Autor Tema: Once Upon a Time  (Posjeta: 247081 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #360 : 01.10.2012. 22:46:30 »
Spoiler for Hiden:
spase kravu da bi ih ona sjebala  :\)
to su valjda uradili da bi imali pricu za drugu sezonu

Offline cocrcici

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 153
  • Summer Is Coming...
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #361 : 01.10.2012. 22:53:35 »
Nije loše,nije loše.
Summer Is Coming...

Offline svarto

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #362 : 02.10.2012. 00:55:40 »
Nedostajala mi je ova serija. Početak super:D Mislim da su i efekti puno bolji nego u prijašnjoj sezoni.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #363 : 02.10.2012. 04:58:56 »
Dobar početak  :)

Kako mi je bilo čudno prvih 20-ak minuta
Spoiler for Hiden:
nisam se mogao priviknuti da su svi saznali. Svi se onako gledaju. Ono, smiješno  ;D

Carlyle i dalje oduševljava  clapp

Dobra mi je bila priča
Spoiler for Hiden:
s utvarama. Pun pogodak su. I još Emma i Snjeguljica upale u drugi svijet kod ove dvije. Bit će zanimljivo.

Jeste primijetili zašto je kraljica
Spoiler for Hiden:
odjednom dobila moći? Nije ih imala, ali dok ju je Emma dotakla, šešir se otvorio i odmah poslije toga dobila natrag moći.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #364 : 02.10.2012. 14:04:53 »
Nedostajala mi je ova serija. Početak super:D Mislim da su i efekti puno bolji nego u prijašnjoj sezoni.
Hvala na prevodu  smileyNO1
Ova epizoda mi je mnogo bolje izgledala neko prva epizoda prve sezone. Sad su se baš potrudili  ;D  clapp
+1

malo su mi se slegli dojmovi, pa ću neke teorije napisati

Jeste primijetili zašto je kraljica
Spoiler for Hiden:
odjednom dobila moći? Nije ih imala, ali dok ju je Emma dotakla, šešir se otvorio i odmah poslije toga dobila natrag moći.
Kraljica, Emma
bilo mi je čudno zašto kraljica
Spoiler for Hiden:
nije odmah povratila svoje moći - čarolija je u Storybrookeu drukčija. za Emmu znamo da ima neku moć, ili ju je sposobna udijeliti drugima u kriznim situacijama (kao u epizodi s Klobučarom kad mu popravi šešir.) na nju ova nova pink kletva, čini se, nije previše utjecala. osim što sad zna istinu.  bit će zanimljivo vidjeti hoće li je moći koristiti u svijetu bajki. i da, pitanje je dal je sad Kraljica dobila svoje moći u trajno vlasništvo ili samo privremeno.

Mulan - nikako mi ne paše Jaime Chung u njezinoj ulozi

Dr. Whale
Spoiler for Hiden:
prvo sam mislio da je on kit koji je progutao Gepeta ili lik iz Mobyja Dicka, no sad mi se čini da je on Čarobni frulaš (poveo bunu protiv Regine, ona kaže da su već dovoljno propatili slušajući njega, možda u svijetu bajki). jako me zbunjuje to njegovo prezime... pa sam proguglisao malo. James Whale redatelj je filma o Frankensteinu iz 1931. opet može bit bilo tko, kao što smo za Augusta nagađali

Onaj Tip Iz Uvoda
Spoiler for Hiden:
e, on me najviše zanima. bilo bi prejednostavno da je Rumpyjev sin (soba mu je puna nekih starina) ili Henryjev otac (netko iz Emmine prošlosti) - možda je oboje, ko će ga znat... gotovo sigurno znamo da on nije mogao ući u Storybrooke, čim mu je netko morao javiti da je kletva razbijena (ako se uopće pod time misli na kletvu). i sigurno znamo da je s nekim u dosluhu iz Storybrookea, my guess, s Augustom/Pinokijem (u jednoj epizodi August nekoga zove na telefon). ako griješim, izbora je na bacanje: Petar Pan, Bijeli zec... iako mislim da smo Bijelog zeca već vidjeli u Storybrookeu

očekujem još puno pitanja u ovoj sezoni i malo odgovora. sad će razvesti priče u tri svijeta (bajka prije kletve, bajka sada s Emom i Snjeg i Storybrooke). tu bi moglo bit problema s razvodnjavanjem glavne radnje/glavnih radnji.

uh, moram snizit očekivanja da se ne razočaram poslije  ;D









Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #365 : 02.10.2012. 14:35:14 »
Dr. Whale
Spoiler for Hiden:
moguće da je Monstro iz Pinokija. Kad si već spomenuo lik iz Mobya Dicka. Prvi mi pada napamet kapetan Ahab

Samo da ne nabacaju previše toga. Neka se drže bajkovitih likova i bit će sve u redu.

I ova prva bajka
Spoiler for Hiden:
je bila uspvana ljepotica  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #366 : 07.10.2012. 06:01:34 »
Promo za drugu epizodu  :)



Izgleda da će se u ovoj sezoni neke stvari puno brže razotkrivati i to mi se sviđa. Puno više avanture.
« Zadnja izmjena: 07.10.2012. 06:03:54 Mulder »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #367 : 08.10.2012. 17:33:19 »
evo prijevod za drugu. kasnije ću iskomentirat. uživajte  :)

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #368 : 08.10.2012. 18:44:26 »
Sad cu da se bacim na gledanje :)
Hvala ti na prevodima,  i na kvalitetu i na brzini.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #369 : 08.10.2012. 20:23:13 »
Hvala amiS, taman da sa ženom ugodno popunim veče.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #370 : 09.10.2012. 01:44:18 »
Ovo mi je dosad jedna od najboljih epizoda.

Kakav preokret, odlično su to napravili.

Znači
Spoiler for Hiden:
oni su ustvari još pod kletvom. Oslobodili se jedne, došla je druga. Kletva pod kletvom  clapp ako pirjeđu granicu, gube sve.

I Rumpl se vratio u najbolje izdanju  angeldemon čim je on tu, epizoda ne može biti loša.
Spoiler for Hiden:
Odlične scene između njega i Regine, seksi Regine i na kraju nije ni on znao da ako se prijeđe, da se sve gubi. Jeste povjerovali Regini kad je rekla da pušta Henrya? Nekako mi se činila iskrena, ali sigurno ima nekakav plan.

I super je bio onaj detalj između Henrya i Davida
Spoiler for Hiden:
kada pita Henry "znači, čuo si za ludoga klobičara" i onda David odgovara "Ne, jesam ustvari. Princ ne zna tko je, ali David se sjeća" super detalj  clapp

I pazite ovo što sam otkrio. Skinuo sam ovu verziju Once Upon a Time S02E02 HDTV x264-LOL ako ste skinuli tu verziju, otiđite na 25:51 - 25:55 i pogledajte gornji lijevi kut  :o što je to prošlo?

I kraj
Spoiler for Hiden:
pojavila se Cora. Postoje naznake da je ona kraljica u zemlji čudesa. To bi bilo zanimljivo

Hvala na prijevodu  smileyNO1

I ajde pogledajte na toj verziji. Stvarno nečeg ima  ;D

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #371 : 09.10.2012. 10:05:35 »
I pazite ovo što sam otkrio. Skinuo sam ovu verziju Once Upon a Time S02E02 HDTV x264-LOL ako ste skinuli tu verziju, otiđite na 25:51 - 25:55 i pogledajte gornji lijevi kut  :o što je to prošlo?

NLO?  :o

A Redžina
Spoiler for Hiden:
je svakako bila uverljiva. Mislim da je pustila Henrija, zato što zna kako je kad ne možeš pobegneš od majke, a ne želiš da budeš uz nju. MADA, Redžina uvek ima neki plan.

Hvala na prevodu.  :majstore  drinks

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #372 : 09.10.2012. 11:43:41 »
Imam utisak da su scenaristi od kad su saznali da su dobili i drugu sezonu dobili i daleko vise slobode. Epizode su sve bolje i bolje. A svidja mi se sto bez obzira sto postoje oni koji su dobri i  koji to nisu  svi nose u sebi i malo onog drugog. Odlicno za preokrete. A  epizoda bi mi mozda bila i idealna da
Spoiler for Hiden:
  su izostavili Snezanu i njenu kcerku. Pored kraljice sesirdzija me uvek odusevi
Ja ne vidim nista od letecih objekata u to vreme a imam tu verziju
Spoiler for Hiden:
Scena kad kralj i sesirdzija pricaju za stolom?
« Zadnja izmjena: 09.10.2012. 11:47:35 maya- »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #373 : 09.10.2012. 11:44:10 »
meni je epizoda bila klasično dobra, ništa posebno. u globalu druga sezona mi se zasad čini puno boljom od prve.

Ovo mi je dosad jedna od najboljih epizoda.

Kakav preokret, odlično su to napravili.

Znači
Spoiler for Hiden:
oni su ustvari još pod kletvom. Oslobodili se jedne, došla je druga. Kletva pod kletvom  clapp ako pirjeđu granicu, gube sve.
Spoiler for Hiden:
mene ovo nije baš iznenenadilo jer na kraju prve sezone vidimo da sat opet staje na 8.15. pretpostavio sam da je vrijeme zbog nečeg stalo. sad više ni sam ne znam jel stalo ili ne  ???

Regina i Henry
Spoiler for Hiden:
ne vjerujem da bi ga samo tako pustila, sigurno nešto smišlja. i jako mi je drago što je ona u svijetu bajki zapravo bila dobar lik, njezino zlo nije bez motiva.

I super je bio onaj detalj između Henrya i Davida
Spoiler for Hiden:
kada pita Henry "znači, čuo si za ludoga klobičara" i onda David odgovara "Ne, jesam ustvari. Princ ne zna tko je, ali David se sjeća" super detalj  clapp
scenarij cijele serije je fantastičan. vjerojatno imaju puno ljudi sa strane koji su radili na Izgubljenima. sviđa mi se kako doziraju humor, a da ne pretjeraju
Spoiler for Hiden:
Dr. Whale: are the nuns still nuns, or can they date? don't say it' me asking.
Kihavko: What if we found a turtle and sort of nudged it over first?  rofl

Nažalost, onaj NLO je ipak PLO
Spoiler for Hiden:
galeb, čak se i čuje

Cora
Spoiler for Hiden:
zasad sve upućuje da je ona kraljica herc. negdje sam pročitao da bi KH mogla bit ona medicinska sestra što radi u podrumu u bolnici, čuva one 'luđake'.
Dr. Whale - mogo bi bit prilično velik spojler za epizodu 5, otvarajte na vlastitu odgovornost
Spoiler for Hiden:
reginče će htjet oživit svog konjušara danijela. zvat će u pomoć Jeffersona, koji će joj iz nekog od svjetova dovesti dr. Frankenštajna/Whalea. danijel je frankenštajnovo čudovište, stvari će vjerojatno završit loše. puno je hintova koji podupiru teoriju da je Whale Frankenstein. sad ne nađem taj video koji sam tio metnut  :-\

 

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #374 : 09.10.2012. 11:53:12 »
Imam utisak da su scenaristi od kad su saznali da su dobili i drugu sezonu dobili i daleko vise slobode. Epizode su sve bolje i bolje. A svidja mi se sto bez obzira sto postoje oni koji su dobri i  koji to nisu  svi nose u sebi i malo onog drugog. Odlicno za preokrete.[/Spoiler]

apsolutno se slažem sa svime. serija je mogla bit flop samo takav (tako mi se i doimala po traileru), scenaristi su dali sve što su mogli i sad to još pojačavaju. ne treba se previše vezat za sve te likove jer ih ima dosta koji su/će biti samo u prolazu.

zaboravih još reći da mi je, otkako se čarolija vratila u grad, Princ postao jedan od najboljih likova. i svaka im čast što su popravili CGI, izgleda super.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #375 : 09.10.2012. 12:56:46 »
Meni je CGI i dalje loš, ali ovo je bajka tako da paše uz taj bajkoviti svijet.

Zasad mi druga sezona nikako nije bolja od prve. Ovo je bio odličan nastavak, ali treba proći dosta više epizoda. Al zato mi je serija puno bolja od izgubljenih  clapp

Dr. Whale
Spoiler for Hiden:
u jednoj sceni kada su svi stajali. Kamera je baš bila na dr. hooperu, geppetu i plavoj vili te dr. whaleu. Sva prva tril lika iz Pinocchia. Dakle, Whale je lako moguće Monstro. A Frankenseinovo čudovište su zvali jednostavno, Monster. A Monstro je kit iz Pinocchia. Sličan naziv, moglo bi se reći da su oboje čudovišni.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #376 : 09.10.2012. 16:28:22 »
Al zato mi je serija puno bolja od izgubljenih

 rofl

Serija je dobra, ali za neku seriju koja je tek na drugoj sezoni reci da je bolja od serije koja je bila odlicna i u cetvrtoj je smesno.

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #377 : 09.10.2012. 16:37:58 »
I Rumpl se vratio u najbolje izdanju  angeldemon čim je on tu, epizoda ne može biti loša.
Spoiler for Hiden:
Odlične scene između njega i Regine, seksi Regine i na kraju nije ni on znao da ako se prijeđe, da se sve gubi. Jeste povjerovali Regini kad je rekla da pušta Henrya? Nekako mi se činila iskrena, ali sigurno ima nekakav plan.

Spoiler for Hiden:
Je l se meni čini ili je on hteo da ode, da pobegne sa Bellom? Baš se iznenadio kad je to saznao, a pre toga je gledao one mape, šta li...
Mada mi je ubedljivo bilo najbolje kad je rekao "Molim te", a ona odgovorila da to izgleda više nema nikakve moći.  clapp

Konačno je princ dobio kičmu!


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #378 : 09.10.2012. 17:06:43 »
Dr. Whale
Spoiler for Hiden:
u jednoj sceni kada su svi stajali. Kamera je baš bila na dr. hooperu, geppetu i plavoj vili te dr. whaleu. Sva prva tril lika iz Pinocchia. Dakle, Whale je lako moguće Monstro. A Frankenseinovo čudovište su zvali jednostavno, Monster. A Monstro je kit iz Pinocchia. Sličan naziv, moglo bi se reći da su oboje čudovišni.

ne znam sad dal si me krivo shvatio al mislio sam na to da je Whale
Spoiler for Hiden:
baš dr. Frank. Daniel će biti njegovo čudovište. epizoda 5 emitira se blizu Halloweena. u onom promo video ima nekoliko scena iz te epke. može bit i da je taj kit, al to sam očekivao da će bit otkriveno u 1. sezoni...

našao sam onaj video, baš je fora


Dr. Whale - analiza videa - preuzeto s drugih foruma u korist teze da je on
Spoiler for Hiden:
dr. Frankenstein
Spoiler for Hiden:
1. Looking for a good time - čeka pogodan trenutak da oživi svoje čudovište
2. Delightfully mysterious - dovoljno govori samo za sebe
3. Good at MAKING friends - isto
4. Perfect date: dinner at Granny's, a single carnation, and a visit to my condo, where i'll play the best of Sting, and sparks will fly. carnation označava boju ljudske kože, Sting je glumio dr. Franka u filmu http://www.imdb.com/title/tt0088851/ + sparks will fly - treba munju da oživi čudovište.
5. James Whale - već sam spomenuo prije, redatelj prvog filma o dr.Franku
doduše, vidjeli smo da neki likovi imaju po dvije ličnosti u svijetu bajki, npr. Rumpy/Beštija


@zvezdašica
Spoiler for Hiden:
mislim da nije htio pobjeći s Bellom jer u jednoj epizodi (dok još ne zna da je ona živa) kaže Regini da planira na put. nešto traži, možda sina. ali ako izađe izvan granica, zaboravit će na njega. tako da ni on sad ne može mrdnut.



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #379 : 09.10.2012. 18:14:28 »
Al zato mi je serija puno bolja od izgubljenih

 rofl

Serija je dobra, ali za neku seriju koja je tek na drugoj sezoni reci da je bolja od serije koja je bila odlicna i u cetvrtoj je smesno.
Kme, kme, uvrijedio sam ti seriju. Da, bolja je od Izgubljenih, meni. Izgubljeni imaju loše zadnje tri sezone, a prve tri sezone odlične. Ukupan učinak je lošiji od OUAT jer je zasad bolja pa se ti smij i dalje. Najjači su ovi kojima ne smiješ ništa reći, ne smiješ ih krivo pogledat. Cvilidrete. Baš dobra riječ  angeldemon ah, ta pubertalija.

@amiS

Vidjet ćemo. Ima hitnova za oba lika. I za
Spoiler for Hiden:
Frankensteina i za Monstroa. Ipak se zove Dr. Whale  ;D doktor i Whale. Jako simbolično. Nešto od ta dva lika je sigurno jer previše hintova za jedno i drugo.

 rofl rofl


Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #380 : 09.10.2012. 18:28:19 »
Kme, kme, uvrijedio sam ti seriju. Da, bolja je od Izgubljenih, meni. Izgubljeni imaju loše zadnje tri sezone, a prve tri sezone odlične. Ukupan učinak je lošiji od OUAT jer je zasad bolja pa se ti smij i dalje. Najjači su ovi kojima ne smiješ ništa reći, ne smiješ ih krivo pogledat. Cvilidrete. Baš dobra riječ  angeldemon ah, ta pubertalija.

Ajde da se koristimo tvojim forama...

Kmeee kme, uvredih ti bajku, sta ces sad gledati pred spavanje?  cry1

Ali, da se razumemo, ja i dalje mislim da je ova serija dobra.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #381 : 09.10.2012. 18:34:37 »
Krivo koristiš logiku? Mene zaboli jel ti ova serija loša. Reci slobodbo da ti je loša, nemam problema s time, ali ti očito imaš problema kada se kaže nešto protiv tvojih Izgubljenih. Ako ti ne vidiš gdje si pogriješila, ja ti ne mogu pomoći.

Ajd da si rekla "Meni su Izgubljeni bolji, al ako je tebi ova serija bolja, ok, stvar ukusa" stvarno ti ne bih ništa rekao, ali nemoj mi molim te, ko boga te molim, nemoj mi nametati mišljenje jer ima dosta ljudi na ovom forumu koji to rade. Nemoj to raditi.

Pogledaj svoj post i pogledaj kako si mi uletila, s kojim stavom. Zato ti moje "fore" ne koriste u tvom slučaju. Ako su ti Izgubljeni savršeni, super. Stvarno nemam ništa protiv toga, ali nemojte mi dolaziti s takvmi uletima. Ma bilo kome ovdje na forumu. Jer je bezobrazno od vas da ne možete ptihvatiti tuđe mišljenje ma kakvo to bilo.  :)


Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #382 : 09.10.2012. 18:37:26 »

@zvezdašica
Spoiler for Hiden:
mislim da nije htio pobjeći s Bellom jer u jednoj epizodi (dok još ne zna da je ona živa) kaže Regini da planira na put. nešto traži, možda sina. ali ako izađe izvan granica, zaboravit će na njega. tako da ni on sad ne može mrdnut.


Spoiler for Hiden:
Šta ću kad sam romantična i odmah pomislim na taj beg. Ali sad kad reče, verovatno je sin u pitanju. U svakom slučaju videlo se da se baš razočarao što ne može da ode.


Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #383 : 09.10.2012. 18:40:48 »
@Mulder

Dodatno misljenje o ovoj seriji sigurno nisam napisala zbog tebe. Ali, ti si prvi ovde se upustio u glupu usporedbu, i ako je ti smes dati, zasto ja ne smem reci da je netacna?

I da, takodje ne namecem svoje misljenje, samo sam se nasmejala tvom. Koje se ne moze promeniti, niti me briga za to. A ti se sad slobodno smej mom.  :nnc:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #384 : 09.10.2012. 18:43:41 »
Automatski si s tim nametnula mišljenje.

I nemoj sad izvlačiti iz konteksta neke stvari. Gdje sam ja napisao da ne možeš dati svoje mišljenje? Rekao sam da možeš, i da nemam ništa protiv toga. Ali ti si ga dala na poptuno krivi i bezobrazan način. Neću se smijati tvom niti nikom drugom zato što to nije u redu i dokazuje baš ovo što ja tvrdim. Sva sreća da nemam problema ako netko misli da je nešto loše ili odlično. Doviđenja  angeldemon

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #385 : 09.10.2012. 18:52:06 »
Oooooooooooooooooooodlična epizoda.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #386 : 09.10.2012. 19:20:56 »
@amiS

Vidjet ćemo. Ima hitnova za oba lika. I za
Spoiler for Hiden:
Frankensteina i za Monstroa. Ipak se zove Dr. Whale  ;D doktor i Whale. Jako simbolično. Nešto od ta dva lika je sigurno jer previše hintova za jedno i drugo.

Spoiler for Hiden:
bilo bi super da je oboje. uzmi u obzir da će se radnja te epizode, vrlo vjerojatno, događati u vrijeme kada je mlada Regina pod Rumpijevom zaštitom i 'trenira' svoje nove moći, možda iz one knjige. Frank neće uspjeti skrpati Daniela i Regina bi ga za kaznu mogla prokleti da luta morima kao Monstro.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #387 : 15.10.2012. 13:21:51 »
3. epizoda

Faaaaaaaaaaaantastična. Ja sam oduševljen ovom serijom. Mislim da je ovo jedina serija koju dok gledam ni na minut ne pomislim kako sam se smorio ili slično.

Spoiler for Hiden:
Ono što su uradili sa onom poslednjom kapljicom vode je odlično, kad sam video kako je malo ostalo mislio sam kako će odmah Snežana popiti i kao patetika ovo-ono, ali ovako je ispalo super.
Takođe, sviđa mi se što je jezero isušeno, baš je dobra fora.

Mislim da je ono sa Corom (da upravlja onim mestom) neko pogodio na forumu, svaka mu čast. :P

Ema: "So, where is the on switch?" rofl

Sviđa mi se što se Ema i Meri nisu vratile u Storibruk, mnogo mi je zanimljiva ova priča iz novog sveta.

amiSe, ako ikad odlučiš da prestaneš da ovo prevodiš iz ne znam kog neobjašnjivog razloga, javi mi, bila bi mi čast da nastavim. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #388 : 15.10.2012. 13:32:26 »
Skida se  :D

Još malo, još malo.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #389 : 15.10.2012. 20:09:47 »
evo i treća epizoda.  sync titlova na engleskom za ovu seriju je užasan.

3. epizoda
Spoiler for Hiden:
Ono što su uradili sa onom poslednjom kapljicom vode je odlično, kad sam video kako je malo ostalo mislio sam kako će odmah Snežana popiti i kao patetika ovo-ono, ali ovako je ispalo super.
Takođe, sviđa mi se što je jezero isušeno, baš je dobra fora
Sviđa mi se što se Ema i Meri nisu vratile u Storibruk, mnogo mi je zanimljiva ova priča iz novog sveta.

i meni. sviđaju mi se sad i Mary M. i David. jedino mi Mulan smeta.
bilo mi je super i što
Spoiler for Hiden:
je Lancelot zapravo mrtav. ne treba uvodit previše novih likova. čovjek je poslužio svrsi i to je to. znači li to i da je Cora zapravo zaštitila taj otok od kletve? to mi nije sasma jasno

amiSe, ako ikad odlučiš da prestaneš da ovo prevodiš iz ne znam kog neobjašnjivog razloga, javi mi, bila bi mi čast da nastavim. :D

kad i ako se to dogodi, bit ćeš pravodobno obaviješten  ;D
ovo mi je, uz reprize The Officea, jedina serija koju trenutno gledam