Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661078 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4950 : 30.08.2012. 13:41:00 »
Samo kad ti znas na koju tribinu idem, da li sam ikad bio na utakmici i kakav sam ja navijac...momak, o stvarima koje ne znas bolje cuti!
I pokusaj nekad da ne mrzis sve oko sebe, nije to tako tesko.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4951 : 30.08.2012. 13:46:58 »
Da, znam na koju tribinu ideš ako si bio na stadionu pošto se to vidi iz aviona po tvom pisanju.
Ja sam ti rekao kako razmišljaju pravi navijači, a ne neka deca cveća. Ako ti nešto nije jasno, poseti malo ove dve tribine i biće ti jasnije.

I ja ne mrzim sve oko sebe, već je to rivalitet prema drugom klubu kakav i treba da bude.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4952 : 30.08.2012. 13:58:12 »
E, aj iskuliraj malo!
Niti znam ko si ni sta si, nemam ja sta tebi da se pravdam, a pogotovo nemam nameru da te ubedjujem kakav sam ja navijac i da li sam ikada bio na stadionu.
Zaobidji me u sto sirem luku!

A to da mrzis sve oko sebe nije imalo veze sa ovom pricom o zvezdi, vec o tvojim postovima... u 90% tvojih postova ti pljujes nekog ili po nekome, a posebno po tudjim misljenjima koji se razlikuju od tvog... malo smiri dozivljaj.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4953 : 30.08.2012. 14:02:45 »
Pa nema potrebe da objašnjavaš kakav si navijač, kad si nikakav.  Nema tu šta da se objašnjava, sve je jasno.

Ništa, onda ti večeras iz fotelje prati utakmicu kao i obično, a možeš da prebaciš kanal na zvezdu i navijaš za njih. To bi bilo bolje.

Ae pozdrav i nemoj puno da mi se nerviraš.  ;)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4954 : 30.08.2012. 14:12:22 »
Kako god... samo dok mene zaobilazis.
« Zadnja izmjena: 30.08.2012. 14:14:26 Omar_Little »
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4955 : 30.08.2012. 16:13:40 »
Da, znam na koju tribinu ideš ako si bio na stadionu pošto se to vidi iz aviona po tvom pisanju.
Ja sam ti rekao kako razmišljaju pravi navijači, a ne neka deca cveća. Ako ti nešto nije jasno, poseti malo ove dve tribine i biće ti jasnije.

I ja ne mrzim sve oko sebe, već je to rivalitet prema drugom klubu kakav i treba da bude.

A ko kaze da su takvi pravi navijaci?

Gledajuci sa strane, nadam se objektivno, normalno je da je drzava ispred kluba. Al' ocigledno nekome nije. Mozda je zato situacija kakva jeste, losa.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4956 : 30.08.2012. 17:52:22 »
Izbjegavajte Postuhumana, lik je svađalica i ne vrijedi se raspravljati sa njim, ni prvi ni zadnji put da se sa nekim prepire. :)

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4957 : 30.08.2012. 18:36:41 »
Porto(POR)
Dynamo Kyiv(UKR)
PSG(FRA)
Dinamo Zagreb(CRO)

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4958 : 30.08.2012. 18:41:12 »
 Grupa A: Porto, Dinamo Kijev, Pari Sen Žermen, Dinamo Zagreb

Grupa B: Arsenal, Šalke, Olimpijakos, Monpelje

Grupa C: Milan, Zenit, Anderleht, Malaga

Grupa D: Real Madrid, Mančester Siti, Ajaks, Dortmund.

Grupa E: Čelsi, Šahtjor, Juventus, Nordsjeland

Grupa F: Bajern Minhen, Valensija, Lil, BATE Borisov

Grupa G: Barselona, Benfika, Spartak Moskva, Seltik.

Grupa H: Mančester Junajted, Braga, Galatasaraj, Kluž.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4959 : 30.08.2012. 19:01:56 »
@juve gledam i ja preko neta svakakve utakmice, ali juve odnosno talijansku ligu gledam na stranici supersporta
registriraj se i pod kladenje uzivo imas, sliku ne mozes povecati (bude velicine kao na youtubeu) ali je dosta cista slika i ne steka,
a ni ne kasni ->ipak je to kladionica, da kasni ne bi im bilo dobro  ;D
prosle sezone mislim da su prenosili 90% juveovih utakmica, a ove godine sam se sokirao kad nisu prenosili utakmicu sa parmom

mislim da sam se prijavio tam... s kojeg oni to programa uzimaju? na areni mislim da 90% tekmi prenose juveovih :)

mulder se igro s papiricima  ;D ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4960 : 30.08.2012. 19:03:45 »
Grupa A: Porto, Dinamo Kijev, Pari Sen Žermen, Dinamo Zagreb

Grupa B: Arsenal, Šalke, Olimpijakos, Monpelje

Grupa C: Milan, Zenit, Anderleht, Malaga

Grupa D: Real Madrid, Mančester Siti, Ajaks, Dortmund.

Grupa E: Čelsi, Šahtjor, Juventus, Nordsjeland

Grupa F: Bajern Minhen, Valensija, Lil, BATE Borisov

Grupa G: Barselona, Benfika, Spartak Moskva, Seltik.

Grupa H: Mančester Junajted, Braga, Galatasaraj, Kluž.

zanimljive su jako skupine, juve dosta dobro, chelsea dobar s ovim hazardom al vidjet cemo, sahatara bi se trebalo dobit, dance naravno ;) skoro upali u skupinu s barcom ;D

a nosati dolazi u zagreb, dinamu neatraktivna skupina al vjerojatno ce opet biti zadnji :/ dinamo i dinamo ;D i na kraju, najzanimljivija naravno real, shity, borussia i ajax


aha, jos, milan dobio vjerojatno najlaksu grupu ;)
« Zadnja izmjena: 30.08.2012. 19:07:01 forzajuve »

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4961 : 30.08.2012. 20:37:50 »
mislim da sam se prijavio tam... s kojeg oni to programa uzimaju? na areni mislim da 90% tekmi prenose juveovih :)
nemam pojma s kojeg kanala uzimaju

zanimljive su jako skupine, juve dosta dobro, chelsea dobar s ovim hazardom al vidjet cemo, sahatara bi se trebalo dobit, dance naravno ;) skoro upali u skupinu s barcom ;D

a nosati dolazi u zagreb, dinamu neatraktivna skupina al vjerojatno ce opet biti zadnji :/ dinamo i dinamo ;D i na kraju, najzanimljivija naravno real, shity, borussia i ajax


aha, jos, milan dobio vjerojatno najlaksu grupu ;)

ma sta pricas, mi smo prvi u skupini, chelsea dobivamo u torinu, kod njih X, a sahtar i dance dobivamo i kuci i vani

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4962 : 30.08.2012. 20:56:28 »
Vala mi se nece United brukati ove sezone :)


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4963 : 30.08.2012. 23:32:28 »
mislim da sam se prijavio tam... s kojeg oni to programa uzimaju? na areni mislim da 90% tekmi prenose juveovih :)
nemam pojma s kojeg kanala uzimaju

zanimljive su jako skupine, juve dosta dobro, chelsea dobar s ovim hazardom al vidjet cemo, sahatara bi se trebalo dobit, dance naravno ;) skoro upali u skupinu s barcom ;D

a nosati dolazi u zagreb, dinamu neatraktivna skupina al vjerojatno ce opet biti zadnji :/ dinamo i dinamo ;D i na kraju, najzanimljivija naravno real, shity, borussia i ajax


aha, jos, milan dobio vjerojatno najlaksu grupu ;)

ma sta pricas, mi smo prvi u skupini, chelsea dobivamo u torinu, kod njih X, a sahtar i dance dobivamo i kuci i vani

vidjet cemo, svejedno prvi ili drugi, mislim da smo jaci od chelsea, al i oni su jaci nego prosle sezone, a nisu ni bezveze osvojili lp tak da... bitno da dobimo sahtara i dance ;) a prva tekma je mislim u londonu :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4964 : 30.08.2012. 23:45:51 »
@juve gledam i ja preko neta svakakve utakmice, ali juve odnosno talijansku ligu gledam na stranici supersporta
registriraj se i pod kladenje uzivo imas, sliku ne mozes povecati (bude velicine kao na youtubeu) ali je dosta cista slika i ne steka,
a ni ne kasni ->ipak je to kladionica, da kasni ne bi im bilo dobro  ;D
prosle sezone mislim da su prenosili 90% juveovih utakmica, a ove godine sam se sokirao kad nisu prenosili utakmicu sa parmom

mislim da sam se prijavio tam... s kojeg oni to programa uzimaju? na areni mislim da 90% tekmi prenose juveovih :)

mulder se igro s papiricima  ;D ;D
Papirići  fala-fala  rofl rofl

Da malo bacim komentare na grupe  :)


Grupa A - na prvi pogled Porto i PSG su favoriti, a Dinamo i Dinamo će se pošteno potuć  ;D

Grupa B - siguran sam da Arsenal prolazi i to jako uvjerljivo. Oni su uvijek odlični u skupinama i dosta efikasni. Schalke je Schalke. Švabe su švabe i za mene oni su drugi favoriti.

Grupa C - ovdje je Milan favorit, ali ni oni ne briljiraju baš. Zenit je dobar, ne kao prije, ali je dobar. Malaga je promašaj Primere. Nakupovali su se, bili su jako dobri prošle sezone, ali ove godine nisu u formi. Anderlecht, ahaha.

Grupa D - Real je favorit, ali ovdje imamo City i Dortmund koji su prole sezone ispali u skipinama, a radi se o najjačim predstavnicima svojih zemalja. Tako da očekujem kako će se smetlarskiReal jako jako namučiti i nadam se ispasti. A Ajax je uvijek gdje je Real  ;D

Grupa E - dugo sam čekao da se Juve vrati. Oni su baš falili u europskim natjecanjima. Ja u ovoj skupini stavljam Chelsea kao favorit. Zašto? Zato što Juve nije bilo dugo i iako svi govore da su odlični, LP je nešto sasvim drugo. Dovoljno je pogledati Dortmund i City prošle sezone. Ipak, nadam se da će Juve proći i da će razvaliti smetlarski Chelsea. Ju-hu. Hihihihiih

Grupa F - Bayern i Valencia.

Grupa G - moja omiljena skupina i možda i najlakša uz Unitedovu. Benfica Barci paše jer igraju dosta otvoreno. Spartka, uvijek mora biti neka istočna momčad  ;D i Celtic nikad lošiji.

Grupa H - United prolazi. Teško da će se ponoviti onakav kiks iz prošle sezone. Lagana skupina, ne bi trebalo biti većih problema. A za drugo mjesto kažem Cluj. Dobra su i čvrsta momčad. Galatasary nisam pratio, ali znamo kakvu atmosferu stvore tako da to im je jedan veliki plus.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4965 : 30.08.2012. 23:57:27 »
smetlarskiReal jako jako namučiti i nadam se ispasti.
da će razvaliti smetlarski Chelsea.

Vidim da ti nisu baš dragi klubovi koji pobjeđuju Barcu.. :P ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4966 : 31.08.2012. 00:03:07 »
Da, Real dobio Barcu 3 puta u zadnjih 17 utakmica. Moćni Real  rofl rofl u zadnje tri godine Real 3 trofeja. U zadnje 4 godine, Barca 14 trofeja. Hihiihihihi.

Za Real je normalno da ga ne volim jer su najveći rivali, a Chelsea je Barcin najveći europski rival unazad 7, 8 godina  :)

Ajd baci komentar na skupine. Kaj kažeš na Juve? Ti si za Chelsea, jel tako?  ;D

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4967 : 31.08.2012. 00:14:34 »
To ja tebe malo zezam... ;D  Inače, ove godine imam osjećaj da će Bayern postati smetlarski Bayern...  rofl :pevusi:

Aha, ja sam za Chelsea... I za sve outsajdere, da iznenade favorite...  Po pisanju na ovom forumu izgleda da Juve igra dobro, ali nisam pogledao njihovu tekmu ima dosta dosta godina... Kad su zadnji put bili u ligi prvaka, e tad sam pogledao... ;D Chelseaja sam neki dan gledao u engleskoj ligi, i igraju lijepo..Tako da, prolaze skupinu sigurno..... Samo mi je žao što je Drogba otišao... cry1

Sutra igraju superkup protiv  Atletico Madrida.. Bit će zanimljivo.. :)


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4968 : 31.08.2012. 00:20:14 »
Ma znam  smileyNO1

Bayern mi je uvijek bio drag klub kao i većina njemačkih klubova. Ne znam, nekako mi imaju najbolje okruženje. Ta njemačka liga. Nije najbolja, ali ima neki poseban štih  ;D

Juve sam isto slabo gledao. Little juve (forzajuve) mi je opisao detaljno obranu, vez i napad. Po opisu su najsavršenija momčad ikada  rofl rofl šalim se. Svi hvale obranu i vezu, a napad kao najslabiji dio iako nije loš. Zato ih jedva čekam vdijeti.

Da, sutra Atletico i Chelsea. Falcao je ubojica od igrača, baš zvijer. A Hazard vidim oduševljava sve navijače plavih. Zanimljiv dvoboj  :)

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4969 : 31.08.2012. 00:31:03 »
Bayern je doveo Martineza... Manđukić je također dobro pojačanje... Stvarno su jaki, i mislim da ove godine moraju osvojiti bundesligu, a i napasti ligu prvaka... Meni je isto Njemačka liga odlična, igraju napadački nogomet i to je užitak za gledati... clapp

Hazard je pokazao da će biti odlično pojačanje... Ali ono što još veseli, je to da je i Torres proigrao...  clapp

Kad smo već kod Hazarda, imat ćemo velikih problema u kvalifikacijama s Belgijancima... Imaju odličnu ekipu... Onaj Fellaini je igračina... smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4970 : 31.08.2012. 00:36:47 »
Gle fakat, Fellaini  ti_si_Bog

Gledao sam ga protiv Manchestera, sad nedavno kad je Everton dobio. On ih je doslovno sam dobio. Na svakoj lopti, odlično građnenje, oduzima lopte ko Cambiasso u najboljim danima. I sad kad gledam njihovu repku, vezu imaju jaču od naše. Daleko od toga da mi imamo lošu, ali ovi su jači. I u boljoj su formi. Obrana im je jako zanimljiva. Arsenal i City. Kompany imao odličnu sezonu iza sebe. Strašno dobra ekipa.

Bit će teška grupa, ima tu par momčadi koji nam mogu dobro zapapriti.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4971 : 31.08.2012. 01:26:25 »
Teram ja fudbal i sve u tri lepe p*** materine.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4972 : 31.08.2012. 01:30:49 »
Gledaj, zabole me za patka za zvezdu, znači nikad ne bih mogao da navijam za njih pa da igraju protiv bilo koga.
I manite se tih šatro patriotskih proseravanja. Kontam da ste vi oni simpatizeri sa zapada pa tako razmišljate, ali opet ne mogu da razumem to.
Amen!

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4973 : 31.08.2012. 13:51:33 »

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4974 : 31.08.2012. 14:14:53 »
Više kvalitetnih ekipa u Ligi Evrope nego u Ligi Šampiona ;D (Liverpul, Udineze, At. Madrid, Fener, Inter, Nukastl, Totenhem, Lacio; PSV, Napoli, Lion, At, Bilbao, ... )

Spoiler for Hiden:
I naravno Partizan :P
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4975 : 31.08.2012. 17:14:58 »
Više kvalitetnih ekipa u Ligi Evrope nego u Ligi Šampiona ;D (Liverpul, Udineze, At. Madrid, Fener, Inter, Nukastl, Totenhem, Lacio; PSV, Napoli, Lion, At, Bilbao, ... )

Spoiler for Hiden:
I naravno Partizan :P

nekadašnjih kvalitetnih klubova, jedini ko nešto vrijedi ovdje je At. Madrid i donekle T'ham...


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4976 : 31.08.2012. 20:49:28 »

Realno, Inter je ovdje ubjedljivo najjaci, i mozda Anzhi  ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4977 : 31.08.2012. 21:19:06 »
Falcao  ti_si_Bog ti_si_Bog

Zvijer od igrača. izgleda da je ove godine još u boljoj formi. Sredio Bilbao s tri gola, sad dva Chelsea. Lijepo, lijepo.


Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4978 : 31.08.2012. 21:25:49 »
Čovek je bolji iz sezone u sezonu, čudi me kako neki veliki klub nije skupio lovu da ga dovede...

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4979 : 31.08.2012. 21:27:14 »
Zera falila da metne za po' sata 3 komada i da traži izmenu. Eto ja vam pokazao, kako se mećiva, il mogu sad da idem kući?
Ako ga zdravlje posluži, može da bude glavni baja ove sezone. CR7 kakav, ništa, Messi, nula, Papin, kesa labava..
iShare, noProfit


Tags: