Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661095 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3510 : 31.08.2011. 14:36:39 »
Poštujem tvoje mišljenje... ali se ne slažem, naravno.
Hajduk bio Titov klub? Je, dok je bio na Visu i igrao sa saveznicima.
Hajduk sve svoje uspjehe može zahvaliti svojim igračima koji su potekli iz Hajdukove škole i koji su vladali nogometom u ondašnjoj Jugoslaviji. Hajduk je godinama igrao u Europi kada Dinama nije bilo nigdje, ni u jugoslavenskom prvenstvu, a pogotovu u Europi.
Svojevremeno su iz Ajaxa dolazili u Split i kopirali su omladinsku školu Hajduka da bi zatim imali najbolju omladinsku školu u Europi.
Hajduk je u kurcu? Je, ali to nije razlog da nam i ono malo nade koje imamo sruše na samom startu prvenstva Mamićevi suci "heroji", kako ih on naziva.
Imate bolju ekipu? Imate kada uz onu svu pustu lovu dobijate još i 40 milijuna kuna godišnje od grada Zagreba. To je proračun jedno 5-6 klubova iz 1. lige...
Imam li nešto protiv Dinama? Nemam, ali uz ovakva prvenstva i primitivne face koje trenutno vladaju hrvatskim nogometom za Hajduk je najbolje rješenje da istupi iz lige dok ne dođu neki drugi ljudi...
Stari, ovako se samo produbljuje jaz između vas i nas. Kažem ti, danas je sigurnije doći s tablicama beogradskih registracija u Split nego sa zagrebačkim.... Na žalost, to je realnost.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3511 : 31.08.2011. 15:01:25 »
Poštujem tvoje mišljenje... ali se ne slažem, naravno.
Hajduk bio Titov klub? Je, dok je bio na Visu i igrao sa saveznicima.
Hajduk sve svoje uspjehe može zahvaliti svojim igračima koji su potekli iz Hajdukove škole i koji su vladali nogometom u ondašnjoj Jugoslaviji. Hajduk je godinama igrao u Europi kada Dinama nije bilo nigdje, ni u jugoslavenskom prvenstvu, a pogotovu u Europi.
Svojevremeno su iz Ajaxa dolazili u Split i kopirali su omladinsku školu Hajduka da bi zatim imali najbolju omladinsku školu u Europi.
Hajduk je u kurcu? Je, ali to nije razlog da nam i ono malo nade koje imamo sruše na samom startu prvenstva Mamićevi suci "heroji", kako ih on naziva.
Imate bolju ekipu? Imate kada uz onu svu pustu lovu dobijate još i 40 milijuna kuna godišnje od grada Zagreba. To je proračun jedno 5-6 klubova iz 1. lige...
Imam li nešto protiv Dinama? Nemam, ali uz ovakva prvenstva i primitivne face koje trenutno vladaju hrvatskim nogometom za Hajduk je najbolje rješenje da istupi iz lige dok ne dođu neki drugi ljudi...
Stari, ovako se samo produbljuje jaz između vas i nas. Kažem ti, danas je sigurnije doći s tablicama beogradskih registracija u Split nego sa zagrebačkim.... Na žalost, to je realnost.
Lova je od transfera, od igranja 12 utakmica u europi već 6 godina, od grada Zagreba (pa kome bi Zagreb trebao davati, ako ne Dinamu?!). Nismo mi tu lovu ukrali Hajduku, niti smo krivi što vama Kerum ne daje. I shvati da Mamić nije Dinamo. I dalje tvrdim da čelništvo Hajduka svoju nesposobnost liječi napadima na Dinamo i nepotrebno raspiruje mržnju. Ali nema veze, kad se potegne rasprava o nogometu, prorade emocije i to je razumljivo. Ne vole se ni Real i Barcelona, ni United i Arsenal, pa ne moramo ni mi  ;) U sportskom smislu, naravno.

P.S. Eto, potpisao i Šimunić. Nadam se da neće opet svi drugi biti krivi, a Maleš nevin.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3512 : 31.08.2011. 15:15:09 »
Lova je Mamićeva, a Mamić jest današnji Dinamo... I dok Mamić drma moći ćete i kupovati sve što vrijedi, pa tako i Šimunića... Ko ga jebe uostalom, sami ste krivi kada vam napravi par penala u Ligi prvaka...  ;)
Moje emocije su splasnule sredinom 90-ih kada sam i prestao odlaziti na utakmice. Moje srce je uz Hajduka i uvijek će biti, ali nema šanse da trenutno idem na utakmice, što zbog samog današnjeg Hajduka, a što zbog sveukupne kvalitete nogometa u Hrvatskoj. Žalosno je da svog sina nisam još odveo na utakmicu, ali nije mi žao... Šta mali ima vidit... Veliko ništa.
Čelništvo Hajduka ne raspiruje mržnju... raspiruje se ona odavno, još od vremena rata kad ste nam se rugali da nemamo struju i otkad se tvornice u Dalmaciji zatvaraju a u Zagrebu otvaraju,  Stari, puno toga sam ja vidio u ove moje 41 godine i dobro znam o čemu govorim.
Ne radi se tu samo o nogometu, već o drugim stvarima, a nogometni stadion je samo prilika da se taj bijes i gnjev i pokažu...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3513 : 31.08.2011. 15:18:45 »
Znači, Šimunić potpisao, a jučer izjavio da ostaje u Njemačkoj

Jebote, tu se ne zna ko pije, a ko plaća  :o

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3514 : 31.08.2011. 15:21:42 »
A šta da ja onda kažem?! Živim u Slavoniji koja je zaboravljena i od Boga i od vraga. Pa ne mrzim ni vas što imate turizam ni Zagreb što je sve u njemu. Krvi smo si sami i nesposobni političari koji nas predstavljaju. Treba i vas i purgere natjerat da dođete u Slavoniju na mjesec dana i preživljavate. Brzo bi shvatili koliko ste ustvari sretni i jedni i drugi  ;)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3515 : 31.08.2011. 15:28:40 »
Hehe, je, evo su mi taman trojica švaba i četiri francuza otišli iz apartmana, ne znam di ću s lovom... Pusti te pizdarije i sam znaš da je ovdje u kurcu ka i u Slavoniji. Živi se jedino u Zagrebu i Istri, ostalo je sve Zona sumraka... Ali to već nema nikakve veze s temom...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3516 : 31.08.2011. 16:06:37 »


 :facepalm rofl

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3517 : 31.08.2011. 17:41:18 »
Hehe, je, evo su mi taman trojica švaba i četiri francuza otišli iz apartmana, ne znam di ću s lovom... Pusti te pizdarije i sam znaš da je ovdje u kurcu ka i u Slavoniji. Živi se jedino u Zagrebu i Istri, ostalo je sve Zona sumraka... Ali to već nema nikakve veze s temom...

Izvinjavam se na off topicu ali zar se živi dobro u Istri? Mislio sam da je samo Zagreb iznad prosjeka.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3518 : 01.09.2011. 10:57:25 »
A šta da ja onda kažem?! Živim u Slavoniji koja je zaboravljena i od Boga i od vraga. Pa ne mrzim ni vas što imate turizam ni Zagreb što je sve u njemu. Krvi smo si sami i nesposobni političari koji nas predstavljaju. Treba i vas i purgere natjerat da dođete u Slavoniju na mjesec dana i preživljavate. Brzo bi shvatili koliko ste ustvari sretni i jedni i drugi  ;)

Ne pričaj gluposti. Ja sam Slavonka dušom i tijelom, ni godinu dana nisam u Dalmaciji, pa mi je muka što i ovdje rade.
Muž mi radi za 3000 kuna, a ovdje ti je jebeni parking 1 sat 12 kn, sve je skuplje od hrane nego u Slavoniji, želimo si uzeti kuću, ali nema šanse, jer ovaj jebeni kamen košta kao svetog Petra kajgana. Nabili su cijene zbog turista, a za ljude koji tu žive nije ih briga, oni neka crknu. Tako da se najbolje držite nogometa u ovoj temi, jer svi smo u istim govnima.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3519 : 01.09.2011. 13:43:42 »
Juve, očito više pratiš talijanski nogomet nego hrvatski...
Ali ukratko, sve je počelo još 90-ih kada je Canjuga postao predsjednik Dinama uz Tuđmanovo izdašno sponzorstvo državnim novcem, a ovo su samo posljedice toga. Državi ste bili dužni stotine milijuna kuna koje je Mamić uspješno izbjegao platiti pretvorivši klub u "udrugu građana"... hahaha. Hrvatskim nogometom vladaju Mamić i njegova klika u vrhu HNS-a. U dosadašnjem tijeku prvenstva Hajduk je pokraden u dvije utakmice i to u Zadru gdje mu nisu svirali čisti penal, a sada i sa Splitom. Računica kaže da bi Hajduk sada imao isti broj bodova kao i Dinamo, a sljedeće kolo je derbi i Hajdukova prilika da preuzme vodstvo na tablici. Ovako je to nemoguće... Misliš da su Zadar i Split potplatili suce?
Je li ti sad malo jasnije zašto svi seremo po Dinamu(Mamiću)?
Zoki, bar si ti stariji  dečko i mogao bi malo realnije gledati na te stvari. Evo moje mišljenje o tome kao nekog tko je s 32 godine bio bar na 100 Dinamovih utakmica po raznim stadionima u Hr i Europi. Još uvijek sam aktivan navijač iako imam troje djece i to je ljubav koja ne može proći. Dakle, umišljam si da znam ponešto o stanju u Hr nogometu. Ti počinješ s Canjugom i Tuđmanom, kao da ja sad tebi pričam kako ste 50 godina bili miljenici Tita, protežirani u bivšoj državi, nosili najveću zvijezdu petokraku na grbu... A u Hrvatskoj je bio i neki Hajduk Sirio registriran preko kojeg su se ostvarivali transferi iako su vam pravi računi bili u blokadi. Nema smisla. Pogledajmo samo zadnjih desetak godina. Bili ste prvaci 2 puta i to kada vam je u klubu bio Štimac, frajer kojeg ja ne volim, ali kojem se mora priznati da ima muda i da je isto sve dopušteno i nedopušteno radio da bi Hajduk bio prvak. Ali nije vam valjao pa ste ga otjerali. Prije par godina Sanader je naredio da se spasi Hajduk, upumpano je preko 200 milijuna kuna sumnjivog novca ( Andabak, Rimac koji je stalno po pritvorima, a vaš je najveći dioničar) i državnog novca (HEP), da bi na jučerašnjoj skupštini objavljeno da ste 50 milijuna u minusu! Pa gdje su novci? Pojačanja niste dovodili, a prodali ste Ibričića i Strinića. I opet toliki minus?! Jučer je objavljeno i da je Svaguši kao nagrada za kup 2009. isplaćena premija od 50 000 eura, a tolika su bila još i davanja državi na taj iznos. Znači, Svagi je uzeo od Hajduka 100 000 eura u jednom danu! Znaš li da je Boris Živković dok je bio u Hajduku plaćan direktno novcima s računa HEP-a. I to nisu bili mali novci, oko 300 000 eura godišnje. I tako 2,3 godine. Zašto su htjeli zajebat Križanca pa je na kraju čovjek otišao u Split? Potpisujete ugovore gdje igračima prilikom odlaska pripada 30, 40, 50% odštete, umjesto da sve sjedne na račun kluba. Maleš jučer prizna da je vodio ženu u Englesku na trošak kluba. I mogao bih tako do jutra. Istina je da Mamić vedri i oblači u našem nogometu, da će ako bude trebalo napraviti sve, ali Dinamo vam već 7 godina bježi od 15 do 30 bodova na kraju prvenstva. To ne može biti slučajno, niti je rezultat sudačkih krađa. Koliko god vi to ne željeli priznati, Dinamo je trenutno klub koji ima bolju ekipu, koji se bolje vodi i rezultati su tu. Znam da vam je teško, da vas deprimira ovakva dominacija Dinama, ali i sami morate shvatiti da se stvari prvo trebaju rješavati u vašem dvorištu. Previše je kriminala i neinteligencije oko Hajduka da bi baš za sve bio kriv Mamić, a Dinamo pogotovo ne može biti kriv jer Mamić nije Dinamo. Slažem se da vas je onaj konj sudac zakinuo za čisti gol protiv Splita, a sve ostalo su floskule koje u drugima traže opravdanje za nerad i kriminal koji u Hajduku caruje godinama. Nadam se da nisam napisao ništa uvredljivo, samo svoje viđenje situacije koja već danima puni sve medije. I ja bih volio jači Hajduk i zanimljivije prvenstvo, ali dok su glavni igrači Giga Vuković i onaj brko Miličević, ništa od toga.

cek bre, zar nije Partizan bio taj klub?

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3520 : 01.09.2011. 13:50:22 »
Znaju oni to dobro, ali kad nemaju druge argumente onda se hvataju te zvijezde u tadašnjem Hajdukovom grbu. Oni je kao nisu imali...  :\)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3521 : 01.09.2011. 13:54:40 »
Svi nose zvezdu u srcu, priznali oni to ili ne  ;D

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3522 : 01.09.2011. 14:00:22 »
Pjanić prešao u Romu.

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3523 : 01.09.2011. 14:18:06 »
Svi nose zvezdu u srcu, priznali oni to ili ne  ;D
Umalo ne rekoh NA čemu ju ja nosim.......

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3524 : 01.09.2011. 14:18:54 »
Svi nose zvezdu u srcu, priznali oni to ili ne  ;D
Umalo ne rekoh NA čemu ju ja nosim.......

 rofl

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3525 : 01.09.2011. 15:04:33 »
Svi nose zvezdu u srcu, priznali oni to ili ne  ;D
Umalo ne rekoh NA čemu ju ja nosim.......

kakav huligan nekulturni  :-[

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3526 : 01.09.2011. 15:39:15 »
Juve, očito više pratiš talijanski nogomet nego hrvatski...
Ali ukratko, sve je počelo još 90-ih kada je Canjuga postao predsjednik Dinama uz Tuđmanovo izdašno sponzorstvo državnim novcem, a ovo su samo posljedice toga. Državi ste bili dužni stotine milijuna kuna koje je Mamić uspješno izbjegao platiti pretvorivši klub u "udrugu građana"... hahaha. Hrvatskim nogometom vladaju Mamić i njegova klika u vrhu HNS-a. U dosadašnjem tijeku prvenstva Hajduk je pokraden u dvije utakmice i to u Zadru gdje mu nisu svirali čisti penal, a sada i sa Splitom. Računica kaže da bi Hajduk sada imao isti broj bodova kao i Dinamo, a sljedeće kolo je derbi i Hajdukova prilika da preuzme vodstvo na tablici. Ovako je to nemoguće... Misliš da su Zadar i Split potplatili suce?
Je li ti sad malo jasnije zašto svi seremo po Dinamu(Mamiću)?
Zoki, bar si ti stariji  dečko i mogao bi malo realnije gledati na te stvari. Evo moje mišljenje o tome kao nekog tko je s 32 godine bio bar na 100 Dinamovih utakmica po raznim stadionima u Hr i Europi. Još uvijek sam aktivan navijač iako imam troje djece i to je ljubav koja ne može proći. Dakle, umišljam si da znam ponešto o stanju u Hr nogometu. Ti počinješ s Canjugom i Tuđmanom, kao da ja sad tebi pričam kako ste 50 godina bili miljenici Tita, protežirani u bivšoj državi, nosili najveću zvijezdu petokraku na grbu... A u Hrvatskoj je bio i neki Hajduk Sirio registriran preko kojeg su se ostvarivali transferi iako su vam pravi računi bili u blokadi. Nema smisla. Pogledajmo samo zadnjih desetak godina. Bili ste prvaci 2 puta i to kada vam je u klubu bio Štimac, frajer kojeg ja ne volim, ali kojem se mora priznati da ima muda i da je isto sve dopušteno i nedopušteno radio da bi Hajduk bio prvak. Ali nije vam valjao pa ste ga otjerali. Prije par godina Sanader je naredio da se spasi Hajduk, upumpano je preko 200 milijuna kuna sumnjivog novca ( Andabak, Rimac koji je stalno po pritvorima, a vaš je najveći dioničar) i državnog novca (HEP), da bi na jučerašnjoj skupštini objavljeno da ste 50 milijuna u minusu! Pa gdje su novci? Pojačanja niste dovodili, a prodali ste Ibričića i Strinića. I opet toliki minus?! Jučer je objavljeno i da je Svaguši kao nagrada za kup 2009. isplaćena premija od 50 000 eura, a tolika su bila još i davanja državi na taj iznos. Znači, Svagi je uzeo od Hajduka 100 000 eura u jednom danu! Znaš li da je Boris Živković dok je bio u Hajduku plaćan direktno novcima s računa HEP-a. I to nisu bili mali novci, oko 300 000 eura godišnje. I tako 2,3 godine. Zašto su htjeli zajebat Križanca pa je na kraju čovjek otišao u Split? Potpisujete ugovore gdje igračima prilikom odlaska pripada 30, 40, 50% odštete, umjesto da sve sjedne na račun kluba. Maleš jučer prizna da je vodio ženu u Englesku na trošak kluba. I mogao bih tako do jutra. Istina je da Mamić vedri i oblači u našem nogometu, da će ako bude trebalo napraviti sve, ali Dinamo vam već 7 godina bježi od 15 do 30 bodova na kraju prvenstva. To ne može biti slučajno, niti je rezultat sudačkih krađa. Koliko god vi to ne željeli priznati, Dinamo je trenutno klub koji ima bolju ekipu, koji se bolje vodi i rezultati su tu. Znam da vam je teško, da vas deprimira ovakva dominacija Dinama, ali i sami morate shvatiti da se stvari prvo trebaju rješavati u vašem dvorištu. Previše je kriminala i neinteligencije oko Hajduka da bi baš za sve bio kriv Mamić, a Dinamo pogotovo ne može biti kriv jer Mamić nije Dinamo. Slažem se da vas je onaj konj sudac zakinuo za čisti gol protiv Splita, a sve ostalo su floskule koje u drugima traže opravdanje za nerad i kriminal koji u Hajduku caruje godinama. Nadam se da nisam napisao ništa uvredljivo, samo svoje viđenje situacije koja već danima puni sve medije. I ja bih volio jači Hajduk i zanimljivije prvenstvo, ali dok su glavni igrači Giga Vuković i onaj brko Miličević, ništa od toga.

cek bre, zar nije Partizan bio taj klub?

PA imao je Tito svoj klub u svakoj republici i autonomnoj pokrajini rofl
« Zadnja izmjena: 01.09.2011. 15:47:54 King Eric »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3527 : 01.09.2011. 15:46:49 »
Sa bi trebali doći do toga da je Tito bio špijun i mason  rofl

Evo malo starog lisca Ronaldinha


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3528 : 01.09.2011. 16:16:23 »
Znaju oni to dobro, ali kad nemaju druge argumente onda se hvataju te zvijezde u tadašnjem Hajdukovom grbu. Oni je kao nisu imali...  :\)

ja je se ne stidim. stavise, ponosim se  8)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3529 : 01.09.2011. 16:30:54 »
Znaju oni to dobro, ali kad nemaju druge argumente onda se hvataju te zvijezde u tadašnjem Hajdukovom grbu. Oni je kao nisu imali...  :\)

ja je se ne stidim. stavise, ponosim se  8)

 clapp
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3530 : 01.09.2011. 16:31:06 »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3531 : 01.09.2011. 17:26:48 »
Znaju oni to dobro, ali kad nemaju druge argumente onda se hvataju te zvijezde u tadašnjem Hajdukovom grbu. Oni je kao nisu imali...  :\)

ja je se ne stidim. stavise, ponosim se  8)

To je povijest, ne treba se nitko stidjeti...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3532 : 01.09.2011. 17:37:53 »
http://www.24sata.hr/nogomet/zbog-lajavaca-s-mikrofonima-u-opasnosti-su-oni-normalni-233162

Odličan članak clapp ...potpuno se slažem sa napisanim.. smileyNO1

slazem se i ja, sve je lijepo napisano, pogotvoo ono u vezi s naglascima  ;D
al najvise mi se svidjelo ovo:
Citat:
Da, momci, kradu vas bezočno. Niste vi krivi što protiv Zadra niste u stanju stvoriti šansu, što ste protiv Splita trebali dobiti četiri komada u prvih dvadeset minuta, krivi su oni iz Zagreba.

evo i jedan komentar hajdukovog navijaca...


Spoiler for Hiden:
Citat:
Ja sam iz Dalmacije, Hajdukov navijac...da je Joe prisa u Hajduk u Zagrebu mu niko nista nebi reka a kad je prisa u Dinamo odma je svima izdajica i loopov zato sto nije izabra Hajduk.Ja se sjecam kad je Niko Kranjcar dosa u Hajduk iz Dinama.Niko mu nista nije reka iz Zagreba a u Splitu su mu napravili doeck.Koji su primitivci ovi ljudi na jugu to nisu istine,sram me je.Niko im je onda valja jer je dosa u Hajduk iako je Dinamovac a sad mrze Simunica sta je isa u Dinamo.Pa kad nije po nasem odma nevalja ma...debili.Sta se tice derbija 10.9 a nzn ovde je napeto ka puska.Svi jedva cekaju derbi,jos kad su culi da Boysi dolaze napalili su se ajme.Iman osjecan ka da oce cila Dalmacija doc na Poljud i pobit sve koji imaju veze sa Zagrebom i Dinamon,zalosno.Ja iden na sjever dugo godina,ostala mi je vjera jedino Lekica(tajnika Torcie i vodu) i njegove ljude da nece to dopustit na Poljudu al tesko nekoliko ljudi moze smirit pun stadion mrznje.Al znan jedno a to je da ce se na stadionu toga dana cut samo mrznja,frustracije,kompleski sve zbog cega smo zaboravili na navijanje na sjeveru Poljuda koje je iz utakmice u utakmicu gore.Mrznja ce ljude sa juga Hrvatske pojist i unistit ljubav prema Hajduku koje zapravo vise i nema zbog toga.
« Zadnja izmjena: 01.09.2011. 17:45:21 forzajuve »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3533 : 01.09.2011. 18:18:13 »
Naša si bisera kojeg možeš citirat...
BBB su inače miroljubivi i nadasve kulturno uzdignuti navijači...  :dash
Zagreb inače raširenih ruku dočekuje sve Hajdukove navijače koji sa šalovima i drugim obilježjima mirno ispijaju kavicu na Trgu Bana Jelačića... Hmmmm, mislim da ne.
Mislim da se po zagrebačkim tramvajima bodu noževima momci koji su krivi samo zato što su govorili dalmatinskim naglaskom... Kolega s posla mora ostavljati auto kod zagrebačkih vatrogasaca da mu ga ne bi razbili... I sad ćeš mi ti citirat nekog šonju koji vjerojatno i nije Dalmatinac, jer ne bi tako govorio da ide na poljudski sjever...
Spominje Kranjčara koji je skoro popušio karijeru zbog Mamića i da nije bilo Hajduka to bi mu se i dogodilo.
Trenutno ste bolji klub i nitko razuman to ne može osporiti, ali molim te ne prosipaj floskule i glupe citate s neta...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3534 : 01.09.2011. 20:24:18 »
Je li istina ovo da je Stanojević otpušten, a Krstajić podnio ostavku?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3535 : 01.09.2011. 20:44:32 »
http://www.sportal.rs/news.php?id=57814

Izgleda da jeste, steta sto odlazi iz Partizana ono sto vredi a ostaje korov...Pazarci ce i njega uzeti  ;D

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3536 : 01.09.2011. 20:55:26 »
Stanojevic smenjen, zbog toga otisao i Krstajic, a doveden Milinkovic!
Sve ih treba bre najuriti iz Partizana!  bejzbol1 bejzbol1 bejzbol1
Onaj snajder govnar ponasa se kao da mu je to privatni klub...koliko je samo para strpao sebi u dzep ne smem ni da zamislim!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3537 : 01.09.2011. 21:42:32 »
Naša si bisera kojeg možeš citirat...
BBB su inače miroljubivi i nadasve kulturno uzdignuti navijači...  :dash
Zagreb inače raširenih ruku dočekuje sve Hajdukove navijače koji sa šalovima i drugim obilježjima mirno ispijaju kavicu na Trgu Bana Jelačića... Hmmmm, mislim da ne.
Mislim da se po zagrebačkim tramvajima bodu noževima momci koji su krivi samo zato što su govorili dalmatinskim naglaskom... Kolega s posla mora ostavljati auto kod zagrebačkih vatrogasaca da mu ga ne bi razbili... I sad ćeš mi ti citirat nekog šonju koji vjerojatno i nije Dalmatinac, jer ne bi tako govorio da ide na poljudski sjever...
Spominje Kranjčara koji je skoro popušio karijeru zbog Mamića i da nije bilo Hajduka to bi mu se i dogodilo.
Trenutno ste bolji klub i nitko razuman to ne može osporiti, ali molim te ne prosipaj floskule i glupe citate s neta...
Pa zar te čudi to kad i ti, koji si umjereniji od većine torcidaša, napišeš par postova prije da je sigurnije doći u Split sa Bg tablicama nego sa Zg? Pa ako dolje ljudi imaju takvo nakaradno razmišljanje, naravno da ima i bolesnika u Zagrebu koji se osjećaju pozvanim uzvratiti istom mjerom. I tome nikad kraja. Kako god, vidimo se na jugozapadu Poljuda 10.09. I neka bolji pobijedi.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3538 : 01.09.2011. 21:56:02 »
Nisi valjda shvatija da ja nekom prijetim, ja samo govorim činjenično stanje, kakvo je takvo je... Vama se sigurno neće ništa dogoditi na jugozapadu, jer ćete biti dobro čuvani od negdje 1500 policajaca.
Vidjet se sigurno nećemo jer mi se to sve skupa gadi i ne želim sudjelovati u Mamićevom cirkusu...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3539 : 01.09.2011. 22:00:02 »
Zbog čega se vi prepirete, zbog raznoraznih mafijaša. Gdje god pogledaš isto.
Kada svi klubovi sa prostora bivše Juge prestanu biti trgovačka preduzeća i okrenu
se fudbalu ili ti nogometu onda možemo raspravljati. Prodaju igrače za velike pare a dovode
neke anonimuse Boga pitaj odakle i za kakve pare. I još povrh svega vraćaju igrače koje
neće niko. Ovaj Šimunić ima 33 godine i kao sada je on neko pojačanje. Isto kao Stojković,
Ilić, Koroman(koji se pet puta vraćao u Zvezdu i išao iz nje) i mnogi drugi.
Pogledajte Arsenal, otišli Nasri i Farbregas i odmah ih svi buše, a ovi naši rasprodaju sve živo i
onda prijete Renu čiji jedan igrač vrijedi više od svih igrača Zvezde zajedno i Šamroku koji i ako za
njega igraju polu profesionalci ima bar upravu koja nije zagrizla u kriminal.
A i ovi naši novinari su živo čudo. Čitam prije neki dan na Indexu naslov: U grotlu Maksimira padaju
Real i Lion  u_jeeeeeeeeee


Tags: