Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661028 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3600 : 06.09.2011. 21:37:25 »
Hrvati lagano tri gola zaredom. :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3601 : 06.09.2011. 21:45:15 »
I primili smo gol od Farskih Ostrva  u_jeeeeeeeeee...ja mislim da treba da se branimo da cuvamo rezultat  u_jeeeeeeeeee

 rofl

ovo me pdsjetilo na juve i tekme protiv cesene i catanie kad brane 2-0  ;D i na kraju x igraju  :facepalm

ljepo tri gola za redom, dobro da nije ben haim ozljedio da silvu, a on odma dva gola dao  :)

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3602 : 06.09.2011. 22:02:27 »
Onaj lik sa Farskih ostrva isti Silas iz Weedsa :D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3603 : 06.09.2011. 22:06:34 »
Ide nam voda na mlin... Grčka gubi od Latvije 1:0. smileyNO1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3604 : 06.09.2011. 22:14:14 »
Ide nam voda na mlin... Grčka gubi od Latvije 1:0. smileyNO1

da, da, ostalo jos 10-ak minuta, odlicno za nas, onda nam igra i x u grckoj  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3605 : 06.09.2011. 22:25:28 »
Pobjedili nekako  clapp

Odlična igra u drugom dijelu ponajviše zbog igača više, ali i Modrić je jednim dijelom odlučio tijek utakmice sa fantastičnim pogotkom. Bzvz smo primili gol no sad se čeka Grčka. Izjednačili su sad u Latviji, 90. minuta
« Zadnja izmjena: 06.09.2011. 22:27:00 Mulder »

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3606 : 06.09.2011. 22:31:56 »
Najjaci utisak sa utakmice, naravno, Aca Stojanovic  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3607 : 06.09.2011. 22:32:16 »
Prvi smo, Grci su odigrali 1:1  clapp

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3608 : 06.09.2011. 22:38:05 »
Prvi smo, Grci su odigrali 1:1  clapp

 smileyNO1 drinks

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3609 : 06.09.2011. 22:48:02 »
Fantastičan gol Modrića, a još važniji je povratak Eduarda...  talasi

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3610 : 06.09.2011. 22:51:25 »
BIH:Bjelorusija 1:0 Misimović u 87.  minutu :)

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3611 : 06.09.2011. 23:47:31 »
BIH:Bjelorusija 1:0 Misimović u 87.  minutu :)

Francuzi odigrali bijednih 0:0 protiv Rumunije i sada imaju 17 bodova, a mi drugi sa 16. Iduću predzadnju utakmicu igramo protiv Luksemburga i onda zadnju u Parizu protiv Francuza se borimo za prvo mjesto i direktan prolazak na EP.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3612 : 07.09.2011. 00:24:42 »

Onaj lik sa Farskih ostrva isti Silas iz Weedsa :D

Sta znas, mozda je bas on, znas da ovi Farani moraju raditi sa strane, ne zivi se kod njih od fudbala  rofl rofl rofl

BIH:Bjelorusija 1:0 Misimović u 87.  minutu :)

Francuzi odigrali bijednih 0:0 protiv Rumunije i sada imaju 17 bodova, a mi drugi sa 16. Iduću predzadnju utakmicu igramo protiv Luksemburga i onda zadnju u Parizu protiv Francuza se borimo za prvo mjesto i direktan prolazak na EP.

Konacno da nam zadnja nije biti ili ne biti, ako pobijedimo Luxembourg naravno. Ako pobjedimo u Parizu direktno na EP, ako ne onda baraz  clapp

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3613 : 07.09.2011. 09:37:05 »
Voditelj: "Selektore, srecno u nastavku kvalifikacija"
Zonpi: "Nema na cemu"
 u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3614 : 07.09.2011. 09:46:02 »

Onaj lik sa Farskih ostrva isti Silas iz Weedsa :D

Sta znas, mozda je bas on, znas da ovi Farani moraju raditi sa strane, ne zivi se kod njih od fudbala  rofl rofl rofl

BIH:Bjelorusija 1:0 Misimović u 87.  minutu :)

Francuzi odigrali bijednih 0:0 protiv Rumunije i sada imaju 17 bodova, a mi drugi sa 16. Iduću predzadnju utakmicu igramo protiv Luksemburga i onda zadnju u Parizu protiv Francuza se borimo za prvo mjesto i direktan prolazak na EP.

Konacno da nam zadnja nije biti ili ne biti, ako pobijedimo Luxembourg naravno. Ako pobjedimo u Parizu direktno na EP, ako ne onda baraz  clapp

Sinoć je bilo ludilo u Zenici.
Idemo u Francusku po bodove...........

« Zadnja izmjena: 07.09.2011. 09:47:36 drazen »

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3615 : 08.09.2011. 18:53:05 »
Smijeniše onoga ,kvislinga, lopova, fukaru i ne znam šta je sve više, Cica Kranjčara!




Čovjek je toliko željan Hrvatske repke da je bio u stanju da nas onako izda a onda okrivi druge!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3616 : 08.09.2011. 19:47:21 »
Smijeniše onoga ,kvislinga, lopova, fukaru i ne znam šta je sve više, Cica Kranjčara!




Čovjek je toliko željan Hrvatske repke da je bio u stanju da nas onako izda a onda okrivi druge!

 :facepalm

A bio je dobar kad je pobjeđivao...Jedan poraz i priča se promijeni? u_jeeeeeeeeee

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3617 : 08.09.2011. 19:51:12 »
Sad treba maknut Bilića i dovest Kranjčara  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3618 : 08.09.2011. 20:18:33 »
Sad treba maknut Bilića i dovest Kranjčara  ;D

ne bi ni ja bolje reko  ;D u potpunosti se slazem!  smileyNO1

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3619 : 08.09.2011. 20:22:11 »
Onog istog Kranjčara kojeg su svi pljuvali prije 6 godina? Sad vam je dobar, je li? ;D

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3620 : 08.09.2011. 20:27:09 »
Onog istog Kranjčara kojeg su svi pljuvali prije 6 godina? Sad vam je dobar, je li? ;D

A to ti je balkanski mentalitet...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3621 : 08.09.2011. 20:28:37 »
Onog istog Kranjčara kojeg su svi pljuvali prije 6 godina? Sad vam je dobar, je li? ;D
Meni on uvijek bio drag, a i ne sjećam se baš da ga je netko pljuvao tada  :) bar iz moje perspektive

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3622 : 08.09.2011. 20:40:58 »
Potjeran je iz reprezentacije (baš potjeran) iako je ostvario ugovoreni cilj, kvalifikacirati se na Svjetsko prvenstvo. Samim kvalifikacijama se prošetao. Imao je samo jedan poraz u 20 utakmica i to 1:0 od Brazila na Svjetskom prvenstvu (računam samo službene utakmice). Da, igra na SP-u u Njemačkoj nije bila baš bajna, ali imao je jedan poraz i ostvario je zadani cilj. Našim čobanima to nije bilo dovoljno i sasuli su drvlje i kamenje po njemu, a sada bi ga htjeli natrag. To je meni baš onaj odvratni balkanski mentalitet.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3623 : 08.09.2011. 20:47:25 »
Jbg., takvi su ljudi, ali ja sam oduvijek želio da ostane, imam doma još njegove utakmice iz 80-ih. Sjajan igrač i trener.

I dobar mi je još bio Kuže, sjećaš se njega?  :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3624 : 08.09.2011. 22:08:25 »
ako mislis na cicu nikad ga nisam pljuvo, a ni niku isto tako, oni su odavde, purgeri  ;D zato su mi i dragi, niko mi je inace najdrazi hr nogometas, uvijek bio i bit ce... a i odlicno igra... bilicevo je vrijeme odavno vec proslo! mi dosta lose igramo!

mulder, i meni je kuze bio dobar, bas sam bio ovdje na vrbanima u susjednom kvartu, dok je imo mozdani sve grafiti josip kuze uno di noi, i on je odavde tako da mi je i on drag, jos od kad je bio u dinamu  :)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3625 : 08.09.2011. 23:39:12 »
Šta je sada, prvi smo u grupi sa 90% šanse da će tako i ostati do kraja, a Bilić ne valja...  :facepalm
A čuj, Cico iscico Đukanovićeve rezerve viskija u Crnoj Gori pa su morali avetinju da proćeraju iz države...  drinking man

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3626 : 08.09.2011. 23:48:58 »
Vazda sam govorio da je Cico zajeban, naravno da sam ga dizao u nebesa kad smo igrali 0:0 sa englezima ali da svo vrijeme evo vec 6 mjeseci kuka te ovo te ono....... Vazda cu ga postovat, ali ovo sto je uradio protiv Velsa da bi otisao mu necu zaboravit! Treba da ga je sramota, i onda uzme i krivi sve redom a vanbracnog sina Djalovica vazda u prve stavlja, covjek koji u klubu svom ni ne igra dok nam 2 puta bolji tipa Beciraja ne igraju.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3627 : 08.09.2011. 23:53:40 »
Šta je sada, prvi smo u grupi sa 90% šanse da će tako i ostati do kraja, a Bilić ne valja...  :facepalm

+1

Ne znam šta bi ljudi htjeli, da svakog protivnika gazimo s 6-7 razlike...Nemojte biti smiješni, danas svi igraju nogomet, nema lakog protivnika.... Prvi smo u grupi, vjerojatno ćemo i ostati...Šta ne valja?

Mislim da ova reklama sve objašnjava:


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3628 : 09.09.2011. 01:15:03 »
Kad smo otisli na Svetsko u JAR Antic nam je bio u rangu Murinja, posle SP 90% ljudi ga je pljuvalo, trazilo da se smeni...
Secam se da je Bilic jedno vreme, mislim kad je odveo Hrvatsku na EP, bio kandidat za menadzera nekoliko klubova premier lige, govorili su kako je ogroman trenerski talenat...u poslednje vreme samo ga kritikuju, cak i kad pobedjuje.
Kranjcara su do skoro velicali u CG-u...sad odjednom posle 2 slabije utakmice pljuvanje i smena...

Tako je uvek bilo na ovim prostorima tako ce uvek i biti...kad hvalimo preteramo, a kad kritikujemo preteramo jos vise.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3629 : 09.09.2011. 01:31:50 »
Šta je sada, prvi smo u grupi sa 90% šanse da će tako i ostati do kraja, a Bilić ne valja...  :facepalm
A čuj, Cico iscico Đukanovićeve rezerve viskija u Crnoj Gori pa su morali avetinju da proćeraju iz države...  drinking man
Bilić sigurno ne valja i onda se čude zašto im gledatelji fućkaju. Mislim, kao da ih se ne smije kritizirati. Igra nam već dulje vrijeme ne valja. Rangirani smo tako visoko radi pobjeda nad malim momčadima.  :)

Radi nas Bilić reda neuspjehe, noću ne spava, oćelavio je, oslijepio i posijedio, ne zna povezati dvije smislene recčenice.
Jadni naši reprezentativci kad mi mantramo oko toga da njima bude grozno.

Imaju love ko blata, ništa u životu ne rade nego treniraju i igraju nogomet, sport koji većina nas na forumu volimo i od gušta ga gledamo i igramo. Imaju plaće da im tri generacije potomaka neće trebati ništa raditi osim ležati ko morževi, putuju svijetom, druže se međusobno sa ljudima koji imaju slične poglede na život, lijepe cure im se bacaju pred noge pa makar bili ružni ko oni Klingonci iz zvjezdanih staza...

Onda dođu u reprezentaciju koja je sve uspjehe koje je postigla mogla zahvaliti ne talentu i ekstra igračima, iako ih je bilo puno, nego zalaganju igrača koje je graničilo sa fanatizmom. Ako je neki naš reprezentativac u klubu mogao po utakmici pretrčati 10 km u reprezentaciji bi pretrčao 12, davali su uvijek 100% svojih mogućnosti u svim reprezentativnim utakmicama. Znalo se dogoditi da podbace ali bi im brzo oprostili jer smo znali kakvi su, da će drugu utakmicu izgoriti na terenu, da će potrgati sve ligamente zbog trke za neuhvatljivom loptom..

A sad? Sad imamo glumce koji su zamislili da su neki Bogovi i dolaze na okupljanja reprezentacije zajebavati se. Ne trče, padaju po podu, šire ruke, svađaju se sa sucima...
Nisu samo igrači krivi, oni su pokazatelj stanja u našem nogometu, od izbornika koji nema ni autoritet ni karizmu do predsjednika foteljaša i raznih marioneta koje sjede po skupštinama.

Da, navijam za naše reprezentaciju, ali navijam jer je volim i želim da se stvari promijene. Makar bili na razini današnjeg Izraela ili Škotske, ali da mogu navijati za njih. Da znam da su dali sve od sebe, da pokažu da i oni vole ovu reprezentaciju. Ovako omalovažavaju i reprezentaciju i nas koji navijamo za nju i volimo je.

Nije to samo uspjeh, nisam gladan nekih plasiranja na prvenstva, nekih ekstra uspjeha. Gladan sam osjećaja da cijeli dan dišem za utakmicu koja je navečer. Da je cijeli dan podređen tome da će se gledati utakmica, da će se navijati, da svaki živac u mom tijelu biti fokusiran na zeleni travnjak po kojem NAŠI nabijaju loptu i TRUDE se za nas, navijače. Ne za sebe, ne za menađere, ne za manekenke, ne za bonuse...

Sjećam se, imao sam 13 godina i čekala se prva utakmica svjetskog prvenstva u Francuskoj. Prva utakmica protiv Jamajke. Meni je bilo kao da ja navečer idem u ring sa Tysonom, lud totalno, sa ekipom cijeli dan u điru i spika o utakmici. Dobro, bio sam puno mlađi i naivniji ali svejedno, volio bih nešto slično doživjeti opet. Bilo je toga poslije i sa Cicom a i prve godine sa Bilićem. Ali odavno ne.

To tražim, želju da gledam tu utakmicu i da navijam, makar se nikad više ne plasirali nigdje. Hoću nazad svoju reprezentaciju!

Eto, ovo su moji razlozi zašto ih kritiziram, nije da se povodim za ostalima i iz principa ih omolavažavam. Nekima su dobri, vole Bilića i da je on trener, a neki poput mene i većine ne vole, neki s razlogom, a neki to namjerno rade zbog tog balkanskog mentaliteta  drinks


Tags: