Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661088 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3240 : 18.08.2011. 01:49:06 »
ne ne, vucko je izjavio da mu je savicevic reko da ne smije propustit takvu priliku, otic u najveci klub u italiji
znam da je savicevic igro u milanu, s bobanom haha, ali svejedno, zna dobro da je Juve najbolji, uostalom kad je igro bili su Juve i Milan najjaci u italiji  :P
i jucer bivssi trener palerma i lazia delio rossi, kaze da bi vucko mogo zabit 20-ak golova ove sezone, nadam se da oce!
Ahahahahhahahahaha!!!  ;D Delio Rosi je baš neko čije izjave uopšte treba slušat!  ;D




Inače, uvijek sam ja poštovao Juventus, ne mrzim ga kao Lazio i Inter (iz dna duše) ili kao ti Romu na primjer. Milan i Juve smatram za dva najveća tima u Italiji, ne mogu da ih mrzim. Mirka naravno i dalje volim, ali sad samo zbog Reprezentacije, zavolio sam ga zbog Rome (od 2006) i milo mi je što je otišao jer bolje to, no da nikako igra jer mu se ne igra ovamo.  :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3241 : 18.08.2011. 01:54:04 »
ja ne mrzim romu, samo mi je drago kad pobjedjujemo uvijek u rimu  ;D
inace mrzim samo jedan jedini  klub i to je to, zbog loseg kaj su napravili juvea, milan naravno postujem, ipak su oni tu odma iza juvea i uvijek ce biti, a ne shinter
od ostalih mi je palermo jako drag, zbog velikog broja navijaca kad tamo igra Juve!
http://www.football-italia.net/topten/twins.html
evo procitaj ovo, inace su roma i juve bili u dobrim odnosima, ali eto, kako je roma zaebala juve 2000 i dala laziu da osvoji scudetto u zadnjem kolu, tako je lazio zaebo inter i romu 2002. i pomogo juveu da osvoji u zadnjem kolu  :) a smjesno mi je ovo, roma pobjedila juve u zadnjem kolu, lazio osvojio, pise na sta su romini navijaci bili ljuti jer su pobjedili juventus  ;D
ali opet roma 3 scudetta, nije ni blizu 29, ali eto bar su prvi klub po broju scudetta nakon torinskih i milanskih klubova  (tj tu su jos genova i bologna ali oni nisu od davnih dana osvojili, i pro verceli)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3242 : 18.08.2011. 01:59:56 »
Znam za to, i nije mi jasno kako su to dopustili.




Inače ja planiram da budem fudbalski trener, da završim školu za to, itd.




Ali, ako kad budem trener Rome, ako Bog da!, nikad, da će svi na svijetu umrijet ne bih uradio nešto da pomognem lazio, radije bih umro! Evo, prije 2-3 dana sam bio sa drugom da crtamo grb Rome preko njihovog grba ovamo u PG, i onda se svađali sa 2 momka koja su ga napravila. Glave smo im zamalo slomili.



Sve u svemu, Lazio Merda!  ;D To je zaključak!



U 15 kolo je Roma-Juve, viđećemo šta će bit. :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3243 : 18.08.2011. 02:04:16 »
hahaahha lud si sto se tice ovog za trenera
meni je samo zelja kad budem punoljetan uclanit se u DRUGHI, to je navijacka skupina, vjerojatno znas, najradje bi iso na svaku tekmu al jbg ne moze se  ;D
citam sad, i lazievi navijaci nisu bili sretni 2002. godine, jer su bili u strahu da ce osvojit Juve ili jos gore roma, na kraju je Juve osvojio, al zanimljivo, roma je igrala na delle alpiju protiv torina i pobjedila, Juve pobjedio u udinama, i jedino inter izgubio u rimu  ;D
a i bio je slucaj prije 2-3 godine kad je inter u zadnjem ili predzadnjem kolu igro protiv lazia, zabe gol a navijaci lazia se vesele hahahah

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3244 : 18.08.2011. 02:08:43 »
Što se tiče još tekme, ako ovakva Barca koja još nije u formi, ako takva pobjedi Real koji je u izvrsnoj formi, onda što će tek biti kada Barca se uigra i biti će još bolja nego prošle sezone + fenomenalna pojačanja, mali Sanchez i Fabregas te Thiago kao nova nada i pokazao se kao odličan igrač  clapp

Jednostavno Real od ovog bolje ne može i ne vidim kako će srušiti Barcu koja samo može bolje igrati.

Što se tiče Italije, meni je najbolja Fioretina, obožavao sam Batistutu. Koja to igračina bila  clapp a poslije njih sam za Juve  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3245 : 18.08.2011. 02:10:25 »
mulder, inace navijaci viole i Juvea se najvise mrze  ;D ne toliko klubove, vec navijace haha

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3246 : 18.08.2011. 02:12:43 »
Ja sam za mirna okupljanja  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3247 : 18.08.2011. 02:15:35 »
Ja sam za mirna okupljanja  ;D

 ;D

evo sad si me podsjetio, jos nesto da kazem scepi  :) reko je delio rossi da vucko nije gol igrac ko ibra ili batistuta, ali da svejedno vjeruje da bi mogo zabit 20-ak golova

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3248 : 18.08.2011. 04:24:28 »





 rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3249 : 18.08.2011. 10:47:36 »
Murinjo se stvarno djubre od čoveka. Ne volim ni Real ni Barsu, ali mi se činilo da Barsa može da postigne gol kada to želi. Inijesta definitivno najboji igrač na svetu (kakav Mesi i Ronaldo)
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline WAYNE

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • Ko zna zna Ko ne zna 2
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3250 : 18.08.2011. 20:06:22 »
Također niti fan Barce niti Reala ali Barcelona moze da im da gol kad hoce i iz 2 pasa im je kod gola a kod Reala Ronaldo mora da vuce loptu 40 metara

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3251 : 18.08.2011. 20:52:58 »
Srećno Zvezdi i Partizanu :)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3252 : 18.08.2011. 21:14:31 »
Odavno nisam video gluplju stvar od ovog kombinovanog prenosa...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3253 : 18.08.2011. 21:17:31 »
hjk helinski-schalke 2:0  :o

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3254 : 18.08.2011. 21:26:39 »
Da li je moguce da oni pustaju kombinovani prenos... :dash
 a na 2. ide neka serija koju verujem gleda ne vise od 20 ljudi!  :facepalm

Jeste da sam grobar ali srecno i zvezdi...trebaju nam bodovi.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3255 : 19.08.2011. 00:06:13 »
dosta iznenadjenja veceras, hjk dobio schalke, maribor rangerse i slovan iz bratislave dobio romu

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3256 : 19.08.2011. 00:18:27 »

 a na 2. ide neka serija koju verujem gleda ne vise od 20 ljudi!  :facepalm


Je*eni capri koji samo još moja baba gleda.  >:dj

Da skratim, Partizan je mogao mnogo više, Zvezda takođe, u drugom poluvremenu očajna, oni ih uništili koliko su fizički spremniji od njih.  :)

I je*eni Maribor me upropasti za 58 eur  >:dj

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3257 : 19.08.2011. 00:32:36 »
dosta iznenadjenja veceras, hjk dobio schalke, maribor rangerse i slovan iz bratislave dobio romu

Ma i nisu iznenadjenja, osim Helsinkija. Skoti su pali skroz, prvo Rangerse izbaci Malmoe  :dash kojeg je Dinamo pregazio, onda Hearts 0:5 (pa makar to bio i Tottenham), pa Celtic ne moze kuci dobiti Siona  u_jeeeeeeeeee

A Roma je igrala sa kombinovanim sastavom (na klupi ostali Totti, Borriello i Perotta), a imali su bolje sanse, pogodili precku  :)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3258 : 19.08.2011. 01:24:42 »
Partizan mnogo slabo, bar ono sto sam video iz (mamicu im jebem u pi*ku) kombinovanog prenosa. Sa ovakvim pristupom igri, realno je ocekivati da ove godine ostajemo bez predstavnika u Ligi Uefa... I ovi smradovi sa devedest dvojke, kao kupili prava na Ligu Uefa, ali nema veze, neka pustaju oni sve zive jebene teniske turnire, pripremne utakmice, treninge, snimke iz svlacionica, pa reportaze sa svim teniserima na svetu, pa onu trojicu debila u studiju, onda jedno dva sata dokumentarnog programa o Djokovicu i njegovom keru Peri, a ako je neko slucajno nesto propustio od toga tu su, naravno, reprize ... Jebao ih tenis, serem im se na taj snobovksi sport vise.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3259 : 19.08.2011. 01:57:33 »
dosta iznenadjenja veceras, hjk dobio schalke, maribor rangerse i slovan iz bratislave dobio romu
Ovo nije iznenađenje. Ovo je običaj ovako.



Da ih je sramota kako su igrali. Ne gine nam ispadanje iz lige zbog Enrikeovih suludih formacija i čuda, dako se popravi nešto dok počne prvenstvo.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3260 : 19.08.2011. 02:18:21 »
Od danas me vise ne zanima srpski fudbal dok se nesto stvarno ne promeni na bolje!!!

Zvezda se borila dok je imala snage, citavih 45 min.   :facepalm
Pa kad ce vec jednom shvatiti da je fizicka sprema najbitnija u danasnjem fudbalu?!?!?!
A partizan je trebao onim ircima bar jedno tri komada da da...a oni brane prvo 1:0, pa posle brane i jadnih 1:1...i jos Stanoje kaze da je zadovoljan  :dash  :dash  :dash
dosta sam se ja nervirao zbof raznih splavara, tatinih sinova, penzionera i precenjenih stranaca!

Svaka cast zvezdinim navijacima na atmosferi...
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3261 : 19.08.2011. 02:24:35 »
zvezda odigrala hrabro, ali samo tako, hrabro... fizicka sprema mozda je dobra za nasu seljacku ligu, za evropu ovo je jadno (bilo dovoljno za pola sata  u_jeeeeeeeeee ).
Partizan mi oborio tiket (Salke ne racunam), onim kiklopima nisu mogli da uvaljaju 3-4 komada  :facepalm

I naravno sve pohvale za RTS i kombinovani prenos  smileyNO1
Spoiler for Hiden:
:facepalm

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3262 : 19.08.2011. 02:39:26 »
Partizan mnogo slabo, bar ono sto sam video iz (mamicu im jebem u pi*ku) kombinovanog prenosa. Sa ovakvim pristupom igri, realno je ocekivati da ove godine ostajemo bez predstavnika u Ligi Uefa... I ovi smradovi sa devedest dvojke, kao kupili prava na Ligu Uefa, ali nema veze, neka pustaju oni sve zive jebene teniske turnire, pripremne utakmice, treninge, snimke iz svlacionica, pa reportaze sa svim teniserima na svetu, pa onu trojicu debila u studiju, onda jedno dva sata dokumentarnog programa o Djokovicu i njegovom keru Peri, a ako je neko slucajno nesto propustio od toga tu su, naravno, reprize ... Jebao ih tenis, serem im se na taj snobovksi sport vise.

E svaka ti je na mestu! A onog Tijanica ako ikad budem sreo negde, ima da ga silujem bejzbol palicom!  bejzbol1
Samo mi nije jasno da li oni kad zaposljavaju sportske komentatore gledaju da zaposle sto vecu dijabolu sa sto manje znanja o sportu?!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3263 : 19.08.2011. 03:25:16 »
Svaka cast zvezdinim navijacima na atmosferi...
+1 bio sam na utakmici i stvarno mogu reci samo kapa dole za zvezdine navijace clapp clapp

sto se utakmice tice steta je sto nemaju snage za vise od 45 minuta, moglo je to i bolje da se zavrsi...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3264 : 19.08.2011. 19:50:44 »
Kako Ren renda ahahahahah..  ;D
Ne znam koji komentator je prenosio cigane juče, ali onakav idiot se retko rađa.

Mi slabi sinoć, ali prolazimo dalje. Gazimo ih u BGD-u. Idemooo
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3265 : 19.08.2011. 19:57:35 »
Ne znam koji komentator je prenosio cigane juče, ali onakav idiot se retko rađa.
Prvo je reko jedno pedes' puta da Ren igra slabo kod kuće, a tamo kad je prošao 80. minut 3-4 je rekao da je Ren veoma čvrsta ekipa kod kuće i da će Zvezdi da bude mnogo teško da prođe ako ne izbori bar remi. Strašno kakav idiot, ali strašno.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3266 : 19.08.2011. 20:03:44 »
Ne znam koji komentator je prenosio cigane juče, ali onakav idiot se retko rađa.
Prvo je reko jedno pedes' puta da Ren igra slabo kod kuće, a tamo kad je prošao 80. minut 3-4 je rekao da je Ren veoma čvrsta ekipa kod kuće i da će Zvezdi da bude mnogo teško da prođe ako ne izbori bar remi. Strašno kakav idiot, ali strašno.

Ma lik ga prima u bulju garant. Jesi čuo kakav pederast glas ima. Kad je reko Borhaaaaa mislio sam da je doživeo orgazam
« Zadnja izmjena: 19.08.2011. 20:05:19 Posthuman »
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3267 : 19.08.2011. 21:58:12 »
Ne znam koji komentator je prenosio cigane juče, ali onakav idiot se retko rađa.
Prvo je reko jedno pedes' puta da Ren igra slabo kod kuće, a tamo kad je prošao 80. minut 3-4 je rekao da je Ren veoma čvrsta ekipa kod kuće i da će Zvezdi da bude mnogo teško da prođe ako ne izbori bar remi. Strašno kakav idiot, ali strašno.

Ma lik ga prima u bulju garant. Jesi čuo kakav pederast glas ima. Kad je reko Borhaaaaa mislio sam da je doživeo orgazam

To ti je Vlada Mijaljevic...kad je prenosio neku utakmicu Nemacke reprezentacije kaze covek  " na golu Nemacke je Nojer jer Enke ne moze da brani zbog povrede"...a Robert Enke mesec dana pre toga izvrsio samoubistvo!  :facepalm
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3268 : 19.08.2011. 22:37:18 »
Perice, nabroji mi 3 fudbalera. - pita učiteljica
- Pa, Arshavin, Wilshere, Van Persie...
- A, Messi, Alves, Pique???? - Napravi se "pametna" učiteljica.
- Pa rekli ste fudbalere, a ne glumce! - Odgovori Perica

Dovede Messi curu u stan, nakon nekog vremena ona izlazi iz WC-a i ugleda dragog u krevetu sa dva muškarca. - " Leo, šta je ovo?! " upita ga iznenađeno a on odgovara - " Sorry draga ali ja ti ne mogu zabiti bez Xavija i Inieste

 ;D

da kazem nesto za partizan, mora proc taj shamrock, Juve je s njima igro prosle godine bez pola ekipe, to su bile prve sluzbene utakmice, i takvi neuigrani Juve je tamo dobio 2-0, u modeni 1-0, istina nije partizan Juve ali to je smjesan klub, ne bi se niko od klubova s ovih prostora trebo s njima mucit! :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3269 : 20.08.2011. 01:59:37 »
Perice, nabroji mi 3 fudbalera. - pita učiteljica
- Pa, Arshavin, Wilshere, Van Persie...
- A, Messi, Alves, Pique???? - Napravi se "pametna" učiteljica.
- Pa rekli ste fudbalere, a ne glumce! - Odgovori Perica

Dovede Messi curu u stan, nakon nekog vremena ona izlazi iz WC-a i ugleda dragog u krevetu sa dva muškarca. - " Leo, šta je ovo?! " upita ga iznenađeno a on odgovara - " Sorry draga ali ja ti ne mogu zabiti bez Xavija i Inieste
Za vic  rofl rofl

Za boldano... To kad mi netko kaže, onda znam da razgovaram sa nekim retardom jer to su najgluplji argumenti koje možeš čuti  ;D

Tags: