Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661062 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3870 : 18.09.2011. 19:23:29 »
1-0 Matatatatatatatattri  ;D na ovim tekmama se dobija ili gubi naslov! FORZA JUVE

Daj ne pricaj gluposti. Siena je Juventusova podruznica, od kako ja pratim Serie A, a pratim jako dugo, nisu im nikad boda uzeli. Pitanje je jesu li i gol dali. Tako da se na ovim utakmicama titula sigurno ne uzima.

Za Juventus cemo znati da li ima kvalitet za titulu tek kad se sastane sa nekoliko jacih ekipa  ;)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3871 : 18.09.2011. 19:40:59 »
1-0 Matatatatatatatattri  ;D na ovim tekmama se dobija ili gubi naslov! FORZA JUVE

Daj ne pricaj gluposti. Siena je Juventusova podruznica, od kako ja pratim Serie A, a pratim jako dugo, nisu im nikad boda uzeli. Pitanje je jesu li i gol dali. Tako da se na ovim utakmicama titula sigurno ne uzima.

Za Juventus cemo znati da li ima kvalitet za titulu tek kad se sastane sa nekoliko jacih ekipa  ;)

titula se gubi ili dobija u utakmicama protiv slabih klubova  ;) Juve je prosle godine pobjedio lazio dva puta, romu, milan, inter i udinese sve ekipe koje su bile iznad na tablici, a gubio je bodove od ekipa tipa catanie, barija i takvih...
podruznica je jer u sienu Juve tu i tam posudi pokojeg mladog igraca...  i siena je uzela bod kad su zadnji put igrali u torinu, prosle godine  ;)



a nevjerojatno sta je torres promasio  rofl rofl prodje golmana i onda tako  rofl

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3872 : 18.09.2011. 19:45:39 »
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFEykAuZEFxUmssXvj&tmpl=coranto_hrv_news

bit ce opet da se sudi protiv hajduka....  u_jeeeeeeeeee

sad će te zkarlov opet po ušima zbog provociranja........

Neću, hvala bogu da su počeli suditi za Hajduka, ovo je samo priprema za osvajanje naslova dogodine...
Inače, klanjam se do poda Dinamovim uspjesima u Ligi Prvaka i junačkom porazu koji je već opjevan i koji će se spominjati još dugo, dugo... Naravno, ne mogu preskočiti i rasturanje u stilu Barcelone vrlo jakog Varaždina.  clapp clapp clapp

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3873 : 18.09.2011. 23:08:05 »
  rofl


napoli-milan 3:1
levante-real 1:0

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3874 : 19.09.2011. 00:19:45 »
Milan po obicaju kada odigra utakmicu u LS protiv nekog jakog tima, sledece kolo u Seriji A izgubi...  u_jeeeeeeeeee

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3875 : 19.09.2011. 01:06:41 »
Čestitke Unitedovim navijačima  smileyNO1

Gledao prvo poluvrijeme, United sasvim zasluženo poveo 3:0... Kasnije sam vidio promašaj Torresa  rofl rofl

I kao šećer na kraju dana došao je Levante  clapp uživao sam  ;D

Spoiler for Hiden:

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3876 : 19.09.2011. 01:08:17 »
Hahahahahaha, kakva fotka. smileyNO1 rofl rofl rofl

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3877 : 19.09.2011. 01:28:30 »
Dobro odradjen photoshop :D

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3878 : 19.09.2011. 17:02:26 »
Citat:
Ne blistaju, ali u prosjeku ih na Poljudu gleda 17.500 navijača

I dok se u Maksimiru bune da preživjeti mogu isključivo prodajom igrača i igranjem Lige prvaka, u Splitu za kruh imaju i zahvaljujući prihodima od ulaznica čak i u ne pretjerano kvalitetnom HNL-u.

Trener Balakov, poneko pojačanje i glad za osvajanjem prvenstva dovukli su na Poljud gledatelje. Nikad ih nije nedostajalo, ali ove sezone brojke su fascinantne.

U četiri HNL kola Hajduk je u prosjeku gledalo 17.375 gledatelja! Derbi s Dinamom je dignuo prosjek, ali i bez njega je on vrlo visok, oko 12.000!

Ako se posjeti pridodaju i brojke od utakmica s Barcelonom i Stokeom, onda je prosječno na Poljudu dolazilo 22.750 gledatelja!

Za svaku pohvalu, 'modri' na svoju žalost o tome samo mogu sanjati...
Na otvaranju HNL-a 18.000 ljudi

1. kolo: Hajduk – Šibenik 18.000

3. kolo: Hajduk – Rijeka 8.000

5. kolo: Hajduk – Zagreb 10.000

7. kolo: Hajduk – Dinamo Zagreb 33.500

Prijateljska: Hajduk – Barcelona 33.500

Europska liga: Hajduk – Stoke City 33.500

 clapp

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3879 : 19.09.2011. 17:43:27 »
Džabe im ta Barcelona kad nije došlo ni pola one prave, a i iz toga nisu izašli u plusu...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3880 : 19.09.2011. 18:06:08 »
Džabe im ta Barcelona kad nije došlo ni pola one prave, a i iz toga nisu izašli u plusu...

Nije bitno, bitna je atmosfera oko Hajduka, brojke govore same za sebe.
Dinamovi "navijači" od kunu su dočekali povratak BBB-ovaca na stadion salvama zvižduka i to govori sve o atmosferi oko kluba. Boysi protiv bahatog Mamića, a "navijači" za kunu svim srcem uz njega, a još kada je Barišić puknuo izjavu da mu je funkcioner Reala rekao da nigdje nije vidio takve navijače, skoro sam se srušija na pod... I onda je Kerum glupa seljačina, šta jest, ali di su onda ovi...
Svaka čast Boysima i njihovoj borbi, ali mislim da je uzaludna.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3881 : 19.09.2011. 20:26:20 »
Nije bitno, bitna je atmosfera oko Hajduka, brojke govore same za sebe.
Naravno da je odlična atmosfera kad se Barcelonu PREPLATILI (!) (a i kupili ste rezultat;))
Ko vam je kriv kad imate nesposobnog predsjednika.

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3882 : 20.09.2011. 07:36:07 »
Džabe im ta Barcelona kad nije došlo ni pola one prave, a i iz toga nisu izašli u plusu...

Nije bitno, bitna je atmosfera oko Hajduka, brojke govore same za sebe.
Dinamovi "navijači" od kunu su dočekali povratak BBB-ovaca na stadion salvama zvižduka i to govori sve o atmosferi oko kluba. Boysi protiv bahatog Mamića, a "navijači" za kunu svim srcem uz njega, a još kada je Barišić puknuo izjavu da mu je funkcioner Reala rekao da nigdje nije vidio takve navijače, skoro sam se srušija na pod... I onda je Kerum glupa seljačina, šta jest, ali di su onda ovi...
Svaka čast Boysima i njihovoj borbi, ali mislim da je uzaludna.
Nemaju Boysi šta tražiti na stadionu... Bez njih smo ušli u LP, a sad jadni žele biti viđeni, a i nastavljaju sa svojim glupim transparentima "Mamiću odlazi" i sl.
Jebeš 10-20k navijača u HNL-u, jer Dinamo u HNL-u nije zanimljivo gledati pošto konkurencije nema dok je s Hajdukom druga priča pošto im je svaka utakmica tako reći derbi.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3883 : 20.09.2011. 07:50:45 »
Nije bitno, bitna je atmosfera oko Hajduka, brojke govore same za sebe.
Naravno da je odlična atmosfera kad se Barcelonu PREPLATILI (!) (a i kupili ste rezultat;))
Ko vam je kriv kad imate nesposobnog predsjednika.

OK, mi smo ljubomorni na Dinamove rezultate, a vi na Hajdukovu publiku... reka bi Meštar iz Velog Mista... sad smo 1:1.

Nemaju Boysi šta tražiti na stadionu... Bez njih smo ušli u LP, a sad jadni žele biti viđeni, a i nastavljaju sa svojim glupim transparentima "Mamiću odlazi" i sl.
Jebeš 10-20k navijača u HNL-u, jer Dinamo u HNL-u nije zanimljivo gledati pošto konkurencije nema dok je s Hajdukom druga priča pošto im je svaka utakmica tako reći derbi.

Pa šta onda još uvijek tražite u HNL-u, vi ste kalibar recimo za austrijsku ligu, komorna atmosfera, nogomet... tak-tak, malo bolji nego u nas.


“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3884 : 20.09.2011. 08:46:20 »
opet ću ponoviti, internenet navijači koji jednom ili dva puta godišnje odu na utakmicu svog kluba su mi "najjači"
zoki, lupaj ima banane za neargumentirano brbljanje  rofl

Spoiler for Hiden:
navijač dxnxmx govori protiv BBB  :ne-zna

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3885 : 20.09.2011. 08:51:33 »
Svašta ćemo mi ovdje još čuti Dražene, ali pljuvanje po najvjernijim navijačima još nisam doživio...  :facepalm
Da ima kretena među BBB-jcima i Torcidom to se ne može poreći, ali....

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3886 : 20.09.2011. 10:09:52 »
Jebeš 10-20k navijača u HNL-u, jer Dinamo u HNL-u nije zanimljivo gledati pošto konkurencije nema dok je s Hajdukom druga priča pošto im je svaka utakmica tako reći derbi.
Meni ovo nije jasno kako neko može da kaže. Ako voliš neki klub, voliš ga sa kim god da igra i pratiš ga sa kim god da igra. To što je loš fudbal u domaćim ligama, to je druga stvar. CZ je u proseku prošle godine pratilo 17-18k ljudi na utakmicama domaćeg prvenstva (jer nismo ušli u Ligu Evrope). To je ljubav prema klubu. Jebeš ti to kad se skupi 50k ljudi na utakmici protiv Rena, Milana, Mančestera, Reala (dotakao sam se i drugih timova na ovim prostorima) kad u prvenstvu imaju svega 4-5k ljudi. Valjda voliš tim i kad pobeđuje i kad gubi i kad igra sa "malim" i "velikim" timovima.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3887 : 20.09.2011. 13:56:13 »
Ok čekaj... Ti isti Boysi su rekli da se neće vratiti na stadione sve dok Mamić ne ode, ali je on još tu.. Nisu mogli gledati kako klub ostvaruje najbolje rezultate bez njih pa su se vratili kako bi i oni bili dio povijesti, prejadno.

Moglo je i može se bez njih, a između ostalog nikome nisu ni falili...

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3888 : 20.09.2011. 14:17:12 »
opet ću ponoviti, internenet navijači koji jednom ili dva puta godišnje odu na utakmicu svog kluba su mi "najjači"

Meni su najjači ovi vatreni navijači Juventusa, Rome, Arsenala, Mačestera, itd. koji ne da nisu bili na utakmicama svog obožavanog kluba, već nisu ni posetili gradove iz kojih su pomenuti timovi. Čast malobrojnim izuzecima.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3889 : 20.09.2011. 14:23:43 »
opet ću ponoviti, internenet navijači koji jednom ili dva puta godišnje odu na utakmicu svog kluba su mi "najjači"

Meni su najjači ovi vatreni navijači Juventusa, Rome, Arsenala, Mačestera, itd. koji ne da nisu bili na utakmicama svog obožavanog kluba, već nisu ni posetili gradove iz kojih su pomenuti timovi. Čast malobrojnim izuzecima.

Slažem se skroz. Kad vidim da se u Srbiji likovi svađaju jer jedni navijaju za Barselonu, a drugi za Mančester/Juventus povraća mi se. I još prave kao neke fan klubove po fejsbuku.  :facepalm Čist idiotizam.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3890 : 20.09.2011. 14:34:06 »
opet ću ponoviti, internenet navijači koji jednom ili dva puta godišnje odu na utakmicu svog kluba su mi "najjači"

Meni su najjači ovi vatreni navijači Juventusa, Rome, Arsenala, Mačestera, itd. koji ne da nisu bili na utakmicama svog obožavanog kluba, već nisu ni posetili gradove iz kojih su pomenuti timovi. Čast malobrojnim izuzecima.

Uh, koja glupost.
Ja nikad u životu nisam otišao na neku utakmicu jer nisam u mogućnosti. Volim Srbiju, Crvenu Zvezdu i Mančester Junajted i Novaka Đokovića u tenisu. U čemu je tu problem? To pratim i to volim.
Ako mi se ikad u životu ukaže prilika da odem na nešto od toga, otiću.
E sad, ako ti zbog nekih "internet huligana" stavljaš sve u jedan koš, onda ti to nije nimalo ok.



« Zadnja izmjena: 20.09.2011. 14:35:45 Captain333 »

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3891 : 20.09.2011. 14:41:26 »
Ljudi se iz nekih iracionalnih razloga opredeljuju za klubove ili ličnosti za koje navijaju, uglavnom prema geografskom faktoru - navijaju za timove iz svojih gradova. Nikada mi nije bilo jasno zašto Kragujevčani, Nišlije, Užičani i sl. navijaju za Zvezdu ili Partizan kad imaju timove iz svojih gradova. Ako mi to nije jasno, onda možeš da pomisliš koliko sam tek zbunjen činjenicom da neko navija za Mančester Junajted ili Barselonu. Ali, to je moje neznanje, zašto se ti ljutiš?
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3892 : 20.09.2011. 14:42:39 »
Ok čekaj... Ti isti Boysi su rekli da se neće vratiti na stadione sve dok Mamić ne ode, ali je on još tu.. Nisu mogli gledati kako klub ostvaruje najbolje rezultate bez njih pa su se vratili kako bi i oni bili dio povijesti, prejadno.

Moglo je i može se bez njih, a između ostalog nikome nisu ni falili...
Kako nisu nikome falili... Meni su falili, a ja sam neutralan oko svega toga  :)

I vjeruj mi da većina ih podržava. Da nije bilo bojkota, Mamić bi rasprodao neke igrače, ne bi kupio neke. Da nije bilo bojkota, ne bi bile karte po kunu. Da nije bilo bojkota...

Boysi su jednim dijelo uspjeli samo vama "navijačima" je to teško shvatiti. Nisi upućen u cijelu priču oko svega toga pa su mi jasne ovakve reakcije. Uostalom, Boysi su uvijek išli na svaku utakmicu u HNL-u, u Europi itd., a vi? Vi, niste  :)

Moj glas Boysima

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3893 : 20.09.2011. 14:49:43 »
Čuj, Hajdukovac sam od glave do pete, ali dok se u Maksimiru plaćala karta za utakmicu oni su bili većina gledatelja od njih ukupno 2000-3000 i zato im svaka čast...
A vi dragi moji trendovski Dinamovci ako više volite gledati Labuđe jezero na utakmici to je vaša stvar, ja isto dajem podršku Boysima u ovom slučaju...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3894 : 20.09.2011. 14:50:38 »
Džabe im ta Barcelona kad nije došlo ni pola one prave, a i iz toga nisu izašli u plusu...

Nije bitno, bitna je atmosfera oko Hajduka, brojke govore same za sebe.
Dinamovi "navijači" od kunu su dočekali povratak BBB-ovaca na stadion salvama zvižduka i to govori sve o atmosferi oko kluba. Boysi protiv bahatog Mamića, a "navijači" za kunu svim srcem uz njega, a još kada je Barišić puknuo izjavu da mu je funkcioner Reala rekao da nigdje nije vidio takve navijače, skoro sam se srušija na pod... I onda je Kerum glupa seljačina, šta jest, ali di su onda ovi...
Svaka čast Boysima i njihovoj borbi, ali mislim da je uzaludna.
Nemaju Boysi šta tražiti na stadionu... Bez njih smo ušli u LP, a sad jadni žele biti viđeni, a i nastavljaju sa svojim glupim transparentima "Mamiću odlazi" i sl.
Jebeš 10-20k navijača u HNL-u, jer Dinamo u HNL-u nije zanimljivo gledati pošto konkurencije nema dok je s Hajdukom druga priča pošto im je svaka utakmica tako reći derbi.

radje bi da je protiv reala bilo par tisuca boysa nego pun stadion ovih sta dolaze samo na utakmice protiv velikih klubova...

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3895 : 20.09.2011. 14:53:53 »
Mamić je još tu, šta Boysi rade na tribinama?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3896 : 20.09.2011. 14:54:54 »
Ok čekaj... Ti isti Boysi su rekli da se neće vratiti na stadione sve dok Mamić ne ode, ali je on još tu.. Nisu mogli gledati kako klub ostvaruje najbolje rezultate bez njih pa su se vratili kako bi i oni bili dio povijesti, prejadno.

Moglo je i može se bez njih, a između ostalog nikome nisu ni falili...
Kako nisu nikome falili... Meni su falili, a ja sam neutralan oko svega toga  :)

I vjeruj mi da većina ih podržava. Da nije bilo bojkota, Mamić bi rasprodao neke igrače, ne bi kupio neke. Da nije bilo bojkota, ne bi bile karte po kunu. Da nije bilo bojkota...

Boysi su jednim dijelo uspjeli samo vama "navijačima" je to teško shvatiti. Nisi upućen u cijelu priču oko svega toga pa su mi jasne ovakve reakcije. Uostalom, Boysi su uvijek išli na svaku utakmicu u HNL-u, u Europi itd., a vi? Vi, niste  :)

Moj glas Boysima


slazem se, gledati dinamo bez boysa i pravog navijanja je kao da ne gledam nogometnu utakmicu... i nije se moglo bez boysa i ne moze se...
i ne znam edo sta s ovime da su prejadni hoce bit dio povijesti hahahha pa idu na utakmice hnl-a, ne idu na ligu prvaka! bas zato su prekinuli bojkot kako bi isli na manje utakmice i pokazali kako se treba navijat i kakav je pravi navijac...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3897 : 20.09.2011. 14:57:12 »
opet ću ponoviti, internenet navijači koji jednom ili dva puta godišnje odu na utakmicu svog kluba su mi "najjači"

Meni su najjači ovi vatreni navijači Juventusa, Rome, Arsenala, Mačestera, itd. koji ne da nisu bili na utakmicama svog obožavanog kluba, već nisu ni posetili gradove iz kojih su pomenuti timovi. Čast malobrojnim izuzecima.

ako se ovo na neki nacin odnosi na mene, samo mogu rec da sam ja uclanjen u fan club hrvatski... samo je pitanje vremena kad cu otic na tekmu, trebo sam prosle godine al zbog financijskih problema a i toga kaj sam maloljetan nisam otiso, zato ove godine na novi stadion imam jos vecu zelju otic!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3898 : 20.09.2011. 14:59:33 »
Ma ne, ne odnosi se na tebe, ti si internet "hooligan"...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3899 : 20.09.2011. 15:03:07 »
meni na zivce ide sto se tice tih stranih klubova ovi sta navijaju za barcu, real mozda i manchester, za tri kluba koja su vjerojatno najbolja, kad jedan od tih klubova naglo padne vecina tih nece vise navijat za taj klub  :)

a ovo fan club croatia, inace priznata "podruznica" od strane kluba

Tags: