Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661021 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2400 : 25.01.2011. 16:58:50 »
Bruka i sramota za sudstvo u Srbiji!
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2401 : 25.01.2011. 17:15:27 »
Bruka i sramota za sudstvo u Srbiji!
Šta ćeš, moramo u EU
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2402 : 25.01.2011. 17:31:07 »
Što? Jesu li mnogo dobili? Sramota je što su oni koji zaklaše onog mladića u vozu pre koju godinu nisu dobili ovakve robije. Ovakve kazne bi uvek trebalo izricati za ubistva u navijačkim tučama.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2403 : 25.01.2011. 17:44:36 »
Ništa je nemam protiv toga. Neka ih obese sve na Terazijama.
Samo je moje mišljenje da se ništa ne bi desilo da nam Brisel nije za vrat.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2404 : 25.01.2011. 18:06:47 »
Bruka i sramota za sudstvo u Srbiji!
Stvarno smatraš da je sramota? (Ozbiljno pitam, nemoj sad odgovorit navijački)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2405 : 25.01.2011. 18:29:25 »
ja jesam za visoke kazne kada je dokazano.
jbt umesili su čoveka i bacili ga sa stepeništa...

sa druge strane, slažem se sa konstatacijom da bi bili osuđeni na po godinu dana da nam Brisel nije za vratom

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2406 : 25.01.2011. 19:07:14 »
Dexter, dakle dobro je da vam je Brisel za vratom, jel? ;)

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2407 : 25.01.2011. 19:29:53 »
Ja sam prvi da se u srbiji uvede smrta kazna, em kazna mucenjem za pojedina dela, ali da  za sve zakon bude isti . A ne ovako...
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2408 : 25.01.2011. 19:53:19 »
Ja sam prvi za strože kazne, efikasnije sudstvo i suzbijanje kriminaliteta ali ovo što je urađeno je gola represija države da bi se uvuklo u dupe strancima.
Počnimo od opstrukcije odbrane (odbijeni svi zahtijevi da se izađe na lice mjesta i uradi rekonstrukcija događaja, odbijeni vještaci odbrane itd.) što je povreda prava optuženih da se brane.
Ne postoji ni jedan neposredan dokaz koji ukazuje da su optuženi krivi.
Optužba glasi da su 14 ljudi umišljajno (što je i navedeno i presudi) lišila života francuza. Pa da li iko vjeruje da su svih 14 momaka išlo da čovjeka ubiju?? Ili su išli da ga pretuku? Ili su postupili iz eventualnog umišljaja? Ili čak i iz direktnog nehata? Sve bi ovo bilo pravilnije od direktnog umišljaja koji sigurno nije postojao.
Pogrešna kvalifikacija djela - teško ubistvo, umjesto teške tjelesne povrede sa smrtnom posljedicom. Ne znam za KZ Srbije, ali u KZ RS za krivično djelo teške tjelesne povrede sa smrtnom posljedicom propisana je kazna od 1 do 12 godina. To bi bila potpuno druga priča.
Država je zloupotrebila pravo, a sve radi ličnih interesa i propagande koja će biti poslata svijetu o novoj Srbiji. Umjesto toga trebali su da hapse ratne zločince, riješe se korupcije koja je na svakom koraku i zatvore kriminalce.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2409 : 25.01.2011. 20:16:22 »
Mora Briselu da se lize dupe, takva je sudbina nas ex-yu naroda, mozemo da se bunimo kol'ko hocemo.

Ne trazimo slobodu, samo pravdu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2410 : 25.01.2011. 21:17:01 »
Naravno da sam ozbiljan. Kao prvo, momci koji su osuđeni su i pre ulaska u sudnicu osuđeni od strane političara koji su vršili pritisak na sud. Kao drugo, bruka i sramota je jer optužnica nije ni dokazana kako treba, jer nije urađena rekonstrukcija mesta zločina. Niko ne kaže da su oni njega nisu tukli, ali nigde se ne vidi da su oni njega bacili, već su tu mediji i ostale strukture uradile svoje. Da se razumemo, meni je žao Tatona jer je umro, da me neko ne shvati pogrešno. Ali... Ako smo juče videli da je Gnjilanska grupa dobila 101 godinu (svi zajedno), a samo pročitajte šta su sve radili, a danas vidimo da su momci dobili 240 godina za "ubistvo" jednog čoveka, onda morate da se zapitate šta to nije u redu sa našim pravosuđem.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2411 : 25.01.2011. 21:36:49 »
Kopiraću privatnu poruku koju sam dobio i staviću je u spoiler, pa ko želi da je otvori ok.

Spoiler for Hiden:
Za ubijena 32 Srba, albanski teroristi su dobili 101 godinu. To znači da je dobijeno 3,16 godina po jednom Srbinu. Za 1 ubijenog Francuza dobijeno je 240 godina. Ako podelimo 240 sa 3,16 to ispada da 1 Francuz vredi kao 75,94 Srba. Još jednom, 1 Francuz = 76 Srba.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2412 : 26.01.2011. 01:18:26 »
Samo cu reci da je ovom malom Stefanu u tom trenutku dok se sve to desavalo pisana kazna za nepropisno polukruzno okretanje. Za one koji ne znaju gde je to, to je na jedno 10 minuta peske od mesta tuce... Mali je dobio 12 godina robije...

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2413 : 26.01.2011. 01:58:32 »
opet kažem, ja sam za izuzetno stroge kazne, ali ukoliko je sve dokazano i urađeno ispravno.

o polukružnim okretanjima i ostalom ne mogu da pričam jer ne znam, ali je definitivno da je ovo odrađeno na silu i da bi se pokazali da smo demokratska država, na žalost stanje je malo drugačije

lekar koji ubije pacijenta zbog nesavesnog lečenja dobije 8 meseci robije i ne oduzima mu se licenca... 14 godina se čeka na presudu gde je drugi lekar ubio devojčicu od 3-4 godine prilikom operacije katarakte, a računaš, uz najgoru grešku na takvoj operaciji može da izgubi oko, ne ona je umrla... dosta je takvih primera...

Na žalost ova tema je otišla u sferu politike i mislim da bi trebalo da se vratimo fudbalu, žao mi je momka koji je ubijen, bez obzira da li je provocirao ili ne, jer to nije razlog da neko umre, žao mi je ako je zaista neko nevin osuđen na robiju, ali mi je isto tako drago ako je neko ko je zaista zaslužio dobio debelu robiju.

na svu nesreću takve stvari možemo samo da posmatramo bez nekog velikog efekta.

i kao što rekoh, nazad na fudbal

evo trener reprezentacije Kenije ispod 20 godina Vins Ombidži je zabrinut jer njegov tim nije imao dovoljan broj prijateljskih utakmica pred susret sa Sudanom koji je za 10ak dana.

Kakvo je vaše viđenje kenijske fudbalske lige?  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2414 : 26.01.2011. 11:33:51 »
Naravno da sam ozbiljan. Kao prvo, momci koji su osuđeni su i pre ulaska u sudnicu osuđeni od strane političara koji su vršili pritisak na sud. Kao drugo, bruka i sramota je jer optužnica nije ni dokazana kako treba, jer nije urađena rekonstrukcija mesta zločina. Niko ne kaže da su oni njega nisu tukli, ali nigde se ne vidi da su oni njega bacili, već su tu mediji i ostale strukture uradile svoje. Da se razumemo, meni je žao Tatona jer je umro, da me neko ne shvati pogrešno. Ali... Ako smo juče videli da je Gnjilanska grupa dobila 101 godinu (svi zajedno), a samo pročitajte šta su sve radili, a danas vidimo da su momci dobili 240 godina za "ubistvo" jednog čoveka, onda morate da se zapitate šta to nije u redu sa našim pravosuđem.
Vidiš, recimo, ja mislim da to nije sramota za srpsko pravosuđe, već da ih treba pohvaliti.
Huligane, ološ, strpali su iza rešetaka na kaznu koju zaslužuju. Volio bi da u Hrvatskoj imamo tako pravosuđe, bez obzira hoće li izgledati dali se ulizujemo nekome ili ne.

Evo, sad u hrvatskoj nešto ide kao da se postroži Zakon o navijačima (oduzimanje putovnice i sl.). Svi navijači se bune, a ne shvačaju da je to zakon za dobrobit njih, a protiv huligana. Ako ideš na utakmicu, mirno, navijati, nitko ti neće oduzeti putovnicu ili nešto takvu. A sad, ako imaš druge namjere... to je druga priča.
Nakon ove kazne vjerujem da će se huliganizam u srbiji smanjiti. Hoću reći da je ovakva kazna dobra poruka svima onima koji idu na utakmicu.

(može li mi netko dati neki link sa portala jer nisam pratio događanja uopće. zapravo, samo ono malo kaj se kod nas pisalo. ima li kakav članak o toj kazni za polukružno okretanje? di piše da je bačen niz stepenice?)

Ovo ipak ne smatram politikom jer se radi o nogometu. Ne pričamo o taktici, znam, ali ipak i ovo je dio nogometnog svijeta.

evo trener reprezentacije Kenije ispod 20 godina Vins Ombidži je zabrinut jer njegov tim nije imao dovoljan broj prijateljskih utakmica pred susret sa Sudanom koji je za 10ak dana.

Kakvo je vaše viđenje kenijske fudbalske lige?  ;)
Nek odigraju na Playstationu... čisto da se uigraju.  ;D

E, da znaš da sam razmišljao - kada bih imao svoj klub - da dovedem 10 kenijaca/nigerijaca/brzih afrikanaca u momčad i vjerujem da bi bio najbolji. Kod nas večina igrča ne trči, a ovi su puni snage. Realno 90% posla bi bilo napravljeno s njihovom brzinom. :)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2415 : 26.01.2011. 11:58:32 »
(može li mi netko dati neki link sa portala jer nisam pratio događanja uopće. zapravo, samo ono malo kaj se kod nas pisalo. ima li kakav članak o toj kazni za polukružno okretanje? di piše da je bačen niz stepenice?)

Nije bacen niz stepenice, vec sa jedno cca 6 7 metara visine. A za polukruzno ces samo naci kako je pandur pricao prvi put da je pisao kaznu, a drugi put da nije pisao kaznu i da nema pojma ko je taj...
Suma sumarum osude. Na silu uradjeno sve. Svako ubistvo treba osuditi i kazniti, ali ovo sto su oni uradili i na koji nacin, nece proci. Moje misljenje je da ce presuda pasti u vodu. Apelacioni sud ce je oboriti. I onda ide iznova sudjenje. Ne mozes da osudis 20 ljudi na ubistvo jer ko moze da dokaze, da su svih 20 njega udarili?! Ako me iko ikada ubedi da 20 ljudi kada nasrne na 1 osobu, svaki od tih 20 zada bar jedan udarac, ima gajbu piva od mene.
« Zadnja izmjena: 26.01.2011. 12:01:22 radrad »

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2416 : 26.01.2011. 13:40:56 »
(može li mi netko dati neki link sa portala jer nisam pratio događanja uopće. zapravo, samo ono malo kaj se kod nas pisalo. ima li kakav članak o toj kazni za polukružno okretanje? di piše da je bačen niz stepenice?)

Nije bacen niz stepenice, vec sa jedno cca 6 7 metara visine. A za polukruzno ces samo naci kako je pandur pricao prvi put da je pisao kaznu, a drugi put da nije pisao kaznu i da nema pojma ko je taj...
Suma sumarum osude. Na silu uradjeno sve. Svako ubistvo treba osuditi i kazniti, ali ovo sto su oni uradili i na koji nacin, nece proci. Moje misljenje je da ce presuda pasti u vodu. Apelacioni sud ce je oboriti. I onda ide iznova sudjenje. Ne mozes da osudis 20 ljudi na ubistvo jer ko moze da dokaze, da su svih 20 njega udarili?! Ako me iko ikada ubedi da 20 ljudi kada nasrne na 1 osobu, svaki od tih 20 zada bar jedan udarac, ima gajbu piva od mene.
Nisam znao da je bačen.

Oprostite ali baciti nekoga sa 6-7 metara JEST pokušaj ubojstva! Sludo je tvrditi drukčije.
Isto tako koliko vidim nisu svi dobili 30 godina zatvora, neki su dobili manju kaznu (što je u okviru kazne za nanošenje teških tjelesnih ozlijeda, kako je netko napisao).

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2417 : 26.01.2011. 16:09:11 »
(može li mi netko dati neki link sa portala jer nisam pratio događanja uopće. zapravo, samo ono malo kaj se kod nas pisalo. ima li kakav članak o toj kazni za polukružno okretanje? di piše da je bačen niz stepenice?)

Nije bacen niz stepenice, vec sa jedno cca 6 7 metara visine. A za polukruzno ces samo naci kako je pandur pricao prvi put da je pisao kaznu, a drugi put da nije pisao kaznu i da nema pojma ko je taj...
Suma sumarum osude. Na silu uradjeno sve. Svako ubistvo treba osuditi i kazniti, ali ovo sto su oni uradili i na koji nacin, nece proci. Moje misljenje je da ce presuda pasti u vodu. Apelacioni sud ce je oboriti. I onda ide iznova sudjenje. Ne mozes da osudis 20 ljudi na ubistvo jer ko moze da dokaze, da su svih 20 njega udarili?! Ako me iko ikada ubedi da 20 ljudi kada nasrne na 1 osobu, svaki od tih 20 zada bar jedan udarac, ima gajbu piva od mene.

odakle tebi pare za gajbu piva?  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2418 : 26.01.2011. 16:29:24 »
Doki, sine, pročitaj moju drugu poruku, pa deo u spojleru i videćeš zašto je sramota za pravosuđe. Naglasio sam da sam za kažnjavanje, da mi je žao momka, ali isto tako mi je žao i Stefana koji je bio tamo negde kad se sve ovo desilo pa je dobio 12 godina i svih ostalih koji su nepravedno osuđeni.
Radovane, koliko sam ja upoznat sa slučajem, ne zna se definitivno da su oni njega bacili. Ako ga nisu bacili, već ako je sam skočio, onda je jedina logična optužnica "nanošenje teških telesnih povreda sa smrtnim ishodom". Ako su ga bacili, to je već "pokušaj ubistva", ali kao što je Radovan rekao, ne može se 20 ljudi osuditi za isti zločin (pritom uz mnogo nelogičnosti u dokazima). Dexter je naveo neke dobre primere za smešnost pravosuđa.
Po postupcima pravosudnih (kako bedan naziv za ovu našu bagru) organa i političara, navijači su krivi za sve što ne valja u Srbiji. Ali to je već politika, neću dublje zalaziti u to.
Sve u svemu, presuda je doneta kako bi se dodvorili Zapadu, uz veliki pritisak istih sa Zapada. Sumnjam da bi u Francuskoj dobili ovakvu kaznu. Sad će biti jebada dugo oko toga, tek će da se vudu po sudovima. Apelacioni, pa opet prvestepeni, pa opet Apelacioni, pa ako ovima iz Apelacionog prekurči, oni će im presuditi nakog čega nemaju pravo na žalbu u Srbiji. Nakon toga, ostaje samo Strazbur.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2419 : 26.01.2011. 16:56:43 »
Цоа, (oče?), pročitao sam poruku ali mi je bilo glupo komentirati i raditi statistiku koliko bi tko trebao dobiti kazne zatvora.
Ko zna što je bilo u onom slučaju, možda su imali dobrog odvjetnika... možda su priznali, možda su imali neke olakotne okolnosti (neam pojma o čemu se tamo radi, samo navodim primjere koji su mogli utjecati na odluku.)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2420 : 26.01.2011. 17:04:21 »
To "sine" mi je uzrečica, zajebancija. ;D Nemoj da se uvrediš. ;D Elem, kakav god da je bio advokat ne može za 130 godina da im spusti kaznu za 32 čoveka, pa ne znam ko da je.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2421 : 26.01.2011. 17:29:25 »
To "sine" mi je uzrečica, zajebancija. ;D Nemoj da se uvrediš. ;D
Ma neee, znam da je to uzrečica... zajebancija je i ovo moje "oče". ;)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2422 : 26.01.2011. 19:07:37 »
ajde vas dve ćerke zajebite politiku... sve je sranje... svesni smo toga...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2425 : 04.02.2011. 13:38:23 »
Tek sad? Ne vole ga od prije...

Iako, Zvezda i Dinamo su jedini od naših klubova kaj su napravili nešto u Europi. Treba priznati da je Zvezdin uspjeh ipać bio veći od Dinamovog. :)

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2427 : 04.02.2011. 17:15:59 »
Znam da ga vi dugo ne volite, ali hoću reći da će ga tek sad mrzeti..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2428 : 04.02.2011. 17:49:57 »
Niti sam ga mrzio, niti ću ga mrziti. ;)

Ima pravo na svoju odluku. :)

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2429 : 04.02.2011. 18:33:55 »
Znam da ga vi dugo ne volite, ali hoću reći da će ga tek sad mrzeti..

Zašto, ima čovjek pravo na svoje mišljenje, pa nisu svi nacionalisti i kreteni kod navijača, zar ne?

A nije ni da je lagao.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Tags: