Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661083 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6480 : 22.05.2016. 23:26:47 »
Pa kakva je ovo utakmica. Koja borba  ti_si_Bog

Produžeci

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6481 : 22.05.2016. 23:29:14 »
Šteta što je Sevilla dobila crveni, ubit će ih sad.
Fino je Banega pokupio Neymara...lijepo za oči
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6482 : 22.05.2016. 23:35:21 »
Produžeci u finalima svih kupova pet najjačih liga, tri 0:0, Englezi 1:1 i Porto-Braga 2:2

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6483 : 22.05.2016. 23:36:58 »
Hahahahah a vidim skoro cijelu tekmu imala Sevilla igrača više, a posjed lopte jedva da imaju malo veći hahahaha

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6484 : 22.05.2016. 23:43:55 »
Albaaaaaaaa!!! Al kakva lopta Messia.

Ma odlična utakmica i tko god dobije, zaslužio je. Samo što sudac dosta navlači na Sevillu, dopušta im sve iako su trebali imati igrača manje odavno, ali eto, Banega je na kraju zaslužio a bio im je najbolji igrač .

Atmosfera, borba ma sve je na vrhuncu u ovoj utakmici. Onda pogledaš United i Palace uzaš kako loše.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6485 : 22.05.2016. 23:54:34 »
Pratim u pozadini, ali što se tiče atmosfere, rekao je srpski komentator da Barcelona ima bolju podršku nego na domaćim utakmicama večeras  :ne-zna

Hah evo upravo govori za Banegu da je bio vjerojatno najbolji kod ovih do crvenog

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6486 : 22.05.2016. 23:57:00 »
Ajmo penali  :bokser
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6487 : 23.05.2016. 00:07:11 »
Hahaahaha ovaj Carrico, rekordni karton lol

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6489 : 23.05.2016. 00:16:42 »
Kup je naš!!! 28!!!

Iniesta, Pike i Messi danas odigrali fantastično. Messi na kraju opet asistirao i za drugi pogodak, sve kreira. Postaje playmaker što je i očekivano kako se bliži 30., a Pike kao u svojim najboljim danima kad je imao Puyola kraj sebe. Iniesta, što reći. Jedan od najboljih veznjaka u povijesti ove predivne igre. Kakva elegancija.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6490 : 23.05.2016. 16:13:50 »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6491 : 24.05.2016. 14:59:10 »
Pratim u pozadini, ali što se tiče atmosfere, rekao je srpski komentator da Barcelona ima bolju podršku nego na domaćim utakmicama večeras  :ne-zna

Hah evo upravo govori za Banegu da je bio vjerojatno najbolji kod ovih do crvenog

A nista me ne cudi, devedeset hiljada dusa na Kamp Nou, a dosta njih kada su na predstavu dosli... Ovako manje navijaca, podijeljen stadion plus je finale kupa i tu su najvatreniji dosli vjerovatno...


Odlican mec, kakva partija Pikea - PERFEKTNA. Rijetko kad ima ovakve prilike  da se dokazuje koliko je jak stoper jer uglavnom je Barsa ta koja drzi loptu, ali danas je pokazao da je monstrum.
Injesta madjionicar, taj momak je nezamjenljiv... ali kakve partije on konstantno pruza, a tek u finalima...
Mesi ovo radi tokom citave sezone, lopte dijeli nevjerovatne, a ALBAAAA konacnooo realizuje jednu sansu, ja nisam moga vjerovat...  ;D
Mada malo sam skeptican oko Mesija u vezni red, sigurno je da ima odlicne atribute za to, ali mora znati da ce morat vise trcat u veznom redu i pomagati odbrani...
Zbilja ako se to desi, ja bi vas volio Grizmana na desno krilo, ali za dvije godine (koliko pretpostavljam da ce Mesi minimum igrati desno krilo) ce on vec imati 27 i imace klauzulu od 80 miliona AKO ostane u Atletiko... Tako da je najbolje da fino sacekaju dvije-tri godine i osmatraju Dembelea iz Dortmunda kako ce se razvijati...  ;D


Milo mi je i radi Pepa sto se oprostio duplom krunom, sad ko jebe Bajern...  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6492 : 25.05.2016. 20:22:50 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6493 : 25.05.2016. 20:44:03 »
Svake sezone bude jedna takva slucajnost. Zanimljivo je to za popratiti.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6494 : 25.05.2016. 22:03:36 »
Evo Mascherano izgleda u Juventus dolazi...bilo bi dobro jer očekujem da Juve uskoro uzme LP jer će imat jebenu ekipu za 2 godine. Kad pogledaš tu 3-5-2 taktiku sa Mascheranom, Bonucciem i Chielliniem kao stoperima dobiješ nešto najjače ikad.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6495 : 25.05.2016. 22:09:14 »
Nesto sumnjam da ce Maskerano igrat stopera... prije ga ocekujem u veznom redu ispred odbrane a iza Pogbe i Markizija. Mada svakako demantovase iz Barselone (valjda) i malo sam odahnuo...

Nazalost, Dani Alves izgleda u Juventus prelazi...

A sto navali ovaj Juventus, micitee se breee. Dajte Ruganija u zamjenu.  ;D

Nesto razmisljam, pa jebote, ako daju i Alvesa i Maskerana, a ocekuje se da prodaju ovaj skart od Adrijana, Vermalena, Daglasa mozda i Matijea, morace se kupovat dosta igraca za odbranu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6496 : 25.05.2016. 22:37:42 »
Matheu se pokazao kao dobra zamjena i mislim da kad je u formi, da je stvarno odlican branic. Sad kad je usao kao zamjena u kupu bio je odlican.

Mascerano kao zadnji vezni je odlican, ali nazalost to u barci ne moze igrat jer je tamo Buskets kao najbolji zadnji vezni na svijetu. Mascerano na stoperu zna biti odlican, ali kad ostane sam je jako lose jer nije visok i ne moze nista nego rusit igraca. Ne znema hoce li se Denis Suarez vratiti u Barcu. Za Vidala cemo jos vidjeti. Ja bih mu dao jos jednu sansu jer je ionako cekao 6 mjeseci da zaigra. Roberto je nova nada, on moze sve.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6497 : 25.05.2016. 22:52:21 »
Matheu se pokazao kao dobra zamjena i mislim da kad je u formi, da je stvarno odlican branic. Sad kad je usao kao zamjena u kupu bio je odlican.

Mascerano kao zadnji vezni je odlican, ali nazalost to u barci ne moze igrat jer je tamo Buskets kao najbolji zadnji vezni na svijetu. Mascerano na stoperu zna biti odlican, ali kad ostane sam je jako lose jer nije visok i ne moze nista nego rusit igraca. Ne znema hoce li se Denis Suarez vratiti u Barcu. Za Vidala cemo jos vidjeti. Ja bih mu dao jos jednu sansu jer je ionako cekao 6 mjeseci da zaigra. Roberto je nova nada, on moze sve.

Mathieu zabaguje kad je brzi tempo utakmice...  ;D
Maske je odlican stoper! Bas underrated i odlican je pairing sa Pikeom, dopunjavaju jedan drugog. Jes da ima problema kod skokova (normalno da ce imat...) ali sve to nadoknadjuje odlicnim intervencijama, sto blokiranjem, klizecim startovima itd. Pravi je ratnik i zao bi mi bilo da ode posebno jer se nema zamjene jos za njega... Kad vec ovo zapoceh, mora se odat priznanje Luchu sto je napravio od odbrane, kad se sjetim kad nam je Getafe davao dva gola iz kornera za petnaes minuta, a sad nismo primili gol posle prekida iha haa... Zonal marking rules. Pike sve skida u kazneni, Suarez sa prve stative mice, kapa dolje, odavno sam presta da strahujem kad je neki korner ili prekid.  ;D
Meni se svidja Vidal, ali Luchu nesto ne odgovara... Moram priznat i da smo ga pretplatili radi fenomenalnih sest mjeseci, a do prije toga niko nije cu oza njega... Volio bih da uspije u Barselonu, svidja mi se kao igrac. Definitivno dat njemu i Ardi jos jednu sezonu da prodju pripremi period sa klubom... Ardu volim kao igraca, ali ta kupovina je bila vise politicka da bi Bartomeu dobio izbore, plus 40m dati za igraca koji ce ubrzo u tridesete je bilo ludost za mene, iskreno.
Nikad nisam ima nade u Roberta odkad se pojavio, nesto mi je bio preveliki trkac u ekipu punu tehnicara, ali kakvu je polusezonu odigrao...  :naklon: Iskreno, posle takve polusezone ja bi ga prodao za 25-30m ako ne i vise jer je to stvarno bilo fenomenalno i sumnjam da ce takve partije ponovo pruzit. Nemam neke nade u njega da ce bit neki sraf kao vezni, vise preferiram Rafinju, ali kao zadnji vezni (mada Buskets nije star toliko plus se nadam da ce Samper biti ubacen u prvi tim) ili mozda desni bek bi mogao, nekako mu vise odgovaraju te pozicije.
E ja procitah da bi oni da vrate Denisa Suareza da bi ga prodali, to bi stvarno bila velika greska i nadam se da je to jedna medijska nebuloza.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6498 : 25.05.2016. 23:15:14 »
Čujemo se 1. 9.

Inače za Mascherana kao stopera uopće ne mislim da nam je potreban, ali u veznom redu će trebati par pojačanja, Marchisio propušta početak sezone, Khedira je svako malo ozljeđen, ostaje samo Pogba i netko od ovih iz zamjene koji nisu na toj razini, znači treba barem još jedan igrač, tko će to biti ne znam, a dva vrlo dobra igrača na toj razini Pjanića, Khedire ili Masherana bi bila super, ali za Mascherana nisam da dolazi ako će koštati preko 10 milijuna, ima 31 godinu, ako je Tevez mogao doći za 9, Khedira besplatno itd. da ne nabrajam sada, ne vjerujem da bi Marotta i Paratici iskeširali za nekoga 30+ tolike pare. No naravno ovo su sad samo novinarske patke, bili su aktualni Gomes iz Valencije, Isco, Pjanić, pa se valjda i Ozil spominjao, zato kažem čujemo se 1. 9., a najranije kad Euro završi jer teško je za sada razvrstati u čemu ima istine i što je izmišljotina.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6499 : 25.05.2016. 23:20:49 »
 :ne-zna :ne-zna :ne-zna

Citat:
Gotovo je za Danija Alveša, jedan naš zaposleni je u poseti Barsinom TV kanalu, oni kažu da su im iz kluba rekli da je to dogovoreno. Dolazi kao besplatan igrač.

Vidim da je free agent, znači moguće ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6500 : 26.05.2016. 15:15:06 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6501 : 26.05.2016. 17:29:16 »
 :)

https://twitter.com/BarcaStat/status/734508831883939840
Citat:
Most Trophies EVER (top 5 lgs) BARCELONA 90 R Madrid 82 Bayern Munich 65 Man Utd 63 Liverpool 60 Juventus 60 Milan 49 Arsenal 43

Juve ima 2-6 u finalima.

wwin, Roberta bih ostavio. Barcino je dijete i vrlo talentiran i mislim da ce iduce sezone jos vise eksplodirati. Smanjiti mu ozicije i to je to. Ove sezone je igrao na 7, 8 pozicija pa iduce neka ga Enrike koristi za samo 3 pozicije i da vidis citavu sezonu kako ce biti dobar.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6502 : 26.05.2016. 17:37:34 »
Iako Nijemci i Englezi imaju dva kupa tak da im je tu više mogućnosti za osvajanje trofeja nego Španjolcima i Talijanima. Pretpostavljam da u ovome nisu brojali Juveova dva Scudetta iz 2005. i 2006.

Da, 2-6, šteta. I svako je moglo otići na drugu stranu  >:(

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6503 : 26.05.2016. 18:00:24 »
Marotta je danas malo pričao sa novinarima pa je izjavio da Caceres sigurno odlazi, ali da ne zna hoće li potpisati za Napoli.

Što se tiče novih igrača, potvrdio je da će Juve potpisati Berardija

Za Alvesa i Mascherana:

Citat:
“This is a group that’s difficult to improve but we always want to be more competitive,” he told Sky Sport Italia.

“Dani Alves? We’re talking about an important player, but he isn’t our property. We’ll see what we can do.

“Mascherano? These are media situations, but we don’t want to sell anyone from our defence unless Caceres leaves on a free transfer.

“At the moment, though, we haven’t done anything, I can’t confirm or deny it. And the same goes for [Andre] Gomes and [Miralem] Pjanic.

“Berardi is a great talent, there’s a verbal agreement with Sassuolo and Juventus have the moral right of first refusal and we’re going to complete this deal.

“Morata? He’s becoming a champion, we’ll do everything possible to keep him in Turin.

“Real Madrid’s buy-back clause is like the Sword of Damocles, but we’ll meet with them after the Champions League final.

“Pelle? The only unknown in the attacking department is Morata, only in that case will we evaluate other investments.”

I malo o problemu s Englezima

Citat:
“The objective is to create a mix between young and less young players, with experienced players who help on the pitch and give strength to the dressing room,” Marotta explained.

“They have the advantage of having a strong career behind them, so as to convey their values to the youngsters.

“The second objective is to target being ‘Made in Italy’, but we’re in trouble. Italian football is in continuous decline, in these first few days of the transfer market I’ve found that in the Premier League there is so much money available and that creates problems for us with wages.

“There are mid-level Premier League clubs who offer significant salaries, we aren’t on the level to compete.”
« Zadnja izmjena: 26.05.2016. 18:02:00 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6504 : 26.05.2016. 22:26:30 »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6505 : 26.05.2016. 23:52:39 »
Jednog gleda, drugog kupuje


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6506 : 27.05.2016. 12:02:48 »
Ne zna se ko pije a ko placa...

Prvo odose i Maskerano i Alves, onda ostase...
Ono Alves sve zavrseno za Juve, pa onda bivsa zena (koja mu je agent) veli ostaje... E ne znam, volio bih da ostane jos jednu godinu, i da se polako uvede tranzicija sa novim bekom - Vidalom ili nekim drugim.
Maskerana isto ne bih daoo, nema sile. Barem ne dokle se ne dovede novi stoper, a ni tada... Volio bih Dzonatan Taha iz Leverkuzena da dovedu, mlad momak a ima odlicne fizicke predispozicije, a nece kostat preko 30+ miliona.
Ako odu: Alves ide dzabe, ima neku klauzulu koja mu omogucava da ode besplatno, a i svakako ima jos godinu dana ugovora cini mi se, za Maskerana se moze uzet 20m maksimum, odlicna sezona, al godine... Nece ga Juve dovest za odbranu no za vezni red, ja mislim. Mada cuh da Maskerano oce da ide jer nije dovoljno cijenjen od uprave...


https://grup14.com/story/neymar-case-deal-negotiated-with-prosecution
 :ccc:


Murinjo i official novi trener Junajteda.

Real oce da preproda Moratu, volio bih da ostane u Juve. Mora Juve zadrzat ove mlade igrace kako zna i umije. Naravno, ako im je cilj bit u Evropskom vrhu, za Seriu A su lagani.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6507 : 27.05.2016. 14:41:03 »
Hahahaha,  a ja procitao da je uprava ta koja ga zeli prodati, a Masc zeli ostati.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6508 : 27.05.2016. 15:05:45 »
Mozda zeli ostati radi igraca i Lucha koji ga masu cijene, pa ja sam se iznenadio kad je postavljen za cetvrtog kapitena, a ne Pike. Mada moguce i oko ovih privatnih problema sto nije placao porez pa klub mu nije pruzio podrsku, ko ce ga znat... Svi vele da je agreed personal terms with the club, sad samo klubovi da se dogovore oko cijene, vidjecemo.

Zbilja ako odu Maskerano i Alves, ko ce onda davati badass pres konferencije...  ;D

Buskets produzio ugovor, one less thing to worry about! :)

Kako su prelijepi novi Barsini dresovi bez Qatar Airways na dresu...  srcesmajli srcesmajli srcesmajli Malo su mi bezveze male strafte unutar linija, al ok. Cisto da se zna, takvi dresovi nece bit za sezonu, nego samo ova prva "tura" dresova jer Katar jos nije produzio ugovor, ali kad produze onda ce i njih odstampat.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6509 : 29.05.2016. 13:51:57 »
Hahah, ja reko sad ce me sacekat komentara...


Kakvo razocarenje. Simeone je naporan postao, krivac za Atletikov poraz.


Ronaldo opet bio kljucan u finalu... Big game player veli Squawka, 2008 scored, 2014 scored, 2016 penalty winner.
Vec sad krece medijska masina za zlatnu loptu. Najvise me razocaravaju ljudi koji su u fudbal bili neko i nesto, a sad takve gluposti bacaju da se pitam da li oni ista znaju o fudbalu...

Rio Ferdinand on Cristiano Ronaldo: "That's what great players do, they stand up and produce the great moments."

Sjedi, jedan.

Konacno, Ronaldo ce dobiti najvece pohvale jer je REALIZOVAO PETI PENAL! Veli to su veliki igraci, kad treba, oni istupe...  :dash :dash :dash

Svaka cast Vaskezu sto je prvi uzeo da puca. Oblak sramotan, kada su panj postavili... Nikad ne krivim golmana kod penala (normalno je l te) al se barem baci druze, potrudi se, a on ka jedan obicni panj ne pomjera se.



Tags: