Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661047 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3180 : 17.08.2011. 02:37:22 »
Zvezda igra prekosutra, kad igra Partizan?

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3181 : 17.08.2011. 02:50:27 »

Pa isto u cetvrtak (20:45), Europa League se igra samo cetvrtkom, toliko bi morao znati  :P ;D

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3182 : 17.08.2011. 09:04:49 »

Pa isto u cetvrtak (20:45), Europa League se igra samo cetvrtkom, toliko bi morao znati  :P ;D

Ma zna on to, nego piše bezveze samo da nabije postove. Nisi mu trebao ni odgovarati.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3183 : 17.08.2011. 11:09:28 »
Alves i Buskec stalno padaju  ;D ali isto tako onaj Pepe je Psiho. Evo, na sad zadnjem el clasicu je uletio Alvesu s boka i brutalno ga srušio pa Pedru isto, opasna igra.

Ako si gledao finale LP-a protiv Manchestera. Manu uopće nije igrao agresivno i barcini igrači niti jedanput nisu simulirali, ali kada naiđu na Real, i ja bi simulirao jer kako ovi igraju, redovno bi im davao 3, 4 crvena.

Malo se pretjeruje oko Barce u smisllu da toliko padaju, da im sudci pomažu. Jednostavno su najbolji, IN su i svi traže najmanju moguću grešku.  :) no svejedno alves i buskec ne bi trebali toliko padati ;D

Gledao sam Udinese - Arsenal... Baš mi je žao što je Udinese izgubio, jako dobra momčad koja ima odličan kontranapad i mislim da mogu na domaćem terenu dobiti Arsenal s više razlike.

Pepe ima teskih problema u glavi... ;D Ja priznajem da Barsa igra najbolji fudbal, da su zasluzeno sve osvojili, ali ih ne volim i ne volim one price da su najbolji tim svih vremena, jer nisu. Neke igrace postujem, ali neki ce za mene uvek biti foliranti. :)
Udineze je razvalio Arsenal, da su malo smireniji bili, pobedili bi.
Arsenal ako ne dovede bar 2 dobra igraca, borice se za 6 mesto u PL ove godine.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3184 : 17.08.2011. 13:07:20 »
evo iznanadio me udinese jako, mislio sam da bez zapate, sancheza i inlera ne mogu vise nista, ali ipak unistili su arsenal, jbt bojim se sad u prvom kolu Juve gostuje kod njih :\)
a i cesi ce u lp cini se, dobili copenhagena, steta bi bilo da dinamo ne ode...  :)
Druže, to je Di Natale! Legenda! Čovjek razbija!

scepo, jesi gledo tekmu? nam ja sta je di natale, puno puta sam ga gledo, vecinom protiv juvea, ali oni su jednostavno nadigrali arsenala, i to cijela ekipa, fantasticno su igrali
gledo sam kad su igrali  4-4 s milanom, milan imo srece, kad su pobjedili intera 3-1, kad su Juve dobili 2-1 ali ovo kako su igrlai jucer je bilo nevjerojatno, i to bez one trojice vec spomenutih igraca  :o

al mislim da je udinese bolji u gostima i da je arsenal jos uvijek favorit za proc dalje....
« Zadnja izmjena: 17.08.2011. 13:11:02 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3185 : 17.08.2011. 17:34:20 »
Alves i Buskec stalno padaju  ;D ali isto tako onaj Pepe je Psiho. Evo, na sad zadnjem el clasicu je uletio Alvesu s boka i brutalno ga srušio pa Pedru isto, opasna igra.

Ako si gledao finale LP-a protiv Manchestera. Manu uopće nije igrao agresivno i barcini igrači niti jedanput nisu simulirali, ali kada naiđu na Real, i ja bi simulirao jer kako ovi igraju, redovno bi im davao 3, 4 crvena.

Malo se pretjeruje oko Barce u smisllu da toliko padaju, da im sudci pomažu. Jednostavno su najbolji, IN su i svi traže najmanju moguću grešku.  :) no svejedno alves i buskec ne bi trebali toliko padati ;D

Gledao sam Udinese - Arsenal... Baš mi je žao što je Udinese izgubio, jako dobra momčad koja ima odličan kontranapad i mislim da mogu na domaćem terenu dobiti Arsenal s više razlike.

Pepe ima teskih problema u glavi... ;D Ja priznajem da Barsa igra najbolji fudbal, da su zasluzeno sve osvojili, ali ih ne volim i ne volim one price da su najbolji tim svih vremena, jer nisu. Neke igrace postujem, ali neki ce za mene uvek biti foliranti. :)
Udineze je razvalio Arsenal, da su malo smireniji bili, pobedili bi.
Arsenal ako ne dovede bar 2 dobra igraca, borice se za 6 mesto u PL ove godine.
;D ono što sam ja gledao, sigurno jesu. Objektivno, siguron jesu jedna od najboljih timova ikada uz onaj legendarni Ajax, Milan itd.

Pa dosta već je trenera i igrača reklo da su oni najbolji tim ikada. Van Basten i Beckenbauer su rekli da je ova Barcelona najbolji tim ikada. Ferguson je rekao da je Barcelona najbolja momčad protiv koje je igrao i da dalje ne nabrajam ostale legendarne igrače, trenere. Jbg., ne govori se to bzvz  :)

Što se tiče Arsenala, gdje je Nasri? Ozljeđen, kartoni?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3186 : 17.08.2011. 17:40:28 »
Inače, danas Dinamo ima odličnu priliku da nakon 13, 14 godina uđe u LP. Igraju protiv Malmoa, a oni su izbacili Rangerse i remizirali u prijateljskoj protiv Milana. Ovi iz Dinama su uvjeren u prolazak dalje, ali to je Dinamo, klub koji je ispadao od raznih Sheriffa i ostalih sličnih klubova  ;D

Ako ne prođu, idu izravno u kup uefa  :)

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3187 : 17.08.2011. 17:57:21 »
kad ću ja kao Torcidaš staviti hendikep na dxnxmx onda.....
« Zadnja izmjena: 17.08.2011. 18:29:28 drazen »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3188 : 17.08.2011. 18:08:11 »
Ja sam stavio X  ;D

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3189 : 17.08.2011. 18:28:34 »
Prolazak nije upitan, ali bojim se večerašnje utakmice.. Lakše će biti u gostima  :-\

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3190 : 17.08.2011. 18:31:22 »
mulder, nasri ceka odlazak iz arsenala, nije ja mislim ozljedjen...a dinamo od 99 nije bio u lp, 12 godina  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3191 : 17.08.2011. 18:33:23 »
mulder, nasri ceka odlazak iz arsenala, nije ja mislim ozljedjen...a dinamo od 99 nije bio u lp, 12 godina  ;D
Da, 12 godina. Ma znam da su bili 2 puta u 90-ima kad je Prosinečki briljirao, legenda  clapp i Marić isto  clapp

Znači, Nasri je na odlasku  :o i to automatski znači nikad slabiji Arsenal u zadnjih 10-ak godina

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3192 : 17.08.2011. 18:38:41 »
mulder, nasri ceka odlazak iz arsenala, nije ja mislim ozljedjen...a dinamo od 99 nije bio u lp, 12 godina  ;D
Da, 12 godina. Ma znam da su bili 2 puta u 90-ima kad je Prosinečki briljirao, legenda  clapp i Marić isto  clapp

Znači, Nasri je na odlasku  :o i to automatski znači nikad slabiji Arsenal u zadnjih 10-ak godina

aha, otisli fabregas, clichy, eboue, a i sad nasri na odlasku, gledo sam tekmu protiv newcastlea isto nije igro, kao ni fabregas koji je u nedjelju jos uvijek bio igrac arsenala  :)
a i nasrija blupo prodaju, po meni je on njihov najbolji igrac, i bolji je bio od fabregasa prosle sezone, nesto kao david silva u cityu, da nije nasrija bilo ne bi prosle sezone ni do 4 mjesta stigli  ;)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3193 : 17.08.2011. 19:10:39 »

Pa isto u cetvrtak (20:45), Europa League se igra samo cetvrtkom, toliko bi morao znati  :P ;D

Ma zna on to, nego piše bezveze samo da nabije postove. Nisi mu trebao ni odgovarati.

A zna li se gde ce igrati u Beogradu? Je l' ipak Marakana kao sto sam procitao negde?

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3194 : 17.08.2011. 19:22:41 »

Pa isto u cetvrtak (20:45), Europa League se igra samo cetvrtkom, toliko bi morao znati  :P ;D

Ma zna on to, nego piše bezveze samo da nabije postove. Nisi mu trebao ni odgovarati.

A zna li se gde ce igrati u Beogradu? Je l' ipak Marakana kao sto sam procitao negde?

Ja znam da bi cigani voleli da tako veliki klub kao sto je partizan igra na marakani, ali nece se to desiti.   :P

mulder...sto se barse tice, ja sam veliki navijac Milana, pa je tako za mene najbolji tim ikad onaj Milanov iz 89,90...naravno za barselonine navijace je to ovaj barsin tim...tako da mislim da treba da se slozimo da se ne slazemo i to je to.  ;D
A sto se Dinama tice, mislim da im je ovo sad ili nikad, nije tezak protivnik a imaju odlican tim...mada je balkanski mentalitet cudo, kad ocekujes da sigurno prodju oni ispadnu i obrnuto...  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3195 : 17.08.2011. 19:25:55 »

Pa isto u cetvrtak (20:45), Europa League se igra samo cetvrtkom, toliko bi morao znati  :P ;D

Ma zna on to, nego piše bezveze samo da nabije postove. Nisi mu trebao ni odgovarati.

A zna li se gde ce igrati u Beogradu? Je l' ipak Marakana kao sto sam procitao negde?

Ja znam da bi cigani voleli da tako veliki klub kao sto je partizan igra na marakani, ali nece se to desiti.   :P

mulder...sto se barse tice, ja sam veliki navijac Milana, pa je tako za mene najbolji tim ikad onaj Milanov iz 89,90...naravno za barselonine navijace je to ovaj barsin tim...tako da mislim da treba da se slozimo da se ne slazemo i to je to.  ;D
A sto se Dinama tice, mislim da im je ovo sad ili nikad, nije tezak protivnik a imaju odlican tim...mada je balkanski mentalitet cudo, kad ocekujes da sigurno prodju oni ispadnu i obrnuto...  :)

Ma treba se samo sjetiti finala LS 1994. (i Cruyff-ovih najava za tu utakmicu) i jasno je ko je najbolji  :mjuza

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3196 : 17.08.2011. 19:27:31 »

Pa isto u cetvrtak (20:45), Europa League se igra samo cetvrtkom, toliko bi morao znati  :P ;D

Ma zna on to, nego piše bezveze samo da nabije postove. Nisi mu trebao ni odgovarati.

A zna li se gde ce igrati u Beogradu? Je l' ipak Marakana kao sto sam procitao negde?

Ja znam da bi cigani voleli da tako veliki klub kao sto je partizan igra na marakani, ali nece se to desiti.   :P

mulder...sto se barse tice, ja sam veliki navijac Milana, pa je tako za mene najbolji tim ikad onaj Milanov iz 89,90...naravno za barselonine navijace je to ovaj barsin tim...tako da mislim da treba da se slozimo da se ne slazemo i to je to.  ;D
A sto se Dinama tice, mislim da im je ovo sad ili nikad, nije tezak protivnik a imaju odlican tim...mada je balkanski mentalitet cudo, kad ocekujes da sigurno prodju oni ispadnu i obrnuto...  :)
Jako cjenim taj Milan  smileyNO1

A jel znaš da je Van Basten rekao da je za njega ova Barca najbolji tim ikada, a on je bio igrač tog Milana. Zanimljivo, zar ne?  ;D

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3197 : 17.08.2011. 19:42:38 »
Uvek je bio skroman! ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3198 : 17.08.2011. 21:01:02 »
Sammir!!! 4 min. ajmo bar dva gola razlike, sam da se ne povuku sad!

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3199 : 17.08.2011. 21:02:33 »
Prebacih tačno sad na IN i viđeh go, nego igra li Bećiraj, ne mogu ga pronać? ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3200 : 17.08.2011. 21:03:50 »
Prebacih tačno sad na IN i viđeh go, nego igra li Bećiraj, ne mogu ga pronać? ;D

u zamjeni je, jbt moglo je odma bit dva nula, steta...  :) amo dinamo!!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3201 : 17.08.2011. 21:43:13 »
Dinamo stvarno nema sreće  :facepalm

Bolji su, odlično igraju, Sammir radi amatere od njih. Rukavina odličan, fali mu pogodak. Malmo solidan, imali su 2, 3 dobre kontre od koje je jedan bio gol. Ibanez crna ovca zasad. Zaslužio je Dinamo pobjedu, sad ćemo vidjeti kako će biti u drugom dijelu.  :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3202 : 17.08.2011. 21:52:35 »
steta,s tvarno steta, dinamo udarci 16(7), malmo 1(1)  ;D
ali treba bar dvije razlike za kolko tolko miran uzvrat  :)

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3203 : 17.08.2011. 21:55:03 »
Dinamo stvarno nema sreće  :facepalm

Bolji su, odlično igraju, Sammir radi amatere od njih. Rukavina odličan, fali mu pogodak. Malmo solidan, imali su 2, 3 dobre kontre od koje je jedan bio gol. Ibanez crna ovca zasad. Zaslužio je Dinamo pobjedu, sad ćemo vidjeti kako će biti u drugom dijelu.  :)

potpisujem
Zasad se pokazuje da dinamo dobija one utakmice u kojima loše igra...

''Iskreno? Mirniji sam nego prije Neftčija! Pogledao sam šest DVD-a s utakmicama Malmöa, to je dovoljno, sve sam utakmice vrtio nekoliko puta'', kazao je Jurčić.

Zbog ovakve bahatosti gore, a i par drugih sličnih izjava, na neki način mi je drago da je (zasad) ovako. Dokle god se pravi ražanj, a kupus je u šumi, ne može dobro završiti.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3204 : 17.08.2011. 22:31:37 »
evo 3:1!
Jako mi je mrsko to reci, ali ove godine dinamo najbolja ekipa iz bivse juge.
Ovaj Badelj me dosta podseca na Bobana, mogao bi biti odlican igrac u buducnosti!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3205 : 17.08.2011. 22:35:14 »
Prebacih tačno sad na IN i viđeh go, nego igra li Bećiraj, ne mogu ga pronać? ;D
Evo dao ga Beciraj, 4:1
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3206 : 17.08.2011. 22:40:30 »
Fatos, Fatos, Bećiraj, Bećiraj, BEĆIRAJJJJJJJ!



Vrhunski napadač! Još jednom je to pokazao! Samo još da dobije malo veću minutažu u reprezentaciji i bilo bi super.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3207 : 17.08.2011. 22:47:22 »
Bravo Dinamo  clapp

Svi odlični, najviše mi je drago zbog Rukavine i Bećiraja, pogotovo Bećiraja. Ima čvrstoću u igri i udarčinu. Dosta je sličan Bošnjaku. Stvarno ne vidim kako može Malmo sada proći. Sad se zbilja može reći da je Dinamo u LP i da će gostovat u Zagrebu najveći klubovi  clapp

I naravno, Sammir  clapp

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3208 : 17.08.2011. 22:49:56 »
Svaka čast Dinamu na prikazanoj igri, nevjerojatna statistika 25:1 u udarcima prema golu, od tog jednog udarca ovi Šveđani dali taj jedan gol... u_jeeeeeeeeee
Mislim da ove godine LP ne bi trebala pobjeći Dinamu. Čestitke...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #3209 : 17.08.2011. 22:59:52 »
reko sam da trebaju bit dva gola razlike, ovo je odlicno! sad je jako blizu lp, ne smije se to propustit  :)
i koeficijent nam je sve veci sta je odlicno, mozda dogodine izborimo i da nam prvak ide izravno u lp, za sad moramo mislim cipar, austriju i jos jednu drzavu preskocit, blizu smo jako  ;D

Tags: