Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661096 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3480 : 30.08.2011. 10:58:02 »
Juve, očito više pratiš talijanski nogomet nego hrvatski...
Ali ukratko, sve je počelo još 90-ih kada je Canjuga postao predsjednik Dinama uz Tuđmanovo izdašno sponzorstvo državnim novcem, a ovo su samo posljedice toga. Državi ste bili dužni stotine milijuna kuna koje je Mamić uspješno izbjegao platiti pretvorivši klub u "udrugu građana"... hahaha. Hrvatskim nogometom vladaju Mamić i njegova klika u vrhu HNS-a. U dosadašnjem tijeku prvenstva Hajduk je pokraden u dvije utakmice i to u Zadru gdje mu nisu svirali čisti penal, a sada i sa Splitom. Računica kaže da bi Hajduk sada imao isti broj bodova kao i Dinamo, a sljedeće kolo je derbi i Hajdukova prilika da preuzme vodstvo na tablici. Ovako je to nemoguće... Misliš da su Zadar i Split potplatili suce?
Je li ti sad malo jasnije zašto svi seremo po Dinamu(Mamiću)?

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3481 : 30.08.2011. 11:00:38 »
Ništa naročito, Dinamo je opet prvak nakon par odigranih kola...
kad nemrete dobit split  :P


nemremo kad nemamo love za suce

Skoro sam procitao negde kako je Mamic priznao da je placao sudije, ali kao zao mu je i nece to vise raditi...i nikom nista.  u_jeeeeeeeeee

Pa pokajao se i sad mu je oprosteno  rofl

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3482 : 30.08.2011. 12:41:03 »
[ Invalid YouTube link ]

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3483 : 30.08.2011. 14:12:51 »
Opet ce spansko prvenstvo biti najdosadnije   :zzz...Barsa, pa Real, pa onda daleko iza svi ostali...
Španjolska je najzanimljivija liga uvijek bila  :P najdosadnija mi je uvjerljivo talijanska.

Što se tiče španjolske lige i zašto mi je najzanimljivija? Igra se uvjerljivo najljepši nogomet i nema veze što će Barca i Real biti daleko iznad svih (to ne znači da je liga loša već znači da su ta 2 kluba daleko iznad svih i u Europi, pogotovo Barca)

Ako izostavimo ta 2 kluba, ostaju nam odlične borbe za 3., 4., 5., i 6. mjesto gdje uvijek ima velikih uzbuđenja kao prošle sezone. A onda tek borba za ostanak. Malo gledaj manje kulobe u španjolskoj i vidjet ćeš kako se igra, koliko ima napetosti. Evo, Valencia je sad odigrala odličun utakmicu, pobjedili 4:3... Nije samo u ovom velimom dvojcu, ima tu za pratiti koliko hoćeš i uvijek bude napetosti. Mnogi ne kuže španjolsku ligu no ne krivim ih pošto misle da su to Barca i Real samo  ;)
« Zadnja izmjena: 30.08.2011. 14:16:18 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3484 : 30.08.2011. 14:15:49 »
Ništa naročito, Dinamo je opet prvak nakon par odigranih kola...
kad nemrete dobit split  :P


nemremo kad nemamo love za suce

Skoro sam procitao negde kako je Mamic priznao da je placao sudije, ali kao zao mu je i nece to vise raditi...i nikom nista.  u_jeeeeeeeeee
E al da vidiš kakve on ima izjave  :facepalm  rofl trebao je odavno završiti u zatvoru, odavno, ali on je glavni. Ne može mu nitko ništa, i gledaš to skoro svaki dan kako se sprda sa svima i boli ga ona stvar. Zna da drži sve, preočito je, i opet mu nitko ništa ne može.

Pogledaj ovo do kraja, isplati se  ;D


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3485 : 30.08.2011. 14:36:34 »
U italiji imas bar 5 klubova koji mogu da se bore za titulu...u Engleskoj isto, u Nemackoj ove sezone 3 ili 4...
meni jednostavno nije zanimljivo da gledam kako Real i Barsa svakom daju po 4, 5 komada...a ranije mi je bila mnogo zanimljivija, kad se Deportivo borio za titulu, pa Valensija, pa jedne sezone i Sosijedad...slazem se za borbu za 3 i 4 mesto, tu su Valensija, Atletiko Madrid, Sevilja, Viljareal, sad i Malaga, pa mozda i Bilbao (to bih jako voleo zbog politike kluba)...
A ne pije vodu vise to da Italijani igraju dosadno i defanzivno...ima golova, ima dobrih poteza, jedino sto kvari utisak su stadioni koji mnogo zaostaju za Englezima, Nemcima, pa i Francuzima i Spancima...


A Mamica da nema, trebalo bi ga izmisliti... ;D Slusao sam dosta njegovih "izjava", pa kad je psovao onog novinara (sad sam video da si to postavio  ;D)...meni je licno najbolje kad je gostovao u nekoj emisiji na HTV sa Bilicem, pa je igrao sa nekom pevacicom i na kraju izvadio mislim 500 evrica da pocasti muziku.  ;D
Evo danas je opet imao ispade...
"Probudio sam se usred noći, valjda mi adrenalin oko klubba ne da mira. Razorilo me sve to, uzeo sam papir i panično počeo pisati što su moji današnji radni zadaci. Obukao sam se i došao na stadion. Sjeo sam u ložu i počeo razmišljati.... Kupio sam i novine da vidim što javnost misli i odlučio sam se vama obratiti. Oduševilo me što nas je posjetio princ Harry, on živi bez pravila a da ih opet poštuje. On je moj favorit, kao i Mourinhio. Sada znam zašto sam danima plakao kad je umrla njegova majka, on živi istim stilom kao i ona. I ja tako želim živjeti"   rofl
« Zadnja izmjena: 30.08.2011. 14:38:47 Omar_Little »
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3486 : 30.08.2011. 14:37:52 »
mamic je los i za dinamo i za hr nogomet, to znaju i bbb! al nemre mi neko govorit da je dinamo namjestio splitski derbi ahahahahahahhah

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3487 : 30.08.2011. 14:40:05 »
Mamić loš za Dinamo?  ???

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3488 : 30.08.2011. 14:43:17 »
U italiji imas bar 5 klubova koji mogu da se bore za titulu...u Engleskoj isto, u Nemackoj ove sezone 3 ili 4...
meni jednostavno nije zanimljivo da gledam kako Real i Barsa svakom daju po 4, 5 komada...a ranije mi je bila mnogo zanimljivija, kad se Deportivo borio za titulu, pa Valensija, pa jedne sezone i Sosijedad...slazem se za borbu za 3 i 4 mesto, tu su Valensija, Atletiko Madrid, Sevilja, Viljareal, sad i Malaga, pa mozda i Bilbao (to bih jako voleo zbog politike kluba)...
A ne pije vodu vise to da Italijani igraju dosadno i defanzivno...ima golova, ima dobrih poteza, jedino sto kvari utisak su stadioni koji mnogo zaostaju za Englezima, Nemcima, pa i Francuzima i Spancima...


A Mamica da nema, trebalo bi ga izmisliti... ;D Slusao sam dosta njegovih "izjava", pa kad je psovao onog novinara (sad sam video da si to postavio  ;D)...meni je licno najbolje kad je gostovao u nekoj emisiji na HTV sa Bilicem, pa je igrao sa nekom pevacicom i na kraju izvadio mislim 500 evrica da pocasti muziku.  ;D
Evo danas je opet imao ispade...
"Probudio sam se usred noći, valjda mi adrenalin oko klubba ne da mira. Razorilo me sve to, uzeo sam papir i panično počeo pisati što su moji današnji radni zadaci. Obukao sam se i došao na stadion. Sjeo sam u ložu i počeo razmišljati.... Kupio sam i novine da vidim što javnost misli i odlučio sam se vama obratiti. Oduševilo me što nas je posjetio princ Harry, on živi bez pravila a da ih opet poštuje. On je moj favorit, kao i Mourinhio. Sada znam zašto sam danima plakao kad je umrla njegova majka, on živi istim stilom kao i ona. I ja tako želim živjeti"   rofl
Ok, u Italiji ima, ali to ne znači da je zbog toga zanimljivija liga. Nisu samo to razlozi, ima ih više. Meni je Italija užasno dosadna, a i ne volim talijanski nogomet. Imam tamo par klubova koje cijenim poput Fiorentine i Milana  ;D

Juve više ne volim  ;D

U Engleskoj se više ne bore 5 klubova, ni 4. Bore se moždaaaa 3 kluba (Oba Manchestera i vjerojatno Chelsea), Arsenla sigurno neće kao i Totenham, a Liverpool bi tek mogao iduće sezone. Njemačku obožavam i uz Španjolsku najdraža mi je liga. Isto lepršavi nogomet, atraktivne utakmice itd.

Što se tiče Mamića... Evo još nešto za Harrya "Impresionirao me podatak da nas je posjetio princ Harry. On je moj heroj kao i Mourinho. On živi mladenački život, zabavlja se i štipa djevojke za guzu. On je pravi majčin sin, neka mu je sva sreća svijeta. Ja želim živjeti kao princ Harry",

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3489 : 30.08.2011. 14:46:23 »
Mamić loš za Dinamo?  ???
To je istina  :)

Mogu mu se smijat svaki dan njegovim izjavama, ali čovjek je trebao odavno završiti u zatvoru. BBB-i su u bojkotu i surađuju sa inicijativom ZZD (zajedno za Dinamo) i već su napravili toliko problema Mamiću, a on to zna. Otuda novi stadion, karte za kunu da mogu oni navijači koji nikad ne dolaze na utakmice uživati, sve zahvaljujući Boysima i toj inicijativi. I mnogo toga još... Ti navijači su mi smiješni, Boysi su uvijek išli svuda, na gostovanja, na domaće utakmice, ali ovi kvazinavijači samo idu na europske domaće utakmice, i to kada su karte za kunu. To sve uništava nogomet

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3490 : 30.08.2011. 14:55:10 »
tako je mulder, obrazlozio si ono sta sam ja mislio ;D
bio bi mu prazan stadion da nije ovog po kn... al prekida se bojkot za domace tekme jer su boysi i zzd uspjeli u nekim svojim planovima, ali u onom najbitnijem da mamica otjeraju jos nisu... jedan clan jedan glas

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3491 : 30.08.2011. 14:56:23 »
mamic je los i za dinamo i za hr nogomet, to znaju i bbb! al nemre mi neko govorit da je dinamo namjestio splitski derbi ahahahahahahhah

Aj molin te ne mišaj se u ono šta ne razumiš, vrati se Talijancima....

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3492 : 30.08.2011. 15:04:57 »
Da, prekida se bojkot, evo

Spoiler for Hiden:
BAD BLUE BOYS VRAĆAJU SE NA SVE UTAKMICE NK DINAMA, OSIM ONIH U LIGI PRVAKA

PREKID BOJKOTA!

NASTAVLJAMO BORBU ZA DEMOKRATSKI DINAMO BEZ ZDRAVKA MAMIĆA

Zagreb, 30. kolovoza 2011. - Nakon višetjednih konzultacija sa svim pripadnicima i simpatizerima diljem Hrvatske te dijaspore, mi, Bad Blue Boys, jedina organizirana navijačka skupina NK Dinamo Zagreb, na demokratski smo način donijeli jednu od najtežih i najvažnijih odluka u novijoj povijesti naše grupe.

Navijačka skupina Bad Blue Boys nakon dugih 13 mjeseci, počevši od sljedećeg kola 1. Hrvatske Nogometne Lige, prekida bojkot svih utakmica NK Dinama, pokrenut zbog netransparentnog i nezakonitog poslovanja uprave voljenog kluba, kojim diktatorskim metodama na žalost svih još uvijek upravlja Zdravko Mamić.

Međutim, odluka o prekidu bojkota ne odnosi se na utakmice Lige prvaka koje Bad Blue Boys, zbog gaženja ugleda kluba prostituiranjem cijene karata i daljnjeg netransparentnog poslovanja kluba neće pohoditi. Bad Blue Boys, koji su posljednjih 25 godina najvjerniji navijači NK Dinama, odlučni su u namjeri da ignoriranjem utakmica Lige prvaka i stavljanjem na prvo mjesto manje atraktivnih utakmica u domaćim natjecanjima stvore kulturu poštivanja NK Dinama kao najvažnije nacionalne sportske institucije i ukažu na pogubnost trendovskog pohađanja Maksimira radi atraktivnih protivnika u europskim natjecanjima ili pak zato što ulaznica košta mizernu 1 kunu.

Želimo istaknuti kako odluka o prekidu bojkota nikako ne znači odustajanje od borbe za demokratski i pošteni Dinamo svih njegovih članova. Ujedinjeni i čistog obraza spremno krećemo u novu etapu borbe protiv vodstva kluba na čelu sa Zdravkom Mamićem i najavljujemo kako ćemo i dalje glasno i vizualno prepoznatljivo upozoravati na probleme i nezakonito poslovanje NK Dinama te legitimne zahtjeve istinskih navijača Dinama. Sigurni smo da ćemo uspjeti, kao što smo našim pritiskom uspjeli natjerati Zdravka Mamića da «slučajno», baš sada po prvi puta u 10 godina održi obećanje o zadržavanju najboljih igrača, ulasku u LP i obnovi stadiona.

Kao važne razloge koji su nas potakli na prekid bojkota naveli bismo potpuno ignoriranje problema postojanja nogometnog kraka korupcijske hobotnice i toleriranje brojnih nezakonitosti od strane nadležnih institucija Grada Zagreba i Republike Hrvatske, ali i političkih te civilnih organizacija. Iste ne samo da ne poduzimaju ništa po pitanju brojnih nezakonitosti, afera, ispada, napada, prijetnji i kriminalnih aktivnosti na koje smo u više navrata javno upozoravali, već otvoreno štite Zdravka Mamića i njegove poslušnike.

Razočarani takvim stanjem duboko ukorijenjene korupcije, odlučili smo poduzeti sve da se naš glas čuje još jače, a on se najbolje čuje s tribina! S obzirom da je većina nas učlanjena u klub, ovo smo dužni učiniti i kao navijači, ali i kao članovi udruge građana NK Dinamo čija se prava sustavno gaze od nezakonite uprave kluba.

Ovime smo vraćeni na poziciju iz 90-tih, kada smo se također borili protiv uprave kluba koja nije imala legitimitet voditi klub kojemu su nasilno i po političkom diktatu promijenili ime. Današnja uprava na čelu sa Zdravkom Mamićem, osim legitimiteta, nema niti legalitet. Nadamo se da ćemo s tribina potaknuti institucije da to napokon priznaju i poduzmu nešto po tom pitanju, a za što imaju sve zakonske ovlasti.

Također, spomenuli bismo da bojkot prekidamo i zato jer nećemo dopustiti da Mamićevi plaćenici nasiljem na tribinama, kao što je to nedavno bio slučaj u Švedskoj, onemogućavaju demokratsko neslaganje s načinom poslovanja Zdravka Mamića i vodstva kluba. Ne možemo dopustiti da se, nakon što je to učinjeno u svim ostalim tijelima kluba, demokracija ubije i na tribinama, demokracija po kojoj je Dinamov stadion bio poznat tijekom 90-tih pa i u mračno doba komunizma.

Ovim putem pozivamo sve nezadovoljne politikom vodstva kluba da nam se pridruže u zajedničkoj borbi za bolji, demokratski, transparentni i pošteni Dinamo koji pripada svojim članovima, a ne samo obitelji Mamić i njihovim marionetama. Želimo Dinamo koji će biti ponos cijele Hrvatske, kao što mu i priliči. Od tog cilja nećemo nikada odustati!

DINAMO SVETINJA !!!
ILI ON, ILI MI!!!
BAD BLUE BOYS

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3493 : 30.08.2011. 15:08:21 »
mamic je los i za dinamo i za hr nogomet, to znaju i bbb! al nemre mi neko govorit da je dinamo namjestio splitski derbi ahahahahahahhah

Aj molin te ne mišaj se u ono šta ne razumiš, vrati se Talijancima....

pa daj mi onda ti objasni... po meni su to velike gluposti, sami ste krivi jer ste izgubili, odnosno protiv splita nerjeseno igrali!

mulder, nadam se da ce tako i nesto postic, bar ce bit normalnog navijanja na tekmama!

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3494 : 30.08.2011. 15:13:44 »

Ok, u Italiji ima, ali to ne znači da je zbog toga zanimljivija liga. Nisu samo to razlozi, ima ih više. Meni je Italija užasno dosadna, a i ne volim talijanski nogomet. Imam tamo par klubova koje cijenim poput Fiorentine i Milana  ;D

Juve više ne volim  ;D


To je sad vec ono da su ukusi razliciti  ;D

Da, prekida se bojkot, evo

Spoiler for Hiden:
BAD BLUE BOYS VRAĆAJU SE NA SVE UTAKMICE NK DINAMA, OSIM ONIH U LIGI PRVAKA

PREKID BOJKOTA!

NASTAVLJAMO BORBU ZA DEMOKRATSKI DINAMO BEZ ZDRAVKA MAMIĆA

Zagreb, 30. kolovoza 2011. - Nakon višetjednih konzultacija sa svim pripadnicima i simpatizerima diljem Hrvatske te dijaspore, mi, Bad Blue Boys, jedina organizirana navijačka skupina NK Dinamo Zagreb, na demokratski smo način donijeli jednu od najtežih i najvažnijih odluka u novijoj povijesti naše grupe.

Navijačka skupina Bad Blue Boys nakon dugih 13 mjeseci, počevši od sljedećeg kola 1. Hrvatske Nogometne Lige, prekida bojkot svih utakmica NK Dinama, pokrenut zbog netransparentnog i nezakonitog poslovanja uprave voljenog kluba, kojim diktatorskim metodama na žalost svih još uvijek upravlja Zdravko Mamić.

Međutim, odluka o prekidu bojkota ne odnosi se na utakmice Lige prvaka koje Bad Blue Boys, zbog gaženja ugleda kluba prostituiranjem cijene karata i daljnjeg netransparentnog poslovanja kluba neće pohoditi. Bad Blue Boys, koji su posljednjih 25 godina najvjerniji navijači NK Dinama, odlučni su u namjeri da ignoriranjem utakmica Lige prvaka i stavljanjem na prvo mjesto manje atraktivnih utakmica u domaćim natjecanjima stvore kulturu poštivanja NK Dinama kao najvažnije nacionalne sportske institucije i ukažu na pogubnost trendovskog pohađanja Maksimira radi atraktivnih protivnika u europskim natjecanjima ili pak zato što ulaznica košta mizernu 1 kunu.

Želimo istaknuti kako odluka o prekidu bojkota nikako ne znači odustajanje od borbe za demokratski i pošteni Dinamo svih njegovih članova. Ujedinjeni i čistog obraza spremno krećemo u novu etapu borbe protiv vodstva kluba na čelu sa Zdravkom Mamićem i najavljujemo kako ćemo i dalje glasno i vizualno prepoznatljivo upozoravati na probleme i nezakonito poslovanje NK Dinama te legitimne zahtjeve istinskih navijača Dinama. Sigurni smo da ćemo uspjeti, kao što smo našim pritiskom uspjeli natjerati Zdravka Mamića da «slučajno», baš sada po prvi puta u 10 godina održi obećanje o zadržavanju najboljih igrača, ulasku u LP i obnovi stadiona.

Kao važne razloge koji su nas potakli na prekid bojkota naveli bismo potpuno ignoriranje problema postojanja nogometnog kraka korupcijske hobotnice i toleriranje brojnih nezakonitosti od strane nadležnih institucija Grada Zagreba i Republike Hrvatske, ali i političkih te civilnih organizacija. Iste ne samo da ne poduzimaju ništa po pitanju brojnih nezakonitosti, afera, ispada, napada, prijetnji i kriminalnih aktivnosti na koje smo u više navrata javno upozoravali, već otvoreno štite Zdravka Mamića i njegove poslušnike.

Razočarani takvim stanjem duboko ukorijenjene korupcije, odlučili smo poduzeti sve da se naš glas čuje još jače, a on se najbolje čuje s tribina! S obzirom da je većina nas učlanjena u klub, ovo smo dužni učiniti i kao navijači, ali i kao članovi udruge građana NK Dinamo čija se prava sustavno gaze od nezakonite uprave kluba.

Ovime smo vraćeni na poziciju iz 90-tih, kada smo se također borili protiv uprave kluba koja nije imala legitimitet voditi klub kojemu su nasilno i po političkom diktatu promijenili ime. Današnja uprava na čelu sa Zdravkom Mamićem, osim legitimiteta, nema niti legalitet. Nadamo se da ćemo s tribina potaknuti institucije da to napokon priznaju i poduzmu nešto po tom pitanju, a za što imaju sve zakonske ovlasti.

Također, spomenuli bismo da bojkot prekidamo i zato jer nećemo dopustiti da Mamićevi plaćenici nasiljem na tribinama, kao što je to nedavno bio slučaj u Švedskoj, onemogućavaju demokratsko neslaganje s načinom poslovanja Zdravka Mamića i vodstva kluba. Ne možemo dopustiti da se, nakon što je to učinjeno u svim ostalim tijelima kluba, demokracija ubije i na tribinama, demokracija po kojoj je Dinamov stadion bio poznat tijekom 90-tih pa i u mračno doba komunizma.

Ovim putem pozivamo sve nezadovoljne politikom vodstva kluba da nam se pridruže u zajedničkoj borbi za bolji, demokratski, transparentni i pošteni Dinamo koji pripada svojim članovima, a ne samo obitelji Mamić i njihovim marionetama. Želimo Dinamo koji će biti ponos cijele Hrvatske, kao što mu i priliči. Od tog cilja nećemo nikada odustati!

DINAMO SVETINJA !!!
ILI ON, ILI MI!!!
BAD BLUE BOYS

Odlicna ideja BBB-a, samo sto ce svaki put biti pun stadion u LS zbog atraktivnih protivnika, ali atmosfera nece biti ista...tako je bilo sa Partizanom prosle godine, dolazili su ljudi koji su imali para i koji nikad pre toga nisu dosli na stadion...a znam nekoliko zvezdasa koji su isli na utakmicu protiv Arsenala.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3495 : 30.08.2011. 15:19:03 »
Znaci i vi imate svog Karadzica...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3496 : 30.08.2011. 15:20:20 »

Da, prekida se bojkot, evo

Spoiler for Hiden:
BAD BLUE BOYS VRAĆAJU SE NA SVE UTAKMICE NK DINAMA, OSIM ONIH U LIGI PRVAKA

PREKID BOJKOTA!

NASTAVLJAMO BORBU ZA DEMOKRATSKI DINAMO BEZ ZDRAVKA MAMIĆA

Zagreb, 30. kolovoza 2011. - Nakon višetjednih konzultacija sa svim pripadnicima i simpatizerima diljem Hrvatske te dijaspore, mi, Bad Blue Boys, jedina organizirana navijačka skupina NK Dinamo Zagreb, na demokratski smo način donijeli jednu od najtežih i najvažnijih odluka u novijoj povijesti naše grupe.

Navijačka skupina Bad Blue Boys nakon dugih 13 mjeseci, počevši od sljedećeg kola 1. Hrvatske Nogometne Lige, prekida bojkot svih utakmica NK Dinama, pokrenut zbog netransparentnog i nezakonitog poslovanja uprave voljenog kluba, kojim diktatorskim metodama na žalost svih još uvijek upravlja Zdravko Mamić.

Međutim, odluka o prekidu bojkota ne odnosi se na utakmice Lige prvaka koje Bad Blue Boys, zbog gaženja ugleda kluba prostituiranjem cijene karata i daljnjeg netransparentnog poslovanja kluba neće pohoditi. Bad Blue Boys, koji su posljednjih 25 godina najvjerniji navijači NK Dinama, odlučni su u namjeri da ignoriranjem utakmica Lige prvaka i stavljanjem na prvo mjesto manje atraktivnih utakmica u domaćim natjecanjima stvore kulturu poštivanja NK Dinama kao najvažnije nacionalne sportske institucije i ukažu na pogubnost trendovskog pohađanja Maksimira radi atraktivnih protivnika u europskim natjecanjima ili pak zato što ulaznica košta mizernu 1 kunu.

Želimo istaknuti kako odluka o prekidu bojkota nikako ne znači odustajanje od borbe za demokratski i pošteni Dinamo svih njegovih članova. Ujedinjeni i čistog obraza spremno krećemo u novu etapu borbe protiv vodstva kluba na čelu sa Zdravkom Mamićem i najavljujemo kako ćemo i dalje glasno i vizualno prepoznatljivo upozoravati na probleme i nezakonito poslovanje NK Dinama te legitimne zahtjeve istinskih navijača Dinama. Sigurni smo da ćemo uspjeti, kao što smo našim pritiskom uspjeli natjerati Zdravka Mamića da «slučajno», baš sada po prvi puta u 10 godina održi obećanje o zadržavanju najboljih igrača, ulasku u LP i obnovi stadiona.

Kao važne razloge koji su nas potakli na prekid bojkota naveli bismo potpuno ignoriranje problema postojanja nogometnog kraka korupcijske hobotnice i toleriranje brojnih nezakonitosti od strane nadležnih institucija Grada Zagreba i Republike Hrvatske, ali i političkih te civilnih organizacija. Iste ne samo da ne poduzimaju ništa po pitanju brojnih nezakonitosti, afera, ispada, napada, prijetnji i kriminalnih aktivnosti na koje smo u više navrata javno upozoravali, već otvoreno štite Zdravka Mamića i njegove poslušnike.

Razočarani takvim stanjem duboko ukorijenjene korupcije, odlučili smo poduzeti sve da se naš glas čuje još jače, a on se najbolje čuje s tribina! S obzirom da je većina nas učlanjena u klub, ovo smo dužni učiniti i kao navijači, ali i kao članovi udruge građana NK Dinamo čija se prava sustavno gaze od nezakonite uprave kluba.

Ovime smo vraćeni na poziciju iz 90-tih, kada smo se također borili protiv uprave kluba koja nije imala legitimitet voditi klub kojemu su nasilno i po političkom diktatu promijenili ime. Današnja uprava na čelu sa Zdravkom Mamićem, osim legitimiteta, nema niti legalitet. Nadamo se da ćemo s tribina potaknuti institucije da to napokon priznaju i poduzmu nešto po tom pitanju, a za što imaju sve zakonske ovlasti.

Također, spomenuli bismo da bojkot prekidamo i zato jer nećemo dopustiti da Mamićevi plaćenici nasiljem na tribinama, kao što je to nedavno bio slučaj u Švedskoj, onemogućavaju demokratsko neslaganje s načinom poslovanja Zdravka Mamića i vodstva kluba. Ne možemo dopustiti da se, nakon što je to učinjeno u svim ostalim tijelima kluba, demokracija ubije i na tribinama, demokracija po kojoj je Dinamov stadion bio poznat tijekom 90-tih pa i u mračno doba komunizma.

Ovim putem pozivamo sve nezadovoljne politikom vodstva kluba da nam se pridruže u zajedničkoj borbi za bolji, demokratski, transparentni i pošteni Dinamo koji pripada svojim članovima, a ne samo obitelji Mamić i njihovim marionetama. Želimo Dinamo koji će biti ponos cijele Hrvatske, kao što mu i priliči. Od tog cilja nećemo nikada odustati!

DINAMO SVETINJA !!!
ILI ON, ILI MI!!!
BAD BLUE BOYS

Odlicna ideja BBB-a, samo sto ce svaki put biti pun stadion u LS zbog atraktivnih protivnika, ali atmosfera nece biti ista...tako je bilo sa Partizanom prosle godine, dolazili su ljudi koji su imali para i koji nikad pre toga nisu dosli na stadion...a znam nekoliko zvezdasa koji su isli na utakmicu protiv Arsenala.

evo sad sam u potpunosti procito to od boysa, u ligaskim utakmicama se ne skupi ni 1000 navijaca, dok je sada u lp bio pun stadion, i zato mi je jos vise drago kaj ce oni ic na te "manje" tekme!

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3497 : 30.08.2011. 15:22:04 »
A što ne volite ovoga Mamića!? On je legenda! Obožavam ga!



Upoznao sam ga kad je dolazio u PG, i pričao sa njim par puta, čovjek je kralj!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3498 : 30.08.2011. 15:25:19 »
U Srbiji već dva kola na utakmicama zvezde ne sviraju se penali protiv njih. Ali naravno nigdje u štampi se to ne može pročitati, jer već postaje svima jasno da zvezda ove godine prvak mora biti.

Protiv Javora
Protiv Smedereva

A evo i nešto komično - Bajković: Ren bi pobjedio i Barselonu
http://www.zurnal.rs/2011/08/27/bajkovic-ren-bi-pobedio-i-barselonu/index.html
« Zadnja izmjena: 30.08.2011. 15:30:57 djdusko »

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3499 : 30.08.2011. 15:32:04 »
Znaci i vi imate svog Karadzica...

Pa po kolicini izrecenih gluposti i naravno teorijama zavere vise je slican Lukicu...samo dok je Lukic vise tip za saopstenja, Mamic voli konferencije za stampu.  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3500 : 30.08.2011. 15:35:28 »
Znaci i vi imate svog Karadzica...

Pa po kolicini izrecenih gluposti i naravno teorijama zavere vise je slican Lukicu...samo dok je Lukic vise tip za saopstenja, Mamic voli konferencije za stampu.  ;D

Bar Lukic na frizuricu kao vas gosn predsednik  ;D

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3501 : 30.08.2011. 15:38:31 »
Znaci i vi imate svog Karadzica...

Pa po kolicini izrecenih gluposti i naravno teorijama zavere vise je slican Lukicu...samo dok je Lukic vise tip za saopstenja, Mamic voli konferencije za stampu.  ;D

Bar Lukic na frizuricu kao vas gosn predsednik  ;D

Nas je tek posebna prica...kod njega postoje dve vrste izjava...ili nesto u stilu da komsiji crkne krava, ili nas laze kako je dao milione za ovog ili onog igraca, a ustvari sve otislo njemu u dzep
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3502 : 30.08.2011. 15:40:01 »
 rofl rofl rofl

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3503 : 30.08.2011. 15:58:43 »
mamic je los i za dinamo i za hr nogomet, to znaju i bbb! al nemre mi neko govorit da je dinamo namjestio splitski derbi ahahahahahahhah

Aj molin te ne mišaj se u ono šta ne razumiš, vrati se Talijancima....

pa daj mi onda ti objasni... po meni su to velike gluposti, sami ste krivi jer ste izgubili, odnosno protiv splita nerjeseno igrali!


Objasnio sam ti već sve, ali ti ne možeš to povezati, ne zamjeram ti...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3504 : 30.08.2011. 16:13:35 »


E ovo treba videti... :)

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3505 : 30.08.2011. 16:14:14 »
Znaci i vi imate svog Karadzica...

Možda je Karadžić promenio stranu... Kako inače objasniti da sudija u nedelju nije svirao čist penal za Smederevo. Da se razumemo, ne navijam ni za jdene ni za druge, ali da se ovo desilo na Partizanovoj utakmici, odmah biste pričali o Toletovoj ligi.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3506 : 30.08.2011. 19:08:09 »
Znaci i vi imate svog Karadzica...
Al njihov je veći mag od našeg. Mamara bi trebao da bude premijer u državi kolike mogućnosti čovek ima. Naš Karadža je tek u povoju, ma da više liči da vlada iz senke..
iShare, noProfit


Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3509 : 31.08.2011. 13:31:46 »
Juve, očito više pratiš talijanski nogomet nego hrvatski...
Ali ukratko, sve je počelo još 90-ih kada je Canjuga postao predsjednik Dinama uz Tuđmanovo izdašno sponzorstvo državnim novcem, a ovo su samo posljedice toga. Državi ste bili dužni stotine milijuna kuna koje je Mamić uspješno izbjegao platiti pretvorivši klub u "udrugu građana"... hahaha. Hrvatskim nogometom vladaju Mamić i njegova klika u vrhu HNS-a. U dosadašnjem tijeku prvenstva Hajduk je pokraden u dvije utakmice i to u Zadru gdje mu nisu svirali čisti penal, a sada i sa Splitom. Računica kaže da bi Hajduk sada imao isti broj bodova kao i Dinamo, a sljedeće kolo je derbi i Hajdukova prilika da preuzme vodstvo na tablici. Ovako je to nemoguće... Misliš da su Zadar i Split potplatili suce?
Je li ti sad malo jasnije zašto svi seremo po Dinamu(Mamiću)?
Zoki, bar si ti stariji  dečko i mogao bi malo realnije gledati na te stvari. Evo moje mišljenje o tome kao nekog tko je s 32 godine bio bar na 100 Dinamovih utakmica po raznim stadionima u Hr i Europi. Još uvijek sam aktivan navijač iako imam troje djece i to je ljubav koja ne može proći. Dakle, umišljam si da znam ponešto o stanju u Hr nogometu. Ti počinješ s Canjugom i Tuđmanom, kao da ja sad tebi pričam kako ste 50 godina bili miljenici Tita, protežirani u bivšoj državi, nosili najveću zvijezdu petokraku na grbu... A u Hrvatskoj je bio i neki Hajduk Sirio registriran preko kojeg su se ostvarivali transferi iako su vam pravi računi bili u blokadi. Nema smisla. Pogledajmo samo zadnjih desetak godina. Bili ste prvaci 2 puta i to kada vam je u klubu bio Štimac, frajer kojeg ja ne volim, ali kojem se mora priznati da ima muda i da je isto sve dopušteno i nedopušteno radio da bi Hajduk bio prvak. Ali nije vam valjao pa ste ga otjerali. Prije par godina Sanader je naredio da se spasi Hajduk, upumpano je preko 200 milijuna kuna sumnjivog novca ( Andabak, Rimac koji je stalno po pritvorima, a vaš je najveći dioničar) i državnog novca (HEP), da bi na jučerašnjoj skupštini objavljeno da ste 50 milijuna u minusu! Pa gdje su novci? Pojačanja niste dovodili, a prodali ste Ibričića i Strinića. I opet toliki minus?! Jučer je objavljeno i da je Svaguši kao nagrada za kup 2009. isplaćena premija od 50 000 eura, a tolika su bila još i davanja državi na taj iznos. Znači, Svagi je uzeo od Hajduka 100 000 eura u jednom danu! Znaš li da je Boris Živković dok je bio u Hajduku plaćan direktno novcima s računa HEP-a. I to nisu bili mali novci, oko 300 000 eura godišnje. I tako 2,3 godine. Zašto su htjeli zajebat Križanca pa je na kraju čovjek otišao u Split? Potpisujete ugovore gdje igračima prilikom odlaska pripada 30, 40, 50% odštete, umjesto da sve sjedne na račun kluba. Maleš jučer prizna da je vodio ženu u Englesku na trošak kluba. I mogao bih tako do jutra. Istina je da Mamić vedri i oblači u našem nogometu, da će ako bude trebalo napraviti sve, ali Dinamo vam već 7 godina bježi od 15 do 30 bodova na kraju prvenstva. To ne može biti slučajno, niti je rezultat sudačkih krađa. Koliko god vi to ne željeli priznati, Dinamo je trenutno klub koji ima bolju ekipu, koji se bolje vodi i rezultati su tu. Znam da vam je teško, da vas deprimira ovakva dominacija Dinama, ali i sami morate shvatiti da se stvari prvo trebaju rješavati u vašem dvorištu. Previše je kriminala i neinteligencije oko Hajduka da bi baš za sve bio kriv Mamić, a Dinamo pogotovo ne može biti kriv jer Mamić nije Dinamo. Slažem se da vas je onaj konj sudac zakinuo za čisti gol protiv Splita, a sve ostalo su floskule koje u drugima traže opravdanje za nerad i kriminal koji u Hajduku caruje godinama. Nadam se da nisam napisao ništa uvredljivo, samo svoje viđenje situacije koja već danima puni sve medije. I ja bih volio jači Hajduk i zanimljivije prvenstvo, ali dok su glavni igrači Giga Vuković i onaj brko Miličević, ništa od toga.

Tags: