Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661036 )

0 članova i 7 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2280 : 09.12.2010. 21:51:38 »
Žuti, dobrodošao!
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2281 : 09.12.2010. 22:00:53 »
Lesi se vraća kučki.  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2282 : 09.12.2010. 23:03:50 »
Ko bi drugi, nego grobar. Tužno.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2283 : 10.12.2010. 11:07:06 »
Bice zanimljivo na prolece u svakom slucaju na svim poljima..
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2284 : 10.12.2010. 11:54:11 »
Koliko sam imao prilike da čujem, jako zanimljivo. Ako hoćeš, možemo i da razmenimo info na pm.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2285 : 10.12.2010. 22:57:40 »
Koliko sam imao prilike da čujem, jako zanimljivo. Ako hoćeš, možemo i da razmenimo info na pm.
Ili dogovarate tuču ili nekakvu pizdariju. A što se tiče Žutog...Da, bolje da prešutim.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2286 : 11.12.2010. 11:53:35 »
Nikakva sranja, daleko od toga. Ja bih voleo da čuješ šta imaš da kažeš o Žutom. Ako ne ovde, onda na pm, interesuje me i vaše mišljenje o svemu ovome.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2287 : 12.12.2010. 12:56:02 »
ma brate, nek je i marsovac dobrodošao je... čak i da ne uspe ništa i da mora da se i on menja... samo poštovanje prema čoveku.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2288 : 13.12.2010. 01:58:03 »

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2289 : 13.12.2010. 02:14:42 »
nekoliko sati kasnije, negdje drugdje u španiji...  :)



Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 13.12.2010. 02:22:12 dreambett »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2290 : 13.12.2010. 12:30:40 »
 :o

Koji gol messia...svaka čast clapp clapp clapp clapp...

Ali slika je zakon ;D

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2291 : 13.12.2010. 12:53:21 »
Španska liga je slaba, užasne odbrane, klubovi poput Sosijedada se na početku predaju.
Da Mesi igra u Italiju ili Englesku, ne bi bio ni trećina igrača kakvog ga sada cenu.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2292 : 13.12.2010. 13:48:52 »
Španska liga je slaba, užasne odbrane, klubovi poput Sosijedada se na početku predaju.
Da Mesi igra u Italiju ili Englesku, ne bi bio ni trećina igrača kakvog ga sada cenu.


Potpuno se slažem smileyNO1

Zašto npr. protiv Chelsea, messi i ekipa skoro uvijek budu "nevidljii"..Zato jer Chelsea ima prečvrstu obranu, za razliku od španjolskih klubva :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2293 : 13.12.2010. 14:15:04 »
Juve dobio lazio golom krase u 5.min  clapp clapp clapp clapp clapp
FORZA JUVEEEEEEEEEEE

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2294 : 13.12.2010. 16:19:14 »
Juve zabio u 90+. ;)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2295 : 13.12.2010. 18:06:26 »
Juve zabio u 90+. ;)

pa napokon malo srece ove godine, imali smo 4-5 kikseva, tj di smo igrali nerjeseno a trebali smo uvjerljivo dobit po igri... isto tako u el
a i sad protiv lazia, dva put smo gadjali precku... lazio je imo dva opasna udarca u cijeloj utakmici... FORZA JUVE :D



i to je mislim, 11 ili 12 utakmica za redom bez poraza, zadnji poraz je bio protiv palerma u prvenstvu

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2296 : 13.12.2010. 20:53:00 »
Juve zabio u 90+. ;)

pa napokon malo srece ove godine, imali smo 4-5 kikseva, tj di smo igrali nerjeseno a trebali smo uvjerljivo dobit po igri... isto tako u el
a i sad protiv lazia, dva put smo gadjali precku... lazio je imo dva opasna udarca u cijeloj utakmici... FORZA JUVE :D



i to je mislim, 11 ili 12 utakmica za redom bez poraza, zadnji poraz je bio protiv palerma u prvenstvu
Malo sreće?! Odnio mi neke sitne novce u zadnjim sekundama  >:(

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2297 : 13.12.2010. 21:24:41 »
Juve zabio u 90+. ;)

pa napokon malo srece ove godine, imali smo 4-5 kikseva, tj di smo igrali nerjeseno a trebali smo uvjerljivo dobit po igri... isto tako u el
a i sad protiv lazia, dva put smo gadjali precku... lazio je imo dva opasna udarca u cijeloj utakmici... FORZA JUVE :D



i to je mislim, 11 ili 12 utakmica za redom bez poraza, zadnji poraz je bio protiv palerma u prvenstvu
Malo sreće?! Odnio mi neke sitne novce u zadnjim sekundama  >:(

pa znalo se da ce bit 1 jbt
zicer, unistili su ih...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2298 : 15.12.2010. 19:24:20 »
Šta se dešava sa BBB-om i Mamićem oko bojkota? Je l' i dalje traje? Ili je trajao? Do kad? Nisam baš najbolje upućen u sve to.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2299 : 15.12.2010. 20:02:02 »
Traje dok Mamić ne ode iz Dinama.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2300 : 15.12.2010. 20:12:05 »
A ovo "navijanje" koje se povremeno čuje? Kontam da su to neki koji su se skupili, kao u slučaju našeg KK.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2301 : 15.12.2010. 21:09:31 »
A ovo "navijanje" koje se povremeno čuje? Kontam da su to neki koji su se skupili, kao u slučaju našeg KK.

ma to ti nisu boysi...
i steta, opet nista od proljeca u europi jbt

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2302 : 15.12.2010. 21:17:22 »
ma to ti nisu boysi...
Zašto ne bi bili?
Šteta za poraz. Teren je bio loš, Dinamo je bio bolji od PAOK-a koji se odlično branio. Ipak je Dinamo malo više zaslužio prolaz, ali kaj-je-tu-je.

A ovo "navijanje" koje se povremeno čuje? Kontam da su to neki koji su se skupili, kao u slučaju našeg KK.
To su "obični" navijači. Na tribinama istok i zapad (danas je čak i sjever bio pun).
« Zadnja izmjena: 15.12.2010. 21:19:04 Doki »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2303 : 16.12.2010. 15:43:47 »
ma to ti nisu boysi...
Zašto ne bi bili?
Šteta za poraz. Teren je bio loš, Dinamo je bio bolji od PAOK-a koji se odlično branio. Ipak je Dinamo malo više zaslužio prolaz, ali kaj-je-tu-je.

A ovo "navijanje" koje se povremeno čuje? Kontam da su to neki koji su se skupili, kao u slučaju našeg KK.
To su "obični" navijači. Na tribinama istok i zapad (danas je čak i sjever bio pun).

na to sam i ja mislio, "obicni" navijaci

Offline lupar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2304 : 16.12.2010. 23:59:41 »
ja se ispričavam unaprijed ako je ovo van pravila, al zanima me vaše mišljenje

pozdrav

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/124174/Default.aspx

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2305 : 17.12.2010. 00:11:53 »
A šta se ima redikul komentirat...
Umjesto komentara stavit ću jednu kolumnu Ante Tomića o našem vrlom gradonačelniku kad je htio postaviti Tonija Cetinskog za indendanta HNK u Splitu(ide u spojler, ima toga dosta)

Spoiler for Hiden:
Znanost tu nema odgovora, psihijatrija je nemoćna pred zagonetkom kako je Željku Kerumu palo na pamet da bi Tony Cetinski bio najbolji izbor za intendanta Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Poznavatelji naravi splitskog gradonačelnika skloni su vjerovati da je Kerum izabrao Cetinskog naprosto zato jer mu se Alen Bokšić nije javljao na telefon.

Na drugoj strani su pristalice teorije da je Keruma Gospa savjetovala. Djevica Marija došla je, navodno, u plavoj haljini u gradonačelnikov san i blagim mu glasom rekla:

“Na mjesto kazališnog intendanta stavi Tonyja Cetinskog”.

“Onoga pjevača?”
“Tako je.”

“Vidiš, to ti nije loša ideja.”

“Znam”, kazala je Djevica tašto, a onda krenula lagano blijediti i nestajati u bijeloj svjetlosti.

“Čekaj, čekaj, da te još nešto upitam”, viknuo je Kerum za njom.

“Žurim, drugi put”, dobacila je ona, a splitski gradonačelnik se probudio.

Što god bilo, Željko Kerum došao je jedno jutro zamjeniku Juri Šundovu i upitao ga:

“Jure, šta se tebi čini da Tonyja Cetinskog metnemo da vodi Kazalište”

“Odlična ideja, gradonačelniče!” rekao je dogradonačelnik.

Ovom prilikom valja napomenuti da Jure Šundov sve prijedloge svoga šefa dočekuje jednakim, ushićenim: “Odlična ideja, gradonačelniče!” Uzviknuo bi to i da Željko Kerum naumi lopatom ubiti medvjeda u zoološkom vrtu.

I tako je osvanula vijest da je Tony Cetinski poželjan kandidat za prvog čovjeka kazališne kuće, a nitko se u Splitu nije pretjerano začudio tome jer smo od gradonačelnika uistinu na svašta navikli. Već nam je nekako normalno došlo da je on danas izabrao estradnu zvijezdu za intendanta, upravo kao što će biti potpuno prirodno da sutra u Splitu zamisli, šta ja znam... zimsku paraolimpijadu u kojoj će se slijepi i slabovidni bacati sa skijaške skakaonice na Kozjaku. Otkad Željko Kerum vlada gradom, moglo bi se reći da u njemu bez prestanka traje akcija “Ništa nas ne smije iznenaditi”.

Ta pojava, da vam budem iskren, nije lišena određene perverzne ugode. S vedrom znatiželjom ujutro otvaraš novine, pitajući se što je novo gradonačelnik slaboumno blebnuo, i počne te nakon nekog vremena očaravati njegov skromni rječnik, nadmena neobrazovanost, nepristojnost, razmetanje novcem, socijalna neosjetljivost, zakržljali moralni instinkti i dječja iskrenost kojom će sve to priznati. Uzbudljivo je, nikad u životu nisi upoznao takvu osobu. Kerum je nešto kao USS Enterprise, otišao je izvan granica poznatog svemira, gdje nijedan političar nikada prije nije bio. I premda znaš da to Splitu ništa dobroga neće donijeti, potaknuo bi ga da nastavi, sve dalje i dalje, sve luđe i luđe. Gotovo da bi zavikao: “Još, Željko! Još!”

Eto, na primjer, zašto bi samo HNK imao pjevača za šefa? U gradu je toliko javnih poduzeća i ustanova da bi Kerum mogao uhljebiti natjecatelje sve tri večeri Hrvatskog radijskog festivala u Vodicama. Za svakoga bi s estrade on mogao naći prikladno šefovsko mjesto.

Gradska čistoća? Ništa lakše. Gradonačelnik će uzeti telefon i nazvati Rajka Dujmića.

“Rajko, slušaj”, kaže. “Čistoća!”

“Kakva čistoća?” začudi se Dujmić.

“Stavit ću te za šefa Gradske čistoće”, objasni Kerum.

“Mene?!”

“E.”

“Zašto?”

“Čuj, zašto? Jesi li ti sam nedavno u novine reka da si čist?”

“Bogme, jesam”, složi se Dujmić. “Danas točno sedam mjeseci i dvanaest dana.”

“Pa, eto!” reče Kerum pobjedonosno. Prekine vezu i odmah, s jednakom mišlju, krene nazvati Mladena Grdovića. Grdović odnedavno više ne pije. Recite i sami, gdje ćeš boljeg čovjeka za direktora Vodovoda? “Ovo je lakše nego sam očekivao”, nasmiješi se Kerum zadovoljno. Ali, trenutak kasnije namršti se i zastane nad papirom.

“Jure”, upita on zamjenika, “koga bi ti stavio da vodi gradsko groblje Lovrinac?”

“Doris Dragović!” bubne Šundov.

“Isss!” odmahne gradonačelnik prezirno. “Je ga i ti nekad znaš prosrat!”

“Pa šta fali”, zarumeni se Jure. “Doriski lipo stoji crno.”

“Nije to to”, odlučan je Kerum. “Nije to to...”, ponovi on zamišljeno. I tada mu se upali lampica. Naravno. Logično. Kako se prije toga nije sjetio - Dražen Zečić!

To je njegov čovjek za gradsko groblje. Pokopavaju li, na primjer, neku ženu, voljenu suprugu, majku, baku, sestru i zaovu, obitelj i prijatelji, čitav će ožalošćeni skup biti dirnut i zahvalan dođe li im direktor Lovrinca, uzme mikrofon i prigodno otpjeva:

Nitko nema dva života

Pa nemam ni ja...

“Da vas čujem!” uzvikne Zečić u pola refrena, a okupljeni razdragano podignu ruke, zaplješću i uglas nastave:

Neću za njom tugovati...

Nije jedina.

 ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2306 : 17.12.2010. 02:30:56 »
A šta se ima redikul komentirat...
Umjesto komentara stavit ću jednu kolumnu Ante Tomića o našem vrlom gradonačelniku kad je htio postaviti Tonija Cetinskog za indendanta HNK u Splitu(ide u spojler, ima toga dosta)

Spoiler for Hiden:
Znanost tu nema odgovora, psihijatrija je nemoćna pred zagonetkom kako je Željku Kerumu palo na pamet da bi Tony Cetinski bio najbolji izbor za intendanta Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Poznavatelji naravi splitskog gradonačelnika skloni su vjerovati da je Kerum izabrao Cetinskog naprosto zato jer mu se Alen Bokšić nije javljao na telefon.

Na drugoj strani su pristalice teorije da je Keruma Gospa savjetovala. Djevica Marija došla je, navodno, u plavoj haljini u gradonačelnikov san i blagim mu glasom rekla:

“Na mjesto kazališnog intendanta stavi Tonyja Cetinskog”.

“Onoga pjevača?”
“Tako je.”

“Vidiš, to ti nije loša ideja.”

“Znam”, kazala je Djevica tašto, a onda krenula lagano blijediti i nestajati u bijeloj svjetlosti.

“Čekaj, čekaj, da te još nešto upitam”, viknuo je Kerum za njom.

“Žurim, drugi put”, dobacila je ona, a splitski gradonačelnik se probudio.

Što god bilo, Željko Kerum došao je jedno jutro zamjeniku Juri Šundovu i upitao ga:

“Jure, šta se tebi čini da Tonyja Cetinskog metnemo da vodi Kazalište”

“Odlična ideja, gradonačelniče!” rekao je dogradonačelnik.

Ovom prilikom valja napomenuti da Jure Šundov sve prijedloge svoga šefa dočekuje jednakim, ushićenim: “Odlična ideja, gradonačelniče!” Uzviknuo bi to i da Željko Kerum naumi lopatom ubiti medvjeda u zoološkom vrtu.

I tako je osvanula vijest da je Tony Cetinski poželjan kandidat za prvog čovjeka kazališne kuće, a nitko se u Splitu nije pretjerano začudio tome jer smo od gradonačelnika uistinu na svašta navikli. Već nam je nekako normalno došlo da je on danas izabrao estradnu zvijezdu za intendanta, upravo kao što će biti potpuno prirodno da sutra u Splitu zamisli, šta ja znam... zimsku paraolimpijadu u kojoj će se slijepi i slabovidni bacati sa skijaške skakaonice na Kozjaku. Otkad Željko Kerum vlada gradom, moglo bi se reći da u njemu bez prestanka traje akcija “Ništa nas ne smije iznenaditi”.

Ta pojava, da vam budem iskren, nije lišena određene perverzne ugode. S vedrom znatiželjom ujutro otvaraš novine, pitajući se što je novo gradonačelnik slaboumno blebnuo, i počne te nakon nekog vremena očaravati njegov skromni rječnik, nadmena neobrazovanost, nepristojnost, razmetanje novcem, socijalna neosjetljivost, zakržljali moralni instinkti i dječja iskrenost kojom će sve to priznati. Uzbudljivo je, nikad u životu nisi upoznao takvu osobu. Kerum je nešto kao USS Enterprise, otišao je izvan granica poznatog svemira, gdje nijedan političar nikada prije nije bio. I premda znaš da to Splitu ništa dobroga neće donijeti, potaknuo bi ga da nastavi, sve dalje i dalje, sve luđe i luđe. Gotovo da bi zavikao: “Još, Željko! Još!”

Eto, na primjer, zašto bi samo HNK imao pjevača za šefa? U gradu je toliko javnih poduzeća i ustanova da bi Kerum mogao uhljebiti natjecatelje sve tri večeri Hrvatskog radijskog festivala u Vodicama. Za svakoga bi s estrade on mogao naći prikladno šefovsko mjesto.

Gradska čistoća? Ništa lakše. Gradonačelnik će uzeti telefon i nazvati Rajka Dujmića.

“Rajko, slušaj”, kaže. “Čistoća!”

“Kakva čistoća?” začudi se Dujmić.

“Stavit ću te za šefa Gradske čistoće”, objasni Kerum.

“Mene?!”

“E.”

“Zašto?”

“Čuj, zašto? Jesi li ti sam nedavno u novine reka da si čist?”

“Bogme, jesam”, složi se Dujmić. “Danas točno sedam mjeseci i dvanaest dana.”

“Pa, eto!” reče Kerum pobjedonosno. Prekine vezu i odmah, s jednakom mišlju, krene nazvati Mladena Grdovića. Grdović odnedavno više ne pije. Recite i sami, gdje ćeš boljeg čovjeka za direktora Vodovoda? “Ovo je lakše nego sam očekivao”, nasmiješi se Kerum zadovoljno. Ali, trenutak kasnije namršti se i zastane nad papirom.

“Jure”, upita on zamjenika, “koga bi ti stavio da vodi gradsko groblje Lovrinac?”

“Doris Dragović!” bubne Šundov.

“Isss!” odmahne gradonačelnik prezirno. “Je ga i ti nekad znaš prosrat!”

“Pa šta fali”, zarumeni se Jure. “Doriski lipo stoji crno.”

“Nije to to”, odlučan je Kerum. “Nije to to...”, ponovi on zamišljeno. I tada mu se upali lampica. Naravno. Logično. Kako se prije toga nije sjetio - Dražen Zečić!

To je njegov čovjek za gradsko groblje. Pokopavaju li, na primjer, neku ženu, voljenu suprugu, majku, baku, sestru i zaovu, obitelj i prijatelji, čitav će ožalošćeni skup biti dirnut i zahvalan dođe li im direktor Lovrinca, uzme mikrofon i prigodno otpjeva:

Nitko nema dva života

Pa nemam ni ja...

“Da vas čujem!” uzvikne Zečić u pola refrena, a okupljeni razdragano podignu ruke, zaplješću i uglas nastave:

Neću za njom tugovati...

Nije jedina.

 ;D
Vidiš da bi Cetinski bio dobar, s obzirom na Mucala ;)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2307 : 17.12.2010. 07:47:25 »
A šta se ima redikul komentirat...


ajde nemoj tako.... priznaj da te je samo strah da će Zvezda da pocepa Hajduk  ;D


doduše verovatno bi posle morali da plivaju do kuće, ali to je druga priča  rofl

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2308 : 17.12.2010. 20:09:24 »
Juve-city 1-1
i markovic dobio stimca jbt, steta..... lopovi su i on i mamic  :D

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #2309 : 17.12.2010. 20:24:55 »
Juve-city 1-1
i markovic dobio stimca jbt, steta..... lopovi su i on i mamic  :D
A Štimac i Sinovčić poštenjačine???!!! Svu četvoricu u Remetinec.

Tags: