Autor Tema: Calcio  (Posjeta: 171540 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1440 : 17.04.2016. 18:47:44 »
Sranje, ozlijedio se Marchisio opet, čini se teža ozljeda...

  clapp clapp


http://www.football-italia.net/82956/official-marchisio-out-euro-2016

Juventus midfielder Claudio Marchisio has torn the anterior cruciate ligament in his left knee, so is out of Euro 2016.

He was stretchered off during today’s 4-0 win over Palermo in Turin, having fallen awkwardly during a challenge.

Tests confirmed the worst fears, that he has ruptured the anterior cruciate ligament in his left knee.

Juve released a statement confirming Marchisio will undergo surgery over the next few days.

It’s not clear yet how long he will be out for, but this type of injury usually requires four to six months.

That means Marchisio is certainly out for the rest of the season and will miss Italy’s Euro 2016 campaign.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1441 : 24.04.2016. 14:58:24 »
Prisjetimo se malo gola koji je toliko značio za osvajanje najdražeg Scudetta  srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli



https://www.facebook.com/130364630371971/videos/1055141187894306/
« Zadnja izmjena: 24.04.2016. 15:00:22 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1442 : 24.04.2016. 21:21:37 »
Sad malo razmišljam o Juveovoj formi u drugom dijelu sezone. Veliki broj igrača nedostaje ili je u nekom trenutku nedostajao, a imamo strašne nizove, 24 utakmice i 23 pobjede, samo jedan jedini remi i to protiv Bologne u gostima kad se nekoliko dana kasnije čekala utakmica protiv Bayerna, 0:0 je bilo. Od 19. kola, znači cijeli drugi dio sezone, samo dva primljena pogotka i to jedan iz penala (Torino), kod kuće niti jedan primljeni. Bayerna smo imali u šaci u onoj drugoj utakmici sa oslabljenim sastavom, eto samo mi je to krivo da nismo prošli jer kako sad izgledamo čini mi se da smo jači nego prošle godine kad smo ušli u finale, a ovakvi nizovi nevjerojatni i pobjeda i bez primljenih pogodaka su još veći uspjeh kad se sjetimo onog užasnog početka sezone i kad razmislim da nam uvijek netko nedostaje u ekipi, evo Chiellinija praktički nema u 2016. godini, mali Rugani opet igra i opet takva ekipa. A Gigija da ne spominjem kakva je to veličina, oborio nekoliko rekorda ove sezone, najveći za sad je onaj po broju minuta bez primljenog gola, ali sigurno će postati (možda već i danas no nije ni bitno danas ili za tjedan dana) jedini igrač u povijesti Serie A sa 9 osvojenih Scudetta, DEVET, i to sve sa Juveom, znači nevjerojatno, jedan jedini, prestići će Del Piera koji ostaje na 8 nažalost.

Trenutni niz: WWWWWWWWWWWWWWWDWWWWWWWW  ti_si_Bog

Ovakav niz nitko nikad nije napravio pa se i meni na prvi pogled ne čini tako strašno, ali kad se zastane i razmisli ti_si_Bog A nadam se i osvajanju 11. kupa negdje tamo krajem petog mjeseca protiv Milana pa da se još i na taj način ispuni sezona kad ostaje žal za Ligom prvaka. A sklad u ekipi je neviđen, ostali bez trojice ključnih igrača (po meni i dvojice najboljih prošle godine-Teveza i Vidala) i onda biti još bolji nego tada  ti_si_Bog

Eh, da, i još jedan rekord koji nam je nažalost za mrvicu pobjegao je broj uzastopnih pobjeda u ligi, no dobro to su već sitnice ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1443 : 24.04.2016. 22:48:22 »
Gigi Gigi Gigi Gigi Gigi  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Donio sam sebi rekordni deveti Scudetto  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog


P. S. Rugani dobio žuti karton, prvi u Serie A ;D po meni nije bio, ali nema to veze ionako ;D

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1444 : 24.04.2016. 22:51:17 »
Čekalo se za pare Juventus i onda od 80 minute šou...u 10 minuta sam okusio više sreće nego u cijelom životu dosad  :majstore
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1445 : 25.04.2016. 00:31:39 »
Čekalo se za pare Juventus i onda od 80 minute šou...u 10 minuta sam okusio više sreće nego u cijelom životu dosad  :majstore

E ja pauzirah neko vrijeme i reko aj da singlam Juventus, a bilo 20:00... I fino ja pratim utakmicu, smor zivi, gasim u 37 tako nesto, kad ono posle dva minuta provjeravam flashscore 0:1, reko e jebem li gaa, dobro li ga taman ugasih i propustih gol ahahah... U drugo se ukljucujem u sezdeseti, pratim ja, vidim nema nikakvih desavanja, kad odjednom Bonuci dozivi blackout i 1:1, reko jebem li mu mater, ne da mi se dobit, kad ono minut kasnije 1:2, ja to je tooo, nece ga vise primit... E dje ne izgasih tada stream, lakse bi mi bilo...  ;D No svira nepostojeci penal i reko e vala ne da mi se dobit na kladionicu pa ne daa, a onda Bufooon jedan pa drugiii, kako sam skocio.  ;D Na kraj, zadnji korner Fiorentine, reko ne mogu ga oni posle kornera dat, kad pogadja lik sa dva metra precku... uhhhhhhhh



No moram napomenut da cisti gol Fiorentini ponistise za 1:0, samo kazem, ne bunim se ja.  ;D

Na kraj se dobro zavrsi.  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1446 : 25.04.2016. 03:32:17 »
Citat:
“I have nine Scudetti in my career, plus a Serie B title which I am very fond of.”

Gigi  :'( :'( :'( :'( srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli

Još davao intervju, a u studiju bio Del Piero pa su malo čavrljali  :najbolja:

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1447 : 25.04.2016. 17:02:40 »


 hiphop navijacica

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1448 : 25.04.2016. 17:04:08 »
Izgubio tužni Napoli i sad im je Roma samo na dva boda


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1449 : 25.04.2016. 17:29:11 »
Počela fešta https://www.facebook.com/528713460508794/videos/1081463218567146/

Marchisio u prvom planu  smileyNO1

EDIT:

Još samo da napomenem, po drugi puta u povijesti pet naslova za redom, jedino tko je to prije uspio bio je Juve još u tridesetim godinama prošlog stoljeća (imao je još i Torino pet uzastopnih no u međuvremenu je bilo pauze zbog drugog svjetskog rata)  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog I od svih liga petice ovo je najviše, drugi je Real sa 32 naslova iako ima još šanse za 33.

Juve  ti_si_Bog
« Zadnja izmjena: 25.04.2016. 17:34:17 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #1450 : 26.04.2016. 00:02:45 »
Čestitke Gigiu na još jednom naslovu  ti_si_Bog

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1451 : 26.04.2016. 00:30:07 »
Hvala. Ove godine ga je stvarno zaslužio, odličan je bio. Ma odličan je uvijek, ali što je stariji to je bolji, nevjerojatno šta je sve branio i koje je sve nove rekorde oborio. Samo još da osvoji tu Ligu Prvaka prije kraja karijere, a može i Euro ni njega nema.

Još malo proslave: https://www.facebook.com/Juventus/videos/1379555975404961/ Gigi s cigarom ;D Ova je ekipa stvarno kao obitelj, očekujem sljedeće godine da još jači budemo jer Pogba izgleda ostaje pa je jedini upitnik Morata i kako je jučer rekao Marotta, otići će samo oni koji žele, a to možda bude Caceres ili tako netko tko nije skroz u prvom planu. Gigi izjavio da mu je ovo najljepši od pet Scudetta u nizu. :)



A ovo sa slike, znači još ranije osigurali Scudetto nego prijašnje, čak ranije i od onog rekordnog sa 102 boda  ti_si_Bog A sezona je počela najgore ikada, najgori Juventusov start u Serie A ikada i onda ovako rano i uvjerljivo osvojimo naslov  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1452 : 26.04.2016. 00:41:39 »
Evo još nešto

Statistika zadnjih pet godina



Desno koliko više bodova od ovih klubova je Juve sakupio  ti_si_Bog

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Calcio
« Odgovor #1453 : 26.04.2016. 09:54:41 »
evo da se i ja javim, al sta reci

nakon onakog pocetka sezone, moram priznat da cak ni ja nisam mislio da cemo doci do naslova, al onda kad su dali gas ma svaka im cast
Giggiju jer je uvijek bio i uvijek ce bit numero uno pa makar branio jos 10 godina
Bonucciju koji je napravio jednu jedinu gresku u sezoni
Ruganiju koji je vrhunski zamjenio Giorgia i odigrao s velikom dozom sigurnosti al kako i nece kad ima bonuccija, barzaglia i buffona pored sebe
Pogbi za velik broj odlicnih asistencija i jos veci broj osvojenih lopti kako u skoku tako i na zemlji, a pogotovo ako ostane, cijelo vrijeme si govorim da nema sanse da ostane, ali po njegovim izjavama kako ga je juve uzeo iz man utda kad niko drugi nije htio i kako hoce da oko njega napravi novu mladu ekipu, nadam se da ostaje
Dybali koji trpa kad hoce i trpat ce jos vise, odlican igrac
Super Mariju za sve golove i borbenost i kako Giggi kaze za prvog igraca obrane
i svim ostalim igracima naravno svaka cast

u slijedecoj sezoni nadam se da nitko od ovih posebno spomenutih nece otici, treba zadrzati moratu, koji bi nam mogao dovesti isca, treba otkupit ugovor cuadrada i jos koje pojacanje i napadamo ligu prvaka i usput jos koji rekord srusit

 clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp


Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1454 : 26.04.2016. 11:42:48 »

 :vid-ga:

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1455 : 26.04.2016. 15:19:35 »
Ispred Gigija ostali još samo Milan i inter kao jedini klubovi koji imaju više Scudetta od njegovih devet ;D

A Pado  rofl rofl On pak ima koliko Napoli i Roma zajedno  rofl

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Calcio
« Odgovor #1456 : 26.04.2016. 15:43:20 »
slijedecu sezonu sve na ligu prvaka, nevjerovatno da takva jedna legenda sto je Buffon nema ligu prvaka

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1457 : 26.04.2016. 15:44:46 »
Ne sve, ali većinu :P I dalje želim još Scudetta i šesti u nizu čime bi postali apsolutni rekorderi, a i Gigiju još koji Scudetto neće biti na odmet ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1458 : 26.04.2016. 15:51:04 »
Malo i drugih stvari, da nije samo Juve :P

Crotone po prvi puta u povijesti ušao u Serie A

http://sportske.jutarnji.hr/hrvat-koji-je-sokirao-italiju--ma---kakav-leicester---mi-smo-senzacija---s-tri-milijuna-eura-usli-smo-u-serie-a-/1567409/



Cagliari se isto vjerojatno vraća, a onda od ovih ostalih sa slike bilo tko može putem doigravanja izboriti ulazak u prvu ligu...

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Calcio
« Odgovor #1459 : 26.04.2016. 19:19:26 »
Ne sve, ali većinu :P I dalje želim još Scudetta i šesti u nizu čime bi postali apsolutni rekorderi, a i Gigiju još koji Scudetto neće biti na odmet ;D
ma sve, vidis da smo im ove sezone dali fore pa smo opet prvaci, bit cemo i nagodinu i sa slabijim gasom  ;D

da, Crotone stize, nevjerovatno da u zadnje vrijeme stalno neki novi klubovi ulaze u seriu a (Carpi, Frosinone, sad Crotone), a nekih klubova koji su donedavno bili nigdje na vidiku, recimo Siena, njih sam se nedavno sjetio pa pogledam tablicu serie b, nema ih

ovaj Trapani bi mogao uci, ili Entella, vjerujem da ni oni nikad nisu bili prvoligasi, ili mozda nekad davno davno

btw izmjeni tu drugu trojku u cetvorku na profilnoj slici  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1460 : 26.04.2016. 19:28:54 »
Siena ti je bankrotirala pa su ih izbacili koliko ja znam, nešto slično kao i Parmu, sad imaju drugačiji grb i malo drugačije ime. Ali da, to se počelo događati, Catania je isto ispala u treću ligu prošle godine no oni su imali nekih problema s namještanjima i tako, a izgledno je da će i Livorno ispasti iz druge jer vrlo loše stoje za sada... Ja bi najviše volio da se Avellino vrati u prvu ligu, a osim njih i Pro Vercelli koji ima 7-8 Scudetta, ali odavno nije igrao u Serie A ;D

Od ovih kad pogledam koji su još u borbi, pa neka uđe netko tko ima svoj stadion, dosta mi je onih klubova iz Reggio Emillije tipa Sassuolo i Carpi koji nemaju dovoljno dobre stadione pa svi igraju u Modeni  :facepalm Entella pretpostavljam da nije nikad igrala u prvoj, Trapani je eventualno jednu sezonu, ne bih imao ništa protiv da oni uđu kao novi, a najviše bih volio nekog s juga tipa Bari koji ima svoj vrlo dobar stadion i vrlo dobre navijače. Vidim, i Trapani je sa Sicilije, mogli bi postati valjda četvrti sicilijski klub u prvoj ligi, eto za njih ću navijati da uđu kad je već Avellino na 12. mjestu

btw izmjeni tu drugu trojku u cetvorku na profilnoj slici  ;D

Budem, samo da nađem istu ovakvu sa brojem 34 :P Dosad sam svake godine imao istu verziju slike samo što Juve ne staje sa naslovima pa moram svakih 12 mjeseci mijenjati  :\)  ;D


EDIT: Trener Trapanija je Serse Cosmi Može, može, za njih sam definitivno ;D Sjećam ga se kad je vodio Lecce zadnji puta, luđak (eh eto Lecce sa juga isto godinama igrao u prvoj ligi, ali mislim i financijske i neko namještanje da je bilo i sad su u nekoj od nižih liga, valjda trećoj)
« Zadnja izmjena: 26.04.2016. 19:30:47 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1461 : 26.04.2016. 21:27:30 »
Iako ih ne volim baš, ali jedino Genoa službeno od svih klubova u ligi čestitala na naslovu:

   clapp

A malo me ovo i čudi i to da su jedini, tim više što se zna u kakvim su odnosima s Napolijem...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1462 : 03.05.2016. 14:17:11 »
Normalno je da će suditi Barci najviše i ovo je prva godina gdje imaju najviše u svojoj povijesti. Uvijek je to bio Real ili Milan tako da me čudi da prije nikad nisu imali najviše jer imaju 70% posjeda, napadaju stalno i loptu žele ugurati u gol, a Neymar i Messi u šesnaestercu idu pokušat preći igrača i kako da ih igrač zaustavi nego nekim dodirom gdje nekad uspiju ispucati loptu, a nekad jednostavno naprave prekršaj pa branič mora birta: gol ili pokušaj uklizavanja koji može završiti dobro ili ne baš tako dobro (penal). Normalno da neće Atletico imati više penala kad ne napadaju tako i često pucaju iz daljine.


Da, naravno, Milan je uvijek u vrhu to znam, a i za Reala me ne čudi hahahaha i Roma je vrlo često druga u Italiji odmah poslije Milana. No ovo jučer je čudno bilo tri penala u 10 minuta ;D


U Italiji penali od 1998. do 2006. i od 2006. do danas, Milan uvjerljiv


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1463 : 04.05.2016. 16:49:28 »
Protiv Juvea će za vikend posljednju utakmicu u karijeri odigrati Luca Toni  :zbogom

A ovo je zadnja sezona i Di Nataleu  :'(

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1464 : 18.05.2016. 00:13:22 »
Osmorica koji su osvojili zadnjih pet Scudetta:



Šest Talijana, Švicarac i Caceres jedini Južnoamerikanac  :majstore

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Calcio
« Odgovor #1465 : 18.05.2016. 00:25:50 »
Je li ono Kaseres?  ;D Najbitniji sraf u masineriju.  rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1466 : 18.05.2016. 00:48:08 »
Zabio je nekoliko ključnih golova, pogotovo u prvoj od ovih pet sezona, i u kupu i u prvenstvu... Uvijek je bio jedan od miljenika navijača  :rose:

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1467 : 22.05.2016. 00:04:47 »
Prvi put u povijesti netko osvaja duplu krunu dvije godine za redom. Još jedan rekord  ti_si_Bog

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #1468 : 22.05.2016. 00:52:10 »
I Sassuolo u Europi clapp

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #1469 : 22.05.2016. 00:58:30 »
Da, zaslužili su  clapp

Tags: