Autor Tema: Calcio  (Posjeta: 171475 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #480 : 05.02.2012. 17:06:48 »
Ibra dobio crveni :facepalm, sad neće igrati bar jednu, a možda i više, još su mogli da iskoriste kiks Juvea.
Odlična Roma, baš mi je drago zbog njih.

Boško Janković, 2 gola i asistencija za sjajan gol Palacia u pobedi protiv Lazia.  clapp
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #481 : 05.02.2012. 17:10:04 »
sta je napravio buadala?

u srijedu milan-juve kup italije, moguce da ce indijanac, alex i ovi koji inace ne igraju puno igrat u toj utakmici...

a i danas bas igrali medjusobno klubovi koji su u polufinale usli  ;D
« Zadnja izmjena: 05.02.2012. 17:11:39 forzajuve »

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #482 : 05.02.2012. 17:22:47 »

Osamario kloca, koji je uzvratio samar, al' naravno nije dobio ni zuti.

btw. Morat cu poceti gledati i Juventus. Slusajuci tebe, svaku utakmicu koju nisu dobili, razvalili. Kako li tek igraju kad dobijaju  :facepalm

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #483 : 05.02.2012. 17:50:50 »

Osamario kloca, koji je uzvratio samar, al' naravno nije dobio ni zuti.

btw. Morat cu poceti gledati i Juventus. Slusajuci tebe, svaku utakmicu koju nisu dobili, razvalili. Kako li tek igraju kad dobijaju  :facepalm

pa pogledaj si koja je to dominacija kad igraju doma! protiv milana se to moglo najbolje vidjet kada su ovi imali samo jedan udarac u cijeloj utakmici, ili sad protiv rome u kupu kad s drugom postavom dobili ove koji su s prvom dosli... juve igra daleko najbolje i najljepse ove godine, realno!

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #484 : 05.02.2012. 19:37:17 »

Osamario kloca, koji je uzvratio samar, al' naravno nije dobio ni zuti.

btw. Morat cu poceti gledati i Juventus. Slusajuci tebe, svaku utakmicu koju nisu dobili, razvalili. Kako li tek igraju kad dobijaju  :facepalm

pa pogledaj si koja je to dominacija kad igraju doma! protiv milana se to moglo najbolje vidjet kada su ovi imali samo jedan udarac u cijeloj utakmici, ili sad protiv rome u kupu kad s drugom postavom dobili ove koji su s prvom dosli... juve igra daleko najbolje i najljepse ove godine, realno!

Imao je Juve nekoliko dobrih utakmica, ali da igrate daleko najbolje i najlepše već bi obezbedili titulu.  u_jeeeeeeeeee
Meni Roma igra najlepše ove sezone, imali su nekoliko loših utakmica ali kad igraju dobro, onda igraju i jako lepo.  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #485 : 05.02.2012. 19:54:05 »
ma daj molim te, to kako juve dominira kad igra doma je nevjerojatno, protivniku jedva da pusta prelazak centra... jedini je problem realizacija jer se zabija nekih 10% prilika ako i tolko

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #486 : 05.02.2012. 20:30:45 »
Da, kad gledam Juve pomislim da gledam Barsu koliko su samo dominantni...  :facepalm
Malo budi objektivan nekad...
Stvarno kad se pogleda šta ti pišeš, ko ne prati pomislio bi da je Juve već sad prvak Italije.
Uzmi u obzir samo sledeći put, kad ih budeš toliko hvalio kako su dominantni, da Juve ne igra Evropu, jer da igraju bila bi skroz drugačija priča.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #487 : 05.02.2012. 21:23:01 »
napoli igra u europi pa sad kad nema lige prvaka poceo kiksat, inter isto, pa i milan... nemoj samo govorit da je juve na prvom mjestu jer ne igra u europi jer to su ogromne gluposti, eto ni roma ne igra pa je na 6. mjestu... juve je zasluzeno na prvom mjestu jer je dosad bio najbolji  ;)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Calcio
« Odgovor #488 : 05.02.2012. 21:32:04 »
Kako smo danas uništili Inter, sve je smiješno! Vidi se mnogo bolja igra sa De Rossijem, inače sjutra produžuje ugovor na još 5 godina. Borini samo onako da nastavi, može da izraste u odličnog napadača. Sad slijedi 25min sa Katanijom u srijedu pa onda Sijena za vikend.





A ako ko igra lijep fudbal to je Roma! Juventus ne sigurno, oni pokušavaju ali im ništa to ne valja.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #489 : 05.02.2012. 21:42:46 »
ma tjesite se vi, juve se opet vratio  :sef:

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #490 : 05.02.2012. 23:23:38 »
napoli igra u europi pa sad kad nema lige prvaka poceo kiksat, inter isto, pa i milan... nemoj samo govorit da je juve na prvom mjestu jer ne igra u europi jer to su ogromne gluposti, eto ni roma ne igra pa je na 6. mjestu... juve je zasluzeno na prvom mjestu jer je dosad bio najbolji  ;)

Da li sam ja ikad rekao da nije zasluženo 1.?!
Najviše su pokazali, pobeđivali su derbijima i zato su 1. i na tome svaka čast, polako se Juventus vraća gde je bio.
Pričam ti o tome da ti nisi objektivan, da preteruješ sa hvalisanjem. Svaki put kad Juventus kiksne ti napišeš kako su bili jedno 20 puta bolji, promašili bar 10 čistih šansi, a često vam i penale ne sviraju.

A videćemo sledeće sezone kako ćete igrati prvenstvo i Evropu u isto vreme. Sa ovim fondom igrača bićete u problemima, zato je Napoli slabiji ove sezone u Seriji A.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #491 : 05.02.2012. 23:45:46 »
pa ne sude penale, cito sam izjave contea i marotte nakon utakmice i jos kazu kako je cudno da je sudjen samo jedan penal cijele sezone... jos je marotta reko da bi se trebalo vise pazit vodeceg, a eto ovo danas strasno, sudac bio pet metara i ne vidi pa kako onda da ne napisem da je trebo bit penal
a ne znam kako pretjerujem kad je siena tek negdje u 70 i nekoj minuti prvi put ozbiljnije zaprijetila i to nakon kaj je gigiju ispala lopta, pa jbt znaci 70 minuta juve napada, tj kruzi oko 16m s dodavanjima pa kako da ne kazem da je to dominacija, juveu sudjen jedan penal cijele sezone, a mislim da ih je ibra sam ove godine dao 6 i to kakvih, mislim da sam stavio neki video o tome...
a sto se tice tih derbija juve uvijek gubi bodove u malim utakmicama a pobjedjuje u derbijima, procito sam negdje da od medjusobnih utakmica prvih 6-7 klubova juve ima najvise bodova, a milan najmanje tj samo jednu pobjedu i to mislim protiv rome i dva nerjesena...

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #492 : 06.02.2012. 10:43:36 »
Ma koga briga šta kažu Conte i Marotta... zamisli da ja pišem ovde i ozbiljno shvatam šta kažu Silvio i Uncle Fester... sve te izjave su prebacivanje pritiska sa jedne na drugu stranu, pa na sudije itd.
Od svih penala koji su suđeni u korist Milana, to što si ti postavio, samo 2 su sumnjiva, ovo ostalo ko kaže da nisu penali, ili nema veze sa fudbalom ili nije objektivan ovako kao ti.

Ne vredi više raspravljati o tome... ti sigurno nećeš popustiti, a ja neću da se bahćem ovim glupostima... videćemo na kraju ko je 1. i da li je zasluženo ili ne.  drinks
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Calcio
« Odgovor #493 : 06.02.2012. 14:43:11 »
Često nam sviraju penale? Ajd proguglaj pa se vrati. Koliko je penala svirano Milanu ove godine? Samo je Ibrahimovic dao 6. forzajuve jeste neozbiljan po nekad, al i ti ga sad pretera
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #494 : 06.02.2012. 16:02:03 »
Često nam sviraju penale? Ajd proguglaj pa se vrati. Koliko je penala svirano Milanu ove godine? Samo je Ibrahimovic dao 6. forzajuve jeste neozbiljan po nekad, al i ti ga sad pretera

A da se ti vratiš koji post nazad pa da pogledaš da li sam igde napisao da Juventusu često sviraju penale?

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #495 : 06.02.2012. 20:20:57 »
Ibra kažnjen 3 utakmice, ne igra protiv Udinesea i Juventusa.  :dash :facepalm
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Calcio
« Odgovor #496 : 06.02.2012. 20:46:17 »
Često nam sviraju penale? Ajd proguglaj pa se vrati. Koliko je penala svirano Milanu ove godine? Samo je Ibrahimovic dao 6. forzajuve jeste neozbiljan po nekad, al i ti ga sad pretera

A da se ti vratiš koji post nazad pa da pogledaš da li sam igde napisao da Juventusu često sviraju penale?


Izgleda da sam pročitao ono što sam želeo da čujem. Oprosti. drinks
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #497 : 06.02.2012. 22:59:00 »
 drinks
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Calcio
« Odgovor #498 : 07.02.2012. 15:14:07 »
Roma - Inter bi dobra utakmica, počeh i ja pratiti seriju A.  :D

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Calcio
« Odgovor #499 : 08.02.2012. 22:34:39 »
Caceres x2  clapp clapp clapp clapp

55%   Posjed lopte 45%
8 Napadi na gol 11
2 Šutevi na gol 5
6 Šutevi pored gola 6
11 Slobodni udarci 23
4 Korneri 5
3 Ofsajdi 0
14 Ubacivanja 16
3 Spasavanja vratara 1
13 Gol-auti 9
20 Prekršaji 11
2 Žuti kartoni 1
(sa rezultati.com)
« Zadnja izmjena: 08.02.2012. 22:46:56 lijencina »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #500 : 08.02.2012. 23:07:54 »
da ne ispadne da pretjeruje, bili smo losi milan nas unistio, trebali smo 10 golova primit ali sta je tu je...



jedini igrač kojeg sam htio da dodje ove zime i svaka mu cast, veliki juventino i nije se moglo bolje dogoditi! i padoin je danas dobro odigro, ma svi su bili dobri osim bonuccija koji standardno kiksa ali danas je manje ipak ikikso, a onaj boriello je glumac najveci kojeg sam ikad vidio, sram me da takav igra u juveu, skroz je izvan forme, i onda jos tako glumi da je to strasno  :facepalm

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #501 : 08.02.2012. 23:20:18 »
gledo preko neta, prvo sam mislio da je pirlo dao kad ono caceres, jos vise mi je drago sta je on dao i to dva gola!



a nakon gola navijanje...  :) FORZA JUVE!!!

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Calcio
« Odgovor #502 : 08.02.2012. 23:21:48 »
Ja nisam gledao. Kup nema na Arenusport
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #503 : 08.02.2012. 23:27:14 »

Nije niko nikoga razvalio, generalno losa igra i utakmica. Najrealnije bi bilo nerijeseno, al' sta je tu je

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Calcio
« Odgovor #504 : 08.02.2012. 23:32:03 »
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #505 : 08.02.2012. 23:34:00 »
Ja nisam gledao. Kup nema na Arenusport

sta nisi trazio link, ja uopce nemam arenu i uvijek gledam na netu, zadnje sam na tv gledo protiv rome u kupu i prije toga protiv lecha u gostima na obn-u cini mi se, a to bilo 2010., tako da...

bj huja, bila je utakmica meni zanimljiva, dosta prilika i s jedne i s druge strane, milana skoro nigdje u prvom poluvremenu samo prilika el saravija i jos mislim ibra nesto pokuso al nisam siguran, i to je bilo konkretnije od juveovih napada... da kazem alex je bio odlican, onda juve u drugom malo bolji do gola, nakon gola milan cijelo vrijeme napada juve samo kontre, milan zabija postaje izjednacena utakmica malo juve vise prilika i onda stize i drugi gol, a mogo je i quaglia za 3-1... ibra dao gol nakon ruke mislim da je ruka bila i meni je ovo najpravedniji rezultat, milan odlican bio kazem nakon prvog gola ali eto nista vise nisu napravili...  a i mora se rec da su ovo bile druge postave tak da se pravo tek ceka, iz juvea pirlo, barzagli, chiellini, kasnije vucko uso, a u milanu ibra, thiago silva, robinho i nez ko jos iz prve  :)

sad gledam sazetak, zaboravio sam ovaj udarac indijanca iz prvog poluvremena, mislim da je to bila ruka bonere kolko sam vidiio kad sam gledo na streamu, na ovom linku ne pokazuju
« Zadnja izmjena: 08.02.2012. 23:36:30 forzajuve »

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Calcio
« Odgovor #506 : 08.02.2012. 23:41:37 »
Nisam mogao da nađem dobar stream, sve mi je seckalo i iznervirao sam se i ugasio mozilu >:(
Samo, slažem se, pravo nas tek čeka 25 februara
« Zadnja izmjena: 08.02.2012. 23:44:27 delrey »
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #507 : 09.02.2012. 00:01:41 »

@ forzajuve Pa slazem se sa tvojim opisom, otprilike je tako bilo  :)  Vidim da si se pripremio  :P ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #508 : 09.02.2012. 00:39:50 »
nesto su se na kraju naguravali storari i ibra, sad citam intervju chiellinija kaze da je ibra isto napravio sta i protiv napolija hhh  :-X
ne znam sta vi kazete na to, ali da mu se dvije utakmice za redom nesto tako događa...

ps roma i catania igrali 25 minuta  :D
i capello vise nije izbornik engleske...

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #509 : 09.02.2012. 00:43:04 »

Pa kad su ga vec kaznili, sto da ne, nek udara  rofl

Salim se, ja nisam vidio. A i ono protiv Napolija je nategnuto. Sto ne dobi nikakvu kaznu onaj igrac Napolija (mislim da je Aronica bio) sto je odgovorio samarom Nocerinu  :no-no

Tags: