Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661035 )

0 članova i 6 gostiju pregledava ovu temu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1860 : 10.09.2010. 14:53:32 »
Sorry, nije fora lijepit po zvoniku naljepnice, ma koliko god ti mamlazi mislili da su ispali face.
Mogu samo mislit šta bi se pisalo o Torcidi da su izlijepili katedralu u Zagrebu s Hajdukovim naljepnicama. U Hajduku se odgađaju dobre stvari, kako sa strane kluba tako i sa strane navijača... znam da to BBB-ovce boli.
Bili bi face da su ostali tu i skandirali Dinamu...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1861 : 10.09.2010. 15:30:24 »
znam samo da se torcida zahvaljuje na poklonjenoj zastavi
još jedan trofej bez borbe
da su ostali i pokušali ju obraniti onda bi od mene dobili respect a ovako...

mali off: vidimo se sutra na poljudu!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1862 : 10.09.2010. 15:34:49 »
Je i ja san sutra, ali dolje na tartanu, jeben in miša valjda neće bacat bengalke. ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1863 : 10.09.2010. 15:41:48 »
mahat ću ti sa sjevero-istoka.....

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1864 : 10.09.2010. 15:47:13 »
Može, digni transparent Torcida Zenica da te mogu vidit...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1865 : 10.09.2010. 15:54:34 »
slikaj se da možemo i mi videti tvoju perspektivu

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1866 : 10.09.2010. 15:55:02 »
Ma da, baš su trebali braniti transparent, jako mudro zboriš. Nisam rekao da su naljepnice fora, nego zastava. Ionako je napravljena samo za to priliku. Da vas ne smeta, ne bi toliko kukali po svim forumima  :P. A naljepnice po katedrali ne podržavam. Za mene je ovo šala i gotovo.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1867 : 10.09.2010. 15:58:12 »
A šta? Mogli su lipo napravit barikade na ulazu u zvonik i izginit ka oni junaci u Alamu, e to bi bilo nešto...  ;D
Šalin se...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1868 : 10.09.2010. 16:08:08 »
A šta? Mogli su lipo napravit barikade na ulazu u zvonik i izginit ka oni junaci u Alamu, e to bi bilo nešto...  ;D

 rofl

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1869 : 10.09.2010. 16:08:56 »
Citat:
Bilo kako bilo, zastava je sada u posjedu Torcide. Predsjednik Žan Ojdanić kaže: "Prije bi poginia, nego Hajdukov grb ostavia Dinamovim navijačima. Nema prevelikog junaštva u ovom činu. Poručio bih dinamovcima da se ubuduće suzdrže ovakvih aktivnosti i da nam ne zagađuju Split. Neka nam slobodno jave adresu na koju ćemo im poslati zastavu natrag."

Pojavile su se informacije da su Dinamovi navijači koji su obijesili zastavu na Svetoga Duju - pretučeni. Policija o tome ništa ne zna. Kad su čuli što se dogodilo, poslali su patrolu. Oni, međutim, nisu nikoga zatekli. Slučaj ipak prate s posebnom pozornošću, jer je diverzija na splitskoj katedrali nesumnjivo podigla tenzije pred derbi.

Dinamovci su, inače, ostali bez jedne od svojih udarnih zastava, na kojoj stoji proročanski natpis: Dinamo prvak 2010./2011.

 ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1870 : 10.09.2010. 16:11:30 »
hahahah loš potez BBB-a ;D :P

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1871 : 10.09.2010. 17:38:38 »
Dobra je akcija...

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1872 : 10.09.2010. 18:17:58 »
Aj igramo fantasy na uefi za ligu sampiona.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1873 : 10.09.2010. 18:24:38 »
Dobra je akcija...

Dušmanine...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1874 : 10.09.2010. 19:50:53 »
a volim ih kol`ko i ti, al` dobra je...  :P

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1875 : 10.09.2010. 23:47:13 »


Parola na severnoj tribini, a na istočnoj "Tole odlazi", koju je kamera celu tekmu izbegavala.
Pa takve gluposti samo cergarima mogu da padnu na pamet.

Tomislav Karadzic je najbolji predsednik saveza unazad X godina i jedino Zvezdi nije po volji zato sto je bio u Partizanu. Kad je Miljanic platio nekome lecenje?

I ostavite se vi Klea. Ja sam ubedjen da ce covek da trci i zalaze se vise nego Stankovic, Milijas, Lazovic i Zigic zajedno. I sigurno nece da "dribluje" sebe ko Jovanovic sto radi.

Imate vi Zvezdasi precih briga. Tu su Karleusa i Ceca.

« Zadnja izmjena: 10.09.2010. 23:52:30 Captain America »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1876 : 11.09.2010. 00:29:03 »
http://www.youtube.com/watch?v=LNC-gvoZEFM

Radiša Ilić je izmislio golmansku profesiju za ovog.

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1877 : 11.09.2010. 08:27:41 »
http://www.youtube.com/watch?v=LNC-gvoZEFM

Radiša Ilić je izmislio golmansku profesiju za ovog.

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

rofl rofl

Ovo si mogao da staviš u "Malo smeha"!
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1878 : 11.09.2010. 10:20:10 »
Pa takve gluposti samo cergarima mogu da padnu na pamet.

Tomislav Karadzic je najbolji predsednik saveza unazad X godina i jedino Zvezdi nije po volji zato sto je bio u Partizanu. Kad je Miljanic platio nekome lecenje?

I ostavite se vi Klea. Ja sam ubedjen da ce covek da trci i zalaze se vise nego Stankovic, Milijas, Lazovic i Zigic zajedno. I sigurno nece da "dribluje" sebe ko Jovanovic sto radi.

Imate vi Zvezdasi precih briga. Tu su Karleusa i Ceca.

Objasni zašto je ovakva parola glupost?
Karadžić je retard od predsednika koji ništa dobrog nije doneo. Po meni je za sve zaslužan Antić, koji je svojojm pojavom i autoritetom koji ima doprineo da savez mnogo bolje radi i da ima više para.
Da li će neko da se protivi Kleovom igranju za reprezentaciju ili ne, to je njihova stvar. Ne možeš da kažeš da su cigani protiv njega jer je u Partizanu. Jednostavno, velika većina ne želi Brazilca u reprezentaciji i gotovo. Ne kažem da je Kleo loš igrač, ali nije dovoljno dobar da igra za nas. I neka je on dao toliko golova, zajebi to. I Pantelić je u Ajaxu prošle godine dao 3-4 hettrika, pa šta sad? Jedno je klub, drugo je reprezentacija.
Na tvoje pominjanje Karleuše i Cece vidim koliko pratiš naše vesti, koliko se zanimaš za Zvezdu i koliko nemaš pojma ni o čemu.
« Zadnja izmjena: 11.09.2010. 10:34:17 Цоа »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1879 : 11.09.2010. 10:37:53 »
Evo ti malo inspiracije.


Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1880 : 11.09.2010. 11:02:00 »
http://www.youtube.com/watch?v=LNC-gvoZEFM

Radiša Ilić je izmislio golmansku profesiju za ovog.

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1881 : 11.09.2010. 11:14:36 »
Znaš li zašto joj je poklonjen dres? Pročitaj celu vest i videćeš o čemu se radi.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1882 : 11.09.2010. 11:26:34 »
Glupo je zato sto povlacite takvu analogiju. Vama smeta Karadzic i prozivate ga preko Kleovih ledja i jos povrh svega decka ni krivog ni duznog stavljate u kontekst kosovske propale price.

Antic jeste zasluzan za uspehe ali je sve to dobro sto je uradio posle toga posrao. Covek koji za sebe prica u trecem licu nije nista drugo nego samoziv i srebroljubac. Jasno je da su njemu pare i popularnost na prvom mestu i po tome se ne razlikuje od Milosa Bojanica.

Ja sam za to da Kleo igra za reprezentaciju jer igra dobro a u reprezentaciji treba da igraju najbolji, a ne kumovi kapitena. Zbog njega i njegovih golova posle duzeg vremena sam otisao na stadion i nisam se pokajao jer ga je deknuo makazicama. I veceras cu otici makar na prvo poluvreme sa Radom.

A sto se tice Cece, nije da me zanima mnogo ali mi deluje smesno. Mada kad se pogleda s druge strane i nije jer uvek je para isla na paru, a lopov na lopova. Ima u blizini tog Obilicevog stadiona jedna ustanova pa mozda je to zbog toga da bi gospoda bila blize kuci.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1883 : 11.09.2010. 11:35:58 »
Na ovoj slici za koju si se ti uhvatio se ne proziva Karadžić, već ceo državni vrh jer se tih dana po novinama i portalima vukao naslov "Kleo čeka sednicu vlade" ili nešto u tom kontekstu.

Stoji da je Antić sve to što si rekao, ali taj Karadžić je oterao Đukića sa mesta selektora, oteraće je i Antića klik. Nije on čovek za predsednika. Nama treba neki uspešni fudbaler da bude predsednik, koji ima ugled u svetu, a Karadžić je običan privrednik, koji nikakve veze sa sportom nema, bar koliko ja znam.

Što se Cece tiče... Ona je žena gospođa koja je videla dobru stvar u ovome što se radi. Kad se ne bi pravio (navodno) nov stadion na mestu Marakane, tj. kad se ona ne bi renovirala, sređivala, dorađivala, kako god, sumnjam da bi ovo bilo urađeno ili kad bi Zvezda imala para da napravi svoj kompleks. Ali isto tako i Zemunelo (valjda, nemoj da me držiš za reč) nije Partizanov već Teleoptikov, pa je fuzijom, saradnjom postalo vaše. Opet kažem, nisam upućen, možda i nije ovako.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1884 : 11.09.2010. 11:45:40 »
Nek mi neko kaže da sanjam...

http://sportal.rs/news.php?id=35125

u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1885 : 11.09.2010. 12:02:19 »
Nek mi neko kaže da sanjam...

http://sportal.rs/news.php?id=35125

u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee
u_jeeeeeeeeee
znaci goreg ne mogu da izaberu od njega

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1886 : 11.09.2010. 12:13:39 »
Na ovoj slici za koju si se ti uhvatio se ne proziva Karadžić, već ceo državni vrh jer se tih dana po novinama i portalima vukao naslov "Kleo čeka sednicu vlade" ili nešto u tom kontekstu.

Stoji da je Antić sve to što si rekao, ali taj Karadžić je oterao Đukića sa mesta selektora, oteraće je i Antića klik. Nije on čovek za predsednika. Nama treba neki uspešni fudbaler da bude predsednik, koji ima ugled u svetu, a Karadžić je običan privrednik, koji nikakve veze sa sportom nema, bar koliko ja znam.

Što se Cece tiče... Ona je žena gospođa koja je videla dobru stvar u ovome što se radi. Kad se ne bi pravio (navodno) nov stadion na mestu Marakane, tj. kad se ona ne bi renovirala, sređivala, dorađivala, kako god, sumnjam da bi ovo bilo urađeno ili kad bi Zvezda imala para da napravi svoj kompleks. Ali isto tako i Zemunelo (valjda, nemoj da me držiš za reč) nije Partizanov već Teleoptikov, pa je fuzijom, saradnjom postalo vaše. Opet kažem, nisam upućen, možda i nije ovako.
U pravu si za Djukica. Ja sam hteo da ga pomenem ali zaboravih. Mislim da bi i on imao dobre rezultate, ali u tom trenutku realno nije bio neko veliko trenersko ime da bi za njega bilo strpljenja.

Karadzic ga jeste oterao pod pritiskom javnosti jer cini mi se da Djukic nije dobio nijednu utakmicu kao selektor. Mada tu je bilo i druge pozadine posto je Djukic bio Terzicev selektor, a ovi su hteli da maksimalno operu ruke od coveka koji je optuzen za malverzacije i koji je pobegao iz zemlje. Ako se secas tako je i Partizan 2003 brze bolje prodao Lazovica da ne bi upali u probleme sa drzvom posto su mu menadzeri bili ljudi iz Zemunskog klana.

A sa Pizonom se tek necemo usreciti. To znaci da cemo utakmicu pocinjati sa Stankovicem, Milijasom, Kuzmanvicem i Petrovicem, a po potrebi i Krasic i Jovanovic ce se rotirati na poziciji petog DMF.

Ne shvatam zasto ne mogu da dovedu nekog Nemca. Evo Kristof Daum je slobodan, a nije skuplji od Antica.

A porediti Zemunelo i Obilic je glupo. Ne znam da li si bio nekad tamo, ja jesam dok sam trenirao hokej pa su nam ljudi iz Partizana izasli u susret i dali teretanu za pripreme. To je ogroman kompleks, ima 10 terena najmanje i sve je na viskom nivou.

E sad koliko god ja ne voleo Zecevica zbog toga sto se obogatio na racun Partizana, ipak ne mogu da ne priznam da je taj Zemunelo izgradjen najvise njegovom zaslugom i za to mu treba odati zahvalnost jer je nesto kapitalno ostavio iza sebe Partizanu.

Sad ce se verovatno javiti onaj fantom sa pricom da to nije istina i da Zecevic nema veze sa tim nego su oni na Juznoj tribini se organizovali i napravili radnu akciju da to izgrade.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1887 : 11.09.2010. 13:15:49 »
Nek mi neko kaže da sanjam...

http://sportal.rs/news.php?id=35125

u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee

Evo, ja ću da budem selektor za samo 25000 mesečno. Em će da uštede, am će efekat na igru biti isti. Možda i bolji. Jooj...
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1888 : 11.09.2010. 13:19:01 »
Pomenuo sam Đukića jer je jedan od najboljih mladih trenera u našoj zemlji. Smenili su ga jer nije imao nijednu pobedu, ali... On nije vodio nijednu zvaničnu utakmicu reprezentacije, samo neke pripremne.

Daleko od toga da mi je namera bila da se poredi Obilić i Teleoptik. Koliko sam načuo, pročitao, Teleoptik je jedan od najboljih trening centara u Evropi, mislim čak da je drugi u Evropi, posle Reala. Hteo sam samo da ti kažem da je to jedan korak ka tome da Zvezda vrati omladinsku školu, a tereni Obilića su u odličnom stanju, tako da će klinci moći da treniraju kako treba, pošto Marakanu hoće da renoviraju sa onim konzorcijumom. Ja se nadam da će u neko dogledno vreme CZ imati svoj trening kamp, ali u sklopu Marakane, da sve bude na jednom mestu, ali otom potom.

Što se novog selektora tiče... Antić još uvek nije smenjen, ali meni smeta to što Karadžić hoće da ga smeni posle SP-a, kad smo doživeli (ne)uspeh, a pre SP-a ga je veličao i ljubio mu cipele. Mislim da u celoj toj priči ima najmanje sportskih motiva, da će presuditi nešto drugo, poput neke njihove svađe ili čega već. Kad se pogleda sve, Pižon je od nikakve Zvezde prošle godine napravio tim koji je dugo bio ispred Partizana, trener koga su oterali kad je Zvezda imala (čini mi se) 4 boda prednosti u odnosu na Partizan i doveli onog idiota. Dakle, možda on i nije toliko loš trener, koliko forsira, po meni, loš, defanzivan fudbal.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1889 : 11.09.2010. 15:39:56 »
Kakva utakmica Mančester-Everton! clapp

Tags: