Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661053 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2640 : 26.04.2011. 09:27:37 »
ko ćuti? svi smo rekli da je bila odlična utakmica i ovo je bilo daaaaaleko od pokopavanja....

prvo poluvreme se niste sastavili sa loptom, zamalo i autogo da padne, drugo poluvreme zasluženo bolji... šta da se kaže

1:0 nije pokop, to je u ovako dobroj utakmici trunčica više sreće...

uostalom ima dana za megdana, polako...  ;)

Kako se bre prvo poluvreme nismo sastavili sa loptom? Tejgo je imao dve odlične šanse + onu kada je vaš balvan od golmana pokušao da dribla pa umalo nije primio gol. Babović takođe dve odlične šanse imao. U drugom poluvremenu smo vas razbili totalno. Niste se primetili, ušla vam voda u uši. Robi se pogubio posle utakmice u tunelu, ne zna gde je levo, a gde desno. Pocrveneo kao babunova guzica  ;D

sve to što si napisao je tačno, ali je interesantno da si naveo samo šanse koje je imao partizan. u prvom poluvremenu, zvezda ih je imala bar 30% više. e sad ne znam onaj zamalo autogol, jel se ta šansa pripisuje zvezdi ili partizanu   rofl

Bajković zamalo da predribla sam sebe, istina, ali to je jedna od razlika između njega i stojketa, stojke n'ume da dribla, n'ume ni da brani al jbg...  ;D

drugo poluvreme definitivno u korist partizana.

bez obzira na to što za zvezdu navijaju ljudska bića, a za partizan đaci generacije škole za decu ometenu u razvoju ovo je definitivno bio odličan derbi gde je fudbal bio na visokom nivou, na kraju partizan gol prednosti, ali jbg... toliko je i dovoljno za pobedu.... pobedu posthuman, ne potop... 1:0 je pobeda...

Jbg Stojke je ipak vaša škola, tako da ne čudi što n'ume da brani.  :P
Sad si preterao to za šanse da ih je zvezda imala 30% više u prvom poluvremenu, čak bih rekao da je bilo 5-4 u šansama za PFC, ali dobro nećemo da cepidlačimo.  :)

Kada sam rekao da smo vas pokopali nisam mislio samo na rezultat, već kako smo vas oladili posle svih onih vaših izjava pre utakmice da je Partizan bivši šampion, kako Robi dolazi na JNA da nas pregazi i šta sve već niste bulaznili. I posle ladan tuš i Stanojevićeva izjava kako mi pričamo na terenu, a ne van njega.   >:dj
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline vladapetr

  • Ja sam svoje popušio!Sada se inhaliram e-cigaretama.
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 216
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2641 : 26.04.2011. 11:51:15 »
Za Posthuman-a derbi još nije gotov  ;D
     Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2642 : 26.04.2011. 13:31:09 »
Pa moram da odgovorim čoveku kad nije u pravu.  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2643 : 26.04.2011. 13:41:15 »
ni jedan derbi nije gotov do sledeceg

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2644 : 26.04.2011. 13:44:16 »
ma pusti ti njih nek jedu govna i robi i stanojević...

mi možemo na pivo  ;D

a stojke... jeste... zvezdina škola, a onda otišao u inostranstvo i sve zaboravio  ;D

kad se crta podvuče, nikoga od njih nije briga za nas nego koliko love će da zgrnu...

onaj vaš mali crnac što vam pobegao iz kaveza... ovaj naš što zaboravio da se vrati kući... čuveni golub preletač onaj brazilac što su ga svi već zaboravili što ode u kinu....

ma fuck'em all

od svih mi je draži propali tim mog grada

« Zadnja izmjena: 26.04.2011. 13:45:54 Dexter`s Lab »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2645 : 26.04.2011. 23:39:57 »
eriče si se iznervirao večeras :D

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2646 : 26.04.2011. 23:43:47 »
Nisam. Zaboravio sam da je večeras utakmica. ;D

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2647 : 26.04.2011. 23:46:54 »
zezaš bre....
šta je sve onaj Neuer branio

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2648 : 26.04.2011. 23:50:07 »
Dvije lopte nije uspio obraniti. To je najbitnije. :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2649 : 27.04.2011. 00:31:34 »
Dvije lopte nije uspio obraniti. To je najbitnije. :)

glory glory man united  ;D

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2651 : 02.05.2011. 14:41:57 »




 rofl  rofl



Forzzzaa ROMA!   smileyNO1
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2652 : 02.05.2011. 16:17:44 »
dobro di to ima, pa dosta bi bilo vise, samo protiv lazia u dvije tekme im sudjeno tri penala pa jbt
sad protiv barija su dva penala dobili, i jedva su dobili u zadnjoj minuti   :\) protiv zadnje momcadi prvenstva gube dva puta, i naravno sude im se dva penala....
shinter opet, gubi cijelu tekmu 1-0, 90 min dva gola pazzinija, vec po ne znam koji put ove sezone u zadnjim minutaa daju dva gola i okrecu rezultat  :no-no
i zato mi je jos draze sta nece osvojit scudetto, niti ce roma u lp, kradu i jedni i drugi nevjerojatno, za shinter sam znao oduvijek da su lopovi, ali i roma ove godine po novom...
svi kiksali osim rome od klubova koji se bore za to 4. mjesto, lazio ga drzi, a juve bi pobjedom danas mogo doc na 4 boda, jos vise se sad pokazuju koliko je znacio kiks protiv viole, i cataniin gol u 93 min u torinu od 2 minute sudacke nadoknade
al nis, mora se danas pobjedit u rimu, roma nije doma dobila 7 godina, lazio nesto slicno, pa jedan poraz vise manje, tak im svejedno, cesto se bodovi dobivaju u rimu, nadam se da ce i danas
FORZA JUVE

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2653 : 02.05.2011. 16:34:13 »
dobro di to ima, pa dosta bi bilo vise, samo protiv lazia u dvije tekme im sudjeno tri penala pa jbt
sad protiv barija su dva penala dobili, i jedva su dobili u zadnjoj minuti   :\) protiv zadnje momcadi prvenstva gube dva puta, i naravno sude im se dva penala....
shinter opet, gubi cijelu tekmu 1-0, 90 min dva gola pazzinija, vec po ne znam koji put ove sezone u zadnjim minutaa daju dva gola i okrecu rezultat  :no-no
i zato mi je jos draze sta nece osvojit scudetto, niti ce roma u lp, kradu i jedni i drugi nevjerojatno, za shinter sam znao oduvijek da su lopovi, ali i roma ove godine po novom...
svi kiksali osim rome od klubova koji se bore za to 4. mjesto, lazio ga drzi, a juve bi pobjedom danas mogo doc na 4 boda, jos vise se sad pokazuju koliko je znacio kiks protiv viole, i cataniin gol u 93 min u torinu od 2 minute sudacke nadoknade
al nis, mora se danas pobjedit u rimu, roma nije doma dobila 7 godina, lazio nesto slicno, pa jedan poraz vise manje, tak im svejedno, cesto se bodovi dobivaju u rimu, nadam se da ce i danas
FORZA JUVE

Na istu foru i partizan osvaja titule kod nas pa nikom nista.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2654 : 02.05.2011. 16:51:40 »
 rofl rofl rofl

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2655 : 02.05.2011. 16:52:00 »
Na istu foru i partizan osvaja titule kod nas pa nikom nista.

Jeste ove godine izgubili oba derbija? Jeste. I kako onda Partizan osvaja titule?  ???
I prošle godine smo takođe pobijedili vas u derbiju. I onda izađe onaj vaš čoban Lukić i kaže da je Partizan nezasluženo osvojio titulu.
A stalno vas guzimo u derbiju.  :\) :\)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2656 : 02.05.2011. 17:00:29 »
Koliko god da ja tvrdim da CZ ne treba da uzme titulu jer vas nismo dobili u prvenstvu, isto tako tvrdim da je Smiljanić trebalo da dobije crveni karton sad u derbiju, jer je imao startove za ubistvo. Ali nije, Partizan je pobedio, uzeće titulu i tu je kraj svake diskusije.

Svaka čast na četvrtoj titulu.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2657 : 02.05.2011. 17:07:03 »
Na istu foru i partizan osvaja titule kod nas pa nikom nista.

Jeste ove godine izgubili oba derbija? Jeste. I kako onda Partizan osvaja titule?  ???
I prošle godine smo takođe pobijedili vas u derbiju. I onda izađe onaj vaš čoban Lukić i kaže da je Partizan nezasluženo osvojio titulu.
A stalno vas guzimo u derbiju.  :\) :\)


Pa??? Protiv sevojna nije bilo namesteno? Protiv kule? Necemo o tome.
Pobedili ste u derbiju, svaka cast na novoj tituli, zahvalite se karadzicu za prethodne 4 godine.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2658 : 02.05.2011. 17:29:25 »
Na istu foru i partizan osvaja titule kod nas pa nikom nista.

Jeste ove godine izgubili oba derbija? Jeste. I kako onda Partizan osvaja titule?  ???
I prošle godine smo takođe pobijedili vas u derbiju. I onda izađe onaj vaš čoban Lukić i kaže da je Partizan nezasluženo osvojio titulu.
A stalno vas guzimo u derbiju.  :\) :\)


Pa??? Protiv sevojna nije bilo namesteno? Protiv kule? Necemo o tome.
Pobedili ste u derbiju, svaka cast na novoj tituli, zahvalite se karadzicu za prethodne 4 godine.

Ja sam majmun što sam išta pisao. nikada da naučim  :dash

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2659 : 02.05.2011. 17:42:02 »
Na istu foru i partizan osvaja titule kod nas pa nikom nista.

Jeste ove godine izgubili oba derbija? Jeste. I kako onda Partizan osvaja titule?  ???
I prošle godine smo takođe pobijedili vas u derbiju. I onda izađe onaj vaš čoban Lukić i kaže da je Partizan nezasluženo osvojio titulu.
A stalno vas guzimo u derbiju.  :\) :\)



;D





Pa??? Protiv sevojna nije bilo namesteno? Protiv kule? Necemo o tome.
Pobedili ste u derbiju, svaka cast na novoj tituli, zahvalite se karadzicu za prethodne 4 godine.

Ja sam majmun što sam išta pisao. nikada da naučim  :dash

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2660 : 02.05.2011. 22:09:03 »
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/partizan-dan-ranije-sa-borcanima-41802.html

Prošle sezone Zvezdi nisu hteli da odlože utakmicu sa Partizanom, koja je bila odmah posle finala derbija, a vama pomeraju utakmicu pre, da bi se spremili za derbi. Nešto je trulo u državi Danskoj.
LazaVR je u pravu, imate nekoliko sigurnih utakmica u sezoni, gde ne možete da izgubite.

Sve ovo na stranu, ja se samo nadam da će se Vojvodini i Radu priključiti bar još 2 ekipe koje će biti konkurentne za mesta od trećeg do šestog, jer u našoj ligi za druge timove teško da ima mesta da budu šampioni. Ali neka te 4 ekipe budu dobre, da u svakom trenutku mogu da otkinu bodove i nama i Partizanu i biće nam mnogo zanimljivije prvenstvo.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2661 : 02.05.2011. 23:18:02 »
hvala ti boze, opet pobjeda u rimu, katastrofalna igra, lazio bolji ali pobjeda je jos sladja, napokon da smo i mi jednom losiji a dobijemo!!!
drughi nadglasali laziale u potpunost culo ih se nije, pobjegli su svima doma odma nakon tekme...
FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS
 :'( od srece ahahaha

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2662 : 02.05.2011. 23:49:21 »


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2663 : 03.05.2011. 01:27:58 »
Hvala Juventusu na pobjedi! Sad smo na samo 1 bod od Lazia! Forzzzzaaa ROMA!  smileyNO1
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2664 : 03.05.2011. 11:32:29 »
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/partizan-dan-ranije-sa-borcanima-41802.html

Prošle sezone Zvezdi nisu hteli da odlože utakmicu sa Partizanom, koja je bila odmah posle finala derbija, a vama pomeraju utakmicu pre, da bi se spremili za derbi. Nešto je trulo u državi Danskoj.
LazaVR je u pravu, imate nekoliko sigurnih utakmica u sezoni, gde ne možete da izgubite.

A secas li se zasto je tako bilo prosle sezone? Tu se samo Partizan pitao, ne i takmicenje, ili ko vec. Klubovi se dogovaraju oko toga. Nije bila odlozena jer je derbi pre toga isto i on trazio da se odlozi i zvezda nije dala zbog regularnosti. Partizan samo vratio uslugu i to je to. Ja moram samo konstatovati, da ovaj Lukic vodi gane bas onako kako bih to i ja radio.

Gotovo je prvenstvo. Proslo je to sto je bilo zajebano...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2665 : 03.05.2011. 11:41:48 »
Imate još jednu zajebanu utakmicu, gostovanje, ali to je jedna, trebaju vam 2. A i sumnjam da će CZ dobiti sve do kraja, gostujemo Vojvodini, čekamo Rad, OFK. Sve u svemu, osvojili ste titulu.

Možda je Partizan tražio da se odloži tad utakmica, ne sećam se, ali mi se čini da tad ni vlast nije dala odlaganje, jer je to bilo malo nakon Đenove, pa je derbi bio u 13h (sećam se da sam p'jan trčao kod drugara na gajbu da gledamo, jer nismo imali prevoz do BGa).
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2666 : 03.05.2011. 12:13:29 »
Bila bi steta da Rad, Vojvodina i Sevojno rasprodaju timove za sledecu sezonu, cini mi se da ce biti mnogo intersantnije pogotovo sto je Zvezda stala na noge.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2667 : 03.05.2011. 16:07:03 »
Hvala Juventusu na pobjedi! Sad smo na samo 1 bod od Lazia! Forzzzzaaa ROMA!  smileyNO1

roma jadna juvea nije u rimu pobjedila sedam godina  rofl
a ni lazio nije puno bolji, moguce da oni jos duze nisu pobijedili....
ajde ima jos sanse za tu lp, al stvanro je jadno ovako boriti se uopce za europu, na sta je spao ovaj juve  :'(

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2668 : 04.05.2011. 13:17:39 »
Pobedili ste u derbiju, svaka cast na novoj tituli, zahvalite se karadzicu za prethodne 4 godine.

Jel treba da se zahvalimo Toletu i za košarku, rukomet, odbojku, vaterpolo, hokej....  ?
Ae prosvetli nas pošto vidim da si upućen.
« Zadnja izmjena: 04.05.2011. 13:19:29 Posthuman »
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2669 : 04.05.2011. 13:55:51 »
Koliko god da dugo dominirate u vaterpolu, realnost je da ste uslovljali igrače (ranije, dok je trener bio Udovičić) da moraju da igraju u Partizanu da bi imali mesto u reprezentaciji.

Za košarku skidam kapu, tako dugo biti prvi nije ni malo lako.
U hokeju ste isto dugo prvi, ali i nema drugih timova. Ovo što se ostali koprcaju, to je smešno.
Rukomet prvi put posle ko zna koliko godine.
Odbojka posle 15 i jače.

U svakom slučaju, trenutno ste ubedljivo najjače SD.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Tags: