Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661043 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5220 : 13.10.2012. 20:44:34 »
Upravo to, deep throat juve. Navijači oduvijek zviždaju Štimcu i Mamiću. Mislim da bi neki koji misle da je sve bajno i krasno trebali pročitati feljtone.

http://www.badblueboys.hr/feljton-kronologija-jednog-ludila-1-dio/

http://www.badblueboys.hr/feljton-kronologija-jednog-ludila-2-dio/

I treći dio http://www.badblueboys.hr/

Koje si ti godište? Zar zaista vjerujes u ova loše napisana naklapanja? Mamić je "rak", ali tvrditi da su boysi obični sveci  :neverovatno: Odi jednom na tekmu i upoznaj neke od tih ljudi. Ne vjerujem ništa što izadje iz mamićevih usta, a još manje vjerujem tim "navijačima". Lopov protiv huligana, dosta mi je više i jednih i drugih.
+1, zadnjih godina minimalno pratim ovaj sport jer se dijeli na dva svijeta 1)Zadnje rupe na svirali, zabiti svi slični pridjevi), tj. balkanske, afričke i sve druge zadnje lige 2) Glamurozni nogomet, koji je izgubio svu svoju ljepotu, i većina utakmica se svodi samo na to ko će više pretrčati (samo se sjetite onog finala lige prvaka Milan-Juventus 0:0). Nestalo je igrača kao Rivaldo, Ronaldo... Skoro niko ne dribla, nema virtuoza. Kako bi ih Edo Maajka opisao, "Preplaćeni nogometni qurci".
Osim njih postoji možda par normalnih i uređenih liga, kao recimo austrijska i švicarska. Sve je otišlo kvragu kad su se počele vrtiti velike sume u zadnjih 7- godina. Meni nije realno da C. Ronaldo prima mjesečno, samo od kluba, milijun i koliko već eura, jer je precizan u šutanju lopte.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5221 : 13.10.2012. 20:51:25 »
Upravo to, deep throat juve. Navijači oduvijek zviždaju Štimcu i Mamiću. Mislim da bi neki koji misle da je sve bajno i krasno trebali pročitati feljtone.

http://www.badblueboys.hr/feljton-kronologija-jednog-ludila-1-dio/

http://www.badblueboys.hr/feljton-kronologija-jednog-ludila-2-dio/

I treći dio http://www.badblueboys.hr/

Koje si ti godište? Zar zaista vjerujes u ova loše napisana naklapanja? Mamić je "rak", ali tvrditi da su boysi obični sveci  :neverovatno: Odi jednom na tekmu i upoznaj neke od tih ljudi. Ne vjerujem ništa što izadje iz mamićevih usta, a još manje vjerujem tim "navijačima". Lopov protiv huligana, dosta mi je više i jednih i drugih.
Kakve to ima veze?

Zar ti zbilja vjeruješ da su boysi zadnja ološ? Daj ne generaliziraj. Većina boysa su školovani ljudi, imaju obitelj. A ona glupa šačica huligana je baš to, glupa.

Ovo je u suradnji sa ZZD. Nemoj biti ograničen i pročitaj svaki članak i vidjet ćeš samo dokaze. Nevjerojatno je koliko ljudi generaliziraju i čude se nečemu.

@LemonzOO

Skoro nitko ne driblja? Mislim, lijepo se sjetiti stara vremena, ali daj isto ne generaliziraj kao ovaj gore. Očito niste pućeni u cijelu stvar oko toga. Mediji vam oblikuju mišljenje kao i većini građana.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5222 : 13.10.2012. 20:57:53 »
O tome nisam nikad čitao nigdje, dovoljno je pogledati neki meč danas i u vrijeme spomenutog Rivalda .  Naravno da svako pravilo ima izuzetaka.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5223 : 13.10.2012. 21:03:35 »
Ma meni je Rivaldo uvjerljivo najdraži igrač. Al ono, danas se ne driblja. Mislim, pa Messi svaku tekmu izvoza po 4, 5 igrača. Samo što on nema onaj atraktivan dribling, ali nije sve u foricama ala Ronaldinho.

Al ovo gore isto od ovog drugog forumaša. Mislim, generaliziranje da ne može biti veće. Boysi su uvijek paštali zbog te grupice od stotinjak ljudi koji namjerno rade nerede, ali ako želite, otiđite u klaićevu bolnicu i pitajte ko im najviše godišnje pomaže što se tiče doniranja krvi i koliko skupe novaca. Pogledajte malo Metković i kada budu natjecanja u veslanju. Boysi opet idu zbog humanitarne akcije.

Ima brdo primjera. To nisu uopće zli ljudi kako neki (ponajviše mediji) pokušavaju prikazati i onda to puše upravo ovakvi gore forumaši.

Ili najbolje pročitajte nešto od sociologa Lalića koji je i sam bio Torcidaš pa zna kako navijači svijet funkcionira i ko su ti ljudi koji paštaju zobg tih glupih huligana.

I na kraju, pročitajte cijeli ovaj gore feljton.
« Zadnja izmjena: 13.10.2012. 21:05:10 Mulder »

Offline DanZealand

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5224 : 13.10.2012. 22:20:43 »
Naravno da nisam mislio na sve boyse, nego na te huligane koje i ti spominjes. Jednostavno mi je dosta vise toga "rata" izmedju mamića i navijaca. Kakvog to ima smisla? Zbog nekoliko budala i njihovog načina negodovanja, nitko više ne shvaca boyse ozbiljno. I što sada? Mamić je još uvijek tu, klub stoji najbolje od početka hnl-a, cemu onda sve to???  Svaki tjedan novi članak o toj temi, bilo da je od mamićevih plačenika ili simpatizera boysa. Jedva cekam dan kada ce mamić stvarno otici. Baš me zanima kakav ce to lik sjesti u tu stolicu. Do sada nitko nije zadovoljio istancan ukus boysa.
         
I require a window seat and an in-flight Happy Meal…and no pickles. GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5225 : 13.10.2012. 22:23:53 »
pa nisu samo boysi protiv mamica, nije da samo njima on ne odgovara... a to da je klub prvi od pocetka, pa jasno su boysi porucili mi necemo slavit ovakve naslove, imas to u feljtonu koji je mulder stavio, stvarno bi si mogli procitat, titule uopce nisu bitne ak su takve kakve su :/

Offline DanZealand

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5226 : 13.10.2012. 22:30:42 »
Ništa to nema veze sa nogometom. Kao što nogomet nije što je nekad bio tako nisu ni navijači. Samo želim reci da me ne zanima ni mamić ni feljtoni. Želim u miru pogledati jednu jadnu tekmu bez tih tema.
         
I require a window seat and an in-flight Happy Meal…and no pickles. GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5227 : 13.10.2012. 22:34:52 »
Upravo to, samo da se ljudi malo trgnu i istraže malo. A obični navijači su više za boyse nego što su protiv. Isto ima onih koji su za mamića, ali njih Mamić plaća. Pa jebote, oni su putovali s njim, bili u vip loži po gostovanjima  ;D smiješno. Oni imaju svoju ulogu.

A da ne zaboravimo i 5. mjesec 2012. godine kada su policajci zbog jedne jedine baklje tukli boyse i obične građane. Imate snimku kako policajac tuče malu djevojčicu sa pendrekom. Tu su obični građani vidjeli tko i što je Mamić. Naprave problem, čekaju reakciju i donesu rješenje - novi zakon o navijačima. Ma ne, treba to pročitat, sve ovo gore da bi se dobio uvid u sve to.

Al pazi juve, zbog jedne baklje  ;D a torcidaši su za svoj rođendan zapalili na stotine baklji ili odmah nakon tih brutalnih policijskih akcija zbog jedne jedine baklje bilo je finale lige prvaka Bayern - Inter i tamo su zapaljene dvije baklje, a znamo kako je to tamo kažnjivo, ali ništa. Policajci ništa, nitko ništa. Onda si možeš zamisliti kolika je to represija.

Juve, reći ću ti nešto. Tvrdoglavcima ne možeš ništa objasniti i to zapamti za cijeli život. Oni što si zacrtaju, tako će biti jer nikad ne žele priznati pogrešku i koliko nisu upućeni u takve stvari.

Inače, vidio sam ovaj gore vidio od Alea  clapp clapp

Koliko će igrati tamo?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5228 : 13.10.2012. 22:40:16 »
Ništa to nema veze sa nogometom. Kao što nogomet nije što je nekad bio tako nisu ni navijači. Samo želim reci da me ne zanima ni mamić ni feljtoni. Želim u miru pogledati jednu jadnu tekmu bez tih tema.


pa onda radje gledaj neke druge lige nego ovu takva kakva je ;D

mulder, 1.5.2010. je bilo :) a del piero ce valjda dvije godine tamo igrat, mislim da je to miniumum, ne sjecam se koliko je tocno potpisao al mislim na dvije godine, a i da je prije govorio da bi igro do 40. ma moze tri sezone jos odigrat :)

Offline DanZealand

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5229 : 13.10.2012. 23:02:32 »
Ništa to nema veze sa nogometom. Kao što nogomet nije što je nekad bio tako nisu ni navijači. Samo želim reci da me ne zanima ni mamić ni feljtoni. Želim u miru pogledati jednu jadnu tekmu bez tih tema.


pa onda radje gledaj neke druge lige nego ovu takva kakva je ;D


Nemogu je ni gledati, nemam max.  ;D
   
Mulder ti mislis da si upucen ako si procitao neke feljtone i prckao po netu. Nemoj se razbacivati izrazima kao "represija".  Oni koji imaju problema u zivotu uvijek ce naci krivca u sustavu. Buraz mi ide na osiguranje tekme sa walesom, i ja cu uvijek prije vjerovati njegovom vidjenju dogadjaja nego nekom navijacu koji lijeci svoje probleme na nogometnoj utakmici.
Pitao sam koje si godiste zato jer me zanima sto bi ti rekao svojoj djeci? Jeli u pravu čika policajac ili čika huligan ;D.  Baš zbog takvog razmisljanja i takvog odgoja ima previše budala na tribinama.
         
I require a window seat and an in-flight Happy Meal…and no pickles. GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5230 : 13.10.2012. 23:13:24 »
Ništa to nema veze sa nogometom. Kao što nogomet nije što je nekad bio tako nisu ni navijači. Samo želim reci da me ne zanima ni mamić ni feljtoni. Želim u miru pogledati jednu jadnu tekmu bez tih tema.


pa onda radje gledaj neke druge lige nego ovu takva kakva je ;D

mulder, 1.5.2010. je bilo :) a del piero ce valjda dvije godine tamo igrat, mislim da je to miniumum, ne sjecam se koliko je tocno potpisao al mislim na dvije godine, a i da je prije govorio da bi igro do 40. ma moze tri sezone jos odigrat :)
Da, to je taj datum kada su policajci tukli ko im je prvi došao pod ruku, kada su prekrili serijske brojeve na kacigama. Da, to je to. Mamić i kompanija  :)

A dobro, za njega dvije godine nije puno  ;D

A baklja s huliganizmom nema veze. Opet netko nije dovoljno upućen. Pa ljdui su stvarno slijepi. Pa sami naši igrači 98. su palili baklje. Pa sam Vrbanović je zapalio baklju 2007. godine. Koje priče  rofl rofl

Baklja i huliganizam. Što sve neću čuti. Baklje su svugdje po svijetu. Jedino sam za to da s ene bacaju u teren. Ostatak je velika glupost.
« Zadnja izmjena: 13.10.2012. 23:16:19 Mulder »

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5231 : 13.10.2012. 23:24:34 »
ZDRAVKO MAMIĆ - LEGENDA



Spoiler for Hiden:
Ja samo podjebavam pošten narod. Da vidimo koji će se papak prvi upecati. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5232 : 13.10.2012. 23:26:53 »
A gle Super Maria iza  rofl rofl

Eriče, mi smo svi pošten narod  angeldemon

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5233 : 14.10.2012. 00:17:54 »
i onda to puše upravo ovakvi gore forumaši.

Juve, reći ću ti nešto. Tvrdoglavcima ne možeš ništa objasniti i to zapamti za cijeli život. Oni što si zacrtaju, tako će biti jer nikad ne žele priznati pogrešku i koliko nisu upućeni u takve stvari.

Očito niste pućeni u cijelu stvar oko toga. Mediji vam oblikuju mišljenje kao i većini građana.

A ovo Mulder reče na drugoj temi:
ali nemoj mi molim te, ko boga te molim, nemoj mi nametati mišljenje jer ima dosta ljudi na ovom forumu koji to rade. Nemoj to raditi.

ali nemojte mi dolaziti s takvmi uletima. Ma bilo kome ovdje na forumu. Jer je bezobrazno od vas da ne možete ptihvatiti tuđe mišljenje ma kakvo to bilo.  :)

Ne znam je li ovo smiješno ili žalosno? ??? :\)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5234 : 14.10.2012. 00:26:33 »
Koje frustracije  :facepalm

Prestani me pratiti jer ovako ispadaš teži kompleksaš. A i ne čudi pošto si se izrazio više puta kao Mamićevac. Pusa, pa-pa  :)

I nauči se što je nametanje mišljenja, a što izražavanje mišljenja. Dobro bi ti došlo.

I da, ovaj zadnji kvote. Da, stvarno ne znam jel smiješno ili žalosno što izvlačiš iz konteksta. Pogledaj tu temu, ljudi vide što je napisano i što sam napisao. Izrazo svoje mišljenje kojeg sam više puta napomenuo "PO MENI", a što je ona napravila. Nametnula mišljenje. Ne treba ti ovo, outside. Ovakve blamaže.
« Zadnja izmjena: 14.10.2012. 00:30:02 Mulder »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5235 : 14.10.2012. 00:38:12 »
Čemu živciranje?  :\) Pa zar su BBB i Mamić vrijedni živciranja?   :pevusi:

Eh, Mulderu, pa teško je tebe pratiti...Jer si cijeli dan online, i prije bih vidio vanzemaljca nego offline na tvom avataru. ;D Probaj ponekad izaći iz kuće, možda ti se svidi.  smileyNO1 

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5236 : 14.10.2012. 00:42:11 »
Svaka čast, internet huliganu  smileyNO1

To što smo vodili raspravu na onoj temi gdje ti nisam ništa zamjerio, ali ti očito jesi pa mi je sad smiješno kako pratiš sve i tražiš nekakvu osvetu.  rofl rofl

Al dobro, svi smo mi ljudi ili kako to već ide.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5237 : 14.10.2012. 00:48:47 »
Hvala na uvredi...  smileyNO1 4 sam godine član ovog foruma i poznat samo po svom huliganizmu na forumu..  :\)

Aha, tražim osvetu i smišljam je po cijele dane... Pratim svaki tvoj korak na forumu... Ako ti je tako lakše.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5238 : 14.10.2012. 00:50:32 »
 :)

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5239 : 14.10.2012. 02:08:44 »
Ja samo ne kontam ko izabira na visoke funkcije ljude psihološkog profila tipa Zdravka Mamića i Keruma (njega pogotovo).. Zar je moguće da su oni koji njih podržavaju u većini, pa su ovi na pozicijama?

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5240 : 15.10.2012. 18:16:27 »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5241 : 16.10.2012. 11:56:17 »


rofl

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5242 : 16.10.2012. 12:09:20 »
Kurir sabija svojim provjerenim vijestima
http://www.kurir-info.rs/pokolj-u-najavi-300-huligana-krenulo-na-skoplje-clanak-459424

 rofl rofl rofl
Piše članak, ja reko i Čanak krenuo sa njima ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5243 : 16.10.2012. 14:36:40 »


 rofl
Spominjali su ovdje da su on i Štimac ljudi istog profila.  Iz ovoga se vidi da je Mihajlović malo prizemljeniji, zna se i nasmijati.
Mrzim lopatare i limune

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5244 : 16.10.2012. 15:23:17 »
Ko hebe jednog i drugog, mene zanima melodija s mobitela...  :pevusi:

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5246 : 16.10.2012. 16:50:34 »


 rofl

 rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Vjerojatno mobitel nekog novinara koji je tako snimao intervju, sumnjam da je Mihajlovićev...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5247 : 16.10.2012. 16:55:17 »
Što bi rekli braća Slovenci... zelo verjetno.  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5248 : 16.10.2012. 19:37:11 »
"Dobra pjesma"  rofl rofl rofl rofl rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #5249 : 16.10.2012. 21:37:22 »
farski otoc-irska 1:3 dobra igra, bore se decki al eto jbg ne ide :/

Tags: