Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661025 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3690 : 11.09.2011. 17:30:32 »
Jel ima gdje torent hajduk-dinamo, da ponovo pogledam...Jer jučer gledao preko nekog streama, pola nisam vidio...

Postaviće ako već nisu na THR.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3691 : 11.09.2011. 17:35:10 »
Jel ima gdje torent hajduk-dinamo, da ponovo pogledam...Jer jučer gledao preko nekog streama, pola nisam vidio...

Postaviće ako već nisu na THR.

pa, napiso je gore da je naso  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3692 : 11.09.2011. 20:05:38 »
Po meni su Boysi puno bolji nego Torcida i to ne zato što sam iz Zagreba već jednostavno ne prestaju bodriti svoj klub i kada gube. Slažem se sa Zkarlovom da je cijeli Split uz Hajduk i tu je ta razlika. Mentalitet jer Zagrebćancima se fućka za Dinamo, jedino kada su karte za kunu i kada su europske utakmice, onda idu, a kada je HNL, onda je posjećenost jako slaba, ali Boysi su ništa manje vjerniji nego Torcida. Vrijedi i obrnuto.

U koreografijama Boysi su uvijek bili odlični. Samo treba malo pratiti...



A ono već sada legendarno navijanje u Londonu protiv Totenhama kada je Dinamo gubio 4:0 ne treba komentirati jer su takvi uvijek. I kada gube, uvijek navijau čitavih 90 + minuta

http://www.youtube.com/watch?v=xIT1f5Syd2A

Od 1:20 gledati http://www.youtube.com/watch?v=emlkPrqXrdU

Tako da Torcida i Boysi jesu najvjerniji navijači svom klubu i imaju odlične koreografije i navijanje, a razlika je samo u tome što je cijeli Split uz Hajduk dok u Zagrebu je publika kupljena, to jest pušaći marketinga su  ;D no Boysi su uvijek tu vjerni isto kao Torcida Hajduku  smileyNO1

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3693 : 11.09.2011. 20:19:21 »
Slažem se sa Zkarlovom da je cijeli Split uz Hajduk i tu je ta razlika. 

Ne samo Split, vjeruj mi, većina Slavonaca su uvijek uz njih. I koliko je meni poznato, Zkarlov jeste iz Splita.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3694 : 11.09.2011. 20:39:14 »
Slažem se sa Zkarlovom da je cijeli Split uz Hajduk i tu je ta razlika. 

Ne samo Split, vjeruj mi, većina Slavonaca su uvijek uz njih. I koliko je meni poznato, Zkarlov jeste iz Splita.
Većina Slavonaca?! Možda ja onda na Marsu živim. Zapadna Slavonija sigurno nije uz Hajduk jer ovdje 80% ljudi navija za Dinamo.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3695 : 11.09.2011. 22:51:13 »
Palermo-Inter 4:3
Sjajna utakmica  clapp, pogotovo drugo poluvreme

Pa kako moze neko da kaze da je Serija A dosadna?!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3696 : 11.09.2011. 22:53:32 »
evo ga inter je pao  rofl rofl rofl rofl palermo ih nadigro potpuno, na pocetku su se samo branili!!! 5-2-3 postava  rofl
FORZA PALERMO FACCI SOGNARE  ;D

slazem se omar, ja oduvijek volim talijansku ligu ali eto... meni je osobno najdosadnija spanjolska... :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3697 : 11.09.2011. 23:04:33 »

slazem se omar, ja oduvijek volim talijansku ligu ali eto... meni je osobno najdosadnija spanjolska... :)

Takodje...  :)
Inter ce se boriti za 3. mesto ove sezone...prodali najboljeg igraca, Snajder bez motivacije, odbrana prilicno losa, jos i ovaj Gasperini forsira tu ludacku formaciju...
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3698 : 11.09.2011. 23:16:09 »
Palermo-Inter 4:3
Sjajna utakmica  clapp, pogotovo drugo poluvreme

Pa kako moze neko da kaze da je Serija A dosadna?!
Ja se izjebao.. gledao prvo poluvreme i onda kombinovao košarku i NFL. Nisam verovao da će od 0:1 na poluvremenu da utakmica krene u ovakvom smeru.
iShare, noProfit


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3699 : 11.09.2011. 23:19:37 »
Palermo-Inter 4:3
Sjajna utakmica  clapp, pogotovo drugo poluvreme

Pa kako moze neko da kaze da je Serija A dosadna?!
Ja se izjebao.. gledao prvo poluvreme i onda kombinovao košarku i NFL. Nisam verovao da će od 0:1 na poluvremenu da utakmica krene u ovakvom smeru.

po meni, neposteno bi bilo da je palermo izgubio, ovi nisu nista pokazali u 1. pol a zabili su gol... potpuno zasluzeno palermo pobjeda!! i jos nesto Juve prvi na tablici nakon dugo dugo vremena  ;D smileyNO1

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3700 : 11.09.2011. 23:37:44 »
Odlican Juve i cela atmosfera na stadionu  clapp

Bilo je milina gledati Pirla danas, kao u najboljim danima  clapp

bas me zanima zasto ga je milan pustio, danas je bio igrac utakmice!

Pa mislim da je on sam hteo da ide...jednostavno mu je trebao novi izazov...i eto danas odigrao maestralno. :)

Dugo Juve nije bio toliko dobar...jos kad zaigraju Elia, Krasic  i Vidal umesto onog precenjenog Markizia...mislim da ce biti medju glavnim kandidatima za titulu  smileyNO1

nadam se, ako nastave ovako igrat, i nikad ne stave amaurija u napad bice dobro... tek je pocela sezona al zadovoljan sam pojacanjima plus novi stadion koji je danas bio pun je dobra motivacija tako da mislim da ove godine mogu se borit za vrh sa milanom, od intera vise ne ocekujem nista, oni su iskoristili kazne juvea i milana, i do iduce afere mislim da ce gledat u leda milanu a i juveu nadam se

roma me iznenadila, dosta su igraca doveli i odma u prvom kolu kod kuce izgubili  u_jeeeeeeeeee

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3701 : 11.09.2011. 23:46:17 »
Odlican Juve i cela atmosfera na stadionu  clapp

Bilo je milina gledati Pirla danas, kao u najboljim danima  clapp

bas me zanima zasto ga je milan pustio, danas je bio igrac utakmice!

Pa mislim da je on sam hteo da ide...jednostavno mu je trebao novi izazov...i eto danas odigrao maestralno. :)

Dugo Juve nije bio toliko dobar...jos kad zaigraju Elia, Krasic  i Vidal umesto onog precenjenog Markizia...mislim da ce biti medju glavnim kandidatima za titulu  smileyNO1

nadam se, ako nastave ovako igrat, i nikad ne stave amaurija u napad bice dobro... tek je pocela sezona al zadovoljan sam pojacanjima plus novi stadion koji je danas bio pun je dobra motivacija tako da mislim da ove godine mogu se borit za vrh sa milanom, od intera vise ne ocekujem nista, oni su iskoristili kazne juvea i milana, i do iduce afere mislim da ce gledat u leda milanu a i juveu nadam se

roma me iznenadila, dosta su igraca doveli i odma u prvom kolu kod kuce izgubili  u_jeeeeeeeeee

za romu sam i mislio da ce tako bit, bas sam prico frendovima da su oni ocajan klub, da nece nista napravit, danas sam gledo prvo poluvriejeme i stvarno su losi bili...

sto se tice amaurija, on 99% ne bi trebo igrat, po mojoj nekoj logici nema ga uopce slijedece sezone, jer de ceglie je danas nosio broj 11., cak je na espn-u prije tekme pisalo da ima broj 29... a i priprijetio mu se marota da ga vise nece, prima 4,5 mil. po sezoni i to mu odgovara, boli njega oce li igrat ili ne bitno da uzima pare, a htjelo ga je par klubova (palermo, galatasray, marseiille) i govno je namjerno ostalo... onda se cudi zasto mu tijekom priprema navijaci zvizde! a ni loptu ne zna primit  :facepalm

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3702 : 12.09.2011. 00:58:09 »

nadam se, ako nastave ovako igrat, i nikad ne stave amaurija u napad bice dobro... tek je pocela sezona al zadovoljan sam pojacanjima plus novi stadion koji je danas bio pun je dobra motivacija tako da mislim da ove godine mogu se borit za vrh sa milanom, od intera vise ne ocekujem nista, oni su iskoristili kazne juvea i milana, i do iduce afere mislim da ce gledat u leda milanu a i juveu nadam se

roma me iznenadila, dosta su igraca doveli i odma u prvom kolu kod kuce izgubili  u_jeeeeeeeeee

Milan i Juve ce se po meni boriti za titulu...za 3. mesto ce biti zestoko borba....Inter, Napoli, Udineze, Lacio i Fiorentina(ako Jovetic bude zdrav, a Djilardino samo malo poboljsa procenat realizovanih prilika, mogu biti prijatno iznenadjenje)
Roma nece nista uraditi dok se Toti ne penzionise...ovako on radi sta hoce, a to kako igra nije dovoljno dobro da se istrpe njegovi ispadi...
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3703 : 12.09.2011. 09:04:37 »
Ne samo Split, vjeruj mi, većina Slavonaca su uvijek uz njih. I koliko je meni poznato, Zkarlov jeste iz Splita.

Možda je kolega mislija da sam iz Sratoka...  ;D


“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3704 : 12.09.2011. 13:18:39 »
Po meni su Boysi puno bolji nego Torcida i to ne zato što sam iz Zagreba već jednostavno ne prestaju bodriti svoj klub i kada gube. Slažem se sa Zkarlovom da je cijeli Split uz Hajduk i tu je ta razlika.

Tako da Torcida i Boysi jesu najvjerniji navijači svom klubu i imaju odlične koreografije i navijanje, a razlika je samo u tome što je cijeli Split uz Hajduk dok u Zagrebu je publika kupljena, to jest pušaći marketinga su  ;D no Boysi su uvijek tu vjerni isto kao Torcida Hajduku  smileyNO1

Cek. Ovi su bolji jer su verni i uvek su tu?! A opet i ovi su uvek tu i ali nisu bolji iako su verni i uvek su tu, kao i bbb?! Ali ipak najveca razlika je u tome sto je ceo Split uz svoj klub, a uz Dinamo nije Zagreb, grad iz kojeg je taj klub?! O.o
A i vec sam kacio snimak od pre mnogo mnogo godina kada je Partizan izgubio 1:6 od Hajduka, pa se pevalo ne samo za vreme utakmice, vec i posle nje. To nije merodavna stvar povodom toga ko je bolji...

A i ta koreografija koju si okacio, po meni zaista nije nesto posebno. Stavise, ocekivao sam malo bolje od jedne veoma ozbiljne navijacke grupe...
« Zadnja izmjena: 12.09.2011. 13:20:58 radrad »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3705 : 12.09.2011. 14:04:56 »
Ne vadi iz konteksta  :)

Napisao sam da su Boysi i Torcida najvjerniji svojem klubu samo je razlika što Torcida/Hajduk ima iza sebe cijeli Split dok Boysi/Dinamo nemaju cijeli Zagreb. Jako puno ljudi u Zagrebu prezire Boyse dok u Splitu je drugačije. Građani vole Torcidu, ponose se s tom grupom. Nisam uključivao ostale gradove u Hrvatskoj već samo one otkuda su klubovi i tu je ta razlika.

Što se tiče korea, Boysi su oduvijek imali odlične koreografije, samo malo pogledaj po netu pa ćeš naći. Navijanje im je najveći + jer cijelu tekmu navijaju bez prestanka i kad Dinamo gubi. Bakljada im je također oduvijek bila odlična http://www.youtube.com/watch?v=nnItfksOyKQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1dlUbYJLOI8&feature=related

A mislim, ne trebam ja nikome ništa dokazivati, niti sam Boys niti sam neki navijač Dinama, ali s moje neutralne strane Boysi i Torcida su jedni od najboljih grupa u Europi  smileyNO1

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3706 : 12.09.2011. 14:10:36 »
Šta se tiče koreografije, mislim da je ovo dovoljno... A ovakve koreografije nisu ni moguće na Maksimiru... zbog nedostatka gledatelja. :)

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:

Mali dodatak

« Zadnja izmjena: 12.09.2011. 14:16:42 zkarlov »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3707 : 12.09.2011. 14:22:45 »
Ne vidim ti prvu i zadnju  ;D

Ma kroz povijest se može dosta naći korea od obje grupe

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:

I daj mi reci koja je to stvar sa Torcinim bakljama? To su one vaše mornarske da tako svijetle?  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3708 : 12.09.2011. 14:23:45 »



Na ovo se još uvijek naježim. Gledao sam onaj od 10 minuta, genijalno  smileyNO1

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3709 : 12.09.2011. 14:24:51 »
radrad nemoj im sad još više "razvodnjavati" temu "čiji je veći".. taman su se malo oladili, pisalo se malo i o sterilnom kalču u temi  :)
iShare, noProfit


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3710 : 12.09.2011. 14:38:29 »

nadam se, ako nastave ovako igrat, i nikad ne stave amaurija u napad bice dobro... tek je pocela sezona al zadovoljan sam pojacanjima plus novi stadion koji je danas bio pun je dobra motivacija tako da mislim da ove godine mogu se borit za vrh sa milanom, od intera vise ne ocekujem nista, oni su iskoristili kazne juvea i milana, i do iduce afere mislim da ce gledat u leda milanu a i juveu nadam se

roma me iznenadila, dosta su igraca doveli i odma u prvom kolu kod kuce izgubili  u_jeeeeeeeeee

Milan i Juve ce se po meni boriti za titulu...za 3. mesto ce biti zestoko borba....Inter, Napoli, Udineze, Lacio i Fiorentina(ako Jovetic bude zdrav, a Djilardino samo malo poboljsa procenat realizovanih prilika, mogu biti prijatno iznenadjenje)
Roma nece nista uraditi dok se Toti ne penzionise...ovako on radi sta hoce, a to kako igra nije dovoljno dobro da se istrpe njegovi ispadi...
Viđećeš ti a i svi Romu kad im dođe normalni trener a ne onaj idiot! ;)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3711 : 12.09.2011. 14:40:57 »
Izgleda da će Milan ove godine lagano uzeti Scudetto

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3712 : 12.09.2011. 14:49:28 »
Torcidin je "veći"...  ;D

I hebo vas više calcio...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3713 : 12.09.2011. 14:51:00 »
Ovaj Zoran ništa ne zna!  ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3714 : 12.09.2011. 14:56:20 »
Ovaj Zoran ništa ne zna!  ;D

Ne znan, prevedi mi to calcio...  :ne-zna

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3715 : 12.09.2011. 15:03:53 »
@Mulder,

pa mogu da ti nabrojim jedno 20 navijackih grupa koje su medju 10 najboljih u Evropi... Glupa prica totalno. Mislim, ne mozes ti sad da uzmes i uporedjujes sa, recimo, galatinim, fenerovim, CSKA moskva, spartak, zenit, Grobari, cigani, viole, atalanta, italijani (iako mislim da su najgori od svih "jacih"), grci (trenutno najbolja navijacka scena u svetu) kod kojih ima jedno 5 jakih navijackih grupa...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3716 : 12.09.2011. 15:06:51 »
Zašto ne bi mogao? To je moje viđenje i bzvz su ovakve rasprave. Nisam ih ni tražio, ali očito ovdje uvijek treba napisati da je to MOJE SUBJEKTIVNO MIŠLJENJE. Tako da upozorim ostale, kada nešto napišete, obavezno naoipite da je to vaše mišljenje, vaš ukus  ;D jer ako ne napišete, dolazi do ovakivh odgovora gdje me radrad ide uvjeravati da ne mogu uzeti i uspoređivati i nabraja mi navijače. Živio radrade  drinks

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3717 : 12.09.2011. 15:10:06 »
Moramo se dogovorit i potuć na neutralnom terenu... Može kod Macole(puno dobra janjetina), na autoputu?  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3718 : 12.09.2011. 15:12:22 »
'Ajde kod mene u Zenici, taman na pola puta. Povest ću i ja svoje Robijaše da vas gledamo i da bodrimo a onda kod "Rasima" na burek ili negdje drugo na ćevape.....

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3719 : 12.09.2011. 15:15:47 »
Može, ko izgubi plaća ćevape... A mogu li ja povest par svojih vatrogasaca?  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Tags: