Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661081 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6000 : 15.02.2016. 20:57:21 »
Ali gol za Erosa. Kakva velicina, jos ga podize kao kralja.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6001 : 16.02.2016. 16:44:50 »
Evo sad i Alex Sandro, ozljeda na treningu hahhaah, nevjerojatno koliko peha ove godine s tim ozljedama... Ali Bonucci će vjerojatno biti spreman za Bayern dok bi Bolognu mogao propustiti malo da odmori i da se ne riskira.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6002 : 16.02.2016. 16:55:24 »
Evo sad i Alex Sandro, ozljeda na treningu hahhaah, nevjerojatno koliko peha ove godine s tim ozljedama... Ali Bonucci će vjerojatno biti spreman za Bayern dok bi Bolognu mogao propustiti malo da odmori i da se ne riskira.

Sta ocekujes od vecerasnjih utakmica?
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6003 : 16.02.2016. 18:33:58 »


 :o

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6004 : 16.02.2016. 18:38:34 »
eh to me odma podsjeti na alexa  :najbolja:


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6005 : 16.02.2016. 18:46:21 »
Brutalan gol, Zoka. A čuj pospanka, odmah vadi Piera hahahahahahha.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6006 : 16.02.2016. 18:47:49 »
ah, kako i ne bi, to mi je jedan od najpamtljivijih njegovih golova, a ovaj kaj je zoka stavio je dosta sličan samo brutalniji hehe

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6007 : 16.02.2016. 19:59:09 »
Ja sad lepo idem da se obucen i odem da kupim pljeskavicu, krompirice i pivo i tamana stizem kuci za Paris Saint Germain  -  Chelsea pa uzivancija :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6008 : 16.02.2016. 21:39:52 »
1:1 na kraju prvog poluvremena. Solidna igra, PSG nešto bolji, ali kao da se boje igrati direktnije. Chelsea se iza jako dobro postavio, golman im je imao jednu fantastičnu obranu. Mislim da će im Blanc sad na odmoru reći da igraju direktnije. Ovo mi se čini kao da je testirao Chelsea i nije želio ništa riskirati.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6009 : 16.02.2016. 22:47:50 »
PSG dobio na kraju. Bili su direktniji u drugom dijelu i zasluženo na kraju. Chelsea je imao dobre prilike na početku, Costa je sjebao. U drugoj utakmici vidim Benfica dobila.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6010 : 17.02.2016. 00:03:37 »
Baca Di Maria loptu preko odbrane ala Mesi, dolazi do Kavanija i vec se spremih na promasaj, kad ono SHOCK, dade ga... Verati fantastican, Mota najbolji zadnji vezni posle Busketsa. Ibra malo bolje nego njegove prosjecne utakmice protiv vecih timova u CL, i ne mislim to radi gola...

Ovamo Vilian standardno najbolji igrac... Pedro dosta dobar, svudje ga je bilo, steta sto nemaju spica no ovu prevaru od Koste, Azar ne postoji, sto ti se desi junace... Bjezi iz Celzija.

Ne tako lagana pobjeda PSZa na kraj kao sto i prognozirah, barem rezultatski... Nije los rezultat ni za Celzi ovo, ali mislim proce PSZ dalje...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6011 : 17.02.2016. 00:22:31 »
Definitivno nije loš rezultat za Chelsea. Gol u gostima i izgleda da je Hiddink uspio stabilizirati momčad. Bit će zanimljiv uzvrat.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6013 : 17.02.2016. 15:53:19 »
Uz Alexa Sandra pod upitnikom je i Cuadrado koji se također nešto ozlijedio no on bi trebao biti spreman za Bayern, možda čak i Bolognu, dok bi Sandro mogao i preko mjesec dana izbivati...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6014 : 17.02.2016. 21:34:10 »
Završilo prvo poluvrijeme između Rome i Reala. Dosadna utakmica. Real bez nekih šansi, Roma jako dobro stoji i izlazi u kontre. Smrdi na remi.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6015 : 17.02.2016. 21:39:41 »
ja gledao drugu polovicu prvog poluvremena, nije mi dosadna utakmica, čist ok, roma se brani al nije se ništa drugo ni očekivalo, par puta su se dobro otvorili iz kontri al na kraju ništa jako opasnoga

PS. Alex Sandro će izbivati desetak dana iako su prve prognoze govorile šest tjedana, na kraju je ovo i dobro no nema ga protiv Bayerna znači

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6016 : 17.02.2016. 21:58:48 »
Draxler za vukove  clapp

Sad se opet prebacujem na Romu - Real jer je ovdje gotovo.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6017 : 17.02.2016. 22:01:38 »
Aj sad da vidimo hoće li se roma skroz raspasti

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6018 : 17.02.2016. 22:17:46 »
Varane je ovu tekmu odličan. Spasio dva zicera, a inače je prosječan ove sezone.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6019 : 17.02.2016. 22:49:42 »
Kiks ti to bijase sto se prebaci sa Genta na Romu... :D

Kakav smor od utakmice, nisam mnogo ni obraca paznju, e pa mislili se branit i mozda izvuc 0:0 i otic na Bernabeu dje bi im dali pet komada... Odlican gol Ronalda, Dzese ugasio i minimalnu sansu za prolaz.

Svi ovi timovi sto zavrsise drugi u grupe (lise PSZa) moraju doma da napanu i izvuku pobjedu ili eventualno neki remi. Arsenal i Juve nemaju sto da traze u goste. Gent na kraj 2:3, ovaj Volfsburg je prelos nazad... Bice svega i u revans...


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6020 : 17.02.2016. 22:53:52 »
Vjerojatno  ;D

Onaj Salas iz Rome je preloš. Ma cijela Romina ofenziva kao da su se usrali, a realno ovaj Real ne tjera strah u kosti kao neke druge verzije. Al nemoš napravit iskorak kad imaš luzerski mentalitet iako su se dobro držali.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6021 : 17.02.2016. 23:30:37 »
salah je bio očajan danas, ali inače je jeben igrač, zapravo vidio sam njegove i jako dobre predstave i ovakve, npr. protiv nas je iznenadio prošle godine kad nas je fiorentina dobila 2:1 u kupu u torinu, zabio je mislim oba gola, jedan sigurno, ne sjećam se dobro, ali radio je ogromne probleme

ili ove sezone sa romom baš protiv fiorentine kad sam gledao ma super je bio, al očito da ima oscilacije velike

roma se dobro držala, ali baš to što kažeš luzerski mentalitet  ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6022 : 17.02.2016. 23:54:44 »
Salah je jedan od najbrzih igraca na svijet, ali cudi me kako ne koristi da upada u sredinu ka ostali ljevaci sto igraju desno krilo (Mesi, Roben, Di Maria itd.) no trci uz liniju, i prodje on dosta puta, al se ponekad zatrci pa ne moze da stane ili los pas da na kraju... "Egipatski Mesi"...  :ceska: Peroti isto dobar fudbaler, mislim da ga se Sevilja olako odrekla prije dvije godine...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6023 : 18.02.2016. 00:34:55 »
Inače, Barca je danas igrala protiv Gijona zaostalu utakmicu i sad imaju 6 bodova više od Atletica i 7 više od Reala. Jako lijepo. Messi dva, Gricko jedan.

Novi rekord to jest već je srušen Telmo, ali sad preko 300 i to samo u ligi.
https://www.youtube.com/watch?v=Usbdoxqu8vA

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6024 : 18.02.2016. 01:10:30 »
E to sam gleda, utakmica dana sigurno... :D Kako je falilo golova ka Mesijev prvi u proslosti protiv ovakvih bunkera... Arda isto odlican, Suarez nevjerovatan, a ne mos ga pomjerit, gurnut kad se zagradi.

I naravno standardno, promasen penal, ovaj put ga je Suarez promasio, sad smo na brojku 7 od 15 promasenih, uzas... do kad cemo da se pretvaramo da je ono bio neki omaz Krojfu no ga ne umijemo dat normalno  ;D Dodje li Barsa do penala u LS ili Kup Kralja, pisi propalo.  rofl

Sad malo fun facts ha... Mesi je postigao 9000. i 10000. gol u istoriju Barselone. :D Sad je sesti na listi strijelaca top 5 liga, prvi ima 366, od aktivnih igraca jedino Ronaldo ima vise - 330. Ronaldo ce sigurno izbit prvi jos ove godine, bez ako ne zapali u Kinu na ljeto  ;D , a Mesi mozda ove ili pocetkom sledece, vidjecemo... :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6025 : 18.02.2016. 01:32:15 »
Messi će na kraju biti prvi, još je dvije i pol godine mlađi i pošto je i playmaker, duže će trajati. Tako se Maradona u svojim 30-ima povukao dosta nazad, a Messi već godinama zna odigrati nazad i dijeliti lopte s očima. Protiv Gijona je imao onaj prelijep pas za Ardu koji je upropastio, ali inače odličan je bio. Gricko je prava napast i ne bi ga sad mijenjao za ništa.

I mene brinu penali. Stvarno ću biti zabrinut ako dođe do penala u nokaut fazi  ;D

Ronaldo već pada, ipak je on čista fizikalija, a nema playmakerske vještine kao Messi niti izbliza razumije tako igru kao on. Sad može samo biti u šesnaestercu i glumiti Pippa iako je danas zabio lijep gol, ali cijela ova sezona mu je nabijanje statistike protiv malih momčadi.

Ne znam jesi li ikada pročitao članak o Messiu od argentinskog novinara Hernana Casciaria? Uglavnom, preselio se u Barcelonu i napisao je taj već sad slavni članak koji je sad pretvoren u video i na engleskom nartorski dio. Pa evo videa. Jedan od najemotivnijih videa koji sam ikad pogledao.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6026 : 18.02.2016. 13:11:08 »
Gdje ima ta lista naj strijelaca u ligama petice? I to 336 golova, velika brojka al možda bi očekivao čak i više, ne znam... zanima me tko je prvi  :ne-zna

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6027 : 18.02.2016. 13:15:02 »
Slazem se, naravno. Mesi je ove sezone odigrao jednu u veznom redu, protiv Levantea kolko mi se cini... Samo je pitanje za tri-cetri godine oce li Barsi trebat desno krilo Mesi ili vezni Mesi.  ;D Moze on igrat krilo iako izgubi brzinu, nesto kao Pires, nije imao brzinu ali je bio preinteligentan. Danas nema takvih, sve je brzina i snaga sto naravno nije mana. :D
Tesko da ga Mesi nece prestic no nikad se ne zna, ipak ce ovoga Ronalda prodat ove ili sledece sezone, zadnja prilika da ga unovce (gledam u Pariz), plus busi ove male timove... A i Ronaldo ce ic u spic, a Mesi nazad, mada nije to ni toliko bitno, zna se ko je bolji. :)

Odlican video, nisam ga gleda prije.
Imas i onu grupu grup14.com, odlicni clanci o Barseloni, od nevjerovatne statistike za svaki mec Barse ili izmedju igraca pa do odlicnih clanaka o Mesiju, pa do stanja u La Masiju i reporti oko nekih mladih igraca pa do svih problema koji su objasnjeni do tancina oko Nejmarovih poreza i njegovog transfera pa i do ovih problema sto su Rosel i Bartomeu napravili...

Npr. odlican clanak o Mesiju - https://grup14.com/article/form-follows-function-the-rationality-of-lionel-messi, ovo sam odavno primjetio, a i vecina fudbalskih pratioca, al niko od ovih vecih medijskih kuca da sastavi nesto. :)



Evo forza juve, sacekaj pet minuta i postavljam sliku. :)
 

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6028 : 18.02.2016. 13:16:37 »
Čekam ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6029 : 18.02.2016. 13:18:09 »
Hmm, nema mi opcije izmjeni... ne znam kako, kolko mi se cini, inace je ima?  ;D

Dupli post onda jbg... :D

U pitanju su ligaski golovi. Znaci nista od kupova i ostalih takmicenja.


A ukupno, Mesi ima 488 golova, a Ronaldo 524 i 160 utakmica vise.  ;D

Tags: