Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661027 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5940 : 22.09.2015. 14:13:38 »
Najjača montaža.


Mrzim lopatare i limune

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5941 : 22.09.2015. 15:33:19 »
 rofl rofl rofl

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5942 : 23.09.2015. 09:14:11 »
www.facebook.com/Bojkot

ako zele reprezentaciju samo kao svoju eto im je govna mafijaska
bojkot dok ne dodu neka bolja vremena, utakmice cu gledat, ali ne sa tribina, ne u birtiji, samo mirno kod kuce

veselio bi se da ne odu na euro kad bi znao da ce to imat neki ucinak tj da mafija ode, ali nece od toga nista biti

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5943 : 03.10.2015. 19:01:50 »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5944 : 04.10.2015. 01:23:38 »
Ballon D'Or je postala jedna obicna sprdnja, ka FIFA taman. Kakvi likovi, uvrstili su igraca iz trece engleske lige a nisu Pikea, Buskeca, Bufona i jos poneke.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5945 : 04.10.2015. 03:25:11 »
Gigi's open letter:
Citat:
This morning, a typical day like any other, I found myself overwhelmed on the phone with so much support and solidarity, not because of my lack of nomination among the 50 or 60 eligible candidates for the Ballon D’Or!! Honestly I was not aware that such a list was made, it caught me by surprise the amount of people close to me that have been staying close albeit in an exaggerated fashion!!
By now you may have guessed, for years I’m an incurable optimist and hardly get feelings of resentment, frustration, but particularly resignation. Therefore you know what I take home from this incident? The spontaneous support from all of you and the media this morning, commenting on my exclusion.
Thanks, it really warmed my heart and it was an act of great respect that I did not deserve, that almost embarrassed me, but that I appreciated for a thousand and one reasons !! It demonstrates proof that I do not and have never saints in paradise, I took for what I gave, I got where I could, on the basis of a law that is often misleading the merit!
Then there would be many other reasons, but overall I like to think that you love me as an Italian among Italians, as well as an Italian in the world, and this makes me feel even more the beauty of this wonderful adventure that is life !!
Of course, speaking in all sincerity, at least fifth among the best goalkeepers of last season I thought I would be… Obviously, it must have been all in my head ;))) A heartfelt thank you to all, really, if I have taken the time to write in my own words this little sequence of emotions its just because you have made me feel respected and respect I do not take for granted.
Un abbraccio!
Gigi

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5946 : 27.10.2015. 01:35:49 »
Klubovi sa 1000+ pobeda iz liga 'petice', ko je najbolji?

Samo najveći evropski klubovi su uspeli da pređu ovaj limit, a samo 4 kluba ima procenta preko 50 % pobeda.

Pobeda Bajern Minhena protiv ekipe Kelna bila je njihova jubilarna 1000. i tako su ušli u ovo odabrano društvo.

Posle toga, napravljena je lista klubova koji se mogu podičiti tim dometom, na osnovu procenata pobeda u svojim šampionatima.

Ono što bode oči je da tu nema klubova iz Premijer lige, ali opravdanje se može naći u tome što se ona igra tek nešto više od 2 decenije, a i zbog velike izjednačenosti klubova u toj ligi.

Ovo je lista najuspešnijih klubova:

Real Madrid 59 % pobeda
Bajern Minhen 58 % pobeda
Barselona 57 % pobeda
Juventus 54 % pobeda
Inter 49 % pobeda
Milan 48 % pobeda

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/klubovi-sa-1000-pobeda-iz-liga-petice-ko-je-najbolji-241956.html

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5948 : 21.11.2015. 20:20:59 »
Ah, divota  ;D

Još jedan el clasico u nizu, još jedna dominacija. Ovaj put bez Najvećeg iako je Najveći ušao kad je bilo 3:0 to mi je bila najsmješnija scena hahahahahha.

Fantastična utakmica. Svi su odigrali na visokom nivou, Francov fašistički klub ništa nije mogao. Penaldo isto i sad se vidi koliko je to precijenjen igrač. Igrač za male utakmice. 30 mu je godina, i toliko utakmica u nogama, a baš odlučujućih utakmica ima na prste jedne ruke. Gerd Muller ovog doba iako je on odlučivao velike utakmice.

Ipak, mora se nekog izdvojiti, a to je Iniesta. Veliki Don Andres. Opet pokazao kakav je virtuoz. Neymaru isto svaka čast. Suarez dva pogodka. Sergi Roberto izvrstan ove sezone, još jedno čudo iz la masije.

Sad ništa, zanimljive utakmice počinju tek iduće godine kad dolazi nokaut faza lige prvaka. Prvi mjesec se čeka 5. zlatna lopta za Najvećeg i plač Penalda.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5949 : 21.11.2015. 21:07:42 »
 ;D   drinks
Ali i golman nam je bio na zavidnom nivou  :jak:
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5950 : 21.11.2015. 21:11:47 »
Bravo, Bravo!!!  ;D

Tih zadnjih 20-ak minuta kad su i oni imali nekoliko odličnih prilika, nevjerojatne je obrane imao. Pogotovo ona u 90. minuti i prije toga od Benzeme.

visca la barca visca la catalunya!!!

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5951 : 22.11.2015. 00:04:39 »
Apsolutna dominacija. Benitezove takticke zamisli - ne znam, ne razumijem.
Prvo ih Enrike troluje sto ubaca Mesija na 3:0 (mada ruku na srce, nije ni na 60% svojih mogucnosti, trckara je malo, ka da mu je to zagrijavanje bilo), pa onda im Bravo ne da ni pocasni gol, a Pike poludje, tri puta pretrca cio teren samo da on dadne peti i na kraj mu Munir uze sut, preplakah kako se zainatio bio.  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5952 : 22.11.2015. 00:27:36 »
Apsolutna dominacija. Benitezove takticke zamisli - ne znam, ne razumijem.
Prvo ih Enrike troluje sto ubaca Mesija na 3:0 (mada ruku na srce, nije ni na 60% svojih mogucnosti, trckara je malo, ka da mu je to zagrijavanje bilo), pa onda im Bravo ne da ni pocasni gol, a Pike poludje, tri puta pretrca cio teren samo da on dadne peti i na kraj mu Munir uze sut, preplakah kako se zainatio biorofl

Umro sam na to  rofl rofl rofl rofl rofl to je bio samo dokaz koliko smo ih željeli ponizit. Kasnije je Pique stavio sliku njega i Munira i napisao  "Veliki Munir! Ali idući put je pusti meni, OK? Čestitke svim igračima! Stvaramo povijest!"  rofl rofl rofl rofl rofl


Još sam uvijek fasciniran sa Velikim Don Andresom. Jedan od najboljih veznjaka otkad pratim nogomet, a još gledam sve starije utakmice od velikih igrača i njegova elegancija i mogućnost stvaranja prostora iz ničega je stvarno fascinantna. Taj njegov pokret tijela kad se oslobađa igrača, a tek nemogućnost da mu se oduzme lopta.



Tako je igrao i Veliki Michael Laudrup, Iniestin uzor. On je bio član prvog Barcinog dream teama i glavni motor koji je trenirao jedan od najvećih, Cruyff. Sad pazite ovu sličnost. Isti su.

« Zadnja izmjena: 22.11.2015. 00:33:27 Mulder »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5953 : 22.11.2015. 01:12:33 »
Ada, Injesta je gospodin off and on the pitch, elegancija. Prvi igrac kojem je Madridska publika aplaudirala posle Ronaldinja. Jedini igrac koji je dobio priznanje za igraca utakmice u finalu SP, EP i LS.

At the heart of it was Iniesta, whom Luis Enrique described as “patrimonio de la humanidad”, the phrase applied to world heritage, a wonder to be enjoyed by everyone, property of the planet. “He is unique,” the Barcelona manager said. “He has magic and he has eyes in the back of his neck.”
The Barcelona manager has seen his team go from a point behind Madrid to six points ahead over the past 11 weeks without Messi. Asked if he now had a problem finding a place in the team for Messi, he responded sarcastically: “That’s a bloody massive problem.”


btw izadje intervju sa Cavijem u ESPN, i veli da ga je Enrike ubijedio da ostane tako sto mu je rekao da mora da ostane jer ce da osvoje sve. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5954 : 22.11.2015. 01:23:22 »
Da, to sam čitao na kraju prošle sezone. Xavi nije igrao od prve, ali je fenomenalno došao kao zamjena da smiri igru i diktira tempo igre kako samo on zna. I tad je Xavi rekao Messiu nakon poraza od Malage http://bleacherreport.com/articles/2469401-xavi-told-messi-to-stop-f-king-around-to-avoid-losing-ballon-dor-to-ronaldo ;D

Messi ga naravno poslušao jer ga iznimno poštuje i skinuo nekoliko kila, promijenio prehranu i odmah smo vidjeli što je radio u la ligi, kupu i ligi prvaka.



Skoro je prošao kao Ronaldinho, ali dobro, Rona je nažalost trajao samo dvije i pol sezone na vrhuncu dok Messi prije nego što je dobio dosta kila 7 punih godina i prošle sezone se opet vratio. I sad ulazi u 9. godinu kao genijalac. Nevjerojatna konstanta. Eh da je Rona manje pio, tulumario (ipak je brazilac), mogao je duže potrajati. On, Etto i Messi su mi bili isto fantastičan trojac. Sad imamo MSN. I Henry se 2009. godine odlično uklopio sa Ettom i Messiom.
« Zadnja izmjena: 22.11.2015. 01:25:23 Mulder »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5955 : 22.11.2015. 14:44:38 »
Hm, nisam primjetio da se ovako zapustio, al se te godine vidjelo njegova nezaintresovanost kod Martina (tj. to je 13/14, a slike su od 14/15 sezone), pa cak i povracanje na teren, pa jebote i u finalu svjetskog je povracao... Onda je odlucio da ode kod jednog Italijanskog nutricioniste (jos jednom poznatom sportisti je pomoga, al zaboravih kojemu) i napravili su specijalnu ishranu radi viska kila a i radi ovih povracanja po terenu...

U prici tridenta Barsinih, MVP je underrated.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5956 : 24.11.2015. 21:46:07 »
Barca - Roma 3:0 igramo nezaustavljivo. Akcija za drugi gol čista perverzija.

https://streamable.com/cxl3


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5957 : 14.12.2015. 12:44:58 »
Parovi osmine finala LP:

Gent – Wolfsburg

Roma – Real Madrid

PSG – Chelsea

Arsenal – Barcelona

Juventus – Bayern

PSV – Atletico

Benfica – Zenit

Dinamo Kijev – Manchester City
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5958 : 14.12.2015. 23:32:12 »
Citat:

Poslastica Barca - Arsenal. Bit će dvije atraktivne utakmice, ali Arsenal ima jako malo šanse. Uvijek izvuku teškog protivnika u osmini. I tako godinama.

Bayern - Juve će biti jako zanimljiv dvomeč. Ako Juve uspije nekako pozitivan rezultat ostvariti u prvoj utakmici, sve je moguće. Dobro je za njih da se dižu u formi, ali Bayern melje i melje. Kao i Barca, ali bilo bi  uredu da ih izbace tako da Barci barem bude malo lakše  ;D

PSG mislim da ovo rutinski prolazi. Chelsea je u užasnoj formi. Evo, sad su izgubili u prvenstvu još jednu utakmicu.

Real bi trebao imati lak zadatak protiv Rome iako je Real u li-la formi. City dobio škakljivog protivnika, ali bi ga trebali proći.

Citat:

Ovdje ima jako zanimljivh parova. Dortmund protiv Porta. Odmah 2/4 favorita se susreću. Villareal i Napoli će biti jako atraktivna utakmica.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5959 : 17.12.2015. 16:20:00 »
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5960 : 17.12.2015. 21:04:45 »
Otišao Mourinho i dobio 55 milja odštete. :sef:

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/jose-mourinho-dobio-otkaz-u-chelseaju---420224.html

bolesno.
sretno Čelziju u novoj koaliciji s Hiddinkom

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5961 : 27.12.2015. 13:31:49 »
Nogometnu godinu obilježili plemeniti Katalonci pa evo videa što su sve postigli.


Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5962 : 27.12.2015. 23:01:11 »
Otišao Mourinho i dobio 55 milja odštete. :sef:

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/jose-mourinho-dobio-otkaz-u-chelseaju---420224.html
Nema šanse da je uzeo te pare. Sporazumno su raskinuli ugovor pa cenim da je uzeo tu oko 15 miliona. Verovatno će posle sutrašnje utakmice da sedi na klupi Junajteda. :)

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5963 : 28.12.2015. 00:23:05 »
Otišao Mourinho i dobio 55 milja odštete. :sef:

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/jose-mourinho-dobio-otkaz-u-chelseaju---420224.html
Nema šanse da je uzeo te pare. Sporazumno su raskinuli ugovor pa cenim da je uzeo tu oko 15 miliona. Verovatno će posle sutrašnje utakmice da sedi na klupi Junajteda. :)

Tačno, da je uzeo te pare, nebi mogao da vodi ekipe do 2019. godine do kad mu je trajao taj ugovor, ovako su sporazumno raskinuli. I ja smatram da je uzeo tu platu do kraja godine, tih 15 miliona i toliko.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5964 : 31.12.2015. 14:26:54 »
Iiii kraj godine za Barselonu, 176. gola postignuta u godinu, rekord u Spaniju (mozda i u svijet?). Juce izmaltretiran Betis, steta sto se Nejmar ne upisa, sto Mesi jednom ne pogodi iz slobodnjaka (dvije precke). Penal je bio smijesan, spanske sudije su najsmjesnije na svijet. Ali ga je razbio Adan baaaas dobro, al penal ono ne moze bit ni na igricu. Benitez se muci, za novu godinu bih mu poklonio otkaz, njegove 5-0-5 formacije - vidimo se. Nidje igre, ceka se neka individualnost kao juce kad ga Ronaldo dade iz okreta iz voleja. Penal sto dade nije bio, posle nije ni svira penal za Sosijedad, uglavnom nebitno, dokle je Benitez na klupu, Real ne vidim kako moze da ugrozi drugo mjesto a kamoli prvo. U LS jedino ako ga sreca pogleda.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5965 : 10.01.2016. 14:46:15 »

Spoiler for Hiden:
Od tvoraca "Noćne smene", "Velike Srbije" i "Državnog posla"!

Zaboravite upeglane terene Lige šampiona i bezlične prvoligaške igrače koji vrede po nekoliko miliona. Zaboravite dosadne, nameštene utakmice u kojima je najbitnije sačuvati noge i ko je kako namestio frizuru. Tamo gde vas mi vodimo, menadžeri nisu prve zvezde ovog sporta već beskompromisni borci!

Stavite krampone za borbu u blatu!

Dobrodošli u svet pravog fudbala!

Dobrodošli u pregled niželigaških dešavanja!!!

Vaši vodiči u ovoj emisiji biće Milan Močibob i Dado Bogdan, a svake nedelje pridružiće im se na mestu stručnog konsultanta fudbalska igračka legenda, veteran ovog sporta ili neki čuveni sportski radnik...

Uživajte u golovima i atraktivnim potezima!

UŽIVAJTE UZ PRAVI FUDBAL!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5966 : 03.02.2016. 19:08:31 »
Danas Barca - Valencia polufinale kupa. Ne znam što je bilo šišimišima kad su doveli Gary Nevillea koji nikad prije nije trenirao nekod i sad su još gori. On je bio dobar kao komentator na skyu često sam ga slušao i znao je jako dobro objasniti, ali izgleda da kao trener treba još puno papati da bi uspio. Rađe krenuti od nekog manjeg kluba.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5967 : 07.02.2016. 21:35:49 »
Svaka cast Lesteru. Ako osvoje PL bice ekvivalentno Veroninom osvajanju skudeta 1985-te. Prelep fudbal igraju.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5968 : 12.02.2016. 22:27:08 »
Sutra velika utakmica Serije A, Juve v. Napoli. U italijanskim medijima se gotovo samo o ovome pise, a verujem i da cela Italija o ovome prica. Odavno jedna fudbalska utakmica nije imala ovakav znacaj u Italiji, i drago mi je zbog toga. Velika je stvar za posrnuli fudbal na Apeninima.
Samo hajp!
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5969 : 12.02.2016. 22:34:57 »
A upravo pocinju Benfika i Porto. Ma samo uzivanje.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Tags: