Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661061 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6060 : 22.02.2016. 00:25:35 »
campeoneees, campeoneees ale alee aleeee ahahhahahahaha.  ;D





Ali kakva sprdnja Toti/Spaleti.  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6061 : 22.02.2016. 00:32:29 »
Osvojili smo već u drugom mjesecu  ;D

Ma Real je sprdnja. Sa Rafom su bili 2 boda od nas i sad pod Zizuom u mjesec dana ili koliko već makli se od njih na 9 bodova. Atletico isto dns kiksao i još idući tjedan igraju međusobno. Nije moglo bolje.

Barcelona last 32 games: WWWDWWWWWWWDDDWWWDWWWWWWWWWWDWWW


Wins - 26
Draws - 6
Losses - 0

 8)

Sad Wengerova dječica.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6062 : 23.02.2016. 19:56:14 »
Sve je spremno  clapp

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6063 : 23.02.2016. 20:07:01 »
Ja Arsenal - Barcelonu proopuštam ,pošto mi večeras moj Bayern nastupa . Imamo velike probleme u odbrani i bit će zanimljivo kako će se snaći protiv Juve-a . Uzmi na to i da smo iskreno slabo igrali zadnje 2 - 3 tekme .
Može svašta biti  :D
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6064 : 23.02.2016. 20:12:15 »
Da, i Juve i Bayern imaju problema s ozljedama. Bit će i to zanimljiva tekma. Nekako vidim remi.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6065 : 23.02.2016. 20:12:59 »
Juve ima dosta povrijeđenih igrača, Chiellini i Sandro definitivno propuštaju između ostalih, Mandžo kao spreman al ko zna kakav će biti (nije mj dana igrao)... a što se tiče forme juve nije odigrao pravu utakmicu od Chieva tako da može biti svašta...

P.S. Vidal je odličan igrač koji može igrati i stopera.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6066 : 23.02.2016. 20:16:37 »
Juventus (4-2-3-1): Bufon - Lihtštajner, Barzalji, Bonuči, Evra - Kedira, Markizio - Kvadrado, Pogba, Dibala - Mandžukić;
Na klupi su: Neto, Rugani, Sturaro, Pereira, Ernanes, Zaza, Morata;

Bajern (4-2-3-1): Nojer - Lam, Kimih, Alaba, Bernat - Tijago, Vidal - Roben, Miler, Daglas Kosta - Levandovski;
Na klupi su: Ulrih, Benatija, Riberi, Rafinja, Alonso, Gece, Koman.

pogle klupu bayerna  rofl rofl rofl rofl majke mi ako oni imaju problema velikih sa ozljedama pa šta je ovo, alonso gece riberi, pa benatia kojegpamtim iz rome kao odličnog stopera ajme majko

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6067 : 23.02.2016. 20:23:18 »
Po imenima jesu velika imena . ALi moraš uzet u obzir da je Gotze bio povrijedjen 4 mjeseca , Riberi jednu utakmicu odigra , pa pauzira 3-4 mjeseca , pa i Benatia je stalno povrijeđen itd. A Alosno je trenutno u strašnoj formi ;D  rofl

Sve je moguće , očekujem dobru tekmu .
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6068 : 23.02.2016. 21:34:58 »
0:0 u Londonu. Arsenal se odlično postavio i vrlo je teško probiti nešto, ali imao je Suarez dvije odlične šanse pri kraju i nije ih iskoristio.

Vidim Bayern 1:0

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6069 : 23.02.2016. 21:38:31 »
Muller , ko ce drugi  ;D Koliko god smotano izgledao , čovjek je mašina i zna davat golove ( kako god  rofl )
Iskreno , iznenađen sam dominacijom Bayerna (više od 70% posjeda lopte ako se ne varam ) . Juventus očigledno na kontre ide i imali su 2 šanse i čak je mogao biti i jedan penal za njih . Ali cjelokupno gledano , po meni zasluženo .
I want to belive

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6070 : 23.02.2016. 21:49:56 »
kakva golčina haha, mislim glupo je ispalo da tako zabije jednostavno mu se odbije svaki puz ko inzagiju izgleda ;D

ali da, sigurno najveći posjed lopte da netko u torinu ima, valjda je allegri htio igrati na nulu, ne znam, ali ajde da igraju samo obranu išlo bi ali stvarno su užasni, ne mogu točno dodati loptu i kad nitko od bayernovih ne pritišće... i onda se jedino krenulo u tih minutu i pol kad se primio gol, ako ništa sad će biti zanimljivija tekma u drugom pol, prvo pol stvarno loše i ovako a i juveova igra posebno... i pazi sad zamjene marchisio za hernanesa, ne znam, imam ruske komentatore pa ne znam zašto ali ne bi me čudilo da je neka ozljeda hernanes nije odavno igrao

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6071 : 23.02.2016. 22:38:13 »
Barca na kraju rutinski 2:0 odličan drugi dio. Tko će riješiti nego Messi.

Vidim Juve iščupao remi  :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6072 : 23.02.2016. 22:46:46 »
stvarno moramo biti svi koji smo za juve ljuti za ovo što se dogodilo danas! znači ono prvo poluvrijeme nije stvar u tome da su išli na nulu igrati nego da su jednostavno ko pičke igrali, ajde malo opreznije al ja iskreno nisam nikad vidio juvea da igra bunkericu i to je bilo u prvom pol, uz još pregršt krivih dodavanja, pa jebote ak smo se mogli naigravat sa barcom i realom ne znam zašto su se usrali bayerna

i onda napokon u drugom poluvremenu prava igra, čak i ne znam kako je bilo prvih 10-ak minuta jer sam se zajebavo s linkom (robben dao u 55.) ali onda se počelo igrati samo ne znam jel odma početkom drugog il tek nakon drugog gola... i šta je najgore još smo imali jebenih šansi i za taj treći gol ali realno zbog onakvog prvog poluvremena nismo ni zaslužili pobijediti (u kojem ni bayern nije bio nešto posebno, ja ne pratim bayern ali kako rastura ono nije bilo rasturanje iako smo mi očajno igrali)

i koji džokeri hahahahahahaha sturaro zadnji vezni praktički baš ono ratnik i on zabije taj drugi gol, ali neka još mi draže, i hernanes koji je potpuni promašaj najgore pojačanje po svima ove sezone i stvarno malo igra i on uđe umjesto marchisia i dosta dobro je odigrao (eto još nisam saznao šta je sa principinom samo da nije ozljeda)

pogba koji je naj igrač ajde probudio se u drugom makar mu ne odgovara toliko igrati na lijevoj strani u ovoj formaciji sa 4 odozada, dybala koji je eto drugi naj igrač stvarno užasan u prvom, on je dosta griješio u dodavanjima i zabije za smanjenje haha i allegri eto očekivali bi da će mandžu izvaditi on vadi dybalu i stavlja moratu a morata kasnije asistira za gol sturatu hahahah ispast će allegri genije sa ovim zamjenama dosta čudnim... i da, mandžo je stvarno dobar bio, mislim da je i u prvom pol on bio najbolji a u drugom i asistirao to za gol ali i koliko se borio, pa onaj prodor kad je tri bayernova srušio i dodao za cuadrada hhahaha

a bonnuccijev udarac na kraju iz poluvoleja mislim da nam je svima u glavi bila ona utakmica protiv rome kad je na sličan način zabio na samom kraju

a ništa, sad se ići tamo potući jbg, bolje bi bilo 0:0, nije nikad dobor primiti dva gola kod kuće ali eto barem nismo izgubili, samo da se potuku tamo ne odigraju ko pičke (to se događalo u europi pod conteom vrlo često, allegri je to očito promijenio i prošle i ove polusezone) već kao u drugom poluvremenu i nema veze ma neka izgubimo i 3:0 ali bolje to nego onakvo prvo poluvrijeme da se ponovi!

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6073 : 23.02.2016. 23:01:44 »
Bravo Juve  clapp
Odlično su se vratili i čak su mogli pobijediti . Tako se vraća u utakmicu .

Šta reći za Bayern ... i nisu toliko loši bili u drugom poluvremenu , koliko je Juve počeo napokon igrat .
A Guardiola taktičar... srcesmajli . Juve ubacuje Moratu , a on jadan Benatiu da čuva rezultat. Šta bi ? Dvije minute poslije izjednačiše  rofl . Iskreno ,jedva čekam Anćelotija , ne mogu ćelu više gledat :cupam-kosu.

Sve u svemu , stvarno odlična tekma je bila  clapp
I want to belive

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6074 : 23.02.2016. 23:05:55 »
pa da, umjesto da se tako igralo cijelu utakmicu, mislim kužim kaj se htjelo u neku ruku, kao protiv napolija ali em je bayern jači em to što su htjeli napraviti nisu dobro radili i zato je tako ispalo, pa jebote 70 i nešto posjed lopte je bio za bayern u prvom i to najviše zato jer i kad bi je bayern izgubio ovi bi il napucali il bi dodali krivo, ide dodat najbližem do sebe doda u aut, nevjerojatno

i da, eto ja ovako normalno žalit ću jer nismo zabili taj treći jer stvarno smo mogli imali konkretnije šanse od bayerna, ali realno ako gledam zbog onakvog prvog poluvremena ne mislim da smo zaslužili pobjedu

a vidal jbt pa glavni je igrač, a mandžo se zakačio i s njim i s lewandowskim haha

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6075 : 23.02.2016. 23:39:00 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6076 : 23.02.2016. 23:40:22 »
Hm, pasivni ofsajd?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6077 : 23.02.2016. 23:43:12 »
da, a poslo sam ti malo duže sažetke na pm pa si pogledaj kad si već pratio barcu i arsenal

inače jedna zanimljivost, još nijedan poraz nemamo dok je khedira igrao (bilo startao ili ušao s klupe) ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6079 : 24.02.2016. 01:12:08 »
A kako nema Bajern problem sa povredam bratee moj? :D Zanemari napadace i sredinu, al u odbranu im nema Boatenga, Martineza i Badstubera, tri igraca koje Gvardiola startuje kad su spremni. Benatia svako malo povrijedjen, Tasci tek dosao... Oni su danas igrali bez stopera, Kimmich je zadnji vezni i igra stopera, kriv je za oba gola, a sto Gvardiola veli? Da je perfektno odigrao, e zato je jedan od najboljih na svijet.  :naklon:
Izlupa se posteno Alegri sa izmjenama ali izvuce rezultat, ako znam kako... :D Po meni nema ofsajda kod gola Milera, Levandovski je i kod suta poskocio u desno da se makne jer zna da bi onda smetao Bufonu... Kad sam vidjeo onu sliku dje Levandovski stoji ispred Bufona, pomislio sam da je Miler puca tamo, kad ono u suprotni ugao, koliko se sjecam da je Bonuci dao takav gol protiv Rome prosle sezone, pa nemojte se ljutit Juventini. :)

Nadam se da ce se Gvardiola vratiti kuci jednog dana, zna se dje je najvise cijenjen, nema potrebe da se pravda Njemackim i Engleskim medijima, no ne vjerujem dokle se ne promijeni uprava, a to ce bit 2021... :/ Juveu daje 10% sansi za prolazak, mislim da ce ih zgazit na Alijanc Arenu Bajern, samo jos ako im se oporavi Martinez nekako, sigurno najbolji stoper (iako nije stoper po prirodi) kad nema Boatenga, a i Badstubera kojeg Gvardiola ocigledno voli. :D


Sto se tice Arsenala i Barselone, tu sam i utakmicu gleda, no sam mora izbacit ovo iz sebe oko Juvea, Bajerna i Gvardiole...  ;D
Vengere Vengere Vengere... savrseno si postavio ekipu, ali moj Vengeree, dokle ces svoje raspade od igraca da forsiras? Ajmo prvo ovako, odlicna organizacija Arsenala, odvojili su Barsin napad i sredinu, perfektno, Mesi i Nejmar vazda na trojicu, Busketsa su dobro ogranicili i to bi bilo to. Arsenalu je najveci adut bio brza tranzicija, ali dzabe kad imas Cemberlejna po strani... Meni mio igrac, ali brate mili... Bez mozga je momak, em promasi zicer, em svaku kontru je uspio da usere kad dodje do njega... Vazda se preforsira i da predug for sebi... Onda ubaca Volkota... jao jao jao, lik pojma nema, a vec je deset godina u klub, ceka se da procvjeta hahah, a makse, ceraj ga iz Arsenala, no on nece, on uziva u svojih 150k per week. Prva greska je sto nije ubacio Kembela, on mu je jedino desno krilo koje zaisto KORISTI MOZAK. I na kraj, lik ubaca Flaminija? WTF  :dash :dash :dash Lik minut kasnije pravi penal... a ja pitam opet FLAMINIJA?  :dash :dash :dash Taj lik NE SMIJE da igra za rezerve, MA NI KAD ARSENAL VODI 5:0. Momak pod broj jedan za defanzivnog veznog, nema NIKAKVO POZICIONIRANJE, nema osjecaj nikakvi, pravi glupe faulove, nema pas, krije se iza saigraca jer sa loptom NE UMIJE. I jedan citat sto vidjeh sa jednog ESPN clanka koji prakticno sumira ovu utakmicu - "In a game between two sides renowned for their possession play, it was a lightning quick counter-attack which proved crucial."

Pike propusta revans, dako ubaci Vermalena sad hahahah, mada 90% ce bit Matije starter, mislim da je i namjerno pravio faul da bi bio cist za 1/4.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6080 : 24.02.2016. 01:15:23 »
Ljudi, rijesite mi dilemu, jesam li ja lud ili nema opcija izmijeni post? Pa ocu da dodam nesto majka mu stara...

Ter Stegen za prvog golmana od naredne sezone!!! Kakav majstor, pa ja se ne sjecam toga golmana koji je umio ovako da barata loptom sa obije noge, Gvardiola bi u jeku povreda napravio od njega zadnjeg veznog!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6081 : 24.02.2016. 01:17:51 »
Ljudi, rijesite mi dilemu, jesam li ja lud ili nema opcija izmijeni post? Pa ocu da dodam nesto majka mu stara...


Nema te opcije za "obične članove".
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6082 : 24.02.2016. 01:22:07 »
Ter Stegen mora biti prvi golman, ali još uvijek želim Brava. Iskusniji, a Ter Stegen neka ova sezone skuplja iskustvo. Bravo je sjajan u primeri. I kad smo dobili Real 4:0, Real je imao svojih šansi Bravo ih je sve poskidao i to sto postotne zicere. Dva odlična golmana imamo. Čudo je da je Ter Stegen pristao na tako nešto pune dvije sezone sad jer je mlad i želi stalno braniti.

Ono što sam primijetio kod Barce je zadnjih pola sata utakmice uvijek se dižu, ali uvijek. I prošle sezon sjeti se na Camp Nou protiv Reala koji je prov poluvrijeme bio nešto bolji i mao odličnih prilika. Barca u drugom poluvremenu zadnjih pola sata se brutalno digla i moglo je završiti 5:1 za nas. Protiv Bayerna na Camp Nou ista stvar. Iako smo imali i prije šanse, tek zadnjih pola sata Barca se diže. I to je Enrikeov forte. On nije odličan taktičar kao Pep, ali je vrhunski za fizički trening i tu mu u ovom modernom nogometu nema ravnog. Pratim svaku utakmicu Barce i uvijek se dižu tih zadnjih pola sata. To se i vidjelo protiv Arsenala danas koliko smo prilika imali u zadnjem dijelu utakmice.

Kaže Enrike da im je plan bio u prvom poluvremenu što više čuvati loptu i igrati mirno te zaustavljati kontre. Tu su bili više nego uspješni iako je Arsenal imalo nekoliko dobrih pokušaja i onda je rekao da su u drugom odlučili odigrati onako kako znaju. Barca je u zadnje dvije sezone uvijek bolja u drugom poluvremenu, pogotovo tih zadnjih pola sata i mislim da će tu svaka ekipa najebati.

Tako je bilo i protiv Juvea u finalu prošle sezone. Zadnji dio utakmice se Barca diže i rješava. Ne znam sad tko, ali netko od igrača je nedavno rekao kako su treninzi jako teški i da nikad nisu radili takve stvari.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6083 : 24.02.2016. 01:30:15 »
hehe slično ti je i sa juveom ove sezone tako na kraju utakmice se dižemo nenormalno, puno golova dato u samom finišu... dobro ovo danas protiv bayerna neću svrstati u to podizanje u drugom dijelu drugačija je skroz situacija bila i moralo se napasti

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6084 : 24.02.2016. 01:36:22 »
Ljudi, rijesite mi dilemu, jesam li ja lud ili nema opcija izmijeni post? Pa ocu da dodam nesto majka mu stara...


Nema te opcije za "obične članove".

Kolko mi treba postova (to je u pitanju vjerovatno) da postanem specijalan clan sa opcijom izmijeni?  ;D

Ter Stegen mora biti prvi golman, ali još uvijek želim Brava. Iskusniji, a Ter Stegen neka ova sezone skuplja iskustvo. Bravo je sjajan u primeri. I kad smo dobili Real 4:0, Real je imao svojih šansi Bravo ih je sve poskidao i to sto postotne zicere. Dva odlična golmana imamo. Čudo je da je Ter Stegen pristao na tako nešto pune dvije sezone sad jer je mlad i želi stalno braniti.

Ono što sam primijetio kod Barce je zadnjih pola sata utakmice uvijek se dižu, ali uvijek. I prošle sezon sjeti se na Camp Nou protiv Reala koji je prov poluvrijeme bio nešto bolji i mao odličnih prilika. Barca u drugom poluvremenu zadnjih pola sata se brutalno digla i moglo je završiti 5:1 za nas. Protiv Bayerna na Camp Nou ista stvar. Iako smo imali i prije šanse, tek zadnjih pola sata Barca se diže. I to je Enrikeov forte. On nije odličan taktičar kao Pep, ali je vrhunski za fizički trening i tu mu u ovom modernom nogometu nema ravnog. Pratim svaku utakmicu Barce i uvijek se dižu tih zadnjih pola sata. To se i vidjelo protiv Arsenala danas koliko smo prilika imali u zadnjem dijelu utakmice.

Kaže Enrike da im je plan bio u prvom poluvremenu što više čuvati loptu i igrati mirno te zaustavljati kontre. Tu su bili više nego uspješni iako je Arsenal imalo nekoliko dobrih pokušaja i onda je rekao da su u drugom odlučili odigrati onako kako znaju. Barca je u zadnje dvije sezone uvijek bolja u drugom poluvremenu, pogotovo tih zadnjih pola sata i mislim da će tu svaka ekipa najebati.

Tako je bilo i protiv Juvea u finalu prošle sezone. Zadnji dio utakmice se Barca diže i rješava. Ne znam sad tko, ali netko od igrača je nedavno rekao kako su treninzi jako teški i da nikad nisu radili takve stvari.

Pa trza se malo po medija da oce da ide, pa da ga je Klopp trazio... Uf, tesko da ce i trecu sezonu provest da brani 20 utakmica u vrh glave po sezoni... Ne smije se prodati! To je golman za narednih 10-15 godina.

U pravu si za Enrikea, Barselona zadnjih dvije sezone nikad bolje fizicki nije stojala... Ali ovo za zadnje po sata, to je malo i takticki i sticajem okolnosti... Eto bas o te tri utakmice sto si nabroja. Danas, zadnjih po sata Arsenal krece u napad, Barsa stoji nazad i ceka kontru, a ona trojica gore... najmanja greska, prekid pasa, ovo ono i samo nekako da proturis loptu do jednoga je SMRT.  ;D A i kad povedes, onda protivnik oce jos jace da te napane i jos vise ostavlja prostora - Arsenal, Bajern i Real. Eto kod Bajerna se desi ona greska Bernata dje mu uzese loptu i odma lopta do Mesija sa ivice sesnaesterca, kod drugog gola Rakitic je stize prije i odma do Mesija koji ostaje 1 na 1 sa Boatengom, kod treceg gola Mesi izbaca Nejmara 1 na 1 sa Nojerom... Protiv Reala posle pasa Alvesa za Suareza, Real je pokusao da se vrati i naravno podigao odbranu visoko i jos vise prostora ostavili Barselone, mada tu se bas vidjelo koliko je Barselona fizicki prespremna bila, Realovci umirali na teren zadnjih po sata, a ovi ih bukvalno pretrcali tj. pregazili.  ;D Svaka cast Enrikeu i stabu na tome.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6085 : 24.02.2016. 01:38:34 »
Ljudi, rijesite mi dilemu, jesam li ja lud ili nema opcija izmijeni post? Pa ocu da dodam nesto majka mu stara...


Nema te opcije za "obične članove".

Kolko mi treba postova (to je u pitanju vjerovatno) da postanem specijalan clan sa opcijom izmijeni?  ;D
Nemam pojma, mislim da moraš biti član plus ili kako već. To su nedavno izmijenili jer su neki zloupotrebljavali tu opciju. Imaš to dugme "Pregled" preko kojeg se možeš prekontrolirati.
Mrzim lopatare i limune

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6086 : 24.02.2016. 01:40:44 »
Ter Stegen mora biti prvi golman, ali još uvijek želim Brava. Iskusniji, a Ter Stegen neka ova sezone skuplja iskustvo. Bravo je sjajan u primeri. I kad smo dobili Real 4:0, Real je imao svojih šansi Bravo ih je sve poskidao i to sto postotne zicere. Dva odlična golmana imamo. Čudo je da je Ter Stegen pristao na tako nešto pune dvije sezone sad jer je mlad i želi stalno braniti.

Ono što sam primijetio kod Barce je zadnjih pola sata utakmice uvijek se dižu, ali uvijek. I prošle sezon sjeti se na Camp Nou protiv Reala koji je prov poluvrijeme bio nešto bolji i mao odličnih prilika. Barca u drugom poluvremenu zadnjih pola sata se brutalno digla i moglo je završiti 5:1 za nas. Protiv Bayerna na Camp Nou ista stvar. Iako smo imali i prije šanse, tek zadnjih pola sata Barca se diže. I to je Enrikeov forte. On nije odličan taktičar kao Pep, ali je vrhunski za fizički trening i tu mu u ovom modernom nogometu nema ravnog. Pratim svaku utakmicu Barce i uvijek se dižu tih zadnjih pola sata. To se i vidjelo protiv Arsenala danas koliko smo prilika imali u zadnjem dijelu utakmice.

Kaže Enrike da im je plan bio u prvom poluvremenu što više čuvati loptu i igrati mirno te zaustavljati kontre. Tu su bili više nego uspješni iako je Arsenal imalo nekoliko dobrih pokušaja i onda je rekao da su u drugom odlučili odigrati onako kako znaju. Barca je u zadnje dvije sezone uvijek bolja u drugom poluvremenu, pogotovo tih zadnjih pola sata i mislim da će tu svaka ekipa najebati.

Tako je bilo i protiv Juvea u finalu prošle sezone. Zadnji dio utakmice se Barca diže i rješava. Ne znam sad tko, ali netko od igrača je nedavno rekao kako su treninzi jako teški i da nikad nisu radili takve stvari.
Ali ovo za zadnje po sata, to je malo i takticki i sticajem okolnosti... Eto bas o te tri utakmice sto si nabroja. Danas, zadnjih po sata Arsenal krece u napad, Barsa stoji nazad i ceka kontru, a ona trojica gore... najmanja greska, prekid pasa, ovo ono i samo nekako da proturis loptu do jednoga je SMRT.  ;D A i kad povedes, onda protivnik oce jos jace da te napane i jos vise ostavlja prostora - Arsenal, Bajern i Real. Eto kod Bajerna se desi ona greska Bernata dje mu uzese loptu i odma lopta do Mesija sa ivice sesnaesterca, kod drugog gola Rakitic je stize prije i odma do Mesija koji ostaje 1 na 1 sa Boatengom, kod treceg gola Mesi izbaca Nejmara 1 na 1 sa Nojerom... Protiv Reala posle pasa Alvesa za Suareza, Real je pokusao da se vrati i naravno podigao odbranu visoko i jos vise prostora ostavili Barselone, mada tu se bas vidjelo koliko je Barselona fizicki prespremna bila, Realovci umirali na teren zadnjih po sata, a ovi ih bukvalno pretrcali tj. pregazili.  ;D Svaka cast Enrikeu i stabu na tome.

da tak je bilo i protiv juvea u tom finalu kad je juve jurnuo naprijed i dva gola su data iz kontre ili polukontre

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6087 : 24.02.2016. 15:22:40 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6088 : 24.02.2016. 23:58:33 »
City očekivano dobio i Atletico očekivano remizirao. Atletico ima strašnu obranu, vjerojatno najbolju u Europi, ali stvarno su traljavi naprijed. E da imaju pravi napad, bili bi pretežak zalogaj za svakoga. I ovako su jako težak protivnik.

PSV ako zabije jedan u gostima, Atletico mora dva, ali treba im prvo zabiti.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6089 : 25.02.2016. 19:37:07 »
Ajmo, Lazio

Tags: