 »
Uhvatila me odredjena nostalgija za ovim fudbalom krajem 90-ih.

Redondo.



Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6581 : 09.06.2016. 00:25:14 »
Ma Bufon institucija, mada je Navas (i De Hea) top golmani a to najvise pokazuju jer su masu masu masu puta izvukli svoj tim iz govana, ma oni su i najbolji igraci svoga tima za ovu sezonu...
Malo prema naprijed... bogomi ne znam, tesko je danas nac pouzdanog deep lying playmakera... A nije sto je Allegri napustio Milan, no je problem uprava kluba, pa njima i Interu ne bi mogao pomoc SAF+Pep+takeyourpick... kad sam vec kod Intera, njih kupili Kinezi - 70% akcija, ostalih 30% ima Tohir (ili Morati? zaboravio sam) i ocekuje se do kraja 2017 da otkupe i te 30%.

Sad oko Alvesa, zna li se kolika ce mu plata bit u Juve?

Eto taj Navas je meni enigma, ne znam ga baš, ne pratim Real, ali da je on top 5 golmana na svijetu pa ajde rekao bih možda, ali da je bolji od Neuera npr. ovako kako ti kažeš ja to ne bi pomislio nikako. Ne kažem da si u krivu, možda i je, a ja za Gigija mogu posvjedočiti da je odličan i dalje i da nas je toliko puta odličnim obranama spašavao proteklih sezona (nakon što je bio ozljeđen krajem 2010.) i reći činjenicu da je proglašen najboljim igračem Juvea ove godine i kao takav mora biti top 3 golmana na svijetu. Zamisli da je najbolji igrač Barcelone ili Reala ili Bayerna golman, a da ga ne svrstaju u onih koliko je bilo FIFA-inih ili UEFA-inih 50-60 igrača u 2015. Jednom rječju: sramota.

Ma Allegri je postizao i više nego dobre rezultate s Milanom. Istina da su u onoj sezoni kad smo mi osvojili prvi Scudetto bili favoriti i da ga je tu Conte prepišao, ali iduće sezone je ostao bez glavnih igrača i dogurao je do trećeg mjesta (moram napomenuti i da je Fiorentina stvarno jako pokradena u drugoj polusezoni i izgubila treće mjesto i Ligu Prvaka). Onda je u 2013./14. krenulo malo veće mučenje i nakon poraza od Sassuoal je dobio otkaz. Istog onog Sassuola kojeg je uveo mislim u Serie B. ;D
Kasnije smo vidjeli kako nije bio problem u Allegriju i da je on maksimum učinio od te ekipe jer njegovi nasljednici nisu bili ništa bolji, čak štoviše bili su gori. Prvo Seedorf, pa Pippo i ove sezone Mihajlović radio solidan posao i kako sam čitao komentare milanovih navijača nije zaslužio otkaz, te na kraju Brocchi. I opet su ostali bez Europe, drugu sezonu za redom, bruka.

Inter hahahaha. Ne želim tu puno komentirati i zamarati se tim klubom, Pogba pola milijuna, Kondogbia 30 hahaha. Oni su uvijek takvi bili i možda im je bio nada ostanak morattija i kakav novi Farsopoli. Za Kineze ne smatram da bi takvo što činili pa samim time ne vidim od tog cirkusa neki napredak.
Za Milan se nadam da će se vratiti u vrh iako su i oni djelomično cirkus, za sada Napoli i Roma imaju kakve-takve šanse, ne bih imao ništa protiv da im se i Milan kao drugi najveći talijanski klub priključi pa možda bude i malo zanimljivije prvenstvo jer neće Juve svake sezone davati 10 bodova fore na početku.

Alves ono što je bilo spominjano kad smo i ovdje na temi komentirali, znači tek kad se prvi put čulo da bi on mogao u Juve, tada se spominjalo 4 milijuna eura i mislim da sam se ja na to osvrnuo kao veliku plaću, ali da je to za besplatnog igrača u redu.

Navas je dobro branio u Levante, u Real je morao sacekati Kasiljasa da se makne, ove godine nije primio gol u LS na Bernabeu, mada stvarno mu nije bilo tesko kakve je protivnike imao... Navas, Marselo i Modric su bili najbolji igraci Reala ove sezone, Bejl je imao fantasticnu drugu polovinu sezone, nosio je tim. Dosta puta ih je Navas spasavao, posebno kad je Benitez odlucio da makne Kazemira iz postave pa kad im je duvala promaja.
A u Barselonu je najgore bit golman, nikad ne dobiju nikakvo priznanje, a za sve su oni krivi...

Pratio sam ja malo Milan, Seedorf nije los bio, nekako je tim imao dobru hemiju sa njim, Inzagi koliko mi se cini nije bio nesto i nekako je Seedorf iz vedra neba dobio otkaz (a najgore je sto je radi Milana bio zavrsio karijeru u Brazil, mada je svakako bio na kraju karijere)... Mihajlovic je maksimum izvlacio iz jednoga GOLOG PROSJEKA od ekipe, a Brokija ne treba komentarisat...



Oce li ovo Pjanic u Juve? auu, odlican transfer, samo se nadam da to ne znaci prodaja Pogbe...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6582 : 09.06.2016. 00:33:07 »
Ma Bufon institucija, mada je Navas (i De Hea) top golmani a to najvise pokazuju jer su masu masu masu puta izvukli svoj tim iz govana, ma oni su i najbolji igraci svoga tima za ovu sezonu...
Malo prema naprijed... bogomi ne znam, tesko je danas nac pouzdanog deep lying playmakera... A nije sto je Allegri napustio Milan, no je problem uprava kluba, pa njima i Interu ne bi mogao pomoc SAF+Pep+takeyourpick... kad sam vec kod Intera, njih kupili Kinezi - 70% akcija, ostalih 30% ima Tohir (ili Morati? zaboravio sam) i ocekuje se do kraja 2017 da otkupe i te 30%.

Sad oko Alvesa, zna li se kolika ce mu plata bit u Juve?

Eto taj Navas je meni enigma, ne znam ga baš, ne pratim Real, ali da je on top 5 golmana na svijetu pa ajde rekao bih možda, ali da je bolji od Neuera npr. ovako kako ti kažeš ja to ne bi pomislio nikako. Ne kažem da si u krivu, možda i je, a ja za Gigija mogu posvjedočiti da je odličan i dalje i da nas je toliko puta odličnim obranama spašavao proteklih sezona (nakon što je bio ozljeđen krajem 2010.) i reći činjenicu da je proglašen najboljim igračem Juvea ove godine i kao takav mora biti top 3 golmana na svijetu. Zamisli da je najbolji igrač Barcelone ili Reala ili Bayerna golman, a da ga ne svrstaju u onih koliko je bilo FIFA-inih ili UEFA-inih 50-60 igrača u 2015. Jednom rječju: sramota.

Ma Allegri je postizao i više nego dobre rezultate s Milanom. Istina da su u onoj sezoni kad smo mi osvojili prvi Scudetto bili favoriti i da ga je tu Conte prepišao, ali iduće sezone je ostao bez glavnih igrača i dogurao je do trećeg mjesta (moram napomenuti i da je Fiorentina stvarno jako pokradena u drugoj polusezoni i izgubila treće mjesto i Ligu Prvaka). Onda je u 2013./14. krenulo malo veće mučenje i nakon poraza od Sassuoal je dobio otkaz. Istog onog Sassuola kojeg je uveo mislim u Serie B. ;D
Kasnije smo vidjeli kako nije bio problem u Allegriju i da je on maksimum učinio od te ekipe jer njegovi nasljednici nisu bili ništa bolji, čak štoviše bili su gori. Prvo Seedorf, pa Pippo i ove sezone Mihajlović radio solidan posao i kako sam čitao komentare milanovih navijača nije zaslužio otkaz, te na kraju Brocchi. I opet su ostali bez Europe, drugu sezonu za redom, bruka.

Inter hahahaha. Ne želim tu puno komentirati i zamarati se tim klubom, Pogba pola milijuna, Kondogbia 30 hahaha. Oni su uvijek takvi bili i možda im je bio nada ostanak morattija i kakav novi Farsopoli. Za Kineze ne smatram da bi takvo što činili pa samim time ne vidim od tog cirkusa neki napredak.
Za Milan se nadam da će se vratiti u vrh iako su i oni djelomično cirkus, za sada Napoli i Roma imaju kakve-takve šanse, ne bih imao ništa protiv da im se i Milan kao drugi najveći talijanski klub priključi pa možda bude i malo zanimljivije prvenstvo jer neće Juve svake sezone davati 10 bodova fore na početku.

Alves ono što je bilo spominjano kad smo i ovdje na temi komentirali, znači tek kad se prvi put čulo da bi on mogao u Juve, tada se spominjalo 4 milijuna eura i mislim da sam se ja na to osvrnuo kao veliku plaću, ali da je to za besplatnog igrača u redu.

Navas je dobro branio u Levante, u Real je morao sacekati Kasiljasa da se makne, ove godine nije primio gol u LS na Bernabeu, mada stvarno mu nije bilo tesko kakve je protivnike imao... Navas, Marselo i Modric su bili najbolji igraci Reala ove sezone, Bejl je imao fantasticnu drugu polovinu sezone, nosio je tim. Dosta puta ih je Navas spasavao, posebno kad je Benitez odlucio da makne Kazemira iz postave pa kad im je duvala promaja.
A u Barselonu je najgore bit golman, nikad ne dobiju nikakvo priznanje, a za sve su oni krivi...

Pratio sam ja malo Milan, Seedorf nije los bio, nekako je tim imao dobru hemiju sa njim, Inzagi koliko mi se cini nije bio nesto i nekako je Seedorf iz vedra neba dobio otkaz (a najgore je sto je radi Milana bio zavrsio karijeru u Brazil, mada je svakako bio na kraju karijere)... Mihajlovic je maksimum izvlacio iz jednoga GOLOG PROSJEKA od ekipe, a Brokija ne treba komentarisat...


Oce li ovo Pjanic u Juve? auu, odlican transfer, samo se nadam da to ne znaci prodaja Pogbe...

Dobro, ali opet ne znam je li on u top pet ili top 3 golmana na svijetu. A to što brani u Realu mu ne bi trebalo davati nikakve bonuse i pluseve kao što je bio slučaj u onih najboljih 50-60 igrača godine pa je bio mislim baš on, a jedne legende poput Buffona uopće nije bilo. Ne samo legende općenito nego legende koja je danas na top razini, a to ne moram ni spominjati da ne govorim kao navijač Juventusa i obožavatelj Gigija već tako stvari stoje.

Milan sa Seedorfom mislim da nije bio ništa posebno. Od njega kao trenera mi je ostalo u sjećanju nešto tipa da je dobro počeo pa su navijači bili zadovoljni s njim, ali da zapravo nije ništa više od Allegrija učinio, Allegrija za kojeg se tad pričalo i bilo opće mišljenje da je loš trener. Pippo jbg, nije išlo s takvom ekipom, ali evo sad sam prije dan-dva pročitao da je dobio posao u nekom niželigašu. Nešto mi se Pisa mota po glavi, ali njih koliko znam vodi Gattuso. Uglavnom dobio je Pippo novu trenersku šansu tako da ćemo ga vidjeti. I Allegri je krenuo u nižim ligama, pa i Ranieri ako se ne varam, pa i Conte, tako da to ne mora ništa značiti. Možda i bolje nego odmah na Milan u kojem su bila prije dvije godine očekivanja Liga Prvaka s ekipom koja je dosegla plafon s tim sedmim ili osmim mjestom, koji god da su bili. Brocchi je po meni najlošiji od njih četvorice nakon Allegrija.

Pričalo se prije mjesec dana jako za Pjanića, a danas su navodno započeli pregovori. Pa vidjet ćemo, nemam ništa protiv da dođe jer pokazao se kao glavni igrač Rome, a nama treba trenutno pojačanja u sredini što sam već govorio neki dan pa da se ne ponavljam. A Pjanić ima i iskustvo igranja u Italiji tako da je to plus što neće biti opasnosti od neprilagođavanja čega ima kad dolazi netko iz druge lige. Ja vjerujem ovoj upravi u potpunosti, Paratici i Marotta su genijalci. Paratici (kojeg svako malo želi netko tipa Real, Chelsea itd.) je odličan u pronalasku igrača, a onda Marotta odličan u pregovaranju. Naravno tu su Nedved i ostali koji također rade odličan posao tako da ja ne trebam ni razbijati glavu je li netko dobro ili loše pojačanje jer dosad su u malo čemu promašili, a isto preporučujem i ostalim navijačima Juvea da ne brinu, pogotovo da se ne kmeče jer nismo bacili 30-40 milijuna na nekoga tipa Falcao, Van Persie, kao što je bio slučaj sa mnogima pa da bi se na kraju čak naša mnogo jeftinija pojačanja pokazala boljima.

P. S. Kad smo već kod tih transfera, moram priznati da me čudi kako nema većeg interesa za Pjanića jer je imao odličnu sezonu, pa i onu prije. No to samo govori o ostalim ekipama i tome da možemo biti presretni s našom upravom i poslom koji oni rade. Ako onaj Gomes iz Valencije bude preskup onda sam dosta siguran kako će Pjanić doći, a čini mi se da Valencia traži 40+ milijuna što teško da će naši platiti unatoč prihodima zadnjih sezona.
« Zadnja izmjena: 09.06.2016. 00:35:28 forzajuve »

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6583 : 09.06.2016. 00:43:39 »
Ma nisam uporedjivao tu cetvoricu sa Allegrijem, nego samo kako su oni vodili. :)

Interesuju se masovno za Pjanica, al izgleda Juve da ce da ga pokupi dokle se ostali smisljaju...



Emeri u PSZ, Rudi Garsija u Sevilju kaze COPE... aj vidjecemo Rudija, mada on mi nije bio u opticaj... a jedva cekam da gledam Emerija u PSZ.

A vec se pominje da Real oce Pogbu, cak navodno oce da ponude 120 miliona za njega!!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6584 : 09.06.2016. 00:47:32 »
Ova lista gore ja katastrofa. Boli me kad vidim da nema Platinia. wwin ga je dobro spomenuo. Platini je najbolji francuski igrac u povijesti, da, bolji i od Zidanea. Kao osoba je sramota, ali kao igrac je najbolji u povijesti europskih prvenstava. To njegovoe europsko prvenstvo kad je osvojio pruzio je najbolje izvedbe u povijesti eura. U rangu Maradona na SP-u. Ono sto je radio sa Juveom 80-ih je isto vanserijski. To me isto podsjeca na jednu listu najboljih Juveovih igraca i opet Zidane prije Platinia  u_jeeeeeeeeee Zidane, ako se mnogi ne sjecaju a znam da se ne sjecaju jer je danas Zidane nesto kao jebeno mitolosko bice zbog onog dizanja nogometa krajem 90-ih kad su dolazile reklame Zizu i pravi Ronaldo. Status kakav danas ima Zidane je onak, preuvelican. Ceato je bio vrlo nekonzistentan kroz karijeru, a u juveu glavnu ulogu tad je imao Del Piero. Zizu je sa Juveom igrao dva finala lige prvaka i u oba finala je nestao. Ligu prvaka je osvojio tek kad je dosao u Real, ali to su bili oni prvi galacticosi bio je okruzen sa igracinama, ali opet su razocarali jer u ligi su zavrsavali peti. Eeeej, jebeni peti.

Te mitove ne volim. Zizu je velik igrac, ali posebno kod njega kao da je ta neka aura, kao da svi zaboravlaju koliko je puta flopao u vaznim utakmicama. Kazem, nogomet 90-ih obozavam, ali je isto tako dvosvjekli mac za one koji su tad bili klinci pa ga pamte samo kroz maglu to jest kroz imena, a ne kroz igru.

Enivej, Platini je top 10 igraca ikada. Drago mi je barem da ga ti nogometni povjesnicari svrstavaju tamo, ali nevjerojatno je zaboravljen od danasnjih mladih gledaoca  a kako i ne bi kad je igrao u 80-ima.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6585 : 09.06.2016. 00:51:42 »
Što nije Emeri već potpisao predugovor baš sa Milanom?

Pogba ti neće nigdje ići ukoliko on sam to ne poželi i ukoliko se ne bude radilo o ogromnoj ponudi. Marotta je već rekao da neće nitko otići ako želi ostati, a mislim da se Pogbi baš i ne ide trenutno nigdje. Već je više puta izjavljivao Marotta kako je situacija u Juveu da će igrači otići samo ukoliko to sami zatraže, a Pogba je čak i imao neki dogovor sa Dybalom da ako slučajno jedan od njih ode da si moraju kupiti auto ili dati auto nekome, možda u dobrotvorne svrhe, ne mogu se točno sjetiti.

A bio je nedavno i onaj intervju Allegrija na nekoj televiziji pa ga pita voditelj hoće li Pogba ostati i on kaže da hoće i onda nakon trenutka kad shvati da ne bi baš tako smio govori kaže 'nadam se'. A onda ga kasnije pita može li za jednog igrača potvrditi da će sigurno ostati u Juveu sljedeće sezone i on kaže Buffon  rofl

http://www.goal.com/en-gb/news/3276/serie-a/2016/05/07/23227032/pogba-and-dybala-have-no-reason-to-leave-juventus-allegri

http://www.goal.com/en/news/723/serie-a/2016/04/24/22756682/pogba-and-dybala-not-for-sale-marotta

Stvarno mi je jako teško vidjeti da Pogba odlazi nakon ove zadnje sezone i koliko je sretan u Juveu plus odlične povezanosti u ekipi i stalnog napredovanja. Da se radi o 2012. godini npr. pa da Juve nije toliko konkurentan u Europi i da ne cilja osvajanje Lige Prvaka onda bih pretpostavljao da će otići u neku ekipu koja mu to može i pružiti (nešto kao što je Vidal učinio), ali trenutno je takvo stanje da ima hrpa razloga i indicija da će ostati. No naravno, ako dođe neka rekordna ponuda možda otiđe, ali u ovom trenutku siguran sam da je on igrač Juvea i dalje, osim ako se nešto stvarno neočekivano ne dogodi i kažem, nešto poput rekordne ponude ili kakva razmjena.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6586 : 09.06.2016. 00:56:05 »
Ova lista gore ja katastrofa. Boli me kad vidim da nema Platinia. wwin ga je dobro spomenuo. Platini je najbolji francuski igrac u povijesti, da, bolji i od Zidanea. Kao osoba je sramota, ali kao igrac je najbolji u povijesti europskih prvenstava. To njegovoe europsko prvenstvo kad je osvojio pruzio je najbolje izvedbe u povijesti eura. U rangu Maradona na SP-u. Ono sto je radio sa Juveom 80-ih je isto vanserijski. To me isto podsjeca na jednu listu najboljih Juveovih igraca i opet Zidane prije Platinia  u_jeeeeeeeeee Zidane, ako se mnogi ne sjecaju a znam da se ne sjecaju jer je danas Zidane nesto kao jebeno mitolosko bice zbog onog dizanja nogometa krajem 90-ih kad su dolazile reklame Zizu i pravi Ronaldo. Status kakav danas ima Zidane je onak, preuvelican. Ceato je bio vrlo nekonzistentan kroz karijeru, a u juveu glavnu ulogu tad je imao Del Piero. Zizu je sa Juveom igrao dva finala lige prvaka i u oba finala je nestao. Ligu prvaka je osvojio tek kad je dosao u Real, ali to su bili oni prvi galacticosi bio je okruzen sa igracinama, ali opet su razocarali jer u ligi su zavrsavali peti. Eeeej, jebeni peti.

Te mitove ne volim. Zizu je velik igrac, ali posebno kod njega kao da je ta neka aura, kao da svi zaboravlaju koliko je puta flopao u vaznim utakmicama. Kazem, nogomet 90-ih obozavam, ali je isto tako dvosvjekli mac za one koji su tad bili klinci pa ga pamte samo kroz maglu to jest kroz imena, a ne kroz igru.

Enivej, Platini je top 10 igraca ikada. Drago mi je barem da ga ti nogometni povjesnicari svrstavaju tamo, ali nevjerojatno je zaboravljen od danasnjih mladih gledaoca  a kako i ne bi kad je igrao u 80-ima.

Da, naravno, pogotovo jer se radi o Europskim prvenstvima, a sjećam se kako si mi rekao da Platini i nije toliko dobre partije pružao na Svjetskim prvenstvima već da je imao brutalan Euro, jedan od najboljih svih vremena.
Za najbolje Juveove igrače pa tu je u potpunosti smiješno da bude Zidane ispred njega jer tri zlatne lopte nije nitko nadmaši sve do Messija, a Platini ih je sve osvojio u Juveu. Nije da je Zidane bio loš i on je također u Juveu osvojio Zlatnu loptu i bio fantastičan, ali to je kao da kažu da je Ronaldinho veći igrač Barcelone od Messija. Čini mi se kao dobra usporedba. A slažem se za Platinija kao osobu.
Hahahah ovo da su bili peti s Realom se nisam sjećao, stvarno bruka. Ja sam mislio da ćeš spomenuti možda Jašina jer mislim da je on imao odlične nastupe na Euru pa njega eventualno umjesto Gigija da ćeš izabrati zbog te ključne riječi Euro.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6587 : 09.06.2016. 00:59:06 »
E vidji... znas koliko ce Dibalu ili Pogbu ostetit da poklone jedno auto, nebitno koje...  ;D Ka nama zvake.  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6588 : 09.06.2016. 01:03:33 »
Hahahah ma znam, ali i to ti nešto govori koliko se slažu i koliko je dobra situacija u svlačionici. Nemaju razloga ni jedan ni drugi odlaziti, pa igraju u Juveu, imaju šansu osvojiti Ligu Prvaka u skoroj budućnosti, ekipa se samo pojačava, a i njih dvojica će biti sve bolji i bolji jer još su vrlo mladi. Jedino zbog novaca mogu otići ako im netko ponudi plaću npr. od 10 milijuna eura, ali nisu oni tipovi ala Ibrahimović. Pogba je već govorio koliko je zahvalan Juveu što ga je uzeo kad ga nitko nije htio. Dybala isto jednostavno nije takav tip i već priča kako želi igrati godinama u Juveu i postati legenda kluba.

E da, a i Pogba je dobio desetku što je u Juveu velika stvar i nije je nosilo puno igrača. Čim su mu je dali odmah je većina rekla 'pa ne mislite valjda da bi dali nekome desetku tko će otići iduće godine' i tako i ja mislim. Dobio ju je Tevez no za njega se odmah znalo dvije eventualno tri godine i odlazi doma u Bocu što je super stvar od njega da je to i ispunio i pokazao kakav je čovjek, a dalje kad se pogleda nije je nitko na kratko i netko neprovjeren imao.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6589 : 09.06.2016. 01:04:28 »
Daje Pike neki intervju pa citam ove izjave...

Piqué: "These days the newcomers have it easier than I did in my day. The veterans don't put them through the same drills anymore."
Piqué: "When Deulofeu was with us at the first team I took his chair from under him at dinner once and he got so mad..."
 rofl

Piqué: "If I could I would go to dinner with those who whistle me, I'm sure that we'd end up being friends."
Piqué: "We wanted to invite Kevin Roldan to the celebrations, but I'm superstitious about planning celebrations before finals."
 rofl

Piqué: "It's very rare that three starts like Leo, Luis and Ney get along so well. It's priceless."
Piqué: "Ibra didn't accept his role in the team and that's why he didn't last."
Piqué: "It's not my job to do these things, but I think that Nolito would be great at Barça and the price is cheap."
Piqué: "Journalism is moving to something that, as a professional, I think is incorrect. People talk about everything except for football." !!!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6590 : 09.06.2016. 02:38:35 »
http://gianlucadimarzio.com/news-cat/juventus-accordo-raggiunto-con-pjanic-i-dettagli/

Ako Gianluca di Marzio kaže da je praktički gotovo, onda je ovo vrlo vjerodostojna vijest. Aktivirat će se otkupna klauzula od valjda 30 milijuna, a još piše i da će Pereyra biti prodan Watfordu pa će se novac od njegove prodaje također ukomponirati i u tih 30 mil.

Evo i ovdje se pojavilo, a ovaj sajt vodi provjereni tip sa Curve Sud: http://www.around-j.com/pjanic-new-juventus-player/ Looks like Juventus will pay the 38m clause,  30.4m to Roma the rest will go to the player. Pjanic has agreed a 5 year contract with Juventus worth 4.7m per year.


Wwin, jbt, ja sam tek sad uletio na fejs i vidim svuda lete objave otprije 2-3 sata da je završen transfer ;D Eto to je bilo negdje u to vrijeme kad si valjda i ti vidio haha, eto očito da je praktički gotovo onda sve.
« Zadnja izmjena: 09.06.2016. 02:43:58 forzajuve »

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6591 : 09.06.2016. 02:51:54 »
Pa da... Roma mora da proda zbog FFP, a htjeli su Rudigera al je pokidao ACL... :/

Ovo oko klauzule procitah da Pjanic ima 15% ako se aktivira... onda procitah da bi Roma pristala na nizu cijenu samo da ne isplate 4.5M Pjanicu...  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6592 : 09.06.2016. 02:54:15 »
Da, vidio sam komentare s neke AS Roma Balkan stranice da moraju zbog fairplaya. Samo ne znam na koga su trošili tolike pare. Stvarno mi Juventini možemo biti sretni s trenutnom upravom jer ne da nam je prijetio fairplay, nismo nikad ni blizu toga bili niti nam se ikada spominjao, a vidim Romi koja je daleko od ikakvog trofeja spašava guzicu prodajući najboljeg igrača zbog toga.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6593 : 09.06.2016. 02:59:40 »
Ova lista gore ja katastrofa. Boli me kad vidim da nema Platinia. wwin ga je dobro spomenuo. Platini je najbolji francuski igrac u povijesti, da, bolji i od Zidanea. Kao osoba je sramota, ali kao igrac je najbolji u povijesti europskih prvenstava. To njegovoe europsko prvenstvo kad je osvojio pruzio je najbolje izvedbe u povijesti eura. U rangu Maradona na SP-u. Ono sto je radio sa Juveom 80-ih je isto vanserijski. To me isto podsjeca na jednu listu najboljih Juveovih igraca i opet Zidane prije Platinia  u_jeeeeeeeeee Zidane, ako se mnogi ne sjecaju a znam da se ne sjecaju jer je danas Zidane nesto kao jebeno mitolosko bice zbog onog dizanja nogometa krajem 90-ih kad su dolazile reklame Zizu i pravi Ronaldo. Status kakav danas ima Zidane je onak, preuvelican. Ceato je bio vrlo nekonzistentan kroz karijeru, a u juveu glavnu ulogu tad je imao Del Piero. Zizu je sa Juveom igrao dva finala lige prvaka i u oba finala je nestao. Ligu prvaka je osvojio tek kad je dosao u Real, ali to su bili oni prvi galacticosi bio je okruzen sa igracinama, ali opet su razocarali jer u ligi su zavrsavali peti. Eeeej, jebeni peti.

Te mitove ne volim. Zizu je velik igrac, ali posebno kod njega kao da je ta neka aura, kao da svi zaboravlaju koliko je puta flopao u vaznim utakmicama. Kazem, nogomet 90-ih obozavam, ali je isto tako dvosvjekli mac za one koji su tad bili klinci pa ga pamte samo kroz maglu to jest kroz imena, a ne kroz igru.

Enivej, Platini je top 10 igraca ikada. Drago mi je barem da ga ti nogometni povjesnicari svrstavaju tamo, ali nevjerojatno je zaboravljen od danasnjih mladih gledaoca  a kako i ne bi kad je igrao u 80-ima.

Da, naravno, pogotovo jer se radi o Europskim prvenstvima, a sjećam se kako si mi rekao da Platini i nije toliko dobre partije pružao na Svjetskim prvenstvima već da je imao brutalan Euro, jedan od najboljih svih vremena.
Za najbolje Juveove igrače pa tu je u potpunosti smiješno da bude Zidane ispred njega jer tri zlatne lopte nije nitko nadmaši sve do Messija, a Platini ih je sve osvojio u Juveu. Nije da je Zidane bio loš i on je također u Juveu osvojio Zlatnu loptu i bio fantastičan, ali to je kao da kažu da je Ronaldinho veći igrač Barcelone od Messija. Čini mi se kao dobra usporedba. A slažem se za Platinija kao osobu.
Hahahah ovo da su bili peti s Realom se nisam sjećao, stvarno bruka. Ja sam mislio da ćeš spomenuti možda Jašina jer mislim da je on imao odlične nastupe na Euru pa njega eventualno umjesto Gigija da ćeš izabrati zbog te ključne riječi Euro.

Pa i nije bas dobra usporedba sa Ronaldinhom jer je Rona dao vise Barci nego sto je Zizu dao Juveu. Ta dva finala Del Piero je cijelo to natjecanje bio odlican i glavna violina Juvea dok se Zizu nije pojavio na glavnim utakmicama. Pa jebote Zizu je late bloomer (igrac koji te kpostane kasnije oznat). Messi, Pele, debeli Ronaldo su vec bili poznati i priznati sa 17, 18 godina, a Zizu je kao Xavi late Bloomer i s ovime ih ne podcjenjujem, ali cinjenica je da je Zizu tek postao priznat sa 25 godina kao i Xavi. Bili su uvijek tu negdje, znalo se za njih, ali nije se ni izbliza govorilo o njima kao kad su eksplodirali.

Sto se tice Jasina. Mogao je, ne bi imao nista protiv ali nema tako velike razlike izmedu njega i Gigija.

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6594 : 09.06.2016. 13:16:44 »
Ma da li sam upravo procitao da je Zidan precenjen igrac? Ajme, svakakve gluposti covek moze da procita.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6595 : 09.06.2016. 14:00:56 »
Mulderko, nedavno smo spominjali kako je igračima i u nogometu i u NBA i bilo kojem drugom sportu kada osvoje naslov prvaka bilo čega, a da malo ili uopće ne doprinose. Kako se oni osjećaju i je li im glupo kad dobiju priznanje za nešto čemu nisu uopće doprinijeli. I tako čitam neki dan izjavu Lukakua kako je bio blizu Juvea prije koju godinu i naiđem upravo na njegov osvrt za osvojenu Ligu Prvaka s Chelseaom kada nije baš sudjelovao.

http://www.football-italia.net/85451/lukaku-%E2%80%98i-was-close-juventus%E2%80%99

“When I won the Champions League with Chelsea I didn’t want to touch it, because I hadn’t contributed to the victory.”

Kaže nije htio ni dodirnuti trofej. Moguće da je tako njemu dok je na početku karijere, a opet onima malo starijima mislim da se ne bi tako ponašali pogotovo ako već i imaju osvojenu npr. baš tu Ligu Prvaka pa im dodatna nova bude samo +1.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6596 : 09.06.2016. 15:12:48 »
Vermalen je imao slicnu izjavu kad je Barsa uzela tripletu prosle godine.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6597 : 09.06.2016. 22:01:21 »
I Barsa postigla ugovor sa Denisom, vrace se! 4+1 ugovor, objava sledeceg mjeseca. Isti slucaj bi trebao biti i sa Umtitijem, 20-25m ce biti cijena, sledeceg mjeseca bi trebalo bit i zvanicno.
Sledeci na spisku je vjerovatno Nolito - Lucho ga cijeni i za 18M bi ga trebali dovesti. U planu je jos jedan stoper - pominje se neki Lemos iz Las Palmasa za 12M ali mi je potpuna nepoznanica i ne bi volio da dodje, mislim prodati Bartru za 8M u Dortmund, a ovoga dovesti za 12... Volio bih kad bi Barsa pokupila Blinda, mada i Umtiti moze igrati stopera i lijevog beka kao i Blind plus je mladji... Nadam se da cemo dovesti jos jednog stopera, a ne bi skodilo jos jednog desnog beka.
Serhi Samper ce biti u prvom timu, nadam se nekoj pozajmici u Seltu ili Hihon. :)
Znaci - Umtiti, Denis, Nolito plus CB/RB bi bio idelan prelazni rok.


A mediji javljaju da bi Pep mogao dovesti i Laportea i Stounsa! Fantastican posao bi to bio (a i preskup naravno)... Nadam se da ce se usredsredit na bekove(!) i sredinu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6598 : 09.06.2016. 22:03:46 »
Koji Denis? Nekad pišeš vrlo nerazumljivo.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6599 : 09.06.2016. 22:42:08 »
Denis Suarez.

Tags: