Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661095 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1620 : 28.08.2010. 01:41:35 »
Sve pare na lekove deci dabogda.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1621 : 28.08.2010. 09:42:51 »
Sve pare na lekove deci dabogda.

Nemoj da se ponašaš k'o neka babetina. Koliko ste ljudi ostrašćeni...
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1622 : 28.08.2010. 11:02:29 »


Ovom ciganskom smradu treba dupe pomerati na svakom koraku. Šamarati ga na ulici, čekati ispred stana, napušavati sa tribina kako bi govno i ovi iz uprave shvatili da je nepoželjan u svetinji.

Neka dovedu bilo kog klinca iz Teleoptika bolje će braniti od ovog mentola.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1623 : 28.08.2010. 11:13:18 »
Degenerik ga je ugasio, kako god da se okrene, ne zna se od koga mu preti veca opasnost. Kolko se ukopao sa ovim to je neverovatno.

A mozda su samo  doticnoj pukli silikoni pa mu je trebalo milionce da popuni praznine

www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1624 : 28.08.2010. 11:21:30 »
Je*emo ti ženu golmaneee !!!   ;D

Dobra droljica.   ;)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1625 : 28.08.2010. 12:00:00 »
E, ovo je ono što sam pričao da je nezamislivo! Jedno je kad stranac pređe na "drugu stranu", a drugo kad stranac pređe.

ЕDIT:
« Zadnja izmjena: 28.08.2010. 12:06:47 Цоа »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1626 : 28.08.2010. 12:29:46 »
Niste vi normalni, tema je fudbal, nemojte praviti od svega latinoameričku sapunicu

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline bauk13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • Are you my Caucasian?
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1628 : 28.08.2010. 12:46:56 »
Coa, sjajan klip. Ni za 100 miliona... Izgleda da je 100 miliona za njega 600 hiljada. A da ne pričam o tome što njega verovatno Partizan neće platiti ni tih 600 hiljada, većinu plaća Sporting.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1629 : 28.08.2010. 13:35:10 »
Antic saopstio spisak za utakmice sa Farskim ostrvima i Slovenijom. Na spisku nema Pantelica! Jupi! Anticu svaka ti cast.

Sta ste se toliko nadrkali na Stojkovica? Decko hoce da igra fudbal, hoce da igra u ligi sampiona i dosao u partizan. Fudbal se ne igra iz ljubavi vec 30 godina. Nije mu se dolazilo u zvezdu da igra ovu nasu beton ligu. Zvezdu su razjebali kao dete kamionce razni hostapleri iz uprava i ne vredi vise nista.
 

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1630 : 28.08.2010. 13:49:37 »
AU. U prvom trenutku sam osetio gadjenje. Zatim jos vece gadjenje. Zatim sam otisao u WC i odradio nesto. Nikada ga nisam voleo. Ali nikada.

I onda sam pogledao ovaj snimak http://www.youtube.com/watch?v=2LbQAXoeJDk&feature=player_embedded i bilo mi je onda drago!

Offline bauk13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • Are you my Caucasian?
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1631 : 28.08.2010. 13:50:50 »
Aleksa, ako ti nije jasno zašto navijače boli kad Zvezdino dete pređe u redove najljućeg rivala, ne bih onda da ti objašnjavam... Pitao bih vas kad bi neko ko slovi za velikog Grobara (kao što je Stojković slovio za velikog Zvezdaša) poput Petrovića, Ilijeva, Ilića prešao u Zvezdu kako bi to komentarisali. Neke stvari se jednostavno ne rade. Naročito kad se ima u vidu da i Partizan i Zvezda ne mogu da plate igrače ni blizu kao što se plaća na Zapadu ili u Rusiji i Ukrajini.

Stojkoviću, pogledaj od 0:43. rofl

http://www.youtube.com/watch?v=PAoQfIpSPA8

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1632 : 28.08.2010. 14:08:13 »
Pa vi ste očigledno mali, pa se ne sećate da je tu tradiciju ustanovio još Milko Đurovski daleeke 1986. Taj je bio još veći ganci nego Stojković.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1633 : 28.08.2010. 14:16:08 »
Ne mogu da verujem, a govno se klelo u Zvezdin dres  ShotGun5 ShotGun5 ShotGun5

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1634 : 28.08.2010. 14:17:15 »
Shvatam ja da boli i da ostavlja bljutav ukus u ustima. Iz inata sam napisao sta sam napisao jer mi jos gori bljutav ukus stvaraju likovi koji mu javno prete da ce da ga izbodu iza zgrade, da ce da ga gadjaju flasama sa severne tribine na derbiju, da ce da mu siluju zenu itd. Aman ljudi ne budimo fanatici, nije ratni zlocinac.

Ladno sam poceo da branim Stojkovica jer je postalo kontraproduktivno koliko ga ljudi pljuju.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1635 : 28.08.2010. 14:21:39 »
Shvatam ja da boli i da ostavlja bljutav ukus u ustima. Iz inata sam napisao sta sam napisao jer mi jos gori bljutav ukus stvaraju likovi koji mu javno prete da ce da ga izbodu iza zgrade, da ce da ga gadjaju flasama sa severne tribine na derbiju, da ce da mu siluju zenu itd. Aman ljudi ne budimo fanatici, nije ratni zlocinac.

Ladno sam poceo da branim Stojkovica jer je postalo kontraproduktivno koliko ga ljudi pljuju.

Brate, ovo je GORE od toga...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1636 : 28.08.2010. 14:27:48 »
Šta sve čovek neće da čuje (pročita) danas... :\)

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1637 : 28.08.2010. 15:38:07 »
Pa vi ste očigledno mali, pa se ne sećate da je tu tradiciju ustanovio još Milko Đurovski daleeke 1986. Taj je bio još veći ganci nego Stojković.

Pa ko je rekao da njemu želimo nešto dobro :)

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1638 : 28.08.2010. 15:42:50 »
Kad čitam ove vaše komentare i komentare na drugim sajtovima, podsećam se zašto sam prestao da idem na utakmice. Kod navijača, kao i kod "patriota", dominanatan je osećaj mržnje prema onim drugima. Smešno je što oni taj osećaj zovu "ljubavlju" prema klubu/zemlji.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1639 : 28.08.2010. 15:51:35 »
Sve je to OK ako ne prelazi okvire stadiona, meni je isto gušt vikat na stadionu, kad ne mogu doma.... cry1 Neću nikad zaboravit kad je jednom Baljić(onaj iz Željezničara) izvodio korner, a ja mu viknem "Baljićuuuuu, seljačinooooo", a on se okrene i kaže mi "....li ti majku"... ko to može platit. ;D
Eto tako to treba shvatiti, a ne kao što je rekao igniss, kao da si rođen da trebaš mrziti nekoga drugog, nije to dobro, to vam govorim kao stariji i netko tko je dosta toga prošao.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1640 : 28.08.2010. 15:59:27 »
Ja ga ne mrzim, žalim ga.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1641 : 28.08.2010. 16:10:32 »
Citat: Izjava Stojkovića na socijalnoj mreži
‎"TEK SAD VIDIM KO SU I STA SU MOJE DELIJE!!! LJUDI JA SAM PROFESIONALAC, A OVO SVE NE ZNACI DA NISAM ZVEZDINO DETE, ZVEZDA CE BITI UVEK U MOM SRCU. P.S VOLIM VAS UPRKOS SVEMU"

Sad mu je bolje da beži i od jednih i od drugih. ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1642 : 28.08.2010. 16:15:54 »
Kad čitam ove vaše komentare i komentare na drugim sajtovima, podsećam se zašto sam prestao da idem na utakmice. Kod navijača, kao i kod "patriota", dominanatan je osećaj mržnje prema onim drugima. Smešno je što oni taj osećaj zovu "ljubavlju" prema klubu/zemlji.

Nema potrebe tako filozofski gledati...

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1643 : 28.08.2010. 16:24:49 »
Citat: Izjava Stojkovića na socijalnoj mreži
‎"TEK SAD VIDIM KO SU I STA SU MOJE DELIJE!!! LJUDI JA SAM PROFESIONALAC, A OVO SVE NE ZNACI DA NISAM ZVEZDINO DETE, ZVEZDA CE BITI UVEK U MOM SRCU. P.S VOLIM VAS UPRKOS SVEMU"

Sad mu je bolje da beži i od jednih i od drugih. ;D

Nije to lepo, bezace on sa derbija u supermarket u jajincima  rofl

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1644 : 28.08.2010. 16:25:39 »
Nema potrebe tako filozofski gledati...

Ma nije to filozofski, to je sušta realnost. Ogroman broj ide na stadione da se bije sa nekim. Ni na kraj pameti im nije da vole svoj tim. Pre tri godine izbaciše Partizan iz Evrope zbog njegovih "vernih" navijača.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1645 : 28.08.2010. 16:36:18 »
''Kako SPORTAL.RS saznaje, dosadašnjem golmanu reprezentacije Srbije i novom pojačanju fudbalskog kluba Partizan, Vladimiru Stojkoviću, biće oduzeta članska karta FK Crvena zvezda!
- Ovakva reakcija kluba sa "Marakane" nije potez osvete prema Stojkoviću, već realan korak, jer po logici stvari i statutu kluba, nije prirodno da u isto vreme budete zvezdaš, a da pritom branite boje nekog drugog kluba, a kamoli večitog rivala. Danas je vikend i razmišljamo samo o meču sa Jagodinom, a u ponedeljak će biti konsultovano članstvo kluba i statut povodom ovog slučaja - rečeno nam je u klubu sa "Marakane".

Vladimir Stojković postao je član FK Crvena zvezda u junu ove godine, neposredno pred početak Mundijala u Južnoj Africi.''

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1646 : 28.08.2010. 16:38:13 »
lazo, to je stara vest. ;D

Igniss, Zvezdaš sam i to veliki. Ne volim Partizan, baš kao što ni radrad ne voli Zvezdu. Ali ti si sad mnogo lupio jer navijači Partizana uopšte nisu krivi za incident, već domaća publika.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1647 : 28.08.2010. 17:06:21 »
Jesi li siguran da sam lupio? Pre nego što su isključeni iz takmičenja, Partizan je novčano bio kažnjen na 25 od 36 utakmica. Mostar je bio samo trenutak kada je onima koji odlučuju o kaznama, bio pun k... Partizanovih "navijača".
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1648 : 28.08.2010. 17:11:35 »
Nema potrebe tako filozofski gledati...
Citat:
Ma nije to filozofski, to je sušta realnost. Ogroman broj ide na stadione da se bije sa nekim. Ni na kraj pameti im nije da vole svoj tim. Pre tri godine izbaciše Partizan iz Evrope zbog njegovih "vernih" navijača.

Nije tacno!

Jesi li siguran da sam lupio? Pre nego što su isključeni iz takmičenja, Partizan je novčano bio kažnjen na 25 od 36 utakmica. Mostar je bio samo trenutak kada je onima koji odlučuju o kaznama, bio pun k... Partizanovih "navijača".
E vidis nije tako. Da sad ne ulazim u pricu, ali zeka je umesao prste u to da se kazni Partizan. A ta prica oko kaznjavanja kluba na 25 od 36 utakmica, pa pogledaj samo koliko puta je jedan Milan kaznje, ili Liverpul...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1649 : 28.08.2010. 17:15:38 »
Slažem se da su preterivali na prethodnim utakmicama, ali isto tako oni nisu bili krivi za incident koji se desio u Mostaru, već su nerede započeli navijači domaćeg tima (ne znam sa kim su igrali). Jedan od momaka sa Partizanove tribine je ostao bez prstiju na ruci zbog topovskog udara, čini mi se, ali u to je više radrad upućen. Sve je počelo sa skandiranjem dobro poznatih parola protiv Srba, a posle su krenuli da se obračunavaju sa Grobarima. Namerno neću reći šta su izgovarali, da se ne bi podizala tenzija.

Očigledno je da nas UEFA ne voli, da prezire sve što ima veze sa nama. Doduše, jednim delom smo i sami krivi, ali dosta uticaja ima i politika. Zašto to kažem? Zato što Romini svake godine izbodu par ljudi, ali oni nikad nisu izbačeni iz takmičenja, jer im se može, jer su moćni, bogati. Baš je bilo prošle godine kada da su Romini izboli neke navijače (ne mogu da se setim koga, a mrzi me da bunarim po netu). Te godine su oni organizovali finale LŠ i UEFA im je zapretila da će im oduzeti organizovanje finala ako se takav incident desi. A to se stalno dešava. Zamisli šta bi bilo kod nas da se tako nešto desi? Mene iskreno čudi da Partizan nisu izbacili posle sranja sa Tatonom, ili ceo srpski fudbal na bar 200 godina.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Tags: