Autor Tema: Calcio  (Posjeta: 171458 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #420 : 21.12.2011. 20:25:51 »
Kol'ko je calcio pošten, Juve i da bude prvak, ispašće skandal oko nameštanja tekmi, Juve će opet ići u Seriu B, al takav scenario je moguć, jer ako squadra usere motku na Euro-u, a to nije isključeno, tako da Juve, drž' tad gaće, biće razvlačenja tad..

ja iz ovoga samo shvacam ako juve osvoji scudetto opet ce moratti i ekipa nac nacina da se to oduzme, a repka je jaka onoliko koliko i juve...

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #421 : 21.12.2011. 21:19:52 »
ne verujem da ce juve kiksnuti veceras...ipak je Udineze njihov klub  ;D

 ??? :facepalm
otkad je udinese juveov klub??

Dobra sad nije, to je bila mala sala  ;D... ali ranije je bio Juveov klub, pa i Milan je imao ranije svoje klubove... :)

Inace ja sam skroz zadovoljan s remijem  clapp

A Inter gubi kod kuce od Leccea  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #422 : 21.12.2011. 22:11:00 »
ne kuzim po cemu to zakljucujes da je prije bio juveov klub, kamoli sada...

inter preokrenuo, a napoli se izgleda uozbiljio, bas sam gledo tablicu imaju samo 5 pobjeda ove sezone, vode protiv genove sad 5-1...

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #423 : 21.12.2011. 22:33:39 »
pa pogledaj koliko je samo igraca igralo za Udineze pa preslo u Juve...a i ranije koliko se secam Udine je jako retko pobedjivao Juve...ali, mozda ja i gresim, tako da zaboravi.  drinks

Glupi Inter preokrenuo, a bas sam se nesto ponadao da ce im Lecce otkinuti bar bod. :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #424 : 21.12.2011. 22:45:41 »
nema veze sta su presli, to nista ne dokazuje, mislim da su sada samo quaglia, pepe i motta iz udina dosli, a i mottu bolje da nisu uzimali...
a bodove nisu uzimali jer kolko se ja sjecam udinese je inace bio los, uvijek se borio za opstanak u ligi, najvise bili oko 10. mjesta, ovo je cudo da su ovako visoko...

da, steta za inter da nisu jos jednom kiksali i ja se ponado nakon gola, al eto lazio je doma s chievom igro 0-0 to je dobro, roma i napoli dobili al oni su ionako na 10-ak bodova udaljeni, mislim da se sad inter malo priblizio  :-\

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #425 : 21.12.2011. 23:31:19 »

Gdje se Udinese borio za opstanak  ??? Ja otkako pratim bore se za Evropu, pa prosle su sezone bili cetvrti, prije nekoliko sezona igrali grupe Lige prvaka  ;)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Calcio
« Odgovor #426 : 24.12.2011. 17:11:45 »
Prije nekoliko sezone Udineze je redovno bio neđe od 16 do 10 mjesta.



A Roma je definitivno najbolja ekipa u Italiji! A i igraju najljepši fudbal stvarno. Enrike ipak uspijeva nešto da uradi, samo da nastavi ovako. Svejedno, moje mišljenje o njemu ostaje isto.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #427 : 24.12.2011. 17:28:02 »
A Roma je definitivno najbolja ekipa u Italiji! A i igraju najljepši fudbal stvarno.

 rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Calcio
« Odgovor #428 : 24.12.2011. 18:45:48 »
Prije nekoliko sezone Udineze je redovno bio neđe od 16 do 10 mjesta.



A Roma je definitivno najbolja ekipa u Italiji! A i igraju najljepši fudbal stvarno. Enrike ipak uspijeva nešto da uradi, samo da nastavi ovako. Svejedno, moje mišljenje o njemu ostaje isto.
On je rekao da pokušavaju igrati kao Barcelona  ;D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #430 : 28.12.2011. 21:48:08 »
I novinari cesto preteruju, pogotovo u Italiji gde se stalno trazi neka senzacija!
Licno poznajem jednog fudbalera koji je pre nekoliko godina igrao u Engleskoj i secam se da mi je pricao kako se skoro svaki Engleski fudbaler  svaki vikend kladi i to neki daju ogromne pare, pa niko nikad nije posumnjao da su namestali.
Moguce je da ova trojica imaju neke veze sa namestanjem, ali ja licno ne verujem da bi rizikovali toliko, ipak su imali mnogo uspesnije karijere od ovih ostalih sto su namestali.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #431 : 28.12.2011. 23:40:11 »
velika glupost, gigi je prije bio kockar al i sam je prizno kak je presto s tim... za gatussa i cannavara neznam al opet ne vjerujem da su imali veze s namjestanjem u drugoj ligi!

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Calcio
« Odgovor #432 : 29.12.2011. 10:12:15 »
Hoće Inter opet da bude šampion pa ne zna kako, ali evo načina. Juve i Milan Serija B.
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Calcio
« Odgovor #433 : 29.12.2011. 17:09:10 »
Ma svi su oni pomalo pošteni.. kao i uprava Partizana danas.
U Engleskoj je to drugačije, masa njih je igrala kao profi sportista(kao čovek sa obrazom) a van terena se lečila od kocke, depre, "dude", "gudre", "šibanja" cura/žena, alkoholisanja u pabovima.. i nisu to krili, imam problem, treba mi pomoć, idem na terapije, pobegao sam sa lečenja, odvikavanja.. al nikad se nije postavilo pitanje kako će odigrati, za svoju zemlju, klub, navijače, novac jeste bio bitan faktor ali ne presudan.. a ne ovi lepotani žabarski, svaki glumi da je igrač, posle toga, glumi poštenog, sportistu, uzor.. pa pogledaj te samo kakvo je stanje u državnom timu Italije, ne prođu grupu na prvenstvu, oni svi nasmejani, obučeni, frizure a la Panući, šetaju "koke", kao da su na korzou.. malo budemo lagali raji kako smo imali nesreću sa povredama, rasporedom tekmi, nije bilo sreće.. pa da je to prvi put da je postojala prodaja, pa da kažeš, al ljudi ovi su zajebali i Mamu i Toleta, ma njih dva trebaju još da idu u školu.. pa svake godine(kod nas je na dnevnom nivou al na sitno) kod njih brdo afera, ma kakvo brdo, planina je to. Pa Švabe su imale jednu aferu, unazad koliko vremena, pohapsili ekipu u Berlinu(club "King", imam par drugara, koji su u Berlinu, i svi furali trake za ključeve, sa natpisom club King, još ih ja jebavao kakva je to traka za ključeve, nekog gej cluba u Berlinu), i nema više, pogledajte prvenstva njihova, svake godine koliko se klubova bori za "salataru", stadion gori od publike, pa Udine dočekuje Juve, na stadionu više "skijaša" iz "dežele" došlo na kavu u Udine i pogledat Juve, pa di to ima, igraju Evrpou, kao da je bojkot kluba, kao da je kuga na stadionu, ko uđe na stadion, dobija tumor i rak, jebaće ga. Bio sam u Švabiji, kakva je to kultura i tradicija odlaska na stadion, atmosfera pred tekmu, ne pričam o kvalitetu fudbala(po meni najlepši fudbal pored Engleza), već o načinu uređenja. A žabari i mi, completno smo svi u qrcu od korupcije. Nema tu političke volje za rešenjem tog stanja kakvo jeste sad, ni kod nas a ni kod njih. E sad je pitanje kome to odgovara, pa ako smo čitali Alan Forda, imamo one "prasce", ljude u "odelima", njima odgovara, jer oni uzimaju kajmak. A takvih ima koliko hoćeš, mašna-tašna.
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #434 : 29.12.2011. 17:56:59 »
Za Svabe se potpuno slazem, tamo je odlazak na stadion tradicija, odu ljudi porodicno, jedu, piju, izvicu se malo, a stadioni maksimalno komforni.
U Italiji su stadioni veliki problem, od SP '90 skoro niko nije uredjivao stadion ili sagradio novi (Juve izuzetak od ove godine)...zato je i poseta u velikom padu, a problem je i to sto je i kod njih kriza, drug mi studira tamo, u mestu pored Udina, kaze da nije puno bolje nego kod nas.
Problem je i kvalitet fudbala koji je takodje u velikom padu, ove velike ekipe se jos i drze nekako, ali kod manjih ekipa je ogromna kriza, a za to su po meni krivi vlasnici klubova...postave trenera i kazu hocu rezultate odmah, ako nema rezultata posle mesec, dva eto odmah otkaza, pa zato treneri igraju sa iskusnijm igracima, da ne kazem matorcima, jer se boje da daju priliku klincima (kod Svaba je bas obrnuto), jer taj klinac koliko god bio talentovan treba ga cesto istrpeti i sacekati da bi igrao dobro u kontinuitetu, a treneri zbog pritiska nemaju vremena da cekaju.
Opet sto se atmosfere tice, bio sam 2 puta na San Siru i bilo je fenomenalno, doduse ja sam bio medju navijacima, a ne pozerima koji dodju da bi bili vidjeni tamo, a ima ih dosta, pogotovo na utakmicama LS (eto jos jedne paralele sa nama).
Kod Engleza je opet ostala ta tradicija i uvek ce to biti, ali njihovi klubovi su u ogromnim dugovima i jednog dana (a desice se to, samo je pitanje kad) kad odu razni Seici, Ameri i Ruski tajkuni nastace haos.
Vec sam spomenu da licno znam jednog igraca koji je igrao u Engleskoj, i to mozda u njihovom najvecem klubu...nisam mogao da verujem kad mi je pricao sta sve rade na putovanjima ili pripremama (pogotovo Britanci), samo sto cesto placaju novinarima da se to ne sazna. Nesto izadje u javnost ali velika vecina se zataska.
A nas fudbal je tek posebna prica, nikad se tu nista nece promeniti...igrao sam fudbal, ali se moj klub ugasio (Proleter iz Zrenjanina, nekad prvoligas u staroj Jugi, ali su ga pokrali do gole koze, na kraju su se cak i tukli za klima uredjaje i televizore iz kancelarija, pa i za klupe iz svlacionica), bio sam fudbalski sudija posle toga, ali sam i to batalio kad sam video kome sve moram dupe da ljubim i da uspevaju samo oni bez obraza...nema nasem fudbalu spasa. 
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Calcio
« Odgovor #435 : 30.12.2011. 18:13:28 »
Švabe su novi prvaci evrope. Italijani ako prođu grupu, biće veliki uspeh. Upravo je u tome razlika, što švabe svoje igrače drže u svojoj ligi, klubovima, imaju sve što im je potrebno da bi napredovali, trening, tekme, nisu ugušili ligu sa X stranaca i sa nazovi zvezdama svetskog fudbala.. A to što ti ljudi pričaju da je kriza i da nije bolje nego kod nas, ja ti mogu samo reći da, ugasiš taj program dok ti ne isperu mozak, sa tom pričom. To nam je urođeno, al kompletno svi koji su tamo, svi kukaju kako je tamo teško. Rodbini i prijateljima sam davno rekao, ako je tako teško i tolika je kriza što se niko ne vraća onda natrag. Još uvek čekam odgovor! To nije sigurno uzrok ne posećenosti na stadionima, pa ja u Srbiji živim 20 godina, i svih 20 godina ne znam za ništa drugo sem krize, ali uvek se našlo i postojao je način, da se ode na tekmu.
Englezi su imali pun stadion i pre Rusa, Arapa, Amera.. to nema veza sa posetom, niko tamo ne dolazi na stadion da vidi mrtvog Balotelija, već zato što voli City, ne vole što stranci kupuju klubove, al tome ne mogu ništa, City je imao posetu i pre Arapa. A to da igrači kupuju novinare, da ovi ne bi pisali šta stoka Ostrvska radi.. ne pije mi vodu, il to nisu novinari ili nisu ljudi.. Ja ako sam novinar i imam senzaciju, žuta štampa može da pravi milionski tiraž sa tim, neće me nikakvi novci kupiti, pre svega sam čovek koji je predan svojoj profesiji. Prodaš se tako jednom, prodao si se za ceo život.
A naš fudbal je bez dijagnoze. Kud živimo u Matrixu i Alan Fordu a ne u Srbiji, još uvek nemamo, oblik za ovo naše stanje u domaćem fudbalu.
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #436 : 30.12.2011. 19:17:58 »
Ne vracaju se ljudi iz inostranstva jer opet koliko god da je lose bolje je nego kod nas...to sam i napisao "nije puno bolje"...
Sto se Engleza tice, nisam ni mislio da se dolazak ili odlazak Amera, Rusa  i Arapa odrazava na posetu, vec na kvalitet fudbala...kad ode kapital odose i stranci koji igraju u Engleskoj.
A to za novinare sam cuo iz prve ruke, tako da nemam razloga da sumnjam...
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #437 : 07.01.2012. 23:06:32 »
pocelo je i odmah dva iznenadjenja, siena lazio 4-0, inter parma 5-0

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #438 : 08.01.2012. 00:27:12 »
Ocekivao sam X na Lacio, kad ono otkidanje  ;D

A bogami i Interovih 5:0 nisam nikako ocekivao  :\)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #439 : 08.01.2012. 00:55:46 »
Ocekivao sam X na Lacio, kad ono otkidanje  ;D

A bogami i Interovih 5:0 nisam nikako ocekivao  :\)

ja isto, zato sam napiso i iznenadjujuci...
mislio sam da bi lazio mogao kiksat kod siene, al ovo je sigurno veliko iznenadjenje, a za inter da ce pobijedit s jedan, najvise dva razlike, izgleda da se vracaju al svejedno mislim da ne mogu u borbu za scudetto  :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #440 : 08.01.2012. 01:07:25 »
Ma kakva titula...mislm da za to nemaju sanse, jedino borba za LS
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #441 : 08.01.2012. 17:47:04 »
quagliarella taman izborio mjesto u prvih 11 i onda se ozlijedi, izgleda slomljena jagodicna kost, e stvarno nema srece i prosle godine u prvoj utakmici se ozlijedio, jako mi je zao!

milan opet iz penala a sta ce drugo, roma 2-0 isto dva penala  :facepalm

juve jako losa igra al bitna su tri boda

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #442 : 08.01.2012. 19:34:13 »
Ocigledno nisi ni video da li su bili penali a vec si poceo da kritikujes :no-no...oba penala za Romu i penal za Milan cisti kao suza...
Milan odlicno prosao na teskom gostovanju Atalanti. clapp

Basta dao sjajan gol za Udineze  clapp, odlicno igra ove sezone i ako nas buduci selektor bude imao makar malo pameti zvace ga u reprezentaciju.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #443 : 08.01.2012. 19:56:25 »
e pa za milan ne znam bas da je cisti penal jbg, na granici...

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #444 : 08.01.2012. 20:05:45 »
 rofl

Pa ako to nije cist penal ja onda stvarno ne znam sta je
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Calcio
« Odgovor #445 : 08.01.2012. 22:27:10 »
Čista su oba penala za Romu bila, i to su još dva trebala da budu zbog krvničkih startova nad Bojanom, ali neka...

Toti napokon postigao go, sada mu trebaju još 7 golova da dođe na 3 mjesto liste najboljih strijelaca svih vremena u Italiji.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #446 : 08.01.2012. 22:35:39 »
Čista su oba penala za Romu bila, i to su još dva trebala da budu zbog krvničkih startova nad Bojanom, ali neka...

Toti napokon postigao go, sada mu trebaju još 7 golova da dođe na 3 mjesto liste najboljih strijelaca svih vremena u Italiji.

a koji su prva dva? vjerojatno je onaj riva jedan od te dvojice...

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Calcio
« Odgovor #447 : 15.01.2012. 12:33:41 »
Odložiše utakmicu sinoć, nije se moglo igrati. Preostalih 25 će se odigrati ili 8 ili 15 Februara.



Noćas derbi sjevera Italije, očekujem X.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Calcio
« Odgovor #448 : 15.01.2012. 12:52:12 »
Derby della Madonnina večeras!  talasi

Ako Milan pobedi Inter je verovatno i definitivno ispao iz trke za titulu.

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Calcio
« Odgovor #449 : 15.01.2012. 15:39:39 »
lijepa, odlicna akcija i vucko zavrsio za 1-0!


evo nakon lose igre kazna...
« Zadnja izmjena: 15.01.2012. 16:13:31 forzajuve »

Tags: