Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661102 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6210 : 05.03.2016. 20:24:26 »
Ma otkud ti to da Barca nema para hahaahah

Dobio Leicester, sad imaju 10-ak dana do sljedeće utakmice, a nabrajao je komentator raspored do kraja i imaju samo West Ham i Manchester Utd. od ovih sa vrha, i Chelsea u zadnjem kolu oni nisu na vrhu makar ih se može smatrati jednima od jačih...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6211 : 05.03.2016. 20:27:56 »
Ma svi imaju para od tih velikih momčadi. Ne znam zašto zemljani vjeruju natpisima u novinama i sve oko tih dugova. Tako je oduvijek bilo, još u 90-ima i velike momčadi su uvijek kupoval i davali koliko su htjeli jer za njih zakon i ta pravila ne vrijede. Tako je i sa nama. Ako želimo, kupit ćemo Mahreza jer možemo. Mes que un club

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6212 : 05.03.2016. 20:30:53 »
Ja ne bi volio, fantastican igrac, al dokle je Mesi tu, tesko da ce se pravit mjesto za novo desno krilo... A i kad dodje vrijeme za Mesija da se vrati u sredinu (ako se to uopste bude desavalo) bas bih volio Grizmana vidjet u Barsu, fantastican igrac. Nolito je fenomenalan ove sezone, bio je povrijedjen dva mjeseca, ali evo se vratio, prva utakmica odma su dobili (a bez njega im je rekord uzasan, svega 1-2 pobjede), fantastican bi to bio backup jer je ipak Nejmar neprikosnoven.

Od Nikea se prima tricavih 23m!!! Barselona je sigurno najbolji tim na svijet i stekla je nevjerovatan uspjeh, al samo retardirana uprava ne umije da kapitalizuje na tome. Aj sto nam daju pregrdne dresove, al ove mizerne pare, pa tu bi neki normalni biznismen izmuza najmanje 60m od Nikea radi kluba, jebeni Mancester Junajted prima 70 miliona od Adidasa, Real sad novim ugovorom primace 90-100m... Naravno, propali su i ugovori sa Qatar Airways od kojeg se primalo kolko, isto 30m... nevjerovatno. I pomislis Barselona, svjetski klub, tripleta, ovo ono, sponzor ce se nac za sekund, al evo jos oko toga nema ozbiljnijih vijesti...  :\)


Budzet za ljeto ce bit 60m + prodaje igraca... Pa Enrike je htio Nolita, al nije imala uprava da plati, no je ponudila Selti da ga uzmu na pozajmicu i da ga plate na ljeto, al su ih oni glatko odbili. Rossel je napravio apsolutni shitshow u Barsu, nadam se da ce zavrsit u zatvor na kraj, al tesko. Bartomeu nista bolji, no da vidimo.
 

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6213 : 05.03.2016. 20:31:17 »
Govorilo se da bi ga mi mogli uzet. Nadam se da budemo. Dobit ćemo dosta para od Nikea i još nekih sponzora iako sa Nikeom tek za koju godinu, ali uvijek se govori da su nam pare problem pa uvijek kupujemo. Nolita ne računam. Has been. Toplo hladno igra, odličan na početku sezone i to je to.

Šteta zbog Dortmunda. Nadao sam se pobjedi da maknu ovaj odvratni Bayern. Onaj Lahm je jedan od najvećih beskičmenjaka koje sam vidio u nogometu. Pogotovo zato što glumi neku dobricu a stalno govori iza leđa igračima.
Ma svi imaju para od tih velikih momčadi. Ne znam zašto zemljani vjeruju natpisima u novinama i sve oko tih dugova. Tako je oduvijek bilo, još u 90-ima i velike momčadi su uvijek kupoval i davali koliko su htjeli jer za njih zakon i ta pravila ne vrijede. Tako je i sa nama. Ako želimo, kupit ćemo Mahreza jer možemo. Mes que un club

Pa da lol, još pogotovo Barcelona koja valjda uz Real ima najviše para od svih tih dresova, reklama i šta ti ja znam čega... Pa doveli su Suareza i Neymara za 70-80 milijuna, možda i više, ne znam točno, kako ne bi imali para. Jedino tko šteka po parama zadnjih godina su talijanski klubovi, ovi veliki. Talijani si ne bi tako nešto mogli priuštiti da pljunu 70 mil. za jednog igrača, ali za Barcu reći da nemaju je smiješno, a vjerojatno su najpopularniji na svijetu klub zadnjih 10 godina i kupuju svako toliko za masne pare.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6214 : 05.03.2016. 20:33:31 »
Budzet za ljeto ce bit 60m + prodaje igraca... Pa Enrike je htio Nolita, al nije imala uprava da plati, no je ponudila Selti da ga uzmu na pozajmicu i da ga plate na ljeto, al su ih oni glatko odbili. Rossel je napravio apsolutni shitshow u Barsu, nadam se da ce zavrsit u zatvor na kraj, al tesko. Bartomeu nista bolji, no da vidimo.

Lol pa zar ti nije smiješno govoriti da je 60 milijuna malo haha, još i ako prodaju nekoga znači mogu 150 mil. za trošiti imati, ako je već tako kako kažeš. Možda tog Nolita uprava jednostavno nije smatrala da je vrijedan toliko novaca i to je to, ne znači da ako ne daju za svakog igrača 50 milijuna da nemaju para.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6215 : 05.03.2016. 20:35:57 »
Naravno da je smijesno, u poredjenju sa Engleskim klubovima, presmijesno. I naravno da je 60m malo. Prodaje igraca? A na koga mogu skupit 90m casti ti? Oni su na Fabregasa i Sanceza jedva 70m... Jedino ako nece Kinezi da plate Matijea 50m i Vermalena 100m. Barsa generalno ne umije igraca da proda za veliku cijenu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6216 : 05.03.2016. 20:38:26 »
Šteta zbog Dortmunda. Nadao sam se pobjedi da maknu ovaj odvratni Bayern. Onaj Lahm je jedan od najvećih beskičmenjaka koje sam vidio u nogometu. Pogotovo zato što glumi neku dobricu a stalno govori iza leđa igračima.

Hahahahahah, sad tek vidim ovo za Dortmund i Lahma, hahahahahahahaha. Znači 0:0 su odigrali. Da, i meni je Bayern inače jedan od odvratnijih klubova pa bi shodno tome i htio da netko drugi osvoji, a ne oni, ali ne sviđa mi se da prekidaju te nizove s puno pobjeda prije našeg ogleda  :-X :-X Radije bi da skupe neki veliki niz kao što su prije Mainza pa onda taj niz mora jednom prestati i fino da protiv Juvea to se desi

Naravno da je smijesno, u poredjenju sa Engleskim klubovima, presmijesno. I naravno da je 60m malo. Prodaje igraca? A na koga mogu skupit 90m casti ti? Oni su na Fabregasa i Sanceza jedva 70m... Jedino ako nece Kinezi da plate Matijea 50m i Vermalena 100m. Barsa generalno ne umije igraca da proda za veliku cijenu.

Englezi su jedno, ostali izuzev Reala Madrida i po meni Barcelone su drugo, ako vam je žaljenje da vam klub nema para, a ima toliko za trošiti onda dobro da ne navijate za neki talijanski klub ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6217 : 05.03.2016. 20:43:19 »
Nije zaljenje, samo me nervira da nesposobni ljudi vode klub.  ;D

Ma kakvi Italijani, ko njih uopste vise gleda, eto samo taj Juventus, ostalo nista.  ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6218 : 06.03.2016. 13:54:12 »


Finally!  srcesmajli

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6220 : 06.03.2016. 16:23:16 »
Munir kralj gostovanja.  ;D


Liverpul 1:2, penal u 95', Benteke!!! Da ovo nisu dobili bilo bi bye bye Europe, ovako imaju jos kakvu takvu sansu...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6221 : 06.03.2016. 16:23:32 »
I već je 0:1  :dash

Munir kralj gostovanja.  ;D


Liverpul 1:2, penal u 95', Benteke!!! Da ovo nisu dobili bilo bi bye bye Europe, ovako imaju jos kakvu takvu sansu...

90+6  u_jeeeeeeeeee Ništa čudno za Engleze uvijek su im nadoknade od 20 minuta

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6222 : 06.03.2016. 16:43:14 »
Mesi nezaustavljiv citavu utakmicu, odlicna utakmica.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6223 : 06.03.2016. 16:52:13 »
Odlična utakmica, ali treba pohvalit i Eibar koji odlično radi pritisak na našu zadnju liniju. Ovako kad netko pogleda rezultati može misliti lagano, ali daleko od toga. Naravno, sve je lakše kad imaš ovakvog Messia koji dijeli lopte s očima, dribla i zabija.

Uglavnom, 36 utakmica će biti bez poraza. Tu smo sa Milanom, a prelazimo ga protiv Getafea.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6224 : 08.03.2016. 21:36:53 »
Real - Roma 0:0 prilično dosadna utakmica. Prebacujem se na Wolfsburg - Gent

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6225 : 08.03.2016. 22:12:30 »
Meni bas predobra utakmica, za razliku od prvog meca. Koje sanse Roma promasi... to je nerealno.


2:0 Real sad... Kakav ocajan finishing od Rome, ja jos ne mogu da vjerujem.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6226 : 09.03.2016. 02:20:01 »
Dosadna večer bila. Nadam se danas zanimljivijim utakmicama.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6227 : 09.03.2016. 02:46:19 »
Nisam gledao, ali vidim Roma imala svoje šanse no nisu ih iskoristili. Haha, a Spaletti kaže da imaju provincijski mentalitet da se ekipa u svlačionici smješkala iako su u obje utakmice izgubili hahhahaha što i je istina za Romu, ali kad im trener to kaže tako javno hahhahahaha. Možda da nije tako su i mogli nešto više napraviti.

Sutra ona utakmica od koje mi odmah ide na povraćanje, Chelsea-PSG ako se ne varam, to mi se stvarno nikad ne gleda od one odvratne mi atmosfere na oba stadiona za vrijeme noćnih utakmica do sama ta dva umjetna kluba koja su mi odvratna. Ne znam koja je druga tekma, zaboravio sam, al vjerujem da će me ta više interesirati i ako se radi o slabijim protivnicima.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6228 : 09.03.2016. 02:55:08 »
Vidim Benfica-Zenit isto No ova je u 18 sati u Rusiji se igra, pa ajde, pratit će se...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6229 : 09.03.2016. 03:05:33 »
Ja ću baš pogledat Chelsea - PSG jer je reza 1:1 a prošle sezone kad su se sastali uzvratna utakmica je bila jako uzbudljiva. Ali sad za razliku od kukavičkog pristupa od strane Mourinha gdje je izbačen sa igračem manje na svojem terenu, sad je tu Hiddink. Zato će se pogledat.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6230 : 09.03.2016. 03:08:32 »
Ma gledao sam i ja mislim tu tekmu, bar neki njen dio, al kad vidim onaj Stamford Bridge i te sve face iz oba glupa lagano mi se njake...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6232 : 09.03.2016. 15:10:27 »
Jednoglasnom odlukom žirija, kojeg je sačinjavalo pet predstavnika Kluba, tri predstavnika katalonskog arhitektonskog fakulteta i član gradskog vijeća Barcelone, odlučeno je da će se temeljita obnova Camp Noua raditi po projektu Nikken Sekkeia, azijske firme koja ima tradiciju dužu od 100 godina. Radovi će početi u maju/svibnju 2017., a trebali bi trajati do februara/veljače 2021. godine. Ukupna vrijednost projekta, koji, pored temeljite obnove Camp Noua, podrazumijeva izgradnju novog Miniestadija i Palau Blaugrane te uređenje prostora oko klupskih objekata, iznosi oko 600 miliona eura.



Ovo je prva sedmice poslije kraja decembra/prosinca prošle godine u kojoj FC Barcelona nema utakmicu sredinom sedmice. U tom periodu je Blaugrana odigrala 19 utakmica u 66 dana (utakmica svaka 3,5 dana). Nekako cudno dodje ovih 7 dana odmora, pitam se oce li dat 7 komada Hetafeu radi ovoga odmora.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6233 : 09.03.2016. 20:54:15 »
Totalno lud tempo imamo. Više utakmica nego englezi.

Počeo PSG - Chelsea  :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6234 : 09.03.2016. 20:55:34 »
Prošla Benfica.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6235 : 09.03.2016. 20:59:43 »
Vidim. Gubili 1:0 i onda preokrenuli. Dosta dobra tekma zasad.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6236 : 09.03.2016. 21:03:49 »
Evo PSG poveo, ček prva je završila 2:1 za njih? Sve si nešto mislim da je 1:1 kao prošle godine Teško će Chelsea išta sada, a još su očajni u prvenstvu možda uspiju Europsku Ligu izboriti, ne znam je li im kup barem ostao hahhaa

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6237 : 09.03.2016. 21:05:26 »
Da prva tekma 2:1 ja sam zabrijo da je bilo 1:1

Chelsea ne riskira, a treba loviti rezultat. PSG jako odlučan.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6238 : 09.03.2016. 21:13:18 »
1:1 u golgeterskom stilu pravom zabio...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6239 : 09.03.2016. 21:40:27 »
Ima nade za Chelsea. Jako dobra tekma. Bit će zanimljivo do kraja. Ako PSG zabije, gotovo.

Tags: