Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661021 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4290 : 24.10.2011. 22:39:28 »
Samo City i Hajduk su razbijali United: Na Poljudu pali sa 6-0

Velike momčadi poput Uniteda teško je deklasirati, najteže poraze u Premiershipu i u međunarodnim utakmicama nanijeli su im gradski rivali City i splitski Hajduk

Citat:
Velike momčadi poput Manchester Uniteda velikom razlikom ne gube često. City ih je u gradskom derbiju u nedjelju pobijedio sa 6-1 i nanio im rekordan poraz u Premiershipu, a prije 30-ak godina, najteži internacionalni poraz 6-0 pretrpjeli su od Hajduka na Poljudu.

Pred 30-ak tisuća gledatelja 27. siječnja 1980. Hajduk je pod vodstvom Tomislava Ivića deklasirao renomiranog protivnika golovima Primorca (2), Krstičevića, Mužinića, Bogdanovića i Zlatka Vujovića, koji je odigrao jednu od najboljih utakmica u dresu Hajduka.

- Sjećam se da sam dobio ocjenu 9 za dva izborena jedanaesterca i postignuti gol, te da je bio veliki pljesak kad sam izlazio - prisjetio se Vujović kojeg je zamijenio Stojan Mamić, brat Zorana i Zdravka Mamića.

Manchester je i tada bio veliko ime, no mi smo igrali četvrtfinale Kupa prvaka i u Splitu nitko nije mogao računati na pozitivan rezultat pa ni veliki Manchester. Bio je to očito naš dan. Ivić je složio pobjedničku taktiku, a mi smo naprosto letjeli terenom - prisjeća se Vujović, koji je gledao i nedjeljni derbi na TV-u.

- Impresionirao me City. Takva razina igre, kvalitete te pogotovo ponašanja za vrijeme i nakon utakmice, to je bilo nešto posebno. David Silva je igrao sjajno, Balotelli je bio neki novi Balotelli, ozbiljan, staložen, pa Džeko... Strašna momčad, Manciniju svaka čast, kapa do poda.

24 sata

 clapp

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
iShare, noProfit


Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4292 : 25.10.2011. 20:46:57 »
Divim se kolegama na njihovoj mašti stvarno. Tekst je za Zlatni globus. Čuj Naši, pa njih nema za jedan mini kombi a ne....

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4293 : 26.10.2011. 14:47:46 »
Citat:
Policija rasvetljava ubistvo i ranjavanje dvojice mladića u Novom Beogradu. U pozadini sukoba Alkatraza i Zabranjenih želja desničara da ovladaju stadionima
Laz
Citat:
SMRT Ivana Perovića (20) i ranjavanje njegovog vršnjaka Đorđa S., samo su poslednji u nizu obračuna između dve grupacije navijača Partizana - "Familije", odnosno "Zabranjenih" i "Alkatraza". Kako saznaju "Novosti" preko "familije", desničarska organizacija Pokret "Naši" pokušava da uđe na stadione, čemu se "Alkatraz" žestoko protivi.
Delimicno tacno. Laz je da se bune zbog "Naši" jer nije stvar u tome.
Citat:
Sukob između navijača ove dve grupe tinjao je poslednje dve godine, ali se prvi otvoreni sukob dogodio proletos na utakmici u Subotici, kada je došlo do tuče na tribini i grupacija "Familija" koja je kasnije dala sebi ime "Zabranjeni" odnela je "pobedu", izbacivši "Alkatraz" sa tribine i uzela neke bitne transparente. Na narednoj utakmici u Beogradu je trebalo da dođe do nastavka obračuna, ali je on sprečen, a "Zabranjenima" nije dozvoljeno da uđu na tribinu. Drugi veliki obračun se dogodio nekoliko dana kasnije ispred dvorane "Pionir", u kojem je učestvovalo oko 50 aktera, a tada je "Alkatraz" izašao kao pobednik. Od tada su se sukobi dešavali svuda. Nije bilo mira na ulici, dolazilo je do prepadanja po stanovima, paljenja automobila, prebijanja...
Bila je jos jedna velika tuca posle Subotice i pre Pionira. Utakmica sa Vojvodinom na JNA. ALCZ u “full” ekipi sa sve bokserima i splavarskim izbacivacima… Inace nisu "pobedili" ispred Pionira jer je policija prekinula tucu i prebila Zabranjene. Inace ima ceo photo session tuce i vidi se kako policija stoji sa strane i sve posmatra.
Citat:
Priča da je poslednji sukob izbio zbog prevlasti na narko-tržištu i prodaje fudbalera ne pije vodu - navodi sagovornik "Novosti" upućen u dešavanja među navijačima. - Tim stvarima bavi se "Alkatraz", dok za većinu "Zabranjenih" teško da bi se mogli naći dokazi za tako nešto.
Idiotski deo teksta. Malo upuceniji znaju cime se bave i drugi. Ali nije zbog toga razlog ovih desavanja.
Citat:
Na drugoj strani, kod "Zabranjenih" je veliki broj navijača koji su od 1999-2004. godine bili u grupaciji "Južni front", koja je tada isto bila u ratu sa "Alkatrazom" i upravom Partizana, kojoj su takođe "kačene" razne slične optužbe, od kojih nijedna nije pila vodu, što se kasnije i pokazalo.
- "Zabranjeni" su pred utakmicu sa Genkom letos došli na trening Partizana u SC "Teleoptik", sve vreme navijali, slikali se sa igračima, razgovarali sa trenerom Stanojevićem i direktorom Krstajićem, bez ijednog incidenta - navodi naš sagovornik. - Sutradan ih je dosta pohapšeno, jer je zbog tog događaja drugi deo uprave Partizana, na čelu sa generalnim sekretarom Darkom Gruborom, koji je u tesnim odnosima sa "Alkatrazom", podigao krivične prijave protiv "Zabranjenih".
Tacno.
Citat:
"Zabranjeni" su tražili od uprave Partizana da im otvori severnu tribinu, kako bi odatle navijali, što uprava Partizana nije dozvolila. Gotovo identična situacija dogodila se u periodu 1999-2004. godine, kada je, već pomenuto, "Južni front" istu stvar uradio i tada im bila dozvoljena. Navijali su nekoliko godina sa severa, bez ijednog incidenta. - Zbog zabrana dolaska na stadion od strane Darka Grubora, gensek FK Partizan, "Zabranjeni" su se dve nedelje okupljali ispred Hrama Svetog Save i odatle išli u protestne šetnje gradom - navodi naš sagovornik. - Daljih tuča na stadionu i oko njega, za vreme utakmica, nije bilo, pošto su "Zabranjeni" izabrali da idu na manje sportove, tipa hokej na ledu, ženska košarka...
Tacno.
Citat:
GRUPACIJE NA jugu su ostali "Alkatraz", kao grupacija iz koje je dobar deo vrha već pohapšen, ili im se sudi za slučajeve "Taton" i "Brankica Stanković", zatim sadašnja struktura "Južnog Fronta", "Šedous", niški "Kartel" i nekoliko manjih grupa. "Zabranjene" čine grupe "Saut femili", "Koalicija", "Jang bojs", "Fontana", "Kaluđerica"...

Tacno, ali ti sto su ostali nisu uz njih, vec su neutralni… I koja bre crna “Kaluđerica”?!?!?!?!?! Mozda su mislili na bivsu Young Erotica…


Jedino su novine Alo i Sportski Zurnal davno napisali tacno sta i kako se desava. Sve sto se pise su polu informacije i idiotluci. "Alajbegovi"  ;D

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4294 : 26.10.2011. 15:17:41 »
Jel ima neko logično objašnjenje za izmišljanje pojma Alajbegovi.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4295 : 26.10.2011. 19:33:34 »
@radrad
Baš sam mislio da ćeš naići sinoć sa Iggy na 32 rođendan "Offside", pa da se baš raspitam za to što pišu novinari, kad evo info već na forumu.  clapp
iShare, noProfit


Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4296 : 27.10.2011. 14:48:55 »
U engleskoj privode starca sa stadiona jer nije želio sjediti i gledati utakmicu nego je stajao kao i ostali:




A.C.A.B.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4297 : 27.10.2011. 15:06:54 »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4298 : 27.10.2011. 16:46:50 »
Citat:
Hrvatski igrač Šahtara(Srna) ima jednu od glavnih uloga u spotu Ukrajinke Gaitane. Radi se o novoj himni 'Shakhtar the Champs



 ;D smileyNO1

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4299 : 28.10.2011. 13:37:03 »
28.10.1950 - 28.10.2011, 61 godina najstarije navijačke skupine u Europi: TORCIDA!!!!!!




Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4300 : 29.10.2011. 13:33:57 »
jel gleda neko everton man utd. kako evans moze da igra kad je u prosloj protiv citija dobio crveni ??? ???

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4301 : 29.10.2011. 13:39:58 »
jel gleda neko everton man utd. kako evans moze da igra kad je u prosloj protiv citija dobio crveni ??? ???

ako igra onda mu se to mozda izbrisalo u kup utakmici, a mozda je ponisten crveni ako je bila neka sumnjiva situacija, nisam vidio kakav je crveni dobio pa tako kazem, al vjerojatno mu se izbrisalo u carling kupu zato sta su to i liga i kup od engleskog saveza...  :)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4302 : 29.10.2011. 15:27:54 »
Kakva utakmica Chelsea - Arsenal  clapp clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4303 : 29.10.2011. 15:42:10 »
Jesi se kladio na njih?  ;D

Ja u zadnji čas nisam ih stavio, pogodio Manchester, još se čeka Birmingham  :)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4304 : 29.10.2011. 15:46:57 »
Sjajna tekma u Londonu.. Sad trk na ES2 pa na Štutgart - Dortmund, prelepa slika na stadionu, samo nek bude golova.. upola kao u Londonu i super.
iShare, noProfit


Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4305 : 29.10.2011. 20:12:53 »
Kakva utakmica Chelsea - Arsenal  clapp clapp

Isto to sam i ja hteo da napišem, od reči do reči.

Spoiler for Hiden:
Jedino što sam ja hteo da stavim samo jednog clapp smajlija

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4306 : 29.10.2011. 21:57:57 »
Barca 5:0 protiv Mallorce  clapp

Messi 3x u prvih pola sata, a Alves zabio golčinu za 5:0

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4307 : 30.10.2011. 02:52:56 »
Igrao sam 4-6, brate ako mi verujes javilo mi se u snu. Samo sto mi se ostale utakmice nisu javile  rofl

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4309 : 30.10.2011. 21:14:15 »
Čudi me da sudija nije danas produžio utakmicu u Užicu za bar 6-7 minuta, ili dok zvezda ne postigne drugi gol iz penala.... I posle cigani pričaju Toletova liga...   :\)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4311 : 31.10.2011. 02:27:08 »
Citat:
Strinić zbog ozljede otpao za Tursku, Pranjiću nova prilika

I onda komentar na 24. sata: "Pa Bog nam počeo slagati ekipu kad onaj Bilić ne zna. "


 rofl rofl rofl

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4312 : 31.10.2011. 15:22:51 »
Proslava 61. rođendana:


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4313 : 31.10.2011. 15:41:38 »
lijep su poklon od igraca dobili  :)

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4314 : 01.11.2011. 19:56:34 »
Milan  :dash

propao listic na prvom paru  :(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4315 : 01.11.2011. 21:27:20 »
Barca 1:0, Messi iz penala, a prije toga nedosuđen penal na Fabregasu. Vidim da je Milan remizirao  ;D kako su igrali?

EDIT: na kraju 4:0, Messi 3x  ;D odlična akcija za 4. gol, i Fabregas zabio 1  :)
« Zadnja izmjena: 01.11.2011. 22:37:13 Mulder »

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4316 : 03.11.2011. 00:12:21 »
rofl rofl rofl rofl


Citat:
Dragoljub Vukadinović, predsednik FK Metalac Gornji Milanovac, potpredsednik FSS i FK Partizan

Zar ovdje nema malo sukoba interesa  :facepalm rofl rofl

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4317 : 03.11.2011. 04:20:33 »
Ma jok, pa šest bodova je šest bodova.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4318 : 03.11.2011. 05:14:13 »
"Ah, sta reci ? Koju posluku porati, poslati ? Kome ? Saljem poruku onima koji vide a ne cuju, saljem poruku onima koji slusaju a nec, an a* koji vide a ne cuju a slusaju, vide a ne e e, izvinite ovo morate u montazi zavrsit, koji gledaju a ne cuju a ne vide , saljem poruku onima koji slusaju a ne cuju !"



Najbolji trenutak je kraj utakmice i kada počinje pjesma od Marleya, three little birds  rofl rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4319 : 03.11.2011. 09:34:15 »
pogledajte u svoj upravni odbor...

Tags: