Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661095 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3570 : 02.09.2011. 22:48:43 »
Jebem ti ja reprezentaciju kad Pantelić mora da nas spašava... I šta lupetaš Lazo, kakva crna dobra igra bre? Ovog Pižona hitno moraju da najure, bili smo za dve klase bolja reprezentacija dok nas je vodio Antić, sad se mučimo sa Severnim Ircima kojima je crna rupa Džoni Evans najbolji igrač...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3571 : 02.09.2011. 22:49:29 »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3572 : 02.09.2011. 22:50:01 »
Estonija pobedila Sloveniju sto nam super odgovara (sad mi i slovenci imamo po 11 ali mi sa utakmicom manje).

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3573 : 02.09.2011. 22:50:12 »
Ne mogu da najure Pižona dok je Tele na vlasti.

Ne mogu da vjerujem da je ovo Pantelić uradio  ???

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3574 : 02.09.2011. 22:50:18 »
Janezi popušili od Estonije doma, neprecenjivo!!!  rofl

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3575 : 02.09.2011. 22:51:14 »
a srbija bi mogla izgubit... 1x 100%!


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3576 : 02.09.2011. 22:53:41 »
Tebi je to dobro?! Pa Severna Irska je drugorazredna reprezentacija...to nije merilo...a i dokle vise da igramo dobo, a ne dajemo golove.
Evo Pantelic ga ubo sad nekako njihovom greskom...sreca nasa, jer su nas Irci bas bili stisli...

Pa i mi smo drugorazredna reprezentacija, nisu oni bas San Marino ili Farani pa da im se lako daju golovi. Igra nam je solidna, otkad je zonPi trener nismo ovako igrali. To sto smo suplji u napadu to je prica za sebe.

Izvini, upravu si, mi smo drugorazredna, a oni su trecerazredna reprezentacija...pogledaj gde igraju nasi igraci, a gde njihovi...realno, daleko smo kvalitetniji od njih...al' ko je nama kriv sto pola nasih igraca zabole za reprezentaciju i to im dodje kao izlet...a Irci se bore kao da im je to finale SP.

Nije ni bitno na kraju...bili smo bolji u 1. poluvremenu, oni u 2., a mi srecno dobili...i jos smo imali toliko srece da Estonija dobije Sloveniju u Sloveniji.  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3577 : 02.09.2011. 22:54:58 »
Jebem ti ja reprezentaciju kad Pantelić mora da nas spašava... I šta lupetaš Lazo, kakva crna dobra igra bre? Ovog Pižona hitno moraju da najure, bili smo za dve klase bolja reprezentacija dok nas je vodio Antić, sad se mučimo sa Severnim Ircima kojima je crna rupa Džoni Evans najbolji igrač...

Ne lupaj gluposti, bilo ko ozbiljniji ce ti reci da smo odigrali odlicno, za Pizona se slazem da nije klasa trenera za repku. I Radomir i Antic jeste bolji trener ali je postavio covek sebe ispred cele repke i odleteo. Gledajte malo realno nas fudbal, nismo mi boga uvatili za mu...

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3578 : 02.09.2011. 22:56:19 »
Tebi je to dobro?! Pa Severna Irska je drugorazredna reprezentacija...to nije merilo...a i dokle vise da igramo dobo, a ne dajemo golove.
Evo Pantelic ga ubo sad nekako njihovom greskom...sreca nasa, jer su nas Irci bas bili stisli...

Pa i mi smo drugorazredna reprezentacija, nisu oni bas San Marino ili Farani pa da im se lako daju golovi. Igra nam je solidna, otkad je zonPi trener nismo ovako igrali. To sto smo suplji u napadu to je prica za sebe.

Izvini, upravu si, mi smo drugorazredna, a oni su trecerazredna reprezentacija...pogledaj gde igraju nasi igraci, a gde njihovi...realno, daleko smo kvalitetniji od njih...al' ko je nama kriv sto pola nasih igraca zabole za reprezentaciju i to im dodje kao izlet...a Irci se bore kao da im je to finale SP.

Nije ni bitno na kraju...bili smo bolji u 1. poluvremenu, oni u 2., a mi srecno dobili...i jos smo imali toliko srece da Estonija dobije Sloveniju u Sloveniji.  :)


Potpuno se slazem sa ovim  smileyNO1

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3579 : 02.09.2011. 22:59:23 »
e da...a Sulejmani nije bio u konkurenciji za sastav zbog...?!  ???
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3580 : 02.09.2011. 23:00:57 »
Ne lupaj gluposti, bilo ko ozbiljniji ce ti reci da smo odigrali odlicno, za Pizona se slazem da nije klasa trenera za repku. I Radomir i Antic jeste bolji trener ali je postavio covek sebe ispred cele repke i odleteo. Gledajte malo realno nas fudbal, nismo mi boga uvatili za mu...
Jel' me zajebavaš? Pa lepo ti reče čovek sad, oni su trećerazredna ekipa, igrači su im sve iz druge i treće engleske lige, a pogledaj u kakvih klubovima igraju naši igrači i mi se mučimo da im damo jedan gol i poslednjih 20 minuta igramo bunker protiv njih praktično. Tebi je to odlično odigrano? Odlično se razumeš u fudbal onda, skidam ti kapu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3581 : 02.09.2011. 23:02:52 »
Sj. Irska uopće nije loša reprezentacija... Pustite naša balkanska napuhavanja da smo uvijek najbolji u svemu. Eto i Italija je jedva dobila Farske otoke s 1:0.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3582 : 02.09.2011. 23:54:55 »
Sj. Irska uopće nije loša reprezentacija... Pustite naša balkanska napuhavanja da smo uvijek najbolji u svemu. Eto i Italija je jedva dobila Farske otoke s 1:0.

Ja prvim mrzim to da smo najbolji u svemu...ali realno, S. Irskoj smo nekad davali 2, 3 gola lagano...a sad se slavimo ako damo i jedan...ja samo kazem da kad se uporedi gde igraju nasi a gde njihovi igraci daleko smo kvalitetniji...
Problem je taj pristup, gde pola tih igraca bas zabole za reprezentaciju, pogotovo protiv slabijih. ( Ista je stvar i kod Italijana)

Poslednja vrhunska utakmica Stankovica za reprezentaciju je bila protiv Hrvatske na Maksimiru pre 12 godina (koliko se ja secam)...za Vidica ne znam da je ikad igrao u reprezentaciji kao u Man-u...Ivanovic bar 2 godine ne igra za reprezentaciju onako kao u klubu, a mozda i vise...

Ali problem je i do selektora koliko i do njih...
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3583 : 03.09.2011. 00:04:58 »
Sj. Irska uopće nije loša reprezentacija... Pustite naša balkanska napuhavanja da smo uvijek najbolji u svemu. Eto i Italija je jedva dobila Farske otoke s 1:0.

Ja prvim mrzim to da smo najbolji u svemu...ali realno, S. Irskoj smo nekad davali 2, 3 gola lagano...a sad se slavimo ako damo i jedan...ja samo kazem da kad se uporedi gde igraju nasi a gde njihovi igraci daleko smo kvalitetniji...
Problem je taj pristup, gde pola tih igraca bas zabole za reprezentaciju, pogotovo protiv slabijih. ( Ista je stvar i kod Italijana)

Poslednja vrhunska utakmica Stankovica za reprezentaciju je bila protiv Hrvatske na Maksimiru pre 12 godina (koliko se ja secam)...za Vidica ne znam da je ikad igrao u reprezentaciji kao u Man-u...Ivanovic bar 2 godine ne igra za reprezentaciju onako kao u klubu, a mozda i vise...

Ali problem je i do selektora koliko i do njih...

Pa nemaju potrebe vise da igraju dobro za reprezentaciju kad su se vec dobro prodali  rofl rofl Balkanski sindrom  :dash

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3584 : 03.09.2011. 00:52:41 »
Kako loša utakmica protiv Velsa! Prvo je Cico zajebao Gvardiolu sa formaciom, a još niko veze nije imao!


Eto ostaju nam još dvije utakmice nadam se nekom mrčenom remiju protiv i Engleza i Švajcaraca jer bi i jedni i drugi mogli da nas samelju kako sad stoje stvari!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3585 : 03.09.2011. 01:32:52 »
Sj. Irska uopće nije loša reprezentacija... Pustite naša balkanska napuhavanja da smo uvijek najbolji u svemu. Eto i Italija je jedva dobila Farske otoke s 1:0.

Ja prvim mrzim to da smo najbolji u svemu...ali realno, S. Irskoj smo nekad davali 2, 3 gola lagano...a sad se slavimo ako damo i jedan...ja samo kazem da kad se uporedi gde igraju nasi a gde njihovi igraci daleko smo kvalitetniji...
Problem je taj pristup, gde pola tih igraca bas zabole za reprezentaciju, pogotovo protiv slabijih. ( Ista je stvar i kod Italijana)

Poslednja vrhunska utakmica Stankovica za reprezentaciju je bila protiv Hrvatske na Maksimiru pre 12 godina (koliko se ja secam)...za Vidica ne znam da je ikad igrao u reprezentaciji kao u Man-u...Ivanovic bar 2 godine ne igra za reprezentaciju onako kao u klubu, a mozda i vise...

Ali problem je i do selektora koliko i do njih...

Pa nemaju potrebe vise da igraju dobro za reprezentaciju kad su se vec dobro prodali  rofl rofl Balkanski sindrom  :dash

Nije samo Balkanski, od tog sindroma izuzetno doduše pati Vidić, onda Runi, Mesi..

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3586 : 03.09.2011. 01:35:32 »
Kako loša utakmica protiv Velsa! Prvo je Cico zajebao Gvardiolu sa formaciom, a još niko veze nije imao!


Eto ostaju nam još dvije utakmice nadam se nekom mrčenom remiju protiv i Engleza i Švajcaraca jer bi i jedni i drugi mogli da nas samelju kako sad stoje stvari!

scepo, sta je bilo s vuckom, da nije neka teza ozljeda, oce bit spreman za sljedeci vikend?

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3587 : 03.09.2011. 02:57:37 »
Što se mene tiče neka ostane povrijeđen! Očito nema želju više da igra za reprezentaciju! Neka ide znaš đe! Ne zna se još kakva je povreda, ali je bruka šta on radi. Ama baš ništa! Samo se vucara po terenu! Ne znam što se dešava sa njim!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3588 : 03.09.2011. 04:11:22 »
Što se mene tiče neka ostane povrijeđen! Očito nema želju više da igra za reprezentaciju! Neka ide znaš đe! Ne zna se još kakva je povreda, ali je bruka šta on radi. Ama baš ništa! Samo se vucara po terenu! Ne znam što se dešava sa njim!

hehe
samo me zanima moze li igrat slijedeci tjedan...  ;D
nije takav u klubu kolko ja vidim!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3589 : 03.09.2011. 08:41:34 »
Nikad prezaljen...
Legenda zivi vecno



Citat:
Danas je 3. septembar, tužan dan za svakog Partizanovca. Pre 26 godina napustio nas je Dragan Mance, završivši svoj mladi život u 23. godini.

Sećanje na njega ne bledi u srcima Partizanovaca, naprotiv, svake godine legenda se širi i na mlađe generacije, koje se nisu ni rodile kada je Dragan stradao u saobraćajnoj nesreći  žurivši na trening.

Ove godine,  Skupština grada Beograda donela je odluku da se u Beogradu pored stadiona JNA jednoj ulici dodeli ime Dragana Mancea, a kao i svake godine na ovaj tužni dan, svi koji su voleli i poštovali Dragana izlaze na njegovu humku, da se poklone senima naše legende!
« Zadnja izmjena: 03.09.2011. 10:51:57 radrad »

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3590 : 03.09.2011. 10:16:39 »


"prvo poluvrijeme" smo lagano dobili, u utorak, pod mojim prozorom, nastavak.......

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3591 : 03.09.2011. 11:07:21 »
Otis'o si Dragane ostala je tuga, uvek ce te voleti grobari sa juga

LEGENDA
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3592 : 03.09.2011. 11:38:11 »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3593 : 03.09.2011. 11:43:58 »
Kakvo je oduševljenje bilo kad je podignut bio taj transparent na utakmici sa Arsenalom, nikad nisam čuo veću buku na fudbalskom stadionu.


Otiš'o si Dragane, ostala je tuga, uvek će te voleti Grobari sa Juga!
Otiš'o si Dragane, nisi im'o sreće, Grobarska te srca zaboraviti neće!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3594 : 03.09.2011. 22:43:51 »
Kaljari - Partizan 0-1  rofl
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3595 : 04.09.2011. 12:11:34 »
Kaljari - Partizan 0-1  rofl
Ma da se malo smiri situacija  :P

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3596 : 06.09.2011. 20:54:51 »
opet nam daju gol iz jedne jedine sanse... 

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3597 : 06.09.2011. 20:59:10 »
Dali smo go Farskim Ostrvima, jeeeeeeeeeeeeeee. :)

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3598 : 06.09.2011. 21:11:39 »
Srbija trenutno vodi 2:0 :D

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3599 : 06.09.2011. 21:33:47 »
I primili smo gol od Farskih Ostrva  u_jeeeeeeeeee...ja mislim da treba da se branimo da cuvamo rezultat  u_jeeeeeeeeee
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Tags: