Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 661053 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1590 : 27.08.2010. 11:15:24 »
Brate, cenim jedino golove koje je dao Belgijancima. Ostali su bili idioti (mada nema sumnje da je dao par evro golova). A ovi koje sam ja spomenuo... Njihov je problem što su alavi, pa odmah hoće u jaku ligu pa ispuše. I ako oni nisu dobri (po Murinju, tj. tebi :P ) bolje Sulejmani da igra napadača. Ako si toliki poznavalac fudbala kao što pričaš, znaš šta je uradio i znaš da je najskuplji fudbaler u istoriji holandskog fudbala.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1591 : 27.08.2010. 11:17:45 »
Slažem se za Sulejmanija, on je odličan, gledao sam utakmicu protiv Dinama iz Kijeva, odlično je igrao.
Ali, to je jedan dobar napadač trenutno. Misliš da će ovi da se poprave nešto u dogledno vreme?
Nama treba napadač za Evropsko, već tu bi trebalo da jurimo dobar rezultat - znači dati Kleu pasoš. :)
To rade sve reprezentacije, a samo se mi nešto pravimo pametni...

http://www.youtube.com/watch?v=HOz-BBvDzuM

:)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1592 : 27.08.2010. 11:27:23 »
Da sve reprezentacije jedu govna, da li bi i mi trebali da počnemo? Mora da je dobro, čim ostale reprezentacije to rade. Tako to izgleda po tvojoj logici.

EDIT: Nama treba jedan eksplozivan napadač, kao što je Sulejmani. Brz, okretan, da Žigić ima kome da spusti loptu kad dobije visoku.
« Zadnja izmjena: 27.08.2010. 11:28:54 Цоа »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1593 : 27.08.2010. 12:33:58 »
da Žigić ima kome da spusti loptu kad dobije visoku.

Tog Žigića treba što pre izbaciti iz reprezentacije, jer je ogroman potrošač lopti a ne daje golove. Spor je i skoro svaka lopta koja mu stigne u noge bude izgubljena. Doduše, u poslednje vreme, izgubljene su i one visinske.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1594 : 27.08.2010. 13:14:39 »
Možemo mi ovde da diskutujemo do sutra da li Žigić treba da igra ili ne, ali realno, mi nemamo boljeg napadača (bar dok ovi klinci ne počnu da igraju za A reprezentaciju ili dok Kleu ne daju ugovor). Mada kontam da Karadžić nikad neće pristati na to, a koliko se sećam i Antić je jednom prilikom rekao da mu Kleo ne treba.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1595 : 27.08.2010. 15:22:35 »
Kod nas novinari kao i jedan(srecom mali i neostrascen) deo naroda ima taj glupi obicaj da svako malo predlozi nekog stranca za reprezentaciju. Svaka cast nemcima na trecem mestu, ali ja bi pre pristao da nikad ne vidim mondijala nego da mi u repki igraju stranci(pogotovo ne govnar kao kleo).
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1596 : 27.08.2010. 15:43:57 »
PAOK - Dinamo ... :\)  ti_si_Bog

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1597 : 27.08.2010. 15:55:01 »
Kod nas novinari kao i jedan(srecom mali i neostrascen) deo naroda ima taj glupi obicaj da svako malo predlozi nekog stranca za reprezentaciju. Svaka cast nemcima na trecem mestu, ali ja bi pre pristao da nikad ne vidim mondijala nego da mi u repki igraju stranci(pogotovo ne govnar kao kleo).
Izgubi se kompleksašu.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1598 : 27.08.2010. 16:15:03 »
PAOK - Dinamo ... :\)  ti_si_Bog
Da. Da nije bojkota BBB- a bilo bi to zanimljivo. A i ovako će biti zanimljivo bar po ulicama, ako dođu njihovi navijači. A doći će sigurno. Biti će svega  fighting-starwars

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1599 : 27.08.2010. 16:22:33 »
Kod nas novinari kao i jedan(srecom mali i neostrascen) deo naroda ima taj glupi obicaj da svako malo predlozi nekog stranca za reprezentaciju. Svaka cast nemcima na trecem mestu, ali ja bi pre pristao da nikad ne vidim mondijala nego da mi u repki igraju stranci(pogotovo ne govnar kao kleo).
Izgubi se kompleksašu.
Sad si mi jebo kevu sa ovim visokointeligentnim odgovorom, odoh da lecim komplekse 
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1600 : 27.08.2010. 16:23:53 »
"...pogotovo ne govnar kao kleo..."

Dobro, Inteligencijo, objasni mi onda zašto je Kleo govnar.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1601 : 27.08.2010. 16:24:36 »
SS, zašto uvek pokušavaš da "poniziš" nekog tako retardiranim komentarima? Argumentuj sve što imaš, pa ako si u pravu, promenićeš mišljenje toj nekoj osobi.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1602 : 27.08.2010. 16:29:01 »
S ovakvima neću drugačije, ono što je on rekao je ponizilo mene, samo sam vratio istom merom.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1603 : 27.08.2010. 16:33:37 »
Ček, tvoj najbolji argument zašto Kleo treba da igra za Srbiju je taj da je dao 8 golova na 6 utakmica? I nemoj da mi pričaš koliko je golova dao prošle sezone, jer je naša liga smešna. A opet je bio iza Mrđe i Kaluđerovića. Je l' to znači da obojica trebaju da igraju za reprezentaciju pre njega? A Marko Pantelić je igrajući Crvenoj Zvezdi na 44 utakmice dao 25 golova, za Hertu na 114 utakmica dao 45 golova, prošle godine u Ajaksu na 25 utakmica dao 16 golova.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1604 : 27.08.2010. 16:35:31 »
Ne pričam ja za to uopšte, već za ono što je rekao na kraju.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1605 : 27.08.2010. 16:36:40 »
Fokusirajte se na činjenice i lične stavove, a zaboravite na vrijeđanje, ruganje i svađanje inače će stvarno biti zaključana tema o fudbalu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1606 : 27.08.2010. 16:38:45 »
Ja nigde nisam pomenuo da je klupska pripadnost bitna. Zašto? Zato što je on došao iz pičke materine da zaradi pare, boli njega kurac i za Zvezdu i za Partizan. Dakle, koji su tvoji argumenti da Kleo igra za nas pre Mrđe i Kaluđerovića koji su prošle sezone dali više golova od njega?
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1607 : 27.08.2010. 16:48:13 »
Kad vec covek trazi odgovor...
Tebe sam uvredio sa pominjanjem klea? ne vidim kako osim ako npr ne "opštite" ili nesto slicno..
Svaki igrac (al odnosi se generalno na zivot)  koji prica jedno a posle dobije amneziju i tera drugu pricu je za mene govnar. Pogotovo ako uz to uradi i transfer na relaciji cz-par i obratno.. Posto ce mnogi navesti primer gurovica, da i on je govnar pogotovo posto se on pored grobara "kleo" i u firmu ". Ima naravno tu i primera iskrenih ljudu koji su prelazili iz jednog u drugi klub ali su uvek napominjali za koga navijaju (kolko se secam oliver popovic je uvek pricao da navija za partizan), ali ima i alavih (tipa divac) koji je osiromasenoj zemlji uzeo na pravdi boga par miliona za 2 utakmice..
Vrlo lako je moglo da se desi i da je i mrdja dosao u partizan(verovatno bi i postao simbol za secenje vena),a lik je pritom preko megafona napusavao redom sve sto ima veze sa partizanom.
Neko lako prelazi preko svega i po meni je to govnarski. Evo npr da hipoteticki  moreira dodje u zvezdu, od mene nikada ne bi dobio aplauz vec samo napusavanje.. Ali ima nas raznih...
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1608 : 27.08.2010. 16:56:55 »
@Цоа

Jednostavno je - on je igrač koji iskoristi većinu prilika koje dobije.
Mi nemamo napad. Vezni red postiže gotovo sve golove. Jedino Žigić po meni vredi nešto, na svakoj utakmici iznudi po 5-6 prekršaja.
Neka mu pruže priliku na 2-3 utakmice - ako pokaže a la Pantelić igru u reprezentaciji neka ga ne zovu više i kraj. Nema tu neke filozofije.

@bnzz

Ne znam šta je Kleo izjavljivao dok je igrao u Zvezdi jer uglavnom pratim samo Partizan,
a Zvezdu i naše ostale klubove samo kad igraju evropske utakmice, ali činjenica je da ste vi njega oterali.

http://www.sportal.rs/news.php?id=3822&com_page=2

I evo piše, doduše ne znam da li je tačno, da u Partizanu igra za duplo manje pare.
Možda ste ga loše tretirali, a on je samo odlučio da vam vrati ovako, a ako je ovo tačno, zapitaj se ko je govnar.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1609 : 27.08.2010. 17:08:23 »
Gledaj, ima jedna star koju ne razumeš, a to je da je CZ te godine bila pred bankrotom, stečajem, kako god. Kleo je u Zvezdi igrao kao pozajmljen igrač, a Zvezda je imala priliku da do 4. maja otkupi njegov ugovor. Međutim, tad su bili izbori u Zvezdi i dešavalo se šta se dešavalo. Ova nova uprava je došla nakon tog čuvenog 4. maja, a to što je Adžić izjavio... Daleko od toga da želim da ga branim, ali ako igrači CZ nema pare 'leba da jedu i da su se hranili na račun kuće kod poznatog zvezdaša u Beogradu, onda je jasno da je 800000e mnogo para za bilo igrača, pa makar on bio i Tores, Vilja. Po meni, trebalo je da ostane, ali da je Zvezda poslovala u normalnim uslovima. Da nije bila pred stečajem, bankrotom, katancem, kako god.

Što se tiče reprezentacije... On trenutno igra dobro, ali šta sad, Tores nije dao ni jedan gol na SP, je l' to znači da je manje loš igrač nego ranije i da treba da uzmu nekog naturalizovanog Španca? Slažem se da nam je pozicija napadača veliki problem, ali mislim da imamo mi bolje napadače od Klea. Trenutno koristi svaku šansu, ali prošle sezone nije bilo tako. Tada je dosta lopti trošio. Opet kažem, imamo visokog napadača, treba nam jedan eksplozivan, brz, okretan, koji može da iskoristi loptu koju mu Žigič spusti, a Kleo to nikako nije.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1610 : 27.08.2010. 17:39:17 »
Imamo različita mišljenja - kraj. Nego, napokon neko da se oglasi povodom napada u Briselu.

http://www.kurir-info.rs/sport/vucic-trazi-drzavne-mere-zbog-stradanja-navijaca-u-briselu-47574.php

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1611 : 27.08.2010. 17:45:17 »
Posle tri dana, kad se po celom netu diskutuje baš o tome. Klasično skupljanje političkih poena.

Samo mi odgovori na ovo. Zašto niste tražili da Dijara dobije državljanstvo pre Klea? I on je odličan bio u prvoj, drugoj sezoni. ;)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1612 : 27.08.2010. 17:49:21 »
Posle tri dana, kad se po celom netu diskutuje baš o tome. Klasično skupljanje političkih poena.

Samo mi odgovori na ovo. Zašto niste tražili da Dijara dobije državljanstvo pre Klea? I on je odličan bio u prvoj, drugoj sezoni. ;)
I boya nije bio los, i licio je na balkanca  ;)

Elem u vezi ovog u briselu, sramota. Da se to kojim slucajem desilo u beogradu, cenim da bi vec uveli vanredno stanje i zatrazili zabranu svega sto ima veze sa navijacima
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1613 : 27.08.2010. 19:57:56 »
PAOK - Dinamo ... :\)  ti_si_Bog
Da. Da nije bojkota BBB- a bilo bi to zanimljivo. A i ovako će biti zanimljivo bar po ulicama, ako dođu njihovi navijači. A doći će sigurno. Biti će svega  fighting-starwars


Prosek ove sezone na gostovanjima im je oko 2000 2500 hiljade. Jedna od najboljih navijackih grupa u evropi trenutno...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1614 : 27.08.2010. 20:01:32 »
Imamo različita mišljenja - kraj. Nego, napokon neko da se oglasi povodom napada u Briselu.

http://www.kurir-info.rs/sport/vucic-trazi-drzavne-mere-zbog-stradanja-navijaca-u-briselu-47574.php

Nabijem ja njega bas. Samo skuplja poene kao sto se spomenulo ovde vec. Klosar jedan. Mrzim politicare i njihovo ubacivanje u ovu pricu...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1615 : 27.08.2010. 20:11:49 »
PAOK - Dinamo ... :\)  ti_si_Bog
Da. Da nije bojkota BBB- a bilo bi to zanimljivo. A i ovako će biti zanimljivo bar po ulicama, ako dođu njihovi navijači. A doći će sigurno. Biti će svega  fighting-starwars


Prosek ove sezone na gostovanjima im je oko 2000 2500 hiljade. Jedna od najboljih navijackih grupa u evropi trenutno...

Realno, cigana bi na skoro svakom gostovanju bilo ovoliko, a verujem i grobara, samo da niste dobili tako daleke destinacije.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1616 : 27.08.2010. 20:57:23 »
Carigrad


Amsterdam

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1617 : 27.08.2010. 21:07:20 »
hahahahahaha


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1618 : 27.08.2010. 22:43:28 »
Welcome aboard, Stojke! :)

http://sportal.rs/news.php?id=34311

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1619 : 27.08.2010. 23:25:46 »
Sta reci o coveku koji onakvu fuksu preko koje je proslo pola beograda uzme za zenu. Ocekivano
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Tags: