Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661091 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5970 : 13.02.2016. 00:21:17 »
Evo jednog zanimljivog podatka. Messi je po prvi put u karijeri od kako se dodeljuje nagrada za igraca meseca u Spaniji poneo to priznanje. Proglasen je za najboljeg igraca primere u januaru.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5971 : 13.02.2016. 13:43:22 »
Juve, deri provinciju.

Nejmar je prvi igrac Barselone koji je dobio tu nagradu, to se pocelo dodjeljivati od 2013, but still...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5972 : 13.02.2016. 22:59:58 »
Zaza!!! Klasični Juve. 1:0  :)

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5973 : 14.02.2016. 01:20:09 »
Kakav Napoli... 15 pobjeda zaredom, urucite im tu titulu, ugasiti ligu.



Geri fuckin finally!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5974 : 14.02.2016. 01:22:39 »
Geri je uspio, ali ne vjerujem da će ga to zadržati na klupi.

Francov klub nam se približio na jedan bod, ali imamo dvije utakmice manje. Sutra Celta da im se osvetimo za onaj poraz ove sezone.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5975 : 14.02.2016. 16:08:11 »
Geri ce sigurno do kraja sezone, pa onda da vidimo.



Dat Guy Welbz! Kakav povratak, bas mi je milo radi njega.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5976 : 14.02.2016. 21:01:02 »
Najveći se pokazao i prekrasan gol iz slobodnjaka  ti_si_Bog

I ovaj prvi slobodnjak mu je bio blizu. Njemu je sad svaki slobodni udarac pola gola. Celta jako dobra, dobro se drži i igraju na kontre.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5978 : 14.02.2016. 22:51:26 »
Kad igrate s Arsenalom?

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5979 : 14.02.2016. 22:58:18 »


Mesi je ludak, genije. Kakav potez. Kakav fudbal Barselone, muzika za oci. Ne znam vise sta da napisem.

Ovaj potez iz penala, to su stvari po kojima se pamte majstori. Nemam reci.
Inace, prvi su izveli Krojf i Olsen.




Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5980 : 14.02.2016. 23:01:18 »
Kad igrate s Arsenalom?
23. 2. u Londonu prva tekma.

Al koja razlika kod Francovog kluba. Penaldo se dere i psuje na Balea i Benzemu kad mu ne dodaju. Njegov ego mu ne dopušta pa plače ili udara protivnike jer ne može ništa, a MSN se smiju, šale se na terenu, izvan terena i uživaju u nogometu. Nevjerojatna kemija. Najjača trojka ikada. Opet se ruše neki rekordi.

Nadam se da prolazite Bayern pa neki revanš. Jel bi sad volio u dvije utakmice ili opet jedna?  ;D

Citat:
Gary Lineker: "Ako ste propustili drugo poluvrijeme večerašnje Barçine utakmice, suosjećam s vama. Potpuno senzacionalno."

Jedan navijač Francovog kluba buahahaha
Citat:
Ja slušam komentatora na prijenosu i nešto spomene kad je Messi uzeo da puca penal kao: " Hoće li Messi zabiti svoj 300-ti gol u Primeri ?" Kad on ga onako podvali Sukiu, ma jebat mu sve živo što živim u njegovo vrijeme a ne navijam za te šuge, pas mater ljudi se igraju lopte, jebe se njima za rekorde, ili su se urotili skupa da jebu Ronalda u mozak pa da Grizli uzme picici.

Daleko je ovo danas bilo od dobre njihove utakmice prvih sat vremena, ali ono što su napravili ovih zadnjih pola sata, pa jebemu mater i životu, imaš osjećaj da kad su odlučili da će ovo pobijedit da su ubili, jer ovih zadnjih pola sata je bilo, ma ne znam koja je riječ dostojna za to šamaranje Celte.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5981 : 14.02.2016. 23:04:39 »
Bez razmisljanja ono kaj bi volio je revans, Znaci jedna tekma finale, fino ljeto ona posebna atmosfera i di ces boljeg mjesta od San sira (juve je tamo ko doma)
Ali dalek je put jos do milana protiv bayerna ce biti uzasno tesko pogotovo uzevši u obzir sve ove ozljede... samo da nam se tu malo sreća osmijehne i onda vjerujem da se možemo nositi s njima ravnopravno bez problema

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5982 : 14.02.2016. 23:08:04 »
I Bayern je bez nekih prvotimaca. Bit će teška tekma i za jedne, i za druge. Sad u utorak PSG - Chelsea pa da vidimo kaj tu ima zanimljivoga. PSG je odličan ove sezone, Chelsea loš, ali se dižu kroz zadnje tekme.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5983 : 14.02.2016. 23:34:26 »
Kad igrate s Arsenalom?
23. 2. u Londonu prva tekma.

btw, kolko znam i juve igra 23. znači vjerojatno smo i vi i mi na isti dan, odnosno arsenal-barca i juve-bayern su na isti dan...

da, bayernu čuo sam fale neki igrači, boateng najveći izostanak i badstuber koji mislim ne igra baš puno, ali i da nama nitko ne fali, a njima fali par igrača svejedno bi bilo teško

mi smo u velikim problemima ove sezone s ozljedama, preko 40 ozljeda, chiellini vrlo vjerojatno propušta bayern, mandžo isto al on se možda i oporavi, to su već dvojica iz prvih 11, khedira se sad neočekivano vratio protiv napolija ne znam koliko je on spreman a i to mu je već bila mislim četvrta ozljeda ove sezone, stvarno se često ozljeđuje... sad ko za kurac protiv napolija se i bonucci ozljedi u sudaru s khedirom pa je mali rugani morao igrati veći dio drugog poluvremena (zato se sad i igralo sa 4 odozada a ne ona standardna 3-5-2, upravo zbog toliko ozljeda jer je i caceres otpisan za cijelu sezonu koji je mogao pomoći u 3-5-2, nije htio ruganija gurati u derbiju)

no nikad se ne zna, možda se vrati upravo netko za koga se ne očekuje, možda baš netko iznenadi, npr asamoah kojeg jedva da ima od 2014. odigrao je dvije utakmice ove godine od prve minute i bio je stvarno odličan kao da nije izostajao toliko vremena (iako se odmah nakon te dvije utakmice javilo da ga neće biti 2-3 tjedna, jbg treba odigrati na toj razini kad te nema više od pola godine), a imamo i tog leminu koji je također ozljeđen već mjesecima ali evo i on se vratio i naravno pereyra koji je bio otkriće prošle godine i ako se sjećaš startao protiv reala, a npr protiv borussije je pirlo izlazio baš za tog pereyru i znatno bi se razina igre podigla, pa se nadam da će biti kako je i allegri rekao pereyra naše najveće pojačanje ove zime

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5984 : 14.02.2016. 23:36:58 »
Znači, nebo i zemlja razlika drugo poluvrijeme. Drugi dio fantazija. Joga bonito.

https://cdn.streamable.com/video/mp4/62m2.mp4


AAAAAA pa šta je ovo, sad tek vidim,  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

nisam neki fan messija ali ovo napraviti ajme majko, iako je bio već kraj tekme i imali su prednost, ali opet, treba imati muda za ovo napraviti  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5985 : 14.02.2016. 23:45:46 »
Joooj da, isti dan igrate. Znam kad je bilo izvlačenje da su tako stavili pa sam bio ljut jer dvije najbolje utakmice u istom danu i u isto vrijeme  u_jeeeeeeeeee

Ne znam, mislim da imate šanse protiv Bayerna. Jedan ste od onih tvrdih oraha koje ekipe poput Bayerna jako teško probijaju iako je Bayern naravno sa Barcom glavni favorit, ali mislim da ovo možete proći. Još ako Gigi bude na nivou i opet dvoboj sa Neuerom.

Znači, nebo i zemlja razlika drugo poluvrijeme. Drugi dio fantazija. Joga bonito.

https://cdn.streamable.com/video/mp4/62m2.mp4


AAAAAA pa šta je ovo, sad tek vidim,  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

nisam neki fan messija ali ovo napraviti ajme majko, iako je bio već kraj tekme i imali su prednost, ali opet, treba imati muda za ovo napraviti  clapp

Cruyff izmislio  ;D



Evo sad čitam da je ovaj penal Messi posvetio upravo Cruyffu jer se bori protiv raka  :( clapp Messi gospodin. Nadam se da će se Cruyff oporaviti. Jedan od najvećih i zasigurno najveći revolucionar u nogometu zajedno sa Michelsom.
« Zadnja izmjena: 14.02.2016. 23:48:31 Mulder »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5986 : 14.02.2016. 23:59:00 »
eto, nisam znao ni da se cruyff bori protiv raka, želim svakako da pobijedi u toj borbi  :-\

da se malo bayerna osvrnem, imamo šanse naravno i u to vjerujem, pogotovo ako obrana bude na razini pa kako tata barzagli zna strpati u džep igrače to je strašno, jučer se higuain nije vidio i jedna prilika kad je bila opasna to je bonucci uspio spriječiti... mislim da imamo tri od top 10 stopera u svijetu i tu je sigurno naša snaga, i naravno, gigi na golu koji ne sumnjam da će biti napaljen za ligu prvaka baš kao što je i prošle godine bio, a to se vidi, još mu samo taj pehar nedostaje! chiellinija vjerojatno neće biti ali jbg, možda i bude bolje obrana sa 4 pa da evra igra lijevo a licht desno iza cuadrada, no vidjet ćemo još, ne mogu dočekati utakmicu no dobro ne mogu ni bolognu ;D

volio bih da opet većina podcijeni juve pa da 'iznenadim', na kraju mislim da će stvarno biti blizu i da neće bayern kao prije tri godine na prvi pogled lako proći pogotovo ako se u drugoj tekmi vrate i chiellini i mandžo da zabije bivšoj ekipi uh...

a još nešto, vraća se i vidal u torino, nešto čujem da nisu baš zadovoljni njime u bayernu, juve vidio da ga počinju ozljede mučiti, još i ona pijanstva (imao je i u torinu par incidenata po klubovima i tučnjava) i 40 mil se objeručke prihvatilo hehe no mislim da će biti lijepo prihvaćen i pozdravljen od strane navijača, stvarno je davao za juve sve na terenu i ostat će juventinima uvijek u srcu... na onog drugog se ne želim ni osvrtati, još uvijek je naš igrač, ali potpuno je nebitan (i da ga zabije opet će biti)

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5987 : 15.02.2016. 00:17:35 »
Nocas igra moj River.

River, mi buen amigo, esta campana volveremos a estar contigo
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5988 : 15.02.2016. 00:27:38 »
Obrana je ključ protiv Bayerna. Bayern se baš i ne snalazi protiv čvrste obrane pogotovo kako utakmica odmiče, ali opet treba to održat protiv takve momčadi. Kakav je Evra ove sezone?

Inače, Higuain je odličan ove sezone. Praktički sam drži Napoli.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5989 : 15.02.2016. 00:39:06 »
Obrana je ključ protiv Bayerna. Bayern se baš i ne snalazi protiv čvrste obrane pogotovo kako utakmica odmiče, ali opet treba to održat protiv takve momčadi. Kakav je Evra ove sezone?

Inače, Higuain je odličan ove sezone. Praktički sam drži Napoli.

evra je solidan ove sezone, ne vidim da je nešto bolji ili lošiji nego prošle, alex sandro je doveden koji je i puno mlađi i ofanzivniji pa evra ne igra toliko koliko je prošle godine igrao (prošle godine mu je u prvoj polusezoni asamoah radio konkurenciju na toj poziciji ali se ozlijedio pa je kasnije evra puno igrao), baš je sad rekao pogba kao da je evra pravi vođa u francuskoj repki i da se super slažu u juveu... no što hoću reći, dobar je, ništa specijalno, malo je stariji no nije puno izgubio na kvaliteti a i to što je izgubio nadoknađuje iskustvom i igrat će tog lijevog beka ako ćemo igrati sa 4 u obrani... npr jučer ti je alex sandro ušao zadnjih pet min i to umjesto dybale, a on je u zadnje vrijeme preoteo evri mjesto na tom mjesu lijevog veznog ali kako smo jučer igrali sa četvoricom u obrani onda je evra upao u prvih 11 jer je sandro previše ofanzivan, znači sve ovisi koju ćemo formaciju igrati a to će vjerojatno ovisiti i o chielliniju i hoće li se on oporaviti

prvu igramo doma i tu ne bi čak ni bilo loše 0:0 iako znam da se nećemo braniti ni doma ni u gostima već igrati normalno (primjer real i barca prošle godine, juve ne igra nikad bunker već i protiv realno jačih se pokušava nadigravati)... ne, ne, ovako kad pričam o toj utakmici sve se tresem ne mogu dočekati, leptirići su tu hehe


higuain je super ove sezone, ali jučer ga nije bilo, stvarno ga je najbolja obrana na svijetu odlično zatvorila iako je bila desetkovana... no da nosi sam napoli i ne mislim tako, glavni igrač im je ali napoli cijeli igra vrlo dobro blizu odličnog ove sezone no prava im je sreća u tome što im se nitko nije ozlijedio od prvih 11 i stvarno je nevjerojatno koliko sarri forsira tu jedanaestoricu, ne bi me čudilo da i neki rekord obore tipa 11 igrača koji su odigrali najviše minuta zajedno u jednoj sezoni, i dobro su uigrani i pašu si, čim im netko fali na neko vrijeme zbog kartona i slično odma su problemi i teže im ide (primjer carpi kojeg su imali veći dio drugog poluvremena igrača više, nezasluženo, i dobro se pomučili tek iz penala dobili)

ali 24 od 24 u serie a, sada 24 od 25, je za svaku pohvalu

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5990 : 15.02.2016. 12:36:27 »
Izvede li Juve 3-5-2 protiv Bajerna, bice pregazen. Uslov da prodju oni ovaj dvomec je da dobiju doma, u Minhen nemaju sto da traze.

Bajern ce bit desetkovan u odbranu, nema Boatenga, Martineza, Badstubera (opet slomi nogu jebote). Benatia se valjda vrace, al me ne bi cudilo da se i on povrijedi, Tascija su doveli, al jos nije upisao nastup. Igrace ovaj mali Kimic sigurno, a ne bi me cudilo da do Juvea ostanu Alonso-Kimic stoperski par. Vidal se nista nije proslavio u Bajern, mozda ce se vise uklopit kod Ancelotija no kod Gvardiole. Vratio im se i Gece cini mi se... Uglavnom, nadam se da ce Robena na klupu ostavit, Kosta se ne snalazi kad igra centralno, ali po krilu kida, zato Koman i Kosta na krila, Miler svoj posa, Levandovski u spic. Ko zna sto ce Gvardiola izbacit, eto juce je igra 3-3-4.
Imaju da se opuce Evra i Lihstajner. Povreda Mandzukica im je blessing in disguise, limitiran igrac, tucaros, zabio je nekoliko golova i to je to.


UEFA...  :dash Dva najbolja dvomeca oni stavljaju na isti dan, e pa jebemumater. Sto reci o Barsi... zamisljam Mertezakera na MSN, jos ako je ozbiljnija povreda Koscielnog, Mertezaker-Cejmbers ako je Venger toliko lud...

Aurier glupan suspendovan od kluba, vjerovatno ce ga i prodat na ljeto, glupan na periscope odgovarao na pitanja fanova i ispljuvao Blana, pricao kako on jede Ibrahimoviceva govna i svasta, kaznjen 150k. Tesko ce proci PSG Celzija, a znam da to dosta ludo zvuci kad vidis tabele. Ocekujem neko 1:1 u prvi mec.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5992 : 15.02.2016. 15:06:30 »
Izvede li Juve 3-5-2 protiv Bajerna, bice pregazen. Uslov da prodju oni ovaj dvomec je da dobiju doma, u Minhen nemaju sto da traze.

Bajern ce bit desetkovan u odbranu, nema Boatenga, Martineza, Badstubera (opet slomi nogu jebote). Benatia se valjda vrace, al me ne bi cudilo da se i on povrijedi, Tascija su doveli, al jos nije upisao nastup. Igrace ovaj mali Kimic sigurno, a ne bi me cudilo da do Juvea ostanu Alonso-Kimic stoperski par. Vidal se nista nije proslavio u Bajern, mozda ce se vise uklopit kod Ancelotija no kod Gvardiole. Vratio im se i Gece cini mi se... Uglavnom, nadam se da ce Robena na klupu ostavit, Kosta se ne snalazi kad igra centralno, ali po krilu kida, zato Koman i Kosta na krila, Miler svoj posa, Levandovski u spic. Ko zna sto ce Gvardiola izbacit, eto juce je igra 3-3-4.
Imaju da se opuce Evra i Lihstajner. Povreda Mandzukica im je blessing in disguise, limitiran igrac, tucaros, zabio je nekoliko golova i to je to.


UEFA...  :dash Dva najbolja dvomeca oni stavljaju na isti dan, e pa jebemumater. Sto reci o Barsi... zamisljam Mertezakera na MSN, jos ako je ozbiljnija povreda Koscielnog, Mertezaker-Cejmbers ako je Venger toliko lud...

Aurier glupan suspendovan od kluba, vjerovatno ce ga i prodat na ljeto, glupan na periscope odgovarao na pitanja fanova i ispljuvao Blana, pricao kako on jede Ibrahimoviceva govna i svasta, kaznjen 150k. Tesko ce proci PSG Celzija, a znam da to dosta ludo zvuci kad vidis tabele. Ocekujem neko 1:1 u prvi mec.
Ma PSG je prošle sezone bio nešto slabiji, a Chelsea dosta jači i PSG prošao zahvaljajući kukavici Mourinhu koji se branio sa igračem više i to na domaćem terenu  u_jeeeeeeeeee baš mi je bilo drago kad su prošli.

A ove sezone PSG jači, Chelsea slabiji. Naravno, ne mora značiti da će sad PSG još lakše proći, ali vjerujem da će u dvije utakmice proći.

Inače, evo kako Penaldo izvađa njegov trademark  :facepalm sramota, nije ni čudo da je ljiga od čovjeka i da ga takvim svi smatraju.


Inače, Messieva posveta za Cruyffa je regularna jer Gricko nije ušao u prostor. Taman je krenuo čim je Messi dodai i tek je onda ušao. To se najbolje vidi ovdje https://cdn.streamable.com/video/mp4/62m2.mp4 na 0:48 i pogotovo obratite pozornost na 0:57 kad se vidi da Messi šalje loptu, a Grickova lijeva noga je točno na crti dok sa desna mu je u zraku. Tako da samo i to riješili hehe.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5993 : 15.02.2016. 15:15:37 »
Inače, Messieva posveta za Cruyffa je regularna jer Gricko nije ušao u prostor. Taman je krenuo čim je Messi dodai i tek je onda ušao. To se najbolje vidi ovdje https://cdn.streamable.com/video/mp4/62m2.mp4 na 0:48 i pogotovo obratite pozornost na 0:57 kad se vidi da Messi šalje loptu, a Grickova lijeva noga je točno na crti dok sa desna mu je u zraku. Tako da samo i to riješili hehe.

aaa ipak je regularan, a inače nisam ni znao za to pravilo  da se ne smije biti u onom polukrugu alli sasvim svejedno kad je regularan

stvarno majstorija, oduševljen sam bio kad sam vidio  ti_si_Bog

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5995 : 15.02.2016. 15:49:40 »
 ;D  ti_si_Bog

Inače, prije 14 godina. Ostalo je povijest.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5996 : 15.02.2016. 15:52:38 »
a vidi ovo ;D


Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5997 : 15.02.2016. 16:47:25 »
Izvede li Juve 3-5-2 protiv Bajerna, bice pregazen. Uslov da prodju oni ovaj dvomec je da dobiju doma, u Minhen nemaju sto da traze.

Bajern ce bit desetkovan u odbranu, nema Boatenga, Martineza, Badstubera (opet slomi nogu jebote). Benatia se valjda vrace, al me ne bi cudilo da se i on povrijedi, Tascija su doveli, al jos nije upisao nastup. Igrace ovaj mali Kimic sigurno, a ne bi me cudilo da do Juvea ostanu Alonso-Kimic stoperski par. Vidal se nista nije proslavio u Bajern, mozda ce se vise uklopit kod Ancelotija no kod Gvardiole. Vratio im se i Gece cini mi se... Uglavnom, nadam se da ce Robena na klupu ostavit, Kosta se ne snalazi kad igra centralno, ali po krilu kida, zato Koman i Kosta na krila, Miler svoj posa, Levandovski u spic. Ko zna sto ce Gvardiola izbacit, eto juce je igra 3-3-4.
Imaju da se opuce Evra i Lihstajner. Povreda Mandzukica im je blessing in disguise, limitiran igrac, tucaros, zabio je nekoliko golova i to je to.


UEFA...  :dash Dva najbolja dvomeca oni stavljaju na isti dan, e pa jebemumater. Sto reci o Barsi... zamisljam Mertezakera na MSN, jos ako je ozbiljnija povreda Koscielnog, Mertezaker-Cejmbers ako je Venger toliko lud...

Aurier glupan suspendovan od kluba, vjerovatno ce ga i prodat na ljeto, glupan na periscope odgovarao na pitanja fanova i ispljuvao Blana, pricao kako on jede Ibrahimoviceva govna i svasta, kaznjen 150k. Tesko ce proci PSG Celzija, a znam da to dosta ludo zvuci kad vidis tabele. Ocekujem neko 1:1 u prvi mec.
Ma PSG je prošle sezone bio nešto slabiji, a Chelsea dosta jači i PSG prošao zahvaljajući kukavici Mourinhu koji se branio sa igračem više i to na domaćem terenu  u_jeeeeeeeeee baš mi je bilo drago kad su prošli.

A ove sezone PSG jači, Chelsea slabiji. Naravno, ne mora značiti da će sad PSG još lakše proći, ali vjerujem da će u dvije utakmice proći.


Znam, znam i meni je bilo milo jer su izbacili peckoga Murinja. I ocekujem da ih prodju i ovaj dvomec, ali mislim da ovaj prvi mec moze biti iznenadjenje, Celzi sad ima luksuz da ceka kontru preko Azara, Viliana, Koste i Fabregasa/Oskara/Pedra koji idu na precijenjenu odbranu PSZa...

Teri nece bit u protokol protiv PSZa, e to je vec minus za Celzi, opet ce igrat Ivanovic stopera sto je dobro, pitanje je samo kako ce Baba protiv Di Marie... Ne znam ima li PSZ neke povrede, znam samo da Moura u poslednje vrijeme dobija priliku nad Kavanijem... Mota-Verati sigurno, Pastore valjda isto. Odbrana ce im bit Maksvel, Silva, Luiz valjda ili Markinjos koji je bolji no Luiz i Van der Vil, OVERRATED. Posebno Luiz, kako zna Celzi da proda igraca, nevjerovatno, u tom polju su doktori.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5998 : 15.02.2016. 17:05:23 »
evo malo veća slika da se bolje vidi


Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Tags: