Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661069 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4200 : 11.10.2011. 23:57:54 »
Ne gledam kao zvezdaš. Za mene je Tošić kreten jer ne da loptu i siluje je mnogo. Vidić je mogao bolje da odigra, ali ne možeš reći da je on skoro pa glavni krivac. Čim je on uzeo da šutira penal, znači da mnogo toga u reprezentaciji ne štima, jer se takve stvari dogovaraju u svlačionici. Koliko ja znam, penal šutiraju tehnički dobri igrači, koji varkom tela mogu da prejebu golmana. Problem je što mi takve igrače nemamo. Ja ne pamtim kad smo imali dobro pleja u reprezentaciji, ili bilo kom klubu. Poslednje što liči na to je Saša Ilić.

Ovakva "igra" mi deluje i na neku vrstu bojkota (samo ne znam čega/koga). Onako bezvoljna igra je tužna. Protiv Italijana jurimo pobedu, 15 minuta pred kraj oni se dobacuju i sprdaju se sa nama. Da su hteli još 2 su mogli da nam daju. Ovo protiv Slovenije neću ni da komentarišem. Bolje bi mi sa foruma posle godinu dana treniranja i kontrolisane ishrane igrali.

Sa svim ovim sto si napisao se potpuno slazem... clapp
Posebno to za bojkot...tako mi je smrdelo sve, kao da se nikom nije ni islo na EP...
Selektor je tek posebna prica...njegove izjave su za pisanje...taktika ne postoji, celu utakmicu covek stoji pored klupe i ne progovara...bilmeze koje zove u reprezentaciju(ako ih uopste on zove)...pa njemu dva igraca koja su u najboljoj formi (Tadic i Sulejmani) nisu ni na spisku  :dash :dash

Bambija malog inace licno znam, trenirao sam fudbal s njm kao klinac...on je potpuno poleteo, umislio da je neka velika zvezda...njega treba na klupu zalepiti, do daljneg uz jednu roditeljsku
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4201 : 12.10.2011. 00:02:06 »
Znači možemo izvući Irsku, BIH, Crnu Goru i Estoniju...

Hmmm...neka bude Estonija ;D

Ja bih Crnu Goru, a stavio bih Cicu za selektora...  drinking man

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4202 : 12.10.2011. 00:04:58 »
Ne možemo protiv Irske


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4203 : 12.10.2011. 00:08:31 »
Aha, onda Turke i osvetiti im se za onaj poraz...  ShotGun5

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4204 : 12.10.2011. 00:18:02 »
Izgleda da je Češka u potu 1, a Bosna u ovom drugom. Znači, mogući suparnici su nam Bosna, Crna Gora, Turska i strašna Estonija  :)

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4205 : 12.10.2011. 00:25:30 »

Evo zvanicne liste  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4206 : 12.10.2011. 00:32:32 »
Opet kazem, svaka cast Vidicu sto je preuzeo da sutira penal. Tako se to radi. Zlatno pravilo, igrac nad kojim je napravljen penal, ne sutira ga. I to je to. Jos je trebalo da se pobiju Mrdja i Kolarov ko ce ga sutirati... Strahota je to.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4207 : 12.10.2011. 00:47:16 »
S obzirom da sam utakmicu gledao u odrazu prozora, jer me žešće boleo za Toletovu reprezentaciju, uspeo sam da vidim pre penala da se par njih otimalo tamo za loptu. A i Handanovič je pokazao gde da se šutira :) 1:36





Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4208 : 12.10.2011. 00:58:18 »
Ako tele sada ne podnese ostavku ne znam kada ce. Pizon je tu realno najmanje kriv, i najmanje se pita. COvek je ogranicen u svakom pogledu i kao takav moze da utice na igru na terenu kao mi na ovom forumu. Vidica sam oduvek gotivio ali mi se smucio pre par godina kada niej imao vremena za nase novinare, ali je zato posle 10 minua lagano odgovarao na pitanja ovih iz bbc-a. Klasican folirant. Aca stojanovic objasnio
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4209 : 12.10.2011. 01:16:21 »
Opet kazem, svaka cast Vidicu sto je preuzeo da sutira penal. Tako se to radi. Zlatno pravilo, igrac nad kojim je napravljen penal, ne sutira ga. I to je to. Jos je trebalo da se pobiju Mrdja i Kolarov ko ce ga sutirati... Strahota je to.

Nasri ga Boga mi zabi  cry1

To pravilo mozda vazi za ove nase kloceve  thumb-down

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4210 : 12.10.2011. 01:28:58 »
Lazo eto ti optimizma i da cemo im 3 komada zabiti, kao i onog da samo Grobari pljuju reprezentaciju. Ja sam samo bio realan nakon prosle utakmice. Prvo ne moze onakav trener da vodi reprezentaciju, pa ljudi sta vam je? Mogu da zamislim kako objasnjava taktiku u svlacionici  rofl Nista ne zna kao vo. Ne moze svaki igrac koji je iole vredeo biti neki extra trener. Koliko je samo slucajeva koji su nas u to ubedili, u nasem a i u stranom fudbalu. Uspeo je da pobedjuje (citaj 1:0) za Zvezdom u nasoj Kukuruz Super Ligi, a muda ce on taktiku da namesti protiv neke malo ozbiljnije ekipe. A drugo, sta da ocekujemo kad imamo onakav napad i sredinu. Ko da da gol? Nasi najbolji napadaci u zadnje dve utakmice Kolarov i Ivanovic  :facepalm A o pozrtvovanosti, nekoj osmisljenoj akciji, kondiciji za jace od sat vremena mozemo samo da sanjamo...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4211 : 12.10.2011. 03:21:17 »


 rofl

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4212 : 12.10.2011. 03:59:20 »
 rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4213 : 12.10.2011. 07:46:07 »
Srećom pa me zapucao neki virus juče, pa čim sam došao sa posla u pol-7 već legao spavati i nisam do jutros znao kakvu sam glupost propustio sinoć.
iShare, noProfit


Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4214 : 12.10.2011. 09:43:24 »

:D

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4215 : 12.10.2011. 09:56:27 »
Gledao utakmicu, kako jebu ove Bosance, steta imaju najbolji tim na balkanu.
Maddox, pa mora optimizam uvek, zasto da ne kad pogledas gde igraju nasi igraci a gde janezi ???
Kolarov jeste najbolji levi bek na svetu, kazi mi jednog kompletnijeg levog beka od njega? Kad nasi selektori prestanu da prave taktiku 5-5-0 (ja je pravio protiv barse u FM-u  ;D ) mozda i postignemo gol vise. Vidic i Stankovic najavili odlazak iz repke, srecan vam put niste mnogo pridoneli, "zvezde".
Sulejmani igra u formi zivota u Ajaksu, a Pizon ga ne stavlja ni na klupu, mozda i bi kad bi on sastavljao tim. Sad se putam, sto smo uopste ocekivali EP posle onoga u Djenovi, gde smo ni krivi ni duzni nastradali...


Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4216 : 12.10.2011. 11:21:30 »
Nasri ga Boga mi zabi  cry1

Nasri je dao gol jer nije postojao penal. :)

Ako tele sada ne podnese ostavku ne znam kada ce. Pizon je tu realno najmanje kriv, i najmanje se pita. COvek je ogranicen u svakom pogledu i kao takav moze da utice na igru na terenu kao mi na ovom forumu. Vidica sam oduvek gotivio ali mi se smucio pre par godina kada niej imao vremena za nase novinare, ali je zato posle 10 minua lagano odgovarao na pitanja ovih iz bbc-a. Klasican folirant. Aca stojanovic objasnio

Bold 1: Pre će se taj kurca odreći, nego fotelje.
Bold 2: Da su ga pitali posle 10 minuta, možda bi im odgovorio. ;D
Podvučeno: "Ako je utakmica nameštena, igrači Slovenije ne znaju za to". Haha, kralj! ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4217 : 12.10.2011. 12:14:31 »


 rofl


Bolje da si stavio pravu izjavu...to je jos smesnije nego ovo. :facepalm
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4218 : 12.10.2011. 14:02:18 »
Evo prave, jos jednom :facepalm
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4219 : 12.10.2011. 14:05:29 »
 :facepalm :facepalm :facepalm
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4220 : 12.10.2011. 14:48:22 »
Kako reče lazavr, nas Bosance uvijek jebu i u dupe i u zdrav mozak. Na žalost kad smo igrali prvu utakmicu prije godinu dana u Sarajevu sa Francuskom na početku kvalifikacija, Platini nas je jebao ucjenom i suspenzijom pošto naš Nogometni savez nije usvojio UEFA-in Statut. Iz aviona se vidjelo po igri da Francuzi moraju pobjediti.

Sinoć smo ih uzdrmali kao niko u njihovoj istoriji i bukvalno ih rasturili u prvom poluvremenu. A onda opet Platini kontaktira sudiju u svlačionici i u drugom poluvremenu perfektno i ravnopravno suđenje se odjednom pretvori u ono prljavo, podcjenjivačko "pošto ste bolji igrom, ja ću vas sjebati svojim odlukama". Ne radi se tu samo o penalu, nego o mnogobrojnim faulima koji nisu postojali. Majmun pada metar i po od Spahića, ne dira ga Spahić po nozi nego busen trave, a sudija svira faul za njih i Spahi daje žuti karton. A pomoćnik nije ni digao zastavicu za faul, dakle kontakta nije bilo. Pa nebrojeni isjeckani svirani prekršaji kad su naši u napadu umjesto da pusti prednost. Pa startovi na stajne noge naših igrača bez žutih kartona.  Kako reče Sušić u izjavi nakon utakmice "Više volim što ćemo na EP proći u baražu nego na ovakav način kako Francuzi već druge kvalifikacije prolaze".

I opet nam je Platini pripremio i za sutra jebanje i u dupe i u mozak, jer po kojem to kriteriju on ima pravo određivati nosioce i nenosioce izvlačenja za baraž? Pa mi smo u prošlim kvalifikacijama za SP izbacili Tursku, bili su treći, a mi drugi i igrali smo baraž sa Portugalom. Ove godine Turska na guzove prođe u baraž, a mi igramo zadnju utakmicu kvalifikacija za prvo mjesto u grupi jer smo baraž već debelo obezbjedili. Isto tako i Portugal, već druge kvalifikacije za redom igraju baraž, a sinoć su ih Danci razvalili.

Ma ne dajte se zlatni zmajevi naši, vi ste ponos i dika nacije. Za sutra bih volio da izvučemo ili Čehe ili Irce, pa da onda sve tri reprezentacije sa ovih prostora i Bosna i Hrvatska i Crna gora odu na Evropsko prvenstvo.

Želim svu sreću i nama i Hrvatskoj i Crnoj Gori u sutrašnjem izvlačenju i u utakmicama koje slijede.
« Zadnja izmjena: 12.10.2011. 14:59:40 Almin »
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4221 : 12.10.2011. 14:52:45 »
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=10&dd=12&nav_id=548884

A u Press-u komentar :

Hteo je Pantelić da šutira, nudili su se i Kolarov i Mrđa, međutim posle rasprave loptu je, valjda kao najveći igrač među prisutnima, uzeo Nemanja Vidić. Možda je kapiten Mančester junajteda, ali je jedanaesterac izveo kao da je rezerva u Jedinstvu iz Uba.

 rofl rofl Isprozivase nas ni krive ni duzne

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4222 : 12.10.2011. 17:41:12 »
Sve više i više sam ubeđen da smo namerno prodali utakmicu, odnosno cele kvalifikacije. Nešto će definitivno morati da se menja u timu. Na svu sreću, imamo dobre "klince" koji će da zamene ove starije, tako da možemo da očekujemo nešto.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4223 : 12.10.2011. 18:41:34 »
Sve više i više sam ubeđen da smo namerno prodali utakmicu, odnosno cele kvalifikacije. Nešto će definitivno morati da se menja u timu. Na svu sreću, imamo dobre "klince" koji će da zamene ove starije, tako da možemo da očekujemo nešto.

Pa vec postoji mnogo teorija oko bojkota...da su neki bojkotovali zbog Toleta, neki zbog selektora, a neki jer im se jednostavno ne igra EP...
Oprostio se Stankovic, Vidic mozda...ja se iskreno nadam da ce i Pantelic...

Sto se naslednika tice, ima talentovanih klinaca...pitanje je da li ce i ko ce dobiti priliku...ali i mnogi od tih klinaca su vec poleteli, pa glume zvezde u mladjim selekcijama...
Bitno je da se pruzi prilika Sulejmaniju, Tadicu, Ljajicu, da se vrati Lazovic (boljeg napadaca nemamo)...da se odredjenim igracima zabrani pristup reprezentaciji

Ako se ne promeni kompletan savez, nacin rada, kao i "strucnjaci" koji rade u reprezentacijama, bojim se da nas ceka nesto slicno u kvalifikacijama za SP.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4224 : 12.10.2011. 18:53:25 »
Moguće da su bojkotovali zbog Pižona, Karadžića.. Ali mislim da je najrealnije da je sve zbog Karadžića.. Jer kapiram da je svima dokurčilo njegovo izdrkavanje, pravljenje svoje reprezentacije i slično.. Ej, jedan Damjanović je igrao iz Borca, Trivunović iz OFK BG, a ima čovek 30 godina, ma daj bre...

Imamo odličnu plejadu mladih, koji mogu da igraju u reprezentaciji. Tadić, Sulejmani, Ljajić, Tomić, Darko Lazović, Danko Lazović (nije baš mlad, ali kao što reče, nemamo boljeg napadača), pa možda čak dati šansu i Lazaru Markoviću, jeste mlad, ali grize na terenu. Uz autoritet na klupi, lako će se dovesti u red, ne brinem ja za to, samo što ne vidim ko može/hoće posle Pižona (i uz ovakav sastav FSS-a) da bude selektor.

Ali, mislim da je glavno da se struka promeni i da napokon počnemo da igramo fudbal kako se igra, a ne da igramo nešto što bi trebalo da liči na fudbal. Znači, Bata Đorina škola sa dva defanzivna vezna napolje i nova škola da se uvede pa da se nadamo nečemu. I kad država već ulaže u fudbal toliko, onda nek ulažu kako treba, neka razvijaju ostale klubove, a ne samo CZ i PFK. Ili, ono što ja mislim da je najbolje, da se privatizuju ostali klubovi, CZ i PFK da ostanu po ugledu na Barsu i Real (koliko god to smešno zvuči), pa kad ostali klubovi budu mnogo jači, biće i CZ i PFK. Bar ja tako rezonujem.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4225 : 12.10.2011. 19:22:51 »
Moguće da su bojkotovali zbog Pižona, Karadžića.. Ali mislim da je najrealnije da je sve zbog Karadžića.. Jer kapiram da je svima dokurčilo njegovo izdrkavanje, pravljenje svoje reprezentacije i slično.. Ej, jedan Damjanović je igrao iz Borca, Trivunović iz OFK BG, a ima čovek 30 godina, ma daj bre...

Imamo odličnu plejadu mladih, koji mogu da igraju u reprezentaciji. Tadić, Sulejmani, Ljajić, Tomić, Darko Lazović, Danko Lazović (nije baš mlad, ali kao što reče, nemamo boljeg napadača), pa možda čak dati šansu i Lazaru Markoviću, jeste mlad, ali grize na terenu. Uz autoritet na klupi, lako će se dovesti u red, ne brinem ja za to, samo što ne vidim ko može/hoće posle Pižona (i uz ovakav sastav FSS-a) da bude selektor.

Ali, mislim da je glavno da se struka promeni i da napokon počnemo da igramo fudbal kako se igra, a ne da igramo nešto što bi trebalo da liči na fudbal. Znači, Bata Đorina škola sa dva defanzivna vezna napolje i nova škola da se uvede pa da se nadamo nečemu. I kad država već ulaže u fudbal toliko, onda nek ulažu kako treba, neka razvijaju ostale klubove, a ne samo CZ i PFK. Ili, ono što ja mislim da je najbolje, da se privatizuju ostali klubovi, CZ i PFK da ostanu po ugledu na Barsu i Real (koliko god to smešno zvuči), pa kad ostali klubovi budu mnogo jači, biće i CZ i PFK. Bar ja tako rezonujem.

Slazem se s tobom, valjda ce jednom nesto da se promeni na bolje
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4226 : 12.10.2011. 20:19:05 »
Slazem se sa vama. Sve mi ovo nesto sumnjivo
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4227 : 12.10.2011. 22:06:50 »
Kad vidim ovaj klip sa mentolom Pižonom koji ne može da sastavi tri jednostavne rečenice setim se zašto sam prestao da pratim reprezentaciju još odavno.
Takav skup seljačina i glupih ljudi na jednom mestu se retko viđa. Odvratni su.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4228 : 12.10.2011. 22:54:20 »
jako cudna vecer sinoc, evo ovako da prokomentiram sve tri utakmice

Hrvatska - neznam sta su se komentatori i stozer uzjebali, ja i nisam zadovoljan utakmicom, pa igrali smo protiv Latvije!!! to je moralo lakse ici, tu je do poluvremena trebalo biti 2:0, pogotovo jer nam je trebala sto bolja gol razlika za eventuali direktni prolazak

BIH - Suci su kurve pogotovo kad se igra sa, necu reci jakom jer su Francuzi k***, nego poznatom reprezentacijom, Francuska je Francuska i mozes ga jebat, mi Hrvati znamo to iz rukometa, krivo mi je jer mozda opet dobijete Portugal kao zadnji put i opet ispadnete onom njihovom jadnom igrom, ne mogu podnjet te portugalce, zadnji put kad ste igrali s njima ja sam poludio, u prvoj utakmici sta vam sve nije uslo u gol nevjerovatno... a oni nisu nista pokazali i prosli, bio sam ljut kao da je Hrvatska igrala. Ovaj put sretno, nadam se da nece bit izvuceno Hrvatska-BIH i da se vidimo na prvenstvu

Srbija - neznam sta da kazem, steta sto niste prosli, i nemojte mi zamjerit al dali su vam gol preko cijele Slovenije

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #4229 : 12.10.2011. 23:04:44 »

Srbija - neznam sta da kazem, steta sto niste prosli, i nemojte mi zamjerit al dali su vam gol preko cijele Slovenije

Evo jedan komentar u blicu..."nije kriv Jorgačević,nisu mu rekli da se računaju i šutevi iz Ljubljane"

 rofl
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Tags: