Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661027 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6390 : 22.04.2016. 23:06:19 »
Da ga pozeli svaki tim  :)

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6392 : 24.04.2016. 14:33:23 »
https://www.facebook.com/LaLigaBalkanSerbia/videos/1718908171700236/

Najviše penala: (Sudjenih u Ligama Petice)
1. Barselona 19
2. Lester 11
3. Torino 11
4. Real 9
5. Verder 9
6. M. Siti 8
7. PSŽ 8
8. Bajern 8
9. Napoli 8
10. Fiorentina 8

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6393 : 24.04.2016. 14:37:16 »
Normalno je da će suditi Barci najviše i ovo je prva godina gdje imaju najviše u svojoj povijesti. Uvijek je to bio Real ili Milan tako da me čudi da prije nikad nisu imali najviše jer imaju 70% posjeda, napadaju stalno i loptu žele ugurati u gol, a Neymar i Messi u šesnaestercu idu pokušat preći igrača i kako da ih igrač zaustavi nego nekim dodirom gdje nekad uspiju ispucati loptu, a nekad jednostavno naprave prekršaj pa branič mora birta: gol ili pokušaj uklizavanja koji može završiti dobro ili ne baš tako dobro (penal). Normalno da neće Atletico imati više penala kad ne napadaju tako i često pucaju iz daljine.

Čudi me da lisice imaju jer oni samo kontra makar tu možda leži odgovor.

Jučer još jedna velika pobjeda  fala-fala

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6394 : 24.04.2016. 14:38:06 »
Jedino sto jos vredi je Engleska liga... Ostalo je sve 0, Ne zbog igraca nego zbog svega onoga sto nema veze sa sportom... Gledam zato samo Premijer ligu cak i njihovu drugu ligu mnogo je zanimljiva i ligi sampiona mada i tu ima dosta mutnih radnji.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6395 : 24.04.2016. 14:41:33 »
Normalno je da će suditi Barci najviše i ovo je prva godina gdje imaju najviše u svojoj povijesti. Uvijek je to bio Real ili Milan tako da me čudi da prije nikad nisu imali najviše jer imaju 70% posjeda, napadaju stalno i loptu žele ugurati u gol, a Neymar i Messi u šesnaestercu idu pokušat preći igrača i kako da ih igrač zaustavi nego nekim dodirom gdje nekad uspiju ispucati loptu, a nekad jednostavno naprave prekršaj pa branič mora birta: gol ili pokušaj uklizavanja koji može završiti dobro ili ne baš tako dobro (penal). Normalno da neće Atletico imati više penala kad ne napadaju tako i često pucaju iz daljine.

Čudi me da lisice imaju jer oni samo kontra makar tu možda leži odgovor.

Jučer još jedna velika pobjeda  fala-fala

Da, naravno, Milan je uvijek u vrhu to znam, a i za Reala me ne čudi hahahaha i Roma je vrlo često druga u Italiji odmah poslije Milana. No ovo jučer je čudno bilo tri penala u 10 minuta ;D

Lisice su dosta penala dobile na poklon, tako mi je bar ostalo u sjećanju, no i dalje sam za njih da osvoje naslov u toj odvratnoj ligi.

Danas Juve u Firenci pobjedom osigurava prvenstvo, nije sigurno, ali ako ne danas bit će sljedeći vikend  navijacica navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6396 : 24.04.2016. 14:46:34 »
Realno, svakom se nekad sudi a nije bio penal tako da kad se opet sve zbroji na kraju sezone, opet bi Barca ove sezone bila prva samo sa nešto manje penala, a lisice vjerojatno druge isto sa nešto manje penala pa sve dođe na isto.

Samo što bolja momčad, to su bolji braniči i manje će raditi takvih glupih penala kakve su jučer radili igrači Sportinga. Totalno amaterski.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6397 : 24.04.2016. 14:48:35 »
Zato je Milan uvijek bio u vrhu po broju dosuđenih 20-ak godina bez obzira na koji način igrali ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6398 : 25.04.2016. 00:27:46 »


Da, naravno, Milan je uvijek u vrhu to znam, a i za Reala me ne čudi hahahaha i Roma je vrlo često druga u Italiji odmah poslije Milana. No ovo jučer je čudno bilo tri penala u 10 minuta ;D

Lisice su dosta penala dobile na poklon, tako mi je bar ostalo u sjećanju, no i dalje sam za njih da osvoje naslov u toj odvratnoj ligi.

Danas Juve u Firenci pobjedom osigurava prvenstvo, nije sigurno, ali ako ne danas bit će sljedeći vikend  navijacica navijacica

E vala ne shvatam sudiju... vodi Barsa 3:0 i svira jedan lagani penal nad Nejmarom dje su se malo pogurkali igraci, a tek onaj drugi nad Nejmarov dje ga je onaj malo ocesao rukom, mislim se, jebote sto si navalio na njih kada su ti familiju pobili... Jedino ako se mozda kladio da ce bit golova ili da ce Suarez bit najbolji strijelac.  ;D Mulder je manje vise opisao zasto je ocekivano da se Barsi najvise sude penali, samo ne shvatam zasto ljudi to ne mogu da prihvate nego mi postavljaju neku statistiku kao da je SVIH DEVETNAEST PENALA pogresno dosudjeno... no kad bi im se reklo da u nekoliko navrata Barsi nisu sudjeni cisti penali, oni bi apsolutno PRSLI... No tu je Madridska stampa da pokopa Barselonu, a ako Real okrene rezultat protiv Volfsburga onda je to vec ISTORIJSKI preokret. rofl

Dobi Barsa 6:0, igra i nije bila nesto, jedino Mesi igra, ostali svi u neki sleep mode. Da je Pedro na klupu, ovaj Nejmar mi nijednu vise ne bi zaigra, pa sta on masi, koliko petlja sa loptom, nevjerovatno... Valjda ce mu doc dobro ovaj odmor kad se zavrsi sezona, momak je sramotan trenutno.


Jedino sto jos vredi je Engleska liga... Ostalo je sve 0, Ne zbog igraca nego zbog svega onoga sto nema veze sa sportom... Gledam zato samo Premijer ligu cak i njihovu drugu ligu mnogo je zanimljiva i ligi sampiona mada i tu ima dosta mutnih radnji.

Engleska liga nikad nije bila gora. Mancestere necu ni da komentarisem, Celzi vidjeli smo, Klopp je tek dosao, Arsenal je... Arsenal. Realno, u bilo koju drugu sezonu, ovaj Lester ne bi imao sanse da osvoji ligu.
A za poredjenje sudija izmedju liga necu ni komentarisat, fanovi odredjene lige vazda nesto smaraju kako je u drugu ligu lose sudjenje, a u svaku ligu je manje-vise lose... Mada su u Spaniju definitivno ponekad sampioni, Italiju ne pratim toliko ali ima i tamo dosta kikseva, i u Englesku isto no se toliko ne prica o tome ka u Italiju i Spaniju, to je problem. Isto ka kad Engleski mediji pocnu pricu kako Barselona simulira i vrsi presiju na sudije, kao da se to ne desava u Englesku, no je propaganda cudo...

To su samo neke cinjenice, ja isto najvise volim gledat PL i navijam da Lester uzme titulu. :)

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6399 : 25.04.2016. 00:34:08 »
Aaa zaboravih, a vidjeste li na Atletiko-Malaga, ide Malaga u kontru i ubaci ballboy drugu loptu na teren da sprijeci kontru... Kakav smecarski potez, SImeone dobio crveni radi toga, posle iskocio snimak dje Simeone daje u tome trenutku instrukcije momku da ubaci loptu kad je krenula kontra... Kakav smecarski potez.  thumb-down

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6400 : 25.04.2016. 00:41:12 »
Evo tu se vidi kako nagovara klinca.





Naravno, da je to netko napravio iz Barce/Reala, svi bi se digli na noge hahaha.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6401 : 25.04.2016. 09:47:28 »
Ako cemo tako onda nista nevalja. Ali meni je Engleska liga zato super jer je nepredvidiva, ne cini njihovu ligu samo mancester i celzi... Ako cemo tako ja navijam za Notingem Forest a oni su u drugoj ligi...
Spanska liga godinama barsa i real i sad malo atletiko ovih par godina... ostali mogu jedino kup da osvoje... Italijansku ne pratim godinama raspad totalni... Plus svaka utakmica namestena i nema tu draz kao nekada kada sam bio mladji tada je bila vrhunska... Zato je premijer jos jedina drzi neki kvalitet i draz gledanja... A sto se tice sudija ma to je uvek bilo i bice svuda... dok se ne uvede video pregled...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6402 : 25.04.2016. 15:45:21 »
Uopste nije PL nepredvidiva, eto ove sezone se desilo sto se desilo, ali zadnjih deset godina imamo samo tri osvajaca i da nisu uleceli Arapi u Siti imali bi vjerovatno opet tri jer bi Liverpul uzeo onu titulu prije dvije godine.  ;D No Engleski hype radi iz najjace, svako moze svakoga da dobije, la liga two horse race itd. Meni je mio Geri Nevil i zelio sam da uspije u Valensiju, ali ja vjerujem da vise nikad nece rec kako je La Liga losa i da samo postoje dva-tri tima tamo. ;)

PL je najbogatija liga tako da ocekujem da oni i uvedu prvi video tehnologiju, mada sad ce krenut brzo probna testiranja oko toga, jedva cekam. Siromasna La Liga nece ni onu gol tehnologiju, pih kako me to nervira... Mada, sumnjam da ce opet svi bit zadovoljni i kad se uvede video tehnologija jer ima ono "slobodna procjena sudije" tako da ce vazda bit drugacijih tumacenja... Mene najvise nervira kad igrac ulazi u sesneasterac i pokusava da iznudi penal, i to ne da simulira, nego da se namjerno podmetne protivniku da bi ga ovaj malo ocesao nogom... Primjeri su mi za to Vardi protiv Arsenala, prolazi Monreala i namjerno se ubaca u Monrealove noge da bi ga ovaj srusio, sviran je penal... Slicna situacija Vardi protiv WHa, opet lik ide u sesnaesterac, stoper ga juri i namjerno Vardi usporava i baca noge nazad u stopera WHa da bi iznudio penal, ovaj put nije dobio penal nego drugi zuti radi simulacije (a i dobro je popljuva sudiju pa je zato dobio suspenziju).

Meni je Bundesliga odlicna, dobar fudbal se igra, stadioni popunjeni, odlicna atmosfera al nema toliku medijsku paznju ka La Liga, kamoli PL. :)


Sjutra okrsaj treceplasiranih timova iz Engleske i Spanije.  ;D Preksjutra pravi mec.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6403 : 25.04.2016. 15:52:20 »
E upravo htedoh da kazem da je bundes liga ok... ali je ne pratim... pratim samo PL jer je ima u HD signalu imam i la ligu i kalco u HD ali kada ih pustm uzas... Engleska mi je mnogo gledljivija i mogu da gledam sve meceve, znaci ne bitno ko igra... dok la ligu mogu samo da gldam atletiko madrid za njih navijam jos iz vremena Radomira Antica.... A kalco jos malo pa ce da bude kao nasa domaca liga... rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6404 : 25.04.2016. 17:15:05 »
Uopste nije PL nepredvidiva, eto ove sezone se desilo sto se desilo, ali zadnjih deset godina imamo samo tri osvajaca i da nisu uleceli Arapi u Siti imali bi vjerovatno opet tri jer bi Liverpul uzeo onu titulu prije dvije godine.  ;D No Engleski hype radi iz najjace, svako moze svakoga da dobije, la liga two horse race itd. Meni je mio Geri Nevil i zelio sam da uspije u Valensiju, ali ja vjerujem da vise nikad nece rec kako je La Liga losa i da samo postoje dva-tri tima tamo. ;)
Engleska je najprecjenjenija liga u povijesti. Tamo je samo marketing, žešća komercijala kod svih klubova. Izgubili su onu dušu kakvu su prije imali. Ti mitovi koji se rade od engleske lige su fascinantni i trebaju se rušiti.

Mit broj 1: u engleskoj ligi su raznovrsniji prvaci i zato je bolja.

Rušenje mita: to nije točno. Od osnutka premier lige 1992. godine bilo je 5 prvaka. United, Chelsea, Arsenal, Blackburn i City. Mislim o čemu pričamo, pa United je osvojio jebenih 13 prvenstava od 1992. godine.

A sad da vidimo Primeru od 1992. godine. Isto 5 prvaka. Barca, Real, Valencia, Deportivo i Atletico. Dakle, mit o nekakvo raznovrsnoj premier ligi je srušen, dapače, niti jedan klub u španjolskoj nije od 1992. godine osvojio 13 prvenstava kao United. Barca je blizu sa 11 naslova, a ove godine vjerojatno 12. naslov.

Mit broj 2: bore se više klubova do samoga kraja.

Rušenje mita: ako se opet pogleda satatistika od 1992. godine, vidjet će se da je više puta bilo tijesno u primeri. Pogledamo li zadnje godine, opet to vidimo. Pa ove godine Real (81 bod), Barca (82 boda) i Atletico (82 boda), a u engleskoj jedan Leicester je prvi i ima prednost od 4 boda na drugim Totenhamom ako danas pijetlovi pobijede.

Mit broj 3: engleska ima najviše predstavnika u ligi prvaka od 1992. godine.

Rušenje mita: netočno, to je opet Primera sa 13 predstavnika.

Mit broj 4: konkurencija je jača.

Rušenje mita: prvo da se dobro gromoglasno nasmijem. Hahahahaha. Drugo, po prve dvije stavke i vidite da nije tako, a ako pogledamo od sredine do dna tablice, vidjet ćemo da nema nikakve velike razlike, dapače, klubovi sa drugog dijela tablice su u međusobnim omjerima uvijek bolje prolazili protiv engleskih klubova.

To sam već pisao zašto su klubovi iz primere tako bolji. Zato što je svaki klub iz primere tehnički potkovan, ali baš svaki. Imaju najbolje škole na svijetu, rade sa klincima od najranije dobi.

Mit broj 5: Barca i Real nabijaju protivnike sa 6, 7 razlike.

Rušenje mita: tu se i nema što rušiti jer je to točno. Nekad ih znaju tako isprašiti, ali logički je sasvim normalno da će momčad koja ima Messia, Suareza, Neymara to jest Ronalda, Balea, Benzemu nabiti kad tad neke protivnike sa dosta razlike.

Problem je kad ti koriste kao argument, a ne vide da takvih rezultata ima i u engleskoj ligi. Pa sjećam se one sezone kad je United nabio Arsenal 8:2 hahahaha. To je boljeod Barcinih 6:2 protiv Reala.

Zašto se stvaraju takvi mitovi? Pa pošto analiziram takve stvari i ljude koji rade tako nešto, prvo vidim da dosta logički griješe i ne gledaju nikad dvije strane. I ono najvažnije, ne shvaćaju da u primeri ima Barca i Real, koji su toliko dominantni i u engleskoj nema kluba takve jačine. Nema. Ako pogledamo kroz, povijest uvijek je bilo u svakoj eri dominantnih klubova. Benfica sa Eusebiom, Real sa Di Stefanom i Puskasom. Ajax sa Cruyffom. Bayern sa Beckenbauerom i Mullerom. Milan sa Van Bastenom, Gullitom i Rajkardom.

U zadnjih 10 godina je to Barca sa Messiem i ostalima.

Na kraju međusobno omjeri u zadnjih 10, 20 godina su na strani španjolskih klubova kada ih uspoređujemo s engleskima. To su činjenice i od toga se ne može pobjeći. Međusobni omjeri i trofeji su glavni argumenti, a kad smo kod trofeja evo:



I to je slika od prije dvije sezone. Prošle sezone Barca osvojila ligu prvaka, sevilla kup uefa. Dakle, 18 trofeja. A ove sezone ćemo vidjeti.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6405 : 25.04.2016. 17:25:34 »
http://www.mozzartsport.com/vesti/juventus-otvara-stadion-u-londonu/133830  clapp clapp

Blago se West Hamu... Samo me čudi da su napravili olimpijski stadion u Engleskoj Ali ne izgleda loše


P. S. Mulderko  clapp

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6406 : 25.04.2016. 18:11:55 »
Da ali zaboravio si reci ili napisati da je u Engleskoj osvojiti FA kup veca stvar od Uefa lige, a osvojiti prventsvo veca stvar od lige sampiona... Nisu to nikakva poredjenja... A i nezahvalno je porediti ove dve lige. To je isto kada bi poredio NBA i Euroligu.
Meni iskreno za oko bolja premijer... Kad gledam spansku ligu kao da gledam neku ciganiju... A i dobro kad nas u Srbiji je Italijanska i Engleska liga uvek bila popularna... ja iskreno ni ne znam nikoga ko gleda spansku... mozda samo zbog kladionice...

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6407 : 25.04.2016. 18:26:26 »
Engleski klubovi su u kurcu zadnjih godina...al mi je opet zanimljivije gledat Norwich-Stoke City nego npr. Atletico Madrid-Bilbao  ;D
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6408 : 25.04.2016. 18:37:40 »
I ja volim pogledat englesku ligu, ali nema šanse da mi je zanimljivije tamo neki norwich od Baska i Atleta. Em mi je bolji i atraktivniji nogomet, tehnički potkovan, a u engleskoj većina nabacivanje i dosta kočenja igre. A da ne pričam o utakmicama Primere sa dna tablice. Često su fantastične i užitak za gledanje. Samo nemaju tako jak marketing dok englezi imaju i zato ih većina gleda. Sve je to trendovski i to je nažalost danas nogomet.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6409 : 25.04.2016. 23:36:18 »
Ahahaha kakav post.  :naklon: Nema se sto vise pisat posle toga hahahah.  ;D

A meni je najjace kad vele kako svako moze svakoga da dobije i onda pocnu nikad nije lako gostovanje Evertonu, Sautempton, Can they do it on a cold rainy Tuesday at Stoke? itd. E pa moji ljudi, odavno vecih gluposti nisam procita, svi ti timovi manje vise bivaju rutinski dobijeni kad dodju nekom velikanu na njihov stadion, mislim ima li ko da misli da je Barsu/Realu lako kad podju na gostovanje Selti, Bilbauu, Viljarealu ili pak Sosijedadu koji kida Barsi bodove unazad godinama ili da se prisjetimo Realovog proklestva na Riazoru do prije nekoliko sezona...


No jedino sto je bolje kod Engleza je njihov savez. I ljudi inace vole taj brzi tempo utakmica, a u Spaniju se igra malo sporije jer svi igraju pozicione napade, Englezi onda dodju ka run and gun.

A ovo sto je grozni reka da im je vaznije Kup no LE i prvenstvo nego li LS je tacno, ja ne vjerujem kakvi snobovi, ne volim ni malo Italijane al bih bas volio da im uzmu to cetvrto mjesto pa nek se pate malo Englezi sa troje u Evropu. No im je upalo iz guzice u glavu pa su poceli da angazuju pametnije trenere - Gvardiola, Konte, Klopp, Murinjo ce u UTD, Poch je u Spurse, Venger ostaje zauvjek pa vjerujem da ce se malo promijenit njihov angazman u LE posebno... I opet tolike pare i pare i pare od TV prava i oni ne mogu NIKUDJ u Evropu, nevjerovatno.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6410 : 25.04.2016. 23:36:51 »
btw Foxes uzimaju titulu na Old Trafford, idemoo breee!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6411 : 25.04.2016. 23:50:47 »
Da, da, klubovi sa dna tablice im imaju veći budžet od onih sa vrha talijanske ili njemačke pa bi prema tome i trebali dominirati, a ne da bude onako kako je bilo u Mulderkovom postu.

Inače, osim Leicestera imamo i jedno iznenađenje u Rusiji:


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6412 : 26.04.2016. 11:27:17 »
Mozda ja volim engleze, posto sam i ziveo jedno vreme tamo nije puno godinu i 8 meseci, ali sam bio na 5 utakmica PL i jedne druge lige ali ne Championship nego bas druge lige... Jer moja tadasnja devojka je navijala za taj klub... :)
Ali sinoc sam gledao Tottenham Hotspur 1 - 1 West Bromwich Albion ne volim ni jedne ni druge nikad mi nisu bili zanimljivi ali kakva tekma...
Kad bi na tvu video Levante protiv Hetafea sigurno bi ugasio... Opet kazem meni spanci totalno nezanimljivi.
Naravno ima ljudi koje vole... ali ja ne...  :)

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6413 : 26.04.2016. 14:02:29 »
Mozda ja volim engleze, posto sam i ziveo jedno vreme tamo nije puno godinu i 8 meseci, ali sam bio na 5 utakmica PL i jedne druge lige ali ne Championship nego bas druge lige... Jer moja tadasnja devojka je navijala za taj klub... :)
Ali sinoc sam gledao Tottenham Hotspur 1 - 1 West Bromwich Albion ne volim ni jedne ni druge nikad mi nisu bili zanimljivi ali kakva tekma...
Kad bi na tvu video Levante protiv Hetafea sigurno bi ugasio... Opet kazem meni spanci totalno nezanimljivi.
Naravno ima ljudi koje vole... ali ja ne...  :)

Ja bih bas volio jednom poci da gledam PL, bas mi je zelja da odem na Boxing Day.  ;D
Dobro sad, pravis lose poredjenje, kad bi ugasio Levante-Hetafe onda ih uporedis sa nekom utakmicom sa zacelja PL, npr. Aston Vila protiv Sunderlanda, sumnjam da bi to gleda ahaha.  ;D
To je to. :)

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6414 : 26.04.2016. 15:15:40 »
Ne bas, gledam svej edino ne volim Everton... sa kim kod da igra to obicno preskacem... taj tim me nekako bas nervira. a aston vilu sam gledao uzivo na vila parku bilo je odlicno.... :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6415 : 26.04.2016. 15:24:22 »
I to što je tebi bolje gledati sve engleske klubove osim Evertona ne znači da je ta liga najbolja niti ne znači da je Everton klub za francusku ligu jer su tebi oni negledljivi kao i francuska liga...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6416 : 26.04.2016. 15:33:59 »
I to što je tebi bolje gledati sve engleske klubove osim Evertona ne znači da je ta liga najbolja niti ne znači da je Everton klub za francusku ligu jer su tebi oni negledljivi kao i francuska liga...
Ja sam nekad i trenirao fudbal cak sam i igrao 2 utakmice tadasnje yugoslovenske lige... ali nisam se puno tu zadrzao presao sam na biciklizam ipak je to moja ljubav... Tako da mogu da dam neko malo profesionalnije misljenje... A francusku nisam ni pominjao ali uvek je bila mrtva liga za gledanje... a sad opet i kod njih arapi ulazu pa je PSZ malo zivnuo... Ja engleze kao narod ne volim bas nesto jer sam se uverio uzivo kakvi su, da me neko pogresno ne shvati... Zapravo odvratni su kao narod... Ali jedino sto im vredi je ta liga... Svidjalo se to nekom ili ne tako je...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6417 : 26.04.2016. 15:36:11 »
Neka im je nogometna liga jedino što vrijedi u državi, ali kao takva nije najbolja na svijetu i tu nema više cile mile...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6418 : 26.04.2016. 15:37:52 »
Neka im je nogometna liga jedino što vrijedi u državi, ali kao takva nije najbolja na svijetu i tu nema više cile mile...
To si u pravu posle jelen super lige, koja je najbolja englezi su tu odmah ispod treci ili cetvrti....  :)

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški

Tags: