Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661063 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5490 : 20.12.2012. 23:35:38 »
Naravno.  :) Prolazimo Real lagano, to je realno. A i Barsa - Junajted bi bilo najbolje finale, trenutno su najbolji.
molim?!!  :facepalm
nemoj me krivo shvatit, Manchester mi je jedan od omiljenih klubova, ali da su trenutno najbolji - jesi normalan!
ja neznam kako je uopce Man prvi u engleskoj, pa ove sezone ne igraju nista posebno, a kakve igrace imaju (osim Rooney i jos 2-3 igraca) nista cudno.
Gledao sam daleko bolji Manchester, i nema sanse da je Man trenutno najbolji. Nadam se da ce proci ali ne bi rekao, mada ni Realu ne ide bas najbolje.

@Mulder pa da i mislio sam da se opet izvlace ali nisam bio siguran


Ajd malo razmisli pa opet napiši. Hajde ti meni reci ko je to trenutno bolji od Junajteda i Barselone? Ne igra Junajted lep fudbal, ali pravi rezultate. Ko je to bolji od njih u Premijer ligi što nisu zaslužili to prvo mesto? I ja sam gledao bolji Mančester, sigurno. 2-3 igrača? Znam Mančester odlično i znam koliko je svaki igrač sposoban, a kada ih SAF motiviše kako treba onda igraju pravi fudbal.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5491 : 21.12.2012. 00:24:09 »
Juve je bolji :)

btw i meni united odma poslje juvea :P cak sam se znao nervirat kad sam ih gledo samo 07/08 :P

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5492 : 21.12.2012. 01:19:02 »
Naravno.  :) Prolazimo Real lagano, to je realno. A i Barsa - Junajted bi bilo najbolje finale, trenutno su najbolji.
molim?!!  :facepalm
nemoj me krivo shvatit, Manchester mi je jedan od omiljenih klubova, ali da su trenutno najbolji - jesi normalan!
ja neznam kako je uopce Man prvi u engleskoj, pa ove sezone ne igraju nista posebno, a kakve igrace imaju (osim Rooney i jos 2-3 igraca) nista cudno.
Gledao sam daleko bolji Manchester, i nema sanse da je Man trenutno najbolji. Nadam se da ce proci ali ne bi rekao, mada ni Realu ne ide bas najbolje.

@Mulder pa da i mislio sam da se opet izvlace ali nisam bio siguran


Ajd malo razmisli pa opet napiši. Hajde ti meni reci ko je to trenutno bolji od Junajteda i Barselone? Ne igra Junajted lep fudbal, ali pravi rezultate. Ko je to bolji od njih u Premijer ligi što nisu zaslužili to prvo mesto? I ja sam gledao bolji Mančester, sigurno. 2-3 igrača? Znam Mančester odlično i znam koliko je svaki igrač sposoban, a kada ih SAF motiviše kako treba onda igraju pravi fudbal.
neda mi se sad raspravljat pa cu samo kratko - u premier ligi su zasluzeno prvi ali konkurenti su ove sezone losi, tako da nek se pokazu protiv reala,
ja samo kazem da nema sanse da su uz barcu najbolji. barca je daleko iznad ostalih, a sad tebe pitam po cemu su oni drugi? po cemu se oni izdvajaju od ostalih klubova? sta je sa Bayernom, Realom, Juventusom. U Madridu mozda je -13, ali jbg ne ide im, desava se.

po meni barca je najbolja, ali drugo mjesto moram podjeliti na 2-3 kluba

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5493 : 21.12.2012. 01:55:01 »
 Neko spomenu da Mancester nije nesto. Niti volim Mancester niti Engleze i njihov fudbal. Ali reci da Mancester nije nesto ove sezone je smijurija. Od kada su osvojili Ligu sampiona ovo im je najkvalitetniji i nabolji tim. Jedino ako je neko povrsno pratio onda moze reci da nije nesto i to samo zbog toga sto je puno primao golova i pravio puno preokretao ove sezone. A i to je zato sto su im djeca i Kerik igrali u odbrani. Odbrana im je bila desetkovana povredama. U zadnje vrijeme se i to stabilizovalo sto se i vidi po broju primljenih golova , a I Vidara se vratio. Trenutno imaju najjaci napad na svijetu sto se tice klubova (cak i od Barselone). Imaju najkompaktniji i najbolji napadacki dvojac Van Persi-Runi (iako nijednog posebno ne volim). Jedino sta Mancesteru fali je jedan kvalitetan centrali vezni da bi mogli parirati Barsi i da ih povrede zaobidju.
A posto se u zadnjih par godina stalno vrte isti klubovi u zavrsnici , ove sezone tipujem da bi mogla Borusija da osvoji , a Porto bi mogao cak i do finala.
« Zadnja izmjena: 21.12.2012. 01:59:21 dark horse »

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5494 : 21.12.2012. 10:03:25 »
ne mislim da nisu nesto, nego nisu mi toliko uvjerljivi, pobjeduju, ali osim Cityja u premier ligi, ovi ostali su dosta losi, vidi koliko zaostaju,
opet cu pitati - sta sa Bayernom? u 3 godine dvaput su bili u finalu lige prvaka, dominiraju u prvenstvu

kazem samo da ih ne mogu staviti u istu recenicu sa barcelonom, a ne mogu ni na drugo mjesto same

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5495 : 21.12.2012. 10:48:47 »
ne mislim da nisu nesto, nego nisu mi toliko uvjerljivi, pobjeduju, ali osim Cityja u premier ligi, ovi ostali su dosta losi, vidi koliko zaostaju,
opet cu pitati - sta sa Bayernom? u 3 godine dvaput su bili u finalu lige prvaka, dominiraju u prvenstvu

kazem samo da ih ne mogu staviti u istu recenicu sa barcelonom, a ne mogu ni na drugo mjesto same

Slažem se s tobom, ima Mančester strašan napad, ali sredina i odbrana im nisu na najvišem nivou... ni u prvenstvu ni u LŠ nisu bili nešto posebno ubedljivi...
Juve je bio mnogo ubedljiviji u Seriji A, a Bajern u Nemačkoj...
Što se LŠ tiče Borusia je zasad najviše pokazala... ali ništa to ne mora da znači kad dođe februar, svašta može da se dogodi do tad...  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5496 : 21.12.2012. 10:50:13 »
Nisam ni ja mislio da su isti kao Barsa po kvalitetu. Barsa igra vanserijski fudbal trenutno. Bajern je dobar klub, ali Bajern ti je čisto oličenje šugavih Nemaca. U zadnje 3 godine, dvaput su bili u finalu, ali svaki put nezasluženo. Jedne godine su upravo oni izbacili Junajted zbog neiskustva Rafaela. Junajted vodi 3:0, može da im da još 3, ali Rafael dobije crveni, Bajern stigne do 3:2 i prođoše. U Realu je situacija loša, nema šta da se govori o njima, mada ko zna Murinjo je znao da napravi pitbulovsku taktiku gde se svi bore i tako hara sve redom. To je radio sa Interom. Ali nabacili su tonu zvezda, to im ne valja. Juventus hara smešnom Italijom. Da ih je pao neko drugi sem Seltika išli bi oni kući. Ovako će nekako proći pobedom na svom terenu.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5497 : 21.12.2012. 11:14:51 »
Juventus hara smešnom Italijom. Da ih je pao neko drugi sem Seltika išli bi oni kući.
ne slazem se s ovim, jesi ti vidio sta je Juve Chelseau napravio u obe utakmice, a sad se i Conte vratio. Juve ide u polufinale ako poslije Celtica ne dobije Barcu, pazi sta ti kazem. A ne bi volio ni da dobiju Borussiu jer su oboje jako gladni europe.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5498 : 21.12.2012. 11:39:18 »
Čelsi je smešan klub. No dobro, videćemo, ko zna. Borusija igra mnogo lep fudbal, daleko će i oni dogurati.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5499 : 21.12.2012. 13:27:23 »
neda mi se sad raspravljat pa cu samo kratko - u premier ligi su zasluzeno prvi ali konkurenti su ove sezone losi, tako da nek se pokazu protiv reala,
ja samo kazem da nema sanse da su uz barcu najbolji. barca je daleko iznad ostalih, a sad tebe pitam po cemu su oni drugi? po cemu se oni izdvajaju od ostalih klubova? sta je sa Bayernom, Realom, Juventusom. U Madridu mozda je -13, ali jbg ne ide im, desava se.

po meni barca je najbolja, ali drugo mjesto moram podjeliti na 2-3 kluba
Slažem se. Barca si je u zadnjih 6 godina, 7 ako ćemo računati prvi trofej lige prvaka nakon 1992. godine, a u tih 7 godina je osvojila 3 lige prvaka, a ostali samo po jednu. I sve što su činili u ostalim natjecanjima. Zbog toga si je Barca izgradila takvu reputaciju da će uvijek biti prvi favoriti. Inter osvoji 2010. godine, odmah iduće sezone Barca favorit, Chelsea prošle, Barca opet ove favorit. To je zbog svih ovih godina i kao takva će iznova i iznova biti favorit. Juventus vidim na Barcinom mjestu ako im se poklope neke kockice. United je momčad koja ima SAF-a i taj čovjek može uvijek daleko. No, Bayern i Juve su ispred Uniteda. Vjerujem da bi ih dobili. Nije to ne znam kakva razlika, ali kad bih se kladio, kladio bih se na Juve i Bayern.

A što se tiče same utakmice između Reala i Uniteda. Tu sam za United, uvijek naravno protiv Reala, ali mislim da je Real blagi favorit. Mourinhu je prvenstvo propalo i sad će baciti sve karte na LP. Bit će sigurno tekma s puno golova. Sami problem United je veza u obrana. Valencia je ove sezone loš, a Nani im na klupi koji ne igra kao prije, ali kladim se da bi i kao takav bio bolji od Valencie.

Inače, Barca u zadnjih 5 sezona, bila u 5 polufinala i dvaput u finalu (osvojeno). S time su se izjednačili s Realom od Di Stefana, Puskasa i Genta tako da se nadam da će ove sezone isto u polufinale i srušiti taj rekord  ;D

Celtic Glasgow - Juventus Turin 12/02/13 20:45   4,50 3,40 1,80
CF Valencia - Paris Saint Germain 12/02/13 20:45   2,45 3,20 2,85   
Real Madrid - Manchester United 13/02/13 20:45   1,60 3,75 5,50
Shakhtar Donetsk - Borussia Dortmund 13/02/13 20:45   2,45 3,25 2,80   
Arsenal FC - FC Bayern München 19/02/13 20:45   3,40 3,35 2,10   
FC Porto - CF Malaga 19/02/13 20:45   1,85 3,30 4,40   
AC Milan - FC Barcelona 20/02/13 20:45   6,50 3,65 1,55   
Galatasaray - FC Schalke 04 20/02/13 20:45   2,65 3,20 2,60

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5500 : 21.12.2012. 15:21:27 »
evo sto supersport kladionica misli o pobjedniku


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5501 : 21.12.2012. 15:31:08 »
Juventus hara smešnom Italijom. Da ih je pao neko drugi sem Seltika išli bi oni kući.
ne slazem se s ovim, jesi ti vidio sta je Juve Chelseau napravio u obe utakmice, a sad se i Conte vratio. Juve ide u polufinale ako poslije Celtica ne dobije Barcu, pazi sta ti kazem. A ne bi volio ni da dobiju Borussiu jer su oboje jako gladni europe.

znaci da su dobili galatasaraya isli bi kuci  ???

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5502 : 21.12.2012. 23:35:02 »
Ko zna…

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5503 : 23.12.2012. 19:47:37 »
neda mi se sad raspravljat pa cu samo kratko - u premier ligi su zasluzeno prvi ali konkurenti su ove sezone losi, tako da nek se pokazu protiv reala,
ja samo kazem da nema sanse da su uz barcu najbolji. barca je daleko iznad ostalih, a sad tebe pitam po cemu su oni drugi? po cemu se oni izdvajaju od ostalih klubova? sta je sa Bayernom, Realom, Juventusom. U Madridu mozda je -13, ali jbg ne ide im, desava se.

po meni barca je najbolja, ali drugo mjesto moram podjeliti na 2-3 kluba
Slažem se. Barca si je u zadnjih 6 godina, 7 ako ćemo računati prvi trofej lige prvaka nakon 1992. godine, a u tih 7 godina je osvojila 3 lige prvaka, a ostali samo po jednu. I sve što su činili u ostalim natjecanjima. Zbog toga si je Barca izgradila takvu reputaciju da će uvijek biti prvi favoriti. Inter osvoji 2010. godine, odmah iduće sezone Barca favorit, Chelsea prošle, Barca opet ove favorit. To je zbog svih ovih godina i kao takva će iznova i iznova biti favorit. Juventus vidim na Barcinom mjestu ako im se poklope neke kockice. United je momčad koja ima SAF-a i taj čovjek može uvijek daleko. No, Bayern i Juve su ispred Uniteda. Vjerujem da bi ih dobili. Nije to ne znam kakva razlika, ali kad bih se kladio, kladio bih se na Juve i Bayern.

A što se tiče same utakmice između Reala i Uniteda. Tu sam za United, uvijek naravno protiv Reala, ali mislim da je Real blagi favorit. Mourinhu je prvenstvo propalo i sad će baciti sve karte na LP. Bit će sigurno tekma s puno golova. Sami problem United je veza u obrana. Valencia je ove sezone loš, a Nani im na klupi koji ne igra kao prije, ali kladim se da bi i kao takav bio bolji od Valencie.

Inače, Barca u zadnjih 5 sezona, bila u 5 polufinala i dvaput u finalu (osvojeno). S time su se izjednačili s Realom od Di Stefana, Puskasa i Genta tako da se nadam da će ove sezone isto u polufinale i srušiti taj rekord  ;D

Celtic Glasgow - Juventus Turin 12/02/13 20:45   4,50 3,40 1,80
CF Valencia - Paris Saint Germain 12/02/13 20:45   2,45 3,20 2,85   
Real Madrid - Manchester United 13/02/13 20:45   1,60 3,75 5,50
Shakhtar Donetsk - Borussia Dortmund 13/02/13 20:45   2,45 3,25 2,80   
Arsenal FC - FC Bayern München 19/02/13 20:45   3,40 3,35 2,10   
FC Porto - CF Malaga 19/02/13 20:45   1,85 3,30 4,40   
AC Milan - FC Barcelona 20/02/13 20:45   6,50 3,65 1,55   
Galatasaray - FC Schalke 04 20/02/13 20:45   2,65 3,20 2,60


Nije to neki podvig  :P Milan je u 5 godina igrao 3 finala i u drugih 6 godina 3 puta osvajao bleh ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5504 : 23.12.2012. 23:28:13 »
a juve tri puta za redom u finalu  :mafija i od kad je liga prvaka ne kup jedini koji je kao branitelj doso do finala  :mafija njam-njam

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5505 : 23.12.2012. 23:44:39 »

Ne bih bas rekao  :P 1994. Milan osvojio, 1995. igrao finale (plus 1993. takodje finale)  :om:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5506 : 24.12.2012. 00:32:54 »
neda mi se sad raspravljat pa cu samo kratko - u premier ligi su zasluzeno prvi ali konkurenti su ove sezone losi, tako da nek se pokazu protiv reala,
ja samo kazem da nema sanse da su uz barcu najbolji. barca je daleko iznad ostalih, a sad tebe pitam po cemu su oni drugi? po cemu se oni izdvajaju od ostalih klubova? sta je sa Bayernom, Realom, Juventusom. U Madridu mozda je -13, ali jbg ne ide im, desava se.

po meni barca je najbolja, ali drugo mjesto moram podjeliti na 2-3 kluba
Slažem se. Barca si je u zadnjih 6 godina, 7 ako ćemo računati prvi trofej lige prvaka nakon 1992. godine, a u tih 7 godina je osvojila 3 lige prvaka, a ostali samo po jednu. I sve što su činili u ostalim natjecanjima. Zbog toga si je Barca izgradila takvu reputaciju da će uvijek biti prvi favoriti. Inter osvoji 2010. godine, odmah iduće sezone Barca favorit, Chelsea prošle, Barca opet ove favorit. To je zbog svih ovih godina i kao takva će iznova i iznova biti favorit. Juventus vidim na Barcinom mjestu ako im se poklope neke kockice. United je momčad koja ima SAF-a i taj čovjek može uvijek daleko. No, Bayern i Juve su ispred Uniteda. Vjerujem da bi ih dobili. Nije to ne znam kakva razlika, ali kad bih se kladio, kladio bih se na Juve i Bayern.

A što se tiče same utakmice između Reala i Uniteda. Tu sam za United, uvijek naravno protiv Reala, ali mislim da je Real blagi favorit. Mourinhu je prvenstvo propalo i sad će baciti sve karte na LP. Bit će sigurno tekma s puno golova. Sami problem United je veza u obrana. Valencia je ove sezone loš, a Nani im na klupi koji ne igra kao prije, ali kladim se da bi i kao takav bio bolji od Valencie.

Inače, Barca u zadnjih 5 sezona, bila u 5 polufinala i dvaput u finalu (osvojeno). S time su se izjednačili s Realom od Di Stefana, Puskasa i Genta tako da se nadam da će ove sezone isto u polufinale i srušiti taj rekord  ;D

Celtic Glasgow - Juventus Turin 12/02/13 20:45   4,50 3,40 1,80
CF Valencia - Paris Saint Germain 12/02/13 20:45   2,45 3,20 2,85   
Real Madrid - Manchester United 13/02/13 20:45   1,60 3,75 5,50
Shakhtar Donetsk - Borussia Dortmund 13/02/13 20:45   2,45 3,25 2,80   
Arsenal FC - FC Bayern München 19/02/13 20:45   3,40 3,35 2,10   
FC Porto - CF Malaga 19/02/13 20:45   1,85 3,30 4,40   
AC Milan - FC Barcelona 20/02/13 20:45   6,50 3,65 1,55   
Galatasaray - FC Schalke 04 20/02/13 20:45   2,65 3,20 2,60


Nije to neki podvig  :P Milan je u 5 godina igrao 3 finala i u drugih 6 godina 3 puta osvajao bleh ;D
:facepalm :facepalm

Pa Barca je u 6 godina osvojila 3 puta. A u zadnjih 5 godina, 5 polufinala (dva osvojena LP) i to nije neki podvig. Nastavljaš se sramotiti iz posta u post. Trolaj negdje drugdje. Da bar promisliš malo prije nego što napišeš nešto. S takvim podvigom se može pohvaliti svega par momčadi iz povijesti i to nije neki podvig.

@deep throat juve, United je došao 2009. godine do finala

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5507 : 24.12.2012. 01:13:05 »
neda mi se sad raspravljat pa cu samo kratko - u premier ligi su zasluzeno prvi ali konkurenti su ove sezone losi, tako da nek se pokazu protiv reala,
ja samo kazem da nema sanse da su uz barcu najbolji. barca je daleko iznad ostalih, a sad tebe pitam po cemu su oni drugi? po cemu se oni izdvajaju od ostalih klubova? sta je sa Bayernom, Realom, Juventusom. U Madridu mozda je -13, ali jbg ne ide im, desava se.

po meni barca je najbolja, ali drugo mjesto moram podjeliti na 2-3 kluba
Slažem se. Barca si je u zadnjih 6 godina, 7 ako ćemo računati prvi trofej lige prvaka nakon 1992. godine, a u tih 7 godina je osvojila 3 lige prvaka, a ostali samo po jednu. I sve što su činili u ostalim natjecanjima. Zbog toga si je Barca izgradila takvu reputaciju da će uvijek biti prvi favoriti. Inter osvoji 2010. godine, odmah iduće sezone Barca favorit, Chelsea prošle, Barca opet ove favorit. To je zbog svih ovih godina i kao takva će iznova i iznova biti favorit. Juventus vidim na Barcinom mjestu ako im se poklope neke kockice. United je momčad koja ima SAF-a i taj čovjek može uvijek daleko. No, Bayern i Juve su ispred Uniteda. Vjerujem da bi ih dobili. Nije to ne znam kakva razlika, ali kad bih se kladio, kladio bih se na Juve i Bayern.

A što se tiče same utakmice između Reala i Uniteda. Tu sam za United, uvijek naravno protiv Reala, ali mislim da je Real blagi favorit. Mourinhu je prvenstvo propalo i sad će baciti sve karte na LP. Bit će sigurno tekma s puno golova. Sami problem United je veza u obrana. Valencia je ove sezone loš, a Nani im na klupi koji ne igra kao prije, ali kladim se da bi i kao takav bio bolji od Valencie.

Inače, Barca u zadnjih 5 sezona, bila u 5 polufinala i dvaput u finalu (osvojeno). S time su se izjednačili s Realom od Di Stefana, Puskasa i Genta tako da se nadam da će ove sezone isto u polufinale i srušiti taj rekord  ;D

Celtic Glasgow - Juventus Turin 12/02/13 20:45   4,50 3,40 1,80
CF Valencia - Paris Saint Germain 12/02/13 20:45   2,45 3,20 2,85   
Real Madrid - Manchester United 13/02/13 20:45   1,60 3,75 5,50
Shakhtar Donetsk - Borussia Dortmund 13/02/13 20:45   2,45 3,25 2,80   
Arsenal FC - FC Bayern München 19/02/13 20:45   3,40 3,35 2,10   
FC Porto - CF Malaga 19/02/13 20:45   1,85 3,30 4,40   
AC Milan - FC Barcelona 20/02/13 20:45   6,50 3,65 1,55   
Galatasaray - FC Schalke 04 20/02/13 20:45   2,65 3,20 2,60


Nije to neki podvig  :P Milan je u 5 godina igrao 3 finala i u drugih 6 godina 3 puta osvajao bleh ;D
:facepalm :facepalm

Pa Barca je u 6 godina osvojila 3 puta. A u zadnjih 5 godina, 5 polufinala (dva osvojena LP) i to nije neki podvig. Nastavljaš se sramotiti iz posta u post. Trolaj negdje drugdje. Da bar promisliš malo prije nego što napišeš nešto. S takvim podvigom se može pohvaliti svega par momčadi iz povijesti i to nije neki podvig.

@deep throat juve, United je došao 2009. godine do finala

Ti si bas teski bukvalac  :facepalm :facepalm Evo vec drugi put u kratkom periodu se palis na zajebanciju.

Pa naravno da je podvig, samo nisu jedini ni prvi koji su to postigli.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5508 : 24.12.2012. 01:30:08 »
 :facepalm :facepalm

Ne sramoti se iz posta u post. Al super ti je izvlačenje. Koliko si samo puta nešto tvrdio pa se ispostavi da ništa nisi provjerio. angeldemon

Za izvlačenje dobivaš jedan plus. Plusić  srcesmajli

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5509 : 24.12.2012. 02:25:56 »


outside jesi vidil celzija kak je rasturio astonvilu  navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5510 : 24.12.2012. 02:29:37 »
 rofl rofl rofl rofl rofl

Pušišip  ti_si_Bog

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5511 : 24.12.2012. 03:29:16 »
:facepalm :facepalm

Ne sramoti se iz posta u post. Al super ti je izvlačenje. Koliko si samo puta nešto tvrdio pa se ispostavi da ništa nisi provjerio. angeldemon

Za izvlačenje dobivaš jedan plus. Plusić  srcesmajli

Nemam se ja sta izvlaciti, niti provjeravati, sve sto sam rekao i dalje stoji.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5512 : 24.12.2012. 11:37:42 »
Sjećam se kad si tako i upao u raspravu s nenadom o navijačima pa si se sramotio. Sad s primerom i s ovime. Izvlačenje :facepalm :facepalm


Inače, sigurno ste čuli http://sportski.net.hr/nogomet/lige-petice/citatelji-asa-mourinho-provocira-vlastiti-otkaz

Makar ne vjerujem da će sad otići. Vjerojatno na kraju odlazi, ali ove njegove odluke kroz cijelu ovu polusezonu  :-X čista ludnica.

Vidim da mu Casillas i dalje sarkastično odgovara  rofl rofl uvijek bio gospodin.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5513 : 24.12.2012. 23:11:56 »

Nije Nenad, Nenad je gospodin covjek.

Ni tad se nisam sramotio nego jednostavno povukao iz rasprave, da ne bi otislo predaleko, kao sto cu i sada  pionir

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5514 : 25.12.2012. 00:10:41 »
Danas ti je svako "gospodin". Da se nastavilo igrati, Barsa bi sašila sve. A ovako pauza do proleća, svašta može biti. Vrlo moguće da bude pobednik ekipa koja je cele sezone jedva krpila kraj sa krajem. Živi bili pa videli.
iShare, noProfit


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5515 : 25.12.2012. 01:08:09 »
zato milanisti ciljaju na osvajanje lp ;)

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5516 : 25.12.2012. 03:57:45 »
zato milanisti ciljaju na osvajanje lp ;)

nadajmo se da će i uspeti... :sef:

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5517 : 25.12.2012. 09:05:47 »
Danas ti je svako "gospodin". Da se nastavilo igrati, Barsa bi sašila sve. A ovako pauza do proleća, svašta može biti. Vrlo moguće da bude pobednik ekipa koja je cele sezone jedva krpila kraj sa krajem. Živi bili pa videli.
Moguće, sjetimo se isto Reala tamo početkom nultih kad su osvojili, a u prvenstvu su bili loši. Makar ovo čisto sumnjam. Momčad im stvarno ne izgleda dobro. I ja sam mislio cijelo vrijeme da će im se forma dići kad zaredaju par pobjeda, ali ne, ovdje nešto ne štima. Tako da čisto sumnjam kako će sad početi odlično igrati. Ovakvo stanje se teško popravlja u par mjeseci, a kamoli u 2 tjedna koliko imaju slobodno. A za LP će sve baciti. Idu na sve ili ništa.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5518 : 27.12.2012. 00:00:10 »
Hrvatskog reprezentativca i člana Real Madrida Luku Modrića španski dnevnik “As” proglasio je za najveći promašaj u Primeri.

hahhahhahha bas mi je drago...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5519 : 01.01.2013. 01:12:12 »
Patite Dinamovci....  rofl


“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Tags: