Autor Tema: Calcio  (Posjeta: 171421 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #660 : 11.03.2012. 19:43:37 »
>:( >:( >:( >:( >:(


evo opet nemre se rec nis drugo kad je tak, opet su pokrali i kako se ne zalit!!
Nisi lepo uslikao, ne vidi se igrač koji dodaje loptu. Potpisujem da je bio ofsajd. Budimo malo realni.
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #661 : 11.03.2012. 19:47:28 »
evo evo...


al opet je bilan na sumnjiv nacin prvi jojojojoj, ako je to zaledje e onda stvarno  :dash :dash :dash u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee najbolje kaj niste gledali utakmicu a onda nes govorite, nazalos ovo ce proc samo tako i juve je jos jednom osto bez dva boda, naravno nije ovaj nepriznati gol jedino sta je bilo, ima tu jos nekoliko nesviranih cistih penala  :facepalm

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #662 : 11.03.2012. 19:49:40 »
pa izgleda da juve moze dat gol al ga sudci ne priznaju  :\)

Samo ti sebe tjesi  :facepalm  Uvijek je neko drugi kriv rofl rofl

Kako li se samo zahebao onaj sudija, pa ponistio cist gol Milana i to bas protiv Juventusa  ??? Sigurno mu neko zaboravio uruciti direktive  :dash rofl

Budi sretan, trebalo je vec biti +7  ;)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #663 : 11.03.2012. 19:52:51 »
ccc kako jadno jos se vracate na to a juve u toj tekmi pokraden ajde ajde ne da mi se opet pricat o tome di ste pokrali a zalili se...

bilan merda!!! poceo mi se bilan vise gadit od intera nakon ove sezone i svega sta se dogadja, strasno!

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #664 : 11.03.2012. 21:03:49 »
E moj Juve, ja sam mislio da se ti bolje razumeš u fudbal... bilo je greška i protiv i u korist i Juventusa i Milana...
Postavljaš tu po ko zna koji put slike o nekim ofsajdima i svaki put su milimetri u pitanju... pa nije to metar, pa da kažeš da je namerno... je l' imaš ti ikakvu predstavu koliko je teško u deliću sekunde proceniti takvu situaciju?!
Danas kad nije bio ofsajd, sviran je, a prošle nedelje kad je bio ofsajd, nije vam sviran... to se dešava.
Za penale neću da komentarišem, jer to je subjektivno mišljenje, ono što tebi nije ili jeste penal, meni može biti skroz obrnuto.

A sad, da te pitam... zašto ne kritikuješ Contea, jer ako se realno gleda on je izgubio titulu...
Kad je igrao u onoj formaciji 4-4-2 sa ofanzivnim krilima, Juve je iskreno igrao najlepši fudbal u Italiji... a onda je Conte počeo da izmišlja, da menja formacije, igrao je 4-3-3, pa 3-5-2... zbog te formacije sa trojicom u odbrani je Milan i razbio Juventus u 1. poluvremenu na...
A još situacija sa napadačima i krilima... krila stalno menja, nijedan igrač nema kontinuitet... onaj Giaccherini odigra odlično 2 utakmice, a ovaj ga 3. stavi na klupu bez razloga  ???... slično i sa Pepeom.

A napad vam je posebna priča... te igra Mirko, pa Quaglia, pa Matri, pa onda dvojica od ove trojice, stalno neka rotacija... i onda potez sezone, dovodi raspalog Borriella i još mu on igra kao 1. napadač  :facepalm.... nije ni čudo što vam treba 100 šansi da date gol, a kad se to ne desi, naravno krive sudije...

Znam da je teško, ali samo probaj da budeš realan... meni nije teško da priznam da ste bili najbolji u 1. delu sezone i mislim da nije bilo čudnih odluka Contea vi bi bili prvaci.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #665 : 11.03.2012. 21:16:15 »
ja necu nikad protiv conte govorit jer on je zasluzan za sve ovo kaj se dogadja ove sezone! od 7. mjesta do borbe za prvaka sve govori... ima dosta juveovih navijaca koji pljuju contea, a on je zasluzan za sve ovo...

mozda i je ta 3-5-2 postava kriva, jer protiv milana cijelo vrijeme se napadalo po sredini i nista, bezidejno skroz, uso pepe, asistiro odma matriju za gol, a i chiellini cim je jednom to protiv milana ubacio quaglia skoro dao... tu se slazem, i ona njegova 4-2-4 je bila odlicna formacija, ali ko zna mozda je on odlucio opreznije igrat jer nije htio izgubit takvu priliku da se uzme scudetto, a kad je dolazio pricalo se o njegovoj cuvenoj 4-2-4 formaciji koja je jako napadacka...
danas ne samo da je ovo zaledje bilo sumnjivo, bilo je tri puta ruka, znaci tri puta i to mislim od morettija svaki put, dva puta sigurno, ajde da se u dvije razlikujemo u misljenjima al trece ne moze, a kad je pepe dns ubacio loptu matri ide prema njoj tocno se vidi kako ga ovaj za dres vuce i baca na pod, tu se ne moze imat razlicita misljenja ;) cak su i predsjednik i trener genove rekli da je juve zasluzio pobijedit  :)
budimo realni ali previse se toga dogodilo protiv juvea ove sezone da se ne bi nista govorilo, prosle sezone juve je bio sedmi ali bilo je mozda par sumnjivih situacija kontra juvea cijele sezone, a ne da ih je par u jednoj utakmici ;)
meni isto nije tesko priznati ako je neko bolji, milana sam gledo samo protiv juvea, sve ostalo kako cujem, da bio je bolji u 1. pol ali u drugom ne, a i u toj utakmici je jako puno sumnjivih situacija bilo... sve ostalo kako cujem je od drugih juventina, pa i ono kad zamparini kaze izgubit cemo od milana nema sanse da pobijedimo, ne znam kako to uopce moze rec, ajde vec ako misli da zadrzi za sebe kad je predsjednik kluba...
a jos nesto za contea, pljuju ga neki da kao sta ne stavlja eliu, eto danas je odigro i nije ga nigdje bilo... u zadnje vrijeme juve igra dosta losije nego prije, izuzev danasnje utakmice koju smo jako dobro igrali, ali to se moralo dogodit prije ili kasnije u sezoni, da padne forma i mislim da to nije conteova krivica jer ne mozete uvijek igrat na najvisoj razini! plus krenule su sad i ozljede u obrani, a i bonuccijeva suspenzija koja je mozda i pozitvna za ekipu ;) i uz sve to ja mislim da je proslosezonski rezultat jako nerealan zato kaj sjecam da je veci dio sezone bilo pola igraca ozljedjeno, da su u svakoj utakmici na klupi bili bar 1-2 igraca iz primavere, a u puno njih su znali i poceti od prve minute... juve je u hendikepu u odnosu na milan sto se tice sirine klupe, jer milan ove sezone ima dosta ozljeda al opet imaju i dosta igraca da im ne moraju igrat ovi iz primavere i mislim da je tu jedino milan jaci! tj jaci je jos i tu di ima ibru....

ps u klubu su poceli medijsku sutnju ne pricaju s niti jednim medijem, cak niti na sluzbenoj televiziji jer kazem stvarno je previse sumnjivih odluka sudaca da se ne bi zalili jbg ;)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #666 : 11.03.2012. 21:33:18 »
Čitao sam za tu medijsku tišinu, po meni isto potpuno ne potrebno ali dobro... nikad nisam voleo da se žalim na sudije, da tražim izgovore u tome ali ima nas raznih  :)
Ja sam ti napisao moje mišljenje, i iskreno mislio sam na polu sezoni da Juve ima veće šanse za titulu jer su odlično igrali, baš mi se sviđala ta formacija sa ofanzivnim krilima, dirigent Pirlo u sredini i još nisu imali opterećenje u LŠ... slažem se da uvek mora doći do pada forme, ali što se mene tiče Conte je glavni krivac sa svojim promena taktike i izborom igrača...i hvala mu na tome :)

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #667 : 11.03.2012. 21:56:05 »
51'   Lazio   0 - 2   Bologna
  51'   Novara   1 - 0   Udinese  rofl

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #668 : 12.03.2012. 09:14:55 »
Biće žestoka borba za to treće mesto... ja sam se nadao Romi, ali pošto su njihove šanse sad jako male, voleo bi da Napoli bude 3.  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #669 : 12.03.2012. 11:54:30 »
ja sam za lazio da ide u lp  :)

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #670 : 12.03.2012. 21:55:12 »

Ja sam za nekoga ko ce to ozbiljno shvatiti. Znaci Udineze otpada  rofl

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Calcio
« Odgovor #671 : 13.03.2012. 20:12:52 »
Conte mora da ide. Juventusu treba proveren trener, a ne da svake godine isprobavamo mediokritete. To što smo sad drugi ništa mi ne znači. Jbte 14 nerešenih, ja to ne pamtim!  Ako mislimo nešto da uradimo moramo da se oslobodimo Contea i njegove kukavičke igre. Šta mi znači što još nismo izgubili kad je nabando 14 remija
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #672 : 13.03.2012. 20:55:04 »
conte trener sljedecih 20 godina!!!  ;D

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Calcio
« Odgovor #673 : 15.03.2012. 15:50:57 »



I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #674 : 17.03.2012. 20:41:08 »
Parma - Milan 0:2. Još jedna pobeda u nizu. Očekuje se još jedan kiks Juventusa ;D
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #675 : 17.03.2012. 21:19:15 »
 clapp Lep gol Emanuelsona  clapp

Konačno povratak Gattusa  clapp
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #676 : 17.03.2012. 22:24:55 »
ibra zabio iz penala  srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli

viola  :( :sef:

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Calcio
« Odgovor #677 : 17.03.2012. 22:43:29 »
petarda  navijacica

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #678 : 17.03.2012. 22:50:47 »
 rofl




« Zadnja izmjena: 17.03.2012. 23:17:34 forzajuve »

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #679 : 18.03.2012. 17:01:46 »
Ovaj Inter je smejurija od ekipe. Da li Ranko ima obraza i da li će posle ovoga dati otkaz.
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Calcio
« Odgovor #680 : 20.03.2012. 18:24:46 »
Noćas otimamo kup od Milana ;D Stižem na drugo poluvreme :)
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #681 : 20.03.2012. 19:12:46 »
vidjet cemo...

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #682 : 20.03.2012. 19:35:37 »
Ja mislim finale kupa Napoli-Juve, a onda Napoli osvaja

Večeras verovatno X

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #683 : 20.03.2012. 21:57:12 »
e, ja sad navijam za produžetke, pa penali da budu  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #684 : 20.03.2012. 22:44:21 »
borriello  :facepalm za ovu tekmu stvarno treba imat zivaca, svako malo neka sansa cccc...

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #685 : 20.03.2012. 22:45:43 »
odlična utakmica  clapp

produžeci, nadam se i penali  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #686 : 20.03.2012. 23:20:21 »
nakon dugo dugo vremena JUVE u finalu kupa!!!  smileyNO1

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Calcio
« Odgovor #687 : 20.03.2012. 23:22:06 »
Nisam gledo, zaboravio sam da je kup na Sportklubu :(
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #688 : 20.03.2012. 23:22:50 »


pa ja uvijek preko neta gledam  :D


 ;D ;D ;D ;D ;D
« Zadnja izmjena: 20.03.2012. 23:26:09 forzajuve »

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #689 : 21.03.2012. 12:14:06 »


pa ja uvijek preko neta gledam  :D


 ;D ;D ;D ;D ;D


Svaka čast Juventusu na prolazu. Dobra utakmica i fantastičan gol Vičinića. Dobra je i slika  :\)
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Tags: