Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 215490 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #330 : 08.04.2010. 01:13:56 »
Копираћу статус мог другара, који ради у једној туристичкој агенцији.

Citat:
Sutra ce Rapsody travel imati spremnu ponudu za FINAL FOUR u Parizu - smestaj 3 nocenja, prevoz i karte za obe veceri . Sutra vise informacija... ZAINTERESOVANI NEK MI POSALJU PORUKU U INBOX DA IH IMAM U PLANU JER IMAMO 100 karata samo !!!! Sutra cu Vam napisati koje su cene paket aranzmana !

pa da, sve je rasprodato unapred, i ako od tih 100 karata oni otkažu neki set, možda će ovaj moj jada u Parizu da dobije karte  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #331 : 08.04.2010. 01:38:35 »
Nista nije rasprodato. Ni jedna jedina karta nije prodata. Do sada je moglo samo da se rezervisu i nista vise. Uskoro ce se znati gde i kada ce moci da se uzmu karte. Najverovatnije je da ce biti obezbedjeno oko 2000 za Grobare preko Partizana. Ako se one rasprodaju, ponavljam, AKO se rasprodaju, onda:
1) Turisticke agencije
2) Otimacina u sred Pariza.

I za kraj:
http://www.youtube.com/watch?v=zI-LQo82xDc

;D

Ala ce ovo morati da se obradi i zapeva u sred Pariza...

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #332 : 08.04.2010. 18:03:39 »
Nista nije rasprodato. Ni jedna jedina karta nije prodata. Do sada je moglo samo da se rezervisu i nista vise. Uskoro ce se znati gde i kada ce moci da se uzmu karte. Najverovatnije je da ce biti obezbedjeno oko 2000 za Grobare preko Partizana. Ako se one rasprodaju, ponavljam, AKO se rasprodaju, onda:
1) Turisticke agencije
2) Otimacina u sred Pariza.

I za kraj:
http://www.youtube.com/watch?v=zI-LQo82xDc

;D

Ala ce ovo morati da se obradi i zapeva u sred Pariza...

1,050 karata za Grobare. Kažu neće da im usmrde dvoranu  ;D

ne znam... verovatno ima neki booking sistem, pa rezervišeš pa posle kupiš, onda mora da su te rezervacije sve potrošene, jebem li ga, pa onda možda ako neko ko je rezervisao ne kupi, onda se aktiviraju ljudi koji su na listama čekanja... ili otimačina u sred Pariza, što je više u našem duhu  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Košarka
« Odgovor #333 : 14.04.2010. 22:57:44 »
Tamiš pobedio Zvezdu.   ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Košarka
« Odgovor #334 : 15.04.2010. 01:45:11 »
 rofl

Jak je Tamis, doduse  rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #335 : 15.04.2010. 16:32:25 »
Citat:
Grobari obaveštavaju domaću javnost da neće ići na F4 koji se ove godine odigrava u Parizu. Razlog takve naše odluke leži u tome što KK Partizan nije obezbedio da kupimo (od 1000 karata koliko nam je EL dodelila) minimalnih 430 karta za svoje najvernije navijače.

Kada je KK Partizan saopštio da poseduje 1000 kompleta karata i da je veći deo namenjen najvatrenijim navijačima, dugogodišnjim vlasnicima pretplatnih karata i prijateljima kluba, mi smo mislili da ispunjavamo te kriterijume. Pretplatne karte mi posedujemo zadnjih deset godina a ne od skoro kada su one postale modni hit u Srbiji i regionu. Klub nam je ponudio da kupimo 250 do 300 karata što bi nas prilikom eventualne raspodele dovelo u veliki problem i raskol, jer ne želimo da putem lutrije biramo srećne dobitnike za odlazak na ovo gostovanje. Naime mi smo od trebovanih 2000 kompleta sveli naš spisak na minimalnih 430 a svako dalje skraćivanje tog spiska bi značilo odstranjivanje naših drugova za koje smatramo da su svi međusobom jednaki.

Mislili smo da na ovo gostovanje treba da idu oni koji su živeli za to (oni koji su putovali vozom u Podgoricu kada se preuzimao primat od KK Budućnost, oni koji su bodrili Partizan u EL i to u polupraznoj hali Pionir kada je naš klub gubio po 20 razlike, oni koji su navijali pola sata po završetku utakmice, oni koji su gotovo peške išli za Vršac - kada se teškom mukom osvajala titula, oni koji su pravili one sjajne koreografije i koji su svojim navijanjem stvorili mit o PAKLU PIONIRA) a ne kupoholičari, bogati i sretni kojima je Partizan trenutni modni detalj koji će promeniti čim se vrate iz Pariza.

Za razliku od njih mi ćemo uvek biti uz naš Partizan - sada to nije moguće, zato što je neko drugi tako odlučio.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #336 : 15.04.2010. 16:34:06 »
U pravu su ljudi...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Košarka
« Odgovor #337 : 15.04.2010. 16:39:36 »
Znači Grobarima ide samo 250 karata od ukupno 1000?
Šta je sa ostalih 750, kome one idu.... Gruu, Seki Aleksić, Gogi Sekulić....   :\) Smešno.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #338 : 15.04.2010. 17:06:43 »
Obice im se ovo od glavu...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Košarka
« Odgovor #339 : 15.04.2010. 17:07:16 »
Zar je bilo ko očekivao drugačiji rasplet? Da će im dati 1000 karata da idu najvatreniji? Umesto da tako bude, zavukli su im kurac. Jbg, tako to ide samo kod naših klubova...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #340 : 17.04.2010. 00:01:36 »
Ne znam sta da kazem povodom karti. Mnogo lose. 10 godina se gradio odnos kakav danas imamo i onda to uradi zbog par hiljada eura vise... Stvarno sramota...

Negoli, cisto da se malo podsetimo na meni najlepsi trenutak u zivotu. Vece koje nikada necu zaboraviti, a imao sam samo 7 godina. Secam se da sam bio presrecan i tako je to trajalo sve do jednog trenutka kada sam video igraca Huventuda koji je bio mnogo tuzan i plakao je jer nisu pobedili. U tom trenutku sam zaboravio na svu srecu i radost i pomislio sam da bi bilo bolje da su oni osvojili jer onda taj lik ne bi plakao i ne bi bio tuzan.

Danas, u ovom trenutku, da mi neko kaze, daj levu saku i Partizan ce biti prvak razmisljao bih par sekundi...

Sale hvala ti za ovo...
http://www.youtube.com/watch?v=BqFhOp3YDO4&feature=related

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #341 : 25.04.2010. 14:11:04 »
Koja televizija danas prenosi Partizan-Cibona?

Online dvkv

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #342 : 25.04.2010. 14:18:20 »
Košava i Arena

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #343 : 25.04.2010. 19:34:56 »
Dušan Kecman! ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Košarka
« Odgovor #344 : 25.04.2010. 19:49:42 »
Najprije - super utakmica, čestitke Partizanu na pobjedi. Kakva luda završnica!!! I onda netko kaže da je Ex-Yu liga bila promašaj. Čestitke i Ciboni, imaju problema u upravi (kriza, dugovi) a uspjeli su doći do finala. clapp

Ali jedna stvar nije baš najjasnija: smije li Partizan početi napad ako su na terenu osobe koje ne igraju? (iz snimke se jasno vidi da su bila dva čovjeka iz Cibone u terenu kada je Partizan počeo napad. Do kraja je ostalo 0.06 sec.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Košarka
« Odgovor #345 : 25.04.2010. 19:55:29 »
Partizanove košarkaške čarolije.....   ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #346 : 25.04.2010. 19:56:06 »
Za one koji nisu gledali...

http://www.youtube.com/watch?v=bUnzSZP_nqo

Snimak je loš, ali sve se vidi.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #347 : 25.04.2010. 19:59:17 »
Partizane volimo te srecem svim  clapp clapp clapp
Fantastično, ovo mi je draže nego da smo ih poderali 20 razlike.
Dominiraj !!!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #348 : 25.04.2010. 20:09:58 »
Radovane, jesi živ? ;D

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: Košarka
« Odgovor #349 : 25.04.2010. 20:55:25 »
Partizane volimo te srecem svim  clapp clapp clapp
Fantastično, ovo mi je draže nego da smo ih poderali 20 razlike.
Dominiraj !!!

+1 ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #350 : 25.04.2010. 21:09:47 »
Ima sad repriza na Areni ako neko želi repete  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #351 : 25.04.2010. 21:10:54 »
smije li Partizan početi napad ako su na terenu osobe koje ne igraju? (iz snimke se jasno vidi da su bila dva čovjeka iz Cibone u terenu kada je Partizan počeo napad. Do kraja je ostalo 0.06 sec.

Za to se dobija tehnicka greska i iskljucenje svakog ko je usao u teren.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #352 : 25.04.2010. 21:15:22 »
http://www.youtube.com/watch?v=9HW8diZwOAc

Komentatori su carevi. ;D

Ovo je bilo za infarkt, ma ne za jedan, za šes'!

Offline Draavid

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #353 : 25.04.2010. 21:17:06 »
smije li Partizan početi napad ako su na terenu osobe koje ne igraju? (iz snimke se jasno vidi da su bila dva čovjeka iz Cibone u terenu kada je Partizan počeo napad. Do kraja je ostalo 0.06 sec.

Za to se dobija tehnicka greska i iskljucenje svakog ko je usao u teren.

posto nisam bas najbolje upucen u sva pravila, da su suci dosudili klupi Cibone tehnicku vi bi dobili dva slobodna bacanja i loptu opet na 0.6 ili?

jasno se vidi da je Rozic bio u terenu jos i kad je lotpa usla u kos, bila je jedna odlicna kamera na hrt-u a vidi se i na snimci u donjem desnom kutu kad loptu ide prema kosu...

no dobro to je nebitno, CIbona si je sama kriva. nevjerojatno da "profesionalci" narave ovakvu glupost, ulete u teren i slave dok jos nije isteklo vrijeme, umjesto da blokiraju taj Kecmanov sut(a da mu dam da sad 50 puta gada ne bi pgoodio ovo ;D)... ljudska glupost na djelu

zasluzena pobjeda Partizana, ali bilo bi zasluzeno i da je otislo na Ciboninu stranu clapp

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Košarka
« Odgovor #354 : 25.04.2010. 21:47:30 »
http://www.youtube.com/watch?v=9HW8diZwOAc

Trenutak na 00:53 kada gospodin Dule poskakuje od sreće...... NEPROCENJIVO!  ;D  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Košarka
« Odgovor #355 : 25.04.2010. 22:54:39 »
smije li Partizan početi napad ako su na terenu osobe koje ne igraju? (iz snimke se jasno vidi da su bila dva čovjeka iz Cibone u terenu kada je Partizan počeo napad. Do kraja je ostalo 0.06 sec.
Za to se dobija tehnicka greska i iskljucenje svakog ko je usao u teren.
Yep, dakle nesmije. Al' ionako nebitno sad.

Citat: Draavid
posto nisam bas najbolje upucen u sva pravila, da su suci dosudili klupi Cibone tehnicku vi bi dobili dva slobodna bacanja i loptu opet na 0.6 ili?
Da, 2 slobodna, ali zašto loptu? Brijem da bi onda od Cibone trebala bit.
BTW., nije bilo 0,6 nego 0,06. ;)

Citat:
jasno se vidi da je Rozic bio u terenu jos i kad je lotpa usla u kos, bila je jedna odlicna kamera na hrrt-u a vidi se i na snimci u donjem desnom kutu kad loptu ide prema kosu...
Ako sam ja dobro vidio dvoje ih je bilo. A sudac je bio okrenut prema Partizanovom igraču (tamo i mora bit, jel) pa nije vidio ove "veseljake". Da je vidio vjerujem da bi prekinuo.

Citat:
no dobro to je nebitno, CIbona si je sama kriva. nevjerojatno da "profesionalci" narave ovakvu glupost, ulete u teren i slave dok jos nije isteklo vrijeme, umjesto da blokiraju taj Kecmanov sut(a da mu dam da sad 50 puta gada ne bi pgoodio ovo Grin)... ljudska glupost na djelu
Slažem se da su si ovi sami krivi, ne zato što su slavili (i ja sam doma slavio) već zato što su se povukli na svoj dio terena umjesto da su ostali tamo u napadu i napravili pritisak.

Citat:
zasluzena pobjeda Partizana, ali bilo bi zasluzeno i da je otislo na Ciboninu stranu clapp
Je. Al' Cibina me više iznenadila jer imaju problema sa klubom dogurali su do finala.
Vidiš, recimo, Dinamo ima love kol'ko hoćeš (kaže Mamić tako) a sumnjam da će ovako nešto napravit (doduše jednom čak i jesu, ali tada su isto bili siromašniji).

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Re: Košarka
« Odgovor #356 : 25.04.2010. 23:01:46 »
nevjerojatno je da profesionalci koji zarađuju stotine tisuća eura naprave ovakvu glupost.

Po meni su suci ispravno priznali koš.

Cibona je već uputila žalbu no mislim da nema ništa od toga.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Košarka
« Odgovor #357 : 25.04.2010. 23:04:07 »
Eto i ja sam gledao iako sam prestao pratiti košarku odavno. Da je bar ovakvih utakmica više sigurno bi i tribine bile punije, a ne samo na Final Fouru. Ovo samo potvrđuje da je bio dobar potez uvođenje NLB lige, jer ne mogu Cibona i Zadar živjet od međusobnih utakmica(nažalost nema tu više mojeg Splita iliti ga Jugoplastike koji je najuspješniji klub s ovih prostora u povijesti).
Nadam se da će jednog dana možda to napraviti i u nogometu jer je ovakvu hrvatsku ligu gadljivo gledat.
Što se tiče utakmice, svaka čast i Partizanu i Ciboni. Moje skromno mišljenje je da su Cibosi sami krivi za poraz i ne trebaju tražiti neku pravdu za zelenim stolom.
« Zadnja izmjena: 26.04.2010. 00:25:18 zkarlov »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Košarka
« Odgovor #358 : 25.04.2010. 23:25:18 »
Eto i ja sam gledao iako sam prestao pratiti košarku odavno. Da je bar ovakvih utakmica više sigurno bi i tribine bile punije, a ne samo na Final Fouru. Ovo samo potvrđuje da je bio dobar potez uvođenje NBL lige, jer ne mogu Cibona i Zadar živjet od međusobnih utakmica(nažalost nema tu više mojeg Splita iliti ga Jugoplastike koji je najuspješniji klub s ovih prostora u povijesti).
Nadam se da će jednog dana možda to napraviti i u nogometu jer je ovakvu hrvatsku ligu gadljivo gledat.
Što se tiče utakmice, svaka čast i Partizanu i Ciboni. Moje skromno mišljenje je da su Cibosi sami krivi za poraz i ne trebaju tražiti neku pravdu za zelenim stolom.

Ja sam navijala za njih i tada redovno pratila košarku, ekipa u kojoj su bili Dino  Rađa i Toni Kukoč i to se onda moglo zvati košarkom, iskreno, više je ne gledam, iz istih razloga kao i ti.

P.S. Ne gledam ni nogomet, ali svejedno jako dobro znam da je Cibalija pobjedila Dinamo jučer. Takve stvari se ipak znaju i kad se ne prati.  ;D ;)

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: Košarka
« Odgovor #359 : 25.04.2010. 23:52:10 »
Citat:
I vrijedi kos, JAO!

...ne pa nemoguce, ne, ne ,ne, ne  rofl

Moguce, moguce  clapp  clapp  clapp  srcesmajli  srcesmajli  srcesmajli



I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Tags: