Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661057 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3360 : 25.08.2011. 23:11:41 »
Mulder, nadam se samo da ces odati priznanje Milanu kad pobedi Barsu  :P ;D
Moze i neka opklada da padne kad budu igrali ;D

Zbog ovog sto se desilo veceras na stadionu Partizana ja sam prestao da idem na fudbalske utakmice...
Ne znam da li da se smejem ili da placem...  :-X

 
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3361 : 25.08.2011. 23:14:14 »
sta se desilo?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3362 : 25.08.2011. 23:20:29 »
ne mogu vjerovat da je partizan ispo od tih jadnik hahahahaha njih je juve s drugom momcadi lako rjesio prosle godine  ;D
a i evo iznenadjenja, maribor proso rangerse, a i roma je ispala nije mi drago ejr talijani su sad u jos goroj poziciji! i steta hjk nije uspio protiv salkea, imali su na poluvremenu rezultat za prolaz i onda 6-1

mulder ma kakva barca, milan moze to dobit i nadam se da oce! i da barca igra uvjerljvio najdosadniji nogomet, samo se dodaju na centru, pa onda malo do stopera, pa malo do golmana....  thumb-down

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3363 : 25.08.2011. 23:23:58 »
Juve, pozdravlja te moj dida šta su ga talijani kundakom opizdili po rebrima, kaže da još osjeća kad je južina...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3364 : 25.08.2011. 23:24:46 »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3365 : 25.08.2011. 23:28:00 »
Juve, pozdravlja te moj dida šta su ga talijani kundakom opizdili po rebrima, kaže da još osjeća kad je južina...

 ???

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3366 : 25.08.2011. 23:36:49 »
Ajde molin te prikini više s tim izljevom ljubavi prema Talijancima, gadi mi se više...
Znaš li da nas oni svi skupa zovu Slavi i da je to isto kad ovde nekome kažeš da je Cigan, u onom najgorem smislu te riječi... Znaš li ti da oni još uvik pate za našin morem i da bi opet malo prisvajali našu zemlju... Je li ti sad jasnije šta ti je moj dida tija reć...
Nađi lipo neki češki klub i navijaj za njega...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3367 : 25.08.2011. 23:42:36 »
ne mogu vjerovat da je partizan ispo od tih jadnik hahahahaha njih je juve s drugom momcadi lako rjesio prosle godine  ;D
a i evo iznenadjenja, maribor proso rangerse, a i roma je ispala nije mi drago ejr talijani su sad u jos goroj poziciji! i steta hjk nije uspio protiv salkea, imali su na poluvremenu rezultat za prolaz i onda 6-1

mulder ma kakva barca, milan moze to dobit i nadam se da oce! i da barca igra uvjerljvio najdosadniji nogomet, samo se dodaju na centru, pa onda malo do stopera, pa malo do golmana....  thumb-down
To samo mogu izjaviti hejteri jer ako netko ne uživa, ma ne treba ni uživati, ako je nekome takvo nešto dosadno, onda o nogometu pojma nema  :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3368 : 25.08.2011. 23:43:11 »
Mulder, nadam se samo da ces odati priznanje Milanu kad pobedi Barsu :P ;D
Moze i neka opklada da padne kad budu igrali ;D

Zbog ovog sto se desilo veceras na stadionu Partizana ja sam prestao da idem na fudbalske utakmice...
Ne znam da li da se smejem ili da placem...  :-X
Naravno  smileyNO1

Za okladu ćemo se dogovoriti  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3369 : 25.08.2011. 23:44:03 »
Citat:
Ajde molin te prikini više s tim izljevom ljubavi prema Talijancima, gadi mi se više...
Znaš li da nas oni svi skupa zovu Slavi i da je to isto kad ovde nekome kažeš da je Cigan, u onom najgorem smislu te riječi... Znaš li ti da oni još uvik pate za našin morem i da bi opet malo prisvajali našu zemlju... Je li ti sad jasnije šta ti je moj dida tija reć...
Nađi lipo neki češki klub i navijaj za njega...


ja volim samo Juve u italiji  ;D a nadam se da ce imat 4. predstavnika bas kako bi i Juveu bilo lakse  :)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3370 : 25.08.2011. 23:45:13 »
Ja u kupe, on u špade...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3371 : 26.08.2011. 00:00:10 »
Znaš li da nas oni svi skupa zovu Slavi...

Joj, kad čujem to Slavi utopio bih ih u čaši vode. Stoka to zna govoriti i u Hrvatskoj, uopće nemaju srama ili straha. >:dj

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3372 : 26.08.2011. 00:05:57 »
 Igrači Partizana i Zvezde su večeras pokazali da su velike patriote. Ni oni neće u Evropu...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3373 : 26.08.2011. 00:07:08 »
Jel imao barem Partizan prilika?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3374 : 26.08.2011. 00:08:54 »
Jel imao barem Partizan prilika?

sramota da nisu ove prosli, stvarno su ocajna ekipa ti irci... a i imo je partizan dobar rezultat iz prve utamice

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3375 : 26.08.2011. 00:18:21 »
Jel imao barem Partizan prilika?

sramota da nisu ove prosli, stvarno su ocajna ekipa ti irci...

 ???
Ne želim nikoga da pravdam, posebno ove tzv igrače Partizana, a zapravo su pičkice i ne zaslužuju sveti dres, ali nisi gledao utakmicu pa ne znaš. Partizan je 11 zicera promašio, a ovi irci uopšte nisu tako loša ekipa kako su ih kod nas predstavljali. Isto je bilo sa Apoelom i još mnogo mnogo klubova koji su kod nas gostovali, jer mi (i svi srpski klubovi) nismo na zemlji, mislimo da smo nekakva sila u fudbalu a istina je je apsoltno suprotna.
Ovo nam je škola, ali po 500-ti put. I ne znam kako da se nadam da ćemo ovaj put išta naučiti?

Uprava napolje!
« Zadnja izmjena: 26.08.2011. 00:21:07 djdusko »

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3376 : 26.08.2011. 00:22:41 »
Mislim da će se o ovome pričati još decenijama, kao o Fljamurtariju.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3377 : 26.08.2011. 00:29:07 »
Prozivka u Samroku pred put za Beograd:
Pekar-tu
Mlekar-tu
Klesar-tu
Konjusar-tu
...Postar-tu
Sumar-tu

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3378 : 26.08.2011. 00:41:03 »
Naišao na ovo na netu

Pogledajte svoj hajduk, pa moj dinamo, pa opet svoj hajduk, zatim nazad na moj dinamo. Nažalost, vaš hajduk nije ko moj dinamo, ali ako prestanete navijati za hajduk i počnete navijati za dinamo, vaš klub bi mogao biti ko moj.

 Pogled gore, pogled dolje. Di smo ? U ligi prvaka. Kaj mi je u ruci ? Karte za ligu prvaka. Pogledajte ponovo ! Sve je sada stvarnost. Sve je moguće kad navijaš za dinamo. Ja sam u europi, a vi ?


 rofl rofl rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3379 : 26.08.2011. 00:51:04 »
Naišao na ovo na netu

Pogledajte svoj hajduk, pa moj dinamo, pa opet svoj hajduk, zatim nazad na moj dinamo. Nažalost, vaš hajduk nije ko moj dinamo, ali ako prestanete navijati za hajduk i počnete navijati za dinamo, vaš klub bi mogao biti ko moj.

 Pogled gore, pogled dolje. Di smo ? U ligi prvaka. Kaj mi je u ruci ? Karte za ligu prvaka. Pogledajte ponovo ! Sve je sada stvarnost. Sve je moguće kad navijaš za dinamo. Ja sam u europi, a vi ?


 rofl rofl rofl

 ;D


Dinamo u Ligi prvaka a Playstation je isključen  rofl

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3380 : 26.08.2011. 01:09:34 »
Sa ovakvim pristupom igri, realno je ocekivati da ove godine ostajemo bez predstavnika u Ligi Uefa...

Nazalost, ostvarila mi se konstatacija... Iako, iskreno ne zalim mnogo, nekako mi je drago sto se ovako desilo... Kad jedne godine dobijemo samar, pa opet sledece, pa opet sledece, i kad nam realnost bude da cemo bitiu goroj finansijkoj situaciji od Zvezde, valjda cemo tad shvatiti neke stvari... Zvezda, realno nista nije mogla protiv onakve ekipe, a mi  u_jeeeeeeeeee Tim koji omasi 15 stopostotnih sansi i nije za Evropu. Obecavali su kule i gradove, extra pojacanja, zimu u Evropi, a dobili smo ku*ac u dupe, i to svaki od navijaca Partizana... Od svih pojacanja, jedini ovaj Volkov sto igra nesto... Ostali, pa i za ubsko Jedinstvo bi bili ispod proseka. Nadam se nekim ostavkama, pa mozda i samog Stanojevica, jer nazalost, ovako ne ide vise... Vec u nedelju cemo gledati novi poraz Partizana ako se neke stvari ne promene... A ona oranica na stadionu Partizana je vec posebna prica. Bolje lepo poljoprivredi da se okrenemo, nego sto ulazemo bacamo ogromne pare u bunar

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3381 : 26.08.2011. 01:48:21 »

Ne želim nikoga da pravdam, posebno ove tzv igrače Partizana, a zapravo su pičkice i ne zaslužuju sveti dres, ali nisi gledao utakmicu pa ne znaš. Partizan je 11 zicera promašio, a ovi irci uopšte nisu tako loša ekipa kako su ih kod nas predstavljali. Isto je bilo sa Apoelom i još mnogo mnogo klubova koji su kod nas gostovali, jer mi (i svi srpski klubovi) nismo na zemlji, mislimo da smo nekakva sila u fudbalu a istina je je apsoltno suprotna.
Ovo nam je škola, ali po 500-ti put. I ne znam kako da se nadam da ćemo ovaj put išta naučiti?


Uprava napolje!

I tako se ponasaju svi sa nasih prostora, bilo da je rijec o klubovima ili reprezentaciji, umislili da su neko, a u stvari su nista  :dash

I ponavlja se ista prica sa Dinamom. Oni ce se boriti za 2. mjesto  u_jeeeeeeeeee Ako izvuku kuci po bod sa Lyonom i Ajaxom mogu slaviti. Malo im je falilo da ispadnu od Malmoe-a i to nakon 4:1 iz prve utakmice  rofl

btw. Ne znam u cemu je problem sa "Slavi" u italijanskom jeziku  ??? Tako se kaze Slaven. Iako ima slicnosti sa schiavi (robovi) rijeci nemaju veze. Isto je, ako ne i gore, i u engleskom - Slav i Slave  ;)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3382 : 26.08.2011. 01:49:45 »
da, da i ja sam negdje cuo da je to kao pogrdni naziv, ali evo danas upisem na google slavi i normalno mi prva opcija slaveni na wikipediji....

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3383 : 26.08.2011. 11:35:21 »
Sa ovakvim pristupom igri, realno je ocekivati da ove godine ostajemo bez predstavnika u Ligi Uefa...

Nazalost, ostvarila mi se konstatacija... Iako, iskreno ne zalim mnogo, nekako mi je drago sto se ovako desilo... Kad jedne godine dobijemo samar, pa opet sledece, pa opet sledece, i kad nam realnost bude da cemo bitiu goroj finansijkoj situaciji od Zvezde, valjda cemo tad shvatiti neke stvari... Zvezda, realno nista nije mogla protiv onakve ekipe, a mi  u_jeeeeeeeeee Tim koji omasi 15 stopostotnih sansi i nije za Evropu. Obecavali su kule i gradove, extra pojacanja, zimu u Evropi, a dobili smo ku*ac u dupe, i to svaki od navijaca Partizana... Od svih pojacanja, jedini ovaj Volkov sto igra nesto... Ostali, pa i za ubsko Jedinstvo bi bili ispod proseka. Nadam se nekim ostavkama, pa mozda i samog Stanojevica, jer nazalost, ovako ne ide vise... Vec u nedelju cemo gledati novi poraz Partizana ako se neke stvari ne promene... A ona oranica na stadionu Partizana je vec posebna prica. Bolje lepo poljoprivredi da se okrenemo, nego sto ulazemo bacamo ogromne pare u bunar

Stanoje ostani, zeko odlazi ;)

Stanojevic nije nista kriv. Coveku su prodali najbolje igrace, doveli polu fudbalere i to je to...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3384 : 26.08.2011. 11:49:55 »
Šamrok je poluamaterska ekipa, igrači nemaju profesionalne ugovore. Imaju najmanji koeficijent od svih timova koji su igrali plej of za LE. Ispali ste, ne zato što su oni dobri, već zato što ste vi katastrofalno odigrali obe utakmice. Ne bih se iznenadio da i ono malo igrača koji su ostali u timu ove godine, a da su igrali prošle, budu prodati do kraja roka (Tomić).

Što se Stanoja tiče, čuo sam da je potpisao blanko ostavku, da samo treba da se udari datum i da se dovede onaj bivši trener Vojvodine. Nije čovek kriv, kriva je uprava. Odavno sam ja pričao (SuperSerbu) da se bojim da će vas Đurić dovesti u situaciju goru nego što je Pixi ostavio CZ.

CZ, realno, od početka nije imala šansu, izvukla je najgoreg protivnika, protivnika koji joj nikako ne leži, imajući u vidu fizičke "performanse". A uz to su nas dobili na onu igru koju je CZ trebala da prikaže, igru kratkih pasova. Nismo vezali 5 dobrih dodavanja celu utakmicu.

Sve je ovo posledica igranja ove lige, nameštenih (prijateljskih) utakmica u domaćoj ligi. Ne kažem da spas treba da bude u ligi bivših republika, samo treba privatizovati sve klubove osim CZ i PFK, pa da vidimo kako ćemo da se izborimo kad drugi ubacuju keš u druge klubove.

Sad kreće naša liga. Početak deluje da će biti zanimljiva sezona, mada ja nisam ubeđen u to. Slušam onog komentatora, a on reče "Liga nam je ojačala, sad i CZ i PFK mogu da kiksnu na gostovanjima." Ja nisam siguran da li je liga ojačala ili se kvalitet fudbalera u dva najveća kluba smanjio.

Ovo je sve moje mišljenje, slobodno udrite sa diskusijom. ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3385 : 26.08.2011. 11:50:31 »
Nazalost, ostvarila mi se konstatacija... Iako, iskreno ne zalim mnogo, nekako mi je drago sto se ovako desilo... Kad jedne godine dobijemo samar, pa opet sledece, pa opet sledece, i kad nam realnost bude da cemo bitiu goroj finansijkoj situaciji od Zvezde, valjda cemo tad shvatiti neke stvari... Zvezda, realno nista nije mogla protiv onakve ekipe, a mi  u_jeeeeeeeeee Tim koji omasi 15 stopostotnih sansi i nije za Evropu. Obecavali su kule i gradove, extra pojacanja, zimu u Evropi, a dobili smo ku*ac u dupe, i to svaki od navijaca Partizana... Od svih pojacanja, jedini ovaj Volkov sto igra nesto... Ostali, pa i za ubsko Jedinstvo bi bili ispod proseka. Nadam se nekim ostavkama, pa mozda i samog Stanojevica, jer nazalost, ovako ne ide vise... Vec u nedelju cemo gledati novi poraz Partizana ako se neke stvari ne promene... A ona oranica na stadionu Partizana je vec posebna prica. Bolje lepo poljoprivredi da se okrenemo, nego sto ulazemo bacamo ogromne pare u bunar

Svi treba da odu iz Partizana!
Ovo vise nema smisla...Kada smo usli u LS prosle godine imali smo vise srece nego pameti, a ido te srece ne bi doslo da nije bilo Klea...i onda smo zaradali 10 m, pa su prodali Klea, Moreiru, Savica, Fejsu, Nastasica (koji nije stigao ni da zaigra za 1. tim)...uglavnom zaradili su bar 20m, a meni se cini i vise.
6 meseci se prica da ce kupiti Tejga, pa je onda na kraju preskup, pa se dovede neki iz 2. brazilske lige za 800 000 evra, samo zato sto je dao 4 gola na jednoj utakmici i sto ga je zvezda htela...naravno decko veze nema. Doveli su balvana Jovancica, nekog povredjenog stopera iz brazila, sirovinu Rnica i onog splavara Smiljanica...
I onda predsednik kaze da su potrosili 4 m!  :dash
A Stanoje je posebna prica...Scepovic prva postava  :facepalm, Ilic na krilu, a pored njega Vukic  :facepalm, a konstantno govori kako treba da igramo brzo  :facepalm...odbrana suplja na sve strane, a igra ne postoji...vreme je da i on ode.
Osim Volkova, eventualno po kojeg klinca, sve te igrace treba oterati...
Najtuznije mi je sto nece nista biti od svega ovoga...tresce se gora rodice se mis, kao i uvek...
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3386 : 26.08.2011. 12:02:35 »
Coa...
Liga je izjednacena zato sto partizan i zvezda odavno nisu bili ovako losi...

Lukic i Djuric su prica za sebe...da bi nesto bilo od naseg fudbala oni moraju da nestanu...

Stanoje je mnogo toga pricao, malo uradio...
Milinkovic ne bi bio lose resenje...On i bivsi trener rada Marko Nikolic su bili jedna retkih dobrih stvari u nasem fudbalu, ali i njih su veliki fudbalski znalci oterali.

Zvezda je imala tezeg protivnika, ali i Ren je prosecna evropska ekipa...
Robi prica o pas igri, o drzanju lopte, ali za to treba mnooogo trcanja, mnogo kretanja bez lopte...
zvezda je igrala nesto prvih 40 min na marakani i onda su pukli, nije bilo vise snage... e to je trenerova krivica...

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3387 : 26.08.2011. 12:13:42 »
@ Coa

I ja sam isto cuo za Stanojevica, i o dovodjenju tog mladog "strucnjaka". Jos jedna potencijalna truba u nasem fudbalu.


@ Omar

Aposlutno se slazem sa tobom. Ne moze tim da se pravi od igraca koji vise nemaju gde da igraju. Sto se tice onog Andersona, ja zaista ne znam kako su njega doveli, kad covek ima jednu i po nogu. Da li su ga uopste gledali, to je pitanje. Rnic se dovodi 3 dana pred Samrok. Covek imao samo 2 treninga sa ekipom  u_jeeeeeeeeee Za Eduarda pricali da je bolji od Klea i Tejga, a on ne moze nijedan duel da izdrzi. Opet Rankovic doveden kao iskusan, on ne moze da se sastavi. Ivanov se bori, ali i on kvalitetom nije za prvi tim. A da ne pricam o starim pulenima, poput Sase Ilic, koji igra na krilu, a brzina je za njega misaona imenica... Zaista tuzno... I jos pricaju kako imamo jaci tim nego prosle godine... Doveli i onog Mangu, a niti se zna kakav je, niti igra uopste... Totalno neozbiljan pristup ... A obecavali Sabalalu, pa onog iz Livorna, pa Lavrina ili kako vec, Mphelu...  u_jeeeeeeeeee

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3388 : 26.08.2011. 12:23:07 »
Lukić i nije toliko loš. Uradio je nešto. Krenuće njega da pljuju, ali nije on kriv. Nisu čak krivi ni igrači. Kako oni da budu krivi kad su ograničeni sa igranjem fudbala? Ren je prosečna evropska ekipa... Sad se dokazalo da ni CZ, a ni PFK ne spadaju u red prosečnih ekipa. CZ je od grupe timova koji su mogli da joj padnu dobili (po mnogima) najtežeg protivnika, jer nam njihov stil ne leži. A vidimo koliko su "favoriti" popadali.

Robert nije kriv. Zašto? Zato što je odbrana ispadala smešna kod par golova, a on je od dolaska u CZ tražio da mu se dovede štoper (8 meseci, 2 prelazna roka!!!) i šta su uradili? Obećali Salatu, pa kurac. Obećavali i nikog nisu doveli na kraju. Zato Adžić treba da ode i pičku materinu, što dalje od kluba i ćao.

Slažemo se u jednom. Liga je izjednačenija zato što smo mi loši, ne zato što su drugi napredovali.

Krivo mi je što su smenili Marka Nikolića (mada i dalje ne znam zašto, bio sam tad u Španiji na ekskurziji, a posle me mrzelo da tražim).

Još jedan prelazni rok da se odradi sa 3 odlična fudbalera, da se dovedu igrači na pozicije koje nam škripe, pa da se to uigrava cele polusezone za kvalifikacije za LŠ/LE.

Prvo mora da ode Karadžić, pa onda da se vidi ko je koliko nameštao, da se to sankcioniše, pa da se krene od nule. Jer ne mogu da budu problem samo CZ i PFK, problem je i u FSS-u. I na čelo da dođe političar ili biznismen, koji nema nameru da gura samo jedan klub, već da se napravi liga kakva bi trebalo da bude.

@Maddox, Rnić je doveden pred Genk.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3389 : 26.08.2011. 12:32:30 »
Da, da, prebacio sam se...

Tags: