Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661078 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5460 : 17.12.2012. 17:13:37 »
Nema kod Ibre "slučajno"...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5461 : 17.12.2012. 20:37:18 »
Kako da te shvatim ozbiljno kada tvrdiš da je la liga dno dna. Pa nije to HNL ili neka tamo žnj liga. Mislim, onda su svi ti nog. stručnjaci koji rade liste tih liga idioti koji ne znaju svoj posao. I ne samo oni već i sami treneri koji su mnogo puta jasno rekli koja je liga najjača ili među najjačima.

Rezultati govore za sebe kao i međusobni ogledi. To što se dva kluba toliko izdvajaju ne znači da je liga slaba ili da su ostali klubovi slabi. Pa u pušišipu imaš 4 različita prvaka u zadnjih 10 godina. U primeri imaš 3 u zadnjih 10 godina. Razlika nikad nije bila ogromna i to su dvije odlične lige samo što u pušišipu 4 kluba konkurira za naslov dok u primeri 2. To ne znači da je pušišip bolji već znači da su Barca i Real jednostavno prejaki klubovi za ove ostale. United 5 puta, a Chelsea 3 uta u zadnjih 10 godina prvak. Arsenal jednom i prošle godine susjedi. U primeri Barca 5 puta, Real 4 i šišmiši jednom. Razlika nije ogromna kako se inače želi pokazati. Možeš uzeti i zadnjih 20 godina od osnutka pušišipa. Onda je 5 različitih prvaka. Blackburn Rovers  ti_si_Bog

A u primeri onda je 6 različith prvaka. Atletico Madrid i moćni Deportivo  ti_si_Bog

Al da, važno da se želi priazati kako je razlika ogromna. Nikad nije ni bila. Nekad jedni dominiraju, nekad drugi. No, rezultati su tu za primeru i to je jedino bitno.

Pogledaš ostale momčadi iz primere poput Seville, Atletica, Atletico Madrida ili Valencie, vidjet ćeš da su bolji u euro natjecanjima od engleskih momčadi kao u međ. ogledima, tako i u rezultatima.

Ili francuska liga. U zadnje 4 godine, 4 različita prvaka. Trenutno su u igri 5 klubova za naslov. Skoro pa izjednačeni. Valjda zato što je izjednačenija liga je onda i ta bolja od primere. Super logika  angeldemon

A ti sad bukvalac  ;D Pa naravno da je jedna od najjacih liga na svijetu, ali ne puno bolja od ostalih jakih liga. Pogledaj LP zadnjih 10 godina - po tri titule Italijani, Spanci i Englezi i to fino rasporedjene, da niko nije uvezao dvije, a da se druge dvije lige nisu "podmirile"  ;) Da je Spanska ubjedljivo najjaca, a Barcelona toliko dominantna u istoj, zar onda nije logika da bi Barcelona harala zadnjih godina i u Evropi (jer ako se lako razracunava u najjacoj ligi, zar ne bi trebali bez problema srediti ekipe iz ostalih, slabijih liga), a nije tako.

E sad druga je stvar sto recimo Nijemci ili Spanci s punom snagom igraju i Ligu UEFA, dok joj Italijani (vec godinama) i Englezi (u zadnje vrijeme) ne posvecuju posebnu paznju, kao sto je juve objasnio. Zato danas Nijemci imaju bolji koeficijent od Italijana  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5462 : 18.12.2012. 20:57:44 »
Nema kod Ibre "slučajno"...  ;D

BOG 8)

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5463 : 18.12.2012. 21:05:17 »
Nema kod Ibre "slučajno"...  ;D

BOG 8)


mog Zeničanina da gazi, dobit će Ibro za ovo...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5464 : 18.12.2012. 23:10:13 »
Još jednom Ibra pokazuje kakva je seljačina  ti_si_Bog seljačina, ali igračina.

Mulderu, potpisujem. Najbolji pokazatelj su polufinala prošle godine: U Ligi šampiona 2 kluba, u Ligi UEFA 3!

Da, ali pazi- Postoji caka. Sigurno je i liga prvaka dno dna  angeldemon messi tamo isto zabija ko na traci. Kao i u primeri, tako i u ligi prvaka. Najbolji drugi strijelac lige prvaka, najbolji strijelac u nokaut fazi natjecanja. 4 puta zaredom prvi strijelac. Sve to sa 25 godina. Pošto isto ponavlja kao u primeri dolazimo do fenomenalnog zaključka da je liga prvaka zadnje smeće od natjecanja pošto je i primera iako sve je na strani primere i lige prvaka da je to odlična liga tj. odlično natjecanje  angeldemon

Šalu na stranu, sutra je dan D  :aha: izvlače se parovi osmine finala ovog smiješnog natjecanja. Za Barcu me ne brine koga će dobiti. Volio bih stare prijatelje Arsenal ili Milan.

Zanimaju me Juve, Dortmund i Shakhtar. Juve - Real bi bilo dobro  :aha:

I da, Malaga me jako zanima. Isco je igračina, jedva ih čekam sad vidjeti za vikend protiv Reala.
« Zadnja izmjena: 19.12.2012. 08:01:27 Mulder »

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5465 : 19.12.2012. 23:13:30 »



 clapp :naklon:

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5466 : 19.12.2012. 23:15:41 »
volio bi real al necemo ga dobit :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5467 : 20.12.2012. 09:46:01 »
Uefa je jučer TESTIRALA izvlačenje kako sutra nebi bilo problema i izvučeni su slijedeći jako zanimljivi parovi:

Valencia vs PSG
Real Madrid vs Man United
Milan vs Barcelona
Shakhtar vs Dortmund
Arsenal vs Bayern
Porto vs Malaga
Celtic vs Juventus
Galatasaray vs Schalke


Baš me zanima koliko će biti istih. U 11:30  :aha:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5468 : 20.12.2012. 11:54:04 »
Jel ovo neka zajebancija ili  rofl rofl rofl rofl rofl

Pa to su isti parovi, hahahaha.



Barca protiv svojih starih drugara, Milana  :D

Real - United  ti_si_Bog

Arsenal - Bayern  ti_si_Bog

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5469 : 20.12.2012. 11:55:02 »
Da l' je jebeno moguće da Milan opet izvuče Barsu?!
Opet su radile vruće kuglice  :-X :facepalm

Junajted protiv Reala će biti strašan duel...  :)
Biće jako zanimljivo i Bajern- Arsenal i Dortmund-Šahtjor
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5470 : 20.12.2012. 11:56:55 »
Druže, opet protiv vas  :P ja sam zadovoljan  angeldemon

Al stvarno nevjerojatno. Jučer na test izvlačenju isti parovi, i danas isto  rofl rofl ok, ne smiju iz iste države u osmini finala niti iz iste grupe pa se onda šanse smanjuju, ali opet. Vjerojatnost je stvarno mala da se ponov isti parovi.


Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5471 : 20.12.2012. 11:58:46 »
Dajte Real da se igramo, da se igramo!  clapp Taman da ih dobijemo i ulijepo strahopoštovanje ostalima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5472 : 20.12.2012. 12:00:15 »
Ooooo, ti si za United  ;D navijamo za vas protiv Franca. I onda se nadam finalu Barca - United jer SAF se ne zna braniti i igrati antinogomet pa opet osvajanje na Wembleyu  ti_si_Bog

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5473 : 20.12.2012. 12:02:49 »
Ima još jedan junajtedovac  ;D

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5474 : 20.12.2012. 12:06:37 »
Druže, opet protiv vas  :P ja sam zadovoljan  angeldemon

Al stvarno nevjerojatno. Jučer na test izvlačenju isti parovi, i danas isto  rofl rofl ok, ne smiju iz iste države u osmini finala niti iz iste grupe pa se onda šanse smanjuju, ali opet. Vjerojatnost je stvarno mala da se ponov isti parovi.

Pa nameštaljka!

Nije mi frka što igramo protiv vas, nego dosadili su više... više bi voleo da smo dobili Mančester ili PSŽ
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5475 : 20.12.2012. 12:10:03 »
Ustvari su velike šanse da budu isti parovi nakon prvog istog para. Ostali su milan, real, valencia i porto s lijeve te barca, malaga, psg i man utd s desne.

Milan je morao izvuć nekog od španjolaca jer u protivnom bi se susrela 2 španjolca u 1/8finala, a pošto malagu ne može jer je s njom u skupini, ostaje samo barcelona.

Znači, u osmini finala ne smiju igrati momčadi iz iste skupine i iz iste države, a sve kasnije može. Čim se isti prvi par izvukao, kockice su se same slagale.

Al Real - United. Real u lošoj formi, a Unitedu obrana loša. S tim da se igra tek u drugom mjesecu.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5476 : 20.12.2012. 12:22:31 »
Naravno.  :) Prolazimo Real lagano, to je realno. A i Barsa - Junajted bi bilo najbolje finale, trenutno su najbolji.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5477 : 20.12.2012. 12:23:35 »
pa zar opet Milan-Barca  rofl

Juve bi trebao bez vecih problema proci Celtic, kod njih X, u Torinu pobjeda, iako ocekujem i u Glazgowu pobjedu barem 1:0.
Kako se ono dalje krizaju? Juve ako prode ide na Galatasaray/Schalke ili?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5478 : 20.12.2012. 12:26:18 »
Pa morao je biti neki par koji je bio prošle godine. Samo što su se prošle godine u četvrfinalu sreli. Ne križaju se još već se isto izvlače za četvrfinale.

Dakle, Juve može dobiti bilo koga ako prođe tvrdi Celtic.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5479 : 20.12.2012. 12:28:10 »
Naravno.  :) Prolazimo Real lagano, to je realno. A i Barsa - Junajted bi bilo najbolje finale, trenutno su najbolji.
molim?!!  :facepalm
nemoj me krivo shvatit, Manchester mi je jedan od omiljenih klubova, ali da su trenutno najbolji - jesi normalan!
ja neznam kako je uopce Man prvi u engleskoj, pa ove sezone ne igraju nista posebno, a kakve igrace imaju (osim Rooney i jos 2-3 igraca) nista cudno.
Gledao sam daleko bolji Manchester, i nema sanse da je Man trenutno najbolji. Nadam se da ce proci ali ne bi rekao, mada ni Realu ne ide bas najbolje.

@Mulder pa da i mislio sam da se opet izvlace ali nisam bio siguran
« Zadnja izmjena: 20.12.2012. 12:30:23 lijencina »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5480 : 20.12.2012. 12:32:24 »
Na stranu sad Realova loša forma koja se može dići do drugog mjeseca, Unitedu ne paše kako igra Real i nikad ga nisu prošli ako se ne varam. Tu su podjednake šanse. Navija se protiv Franca.

Ali što volim Barcu - Milan. Vidim da se Milan polagano diže, a Barca je bez poraza u la ligi, imaju nevjerojatan start i forma im je vanzemaljska. Igraju još brutalnije nego zadnjih godina. Jedva čekam.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5481 : 20.12.2012. 12:48:27 »
zadnja utakmica izmedu Reala i Man


kako sam uzivao u toj utakmici, nadam se da cu opet  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5482 : 20.12.2012. 12:54:23 »
I nisu ih prošli, ali odlični mečevi.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5483 : 20.12.2012. 14:35:11 »
Na stranu sad Realova loša forma koja se može dići do drugog mjeseca, Unitedu ne paše kako igra Real i nikad ga nisu prošli ako se ne varam. Tu su podjednake šanse. Navija se protiv Franca.

Ali što volim Barcu - Milan. Vidim da se Milan polagano diže, a Barca je bez poraza u la ligi, imaju nevjerojatan start i forma im je vanzemaljska. Igraju još brutalnije nego zadnjih godina. Jedva čekam.

Polako Milan igra sve bolje, ali realno nemamo šanse protiv Barse...
Imamo El Shaarawya koji gazi sve redom, Montolivo koji je dosta popravio formu, kao i Nocerino... Constant je konačno neko normalno rešenje na levom beku, a klinja De Sciglio je veliki talenat... to je to što valja, još mogu da se pridodaju Boateng i Mexes kad su u formi...
Golmani i štoperi su nam očajni, a tako se ne može protiv Barse...

Ne bih se samo složio s tobom da Barse igra bolje nego ranije... mislim da ste baš obrnuto ranjiviji i ako bi se Messi ili Iniesta povredili imala bi Barsa mnogo problema...

Uglavnom ima još dosta do utakmica, pa sva šta može da se dogodi, možda se i Milan konačno pojača.  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5484 : 20.12.2012. 14:47:35 »
Hvala na osvrtu  :)

Kaj se tiče Barce, opasniji su po golu nego prije ma koliko god to čudno zvučalo pošto su uvijek bili najopasniji. Što se tiče toga jesu li ranjiviji nego prije. Problem leži u presingu, a znamo da Barca koristi najbolje presing. Uzmeš im loptu, odmah 2, 3 igrača oko tebe, ne uspiješ zadržati dovoljno dugo. To je bilo pod Pepom. A sad pod Titom, on je izbacio taj presing. Kad kažem izbacio, ne mislim na to da ga ne koriste, koriste ga još oni uvijek, ali je izbacio jedan dio i taj dio pretvorio u neke druge vrline što je po meni super. Samo što bez tog dijela presinga ostale momčadi će u jednom trenutku moći smiriti igru, a to protiv Barce prije nisu mogli. Ali kao što sam rekao,u jednom trenutku  ;D

Gledaj ih malo, puno okomitije sad igraju. Stvarno nevjerojatno izgleda. Najbolji start u povijesti la lige, najviše golova u ovih 16 kola, ludo se igra. Obrana nam je štekala, to je ta ranjivost, ali su nam Puyol i Pike falili, a oni su se sad vratili. Puyol im 33 godine, ali čovjek igra još uvijek sa onim žarom kao prijašnjih godina. Pike je pao u formi prošle sezone no sada se vratio. Alba, taj čovjek je jedno od najboljih pojačanje Barca otkad vladaju, zadnjih 5, 6 godina. Još se polako kao i svake sezone uvode nove nade iz la masie. Montoya je velika budućnost i ne bi me začudilo da igra od prve minute. Vezu ne trebam spominjat, napad isto.

I slažem se da ako bi igrali bez Messia, da bi bili znatno slabiji. Rekao sam već prije. Tip je kao i ja, sa Saturna, hibrid Xavia i Iniesta te pravog Ronalda. Asistira više nego Xavi i Iniesta zajedno, pregled igre mu je na njihovoj razini. A zabija kako god želiš, stroj.

Može se gledat da smo ranjiviji nego prošle godine, primamo nešto više golova, ali smo isto još brutalniji.

A El Shaarawy, gledao sam ga par puta ove sezone i uz Isca, najbolji mladi igrač.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5485 : 20.12.2012. 16:26:49 »
Zanimljivi parovi LS, kako sam navijac Uniteda i Barce u svakom slucaju bi ih voleo videti u finalu ali ima do toga jos dosta da se igra...
Barca lagano prolazi Milana, dok ce Unitedu protiv Reala biti jako tesko. Bice zanimljivo videti Kristinu na Old Traffordu. >:dj

Od ostalih parova zanimljiv je duel Arsenal - Bayern i Shakhtar - Dortmund :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5486 : 20.12.2012. 16:54:02 »
Mulderu,
U punom sastavu Barsa je ubedljivo najjača, jednostavno Iniesta, Pike, Buskets, Alba, a pogotovo Messi su trenutnu u vrhuncu forme... kad sam rekao ranjiviji mislio sam na to da nemam utisak da toliko dominiraju kao kod Pepa... e sad nisam ih puno gledao ove sezone, pa je verovatno da je to zbog nešto manjeg presinga u igri, ali onda znači da su opasniji iz kontre... u svakom slučaju Barsa je glavni favorit da osvoji LŠ.

Milan je velika enigma, umeju da odigraju sjajan meč a umeju da bude toliko nemoćni da je to žalosno... to je po meni do Alegrija... čovek jednostavno nije trener najvećeg kalibra, često nema osećaj kad kojeg igrača da stavi i koju taktiku da primeni...
Šaravi je ogroman talenat, pored  tehnike, driblinga i brzine najveća mu je vrlina to što bukvalno ne staje celu utakmicu... igra i odbranu i napad, ima strašnu želju... ako je Montolivo raspoložen može biti izuzetno koristan, zna da odigrai odbranu i da da sjajan pas... bekovi su konačno u nekoj normali, desna strana nam je jaka, tu je De Šiljo i Abate, levo je Konstant, privremno rešenje ali imao je nekoliko odličnih utakmica, pogotovo je bio dobar protiv Juvea...
Problem Milana je što Šaravi ne može stalno da daje golove, ipak je još uvek veoma mlad, a Robinjo i Pato su katastrofalni, Pacinija ne vredi ni spominjati...
Največi problem naravno štoperi... prošle sezone T. Silva i Nesta, a ove MExes, Acerbi, Zapata, Yepes, Bonera  :facepalm :facepalm
Pa svu petoricu bih dao za potpuno zdravog Nestu...
Favoriti ste, veliki, ali nada umire poslednja  drinks
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5487 : 20.12.2012. 17:05:23 »
Ma Milan nikad ne treba otpisivati. To je takva momčad koja može svima zapapriti. Evo kako kladionice gledaju na parove.

Celtic - Juve
19,5:80,5

Valencia - PSG
42,1:57,9

Šahtar - Dortmund
34,13:65,87

Real Madrid - Manchester
60,5:39,5

Arsenal - Bayern
29:71

Porto - Malaga
50:50

Galatasaray - Schalke
38,5:61,5

Milan - Barcelona
11,6:88,4

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5488 : 20.12.2012. 17:16:46 »
pa jel moguce da smo celtic dobili  :-X :-X

lijencina, nikakav x tamo  :no-no :P

i ak ce ovi igrat bunker, a vjerojatno oce, treba nam obavezno napadac  :-X

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5489 : 20.12.2012. 18:05:41 »
Opet Barselona  ;D. Ako se ne pojačaju u januaru pucaće petarde.
Najbolji meč za gledanje će da bude Šahtjor - Borusija. Ekipe koje ne znaju da se brane  smileyNO1
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Tags: